Najlepšie VPN Austrália 2020

Contents

Recenzie a technické porovnania

Testovali sme prvých 20 VPN, aby sme našli najrýchlejšie a najbezpečnejšie služby VPN.


najlepšie vpn

Pri prehľadávaní Internetu a jeho prečítaní ste práve teraz pripojení k virtuálnej súkromnej sieti (VPN)?

Ak nie, mali by ste byť ...

Počítačové hacky a počítačové útoky dnes prebiehajú s alarmujúcou pravidelnosťou. A čo viac, svet sa stáva mobilnejším, cestovanie a práca na diaľku sa rýchlo stávajú normou.

Keď sa viac našich osobných informácií dostane do „cloudu“, stávame sa vzájomne prepojenými, ale tiež oveľa zraniteľnejšími.

Tu prichádza sieť VPN.

Zjednodušene povedané, sieť VPN vám umožňuje pripojiť sa k internetu prostredníctvom súkromného šifrovaného tunela, ktorý výrazne znižuje pravdepodobnosť, že sa stanete obeťou počítačovej kriminality.

Okrem toho sa dajú ľahko používať a lacnejšie, než si myslíte. Všetky som osobne testoval najlepšie VPN v Austrálii a do zahraničia a výsledky týchto testov sú zhrnuté v tejto príručke.

Zobraziť obsah častých otázok

často kladené otázky

 • Čo je to VPN a ako to funguje?
 • Aké sú výhody používania VPN?
 • Je použitie VPN v Austrálii legálne?
 • Ktorá sieť VPN mi umožňuje streamovať sieť Netflix?
 • Do siete VPN sledujú, čo robím online, a uchovávajú protokolové súbory?
 • Sú VPN bezpečné pre Torrenting?
 • Môžete nastaviť VPN na smerovači?
 • Môžete si nastaviť VPN na hernej konzole alebo Smart TV?
 • Aká je najlepšia bezplatná sieť VPN pre Austráliu?
 • Čo je najrýchlejšia sieť VPN??
 • Koľko stoja siete VPN??
 • Existujú nejaké riziká pri používaní VPN?
 • Môže sieť VPN zrýchliť môj internet?
 • Môže byť blokovaná sieť VPN?
 • Môžete byť sledovaní, ak používate sieť VPN?

Testovanie sietí VPN - môj postupný postup

Bez ohľadu na to, kam na svete idete, chcete, aby bola vaša VPN rýchla a bezpečná, inak nemá význam mať jednu. Zložitá časť je preosievanie cez stovky spoločností, ktoré ponúkajú túto službu, aby zistili, ktorá VPN je najlepšia.

V súkromí v Austrálii sa nám páči zvyšok sveta v poriadku, ale našou úlohou je nájsť a odporučiť služby, ktoré pomôžu našim Aussies zostať v bezpečí online. Viac informácií o našom podrobnom testovacom procese nájdete tu.

Ak chcete zistiť najlepšia VPN celkovo je tento testovací proces kritický. Takto odhaľujeme slabé miesta softvéru a bezpečnostné medzery.

Zameriavame sa na niekoľko dôležitých kritérií:

 • jurisdikcie - Kde sú začlenené?
 • 5 očí - Zdieľajú vaše informácie?
 • Zásady protokolovania - Ak áno, je to veľká záležitosť.
 • rýchlosť - Pomalé siete VPN sa naozaj nestoja za to
 • Blokuje P2P - Už žiadne Netflix
 • Počet pripojení - 1 Zariadenie alebo 3?

Prezrite si nasledujúci graf, roztriedili sme viac ako 45 spoločností a prešli sme pravidlami ochrany osobných údajov, podmienkami poskytovania služieb a testami rýchlosti každej spoločnosti.

Tiež si všimnite - všetci čitatelia sú vítaní, aby zanechali recenzie na každú službu VPN prostredníctvom formulára dostupného pri každej kontrole. 

VPNJurisdiction5 EyesLoggingSpeed ​​Počet serverov # simultánnych pripojeníBlocks P2P
NordVPN Panama žiadny žiadny rýchly 5231 6 žiadny
Surfshark VPN Britské Panenské ostrovy žiadny žiadny rýchly 800+ serverov Neobmedzené zariadenia (súčasne sa však môže používať iba 1) žiadny
ExpressVPN Britské Panenské ostrovy žiadny žiadny rýchly 2000 3 žiadny
VyprVPN švajčiarsko družstevné žiadny rýchly 700 5 žiadny
Súkromný tunel USA 5 očí Áno priemerný 50 3 - Neobmedzene Áno
Trust.Zone Seychely žiadny Áno priemerný 164 3 Áno
VanishedVPN Austrália žiadny Áno priemerný nevedno 3 Áno
Súkromný prístup na internet USA 5 očí Áno priemerný 3243 5 Áno
PureVPN Hong Kong žiadny Áno priemerný 2134 5 Áno
IPVanish USA 5 očí Áno priemerný 1100 10 Áno
TunnelBear Kanada 5 očí Áno priemerný 350 5 Áno
VPN bez obmedzenia USA 5 očí Áno priemerný 400 5 Áno
Štít Hotspot USA 5 očí Áno priemerný 500 5 Áno
Avast Secureline VPN Česká republika družstevné Áno priemerný 52 5 Áno
WindScribe Kanada 5 očí Áno priemerný 480 neobmedzený Áno
TorGuard USA 5 očí Áno priemerný 3000 5 Áno
Hide.me VPN Malajzia žiadny Áno pomaly 35 5 Áno
Hola VPN Izrael družstevné Áno priemerný 0 3 Áno
Celková VPN Spojené kráľovstvo 5 očí Áno priemerný 45 3 Áno
Avira Phantom VPN Nemecko 5 očí Áno pomaly 40 neobmedzený Áno
CyberGhost VPN Rumunsko žiadny Áno priemerný 3519 7 Áno
Opera VPN Nórsko 5 očí Áno pomaly 3 1 Áno
SaferWeb USA žiadny Áno pomaly 30 2 Áno
ProtonVPN švajčiarsko družstevné Áno priemerný 347 10 Áno
Betternet Kanada 5 očí Áno pomaly 11 5 Áno

