Trust.Zone VPN Review 2020 – Seyşeller’de VPN – Gizlilik Avustralya

Nasıl gidiyor arkadaşlar? Ben Isaac Turner ve bu incelemede, Macbook'umda bu VPN'yi test ettiğimde karşılaştığım tüm artıları ve eksileri inceleyeceğim..


Bu Seyşeller merkezli şirket (Trusted Solutions, Ltd.) 2014 yılından beri faaliyet göstermektedir.. Trust.Zone ISS'nizin (İnternet Servis Sağlayıcısı) ne yaptığınızı görmesini engelleyen gerçekten anonim bir VPN olduğu söyleniyor.

Teknoloji medyasındaki en büyük isimlerden bazılarına takılmaya başladıklarında, fark ettim ve bunları kendim için denemeye karar verdim. Tüm hype'a inanıp inanamayacağımı bilmem gerekiyordu.

Güvendiğim için bu incelemede göreceksiniz, sonuçlar şaşırtıcıydı, özellikle sadece birkaç yıldır var olan bir hizmet için.

İçeride Güven BölgesiBu derlemede, size bu VPN'nin hız testleri sonuçlarını, Trust.Zone’un kullanılabilirliğini, müşteri desteklerinin güvenilirliğini ve yardımseverliğini ve bu hizmetle ilgili genel deneyimimi anlatacağım..

Buna girmeden önce size Trust'ın arkasındaki şirket hakkında biraz daha bilgi vereyim..

Yeni başlayanlar için, web siteleri, sağladıkları korumayı açıkça temsil eden küçük bir kapaklı haçlı karikatürü içeren eğlenceli ve canlı bir görünüme sahiptir. Fark ettiğiniz ilk şeylerden biri, pelerinli haçlıların bize% 50 oranında büyük bir satış promosyonu sunmasıdır. Bu biraz ilk kez kullananlar için mükemmel tasarruf.

Çok az VPN, sopanın hemen dışında bu kadar büyük indirimler sunuyor ve potansiyel abonelere pahalı yıllık planlarda satış yapmak için ücretsiz denemeler sunmayı tercih ediyor. Trust.Zone, sektör genelinde bu eğilimi açıkça tanıdı ve yeni başlayanlara katılmak için önemli bir teşvik vererek rakiplerin kenarına sahip olmaya karar verdi..

Site güvenilir görünüyor ve yasal görünüyor, ancak hepimizin bildiği gibi, bir kitabı her zaman kapağından değerlendiremezsiniz.

Hadi doğru başlayalım.

Trust.Zone Kendileri Hakkında Ne Diyor?

İSS'niz ve ziyaret ettiğiniz web siteleri, şifrelenmiş trafiği olan sunucularımızın IP adreslerini görür. Tüm içerik aktarımları, kişisel bilgiler, sohbetler güvenlidir.

Trust.Zone, Seyşeller'den bir hizmettir.

Trust.Zone Genel Bakış

FeaturesInformation
Kullanılabilirlik: Kullanımı çok kolay
Günlük İlkesi: Günlük kaydı politikası yok
Sunucu Boyutu: 130 ++ sunucu
Sunucu Dağıtımı: 32 ülke
Destek: Bilet sistemi
torrenting: İzin
Yayın Akışı: İzin
VPN protokolü ve şifreleme: OpenVPN ve L2TP; 256 Bit AES şifrelemesi
Merkez: Seyşeller
Fiyat: 3,33 $ / ay
Resmi internet sitesi: https://trust.zone/

Bu Neden Önemli??

Trusted Solutions, Ltd VPN'lerde kısıtlama olmaksızın bir demokrasi olan Mahe, Seyşel Adaları'nda yer almaktadır. Birçok ülkede VPN kullanımı yasadışı ilan edildi ve devlet kurumları genellikle VPN servislerinin mahkeme davalarında delil olarak kullanıcı oturum günlüklerini teslim etmesini talep ediyor.

Trust.Zone’un Seyşel Adaları’daki IP adresleriyle durum böyle olmayacak. Veri saklama yasaları onlar için geçerli değildir. Hükümetler veya üçüncü taraflar tarafından incelenen hassas verilerin kaygılanmasına gerek yoktur..

