UltraVPN İncelemesi

UltraVPN VPN bloğundaki yeni çocuk. UltraVPN'in ne tür yeni bir çocuk olduğunu tanımlamamız gerekirse, tüm diğer VPN çocuklarının arkadaş olmak istediği havalı çocuk olarak adlandırırdık.


Bir VPN ararken sizin için en önemli olabilecek farklı yönler vardır. Avustralya'dan US Netflix'e erişmeniz gerekiyor mu? Belki nerede olursanız olun mümkün olan en hızlı bağlantıya ihtiyacınız vardır. Bazı kişilerin haftada 7 gün, günde 24 saat telefonda VPN'lere karşı duyguları hakkında biriyle konuşabilmesi bile gerekir.

Bir VPN ile ilgili ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, UltraVPN tabanların çoğunu kapsar. UltraVPN kullanmamanın meşru bir nedenini bulmakta zorlanırsınız. Bu yeni gelen için gerçekten hiç kırmızı bayrak yok.

Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin!

TL; DR

UltraVPN bir VPN için tüm temelleri kapsar ve diğer popüler seçimlerimize kıyasla oldukça ucuz. NordVPN'in çift şifrelemesine veya ExpressVPN'in çarpıcı hızlarına sahip olmasa da, iyi hızlar ve düşük bir fiyat ile hala son derece güvenlidir..

UltraVPN ile gerçekten yanlış gidemezsin.

genel bakış

55'ten fazla sunucu konumuna sahip olan UltraVPN, Güneydoğu Asya'da sırt çantasıyla seyahat ederken veya Perth'deki kanepenizde otururken yakınlardaki bir sunucuya erişebilmenizi sağlamak için elinden geleni yapar.

UltraVPN veri sınırlarına inanmaz ve başlıca endişeleri, internette yaptığınız her şeyi göz atmanızı şifreleyerek gizli ve güvenli tutmaktır. UltraVPN ile ilgili diğer harika şey, çevrimiçi etkinliğinizle ilgili herhangi bir sekme tutmamaları ve göz atmanızı anonim tutmaları.

VPN yeni başlayanlar da UltraVPN'i olduğu gibi sevecekler kullanımı daha basit VPN'lerden biri. VPN'ler hakkında arkadaşça bir sesle konuşmak istiyorsanız, Amerikan Netflix'e göz atın ve gecenin ortasında UltraVPN'i arayın.

Artıları

 • Kullanımı çok basit
 • Yüksek hızlar
 • Engellemeyi kaldır Netflix
 • 7/24 müşteri desteği -
 • telefon (!) ve sohbet
 • 30-gün para iade garantisi
 • Torrent işleri
 • Öldürme anahtarı
 • Cheap yıllık planları

Eksileri

 • Birkaç gelişmiş özellik
 • Aynı anda yalnızca 3 bağlantı

Gizlilik ve Kayıt Politikası

Bir VPN’in gizlilik ve günlük kaydı politikasına gerçekten bakarken, sormanız gereken dört soru vardır:

 1. Şirket size ne anlatıyor?
 2. Şirket size ne söylemiyor??
 3. VPN şirketinin yetki alanı nedir?
 4. Neyin iyi?
İlk soru:

Diğer numaralardan herhangi biriyle başlasak garip olacağı için 1 numarayla başlayalım. UltraVPN bize gizlilik ve kayıt politikaları hakkında gerçekte ne anlatıyor??

Web siteleri bize sıfır günlük politikası olduğunu söyler. Bu iyi bir ilk adım, çünkü bir VPN sıfır giriş politikası dışında bir şeyleri olduğunu söylüyorsa, büyük olasılıkla web sitelerinden çıkmalısınız..

Şirket, çevrimiçi etkinliklerinizden hiçbirini takip etmediklerini, böylece tarama alışkanlıklarınızın anonim kaldığını söylüyor. Bu bilmek iyi bir genel şey ama temelde “Evet, biz bir VPN'yiz” diyor.

Hadi biraz daha derine inelim.

Günlüğe kaydetme ve gizlilik politikaları söz konusu olduğunda ayrıntılar açısından çok fazla şey yoktur. Bulunacak tek şey, aslında bir şeyi günlüğe kaydettikleri. Kaydolduğunuzda, kaynak IP adresinizi toplar. İnsanların çoğu bunu umursamamalı, ancak yargılama bölümünde biraz daha derinlemesine inceleyeceğiz..

Web siteleri, UltraVPN sunucuları üzerinden getirdiğiniz trafik miktarını da not edeceğini söylüyor. Eğer bu konuda bir fikriniz yoksa, farklı bir servis bulmanız gerekecektir. Bu, çoğu insanı etkilememelidir, ancak aynı zamanda şirketin bulunduğu yetki alanına da bağlanabilir..

