Najlepšie „bezplatné“ VPN (v roku 2020)

Ak ste ako ja, máte radi nápad na veci ZADARMO. ��


Teraz je skutočne možné získať bezplatný softvér VPN. VPN (Virtual Private Networks) vám poskytujú súkromie a bezpečnosť, ktoré zúfalo potrebujete, keď ste online.

V deň a veku, keď počítačová kriminalita spôsobuje škody v hodnote miliárd dolárov a útoky s ransomware sú čoraz bežnejšie, má zmysel, aby používatelia používali virtuálne súkromné ​​siete..

Odborníci predpovedajú, že rok 2020 bude pre ľudí, ktorí trávia neprimerané množstvo času online, horúcim časom. Predpovedali tiež, že kybernetickí zločinci budú zacieľovať na Android s malvérom a že ransomware zostane globálnou pandémiou..globálne internetové hrozby

A čo viac, vaše poskytovateľ internetových služieb môže predať vašu históriu prehliadania tretím stranám. Od apríla 2017 sú podľa zákona povinní zhromažďovať „metadáta“ o výmenách svojich zákazníkov. To zahŕňa všetko od vašej adresy, dátumu narodenia a e-mailovej adresy po podrobnosti o ľuďoch, s ktorými online komunikujete.

Táto povinná schéma uchovávania údajov bola v Austrálii predmetom mnohých kontroverzií. Vedúce skupiny na ochranu súkromia, ako napríklad Digital Rights Watch, zdôrazňujú dôležitosť vybavenia nástrojmi potrebnými na zabránenie dohľadu..

Hovoríme o tom viac za sekundu, ale stačí to povedať, že nie je lepší čas ako teraz na to, aby sme sa správne chránili pred počítačovými hrozbami a kontrolou..

V minulosti Austrália videla, že sa naše banky, vládne agentúry a UGL stali obeťami porušenia pravidiel. Tieto druhy útokov sa vyskytujú častejšie ako kedykoľvek predtým a nikto z nich nie je v bezpečí, pokiaľ sa nevyjadrí na ochranu pred zraniteľnosťou..

A čo by mohlo byť lepšie, ako to urobiť 100% zadarmo?

Priznajme si to, sviatky sú hneď za nami, ale stále cítime finančné bodnutie. Poslednou vecou, ​​ktorú práve teraz potrebujeme, je ďalší mesačný poplatok, keď sme stále v dlhu z nákupu všetkých tých skladačiek a veľkých položiek na lístky pre svokrovcov a deti..

Všetci sme mohli použiť trochu viac zadarmo v našich životoch a teraz to môžeme mať doma.

Contents

Zadarmo VPN vs platené VPN - Pravda, ktorú potrebujete vedieť

Aby bolo jasné, pokiaľ ide o zabezpečenie online, vždy je lepšie ísť s jedným z nich naše odporúčané VPN ak si to môžete dovoliť. Sú z viacerých dôvodov lepšie ako bezplatné a sú relatívne lacné z hľadiska dosiahnutej hodnoty.

Pre začiatočníkov zvyčajne získate viac gigabajtov a šírku pásma a často aj prémiový plán poskytuje pokročilejšie funkcie, ako je napríklad detekcia a prevencia narušenia. Spravidla sú stále relatívne cenovo dostupné a banku nezlomia.

Existuje však ešte zlovestnejší dôvod, prečo je výber úplne bezplatnej siete VPN naozaj zlá voľba. 

To je časť, ktorej chcete venovať pozornosť. VPN prevádzkujú skupiny ľudí a ako všetci vieme, že altruizmus je stranou, ľudia nerobia veci zadarmo. Ak používate bezplatnú sieť VPN - stanete sa produktom.

Robia to niekoľkými spôsobmi:

 1. Inštalácia škodlivého softvéru, ktorý sleduje vaše údaje alebo používa váš počítač - (Zdroj)
 2. Drvivá väčšina bezplatných služieb VPNS bude sledovať všetko, čo robíte, a predávať tieto údaje (tiež finančné údaje) - (Zdroj)
 3. Sedemdesiatpäť percent zo všetkých aplikácií VPN pre Android, ktoré testovali vedci, používali sledovací softvér tretích strán na sledovanie pohybov používateľov po internete (zdroj)
 4. 82 percent požadoval prístup k súkromným údajom, ako sú používateľské účty a textové správy. (Zdroj)

Mohol by som o tom chvíľu pokračovať, ale toto je Hlavným dôvodom, prečo sme sa rozhodli nezaradiť žiadne 100% bezplatné VPNS na tomto zozname a namiesto toho len preskúmajte najlacnejšie a nákladovo najefektívnejšie možnosti.

Ak hľadáte a bezpečný 100% anonymný server VPN, ako ho poznáme. Obchodujete s bezpečnosťou, údajmi alebo počítačom výmenou za službu. Radšej by sme túto hazardnú hru nevyužívali.

10 najlepších úplne bezplatných sietí VPN v roku 2020

Nižšie nájdete porovnanie desiatich najlepších sietí VPN podľa ich funkcií, serverov, dátových limitov a kompatibility zariadení.

Tento odporúčaný zoznam sme sa rozhodli vytvoriť na základe spoločností poskytujúcich VPN, ktoré bezplatne využívajú 30 dňové skúšky ich služieb. U väčšiny z nich môžete zrušiť kedykoľvek pred 30-dňovým limitom.

1. Surfshark (zľava 83%)

Neobmedzené IP adresy, šírka pásma a pripojenie zariadení, žiadne protokolovanie, rozšírené šifrovanie

VPNLink
Pravidlá vrátenia platby 30 dní
Skúšobná doba nikto
Možnosti platby PayPal, Google Pay, kryptomena, Alipay, Dragon Pay
Zľavy / kupóny Úvodný kupón, žralok

Čo je Surfshark?

Sufshark je nová služba VPN v tomto bloku. Spoločnosť rastie každý deň a zdá sa, že je odhodlaná skončiť ako najlepšia VPN na trhu. Táto služba má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a rýchlo stavia jednu z najlepších reputácií v tomto bloku.