Najlepšie služby VPN - naše recenzie

1. NordVPN - najlepšia celková voľba pre austrálsku VPN č. 1

„Spoľahlivé, bezpečné, 5 000 a viac serverov“

nordvpn logo

SPOĽAHLIVÉ
VIAC BEZPEČNÁ
5 000+ SERVEROV

NordVPN je veľmi populárna služba VPN s rozsiahlou zákazníckou základňou. Dobre odporúčaná služba VPN na mnohých weboch je často podporovaná spoľahlivosťou tejto služby, politikou nulového protokolovania, maximálnou bezpečnosťou a úplným prístupom k geoblokovanému obsahu pomocou vlastnej funkcie SmartPlay..

Bezpečnosť na úrovni CIA a úplná anonymita

Ak je pre vás bezpečnosť a anonymita najvyššou prioritou, máte veľký záujem. S príchodom hrozieb príliš zložitých na to, aby ste ich mohli popísať, by ste sa mohli počas prehliadania spríjemniť, keď viete, že môžete použiť ich tunelovací protokol OpenVPN, ktorý je najbezpečnejším protokolom, ktorý v súčasnosti existuje. Na rozdiel od iných poskytovateľov VPN je verzia AES-256 šifrovania AES-256 spoločnosti NordVPN vybavená radšej 2048-bitovým kľúčom Diffie-Hellman ako kľúčom RSA, pretože obsahuje technológiu Perfect Forward Secrecy..

NordVPN sa môže pochváliť aj funkciou dvojitého šifrovania, vďaka čomu je NordVPN najlepšou voľbou pre krajiny s drakonickými zákonmi (Severná Kórea, Čína atď.). Aj pri hĺbkovej kontrole paketov je takmer nemožné túto úroveň šifrovania prelomiť.

Ochrana proti úniku DNS a funkcie automatického prepínania zabíjania sú zabudované do ktoréhokoľvek z balíkov NordVPN, čo ďalej zaisťuje, že vaša aktivita je vždy chránená.

NordVPN má tiež jedného z najjednoduchších a najbezpečnejších správcov hesiel na spárovanie s ich VPN službami zvanými NordPass.

Servery a geograficky blokovaný obsah

Ich patentovaná technológia SmartPlay vám umožňuje prístup k stovkám streamingových serverov kdekoľvek na svete. SmartPlay je zabezpečené riešenie proxy služieb, vďaka ktorému je väčšina serverov, ak nie všetky, životaschopným prístupovým bodom pre streamingové služby, ako sú Netflix, Kodl, Hulu a ďalšie..

NordVPN veľmi dobre vyhovuje vášnivým cestujúcim s prístupom k 5 200 serverom rozmiestneným po 62 krajinách na 6 kontinentoch. Netflix môžete chladiť a chladiť kdekoľvek chcete. ��

2. Surfshark - najlepšia „rozpočtová“ VPN

„Zabezpečené, lacné, 800 a viac serverov“

Logo Surfshark

Cenový
MIMORIADNE BEZPEČNÉ
800+ SERVEROV

Stránka Surfshark

Pre začiatočníkov

Surfshark je definícia nového dieťaťa na bloku. Títo chlapci sú najnovšími VPN, ktoré sme skontrolovali, a páči sa nám to, čo zatiaľ vidíme. Majú dokonca potenciál byť v budúcnosti jednotkou.

Hovoríme tu o mieste veľa kvôli jurisdikcii a vládnym zásahom. Surfshark sa usadil na Britských Panenských ostrovoch, čo je pravdepodobne najlepšie miesto pre pripojenie VPN a tiež sa usadil na našom mieste číslo 2 v tomto zozname..

Ceny za dlhodobú zmluvu sa v podstate zdajú byť rovnaké ako to, že vám ju poskytujú bezplatne za 1,99 dolárov mesačne a predplatné vám dáva fantastickú hodnotu. Zdá sa, že Surfshark každý deň pridáva nový server a neustále sa snaží poskytovať svojim používateľom viac. Spoločnosť VPN má v súčasnosti viac ako 800 serverov vo viac ako 50 krajinách.

Bezpečnosť a súkromie

Surfshark robí veci správne, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu osobných údajov, a skutočne vám poskytuje možnosti z hľadiska šifrovacieho protokolu. Po prvé, nikdy sa neprihlásia. Po druhé, spoločnosť podporuje niekoľko protokolov vrátane 256-bitových AES / OpenVPN, IPSec a IKEv2 (ale nie IPv6). Použitím týchto protokolov môžu svojim zákazníkom poskytnúť takmer neobmedzený počet IP adries.

Starý protokol IPv4 používaný mnohými sieťami VPN má obmedzený počet jedinečných adries IP na priradenie. To môže vážne narušiť vaše streamovacie schopnosti. Podpora rôznych protokolov VPN zo strany spoločnosti Surfshark znamená, že sa dá nainštalovať na celý rad smerovačov a zariadení.

