VPN İncelemesi Yok Edildi – Şüpheli Hız ve Güvenlik

VanishedVPN, Avustralya'da bir yıldan uzun süredir var olan bir VPN hizmetidir. Bu nedenle, oldukça test edilmemişlerdir ve diğer VPN servis sağlayıcılarının sahip olduğu şekilde pazara tam olarak girmemişlerdir..


Onların büyük şöhret iddia Lifehacker tarafından bir fiş oldu onlara "ABD Netflix'e erişmek için en sevdikleri VPN" adını verdiler.

Bir avuç firma yutturmacaya kadar yaşarken ve çoğu zaman, çoğu. VanishedVPN, Lifehacker'ın bu fişinden beri dikkat çekiyor. Yutturmacaya uyup uymadıklarını görmek için içine atlayalım!

Hadi daha yakından bakalım! veya VanishVPN’in web sitesini ziyaret edin.

Kaybolan VPN'ye Genel Bakış

FeaturesInformation
Kullanılabilirlik: Kullanımı kolay
Günlük İlkesi: Belirsiz kayıt politikası yok
Sunucu Boyutu: 1300 ++ sunucuları
Sunucu Dağıtımı: gizli
Destek: E-posta
torrenting: İzin
Yayın Akışı: Sınırlı
VPN protokolü ve şifreleme: gizli
Merkez: Avustralya
Fiyat: $ 8,33 / ay
Resmi internet sitesi: https://www.vanishedvpn.com/

VanishedVPN nedir?

VanishedVPN, değirmen VPN'inin ortalama çalışmasından biraz daha fazla. VPN hizmetinin kendisi denizaşırı alışveriş, çevrimiçi oyun, spor ve akış için ideal olarak ilan edilir. Hizmet, dünyadaki en sevdiğimiz yer olan Avustralya'dan sanal bir özel ağ çözümüdür.

Eğer bu straya gururuyla ilgiliyseniz, oturun, kendinizi kookaburra kahkahalarına kaptırın, internete girin ve VanishedVPN ile sörf yapmaya başlayın.

Aussie VPN olmanın yanı sıra, VanishVPN sadece bir VPN değil. Invizbox'ı da yarattı..

VPN İncelemesi Yok Edildi - Şüpheli Hız ve Güvenlik

Invizbox, kullanıcıların Akıllı TV, Playstation veya Xbox'larını VPN sunucusuna bağlayabilmelerini sağlayan mini bir yönlendiricidir. Bu VPN hizmetini Avustralya merkezli normal bir VPN'den kutunun dışında düşünen bir VPN'e alan oldukça dahice bir cihaz..

Invizbox ve Avustralya'da kurulmaya gelince bunun etkileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Web'de gezinmek için VPN Güvenli VPN çözümleri kayboldu

VanishedVPN'in Artıları

VanishedVPN mükemmel bir VPN servisinden çok uzaktır. VanishedVPN'in olumlu yönlerini belirleyen üç ana unsur vardır: Coğrafi engellemeyi kaldırma, Invizbox ve kullanım kolaylığı. Ayrıca 1300'den fazla sunucuya sahipler ve aynı anda 3 bağlantıyla torrent kullanımına izin veriyorlar.

Coğrafi Bloke Açma Çözümü

Coğrafi engelleme, diğer ülkelerdeki kişilerin kısıtlanmış içeriği görüntülemesini engelleyen siteleri ifade eder.

Avustralya'da herhangi bir süre yaşadıysanız, coğrafi kısıtlamaların içeriğin tadını çıkarmak için gerçek bir katil olduğunu bileceksiniz. İngilizce konuşan dünyanın geri kalanı kolay erişime sahiptir. En sevdikleri Amerikan TV şovlarını izlemeye hevesli Avustralyalılar için VanishedVPN uygun bir seçenek gibi görünüyor.

VanishedVPN ile Game of Thrones'un en yeni bölümlerini yakalayabilir ve Dexter, Breaking Bad veya Netflix'in Orange is New Black gibi eski favorilerinin tadını çıkarabilirsiniz. VanishedVPN, BBC iPlayer, ITV, Hulu, Crackle ve coğrafi olarak engellenen diğer akış hizmetlerine erişebilir.