Keď Surfshark prvýkrát začal, väčšina ľudí o nich pochybovala. Ďalší VPN? Spoločnosť jasne videla trh a myslela si, že dokážu robiť lepšie. Už má vyše 800 serverov vo viac ako 50 krajinách. Vyzerá to tak, akoby boli každý deň pridávať ďalšie servery.

Službu Surfshark je možné využívať 30 dní so zárukou vrátenia peňazí. Dokonca aj keď ste nakoniec museli platiť, môžete využiť službu za chudobných 1,99 dolárov mesačne. Je to takmer ako keby ste vôbec neplatili. Túto sumu pravdepodobne nájdete každý mesiac na zemi pri chôdzi.

Vlastnosti: 24/7 Live Chat, fantastické aplikácie, neobmedzené všetko, absurdný šifrovací protokol, žiadne protokolovanie a rastúca základňa servera

Surfshark robí veci správne, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu osobných údajov, a skutočne vám poskytuje možnosti z hľadiska šifrovacieho protokolu. Po prvé, nikdy sa neprihlásia. Po druhé, spoločnosť má podporu pre protokol IPv6. Použitím tohto protokolu môžu poskytnúť neobmedzený počet adries IP svojim zákazníkom.

Starý protokol IPv4 používaný mnohými sieťami VPN má obmedzený počet jedinečných adries IP na priradenie. To môže vážne narušiť vaše streamovacie schopnosti. Surfshark tiež podporuje rôzne protokoly VPN, vrátane protokolov OpenVPN a IKEv2, čo znamená, že môže byť nainštalovaný na celý rad smerovačov a zariadení..

Odporúčam Surshark?

Áno. Sú to môj obľúbený poskytovateľ VPN, taký, ktorý používam už niekoľko mesiacov. Prvá vec, ktorá ma zaujala, bola nízka cena, ale potom som si uvedomil, ako je služba skutočne bezpečná.

Po testovaní VPN na niekoľko mesiacov som si všimol, koľko serverov pridali v krátkom čase. Som fanúšikom západky pre ambiciózne a rozvíjajúce sa spoločnosti, ktoré chcú poskytovať vynikajúce služby. Pokiaľ ide o bezpečnosť, ceny a projekcie smerom nahor, Surfshark je najlepšou sieťou VPN v okolí.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si naše Recenzia Surfshark. 

 • Pros

  Odblokuje Netflix a ďalšie služby streamovania médií, funguje dobre na torrenting a zdieľanie súborov P2P, politiku bez protokolovania, neobmedzené všetko. Nachádza sa v krajine bez zákonov o uchovávaní a vykazovaní údajov, vynikajúcej bezpečnosti a šifrovania

 • Zápory

  Menšia sieť serverov ako iné VPN (ale rastie), rýchlosti sa môžu líšiť od servera k serveru, rozhranie aplikácie nemá optimalizáciu dizajnu

2. Nord VPN (zľava 75%)

Žiadna šírka pásma a obmedzenie dát, silné šifrovanie, žiadne protokolovanie, vynikajúca podpora zákazníkov

VPNLink
Pravidlá vrátenia platby 30-dňová záruka vrátenia peňazí
Skúšobná doba nikto
Možnosti platby Visa, MasterCard, American Express, Discover, Bitcoin, Ethereum, Zvlnenie, Alipay, Giropay, Sofort, iDeal, UnionPay
Zľavy / kupóny 15% zľava pre študentov a neustále sa meniace propagačné ceny

Čo je to Nord VPN?

Nord VPN je jedným z internetu najznámejšie a najuznávanejšie VPN na trhu. Vďaka vysokej rýchlosti siete a viac ako 750 umiestneniam serverov sa ich popularita rýchlo rozrástla.

Vďaka 30% poklesu rýchlosti pri pripojení k miestnemu serveru prostredníctvom OpenVPN UDP dostanú používatelia maximum zo svojho softvéru. Táto služba založená na Paname sa môže pochváliť množstvom pokročilých funkcií a šiestimi súčasnými pripojeniami. Ide o viac simultánnych pripojení ako ktorákoľvek iná sieť VPN v tomto zozname.

Nord VPN prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí a funkciou P2P. Získate zabíjací prepínač, Tor cez VPN, službu Smart DNS, vyhradenú adresu IP a proxy serverov Socks5.

So servermi vo viac ako 60 krajinách je zrejmé, prečo ich používatelia na platforme Reddit a na iných platformách sociálnych médií považujú za krém plodiny..

Rýchlosti pripojenia Nord VPN

 • Ping: 40 ms
 • Stiahnutie: 16,11 Mb / s z 100 Mb / s
 • Odovzdané: 12,83 Mbps

Tieto rýchlosti sú dosť spravodlivé pre bezplatnú skúšobnú verziu VPN.

Inteligentná technológia DNS spoločnosti Nord VPN vám umožňuje geograficky spoof tým, že vybavuje vaše požiadavky DNS na konkrétnom mieste. To znamená, že môžete sledovať svoju obľúbenú epizódu Hry o tróny z kaviarne v Melbourne alebo dokonca z Vancouveru, bez obáv z ohrozenia vašich údajov alebo softvéru.

Po prihlásení do účtu Nord VPN budete mať prístup k viac ako 150 streamovacím službám.

Streamovacie služby zahŕňajú Amazon Prime, Crackle, Discovery, Hulu, ABCGo, Sundance.tv a TNT Drama. Použite jeden z nich VPN pre Netflix ak sa pri streamovaní obávate o rýchlosť pripojenia alebo denníky.

Vlastnosti: Smart Play, Double VPN, Tor over VPN, DHE-RSA-AES356-SHA šifrovacia sada, aplikácia pre iOS, šifry IKE, bezplatná skúšobná verzia, záruka vrátenia peňazí

NordVPN je jednou z najmodernejších sietí VPN, ktorá ponúka bezplatnú skúšobnú verziu. Ich šifrovanie je konkrétne a ich plány prichádzajú bez obmedzenia údajov. Môžu byť o niečo drahšie ako iné platené VPN, ale existuje veľa plánov na výber, ak sa rozhodnete zostať s nimi..

Odporúčam Nord VPN?

