SaferWeb İncelemesi: Teslim Edemeyen Umut Verici Bir Hizmet

Saferweb VPN hizmeti bugün hepsini buraya aldı, yarın şey çok ciddiye gitti.


SaferWeb VPN, VPN dünyasında nispeten yeni bir giriş olan bir İngiltere şirketidir. SaferWeb müşterilerine askeri sınıf güvenlik, geniş sunucu kapsamı ve müşteri desteğini haftanın yedi günü 24 saat vaat ediyor.

Hizmetle ilgili not ettiğimiz birkaç olumlu şey var. Ancak, insanların çoğunluğu için gerçekten en iyi VPN olup olmadığından şüphe duyan bir dizi politika ve özellik var..

Ve sonra bir tane var GERÇEKTEN Mİ birkaç dakika içinde konuşacağımız büyük sorun.

Saferweb logosu

genel bakış

FeaturesInformation
Kullanılabilirlik: Kullanımı kolay
Günlük İlkesi: Günlük kaydı politikası yok
Sunucu Boyutu: 33 sunucu
Sunucu Dağıtımı: 27 ülke
Destek: 7/24 canlı sohbet, bilet sistemi ve bilgi tabanı
torrenting: İzin
Yayın Akışı: İzin
VPN protokolü ve şifreleme: OpenVPN, L2TP, PPTP protokolleri; 256 bit şifreleme
Merkez: Birleşik Krallık
Fiyat: 3,99 $ / ay
Resmi internet sitesi: https://www.saferweb.com/
Artıları:
 • Hizmetin kullanımı kolaydır
 • IKEv2 desteği
 • DNS / IP sızıntısı tespit edilmedi
 • Birçok platform için uygulamalar
 • P2P kullanımına izin verildi
Eksileri:
 • Bağlantı günlüklerini tutarlar
 • İngiltere merkezli bir şirket

Daha Güvenli Bir VPN'e Güvenmeli miyim?

SaferWeb İngiltere merkezli bir şirkettir. Sonuç olarak, Birleşik Krallık'ın çok katı veri saklama ve veri izleme yasalarına uymak zorundadır. İngiltere, dünyanın en kötü yerleri VPN sağlayıcısına sahip olmak. VPN'lerin, istedikleri durumda devlete depoladıkları verilerin büyük bir kısmını devlete teslim etmesi gerekmektedir. Şimdi, Snoopers Charter'ın yasalaşmanın eşiğine gelmesiyle, İngiltere'deki VPN sağlayıcıları şirketlerinin gizliliğini korumak için daha az yeteneğe sahip olacaklar.

Bir VPN'in şifreleme gücü, gizliliğinizin ne kadar iyi korunacağı hakkında çok şey söylüyor. SaferWeb çalışanları 256 bit şifreleme. Müşterilerine en iyi hızı sağlamak için ağlarını optimize etmeye çalışıyorlar.

SaferWeb kullanım günlüklerini tutmama sözü verir. Ancak, gizlilik politikalarına göre bağlantı günlüklerini saklarlar.

daha güvenli web özellikleriSakladıkları bazı bilgiler IP adresinizi, kullanılan protokolü, zaman damgalarını vb. İçerir..

Hatta sizinle olan telefon konuşmalarını da saklayacaklar.

Sosyal medya kullandığınızda, üçüncü taraf ağ sitelerinden ve sosyal ağ sitelerinde oturum açmak için kullanılan kimlik bilgileriniz, adınız ve e-posta adresiniz de dahil olmak üzere bilgileri saklayabilirler. Sosyal medya sitesinde sahip olduğunuz güvenlik düzeyine bağlı olarak, erişmelerine izin verilen bilgileri sosyal medya sitenizde de saklayabilirler..

Anketler aracılığıyla sağladığınız bilgileri, herkese açık olarak bulabilecekleri bilgilerin yanı sıra üçüncü taraflar aracılığıyla almayı kabul ettiğiniz bilgileri depolayacak.

Gizlilik politikalarına göre, bu bilgiler hizmetlerinin ne kadar iyi çalıştığını izlemek, hizmetlerini geliştirmek, pazarlamalarını geliştirmek, üçüncü taraf hizmetlerinin reklamını yapmak, potansiyel müşterileri hedeflemek ve içinde açıklanan diğer şekillerde kullanılabilir. gizlilik politikası.

