NordVPN Kuponu Almak

İnternette çok fazla VPN servis sağlayıcısı ve teklifi var, hangisiyle gideceğine karar vermek bazen zor. Genellikle, fiyat aşağı gelir. İyi haber şu ki, en iyilerinden biri olan NordVPN, doğrudan web sitemizden erişebileceğiniz derin paket indirim tasarrufları sunuyor. Dikkat! Ayrıca göreceksin bol miktarda sahte kupon ve tıklama yem teklifleri var seni cezbetmek için.

Sahte tekliflerden nasıl kaçınacağınızı ve bağlantılarımızı nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin NordVPN'de meşru bir anlaşma yapın.

NordVPN Kuponunuz Sahte mi?

Hızlı bir Google araması, sahte bir NordVPN indirim koduna bağlı satış ortağı bağlantılarına tıklamanın ne kadar kolay olduğunu gösterecektir. Bu tekliflerden bazıları yüzde 100'e varan inanılmaz indirimler. Bu yanıltıcı bağlantıları kullanmak, burada bulabileceğinizden daha iyi fırsatlar elde etmeyecektir.

Bir kupon kodunun sahte olup olmadığını nasıl anlarsınız?? İşte bulduklarımız:

% 70 ve% 90 İNDİRİM-Gerçekten?

Yine% 70 ve% 90. Neden sadece bedavaya vermiyorsun??

8 ay ücretsiz mi? Emin misiniz?

Toplu bir web sitesinde veya arama motoru sonuçlarında bulduğunuz kuponlar sayfalar inanılmaz derecede yüksek veya gerçekçi olmayan bir teklif sunmak sahte. Yüzde 80, 90 veya% 100 indirim sunan herhangi bir indirim teaser bağlantısını tıkladığınızda sizi NordVPN ödeme sayfasına ve düzenli indirime gönderir veya sizi başka bir şey satmaya çalışacakları sahte bir açılış sayfasına yönlendirirsiniz.

NordVPN bugünün en iyi VPN'i olduğundan, birçoğunun bu ihtişamdan yararlanmaya çalışması şaşırtıcı değil. Ancak, işinizi elde etmek için yanıltıcı teklifler kullanan birine şans vermektense, tam şeffaflığa inanan dürüst bir şirketle uğraşmak istemez misiniz??

Meşru NordVPN İndirimi Nasıl Alınır

NordVPN indirim kuponu almak ne kadar kolay? Bu bir çırpıda. basitçe NordVPN'i ziyaret edin, sizin için uygun bir plan seçin, ardından hangi planı almak istediğinizi seçin. NordVPN, hizmetlerinden memnun kalacağınızdan emin., bir haftalık ücretsiz deneme sunuyorlar ve bir 30-gün para iade garantisi. Gerçekte, NordVPN indirim kuponları sağlamaz, çünkü zaten paketlerinde yerleşiktir. NordVPN’in planları ile elde ettiğiniz tasarruflar, iştirakleri tarafından, tasarrufların onlardan geliyormuş gibi görünmesi için yeniden ifade edildi.

Dışarı çıkmadan önce, herhangi bir karar vermeden önce verdikleri çeşitli planları gözden geçirin..

(Daha fazla oku: NordVPN incelemesi)

NordVPN Aylık Servis

Bu plan, taahhütten korkanlar içindir. Kullandıkça öde aylık ücretiyle şirketin sunduğu tüm özellik ve işlevlerden yararlanacaksınız.. Fiyatlandırma aylık $ 11.99, Etkin tarihinizden itibaren her 30 günde bir faturalandırılır ve istediğiniz zaman hizmetten çıkabilirsiniz. Hepsinden iyisi, bu planla yine de ücretsiz deneme ve para iade garantilerinden yararlanabilirsiniz.