En önemli şey, çevrimiçi etkinlik depolanmaz. Çevrimiçi yaptığınız garip veya normal şeyler UltraVPN arkadaşlarınız tarafından bilinmeyecek.

İkinci soru:

UltraVPN size ne söylemiyor? Umarım, şirket bizi her şeye dolduruyor. Bu sorunun ortaya çıkmasının nedeni, bazı VPN şirketlerinin gülünç derecede uzun ve ayrıntılı gizlilik politikalarına sahip olmalarıdır..

UltraVPN bu şirketlerden biri değil.

Bu seni endişelendirmeli mi? Muhtemelen değil.

Bazı insanlar doğal olarak şüphelidir. Gizlilik söz konusu olduğunda, aşırı temkinli olduğunuz için sizi suçlamayız. Gizlilik politikasında gizlilik ve günlük kaydı ile ilgili bir senaryoya cevap verilmezse, size daha fazla fikir vermek için doğrudan VPN şirketine başvurmak kötü bir fikir değildir..

Unutmayın, bu çerez gizlilik politikasında değilse, şirketi size söylediklerine bağlı tutmak zor olabilir.

UltraVPN hakkında endişelenmiyoruz, ancak ultra şüpheli tip için bazı endişeler olabilir.

Üçüncü Soru:

VPN şirketinin yetki alanı nedir?

Birçok insan bu sorunun önemini hafife alıyor. Bunun sorulmasının nedeni, bazı ülkelerin müşteri verilerini diğerlerinden daha fazla ele geçirme ihtimalinin yüksek olmasıdır. VPN, verilerinizi meraklı gözler için uzak tutmak üzere tasarlandığından, bu ideal olandan daha az olabilir.

UltraVPN İncelemesiBaşlangıçta belirttiğimiz gibi, WindScribe ABD ve İngiltere dışında faaliyet göstermektedir. Sonuç olarak, Five Eyes çevrimiçi gözetim programına tabidirler.

Bunun özü, bu iki ülkenin gözetim açısından istediklerini yapma geçmişine sahip olmasıdır. Amerika Birleşik Devletleri Hükümeti bir şirketin sahip olduğu verileri isterse, dışarı çıkar ve alır.

Bu, tüketici verisi tutmayan bir VPN şirketi ile ilgili bir sorun değildir.

Tek kırmızı bayrak ve küçük bir bayrak, UltraVPN’in politikası ve az miktarda bilgi tutması.

UltraVPN, kaydolma aşamasında IP adresinizi aldığından ve sunucularından ne kadar trafik çektiğinizi izlediğinden, ABD hükümeti için bu bilgilere erişim mümkün.

Bu bilgilerle ne yapabilirler?? Fazla değil.

Bu bizi dördüncü sorumuza götürüyor.

Dördüncü Soru:

Neyin iyi?

Bu çok kişisel bir soru.

Bir VPN şirketinin yetki alanı veya IP adresinizin VPN şirketiniz tarafından bilinmesi umrunda değilse, UltraVPN ile herhangi bir sorun yaşamamanız gerekir.

İnsanların% 99'unun bunu umursamayacağını söyleyebilirim. Eğer ilgilenecek% 1'in bir parçasıysanız, başka seçenekler de var. Hatırlanması gereken önemli şey, VPN'in mükemmel olmamasıdır.

Güvenlik ve Şifreleme

Birçok kişi, yalnızca hizmetin sunduğu güvenlik ve şifreleme için bir VPN kullanır. UltraVPN bu alanda büyük bir başarı sağlıyor.

vpn pencereleriProtokoller veya verilerin bir ağ üzerinden nasıl biçimlendirildiği ve iletildiği yönünden, çoğu VPN hizmeti SSTP, L2TP, IKEv2, PPTP ve OpenVPN gibi birden fazla seçenek sunar. UltraVPN ortalığı karıştırmaz ve yalnızca 256 bit anahtar uzunluğu yöntemleri kullanılarak şifrelenen en güvenli seçeneği sunar. Bu protokol OpenVPN'dir.

UltraVPN'in ayrıca kendi DNS sunucuları vardır, bu da trafiğinizin üçüncü taraflarca kaydedilemeyeceği veya hükümet tarafından izlenemeyeceği anlamına gelir. Bunun akılda tutulması gereken bir başka yönü de, bilgileriniz DNS sunucularından geçerken verilerinizde sızıntı olup olmadığıdır. Hiçbir bilginin açığa çıkmamasını sağlamak için sızıntı testlerinin yapılması gerekir. Neyse ki, UltraVPN aşağıdakilerle test edilmiştir: rapor edilecek sızıntı yok.

