Najlepšie VPN pre Kodi

Kodi sa teší rastúcej popularite po celom svete, ale stále existuje veľa ľudí, ktorí o tejto inovatívnej službe nepočuli. Z tých, ktorí ho používajú, niektorí ešte musia zistiť, že používanie VPN je pri streamovaní so spoločnosťou Kodi kritické.

Tento článok slúži ako úvod do Kodi. Hlavným cieľom je však načrtnúť, prečo je nevyhnutné používať VPN so serverom Kodi. Možno rovnako životne zahrnujeme aj výsledky nášho komplexného testovania, aby sme určili, ktorí poskytovatelia sietí VPN sú absolútne najlepšie možnosti na použitie s produktom Kodi..

Existujú stovky sietí VPN, ale nie všetky sú kompatibilné s kodi. Výbery, ktoré sme tu uviedli, urobili zníženie, pretože mali malý vplyv na rýchlosť prenosu údajov a pretože zabezpečili bezpečné pripojenie. Prečo je také bezpečné spojenie také dôležité? To je ten istý dôvod, prečo by ste si kúpili iba najlepší domáci bezpečnostný systém. Udržiavanie svojich údajov a majetku je bezpečné pokoj mysle.

Pokračujte v čítaní, aby ste sa dozvedeli všetko o najlepšie VPN pre Kodi.

Najlepšie VPN pre Kodi

Ak ste nadšení preskúmať všetko, čo spoločnosť Kodi ponúka, musíte najskôr nájsť najlepšiu sieť Kodi VPN. So stovkami poskytovateľov VPN tam, to je dôvod, že niektorí z nich sú spoľahlivejšie ako ostatní.

Z tohto dôvodu sme si našli čas na testovanie mnohých služieb VPN, aby sme identifikovali tie, ktoré udržia optimálny výkon vášho systému a zároveň ochránia váš webový prenos pred zvedavými očami. Po vyčerpávajúcom procese sme sa identifikovali šesť poskytovateľov, ktorí ponúkajú rýchle a spoľahlivé služby. Ak hľadáte sieť VPN pre spoločnosť Kodi, jedna z nich môže byť perfektnou voľbou.

NordVPN

Vďaka kolekcii viac ako 5 100 serverov umiestnených v 60 krajinách má NordVPN jednu z najrobustnejších sietí v odbore. ich 30-dňová záruka vrátenia peňazí vám poskytne dostatok času na vyskúšanie služby skôr, ako sa rozhodnete.

Spoločnosť NordVPN so sídlom v Paname je značne mimo jurisdikcie dokonca 14 krajín s očami. Používajú 256-bitové dvojité šifrovanie a ponúkajú podporu pre zariadenia Kodi so všetkými hlavnými operačnými systémami. Spoločnosť NordVPN je všeobecne známa ako jedna z najrýchlejších sietí VPN na trhu, s iba niekoľkými konkurentmi, ktorí sú schopní dosiahnuť najvyššiu rýchlosť prenosu údajov.

Pros

 • Vysoko kompatibilný s Kodi
 • Sídlo spoločnosti je v Paname
 • Robustná, geograficky rôznorodá sieť serverov
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Pri testovaní nedošlo k úniku IP
 • Neuchováva denníky

Zápory

 • Nemožno zvoliť jednotlivé servery, iba umiestnenia
 • Nemá najintuitívnejšie rozhranie

Vlastnosti

NordVPN má rozsiahlu ponuku bezpečnostných prvkov vrátane šifrovania na vojenskej úrovni a možnosti použitia dvojitá VPN. Táto služba tiež poskytuje exkluzívny nástroj CyberSec na udržanie reklám a škodlivého softvéru na uzde.