Seyşel Adaları aynı zamanda Dünya'da bir cennet, gerçekten muhteşem. Kesinlikle bir seyahat göze eğer kontrol etmek için bir yer. Seyşel Adaları'nı ziyaret eden herhangi bir turistin size söyleyebileceği gibi, seyahat ederken bir VPN'ye sahip olmak önemlidir. Siber suçlular turistleri avlıyor çünkü derinlerinin dışında olduklarını düşünüyorlar.

Daha önce de bahsettiğim gibi, Trust.Zone çevrimiçi bazı gerçekten olumlu eleştiriler toplamaktadır. Bazı VPN uzmanları onlara “İyi tasarlanmış bir Windows istemcisine sahip basit bir VPN” adını verdiler.

Bununla birlikte, okuyucularını Trust hakkında uyarıyorlar. Bölgenin burada görebildiğimiz gibi gelişmiş özellik ve düşük hız eksikliği:

TechRadar bu uyarıyı yayınladığından beri Trust.Zone, mobil istemciler için özelliklerini, hızlarını ve seçeneklerini artırmak için önlemler aldı gibi görünüyor.

Ancak Trust'a girmeden önce.Zone’un hızları, sunucuları ve gelişmiş özellikleri ile bunların uyumluluklarına bakalım.

Trust.Zone Neler Sunuyor?

Trust.Zone’un VPN'si aşağıdaki işletim sistemlerinin ve cihazların tümünü destekler:

 • iOS
 • Android
 • pencereler
 • MAC
 • Linux

Bu VPN hizmeti, IP adresinizi ve konumunuzu gizleyerek tamamen anonim olarak internette gezinmenizi sağlar.

İSS'lerin çevrimiçi etkinliğinizi izlemelerini engellediğini ve kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımı vb.Gibi siber tehditleri önlediğini iddia ediyorlar..

Trust.Zone ile, günlük olmayan bir politika, sınırsız bant genişliği ve daha fazlası gibi insanların VPN'den beklediği birçok özelliği elde edersiniz.

Bir VPN'ye abone olmadan önce kullanıcıların her zaman dikkate alması gereken en önemli şeylerden biri yaygın kullanılabilirliktir. 32'den fazla ülkede 131 sunucuyla Trust.Zone'u neredeyse her yerden edinebilirsiniz. Dünyadaki çoğu büyük şehirde yerleşimleri var.

Trust.Zone ayrıca bir ana öldürme anahtarı sunar, Bu, WiFi'nizin verilmesi ve güvenli VPN bağlantınızı kaybetmeniz durumunda sahip olmak için müthiş bir özelliktir. Bir öldürme anahtarı olmadan, çevrimiçi etkinliğiniz gerçek İSS'nize maruz kalır.

Ancak bir öldürme düğmesiyle, etkinliğinizi meraklı gözlerden gizlemek için göz atma oturumunuz otomatik olarak indirilir.

Ek özellikler

Yönlendiriciniz OpenVPN veya L2TP / IPSec VPN İstemcisini destekliyorsa, yönlendiricinizde Trust.Zone kullanılabilir.

Onların kullanışlı Manuel Kurulum Sayfası yönlendirici VPN kurulumunun nasıl oluşturulacağı konusunda size yol gösterir.

Trust.Zone VPN, DD-WRT ürün yazılımının tam sürümüyle de uyumludur. Manuel Kurulum Sayfalarında olduğu gibi, DD-WRT Talimatları Sayfalarında talimatlar sağlarlar. Bu, geçerli konumunuza en yakın VPN'yi bulmanızı ve seçmenizi sağlar. Adımları takip etmek kolaydır.

P2P dosya paylaşımına izin verir ve engellenen Netflix kataloglarına erişim sağlar. VPN kullanan herkes bunun torrent ve akış olarak ne kadar değerli olduğunu söyleyebilir, birçok ülkede engellenen veya yasaklanan en yaygın etkinliklerden ikisi.

Fiyatlandırma & Planlar

Onları test etmeye karar verdiğimde Trust.Zone’un sitesi sınırlı üç günlük ÜCRETSİZ deneme teklif ediyordu. Ücretsiz testleri, ücretsiz bir VPN hizmeti için oldukça büyük olan 1GB veri aktarımını içerir..

Çoğu ücretsiz VPN veya VPN ücretsiz denemesi kullanıcıları bir gigabayttan çok daha azıyla sınırlar. 500 MB'tan daha düşük bir teklif bulmak sıra dışı değil.