SaferWeb olacak bilgilerinizi paylaşın ortaklarıyla, üçüncü taraf satıcılarla ve yasal amaçlarla. Ayrıca kişisel bilgilerinizi kurumsal aile üyeleriyle paylaşacaklar.

Mahremiyet konusunda endişeleriniz varsa, gizlilik politikalarını okumak kanınızın soğuk kalması için yeterlidir. Temel olarak, SaferWeb sizin hakkınızda bir dizi bilgi toplayacaklarını ve bilgileri devlet yetkilileri, reklamverenler ve diğerleriyle paylaşacaklarını söylüyor. Mahremiyetinden endişe duyan herkes SaferWeb'i iki kez düşünmelidir.

SaferWeb VPN Ne Kadar Hızlı??

daha güvenli hız testi

SaferWeb’in VPN performansı, PPTP protokolü kullanılarak birden çok sunucuda test edilmiştir. Test, saniyede 10 MB'lik bir bağlantı kullanılarak gerçekleştirildi. Test, Avrupa'daki ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki sunucular gibi diğerlerinden daha fazla yüke sahip sunuculara odaklandı.

Akış hızlarına ve sellerle çalışma yeteneğine vurgu yapıldı. Testte görüldüğü gibi, Amsterdam sunucusu neredeyse yüzde 60 kaybetti bant genişliği. Sonuçlar Stockholm ve Londra'da daha iyiydi. İlginçtir, Stockholm torrentleri indirmek için özel olarak tasarlanmış sunucudur.

SaferWeb'in bant genişliği veya hız sınırı yoktur. Ek bir ücret karşılığında, "süper şarjlı konumlara" erişim sağlayabilirsiniz. Bunlar, çok indirmek isteyen ve indirme işlemlerinin hızlı olmasını isteyen kişiler için tasarlanmış süper hızlı sunuculardır..

Müşteri desteği

Daha güvenli web desteğiİyi çalışan bir VPN'e sahip olmak için müşteri desteği şarttır. Bir VPN şirketi yeterli müşteri desteği sağlayabildiğinde, müşterilerini önemsediğini gösterirler. SaferWeb VPN mükemmel müşteri desteği sunar. Bunu çeşitli şekillerde yaparlar. 7/24 canlı sohbet ediyorlar. Teknik destek sunuyorlar. Bir bilet sistemi var. Bir bilgi tabanları var. Ve SSS'leri var.

Canlı sohbet özelliğini test ettik ve çok duyarlı. Sorunumuza neredeyse anında bir çözüm verildi. Bizimle etkileşime giren ajanlar çok bilgili ve nispeten kibardı.

Birçok çağrı merkezinde olduğu gibi, İngilizce'nin bizimle etkileşimde bulunan temsilcinin ilk dili olmadığı açıktı. Bununla birlikte, özgürce iletişim kurmalarına ve fikirleri açık ve kesin bir şekilde ifade etmelerine izin veren yeterli bir dil komutuna sahiptiler..

Sunucu Konumları

daha güvenli sunucu konumlarıBirçok VPN, çok sayıda yerde sunucu sahibi olmaktan gurur duyar. SaferWeb farklıdır. Odak noktaları çok aranan alanlarda iyi kapsama alanı VPN kullanıcıları tarafından. Bu nedenle SaferWeb'in New York, Tokyo, Londra, Hong Kong, vb..

Hizmet, dünyanın dört bir yanından yaklaşık 60 sunucu sunmaktadır. Aboneler 24 ülkede 30 lokasyona erişebiliyor.

SaferWeb VPN kullanıcılara ek bir avantaj sunar. Ek ücret karşılığında, süper şarjlı sunucular mevcuttur. Bu, kullanıcının belirli konumlarda daha yüksek sunucu hızlarına erişmesini sağlar. Bu daha yüksek hızlar, bu sunuculardaki kullanıcı sayısını en aza indirerek elde edilir. Sonuç olarak, her kullanıcının daha fazla bant genişliğine erişimi vardır.

Fiyatlandırma

SaferWeb VPN'nin çok basit bir fiyatlandırma düzeni var.

daha güvenli fiyatlandırmaPremium servisleri aylık 3,99 $ karşılığında sunulmaktadır. Bu, kullanıcıların aşağıdakilere sahip yedi konuma erişmesini sağlar: sınırsız bant genişliği ve sınırsız veri aktarımı. Tüm protokoller kullanılabilir ve kullanıcılar bağlantı başına bir cihaz bağlayabilir.