Protokoly VPN siete Surfshark používajú najlepšie dostupné 256-bitové šifrovanie AES. Spoločnosť tiež používa 2048-bitovú výmenu kľúčov DHE-RSA a autentifikačný hash SHA512. Pretože väčšina ľudí nevie, čo to znamená, jednoducho viem, že je to doslova to najlepšie šifrovanie, aké môžete mať. Surfshark má tiež ochranu proti úniku DNS a WebRTC v celej svojej sieti.

Cena a zvyšok

Pokiaľ ide o tvorbu cien, Surfshark je najlepšou voľbou, pokiaľ ide o hodnotu, ktorú poskytuje. To nebol prípad ani pred niekoľkými rokmi, pretože Surfshark bol v oku svojho žraločieho oka iba zábleskom. Pokiaľ ide o krátkodobé plány, náklady sú primerané. Ak hľadáte dvojročný plán, môžete platiť 1,99 dolárov mesačne, čím prekonáte všetky ostatné skvelé VPN.

Skvelá vec, ktorá sa týka siete Surfshark VPN, spočíva v tom, že si môžete každý mesiac jednoducho vziať náhradnú zmenu zo svojho gauča, aby ste zaplatili za službu..

3. ExpressVPN - najlepšia voľba pre rýchlosť

„Rýchle, bezpečné, viac ako 700 miest“

ExpressVPN

NAJRÝCHLEJŠIA
MIMORIADNE BEZPEČNÉ
700+ POLOHA

Pre začiatočníkov

Táto spoločnosť na Britských Panenských ostrovoch (miesto je dôležité) pôsobí v odbore od roku 2009 a získava našu lásku ako 2. najlepšia všestranná sieť VPN pre Austrálčanov. Toto tvrdenie uvádzame z niekoľkých dôvodov.

Za cenu jediného predplatného získajú zákazníci prístup k akémukoľvek internetu 2 000 rýchlych serverov ExpressVPN nachádza sa v 94 krajín. V prípade, že vás to zaujíma, je to pomerne široké pokrytie, a to je dobrá vec.

Bezpečnosť a súkromie

Základ chrbtice VPN spočíva v šifrovacom štandarde, ktorý používa. AES-256 je voľba ExpressVPN. Nemusíte byť technologický hlupák, aby ste pochopili, že na rozdrvenie tohto druhu šifrovania hrubou silou by museli desiatky superpočítačov skontrolovať miliardy kľúčov za sekundu miliárd rokov. Viac informácií o tom, ako funguje šifrovanie, nájdete tu.

Nechcete mať nič spoločné s sieťou VPN, ktorá má únik WebRTC, inštalačné súbory infikované škodlivým softvérom alebo slabé zásady protokolovania. Z nášho testovania je ExpressVPN čistý ako píšťalka a môže sa pochváliť zásadou neprihlásenia, ktorá je rovnako prísna, ako zistíte..

Pre začiatočníkov VPN, no-logging znamená, že nevedú záznamy o tom, ako využívate ich služby. Verte tomu alebo nie, niektoré spoločnosti áno. Tieto spoločnosti nie sú na našom zozname.

Hľadáte službu, ktorá umožňuje bezproblémové torrentovanie a prístup k Kodi a Netflix odkiaľkoľvek? Toto je jeden z hlavných dôvodov, prečo niektorí ľudia používajú službu VPN a služba ExpressVPN sa dobre kontroluje.

Cena a zvyšok

Najlepšie na tom je, že získate všetky tieto vzorové funkcie a STILL si môže vychutnať jednu z najrýchlejších skúseností s VPN, ktorú nájdete. Jediné, čo by sme si vybrali, je ExpressVPN, ktorý prichádza mierne na vyššiu stranu ceny, v rozmedzí od 6,67 do 12,95 USD mesačne, v závislosti od dĺžky zmluvy a špeciálov, ktoré môžu prevádzkovať..

Podpora zákazníkov je dôležitá. Položili sme niekoľko otázok, aby sme mohli otestovať dobrú povesť zamestnancov ExpressVPN.

Dlhý príbeh bol veľmi dobrý.

Aj keď vám nenavrhujeme, aby ste zaútočili na školský fond pre deti, aby ste získali túto službu VPN, nemusí sa stať nevyhnutne zlou osobou.

4. VyPrVPN - štvrtý výber, ale stále celkom dobrý

„Rýchle, skvelá cena, menej miest“

Vypr VPN

NAJLEPŠIA CENA
FEWER IPS NA PRIPOJENIE
FAST

Po pravde povedané, ak by ste sa rozhodli, nerobili by sme toho veľa VyprVPN namiesto nášho odporúčania č. 1. Je to dobré, ale niekto musí byť na druhom mieste a väčšina vecí, ktoré o tejto spoločnosti musíme povedať, je pozitívna.

Aj keď je server pod úrovňou 3 serverov v 94 krajinách, môže sa spoločnosť VyPrVPN pochváliť 70 krajín, ktorý nie je otrhaný.

Znamená neobmedzené

Ale čo sa nám naozaj páči, je neobmedzený aspekt tejto služby, ktorý znamená, že môžete doslova zostať online 24/7 zvyšok svojho života, ak budete chcieť, sa nikdy nestratí v obmedzení šírky pásma alebo výkonu. Nie všetky služby VPN môžu uplatniť tento nárok.

V hre VPN je dôležitá bezpečnosť. Bez tohto nemá zmysel kupovať službu vôbec. VyPrVPN vlastní a udržuje všetky svoje servery in-house. To znamená, že vaše osobné údaje majú menej príležitostí vidieť denné svetlo prostredníctvom nesprávneho zaobchádzania.