Protokol OpenVPN ďalej zaisťuje bezpečnosť, ako aj ochrana proti úniku DNS a automatický vypínač zabíjania. Jedným účtom môže byť chránených až šesť zariadení. Zákaznícky servis je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

stanovenie ceny

Trojročný plán je možné kúpiť za pouhých 2,99 dolárov mesačne. To počíta s celkovými nákladmi 107,55 dolárov. Mesačný plán stojí 11,95 dolárov mesačne, ale môžete ušetriť peniaze tak, že sa zaregistrujete na jeden rok pri 6,99 dolárov mesačne za celkové náklady 83,88 dolárov. Dvojročný plán je tiež cenovo dostupný a stojí 3,99 dolárov mesačne pri celkovej platbe 95,75 dolárov.

protokolovanie

Spoločnosť NordVPN dodržiava prísne zásady nulovej ťažby. S ústredím v Paname môžete veriť, že nevedú záznamy o vás alebo vašej online aktivite.

nordvpn logging policy

rýchlosť

Spoločnosť NordVPN nebola najrýchlejšou sieťou VPN, ktorú sme testovali so spoločnosťou Kodi. Pred zapnutím bola naša rýchlosť 26 Mbps. Pri prevádzke systému NordVPN sa naša rýchlosť znížila na päť Mbps. Napriek tomu išlo o bezpečné a spoľahlivé spojenie.

ExpressVPN

ExpressVPN sa účtuje ako VPN VPN č. 1 pre spoločnosť Kodi. Aj keď súhlasíme s tým, že prináša určitý solídny výkon, uprednostňujeme celkovú funkčnosť a bezpečnosť spoločnosti NordVPN..

Express VPN má stále sídlo na Britských Panenských ostrovoch, takže je ďaleko za hranicami 14 krajín s očami. Neuchováva si denníky a môžete sa spoľahnúť na šifrovanie na vojenskej úrovni. Podporované sú všetky zariadenia Kodi. Vďaka spoločnosti Kodi je to jedna z najlepších sietí VPN pre spoločnosť Kodi rýchlosť prenosu dát.

Pros

 • Podporuje všetky zariadenia Kodi
 • Určené aplikácie na používanie spoločnosťou Kodi
 • Dobré prenosové rýchlosti
 • Spoľahlivé funkcie pre ochranu súkromia a bezpečnosť
 • 24/7 podpora

Zápory

 • Drahšie ako konkurencia

Vlastnosti

ExpressVPN sa môže pochváliť viac ako 3 000 servermi v 94 krajinách. Protokol OpenVPN a 256-bitové šifrovanie AES zabezpečujú vašu anonymitu a súkromie. Je tu prepínač zabíjania a okrem smerovačov nájdete aj aplikácie pre Mac, Windows a Linux. ExpressVPN má robustné zásady ochrany osobných údajov na ochranu svojich zákazníkov.

stanovenie ceny

Mesiac ExpressVPN vás bude stáť 12,95 dolárov. Zvýšte až šesťmesačné pokrytie za 9,99 dolárov mesačne alebo využite 12 mesačnú možnosť za 8,32 dolárov mesačne.

protokolovanie

ExpressVPN sa riadi prísnymi zásadami bez protokolovania, ktoré udržiavajú vašu identitu a aktivity v tajnosti.

vyjadriť zásady ochrany osobných údajov

rýchlosť

ExpressVPN príliš nezasahoval do našich rýchlostí prenosu dát. Pred použitím VPN sme otestovali rýchlosťou 26 Mbps. Zapnutím ExpressVPN sa rýchlosť prenosu dát zmenila na 12 Mbps.

VyprVPN

Napriek tomu, že spoločnosť VyprVPN viedla denníky, teraz sa podrobujú nezávislému auditu tretej strany, aby dokázali, že sa neuchovávajú žiadne záznamy. Ich sieť sa môže pochváliť viac ako 700 servermi na približne 70 miestach. Môžete si vybrať z množstva protokolov VPN a chránených služieb spoločnosti VyprVPN Technológia Chameleon je navrhnutý tak, aby vám pomohol obísť akékoľvek blokovanie VPN.

VyprVPN má sídlo vo Švajčiarsku. Aj keď tento národ nie je súčasťou siete 14 očí, je dôležité pochopiť, že Švajčiarsko často úzko spolupracuje s krajinami, ktoré sú súčasťou týchto sietí. Preto iný poskytovateľ môže ponúkať lepšie súkromie a anonymitu.