Süper premium planları 30 sunucu konumuna erişim sağlar. Sınırsız bant genişliği ve veri aktarımı da sağlanır. Süper premium paket ile aynı anda üç cihaz bağlantısı yapılabilir.

SaferWeb VPN 30 günlük para iade garantisi sunar. Garantiyi almak için, kullanımdan sonraki ilk 30 gün içinde hizmetinizi iptal etmeniz gerekir. İptal işlemi bir yazılı talep SaferWeb destek ekibine. Yazılı iptal tarihinden itibaren 90 gün içinde ödediğiniz tüm ücretlerin tam bir geri ödemesini almalısınız. Geri ödeme temel hizmetlerle sınırlıydı ve idari ücretler, kurulum ücretleri veya kurulum ücretleri gibi şeyleri içermiyordu. Geri ödeme talebi geçerli zaman dilimi içinde yapılmazsa, geri ödeme yapılamaz.

Ne yazık ki, SaferWeb herhangi bir ücretsiz deneme sunmuyor. Hizmetin sizin için uygun olup olmadığını bilmenin tek yolu planlardan birini satın almaktır. Kullanabileceğiniz ödeme seçenekleri arasında kredi kartları ve PayPal bulunur. Bir seçeneği kullanma seçeneği yoktur BitCoin gibi kripto para birimi.

Kayıt İşlemi

daha güvenli sigunpSaferWeb'e kaydolmak için bir e-posta adresinize ve adınıza ihtiyacınız var. Müşterilerden hesaplarıyla birlikte bir şifre oluşturmaları istenir. Birçok müşteri, SaferWeb'in hizmetlerini satmaya çalışırken ne kadar kararlı olduğunu düşünüyor.

Bir hesap oluşturduktan ve hizmet için ödeme yaptıktan sonra, hizmeti bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Hizmet indirildikten ve yükleme işleminden geçtikten sonra SaferWeb, openVPN kullanan diğer tüm VPN'ler gibi çalışır.

İstemcinin iki görünüm modu vardı. Kolay mod ve gelişmiş mod vardır. Adından da anlaşılacağı gibi, kolay mod VPN'yi ilk kez kullanan kişiler için tasarlanmıştır. Sadece bir düğmeyi tıklayarak, size en yakın olan sunucuya bağlanabilirsiniz. Gelişmiş mod, kullanıcıların bir protokolün yanı sıra bir sunucu seçmesine olanak tanır.

Coğrafi Kısıtlamaları Aşmak

vpn netflixSaferWeb, açılış sayfalarında içerik akışı üzerindeki coğrafi kısıtlamaları atlatmak, Netflix tarafından sağlanan gibi. Coğrafi kısıtlı içeriği izleme yeteneği, kullanıcıların VPN hizmetlerini kullanmasının başlıca nedenlerinden biridir.

Buna yanıt olarak, Netflix gibi akış hizmetleri, VPN karşıtı politikalarında çok katı hale geldi. Aynı zamanda yüksek akış kapasitesini korurken Netflix'e erişmenizi sağlayan bir VPN bulmak zor bir iştir.

SaferWeb VPN, Netflix'in yanı sıra Hulu ve BBC gibi diğer akışlı ana şebekelerin engellemesini kaldırabildi.

Kill Switch Özelliği

saferweb öldürme anahtarıVPN'niz ne kadar yıldız olursa olsun, sizi ancak gerçekten çalışıyorsa koruyabilir. Her VPN ile kesinti süreleri olacaktır. VPN hizmetinin bağlantısı kesilip yeniden bağlandığı bir veya iki saniye olabilir. Bağlantı sorunlarının olduğu anlarda, gerçek IP konumunuz gösterilir. kill switch özelliği gerçek IP'nizi gizleyerek sizi korur.

SaferWeb VPN, bir bağlantı kesintisi durumunda sizi ve kimliğinizi koruyan bir kill switch ile birlikte gelir. Kill anahtarı İnternet bağlantısını keser, böylece VPN bağlanana kadar hiçbir veri iletilemez.

Esneklik

En iyi VPN'lerin tümü esnektir. Masaüstü bilgisayarlar, mobil cihazlar ve oyun birimleri de dahil olmak üzere piyasadaki işletim sistemlerinin çoğunda çalışırlar. SaferWeb neredeyse tüm cihazlarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

SaferWeb Uyumluluğu

SaferWeb VPN'i Önerebilir miyiz??