Torrenty, Kodi a Netflix

VyPrVPN technicky spolupracuje s torrentingom, Kodi a Netflix, aj keď nie vždy bez prísahy a hádzania vecí. Torrenty sú povolené, ale nie sú podporované a vaše torrentovacie aktivity môžu byť zaznamenané.

Kodi funguje dobre, je však potrebné ho nastaviť manuálne. A vďaka vojne spoločnosti Netflix o VPN je ťažšie nájsť server, ktorý spoľahlivo spolupracuje s touto službou..

Žiadna skúška rizika

Rovnako ako NordVPN, aj VyprVPN ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak ste pre toto všetko nové, znamená to veľa, pretože je to váš únikový plán pre prípad, že sa náhle vyľudníte a rozhodnete sa, že už nebudete znova používať internet..

Noví zákazníci VyprVPN dostanú a 50% zníženie ceny ako poďakovanie spoločnosti za vyskúšanie ich služieb. Aj keď je dosť rýchla, asi najvýraznejšou vlastnosťou je ich úplná oddanosť stráženiu vašich osobných údajov.

5. Čistá VPN

„Dôležitá voľba, ale mierny krok nadol“

Logo Pure VPN

DRAHŠÍ
NEDOSTATOČNÉ RÝCHLOSTI
FEWER IPS

Pokiaľ ide o náš spôsob myslenia, nemali by ste byť online bez pripojenia VPN, ale realitou je, že haliere môžu byť pevné a dokonca aj relatívne malé náklady na NordVPN a ExpressVPN môžu viesť k preskočeniu jedla..

Pre tých, ktorí majú prísny rozpočet, ponúkame PureVPN za vašu pozornosť.

Keď je cena veľká dohoda

Pointa je, že získate väčšinu funkcií špičkových psov, ako napríklad záruku vrátenia peňazí, úplne primeranú podporu a všetku anonymitu a súkromie, ktoré očakávate od VPN najvyššej úrovne - ale za nižšiu cenu.

Teraz tu nebudeme sedieť a tvrdíme, že kvalita PureVPN je všade kvalitatívna z dvoch predchádzajúcich možností, pretože nie je, ale služba je úplne v poriadku, ak potrebujete kontrolovať výdavky.

Prvá vec, ktorú si pravdepodobne všimnete pri pristávaní na webovej stránke PureVPN, je, že sa zdá, že má sakra veľa funkcií. Máš pravdu. Oni robia.

Plethora funkcií

Hovoríme o antivírusovom a vírusovom softvéri, blokovaní reklám, detekcii a prevencii narušenia, filtrovaní aplikácií a zozname pokračuje. S ostatnými službami s podobnými cenami nenájdete túto úroveň sofistikovanosti zabezpečenia.

Pridajte k tomu solídnu politiku „neprihlásenia sa“ a čo by mohlo byť najjednoduchšie používateľské rozhranie v priemysle a máte zatraceně dobrú voľbu pre Austrálčanov, ktorí vedia, že potrebujú VPN, ale tiež si musia uložiť dolár alebo dva.

Torrenting, Etc.

Ak je torrentovanie vaším cieľom pri VPN, nič tu neuvidíte. PureVPN blokuje všetky torrenty z toho, čo vieme povedať. Rovnako ako väčšina ostatných služieb VPN, aj v prípade väčšiny svojich serverov bude mať problém so spoľahlivým prístupom k sieti USA Netflix. Ak ste v spoločnosti Kodi, spoločnosť PureVPN ponúka oficiálny doplnok, vďaka ktorému je hračka používať.

6. Súkromný prístup na internet

„Lacný, rýchly a pomalý“

prístup na internet v súkromí

DRAHŠÍ
NEDOSTATOČNÉ RÝCHLOSTI
FEWER IPS

Súkromný prístup na internet (PIA) pristupuje k stredu správneho facku, pokiaľ ide o kvalitné služby VPN pre Austrálčanov. To znamená, že je tu niečo dobré, trochu nie také dobré a všetko dostanete za slušnú cenu..

Jedným zo zaujímavých aspektov tejto služby VPN je to, že sa môžete dobrovoľne rozhodnúť znížiť úroveň šifrovania svojho pripojenia výmenou za vyššiu rýchlosť prehliadania. Na povrchu by sa mohlo zdať, že by sa táto voľba vzťahovala iba na tých, ktorí ako dieťa prehltli príliš veľa štetcov.

Ale vydrž!

Chcete NIŽŠIE šifrovanie?

Povedzme, že viete, že sa nachádzate v relatívne bezpečnej sieti, a uvedomte si, že pri prechode na 128-bitové šifrovanie (z 256-bitového šifrovania) stále máte pevnú vrstvu kryptografickej ochrany.

Rýchlosť, ktorú získate, sa vám môže hodiť.

Kým PIA má k dispozícii plné serverov, zahŕňa iba 28 krajín. Nezaujatý. Zrátané podčiarknuté - ak nie ste v jednej z týchto krajín, očakávať rýchlosti pripojenia korytnačky aj keď ste šifrovanie úplne odstránili (samozrejme to nenavrhujeme).

Toto je vzrušujúca časť, ak máte radi lacnosť. V závislosti od dĺžky zmluvy a ďalších možností, ktoré vyberiete, bude vaša mesačná sadzba pre túto sieť VPN pravdepodobne klesať v rozmedzí 3 až 7 dolárov mesačne..