Invizbox

Bu tamamen VanishedVPN'in VPN servisi ile ilgili olmalı, ancak Invizbox biraz içine girmeyecek kadar havalı. Şahsen, bu VanishedVPN ile ilgili en sevdiğimiz şey. Neredeyse VanishedVPN'in yaratıcıları Invizbox'ı oluşturdular, sonra donanımlarıyla birlikte gitmek için VPN hizmetini yarattılar. Invizbox ile doğru yaptıkları her şeyle, VanishedVPN'in daha sonra ele alacağım sorunları düzelteceğine inanıyorum.

Invizbox ile tek yapmanız gereken yönlendiricinize bağlamaktır. Yönlendiricinize bağlandıktan sonra cihazlarınızı normal gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Sadece Invizbox'ı takarak tüm internet trafiğiniz şifrelenir.

Aynı anda 4 farklı VPN sunucusu kullanabileceğiniz için cihazın çalışma şekli oldukça havalı. Bu, farklı içerik akışı için çok iyidir.

Invizbox mükemmel değil ama oldukça yenilikçi ve kesinlikle kontrol etmeye değer.

VanishedVPN Nasıl Kullanılır

VanishedVPN hakkında söyleyebileceğimiz iyi şeylerden biri, yapılandırma açısından oldukça bilgilendirici olmalarıdır. İPhone, iPad, Mac, Windows, Android, ATV, PS4, PS3, Spor, Chromecast, Surface, Yönlendiriciler ve daha fazlası için ayrıntılı kurulum kılavuzları sunarlar.

VanishedVPN ile gitmeye karar verdiyseniz, kayıt / kurulum işlemi oldukça basittir. Hesabınızı yalnızca e-posta adresinizi vererek ve bir şifre oluşturarak kaydedersiniz. Kaydı tamamladıktan sonra, kurulum kılavuzları çeşitli uyumlu cihazlarda arayüzlerine erişme sürecinde size yol gösterecektir..

Windows kullananlar için, OpenVPN uygulamasını indirmeniz gerekecek ve VanishedVPN openVPN yapılandırma dosyalarını uygulayın. Bu yaklaşık beş dakika sürecek.

Oradan gerçekten çok kolay.

 1. Openvpn.net adresinden OpenVPN yazılımını indirip yükleyin. Emin ol TAP sürücülerine izin ver yükleme sırasında pop-up'ı daha sonra aldığınızda nasıl yüklenir.
 1. İstediğiniz Sunucu için VanishedVPN OpenVPN yapılandırma dosyasını buradan indirin (yani ABD VPN'in ABD Netflix'i izlemesi için usa.ovpn).
 1. İndirdiğiniz dosyayı (örneğimizde USA.ovpn) (C: \ Program Files \ OpenVPN \ config) adresindeki OpenVPN yapılandırma klasörünüze taşıyın. Yönetici erişiminin devam etmesi istendiğinde devam'ı tıklayın.
 2. Üzerine sağ tıklayın OpenVPN GUI kısayolu simgesini tıklayın ve "yönetici olarak çalıştır" ı seçin.
 1. Ekranınızın altındaki görev çubuğunda OpenVPN simgesine sağ tıklayın.
 2. İstediğiniz bağlantıyı seçin (örneğimizde ABD) ve açılır menüden "bağlan" ı seçin.
 1. Sitemizdeki "hesabım" kontrol panelinde görebileceğiniz VPN kullanıcı adınızı (e-posta adresinizi) ve şifrenizi kopyalayıp yapıştırın. Bunlar büyük / küçük harfe duyarlıdır.
 1. Bağlı olduğunuzu göstermek için simge yeşile dönmelidir.
 2. Bağlandığınızı test etmek için, şu anda bağlı olduğunuz konumdan bazı içerikleri oynatmayı deneyin (örneğin, ABD'ye bağlıysanız, netflix.com adresine gidin ve ABD kataloğunu görmelisiniz).

Hazırsınız dostum!