Pros

 • Podpora rôznych zariadení Kodi
 • Nezistili sa žiadne úniky IP
 • Žiadne záznamy
 • Dobré bezpečnostné opatrenia

Zápory

 • Obmedzená sieť servera
 • Iba trojdňová bezplatná skúšobná verzia

Vlastnosti

S programom VyprVPN získate neobmedzený prenos dát a DNS s nulovými znalosťami. Firewall NAT vám poskytuje mimoriadnu bezpečnosť a budete mať technickú podporu nepretržite. Vyberte najlepší protokol VPN pre vás. VyprVPN je kompatibilný s väčšinou zariadení a smerovačov.

stanovenie ceny

Získajte VyprVPN na troch zariadeniach za 5 dolárov mesačne. Inovujte na balík Premium na ochranu piatich zariadení, získanie protokolu Chameleon a získanie prístupu k službe VyprVPN Cloud za 6,67 dolárov mesačne.

protokolovanie

Spoločnosť VyprVPN používala na udržiavanie primeraného množstva protokolov, ale pomerne nedávno zmenila svoje zásady z hľadiska ochrany zákazníka. Odvtedy sa riadia politikou nulovej ťažby dreva, v skutočnosti sú natoľko vážni o svojom novom imidži, že teraz prechádzajú nezávislý audit v pravidelných intervaloch.

vyprvpn denník ochrany osobných údajov

rýchlosť

Rýchlostné testovanie pomocou VyprVPN bolo také isté. Naša rýchlosť pred VPN bola 26 Mbps, ale používanie protokolu VyprVPN nás spomalilo na 7,7 Mbps.

CyberGhost

CyberGhost je ďalší poskytovateľ VPN, ktorý kladie dôraz na kompatibilitu s Kodi v popredí a na stred s viac ako 3 600 servermi umiestnenými v 60 krajinách..

Ak si chcete užiť prispôsobené prostredie, CyberGhost vám vyhovuje najrôznejšími aplikáciami a možnosťou zvoliť si, ktorý server použijete. Spoločnosť zaručuje vašu schopnosť streamovať, ale je to vedie záznamy o tom, ako dlho sú online relácie a vaše dotazy DNS. Podpora zariadení Kodi zahŕňa Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV alebo Stick a Android TV.

Pros

 • Sídlo spoločnosti je v Rumunsku
 • Kompatibilné s mnohými zariadeniami Kodi
 • Vysoko prispôsobiteľné
 • Žiadne úniky IP

Zápory

 • Vedie protokoly pripojenia

Vlastnosti

CyberGhost poskytuje silné šifrovanie a môže sa používať prakticky na všetkých zariadeniach. S relatívne robustnou sieťou servera a prístup k serverom NoSpy, môžete veriť, že budete mať anonymný zážitok. Rumunské ústredie je výhodou, ale táto spoločnosť vedie záznamy o pripojení.

stanovenie ceny

CyberGhost je cenovo dostupný s trojročným plánom, ktorý stojí 2,75 dolárov mesačne. K dispozícii je 45-dňová záruka vrátenia peňazí. Jeden mesiac vám pobeží 12,99 dolárov pri registrácii na jeden rok nákladov na služby 5,99 dolárov. Dva roky sú lepšie na 3,69 dolárov mesačne.

protokolovanie

Toto je hlavný kameň úrazu pre CyberGhost. Tvrdia, že nevedú záznamy, ale tiež hovoria, že vedú niekoľko záznamov. Pre obhajcov súkromia to tak je nie vždy dosť dobré.

Najlepšie VPN pre Kodi

rýchlosť

CyberGhost dodal priemerné rýchlosti prenosu dát. Bez toho by naša rýchlosť merala 26 Mbps. Po zapnutí CyberGhostu sa rýchlosť prenosu dát znížila na päť Mbps.