Netflix, Torrents a Kodi

Mnohí z vás kladú otázku, či PIA pracuje s týmito typmi služieb. Netflix môžete zo zoznamu vyradiť, pretože v roku 2019 nebude s touto službou spoľahlivo fungovať žiadna VPN. Možno budete mať šťastie a teraz nájdete spolupracujúci server, a to je všetko. Pozitívne je, že táto služba VPN dosť podporuje torrentovanie a funguje dobre v prípade systému Kodi.

Niektoré vážne nevýhody

PIA sa nachádza v USA, čo je vážna nevýhoda z hľadiska ochrany súkromia (čítajte o 5 očiach). Ďalšou nevýhodou, ktorú treba spomenúť, je to, že neexistuje funkcia živého chatu.

Sooo ... nie je to zlá služba, ale ani taká, ktorú dokážeme nadchnúť.

7. Trust.Zone

„Rýchly ... a malý“

Najlepšie VPN Austrália 2020

DRAHŠÍ
NEDOSTATOČNÉ RÝCHLOSTI
FEWER IPS

Niekedy na veľkosti nezáleží, ale niekedy aj na tom.

Služba VPN spoločnosti Trust.Zone má za to veľa. Jedna vec, ktorú to nie je, je počet a umiestnenie serverov. Hovoríme o úbohých 135 v 31 krajinách. Pointa je, že bez ohľadu na to, aké vysoké sú rýchlosti pripojenia, spoločnosť neporovnáva priaznivo so stopou, ktorú zanechali spoločnosti na začiatku nášho zoznamu..

Zaludny vysoká rýchlosť

Ak náhodou bývate v krajine blízko jedného z ich serverov, pravdepodobne budete mať veľkú rýchlosť pripojenia. celkovo, Trust.Zone bol druhý najrýchlejší z tých testovaných. To nie je malý úspech.

Špičková bezpečnosť

Ďalšou známkou v ich prospech je odhodlanie venovať sa bezpečnosti. Nachádza sa v exotických tropických zázrakoch Seychel a má tendenciu klesať do hihňavých záchvatov, keď ich požiadajú o odovzdanie používateľských údajov vládam, ktoré o takéto veci radi požiadajú. Hovoríme o obvyklých podozrivých: USA, Veľkej Británii, Austrálii ... získate predstavu.

Ak máte náladu na torrent, táto služba VPN nemá žiadne obmedzenia. Ste pripravení na Netflix a ochladte pôdu dole? Meh, mohlo by to fungovať pre vás a nemusí. Dokázali sme obísť geografické obmedzenia iba na troch zo siedmich serverov, ktoré sme vyskúšali, takže sme sa vzdali.

Tento je tiež jedným z vašich najlepšie stávky, ak chcete používať Kodi.

Vďaka silným štandardom šifrovania a nízkemu cenovému rozpätiu je PIA vynikajúcou voľbou - ak ste náhodou jedným z mála šťastných v blízkosti servera.

8. Skryť môj zadok

“Funny Name, Rotten Service”

HMAPrajeme si, aby bol Hide My Ass jedným veľkým vtipom. Prepáč. To nie je. Táto služba skutočne existuje a účtuje ľuďom účasť na vlastnej osobitnej značke nekompetentnosti a šikanovania.

Keby v Austrálii existovala kategória s najmenej odporúčanou službou VPN, technológia Hide My Ass (HMA) by urobila čistý obrat zlatých, strieborných a bronzových medailí.

Povedzme to čo najjasnejšie. HMA je hrozná služba na každej úrovni, ktorá znamená čokoľvek. Odporúčame vám, aby ste sa pred registráciou s touto VPN navždy zbavili internetu a všetkých súvisiacich technológií, presunuli sa do Outbacku a pripojili sa k domorodému kmeňu..

Vážne. Je to také zlé.

Aj keď náš test HMA sa náhle skončil, nestačilo to skoro. Celý týždeň sme sa snažili pripojiť k Netflixu a torrentingu - bez šťastia. Toto sa okrem toho, že sa spúšťa náhodne a často z nášho spojenia.

Keď sme sa pokúsili zavolať na podporu, žiadna odpoveď na e-mail, chat, telefonický hovor alebo dymový signál.

Nakoniec účet deaktivovali bez varovania. Okrem tejto neschopnosti sú rýchlosti spojení pomalé a neexistujúce, je známe, že ukladajú denníky a spolupracujú s orgánmi činnými v trestnom konaní, a vy ste tak urobili naozaj zlú službu..

Odporúčame HMA? Vy na to prídete.

Testovali sme VPN a ako sme to dokázali

K dispozícii sú stovky produktov VPN, ale podľa nášho názoru len asi dve desiatky stojí za testovanie. Na základe sentimentu online a vlastnej priemyselnej expertízy sme sa pôvodne rozhodli, ktoré z nich urobili počiatočné zníženie.

Nasledoval dôkladný testovací proces, ktorý prešiel niečím takýmto:

 • konektor.

  Kúpiť softvér

  Vlastne sme prešli online a produkt sme kúpili za plnú cenu od dodávateľa, nainštalovali sme ho do nášho zásobného notebooku a testovali sme ho na týždeň.

 • konektor.

  Test rýchlosti

  Vyberte sedem rôznych náhodných geografických polôh. Testoval každého kandidáta na VPN z týchto miest.

 • konektor.

  Skontrolujte úniky

  Existuje niekoľko zdrojov únikov (WebRTC atď.), Ktoré môžu okamžite zbaviť vaše súkromie a anonymitu a sú charakteristickým znakom zlej služby VPN.

 • konektor.