Určite áno! Sú to skutočne skvelé VPN, ktoré poskytujú optimálne zabezpečenie a súkromie ich bohatstvu existujúcich klientov. Vyplatí sa skontrolovať ich iba kvôli samotnému objemu pokročilých funkcií.

 • Pros

  P2P, Tor over VPN, proxy servery Socks5, výber protokolov IKEv2, OpenVPN, PPTP, L2TP alebo IPSec, dvojitá VPN, vyhradená IP, šesť simultánnych pripojení, bezplatná skúšobná verzia, 30-dňová záruka vrátenia peňazí, blokovanie reklám, CyberSec, bez prihlásenia

 • Zápory

  Pomalšie rýchlosti ako niektorí z ich konkurentov, platba smerovaná cez CloudVPN, Inc., spoločnosť so sídlom mimo USA, jurisdikcia s piatimi očami

3. ExpressVPN

Neobmedzená GB, neobmedzená šírka pásma, žiadna mesačná uzávierka, žiadne obmedzovanie

VPNLink
Pravidlá vrátenia platby 30-dňová záruka vrátenia peňazí
Skúšobná doba Potrebný je 12-mesačný nákup (vrátane bezplatných 3 mesiacov), zvýšenie ceny na 12,95 dolárov mesačne po obnovení
Možnosti platby Visa, MasterCard, American Express, Objavte, JCB, Visa, Delta, Diners Club International, Paypal, bitcoíny, Alipay, UnionPay, iDeal, Klarna, WebMoney, GiroPay, Interac, Mint, FanaPay, YandexMoney, OneCard
Zľavy / kupóny ExpressVPN pravidelne aktualizuje svoje propagačné ceny

Čo je to ExpressVPN?

ExpressVPN je prémiová služba VPN, ktorá poskytuje najrýchlejšiu a najspoľahlivejšiu službu v okolí. Sú vybavené 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí a sú jedným z najdôveryhodnejších riešení VPN na trhu.

S viac ako 10 miliónmi spokojných zákazníkov a viac ako 3 000 serverov v 160 mestách v 94 krajinách, sú globálnym poskytovateľom, ktorého si môže jeden a všetci vychutnať.

Iné siete VPN ukladajú dátové limity na mesačné použitie, ale ExpressVPN je neobmedzený.

Bezplatná skúšobná verzia ExpressVPN trvá 30 dní (alebo dlhšie so správnym zľavovým kódom). Ak sa vám páči to, čo vidíte, môžete sa rozhodnúť zaregistrovať sa alebo sa rozhodnete ísť s ďalšou bezplatnou službou, môžete požiadať o vrátenie peňazí a za prvý mesiac dostanete náhradu. Žiadne riziko.

Vlastnosti: 24/7 Live Chat, ocenené aplikácie pre všetky zariadenia, neobmedzený prístup k všetkému obsahu, rozdelené tunelovanie, test rýchlosti, žiadne protokolovanie.

Serverovo sa môžete pripojiť k akémukoľvek zo svojich 145 serverov na nasledujúcich miestach:

 • Spojené štáty
 • Ázia a Tichomorie
 • Európa
 • Afrika
 • stredný východ
 • India

Podľa ich webových stránok neprihlásia vaše užívateľské relácie ani osobné údaje. Navyše majú širokú škálu spôsobov platby, ako sú PayPal, Bitcoin, WebMoney, Carte Bleue, UnionPay, Giropay a celý rad ďalších kryptomen..

Pre náročnejších používateľov, ktorí chcú maximálnu anonymitu, nie je možné poraziť ExpressVPN, pokiaľ ide o anonymné platby. A ak to neberie súkromie do absolútneho extrému, jeho mobilné aplikácie sú ergonomické, pretože sa všetky dostanú von, poskytujú ľahko použiteľné rozhranie, ktoré je intuitívne a bez akýchkoľvek chýb..

Odporúčam ExpressVPN?

Áno. Sú to môj obľúbený poskytovateľ VPN, taký, ktorý používam viac ako dva roky. Vďaka svojej bohatosti miest, možnosti torrentingu, neexistujúcim dátovým limitom a inovatívnym technológiám z nich robia najlepších VPN IMO. Pokiaľ ide o bezplatné skúšobné verzie, ide o jedinú sieť VPN, ktorá neukladá začiatočníkom obmedzenia.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si našu recenziu siete Express VPN. 

 • Pros

   30-dňová bezplatná skúšobná verzia, žiadne protokolovanie, maximálna rýchlosť pripojenia, 94 rôznych umiestnení servera, 3+ simultánne pripojenia

 • Zápory

  Po bezplatnej skúšobnej dobe nie je k dispozícii žiadna vyhradená adresa IP, ktorá je drahšia ako iné služby VPN, obmedzené nastavenia a konfigurácie.

4. VyprVPN

1 GB / mesiac, 2 simultánne pripojenia, vynikajúce šifrovanie, firewall, zadarmo

VPNLink
Pravidlá vrátenia platby Žiadne pri použití bezplatnej skúšobnej verzie, 30-dňová záruka pri platbe
Skúšobná doba 3-dňová bezplatná skúšobná verzia pri zakúpení
Možnosti platby MasterCard, Discover, American Express, Visa, PayPal, Alipay
Zľavy / kupóny Vypr VPN ponúka pravidelne aktualizované propagačné ceny

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

Čo je VyprVPN?

VyprVPN Free je jedinečný plán, ktorý používateľom ponúka dve súčasné pripojenia, rôzne protokoly, šifrovanú aplikáciu na odosielanie správ a NAT firewall úplne zadarmo..

Firewall NAT blokuje rôzne útoky hackerov a bráni im v prístupe k počítaču.

Zatiaľ čo iné siete VPN v tomto zozname poskytujú svojim zákazníkom neobmedzenú šírku pásma alebo viac gigabajtov, server VyprVPN Free vám dá iba 1 GB, ale stále je to oveľa lepšie ako program TunnelBear. Ako som už povedal, sú tu všetky výhody a nevýhody, a toto sa v tejto oblasti predčí.