Dahası Trust.Zone, ücretsiz kullanıcılara sınırsız bant genişliğine sahip 110 konum sunuyor. Buradaki tek dezavantaj, tek bir eşzamanlı bağlantıya sahip olmanızdır, böylece VPN'yi çok sayıda cihazda çalıştıramazsınız, ancak bunları denemek amacıyla, bu yeterli olmaktan daha fazlasıdır..

Çoğu ücretsiz VPN'nin yalnızca bir veya iki konuma erişimi sınırlaması nedeniyle bu gerçekten harika.

Güven.Zone’un planları arasında bir aylık bir paket, üç aylık bir paket veya bir yıllık bir plan yer alır. Onları test ettiğimde, yıllık planda özel bir koşuşturduklarını gördüm. Onlarla uzun vadede gitmeye karar verirsem, muhtemelen plan yapacağım.

Her bir planı, kullanıcılara veri kapsama alanı ve sınırsız bant genişliği olmadan 131 konumunun tümüne erişim sağlar. Üç eşzamanlı bağlantı ve sınırsız sunucu geçişi elde edersiniz.

Şu anda kış indirimi yapıyorlar, bu yüzden şimdi indirim için kaydolmak için iyi bir zaman.

 • Connector.Connector.

  Aylık plan aylık 9.20 AUD.

  Bu bir aylık bir plan, fiyatlandırma sizi abone tutma isteklerine dayanmaktadır. Gibi, fiyatlandırma gerçekten çok iyi. İncelediğim VPN'lerin birçoğu, fiyat indirimi almak için size bir yıl boyunca devam etmekten başka seçenek sunmuyor. Çoğu asla ayda 13,15 AUD'den daha az olmayacak.

 • Connector.Connector.

  Üç aylık paketleri aylık 6,50 AUD'dir..

  Bu, ilk üç ayınız için tam fiyatın yalnızca 19,52 AUD olduğu anlamına gelir. As bu! Aylık pakete göre% 29 indirimden bahsediyorsunuz.

 • Connector.Connector.

  Bir yıllık paket aylık 4,37 AUD'dir.

  Yıllık plan sizi ilk plana göre% 43 indirimle toplam 52,53 AUD geri alacak.

Şüpheci hissediyorsanız, ücretsiz deneme sürümüne kaydolabilir veya aylık planlarını başlatabilirsiniz. Ancak yıllık planlarını almanın parasal yararı oldukça açıktır.

Bitcoin, PayPal, paypro ve avangate gibi bir dizi ödeme yöntemini kabul ediyorlar.

Trust.Zone ayrıca bir 10 günlük para iade garantisi bant genişliği kullanımınız 1 GB'ı aşmadığı sürece. Bu onların ücretsiz testine ek olarak. Bu, onları kontrol etmek ve paraya değip değmeyeceklerini görmek için iki yöntem sunar..

İlk allıkta fiyatlandırma oldukça iyi geliyor, evet?

Peki rakipleriyle nasıl kıyaslanıyorlar? Hemen öğrenelim.

Trustzone.com adresini ziyaret edin

Bu kadar uzun süredir olmayan bir hizmet olarak (Est. 2014), yazılımlarında bazı kusurlar beklediğiniz için affedilirsiniz. Ancak bunun Trust.Zone'da böyle görünmediğini bildirmekten mutluluk duyuyorum..

Aslında gerçekten benim deneyim onların hizmet ile ne kadar düzgün tarafından jargoggled. Ne yaptıklarını açıkça biliyorlar ve iyi yapıyorlar.

İşte onları denediğimde memnun olduğum alanların tam listesi.

Güvenlik & Gizlilik

Bu, herhangi bir VPN'nin en önemli yönüdür - güvenlik. Eller aşağı, bu VPN kullanmak için bir numaralı nedendir.

Ana sayfanızda tüketicileri davet etmek için sevimli küçük bir çizgi karaktere sahip olmak iyi ve iyidir, ancak bu tasarımı sağlam şifreleme ile eşleştiremezseniz, VPN olarak herhangi bir uzun ömürlü olmayacaksınız..

Neyse ki, hem kullanıcılar hem de hizmetin arkasındaki şirket için Trust.Zone, malları en önemli yere teslim eder. Hesabınızı kullanırken çevrimiçi etkinliğiniz gerçekten güvenli ve gizlidir.

AES-256-bit şifrelemesi, simetrik anahtar şifrelemesinde kullanılan en güçlü algoritmaları almanızı sağlar.