  Geo-Kompatibilita

  Jedným z dôvodov, prečo sú siete VPN populárne, je schopnosť torrentu a obchádzanie geografických obmedzení Netflix / Kodi. Posúdili sme tieto vlastnosti.

 • konektor.

  Jednoduchosť použitia

  Overené, aké priateľské bolo užívateľské rozhranie a schopnosť reagovať na zákaznícke služby.

 • konektor.

  Cena vs hodnota

  pretože my všetci nemáme zlaté vreckovky a bitcoíny vypadávajúce z našich vreciek.

 • konektor.

  Funkcie ochrany osobných údajov / zabezpečenia

  Raison d'être VPN.

Testovanie síce pokračuje, ale v rebríčku 2019 hodnotili sme 20 najlepších služieb. Testovacie prostredie, pokiaľ ide o počítač a operačný systém, bolo rovnaké, aby sa dosiahol čestný výsledok.

Len v prípade, že sme to dostatočne jasne neuviedli, neprijímame stimuly - finančné ani iné - pri dosahovaní odporúčaní na tejto stránke. Toto sú naše vlastné názory, ku ktorým sme dospeli potom na čele a veľa času stráveného použitím prstov na klávesnici.

"Takže ste si kúpili a zaplatili za 20 predplatných VPN ?!"

Je zrejmé, že odpoveď na túto otázku je áno. Mali by ste si tiež všimnúť podobnosť medzi naším testovacím obdobím a bezplatným skúšobným obdobím, ktoré ponúka väčšina služieb. No tak, nemyslel si ...?

Tu pracujeme tuhosti a naše volanie bolo vyššie ako len ďalšia skupina Aussies s príliš veľkým počtom predplatných VPN.

často kladené otázky

Obrázok znázorňujúci šifrovaný tunel pre VPNČo je to VPN a ako to funguje?

Šifrované spojenie medzi počítačom a internetom.

Oddelene od poskytovateľa internetových služieb VPN nasmeruje údaje vygenerované vašou online aktivitou cez iný server, čím skryje vašu skutočnú polohu priradením inej adresy IP. Údaje sú navyše šifrované, aby ich hackeri nemuseli vidieť.

Sieť VPN poskytuje oveľa vyššiu úroveň ochrany osobných údajov a anonymity, ako je k dispozícii u vášho poskytovateľa internetových služieb. Väčšina služieb VPN stavia na protokoloch s otvoreným zdrojovým kódom, ako je napríklad Open VPN.

Ako to funguje

Aj keď by vás mohla hlava znechutiť, keby ste museli budovať funkčné pripojenie VPN od začiatku, proces použitia jedného nie je komplikovaný.

 1. Stiahnite si softvér VPN a nainštalujte ho do svojho zariadenia.
 2. Spustite reláciu prehliadania otvorením softvéru.
 3. Vaše údaje sú pred opustením počítača šifrované.
 4. Po šifrovaní sa vaše údaje presunú na server VPN.
 5. Po prechode cez server VPN sa vaše údaje (stále šifrované) smerujú do vášho online cieľa - napríklad na webovú stránku banky alebo na svoju obľúbenú stránku sociálnych médií..
 6. Z hľadiska online sa zdá, že údaje pochádzajú zo servera VPN.

Veľkou mierou toho všetkého je, že vďaka šifrovaciemu protokolu nie sú údaje v tranzite (ako sú čísla kreditných kariet alebo čísla sociálneho zabezpečenia) pre každého, kto dokáže preniknúť do systému a pozrieť sa, nečitateľné..

Myslite na pripojenie VPN ako bezpečný tunel, cez ktorý môžu cestovať všetky informácie spojené s reláciou online, bezpečne skryté pred vonkajším svetom..

Aké sú výhody používania VPN?

Oslovte úplne novú úroveň zabezpečenia a ochrany osobných údajov online.

Vďaka šifrovaniu, použitie VPN výrazne znižuje šance, že vaše dáta budú ukradnuté a predané na Temnom webe alebo inzerentom bez vášho súhlasu. Okrem toho vaša adresa IP vyzerá, že pristupujete na internet z fyzického umiestnenia servera VPN a vytvára tak úroveň anonymity, ktorá sa nedá porovnať s tradičným poskytovateľom internetových služieb..

Je použitie VPN v Austrálii legálne? australia online profil ochrany osobných údajov

V súčasnosti legálne, ale nedávne právne predpisy by mohli byť šmykľavým svahom.

Väčšina západných krajín vrátane Austrálie umožňuje neobmedzené využívanie služieb VPN. Zákon z roku 2015 však umožnil, aby tí, ktorí vlastnia porušené autorské práva, mohli získať federálny súdny príkaz na jeho zablokovanie v krajine..

Doteraz sa neuskutočnili žiadne ďalšie legislatívne kroky proti VPN. Mnoho Austrálčanov používa tieto typy služieb na obchádzanie vládnych snáh o reguláciu obsahu.

Pozrite si náš zoznam krajín, ktoré zakázali používanie VPN.

Ktorá sieť VPN mi umožňuje streamovať sieť Netflix?

Vyberte si svoju službu opatrne, ak chcete American Netflix.

Nie je žiadnym tajomstvom, že zvyšok sveta žiada americkú verziu Netflixu. Dôvody sú tri: výber, výber, výber. Streamujúci gigant ponúka rôzne výbery v rôznych častiach sveta a ak ste náhodou na správnom mieste, nemáte šťastie, pokiaľ…

Uhádol si to. Výberom siete VPN, ktorá sa nachádza vo vyvýšenej krajine bezdomovcov a domov odvážnych, môžete oklamať Veľkého brata Netflixa, aby si myslel, že ste zafarbený vlnený Yankee a môžete si vybrať z úplného katalógu. Nezabudnite, že sieť Netflix je na výprave, aby zablokovala všetky siete VPN v odomykaní ich služieb.