Vlastnosti: viac miest, plynulá aplikácia (vrátane bezplatnej aplikácie na odosielanie správ Cyphr), vysoké rýchlosti, žiadne záznamy, žiadne škrtenie

Máte k dispozícii množstvo miest:

 • Severná Amerika
 • Európa
 • Ázie
 • Oceania
 • Afrika
 • Stredná Amerika
 • Južná Amerika
 • stredný východ

Nevýhodou VyprVPN je, že ich v minulosti zablokoval Netflix. VyprVPN má však opakovanie za optimalizáciu geobloku a ľahko obchádza väčšinu, ak nie všetky, obsahu.

Odporúčam VyprVPN?

Určite áno. Extenzívne som ich testoval a zistil som, že sú jednou z legitímnejších sietí VPN dostupných širokej verejnosti. Obzvlášť ma zaujímajú ich viaceré protokoly (L2TP / IPsec, OpenVPN, PPTP), najmä ich podpisový protokol Chameleon, ktorý podlieha takmer všetkým pokusom o blokovanie..

 • Pros

  Ich záväzok k novým technológiám a otvorenému internetu, rýchlosť & výkon, palubná doska & ergonómia, možnosti servera, bezpečnosť & šifrovanie, zákaznícky servis

 • Zápory

  Žiadna náhrada, vedenie protokolových súborov, neakceptuje bitcoíny, obmedzený počet zariadení, ktoré je možné pripojiť.

5. WindScribe.com

Dátový limit 10 GB / mesiac, 11 miest

VPNLink
Pravidlá vrátenia platby 3-denná záruka vrátenia peňazí alebo 10 GB používania
Skúšobná doba Bezplatné použitie v USA, Kanade, Veľkej Británii, Hongkongu, Francúzsku, Nemecku, Holandsku, Švajčiarsku, Nórsku a Rumunsku
Možnosti platby Hlavné kreditné karty, PayPal, debetné karty so značkou Visa / Mastercard, väčšina kryptomen a nákupy v mobilných aplikáciách. Môžete dokonca ťažiť na vylepšenia pomocou kryptomínera založeného na prehľadávači.
Zľavy / kupóny Baňa na aktualizácie pomocou kryptomínra založeného na prehľadávači.

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

Čo je to WindScribe?

Táto spoločnosť so sídlom v Kanade bola založená v roku 2015 a stala sa z hľadiska riešení VPN jedným z nových detí na trhu.

Napriek tomu, že je v hre nový, Spoločnosť WindScribe má medzi komunitou VPN vynikajúcu povesť. Spoločnosť Reddit sa o túto službu pustila a všimla si jej veľkorysú mesačnú šírku pásma a stimuly pre používateľa (Ak odošlete Tweet @WindScribe, automaticky dostanete ďalších 5 GB).

Väčšina bezplatných sietí VPN obmedzuje svoju šírku pásma a tie, ktoré nemajú žiadny dátový limit, majú zvyčajne pomalé rýchlosti pripojenia. S mojím pripojením 100 Mb / s som sa na WindScribe díval takto:

test rýchlosti služby vo vetre bez predplatného

 • ping: 61ms
 • Stiahnuť ▼: 39,81 Mbps zo 100
 • nahrať: 19,77 Mbps zo 100

V prípade bezplatnej siete VPN je to dosť sakramentsky dobré. Niektoré platené VPN ako Pure VPN sú v skutočnosti pomalšie ako WindScribe.

Vlastnosti: Adblock, firewall, žiadne protokolovanie, 11 miest

Bezplatní používatelia získajú prístup iba k určitým funkciám, tieto funkcie sú však úžasné. Zahŕňajú vstavaný firewall spoločnosti WindScribe a blokovanie reklám. Získate tiež schopnosť P2P.

Nevýhodou je, že nemáte konfigurácie OpenVPN a nedostanete žiadnu z ich prémiových funkcií.

Serverovo sa môžete pripojiť k jednému z ich 11 serverov na 46 miestach:

 • Spojené štáty
 • Spojene kralovstvo
 • Hong Kong
 • Francúzsko
 • Nemecko
 • Luxembursko
 • Holandsko

Podľa ich stránok WindScribe neprihlási vaše relácie / údaje a vy sa môžete zaregistrovať pre ich službu bez e-mailu. Používatelia môžu tiež platiť anonymne za bitcoíny.

Odporúčam WindScribe?

Jo. Je to jedna z najlepších bezplatných sietí VPN, ktoré sú k dispozícii, a majú širokú škálu umiestnení. Rovnako ako v prípade ExpressVPN, môžete torrentovať pomocou WindScribe as obrovským dátovým limitom. Určite patria medzi legitímnejšie bezplatné riešenia VPN na súčasnom trhu.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si našu recenziu Windscribe.

 • Pros

   100% zadarmo, bez protokolovania, maximálna rýchlosť pripojenia, 11 rôznych umiestnení servera, adblock & POŽARNE dvere

 • Zápory

  1 súčasné pripojenie max.

6. TunnelBear

5 GB / mesiac, 20 a viac serverových umiestnení, 5 súčasných pripojení, zadarmo

VPNLink
Pravidlá vrátenia platby nikto
Skúšobná doba Zdarma za 500 MB údajov mesačne
Možnosti platby MasterCard, Visa, American Express, Bitcoin a Jars of Honey
Zľavy / kupóny Reklamy sa často objavujú na účtoch sociálnych médií

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-header th {
farba pozadia: # 003a70;
farba: #fff! dôležité;
veľkosť písma: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
}
# Footable_4319.foo-table.footable.table>thead>tr>th {
vypchávka: .6em .78571429em! dôležité;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

Čo je to TunnelBear?

Táto kanadská služba VPN s dvoma prepínačmi bola založená v roku 2011. Ide o pomerne populárnu sieť VPN, ktorá používateľom umožňuje prístup k zablokovanému obsahu na celom svete..

Aj keď ich amatérsky dizajn vás môže viesť k presvedčeniu, že sú sporné, pravda je taká, že sú jednoducho jednoduché. TunnelBear je užívateľsky prívetivý a odhodlaný uspokojovať svojich klientov.

Používatelia môžu využiť svoje mesačné promo akcie Tweet 1 GB a dostanú bezplatný koncert zakaždým, keď Tweet @TunnelBear.