Súkromný prístup na internet

Toto je lacná možnosť, ktorá funguje na zariadeniach Kodi so systémom Linux alebo Android. Aplikácie zo súkromného prístupu na internet sú kompatibilné s MacOS, iOS, Windows, Android a Linux. Môže to byť lacné a mať menej zvončekov a píšťaliek ako konkurencia, ale táto spoločnosť môže byť vďaka svojim šifrovacím a bezpečnostným funkciám stále označená ako špičková sieť Kodi VPN. Súkromný prístup na internet používa kombináciu serverov VPN a proxy vo viac ako 30 krajinách. Celkový počet serverov je 3 307.

Pros

 • Podpora Kodi pre zariadenia so systémom Android a Linux
 • Naozaj cenovo dostupné

Zápory

 • Používa proxy servery
 • Serverová sieť nie je tak geograficky rôznorodá ako konkurencia
 • Sídlo spoločnosti je v USA.

Vlastnosti

Sieť viac ako 3 000 serverov je pomerne konkurencieschopná. Navyše je povolené torrentovanie a žiadne úniky boli zistené počas testovania. Aspoň niektoré zo serverov pracujú s Netflixom a použité metódy šifrovania sú silné a spoľahlivé. Pobočku v USA nemožno považovať za nič iné ako škodu.

stanovenie ceny

Platba za súkromný prístup na internet mesačne vám prinesie 9,95 dolárov mesačne. Inovujte na ročný plán za 5,99 dolárov mesačne alebo choďte s dvojročným plánom s najlepšou hodnotou, ktorý stojí iba 3,49 dolárov mesačne.

protokolovanie

Súkromný prístup na internet objasňuje, že neuchovávajú žiadne denníky o premávke. Avšak s a ústredie v USA., podliehajú mnohým zákonom o uchovávaní údajov, ktoré sa môžu považovať za napadnutie vášho súkromia.

Zásady ochrany osobných údajov PIA

rýchlosť

Rýchlosť súkromného prístupu na internet bola len v poriadku. Z našej základnej línie 26 Mbps súkromný prístup na internet spomalil veci na približne štyri Mbps.

PureVPN

S vyhradeným doplnkom Kodi VPN funguje PureVPN dobre s týmto softvérom s otvoreným zdrojom. Sídli v Hongkongu a má slušnú sieť viac ako 2 000 serverov v 140 krajinách. 256-bitové šifrovanie je základnou funkciou, ale počas testovania sa zistili určité úniky DNS.

Pros

 • Ľahko použiteľné rozhranie
 • Plná podpora pre Kodi
 • Hongkonská jurisdikcia
 • lacný

Zápory

 • Zistili sa úniky DNS
 • Vedie protokoly šírky pásma a pripojenia
 • Nepôsobivá podpora zákazníkov

Vlastnosti

Ak hľadáte špičkovú sieť Kodi VPN, budete radi, že PureVPN ponúka podporu pre zariadenia Kodi, ako sú Raspberry Pi, Play Station, Amazon FireStick, Roku, Linux, iOS, Android, Mac a Windows..

Aj keď PureVPN nemá toľko serverov ako iné možnosti v tomto zozname, môže sa pochváliť pôsobivá geografická rozmanitosť. Toto je dobrá správa, pretože to môže znamenať rýchlejšie rýchlosti prenosu dát bez ohľadu na to, kde sa na svete nachádzate.

Hoci PureVPN inzeruje, že vedie nulové záznamy, podrobnejší pohľad na ich politiku naznačuje, že je to tak nepravda. Napriek tomu získate šifrovanie na vojenskej úrovni, možnosť rozdelenia tunelov a neobmedzenú šírku pásma. Ak chcete, môžete do svojho balíka pridať ochranu P2P.

stanovenie ceny

Všetky plány PureVPN sa dodávajú s 31-dňová záruka vrátenia peňazí. Táto služba je k dispozícii mesačne za 10,95 dolárov mesačne, zatiaľ čo jednoročné predplatné je 3,33 dolárov mesačne. Najlepšie riešenie je dvojročný plán, ktorý vychádza z nákladov 2,88 dolárov mesačne.

protokolovanie

Rovnako ako mnoho poskytovateľov VPN, aj PureVPN očividne tvrdí, že neuchovávajú žiadne protokoly. Ak si však prečítate drobné písmo v ich pravidlách ochrany osobných údajov, čoskoro zistíte, že to jednoducho nie je pravda.