Tu je náš výber najlepších VPN pre Netflix, tj tých, ktoré fungujú takmer v každej krajine a takmer na všetkých webových stránkach..

Do siete VPN sledujú, čo robím online, a uchovávajú protokolové súbory? bodovací diagram politiky prihlásenia sa do protokolu vpn

V závislosti od toho, ktorú službu používate, je odpoveď na obidve otázky celkom možná.

Zdá sa, že sledovanie vašich online aktivít a ukladanie protokolových súborov, ktoré dokumentujú to isté, je v rozpore s celkovým dôvodom použitia siete VPN. do týchto praktík sa zapája veľa služieb.

Aj keď je potrebné určité protokolovanie na riešenie problémov a správnu správu účtov, mnohé z najobľúbenejších služieb blúdia v blízkosti konceptu narušenia súkromia..

Možno vás bude zaujímať článok, v ktorom sa presne dozviete, ktoré VPN nesledujú online aktivitu ani informácie o identifikácii denníka.

Sú VPN bezpečné pre Torrenting?

Dobré siete VPN - Iste. Zlé VPN - nie toľko.

Torrenting, inak známy ako zdieľanie súborov typu peer-to-peer (P2P), je divoký západ na internete. Nikde online nenájdete väčšiu zodpovednosť za vyzdvihnutie vírusu alebo škodlivého softvéru alebo zakopnutia nad úradníkom činným v trestnom konaní vystupujúcim ako porušovateľ autorských práv Johnny.

Ak sa zdá, že by bolo dobré použiť VPN skôr, ako sa vydáte na niektorú z týchto pamiatok, sme tu, aby sme povedali, že je to múdre rozhodnutie.

Či už sa chystáte obísť rôzne pokusy vlády o cenzúru alebo si stiahnete pirátsky súbor svojho obľúbeného filmu (No tak, je to 2020, nemá zmysel predstierať, že to tak nie je). Výber kvalitnej VPN by mal byť povinný. Ako viete ktoré??

Tento článok odhaľuje štyri najlepšie VPN pre torrenting, ktoré sme našli.

Môžete nastaviť VPN na smerovači? Obrázok nastavenia routeru vpn

Zmeňte svoje celé pripojenie Wi-Fi na súkromné.

Používanie služby VPN na vašom primárnom internetovom zariadení je dobré, ale môže byť ešte lepšie, keď ho nastavíte tak, aby bežal cez smerovač a privatizoval celú vašu wi-fi sieť. Existuje Santa Claus a áno, môžete to urobiť.

Tam sú niekoľko výhod pre službu VPN založenú na smerovačoch ktoré idú nad rámec zvýšenej bezpečnosti a súkromia, ktoré už poskytujú tradičnejšie nastavenia.

 1. Neustále udržiavajte aktívne pripojenie VPN
 2. Pripojte viac zariadení k jednému účtu
 3. Prenášajte širšiu a bezpečnejšiu sieť cez svoju domácnosť

Výber a nastavenie smerovača VPN presahuje rámec tohto článku, ale príručky sú na stránkach Google bohaté.

Môžete si nastaviť VPN na hernej konzole alebo Smart TV?

Ak smerovač najprv nastavíte pomocou VPN.

V skutočnosti existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako kožu tejto mačky. Prvým z nich by bolo stiahnutie a inštalácia aplikácie VPN priamo do vašej inteligentnej televízie, aj keď nie všetky majú túto schopnosť. Ďalším spôsobom, ako to dosiahnuť, by bolo spustenie pripojenia VPN prostredníctvom domáceho smerovača (pozri predchádzajúcu otázku).

Keďže vaša herná konzola alebo inteligentná televízia prijímajú svoj internetový signál z domácej siete, boli by chránené chráneným routerom založeným na VPN, ktorý vytvárate.

Aká je najlepšia bezplatná sieť VPN pre Austráliu?

Platená služba VPN je vždy lepšia, existujú však bezplatné možnosti.

Možno ste už počuli staré príslovie: „Ak je produkt bezplatný, VY ste produkt."

Pointa je, že len málo spoločností sa formuje z dobrého srdca generálneho riaditeľa a sľubuje poskytovať bezplatnú službu / produkt na svetovej úrovni. Mali by ste pochopiť, že ak sa služba VPN sama prepína ako bezplatná, jednoducho to znamená, že zarobia svoje peniaze netradičnými prostriedkami, ako napríklad:

 1. Poskytujte minimálnu službu bez akýchkoľvek nákladov, ale narazte na ne, aby ste odstránili obmedzenia rýchlosti alebo šírky pásma, ktoré tlmia užitočnosť..
 2. Zhromažďovanie / predaj vašich údajov inzerentom alebo na webe Dark.
 3. Predávajte reklamy, ktoré zapĺňajú každý roh obrazovky.

Aj keď si môžete myslieť, že niečo dostanete zadarmo, nie ste. Spôsob, ktorým budete nakoniec platiť, nemusí byť ľahko zrejmý, ale nakoniec to bude hrať jeho ruku.

Stále odhodlaný nájsť bezplatnú službu VPN?

Prečítajte si náš článok o najlepších bezplatných možnostiach.

Čo je najrýchlejšia sieť VPN?? Najlepšie VPN Austrália 2020

Šifrovanie spomaľuje VPN.