UltraVPN'in sahip olduğu bir diğer önemli güvenlik yönü ise bir kill anahtarıdır. Şirket buna “güvenlik duvarı” diyor. Temel olarak, VPN bağlantınız herhangi bir nedenle düşerse, yazılım internet bağlantınızı durdurur, böylece gerçek IP adresiniz tehlikeye atılmaz. Bu, VPN şirketleri arasında popüler bir özellik haline geldi ve bu noktada bir zorunluluktur.

hız

VPN hızının bilinmesi gereken birçok faktör vardır. VPN hızını test etmenin en iyi yolu sadece birkaç sunucuyu test etmektir. Fiziksel konumumuza en yakın sunucuları test etmeyi ve ardından düzenli olarak kullanmak istediğimizi bildiğimiz birkaç sunucuyu test etmeyi seviyoruz.

Düşünülmesi gereken diğer bir şey de, tüm sunucuların eşit yaratılmamasıdır. Bir şehirde iki sunucu olabilir ancak biri diğerinden daha hızlı olabilir.

Burada Avustralya'da ABD ve Avrupa'dan çok uzaktayız, bu yüzden her ikisini de test etmek önemlidir.

Sonuçta, UltraVPN en hızlı VPN'lerle yarıştı. Neyse ki, hizmetin tüm dünyada sunucuları var.

hız

Avustralya: Avustralya'daki sunuculara bağlandığında, hızda ortalama olarak sadece% 10'luk bir düşüş gördük. Bu, diğer birçok hizmete kıyasla gerçekten çok iyi. Verilerinizi şifrelemek, ancak sunucuyu yakın tutmak istiyorsanız, UltraVPN.

Güneydoğu Asya: Herhangi bir nedenle IP adresinizin kıtadan ayrılması gerekiyorsa, Singapur hizmetinizdedir. Buradaki hızlar bağlantımızı yaklaşık% 20 oranında düşürdü, bu da yine oldukça iyi.

UK: İşte işler biraz şüpheli. Londra'daki bir sunucuya bağlandığında hızlarımız yaklaşık% 60 oranında düştü. Hala oldukça hızlı bir bağlantı vardı bu mükemmel para cezası. Bir İngiliz sunucusuna bağlandığımızda, genellikle Netflix'i izlemek gerekir. Bu hızlar akış için iyidir. Bir Manchester sunucusuna bağlandığımızda sorun ortaya çıktı. Hızlarımız% 20 azaldı. Bu sunucuya bağlanmak zorunda değiliz ama bize tüm UltraVPN sunucularının eşit yaratılmadığını gösterdi.

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ: Avustralya'da, ABD'den size inanılmaz hızlar verecek herhangi bir VPN yoktur. Doğu kıyısı sunucularına bağlandığımızda 10-15 Mbps civarında yaşadık. Bu hızlar akış için uygundur ve Netflix'i sorunsuz izlemenize izin verir.

UltraVPN diğer birçok VPN'ye benzer. Bazı sunuculardaki hız diğerlerinden daha iyidir ve coğrafi konum hızınızı büyük ölçüde etkiler. Burada rapor edilecek çığır açan bir şey yok. Hızlar iyi ve sunucu konumu yeterli.

Netflix ve Akış

Netflix sürümünü bulunduğunuz ülkeden farklı bir ülkeden izleyebilmek bir VPN kullanma nedeninin en az% 50'sidir. Avatar gibi gösteriler: Son Hava Bükücü ABD'de mevcut değildir, ancak Tayland gibi diğer ülkelerde de mevcuttur.

Genel olarak, ABD Netflix en çok oyuna erişebilir, ancak her ülkenin farklı filmlere ve şovlara erişimi vardır. Bu ülkelere erişebilmek, Netflix aboneliğiniz açısından paranızın karşılığını en iyi şekilde verir. Bu noktada VPN'imi Netflix maliyetimin bir parçası olarak görüyorum - ve buna değer.

Birçok VPN sağlayıcısı Netflix coğrafi kısıtlamalarını aşmakla mücadele ediyor. VPN'lere gerçekten zarar veriyorlar ve çok fazla trafik getiren bir sunucu olduğunu fark ederlerse, onu engelleyecek ve Netflix için VPN'inizi yararsız hale getirecekler..

UltraVPN, VPN'lere erişen en üst Netflix katmanındadır. Sunucuları her zaman akış hizmeti ile çalıştı. Her ne kadar sunucularında Netflix sorunları keşfetmemiş olsak da, UltraVPN'in özel bir Netflix sunucusu var. Sunucular ayrıca BBC iPlayer'ın (çatlamak için en zor akış hizmetleri) yanı sıra denediğimiz diğer akış hizmetleriyle de çalışır.