Protokoly PureVPN

Záznamy týkajúce sa pripojenia a šírky pásma sa vedú v PureVPN. Tvrdia, že tieto denníky sa uchovávajú iba na účely zachovania výkonu služby. Ak je to pravda, prečo by ste nemali byť o tom vopred, a nie pochovať v politike ochrany osobných údajov? Skutoční obhajcovia súkromia sa budú chcieť pozrieť inde.

rýchlosť

Testovanie rýchlosti prenosu údajov bolo celkom slušné. Naša rýchlosť bez použitia VPN bola 26 Mbps. S PureVPN rýchlosť prenosu dát klesla na 8,6 Mbps, čo je v prijateľnom rozsahu.

Čo je Kodi?

Spoločnosť Kodi bola predstavená už v roku 2002 ako prehrávač Xbox Media Player. Krátko nato bolo premenované na Xbox Media Center, názov, ktorý si ponechal až do roku 2014. Nadácia XBMC, ktorá je zodpovedná za spoločnosť Kodi, potom dala službe svoje súčasné meno.

Spoločnosť Kodi pod každým svojím menom poskytla prostriedky na prístup a ukladanie obsahu. Tento obsah môže zahŕňať videá a hudbu, medzi mnohými inými mediálnymi formami. Je kompatibilný s pôsobivo širokou škálou operačných systémov a zariadení. Windows, MacOS, Linux, Android, iOS a Raspberry Pi všetky pracujú so softvérom. Ak používate systém Linux, uistite sa, že používate grafickú kartu, ktorá bola vyrobená najmenej v poslednom desaťročí. Mali by stačiť karty AMD / ATI, NVIDIA alebo Intel, ktoré podporujú aspoň OpenGL 2.0. Systémom so systémom Windows sa odporúča používať hardvér GPU, ktorý podporuje Direct3D. Ľudia často používajú Kodi v spojení s televízorom, počítačom, notebookom, tabletom, smartfónom a Raspberry Pi.

Rozhranie Kodi

Kodi je softvér s otvoreným zdrojom, čo znamená, že je voľne dostupný pre všetkých. Je možné, aby vývojári z celého sveta vykonali zmeny alebo doplnky, ak sa tak rozhodnú. Mnohé z nich sú k dispozícii ostatným používateľom spoločnosti Kodi prostredníctvom doplnkov. Kodi sa neprenáša so žiadnym obsahom. Namiesto toho musí každý užívateľ načítať do softvéru svoj vlastný obsah bez ohľadu na to, aké miestne alebo sieťové úložisko má v súčasnosti.

Čo môžete robiť so spoločnosťou Kodi?

Kodi je neuveriteľne univerzálny softvér, ktorý je možné použiť pre takmer akýkoľvek druh zábavy. Vypočujte si všetku svoju obľúbenú hudbu. Kodi to akceptuje vo formátoch súborov, ako sú OGG, MP3 a AAC. Vďaka inteligentným zoznamom skladieb a možnosti označovania skladieb nebola vaša hudobná zbierka nikdy usporiadaná.

Medzi video formáty, ktoré sú kompatibilné s Kodi, patria H.264, 3D a ISO. Môžete dokonca použiť internet na vysielanie obsahu cez Kodi. Importujte svoje obľúbené filmy a požiadajte softvér, aby pridal upútavky, filmové plagáty a ďalšie, aby vylepšil zážitok.

Ak máte radi televíziu, Kodi pre vás bude víťazom. Je vybavený možnosťou ukladania obľúbených programov, takže ich môžete kedykoľvek sledovať. Plagáty, štítky a popisy vám pomôžu usporiadať všetko. Môžete dokonca vysielať a nahrávať živé televízne vysielanie, pokiaľ pridáte službu typu backend, ako je NextPVR, TVheadend alebo MediaPortal..