Možno ste o tom nepremýšľali, ale proces šifrovania všetkých bitov údajov, ktoré prechádzajú vaším internetovým pripojením, všetko spomaľuje. Toto je problém, proti ktorému beží každá služba VPN, a neustále bojuje o prekonanie.

Ak je šifrovanie super silné, rýchlosť je nízka. Ak je rýchlosť vysoká, šifrovanie je slabé.

Niektorým službám sa však podarilo tento problém prekonať a trvalo udržiavať vysoké rýchlosti pripojenia a vzduchotesnú bezpečnosť.

Bez ohľadu na to, kto robí rebríček, NordVPN má sklon prichádzať pri odporúčaniach alebo blízko nich, pokiaľ ide o rýchlosť.

Prečítajte si našu recenziu spoločnosti NordVPN v prípade, že ste ju zmeškali prvýkrát.

Koľko stoja siete VPN??

Viac ako kúsok žuvačky, menej ako Ferrari.

Skončime s napätím. Vo väčšej schéme vecí nie sú také drahé. Väčšina legitímnych služieb VPN vás pobeží od 2 do 10 dolárov mesačne. Nezabúdajte, že ide o službu, ktorú používate spolu s poskytovateľom internetových služieb, nie s ním.

Medzi nimi by ste nemali byť viac ako 20 dolárov mesačne.

Zdá sa, že je veľmi dobré zachovať súkromie online a zabrániť tomu, aby boli vaše osobné údaje unesené a predané najvyššiemu záujemcovi..

Existujú nejaké riziká pri používaní VPN?

Nehryzú sa, ak sa na to pýtate.

Jediný Skutočným rizikom spojeným s používaním VPN je, že si vyberiete nevšednú službu ktoré inštaluje škodlivý softvér do vášho počítača alebo zhromažďuje vaše osobné údaje alebo finančné informácie na predaj. Toto je veľmi skutočné nebezpečenstvo, ktoré najčastejšie pochádza z bezplatných služieb.

To je dôvod, prečo by ste naozaj mali urobiť svoj výskum (napríklad čítanie tejto stránky - dobrá práca) vopred, aby ste vylúčili zlých hercov..

Len kúsok náležitej starostlivosti z vašej strany vám môže zabrániť v registrácii s jedným z týchto vtipákov. Tí, ktorí robia zlé veci, majú veľa nešťastných bývalých zákazníkov, ktorí sa neboja ísť online a povedať všetko o svojej zlej skúsenosti..

Tento článok, ktorý sme napísali, vás pripraví na rýchle zrýchlenie služieb, ktoré by sa mohli zneužívať tieňové VPN služby.

Môže sieť VPN zrýchliť môj internet?

Pokiaľ nie sú zrušené fyzikálne zákony.

Ako už bolo spomenuté, proces šifrovania, ktorý umožňuje VPN zvýšiť bezpečnosť prehliadania, nič nezvyšuje rýchlosť internetového pripojenia. V skutočnosti s výnimkou veľmi malého počtu poskytovateľov služieb má pridávanie VPN do zmesi tendenciu spomaľovať.

Pre rýchlejšie pripojenie k internetu by ste mali preskúmať riešenia u vášho ISP.

Prečítajte si nášho sprievodcu zrýchlením internetového pripojenia pomocou niekoľkých vylepšení a hackov.

Môže byť blokovaná sieť VPN? zoznam krajín, v ktorých sú kupóny zakázané alebo nezákonné

Východ slnka vychádza na východe? Áno.

Bohužiaľ, vaša služba VPN môže byť blokovaná na úrovni poskytovateľa internetových služieb alebo pomocou smerovača DNS. Blokovanie sietí VPN je zvyčajne spojené s veľkými organizáciami paranoidnými o počítačovej bezpečnosti alebo vládami zapojenými do cenzúry internetu.

To možno dosiahnuť niekoľkými rôznymi spôsobmi.

 1. Blokovanie adries IP, ktoré sú priradené k obľúbeným službám VPN. Niektoré vlády sa rozhodli zablokovať všetky adresy IP, ktoré pochádzajú z krajiny.
 2. Blokovanie portov, ktoré podporujú bežné protokoly tunelovania VPN.

Dobrou správou je, že neexistuje dokonalý spôsob, ako zablokovať VŠETKY služby VPN natrvalo. Je to plynulá hra, v ktorej sa pravidlá neustále menia. Ak zistíte, že vaše pripojenie VPN je neustále napadnuté, existujú ďalšie spôsoby, ako skryť vašu adresu IP.

Chcete sa naučiť, ako skryť svoju IP adresu (je to vlastne celkom jednoduché). Pozrite sa na tento článok a zistite, ako na to.

Môžete byť sledovaní, ak používate sieť VPN?

Nič nie je spoľahlivé.

Správne fungujúca služba VPN síce sťažuje sledovanie, ale môžete si byť istí, že nie je k dispozícii žiadna technológia, ktorá by vás zviditeľnila. Tu je niekoľko možností:

 1. Vaša sieť VPN presakuje vašu skutočnú adresu IP
 2. Váš server VPN bude napadnutý
 3. Vaša služba VPN nainštaluje malware do vášho počítača
 4. Inteligentní hackeri vás nájdu inými spôsobmi, ako je IP adresa
 5. Je ich veľa, veľa ďalších ...

Pointa je, že VPN poskytuje viac anonymity a bezpečnejšie údaje, ale na tejto zemi nie je muž, žena ani dieťa, ktoré sľubujú s istotou, že pri použití VPN nikdy nebudete sledovaní..

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me