VanishedVPN'in Negatifleri

Kendi ülkemizde olduğu için VanishedVPN'i diğer VPN'lerden daha çok sevmek istiyoruz. Bununla birlikte, hala çözülmesi gereken birçok sorun var. Hizmetin nispeten yeni olduğu söylenmelidir, bu yüzden kendilerini büyük bir oyuncu olarak kurmak için hala zamanları var.

Avustralya VPN?

Avustralya'da yerleşik olmak harika ve hepsi bizim için tam olarak iyi değil Aussies çünkü Avustralya sinyal istihbaratını toplayan ve birbirleriyle paylaşan çok uluslu bir kooperatif olan Fourteen Eyes'nın bir üyesidir. Bunun anlamı şudur ki hassas verileriniz asla gerçekten güvenli olmayacak, VPN kullanıp kullanmadığınıza bakılmaksızın.

Saygın VPN'lerin büyük çoğunluğu, kullanıcılara oturumlarının kaydedilmeyeceğini veya üçüncü taraflara satılmayacağını garanti eden katı bir “günlük yok” politikası uygulamaktadır. VanishedVPN açıkça kabul ediyor 30 günlük bir süre için verilerinizi kaydetme. Bu, kaynak IP adresinizi ve bağlantınızın başlangıç ​​ve bitiş zamanını içerir. VPN günlüğü hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

VanishedVPN bir kullanıcının trafiğini veya söz konusu kullanıcının iletişiminin içeriğini asla kaydetmediğini iddia etse de, bu gerçekten iyi bir vicdanda yapabildikleri bir iddia?

UKUSA Sözleşmesi ve ilgili tüm değişiklikler uyarınca, Avustralya hükümeti mahkeme celbi veya arama emri bulunan VPN'lere hizmet verebilir, ve VPN'nin kullanıcılarının günlüklerini paylaşmak zorunda olduğu.

VanishedVPN'in Maliyeti Nedir??

VanishedVPN ile ikisi de çok heyecan verici olmayan iki fiyatlandırma seçeneği var.

Standart bir plan veya "en iyi teklif" planını sunarlar (yıllık).

 • Standart Plan
  • $ 11.99
  • Her ay faturalandırılır
  • 3 eşzamanlı bağlantı
 • En İyi Teklif ”Planı
  • $ 8,33 / ay
  • Yıllık 99,99 ABD doları olarak faturalandırılır
  • 43,89 $ tasarruf
  • 3 eşzamanlı bağlantı

Dürüst olmak gerekirse, "gittikçe öde" ödemeyi sevdiğimiz için Standart ve En İyi Teklif paketlerine çok meraklı değiliz ve para iade garantisi veya ücretsiz deneme sürümü sunmayan bir VPN'ye gerçekten güvenemeyiz.

En kötü VPN'lerden bazıları bile size minimum 3 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor böylece hizmetlerini tanıyabilir ve yasal olup olmadıklarını söyleyebilirsiniz.

VanishedVPN Hizmetini İptal Etme

İptal etmek istediğinizi söylemiyoruz, ancak bunu yaparsanız böyle çalışır.

Tüm kullanıcılar hizmetlerini istedikleri zaman iptal edebilir, ancak geri ödeme yapılmadığını akılda tutmak önemlidir. VanishedVPN geri ödeme yapmadığından, yıllık abonelik satın alan kullanıcılar hesaplarında kalan süre için tazmin edilmeyecektir.

Yıllık abonelik planında geri ödeme almanın tek yolu ilk 30 gün içinde iptal et servisin. İptal etmek istediğinizi VanishedVPN'e bildirir bildirilmez iptal yürürlüğe girer.

VanishedVPN Güvenlidir?

VanishedVPN’in “Özellikler” sayfası en son kullandığımızda boş görünüyor. Bu nedenle, hizmetlerinin güvenli ve emniyetli olduğunu doğrulamanın bir yolu yoktu. Neredeyse tüm VPN'lerin aksine, kesin protokollerinden veya şifrelemelerinden bahsetmezler.