Hayır. Bu şirket hakkında bizi ilgilendiren birkaç şey var. İlk olarak, faturalandırma uygulamaları şüphelidir. Sundukları tanıtım fiyatı, aylar boyunca ödediğiniz fiyatla aynı değildir.

Bu şirket sürekli ürünlerini satmaya çalışır. Tercihimiz, abonelik fiyatı rekabetten biraz daha yüksek olsa bile, tüm hizmetlerini ön planda sunan VPN'lerle çalışmaktır. Paranızın nikel haline getirilmesi ve azaltılması yerine tam maliyeti bilmek daha iyidir.

Bu şirketin gizlilik uygulamaları iğrenç. Sadece bilgi toplamakla kalmaz, aynı zamanda bilginizi reklam için kullanacaklarını ve üçüncü taraf hizmetlerine sunacaklarını açıkça belirtirler. Açıklar hükümete bilgi vermek.

Özellikle korkutucu bulduğumuz şey, bu VPN'nin sosyal medya aracılığıyla insanlardan topladığı bilgilerdi. İnce baskıyı okumazsanız, kendinizi bir dizi potansiyel tehlikeye maruz bırakabilirsiniz..

SaferWeb İngiltere'de yerleşikti. Bu, gizlilik konusunda endişe duyan herkes için bir uyarı işareti olmalıdır. Bir gizlilik göstergesi olmaktan çok, İngiltere web gizliliğine saldırmak için sürekli adımlar atıyor.

**Güncelleme**

SaferWeb'in müşteri desteği ile bir görüşme yapıyorduk. Fiyatlandırma hakkında açıklama istiyoruz. Görüşmede, SaferWeb VPN'nin artık hizmet sunmadığı ortaya çıktı.

daha güvenli destek görüşmesi

Mevcut müşterilere hala müşteri desteği sunduklarını belirttiler. Hız sorunları, giriş sorunları, gizlilik sorunları ve faturalama soruları gibi bu hizmetin tüm olumsuz yönlerini gözden kaçırmak isteseniz bile, SaferWeb VPN artık mevcut bir seçenek değil.

Yarın Kaybolmayacak Bir VPN Hizmeti

Gelecek yıllarda güvenebileceğiniz bir VPN hizmetinin olmasını ister misiniz? NordVPN'yi öneriyoruz.

NordVPN'in dünyanın 61 farklı ülkesinde 5.000'den fazla sunucusu bulunmaktadır. Net bir kayıt politikası yok ve gördüğümüz en iyi müşteri desteğini sunuyorlar.

NordVPN 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir. Müşterilerini ilk sıraya koymalarıyla ün yapmışlardır. Bu üst düzey bir VPN'dir. Gizli ücretler veya hükümler yoktur. Tek bir abonelikle 6 cihaza kadar koruma sağlayabilirsiniz.

Bu Panama tabanlı VPN genellikle en iyi VPN listelerinde bir numaradır. Bunun nedenlerinden bazıları şunlardır:

 • NordVPN bir 7/24 canlı sohbet
 • NordVPN torrent göndermeye izin verir
 • NordVPN maliyeti planlıyor Ayda 2,99 $ ayda 11,95 $ 'a kadar
 • NordVPN var P2P dosya paylaşım hizmetleri veya torrentleri kullanmanıza yardımcı olmak için bir kenara bırakılmış özel sunucular
 • NordVPN, düzinelerce yayın hizmetiyle birlikte çalışmaktadır. Netflix

Değerlendirmenizi ekleyin:

Okuyucularımızın karar vermesine daha iyi yardımcı olmak için ürünleri bağımsız olarak araştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Olduğu söyleniyor, biz de görüşlerinizi duymak istiyoruz. Bilgilendirici ve tanıtımsız bireysel incelemeleri kabul ediyoruz. Lütfen aşağıdaki formu doldurun, yorumunuzu yayınlayalım. Şirketlerin kendileri tarafından yapılan tanıtım incelemeleri yayınlanmayacaktır. Teşekkürler!

--- Lütfen Hız Seçin ---
Ortalama
Yavaş
Hızlı
?>

--- Lütfen Kullanılabilirlik Seçiniz ---
Kullanımı kolay
Hafif Karmaşık
Çok karmaşık
?>

Aşağıdaki düğmeyi tıklayarak Kullanım Şartlarını okuduğumu ve kabul ettiğimi kabul ediyorum.

İNCELEMEYİ EKLE

0
1771

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me