Pokiaľ ide o bezplatné siete VPN, TunnelBear je jedným z najlepších pre vyššie rýchlosti. Ak hľadáte ideálne streamovanie, TunnelBear vám umožní obísť sieťové výpadky a pripojiť sa v okamihu oznámenia.

Vďaka kompatibilite počítačov Mac, Windows, iOS a Android ich budete môcť používať na viacerých zariadeniach.

Vlastnosti: 900 serverov na 20+ miestach, vysoké rýchlosti, pokročilé funkcie, žiadne protokolovanie

Máte k dispozícii množstvo perspektívnych miest:

 • Spojené štáty
 • Spojene kralovstvo
 • Kanada
 • Francúzsko
 • Brazília
 • Nemecko
 • Austrália
 • Hong Kong
 • Holandsko
 • Mexiko
 • Japonsko
 • Dánsko
 • Singapore
 • Švédsko
 • India
 • švajčiarsko
 • Nórsko

Čerešničkou na torte je skutočnosť, že tunelBear obchádza geobloky. Je to jedna z mála VPN, ktorá dokáže oklamať BBC iPlayer.

Jedinou skutočnou nevýhodou je obmedzenie bezplatného plánu. Bezplatní používatelia začínajú so zlým 500 MB mesačne.

Rýchlosti pripojenia VPN TunnelBear:

tunel nesie bezplatné testovanie rýchlosti vpred

 • Ping: 98 ms
 • Stiahnutie: 15,09 Mbps zo 100 Mbps
 • Odovzdané: 7,49 Mbps zo 100

Toto samozrejme nie je pôsobivý výsledok. Pri takých rýchlostiach môžete zabudnúť na produktivitu.

Podmienky bezplatného plánu & súkromia

Je ťažké presne zistiť, čo získate s programom TunnelBear, pretože na ich webových stránkach je nedostatok informácií. Neexistujú žiadne informácie o protokole, šifrovaní, pripojeniach ani šírke pásma.

Odporúčam aplikáciu TunnelBear?

Áno. Aj keď nie sú ani zďaleka mojím prvým návrhom pre tých, ktorí hľadajú riešenie VPN, sú renomovanou spoločnosťou s ergonomickým softvérom a primeranými funkciami..

 • Pros

  Jednoduché nastavenie, pekný dizajn, viac zariadení, rozsiahla sieť, žiadne záznamy, možnosti blokovania, vysoké rýchlosti, pokročilé funkcie (režim GhostBear, režim Vigilant)

 • Zápory

  Lackluster 500 MB pre bezplatných používateľov

7. ProtonVPN.com

Bez údajov, iba pre Windows

VPNLink
Pravidlá vrátenia platby 30-dňová záruka vrátenia peňazí
Skúšobná doba Bezplatná služba s nižšou rýchlosťou a iba v troch krajinách
Možnosti platby PayPal, Visa, MasterCard
Zľavy / kupóny Proton VPN ponúka kupóny na spájanie VPN a e-mailových služieb. Kódy otočných kupónov nájdete napríklad: bestdeal

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-header th {
farba pozadia: # 003a70;
farba: #fff! dôležité;
veľkosť písma: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
}
# Footable_4319.foo-table.footable.table>thead>tr>th {
vypchávka: .6em .78571429em! dôležité;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

Čo je ProtonVPN?

ProtonVPN je jedným z najnovších riešení VPN v okolí, ale je tiež jedným z najlepších, pokiaľ ide o bezplatnú službu VPN. Proton AG je skupina Harvardských vedcov a obhajcov súkromia.

Po zavedení poplatku za zmenu súkromného priemyslu (protonmail) spoločnosť ProtonVPN zvýšila svoju hru tým, že na vašu prevádzku neuložila žiadne obmedzenia šírky pásma..

Ich služba poskytuje vynikajúcu rýchlosť pripojenia pre všetkých používateľov, najmä čo sa týka bezplatných účtov.

Rýchlosti pripojenia ProtonVPN

Vysvetlenie rýchlosti protokolu Proton VPN

 • Ping: 44 ms
 • Stiahnutie: 34,40 Mbps zo 100 Mbps
 • Odovzdané: 23,15 Mbps zo 100

Jednoznačne služba so slušnými rýchlosťami pre bezplatný plán a absolútne bez obmedzenia údajov. Väčšina bezplatných sietí VPN má nízke limity na údaje, ale tento má tovar. Určite ich vynikajú.

Výstraha: Neočakávajte, že tieto rýchlosti vydržia. S rastúcou popularitou tejto služby na celom svete nebudú mať užívatelia bezplatne k dispozícii takú rýchlu rýchlosť pripojenia.

Podmienky bezplatného plánu, ochrana osobných údajov & Klient VPN

Jediné servery, ktoré sú k dispozícii bezplatným používateľom, sú nasledujúce:

 • Japonsko
 • Holandsko
 • švajčiarsko
 • Spojené štáty

To predstavuje asi pol tucta serverov. Z týchto serverov žiadny z nich nie je optimalizovaný pre geoblok alebo P2P (tj. Torrenting). Prečítajte si o našich Najlepšie VPN pre torrenting tu.

Bezplatní užívatelia nemajú prístup k žiadnym zo svojich pokročilých funkcií (Secure Corse, Tor, atď.). Ďalšou veľkou nevýhodou je nedostatok samostatných klientov pre operačné systémy. Neexistujú žiadne aplikácie pre Android, iPhone alebo Mac. Ak nemáte systém Windows, nechcete používať ProtonVPN.

Odporúčam ProtonVPN?

Zadarmo? Rozhodne. Ako platená služba. Určite nie. Je dobré získať si bezplatný účet, zatiaľ čo je dobré, ale neočakávajte, že tento bude z dlhodobého hľadiska prínosný, keďže rýchlosti s pravdepodobnosťou idú po ceste dinosaura, pretože stále viac a viac ľudí sa dozvie o tomto riešení VPN..

 • Pros

  Bez obmedzenia dát, spravodlivé sťahovanie a rýchlosť nahrávania

 • Zápory

  Žiadna aplikácia pre Mac, iOS alebo Android, žiadna Netflix, žiadna Torrenting.