Doplnky spoločnosti Kodi

Kodi dokonca obsahuje funkcie, ktoré vám umožňujú ukladať a triediť všetky vaše fotografie. Je to najjednoduchší spôsob, ako zdieľať obrázky na všetkých svojich zariadeniach.

Je Kodi nelegálne?

Kodi nie je nezákonné. V skutočnosti ide o softvér s otvoreným zdrojom, ktorý vytvorila nadácia XBMC. Na získanie Kodi stačí navštíviť oficiálnu webovú stránku https://kodi.tv/download. Počas sťahovania môžete kedykoľvek stiahnuť niektorý z oficiálnych doplnkov.

Niektoré zariadenia sa teraz dodávajú s predinštalovaným programom Kodi. Toto je tiež úplne legálny spôsob, ako získať softvér. Tieto verzie Kodi neobsahujú žiadne doplnky tretích strán, ktoré by mohli umožniť nelegálne streamovanie.

Ak sa používatelia spoločnosti Kodi rozhodnú nainštalovať a spustiť doplnky tretích strán, ktoré poskytujú prístup k obsahu chránenému autorskými právami, môžu sa vyskytnúť právne problémy. Obvykle tento obsah zahŕňa aktuálne filmy a televízne programy, ktoré inde nie sú k dispozícii. Tieto doplnky sa pri poskytovaní obsahu často spoliehajú na torrenting. Možno si uvedomujete, že torrentovanie vás otvára bezpečnostným zraniteľnostiam. Okrem toho môže byť nahrávanie materiálov chránených autorskými právami nezákonné. Ak budete používať Kodi na torrentovanie alebo streamovanie materiálu chráneného autorskými právami, musíte si pre Kodi vybrať jednu z najlepších sietí VPN..

A čo doplnky tretích strán?

V priebehu rokov vývojári tretích strán vytvorili najrôznejšie doplnky, ktoré sú navrhnuté tak, aby vylepšili funkčnosť a použiteľnosť Kodi. Do softvéru môžete napríklad pridať aplikáciu na počasie alebo šetriče obrazovky.

Ak hľadáte televíziu a filmy, budete potešení doplnkami od spoločnosti Bravo, siete pre domácich majstrov, rodiny ABC a mnohých ďalších. Podcasty je možné streamovať prostredníctvom doplnkov, ako napríklad podcastov Apple iTunes. Môžete tiež pridať možnosť prezerania textov skladieb, ktoré prehrávate. Doplnok informačného kanála Twitter vám pomôže udržať si prehľad o dianí v sociálnych médiách.

Doplnky spoločnosti Kodi

Pri výbere doplnkov sa však odporúča postupovať opatrne. Všetky z nich sú vyvíjané nezávisle, bez dohľadu ľudí za spoločnosťou Kodi. To znamená, že niektoré z nich sú funkčnejšie ako iné.

Nezabudnite tiež, že niektoré doplnky umožňujú sťahovať a ukladať nelegálne získaný materiál, na ktorý sa vzťahujú autorské práva. Mať takéto médiá môže znamenať, že ste v rozpore so zákonom.

Prečo by som mal používať sieť VPN so spoločnosťou Kodi?

Najlepšie siete VPN vás chránia pred špiónami rôznych druhov. Vedeli ste, že ak nepoužívate sieť VPN, váš poskytovateľ internetových služieb uvidí úplne všetko, čo robíte online?

Rovnako znepokojivé je, že vláda môže sledovať vaše pohyby. Ditto pre hackerov a iných operátorov čiernych klobúkov, ktorí dúfajú, že infikujú váš systém škodlivým softvérom, spywarom a ransomware..

ako funguje PNN tok

Všetci chcú vedieť, čo robíte online, vrátane webových stránok, ktoré navštívite. Zaujímalo by vás, ako trávite čas na sociálnych sieťach, a mnohí nebezpeční herci by nechceli nič lepšie, než aby si dali ruky na čísla kreditných kariet a bankových účtov..