Paketler

UltraVPN ile ilgili en güzel şeylerden biri fiyattır. İncelediğimiz daha ucuz VPN'lerden biri olarak geliyor. Fiyatlandırmanın diğer heyecan verici yönü, 30 günlük para iade garantisi almanız ve şirketin sizi hizmeti risksiz test etmeye teşvik etmesidir. Onlardan çok hoş!

UltraVPN üç seçeneğe ayrılmıştır. Her seçenek aynı avantajları sunar ancak farklı fiyat noktalarında.

UltraVPN İncelemesiAylık rotaya gitmeye karar verirseniz, UltraVPN ayda ortalama 7,99 $ ile ortalama fiyatlı hizmetlerle oradadır. Ayrıca her altı ayda bir ödeme seçeneğiniz vardır. $ 5.99 ki bu onların tam fiyatı iyi bir anlaşma.

İşlerin gerçekten ucuzlanmaya başladığı ve UltraVPN'in fiyat sayfalarına açıkça bakmanızı istediği yer, yıllık plan.

at $ 3.75 aylık veya 45 $ yıl için, UltraVPN için yıl ödeyebilirsiniz. Bu, aylık fiyatlarının yarısından fazlası.

Bir VPN denemek istiyorsanız, yalnızca kredi kartınızdan 45 ABD doları tahsil edilecek ve ardından hizmeti risksiz olarak deneyen yıllık planı denemenizi öneririz. Beğendiyseniz, yıl boyunca harika bir VPN'iniz var. 45 $. Hoşunuza gitmediğini fark ederseniz, paranı geri al.

Torrenting ve P2P

Yasadışı torrentleri kesinlikle göz ardı etmiyoruz. Gerçek şu ki yasadışı torrent, torrentin tek türü değil. Eşler arası paylaşım hâlâ kötü bir üne kavuşur, çünkü yasadışı torrent kullanımı, nedeninize yardımcı olmayan birçok hizmete yol açar.
(Daha fazla oku: Torrenting için En İyi VPN)

UltraVPN P2P ile yardımcı olmak için orada. Torrentleri güvenle indirebilirsiniz çünkü bağlantınız tamamen şifreli. Bazı VPN sağlayıcıları, kullanıcılar herhangi bir şeyi torrent kullanmaya karar verdiğinde bant genişliğini ve hızını azaltır. UltraVPN durum hakkında rahatlar ve size ücretsiz dizginler verir.

UltraVPN'in yüksek hızları kesinlikle herkese zarar vermez. İndirme ve yükleme hızları P2P ayarında çok önemlidir ve UltraVPN kesinlikle daha hızlı VPN hizmetlerinden biridir. İSS'lerin torrent tespit edildiğinde bağlantıları kısalttığı biliniyor, bu nedenle VPN kullanmak, şifrelenmiş bir tünelin tadını çıkarırken hızları artırmak için güvenli bir bahis..

Son düşünceler

UltraVPN bloktaki yeni çocuk olmasına rağmen, hizmetlerini öneriyoruz.

Kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü ve bir VPN'den istenebilecek her şeyle, birisine hizmeti kullanmamasını söylemek zor.

SSS

S: VPN kill anahtarı nedir?

bir VPN kill switch, VPN kapanırsa, gerçek IP adresinizin gösterilmemesini sağlar. Bu, herhangi bir VPN'nin çok önemli bir yönüdür ve feda etmediğiniz "gelişmiş" özelliklerden biri olmalıdır.

S: Bir VPN torrentleri gizliyor mu??

A: Kısa cevap evet. Bir VPN, torrent'i internet sağlayıcınızdan gizler. Bu, yasadışı olarak içerik indirmek için ücretsiz dizginiz olduğu anlamına gelmez. Yine de başka yollarla yakalanabilirsin ve bunu önermiyoruz.

S: Film yasadışı mı indiriliyor??

A: Film indirmek yasalara aykırı değildir. Telif hakkıyla korunan filmleri indirmek% 100 yasadışıdır. Torrenting, yasayı ihlal etmeden telif hakkı olmayan ücretsiz filmleri indirmek için kullanılabilir.

S: Bir VPN torrentleri yavaşlatıyor mu??

A: Bazı durumlarda evet ve bazı durumlarda torrentinizi hızlandıracak. 

Yavaşlayacağı senaryo, torrent indirirken tam indirme hızınızı alıyorsanızdır. Bir VPN, trafiğiniz farklı bir sunucudan yönlendirildiği için hızınızı doğal olarak yavaşlatır.

Torrentinizi hızlandıracak senaryo, ISS'nizin torrentlerde hızı kısmasıdır çünkü yasadışı faaliyetlerden endişe duymaktadır. Bir VPN trafiğinizi şifreleyecek ve internet hızınız kısıtlanmayacak. 

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me