8. Trust.Zone

3-dňový bezplatný test, 1 GB / mesiac, 109 miest, neobmedzená šírka pásma

VPNLink
Pravidlá vrátenia platby nikto
Skúšobná doba 3-dňová bezplatná skúšobná verzia
Možnosti platby Bitcoin, Emercoin, Verge, PayPal, Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, bankové prevody, Alipay, WebMoney, iDeal, UnionPay, Qiwi a ďalšie
Zľavy / kupóny Trust.Zone pravidelne aktualizuje propagačné ceny na svojich webových stránkach

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-header th {
farba pozadia: # 003a70;
farba: #fff! dôležité;
veľkosť písma: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
}
# Footable_4319.foo-table.footable.table>thead>tr>th {
vypchávka: .6em .78571429em! dôležité;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4322 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4322.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4322 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4322 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

Čo je Trust.Zone?

Ich slogan je „Jeden, na ktorý sa môžete spoľahnúť“, a je ľahké pochopiť prečo. Trust.Zone získal ocenenie za ochranu pred únikom DNS. Použitím ich nástroja na ochranu WebRTC a zapojením zabudovaného prepínača zabíjania zaistíte, že pri používaní svojho účtu Trust.Zone nedôjde k žiadnym únikom ani k únikom. Kliknite sem a prečítajte si celý náš text Recenzia VPN v Trust Zone.

ich hardvérová izolácia celého systému z nich robí jednu z najspoľahlivejších bezplatných sietí VPN v roku 2018. Ich prísna politika bez protokolov je iba jednou z vecí, ktorá z nich robí hodnotné riešenie.

Bohužiaľ, bezplatní používatelia môžu súčasne pripojiť iba jedno zariadenie. Ale ak im vyskúšate a páči sa im to, čo vidíte, môžete si zvoliť platený účet a získať tri súčasné spojenia.

Trust.Zone ponúka celý rad rôznych služieb vrátane riešenia OpenVPN s predvoleným šifrovaním AES-256 a L2TP cez IPSec s 256-bitovým šifrovaním AES..

Vlastnosti: Vynikajúce šifrovanie, spoľahlivý zákaznícky servis, antivírus, 200 IP adries, akceptovaný bitcoín

Bohužiaľ, je ťažké určiť rýchlosti pripojenia Trust.Zone, pretože používatelia nemôžu pingovať hostiteľov Trust.Zone. Trust.Zone však upozorňuje svojich zákazníkov, aby používali servery, ktoré sú bližšie k domovu, aby sa dosiahli lepšie výsledky.

Odporúčam Trust.Zone?

Áno. Pokiaľ ide o výkonnosť ich produktu, jedná sa o dôveryhodnú službu VPN. Vždy si môžete vyskúšať pred nákupom a získať tri súčasné spojenia. Trust.Zone má tiež vstavaný prepínač zabíjania.

 • Pros

  Bezplatná skúšobná verzia, P2P, správne zabezpečená, žiadne záznamy, akceptovaný bitcoin

 • Zápory

  Len podpora založená na vstupenkách

9. Súkromný tunel

Perfect Forward Secrecy (PFS), 2 GB zadarmo

VPNLink
Pravidlá vrátenia platby nikto
Skúšobná doba 7-dňová bezplatná skúšobná verzia
Možnosti platby Hlavné kreditné karty, hlavné debetné karty, PayPal, bankové prevody
Zľavy / kupóny Súkromný tunel v súčasnosti neponúka kupóny

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-header th {
farba pozadia: # 003a70;
farba: #fff! dôležité;
veľkosť písma: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
}
# Footable_4319.foo-table.footable.table>thead>tr>th {
vypchávka: .6em .78571429em! dôležité;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4322 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4322.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4322 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4322 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4327 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}
# footable_parent_4327.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4327 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4327 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4327 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4327 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

Čo je súkromný tunel?

Private Tunnel je komerčný off-shoot OpenVPN Technologies. Vaša bezplatná skúšobná verzia nie je pripojená k strunám, môžete ju kedykoľvek zrušiť, ale pravdepodobne nebudete chcieť, keď sa dozviete o dostupných programoch, ktoré poskytujú 100 až 500 GB.

Hoci sú servery dosť obmedzené (okolo siedmich medzi USA, Kanadou, Veľkou Britániou, Švajčiarskom a Holandskom, ich služby sú kompatibilné na mnohých platformách od Windows a OSX po Mac (v prípade druhých, budete potrebovať open-source rozhranie Tunnelblick vydané pod GPLv2).

Súkromný tunel má, bohužiaľ, nejaké skúsenosti, ak chce zápasiť s lepšími VPN ako ExpressVPN a podobne. Vo verzii Mac OSX dochádza k úniku údajov, takže kupujúci buďte opatrní.

Vlastnosti: Výnimočné šifrovanie s protokolom OpenVPN, ľahko použiteľný softvér, bezplatná skúšobná verzia 2 GB, skupinové plány pre podniky, akceptovaný bitcoín

Aj keď o súkromnom tuneli treba povedať veľa dobrých vecí, jedna skutočne diskutabilná vec, ktorú možno povedať, je, že sídlia v USA. Toto je zlá známka pre väčšinu zanietených používateľov VPN. Zákony USA o uchovávaní údajov by mohli znamenať, že súkromný tunel bude nútený odovzdať citlivé informácie o používateľovi vládnej inštitúcii.

Pokiaľ ide o úplné súkromie, používatelia by mali radšej ísť na bezpečnejšie platené riešenie VPN, to však neznamená, že súkromný tunel nie je dobrý. Naopak, dokázali, že môžu chrániť vašu anonymitu online pomocou 128-bitového šifrovania AES-GCM..

Rýchlosti pripojenia súkromného tunela VPN:

 • Ping: 25 ms
 • Stiahnutie: 50 Mbps zo 100 Mbps
 • Odovzdané: 26 Mbps zo 100

Pre bezplatnú skúšobnú službu sú tieto rýchlosti naozaj dobré. Ich 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu môžete získať pomocou karty PayPal. Ak zrušíte v rámci tohto 7-dňového okna, váš účet PayPal nebude naúčtovaný.