Yalnızca gerçek bir drongo, şifreleme yöntemini açıklamayan bir VPN kullanarak web'de serbestçe dolaşabildiklerini hissediyordu. Bu huysuzluklara yakalanmanın kesin bir yolu.

VanishedVPN Hız Testi

Şahsen, bu VanishedVPN'deki en büyük sorunum. Sadece hızlı sunucuları yok.

Bu incelemenin doğruluğunu sağlamak adına, AU'da 100 Mbps sunucuda Speedtest.net kullanarak bir hız testi yapmaya karar verdik. Bunu perspektife sokmak için, o sırada Sydney'deydik. Bu nedenle performans, zorlu koşullardan veya herhangi bir şeyden etkilenmedi.

Testin sonuçları:

 • AU Sunucusu (Sidney)
  • Ping: 49 ms
  • İndirme hızı: 9.37 Mbps
  • Yükleme hızı: 0,47 Mb / sn
 • ABD Sunucusu (New York)
  • Ping: 140 ms
  • İndirme hızı: 29.74 Mbps
  • Yükleme hızı: 2,07 Mb / sn

Bu bulgulardan, hızın VanishedVPN’in güçlü kıyafeti olmadığı açıktırAslında, hız “yok oldu”. Web sitelerinin hiçbir yerinde potansiyel müşterilere sunucuları veya protokolleri hakkında hiçbir şey bilmiyorlar. En opak ayrıntılarla gitmeyi seçtiler. Ayrıca “yok oldu” diyebilirsiniz.

Çoğu VPN, çok sayıda sunucu konumunu listelemekten gurur duyar. VanishedVPN bu bilgilerin hiçbirini açıklamaz.

Müşteri Destek Kalitesi

müşteri servisiVanishedVPN 7/24 canlı sohbet sunmuyor piyasadaki daha iyi VPN çözümlerinden bazıları gibi. Aksine, şikayette bulunmak veya herhangi bir teknik soru sormak için yalnızca e-posta seçeneğiyle sınırlısınız.

Müşteri destek ekipleri yeterince bilgili, ancak bu, hizmetlerin olduğu kadar yakın değil. NordVPN veya Surfshark. Bazı siteler yalnızca bir bilet sistemine güvenirken, diğerleri gerçek zamanlı olarak size yardımcı olmak için çevrimiçi. Ne yazık ki, VanishedVPN ikincisinden biri değil.

VanishedVPN'i Öneririz?

VanishedVPN en kötü veya en pahalı VPN'den uzaktır. Aslında, başka bir yerde çok daha iyi teklifler görmüş olsak da, birçok yorumcu fiyatı övüyor. Ancak, yalnızca coğrafi kısıtlamaları aşabilecek bir şey arıyorsanız veya Invizbox'ı satın alma fikriniz varsa bu VPN'yi öneriyoruz..

Buna göre fiyat seçeneklerinin göreceli bir eksikliği var. Birçok VPN sitesi ücretsiz deneme ve 3 aylık paketler sunar. VanishedVPN yalnızca aylık veya yıllık bir faturalandırma planı sunar, her ikisi de fiyat noktası açısından özellikle dikkat çekici değildir. Piyasada kesinlikle daha uygun fiyatlı VPN'ler var, bunların çoğu sağlam itibarlara ve şeffaflığa sahip.

Aksine, VanishedVPN uygulamaları ve politikaları hakkında çok az bilgi sağlar. Ancak gelişmiş özelliklerin azlığı, bu deneyimli VPNer'ın gözünde bir dezavantaj olsa da, bunun rahat sörf veya aralıklı akış için bir VPN'in gizliliğini ve güvenliğini isteyen daha az deneyimli kullanıcıya nasıl hitap edebileceğini görebiliriz.

Diğer tüm kullanıcılar için aşağıdakiler gibi daha köklü ve tam özellikli hizmetleri tercih etmenizi önemle tavsiye ederiz. NordVPN. Eğer mahsulün kremasını istiyorsanız, şanslısınız demektir. Dünyanın farklı bölgelerinde bulunan 80'den fazla VPN'i inceledik ve onları altın külçelerine filtreledik. İşte en iyi VPN'ler için popüler seçimlerimiz.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me