Trust.Zone’in Şifrelemesi

Bu harika şifreleme, AES-256-CBC şifre, SHA256 kimlik doğrulaması ve RSA-2048 el sıkışma. Bu askeri sınıf şeyler parmaklarınızın ucunda.

Veri aktarımınızı gizli bir şifre çözme anahtarıyla korumak için kullanıldığından bir RSA anlaşması zorunludur. RSA ile kullanıcı ortak anahtarı oluşturur ve yayınlar, yani kendi şifrelemenizde bir rol oynarsınız.

RSA-2048 el sıkışması çatlamaz, bu da onu en güvenli çözümlerden biri haline getirir.

Torrent İşlemine İzin Verilir mi??

Evet. Trust.Zone sınırsız indirme ve dosya paylaşımına izin verir. Kısıtlı olmayan P2P trafiği, piyasadaki birçok VPN ile oldukça nadir olabilir, ancak bu, bu alanda sizi sınırlamaz. Torrentler hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz buradaki rehberimizi okuyun.

Günlük İlkesi

Trust.Zone firmasının kayıt politikası yok.

Daha önce de belirttiğim gibi, Seyşel Adaları'nın veri saklama yasaları yok, bu nedenle verilerinizi tutmak için hiçbir nedenleri yok.

Bir VPN seçerken bu kesinlikle önemlidir, çünkü günlük tutmadıklarını söyleyen birçok VPN'yi test ettim, ancak birçoğu kullanıcı oturum günlüklerini emniyet makamına ve benzerlerine teslim etmek için haber verdiler. ve mahkum edici kullanıcılar.

Bağlantı Hızları (Daha Hızlı Biri)

Trust.Zone dahil olmak üzere birçok VPN hizmeti yıldırım hızları sunduğunu iddia ediyor. İddialarının tam olarak ne kadar doğru olduğunu görmek için, bu alanda nerede olduklarını belirlemek için kendi hız testimi yaptım.

100 Mbps Internet bağlantısı ile tamamladığım testlerimin sonuçları:

 • ABD Sunucusu

  • Ping: 195 ms
  • İndir: 60.61 Mbps
  • Yükleme: 36.75 Mbps
 • AB Sunucusu

  • Ping: 43 ms
  • İndir: 69.46 Mbps
  • Yükleme: 46.12 Mbps
 • Asia Server

  • Ping: 315 ms
  • İndir: 14.51 Mbps
  • Yükleme: 7.14 Mbps

Tahmin edebileceğiniz gibi, elde ettiğim hızlardan çok memnun kaldım. Rakiplerine, hatta köklü olanlara karşı istiflendiğinde, Trust.Zone mevcut en hızlı VPN'lerden biri olarak zirveye çıktı..

Kullanılabilirlik

Trust.Zone'un kullanılabilirliği tutarlı ve kullanımı kolaydı.

Bazı VPN'ler, son derece hızlı olanlar bile, gecikmeler veya aralıklı halsizlik yaşayabilir. Diğerleri kurulduktan sonra çok karmaşıktır. Trust.Zone'u test ettiğimde durum böyle değildi..

Tutarlı hızlarda ve bağlantı sorunu olmayan 230'dan fazla dosya indirebildim.

Hesabınızı oluşturduktan ve programı yükledikten sonra, hemen yarışlara gidiyorsunuz.

Yükledikten sonra müşteri şu şekilde görünür:

Durum, Ayarlar vb. İçin sekmelerin tanımlanması ve seçilmesi kolaydır. Düğmeler bir Akıllı Telefonda bile oldukça sezgiseldir, bu nedenle bunları çalıştırmak için pahalı bir Stylus'a ihtiyacınız yoktur.

Sunucular sekmesini tıkladığınızda, istediğiniz seçimi seçebileceğiniz sunucuların bir listesini görürsünüz:

Aboneliğinizle ilgili bazı ana kaya bilgileri de buradan görüntülenebilir:

Ayarlar sekmesi, bağlantınız ve bağlantı noktanız için elinizin altındaki seçenekler hakkında bilmeniz gereken her şeyi size söyleyecektir.

Bağlantı ayarlarınızın altında “Kill switch” seçeneğini göreceksiniz. Bunu işaretli tuttuğunuzdan emin olun.

VPN'yi kapatmak için, Çıkış sekmesine gidip “Tamam” ı tıklamanız yeterlidir..

Trust.Zone Netflix'te Çalışıyor?