Čo pre vás VPN robí? Zakrýva vašu IP adresu, aby vás nikto nemohol špehovať. Ideálne používa 256-bitové šifrovanie AES na ochranu všetkých vašich webových prenosov. Dokonca to môže vyzerať, akoby ste sedeli v Montreale, keď ste skutočne v Sydney. V podstate vám VPN poskytuje úplne súkromný a anonymný online zážitok.

Možno sa pýtate, či je to potrebné. Koniec koncov, myslíte si, že nerobím nič online, čo by som chcel skryť.

Je to skutočne pravda? Aké ste nadšení z toho, že niekto videl vaše bankové transakcie alebo sledoval vaše zvyky pri nakupovaní online? Neznie to tak atraktívne, však? Spoľahlivá sieť VPN vás chráni pred akýmkoľvek špiónom a votrelcami. To znamená, že môžete robiť svoje bankovníctvo alebo pozerať svoje obľúbené televízne programy na Kodi bez obáv z toho, že sa niekto pozrie cez rameno.

Záverečné myšlienky

Ktorákoľvek z VPN, ktoré sú tu kontrolované, sľubuje spoľahlivé fungovanie pri používaní softvéru Kodi. Väčšina z nich tiež ponúka slušné rýchlosti a spoľahlivé spojenia.

Veríme tomu NordVPN poskytuje najlepší celkový balík pre používateľov Kodi. Kombinácia bezpečnosti, funkčnosti, funkcií a spoľahlivosti spoločnosti NordVPN robí z tejto služby našu najlepšiu voľbu.

Keďže sa už pokúšate vylepšiť svoje zabezpečenie online, mali by ste sa tiež zamyslieť nad použitím správcu hesiel. Najlepší správca hesiel zaisťuje, že môžete sledovať silné, zložité a jedinečné heslá pre všetky svoje online účty. Podobne ako pri používaní VPN, aj správca hesiel uchováva vaše údaje v súkromí.

Najčastejšie otázky

Otázka: Aký je najlepší VPN celkovo do roku 2020?

A: NordVPN má pôsobivú sieť serverov a k serveru môžete mať pripojených až šesť zariadení naraz. Okrem toho sa môžu pochváliť najrôznejšími bezpečnostnými funkciami a sú priateľské k BitTorrentu. Vďaka dobrému zákazníckemu servisu a prísnej politike nedodržiavania denníkov je spoločnosť NordVPN pravdepodobne najlepšou sieťou VPN na trhu do roku 2020..

Otázka: Vie môj poskytovateľ internetových služieb streamovanie v sieti Kodi pomocou siete VPN?

A: Ak používate spoľahlivú sieť VPN, váš poskytovateľ internetových služieb nemá nijaký prehľad o tom, čo vysielate na serveri Kodi. Okrem toho nepoznajú žiadne webové stránky, ktoré navštevujete, ani nemôžu špehovať vaše finančné transakcie. Používanie siete VPN znamená úplnú anonymitu online a ochranu súkromia, najmä ak si starostlivo vyberiete svoju sieť VPN.

Otázka: Aké sú najlepšie doplnky pre spoločnosť Kodi?

A: Kodi sa môže pochváliť nekonečným zoznamom doplnkov. Rozhodnutie, ktoré sú najlepšie, je len na vás. Len nezabudnite, že niektoré fungujú lepšie ako iné. Medzi najlepšie možnosti patrí Exodus na sledovanie filmov a televíznych programov, ako aj Yoda, ktorá tiež ponúka filmy a televíziu so širokým výberom žánrov a jazykov. KidsTube sa postará o najmenších s karikatúrami, zatiaľ čo SportsDevil je tu pre každého, kto nemá dostatok atletických akcií..

Otázka: Je používanie softvéru Kodi legálne?

A: Kodi je legálne. Niektoré doplnky však môžu poskytovať prístup k obsahu chránenému autorskými právami, ktorý z technického hľadiska nie je pre streamovanie technicky legálny. Ak chcete mať istotu, že sa budete držať na pravej strane zákona, vždy postupujte opatrne a pri používaní služby Kodi vždy používajte sieť VPN.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me