NordVPN Yıllık Aboneliği

Kimse geleceğin ne getireceğini bilmiyor. Uzun süreli bir sözleşmeye kaydolmadan aylık hizmetten tasarruf etmek istiyorsanız, bir yıllık abonelik akıllıca bir seçimdir. Plan sadece ayda 6,99 dolara mal olacak, 83.88 $ karşılığında faturalandırılabilir. Bu, aylık hizmete göre yüzde 41 tasarruf sağlıyor. Hepsinden iyisi, hizmetten memnun değilseniz yine de ücretsiz olarak denemeniz veya paranızı geri almanız gerekir.

NordVPN 2 Yıllık Abonelik

Bu plan, tam veya üç yıllık bir taahhütte bulunmadan aylık veya yıllık yenilemelerin zorluklarından kaçınmanızı sağlayan güzel bir orta zemin sunuyor. Ücretsiz deneme sürümü ve para iade garantisi için uygundur ve ayda sadece 3,99 ABD doları. Kartınız veya diğer ödeme seçenekleriniz her iki yılda bir toplam 95,75 ABD Doları için önceden faturalandırılacaktır. Bu, aylık kullandıkça öde hizmetinden yüzde 66 oranında tasarruf.

NordVPN 3 Yıllık Abonelik

Üç yıllık plan, aboneliğinizin ömrü boyunca düşük bir oranda kilitlenirken NordVPN tasarruflarının keyfini çıkarmanın en iyi yoludur. Bu planın maliyeti ayda sadece 2,99 ABD doları, 107.55 $ toplam fiyat için peşin ödenecektir. Diğer planlara göre yüzde 75'lik tasarruf.

NordVPN için Nasıl Ödeme Yapabilirim?

NordVPN ödeme yapmanın birkaç kolay yolunu sunar. Aboneliğinizin başlamasından sonraki 29. güne kadar onlarla temasa geçtiğiniz sürece tüm planları para iade garantisi için uygundur..

Ödeme yönteminiz:

 • Ana kredi / banka kartı
 • Bitcoin
 • AliPay
 • GiroPay
 • Sofort Bankacılığı

NordVPN Ücretsiz Deneme Sürümü

Çoğu şirket para iade garantisi sunar, ancak NordVPN ücretsiz deneme sürümü sunan birkaç premium VPN hizmetinden biri. Bu, bir taahhütte bulunmadan önce bir hafta boyunca hizmeti tüm işlevleriyle denemenizi sağlar. Şirket, ücretsiz denemeyi güvence altına almak için bir kredi kartı kullanmanızı gerektiriyor. Deneyiminizden memnunsanız, aylık hizmet, yıllık abonelik, iki yıllık plan için aboneliğinizi yenileyebilir veya yukarıda listelenen aynı indirimli fiyatlarla üç yıllık bir sözleşme alabilirsiniz..

NordVPN Müşteri Hizmetleri

NordVPN'i seçtiğinizde keyif alacağınız birçok avantajdan, müşteri hizmetleri en üst sıradadır. 7/24/365 canlı sohbet yoluyla ulaşılabilir. Müşteri hizmetleri temsilcileri yalnızca bağlantılarınızı optimize etmenize yardımcı olmakla kalmaz, aşağıdaki konularda da yardım alabilirsiniz:

 • Sorun giderme
 • fatura
 • Aboneliği iptal etme
 • Bir sunucu seçme
 • Geri ödeme alma

NordVPN ve Cihazınız

NordVPN ile ilgili en iyi şeylerden biri esnekliktir. Şirket var 5.000'den fazla sunucu dünya çapında 60 ülkede bulunmaktadır. Bu, herhangi bir konumdan içerik akışı ve görüntüleme için en hızlı sunucuyu bulmayı kolaylaştırır. Ayrıca, çeşitli yönlendiriciler ve platformlardan bağlantı sunarak mobil cihazlar için en iyi VPN olmasını sağlar. Hatta doğrudan yönlendiricinize yükleyebilir veya neredeyse tam anonimlik için TOR-Over-VPN kullanabilirsiniz.

En önemli öldürme anahtarının eklenmesi, aniden internet bağlantınızı kaybetseniz bile gizliliğinizin korunduğu anlamına gelir. Premium hizmetleri, hesap başına altı farklı cihaza kadar bağlantı içerir.