Ich bezplatná služba je kompatibilná s Windows, Mac, Android a iOS.

 • Japonsko
 • Holandsko
 • švajčiarsko
 • Spojené štáty

To predstavuje asi pol tucta serverov. Z týchto serverov žiadny z nich nie je optimalizovaný pre geoblok alebo P2P (tj. Torrenting).

Bezplatní užívatelia nemajú prístup k žiadnym zo svojich pokročilých funkcií (Secure Corse, Tor, atď.). Ďalšou veľkou nevýhodou je nedostatok samostatných klientov pre operačné systémy. Neexistujú žiadne aplikácie pre Android, iPhone alebo Mac. Ak nemáte systém Windows, nechcete používať ProtonVPN.

Odporúčam súkromný tunel?

Áno, sú dôveryhodným zdrojom súkromia a bezpečnosti so zárukou vrátenia peňazí. Ide o bezrizikovú skúšobnú verziu, ktorá poskytuje vynikajúce šifrovanie.

 • Pros

  Dobrá rýchlosť sťahovania a nahrávania, funguje na väčšine zariadení zadarmo počas prvých siedmich dní

 • Zápory

  Spoločnosť je založená mimo krajiny s jemnými zákonmi o ochrane osobných údajov v oblasti kybernetického priemyslu

10. Zaniknutá sieť VPN

3 x viac obsahu Netflix, odporúčaná Lifehacker, 3-dňová bezplatná skúšobná verzia

VPNLink
Pravidlá vrátenia platby nikto
Skúšobná doba 3-dňová bezplatná skúšobná verzia
Možnosti platby Visa, MasterCard, American Express
Zľavy / kupóny nikto

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-header th {
farba pozadia: # 003a70;
farba: #fff! dôležité;
veľkosť písma: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
}
# Footable_4319.foo-table.footable.table>thead>tr>th {
vypchávka: .6em .78571429em! dôležité;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4322 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4322.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4322 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4322 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4327 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}
# footable_parent_4327.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4327 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4327 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4327 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4327 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

# footable_parent_4329 .foo-table img {
maximálna šírka: 100%;
margin-bottom: 0;
veľkosť písma: 17 px;
}

# footable_parent_4329 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4329 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
maximálna šírka: 300px;
}

# footable_parent_4329.semantic_ui .ui.table td {
čalúnenie: 0,5 m;
veľkosť písma: 15px;
} # footable_4329 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4329 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4329 td.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; } # footable_4329 th.ninja_column_1 {text-zarovnať: stred; }

Čo je to Vanished VPN?

Vanished VPN je služba VPN založená v Austrálii, ktorá je ideálna pre tých, ktorí chcú získať prístup k množstvu obsahu Netflix, najmä pre tých, ktorí chcú prístup do knižníc Netflix..

Ich riešenie problémov s podpisom vám umožňuje streamovať tony inak nedostupného obsahu pomocou jedného z ich bezpečných proxy serverov.

V sieti Vanished VPN môžete ľahko nastaviť viac serverov, z ktorých každý môže byť použitý na prístup k obsahu z inej krajiny (napríklad jeden server pre obsah kanadskej siete Netflix, jeden pre ázijský obsah atď.).

Registrácia a nastavenie nie sú v sieti Vanished VPN také jednoduché, ako v prípade iných sietí VPN. Keďže Vanished nemá nastavené aplikácie, musíte manuálne nastaviť pripojenie k VPN a musíte tiež čakať na e-mail, ktorý príde s vaším používateľským menom a heslom..

Mali by ste sa však pokúsiť vyskúšať, pretože dostanete trojdňové okno na ich kontrolu a potom sú pomerne lacní..

Pri nízkych rýchlostiach 1 Mb / s je Vanished vzdialená od najväčšej bezplatnej VPN v okolí, ale je tiež ďaleko od najhoršieho. Počas bezplatnej skúšobnej verzie budete môcť streamovať obsah z mnohých sietí a nezachovajú si žiadne záznamy o vašich používateľských aktivitách.

Vlastnosti: Kompatibilita viacerých zariadení (Mac, Windows, OSX, Android, Playstation 4), optimalizácia geobloku, dostupné plány, žiadne záznamy

Internetový portál s pomerne holými kostami siete VPN zmizol a ponúka veľmi málo informácií o ich bezplatnom pláne. Namiesto toho vás láka záhadou skúsiť to.

Ako startup nie sú najbezpečnejšou sieťou VPN na trhu. V skutočnosti, ak by sa niečo pokazilo, používatelia sú skutočne považovaní za zodpovedných a na ich webe nie je uvedené žiadne telefónne číslo (zvyčajne príznak pochybnej operácie)..

Ďalším sporným faktorom je ich logovacia politika. Hoci Zaniknuté nároky na VPN že neukladajú ani nepredávajú používateľské údaje, zaznamenávajú si vašu zdrojovú IP adresu, časy začiatku a ukončenia pripojenia a celkový počet bajtov, ktoré používate, zaznamenávajú po dobu 30 dní..

Údajne sa to robí z dôvodu riešenia problémov, fakturácie a riešenia všetkých trestných činov spáchaných za ich službu. Po uplynutí tridsaťdňovej lehoty sa tieto informácie označujú ako vymazané. Neexistuje však spôsob, ako zistiť, či k tomu skutočne dôjde..

Odporúčam vylúčenú sieť VPN?

Áno, ale so silným upozornením. Pre najzákladnejších používateľov, ktorí pri krátkodobom prehliadaní potrebujú krátkodobú anonymitu, Zaniknutá sieť VPN môže byť pre vás to pravé.

Ak ste niečo ako my ostatní, ktorí trávia veľa času online a potrebujú špecializovaného hostiteľa so spoľahlivým šifrovaním a osvedčenou reputáciou medzi komunitou VPN, toto nie je riešenie VPN, ktoré potrebujete.

 • Pros

  Široký výber streamovaného obsahu, dobrá rýchlosť sťahovania a nahrávania, funguje na mnohých zariadeniach a môžete ho kedykoľvek zrušiť.