Bildiğiniz gibi Netflix, sol, sağ ve orta VPN hizmetlerini engelliyor. Korsanlığa karşı vokal bir tutum izlediler ve belirli bölgelerde gösterilemeyen filmleri ve filmlerinin birçoğu ile lisanslama hakları nedeniyle kütüphanelerinin çoğuna bölgesel erişimi kısıtlamak zorundalar..

Bu nedenle, kullanıcılar her zaman ABD, Amerikan Samoası, Porto Riko ve benzerlerinde Netflix kataloglarının engellemesini kaldırabilecek bir VPN aramaktadırlar..

Belki de kısmen ad tanıma eksiklikleri nedeniyle (adı iyi bilinmeyen nispeten yeni şirket), kullanıcılar Netflix'e kolayca erişebilirler. Test ettiğimde mükemmel çalıştı ve ABD kataloğundan istediğim her şeyi aktarabildim.

Az önce uyumlu bir sunucu seçtim, Netflix hesabımda oturum açtım ve Bob'un amcası! İçerdeydim.

Gördüğüm ilk şey yukarıda resmedilen yabancı başlıklardı. Will Smith filmine tıkladım ve o olmadan….

:: cırcır ::

Trust.Zone Eksileri

Trust.Zone deneyimim hakkında neredeyse her şeyden memnun kalırken, güçlü şifrelemelerinden ve yüksek hızlarından kullanıcı dostu arayüzlerine ve uygun fiyatlara kadar, Hizmetlerinin olumsuz bir yönünü fark ettim:

Sınırlı Müşteri Desteği

En iyi VPN'lerin çoğu, NordVPN, teklif Canlı sohbet gibi 7/24 müşteri destek seçenekleri. Bu onların müşterilerine günün her saatinde bakıldığından ve meydana gelen hıçkırıkların hızlı bir şekilde çözüldüğünden emin olma yoludur..

Ne yazık ki, Trust.Zone ile durum böyle değildi. Yalnızca müşteri desteği için bir bilet sistemi sunarlar ve yalnızca sorularınızı veya endişelerinizi alan için kullanılabilirler Pazartesi - Cuma, 04:00 AEST - 02:00 AEST.

Bu, dünyanın neresinde yaşadıklarına bağlı olarak birçok insan için bir sorun olabilir.

Müşteri destek formları aşağıdaki gibidir:

Daha fazla seçenek için açılır menülerine de erişebilirsiniz:

Buna ek olarak, ister önemsiz bir konu, ister “kritik” bir konu olsun, önem derecesini seçebilirsiniz..

Bir soru gönderdikten sonra, kontrol panelinde biletinizin eklendiğini görürsünüz.

Neyse ki benim sorum, sadece birkaç saat içinde cevaplandı, ancak bunun, belirli bir zamana duyarlı çevrimiçi görevi yerine getirme yeteneğini engelleyen gerçek bir teknik sorunu olan bir kullanıcının aktivitesini nasıl engelleyebileceğini hala görebiliyordum..

Güven Tavsiye Edermiyim??

Kesinlikle yaparım.

Dikkatli bir incelemeden sonra, Trust.Zone'un sağlam gizlilik ve güvenlik, birinci sınıf özellikler ve kaya gibi sağlam şifreleme sunduğunu güvenle söyleyebilirim. Ayrıca kullanımı en kolay VPN çözümlerinden biridir.

Satın alınabilirlikleri ve yaygın kullanılabilirlikleri bir avantajdır.

Sunucularının her biri için indirme ve yükleme hızlarının canlı yayını, hangisini seçeceğinizi bulmakta zorlanıyor.

Ve coğrafi konumları göz önüne alındığında, şirket tarafından veri saklama yok veya üçüncü taraflar.

 • Artıları

   Çoğu cihazla uyumlu
   Uygun fiyatta
   Yüksek hızlar
   Güçlü şifreleme
   Yeterli biletleme sistemi
   Torrent kullanımına izin verildi
   Engellemeyi kaldır Netflix
   Dünya genelinde çok sayıda sunucu
   Günlük kaydı yok
   Kullanılabilirlik
   Her sunucu için hızların canlı geri bildirimi

 • EKSİLERİ

  Sınırlı müşteri destek seçenekleri

Bu inceleme yardımcı olur ve daha fazla bilgi için kılavuzu kontrol edin ücretsiz VPN'ler ve ayrıca önerilen listemiz şifre yönetimi uygulamaları.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me