Bir VPN Hizmeti Seçme

VPN nasıl çalışır?Hangi VPN servis sağlayıcısını seçerseniz seçin, yüksek kaliteli özel bir ağda aramanız gereken bazı şeyler vardır. Çoğu kişi iki nedenden biri için bir VPN kullanır: engellenen içeriğe erişmek veya cihazlarını bilgisayar korsanlarından ve casusluktan korumak için.

Çoğu aile internete bağlanmak için birden fazla cihaz kullandığından, iyi bir sağlayıcı hesap başına birden fazla bağlantı sunmalıdır. Ayrıca en güncel şifreleme protokollerini, çeşitli işletim sistemleri ve platformları için desteği ve DNS sızıntı korumasını da istersiniz.

Çan ve ıslık bir yana, özel bir ağda kesinlikle gerekli olan birkaç temel unsur vardır:

 • Çok sayıda sunucu ve konum
 • Duyarlı müşteri hizmetleri ve mükemmel fiyatlar
 • Üst düzey güvenlik ve şifreleme; AES 256 bit ve SSL geçerli standarttır; NordVPN, 2048 bit Diffie-Hellman anahtarını kullanarak bir adım daha ileri gidiyor
 • Kesin kayıt politikası yok
 • Killswitch
 • Yüksek hızlarda güvenilir bağlantılar

İnternette çok sayıda VPN dolandırıcılığı ve yanıltıcı hizmet var. Amacımız, sadık okuyuculara, çevrimiçi güvenlik, gizliliğinizi etkileyen yasalar ve hak ettiğiniz hizmeti verebilecek en iyi şirketlerin hangileri olduğunu belirlemenize yardımcı olacak incelemeler hakkında en güncel bilgileri sağlamaktır. Özel ağ hizmetleri için alışveriş yaparken kaçınmanız gerektiğini öğrenmek için makalemize göz atın..

Son düşünceler

Tam fiyata bile, NordVPN size en güvenli ve güvenilir özel ağı sunar. Linklerimizden tasarruf, her yerde mevcut olan en düşük fiyatlardan bazılarında en iyi hizmeti sunar. Sahte indirimlere dikkat edin. Bağlantıyı tıklayabilir ve abonelik fiyatınızı şimdi kilitleyebilirsiniz. en iyi NordVPN tasarrufu ve sözleşme ömrü boyunca hizmet.

SSS

S: NordVPN'in indirim kuponları var mı?

A: Evet. Meşru kupon kodları şirketin kendisi tarafından sunulan kodlardır. Bu kodlara ayrıca "Şimdi sahip ol" düğmesine basın. Farklı bir tasarruf yüzdesi sunan bir kupon bulursanız, resmi Nord kuponları, Bu sahte. Kupon ne derse desin, resmi NordVPN indirim oranı.

S: NordVPN en ucuz VPN mi?

A: NordVPN en ucuz aylık hizmeti sunmasa da, sözleşme planlarında en düşük oranlardan bazılarına sahiptir. Hangi yöne giderseniz gidin, NordVPN size en iyi fiyat / hizmet oranı başka herhangi bir sağlayıcı. Sen olacak üst düzey güvenliğin tadını çıkarın önyükleme için.

S: NordVPN’in aylık planı buna değer mi??

A: Aylık kullandıkça öde planları, orta fiyatta bir yerdedir. Kendinizi uzun vadeli bir taahhüde kilitlemeden aynı özellikleri ve işlevselliği almaya devam edersiniz. Ayrıca, bir abonelik için ön ödeme yapmak için 50 veya 100 dolarınız yoksa iyi bir seçenektir. Şirket, yedi gün boyunca ücretsiz deneme, hangi onların hizmet isterseniz karar vermek için bol zaman. NordVPN, çevredeki en iyi VPN servis sağlayıcılarından biridir ve gelecekte fiyatların nasıl olacağını bilmiyorsunuz. Ayrıca bir 30-gün para iade garantisi. Neden bugün premium aboneliğinize kaydolmuyorsunuz ve önümüzdeki üç yıl için garanti edilen harika bir ücret almıyorsunuz??

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me