 • Zápory

  Dlhodobé ukladanie do vyrovnávacej pamäte pri načítavaní obsahu Netflix, nežiaduce kontextové okná reklám, nedostatok podpory zákazníkov, už neblokuje US Netflix.

Prečo sa nám nepáčia bezplatné siete VPN

Niekedy monitorujú vašu aktivitu
Často zhromažďujú denníky údajov za účelom ich predaja tretím stranám
Zobrazujú reklamy, zatiaľ čo najlepšie siete VPN obsahujú blokovanie reklám
Bezplatné VPN majú rýchlosti, ktoré sú o 70% pomalšie ako platení poskytovatelia VPN

Spoľahlivá, úplne anonymná platená sieť VPN ponúka bleskové rýchlosti, pevnú „politiku bez protokolov“, rozšírenú dostupnosť, nepretržitú zákaznícku podporu a množstvo pokročilých funkcií, ako sú testy rýchlosti, filtrovanie adries URL, blokovanie reklám, detekcia narušenia & predchádzať a ďalšie.

Podľa nášho prieskumu sú najdôveryhodnejšími a najspoľahlivejšími poskytovateľmi VPN NordVPN a Surfshark. Obe tieto služby sú bezpečné a ľahko použiteľné. Sú pomerne lacné a dajú sa použiť na všetkých hlavných platformách.

Ako už bolo povedané, existuje veľa bezplatných poskytovateľov VPN, ktorí poskytujú dostatočnú rýchlosť a primerané funkcie pre tých, ktorí nechcú minúť žiadne doláre na základné surfovanie a streamovanie. Tieto dôvody sú rovnaké ako v prípade najlepších webhostingov. Hostitelia, ako sú bezplatné kupóny, majú tendenciu predávať používateľské údaje..

FAQ o VPN zadarmo

Otázka: Aká je najlepšia bezplatná sieť VPN pre Android?

A: Express VPN je najlepšia bezplatná voľba pre Android. Ponúkajú 30-dňovú skúšobnú verziu, ktorú môžete použiť na vyskúšanie na svojom zariadení so systémom Android a zistiť, či to stojí za to.

Otázka: Aký je najlepší bezplatný vpn na torrenting?

A: Aby som bol úprimný, neexistuje. Zadarmo VPN používajú proxy servery, ktoré stoja peniaze na nákup. Ak používate 100% bezplatnú službu, vaša prevádzka bude často smerovaná k nejakej skutočne nebezpečnej premávke, ktorú možno nebudete chcieť priradiť k svojej adrese IP..

Otázka: Sú bezplatné VPN nebezpečné?

A: Áno sú. Premýšľajte o tom takto. Používanie bezplatnej siete VPN je ako ísť do verejnej kaviarne s wifi, kde každý zdieľa rovnakú IP adresu a pripája sa a namiesto 20 ľudí máte 100 000. Nemáte žiadne súkromie a ktokoľvek platí za server proxy pre vašu bezplatnú sieť VPN, z toho určite zarába peniaze.

Otázka: Ktorá bezplatná sieť VPN je najlepšia?

A: Odpovedali sme. Všetci sú odpadky.

Otázka: Aká je najrýchlejšia bezplatná sieť VPN?

A: Aby som bol úprimný, nie som si istý, pretože aj keby ste našli rýchle, nebolo by to porovnateľné s bežnou službou VPN..

Otázka: Aká je najlepšia bezplatná sieť VPN pre iPhone?

A: Takmer 80% aplikácií VPN v iStore sú podvody. pozor.

záver

Takže tu to je, náš komplexný sprievodca najlepšími bezplatnými sieťami VPN v roku 2020. Ak si stále nie ste istí, prečo by ste mali potrebovať riešenie VPN, pokúsim sa zhrnúť, aké je nanajvýš dôležité, aby používatelia sietí VPN používali. Pre podrobnejšiu kontrolu si pozrite našu Najlepšie VPN pre Austráliu sprievodca.

Ak žijete v Austrálii alebo dokonca len ak ste na návšteve, musíte si byť vedomí skutočnosti, že na vás špionážujú súkromné ​​a štátom podporované organizácie. Tieto inštitúcie monitorujú a zaznamenávajú vašu online aktivitu.

Austrália patrí medzi takzvané „štrnásť očí“, družstvo krajín vrátane Nového Zélandu, Kanady a USA, ktoré uzavreli dohodu, podľa ktorej budú zhromažďovať, analyzovať a zdieľať spravodajské informácie o vás. Súkromní občania už jednoducho nie sú súkromní.

Ak chcete blokovať ich zhromažďovanie citlivých osobných údajov a predchádzať škodlivým počítačovým útokom, musíte použiť sieť VPN. VPN v tomto zozname sú známe svojou schopnosťou blokovať reklamy, odblokovať cenzurovaný obsah a poskytovať najvyššiu bezpečnosť, keď ste na internete.

Surfshark by bol mojou prvou voľbou, ktorú by nasledoval NordVPN. Obaja vokáli hovorili o všetkých zlomoch svojho softvéru a neustále oslovovali zákazníkov, aby získali spätnú väzbu o ich službách. Sú ľahko použiteľné, majú úžasné šifrovanie a ich rýchlosť patrí medzi najrýchlejšie. Ceny sú tiež rozumné pre obe strany a ich zákaznícka podpora je najspoľahlivejšia v odbore.

VyprVPN je moja štvrtá obľúbená položka, pretože vám umožňuje bez problémov zobrazovať obsah uzamknutý v krajine a obsahuje jedinečné, dobre premyslené rozhranie. Taktiež pravidelne vylepšujú svoje technológie, pokiaľ ide o aplikácie pre váš telefón.

Teraz, keď už viete niečo o mojich najlepších tipoch, je čas ich vyraziť. Nezáleží na tom, ktorý z nich sa rozhodnete vybrať, viem, že sa vám zdá, že sa na internete cítite oveľa lepšie.

Už ste vyskúšali niektorú z týchto bezplatných sietí VPN alebo iné? Dajte nám vedieť kliknutím na tlačidlo „Pridať recenziu VPN“ v dolnej časti tejto stránky!

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me