Najlepšie VPN pre Netflix (2020)

Keď som bol mladý, miloval som prírodu a trávil väčšinu času Murrayom, ale každý, kto vo veku v druhej polovici 90. rokov ti môže povedať, že vonku sa po chvíli nuda a chceš nejakú skutočnú zábavu.

Nanešťastie pre mňa a mojich kamarátov bola zábava ťažká. Keď ste príliš mladí na to, aby ste sa dostali do jantárovej tekutiny a puberty, ste zakrytí krkom, opíjať sa a buggered je vylúčené. ��

Vtedy a až do dnešného dňa som sa obracal k americkým filmom, aby som uhasil smäd nadšením. Ale Južná Austrália je mizerná, pokiaľ ide o filmy. Aspoň vtedy to bolo. Jediné kino, ktoré si pamätám, je historické divadlo Capri, ktoré bolo vzdialené 60 kilometrov. vypískať!!

Keď mi rodičia dali počítač a môjho brata, boli sme nad mesiacom. Nakoniec sa budeme môcť pozerať na YouTube a sťahovať filmy. Stačí povedať, že to bolo zábavné, keď to trvalo.

Ako každý vie Aussie, vláda tvrdo zakročila proti pirátskym webom a blokovala najmenej 59 torrent webových stránok. A to nie je všetko. Americká videoknižnica spoločnosti Netflix je tiež nedostupná v Austrálii, rovnako ako stránky ako Hulu a Crackle.

Aby sme to ešte zhoršili, obsah, ktorý je stále ľahko dostupný pre Aussies, nás môže zacieliť nežiadúcou reklamou, škodlivým softvérom a vírusmi a odcudziť naše osobné údaje.

Znamená to, že ste produkt

Útoky typu Ransomware, ako sú NotPetya, Locky, Jigsaw a CrySis, nás v posledných rokoch museli stáť peniaze a citlivé osobné informácie a nevykazuje žiadne známky spomalenia. Od októbra boli v Austrálii na vzostupe kybernetické útoky.

Na takéto útoky nie sú citlivé iba banky a veľké korporácie. Ak nás Jigsaw naučila čokoľvek, je to, že na priemerného občana môže byť zameraný a jeho osobné údaje sú rukojemníkmi nejakého krku, ktorý má v ďasienke flash disk..

Našťastie tam sú niektoré skvelé VPN (Virtual Private Networks), ktoré môžu urobiť náš online zážitok súkromným a zabezpečeným. Vďaka šifrovaniu na vojenskej úrovni vám tieto VPN umožnia surfovať po webe alebo streamovať vaše obľúbené filmy & Televízne programy bez obáv z blokovania alebo spoofingu.

Nevýhodou je, že keď používate väčšinu sietí VPN, pri pokusu o prístup k službám, ako je US Netflix, sa nevyhnutne zobrazí chybové hlásenie servera proxy. Je to však problém, ktorý sa dá ľahko napraviť výberom správnej VPN pre danú úlohu.

Každá sieť VPN v tomto zozname je odporúčané špeciálne pre ich schopnosť obísť blokovaný obsah, najmä Netflix. Ak používate niektorú z týchto sietí VPN, budete si môcť zobraziť katalóg USA Netflix a katalóg Netflix v akejkoľvek inej krajine v krištáľovo čistej kvalite HD. Ak hľadáte bezplatnú sieť VPN, odporúčame vám, aby bolo spoľahlivé streamovanie videí príliš pomalé.

Nižšie sa zameriame na to, čo presne je sieť Netflix VPN a prečo môže odblokovať knižnicu streamovacích služieb pre vás. Prejdeme cez každú sieť VPN, ktorá funguje na tento účel, a prečo niektorí nestoja za to. Ako ďalšiu pomoc uvedieme, ako sa chystáte nastaviť VPN na tento účel.

Poďme crackin!

NordVPN

Pokročilá detekcia hrozieb + prepínač zabíjania + šifrovanie vojenského stupňa

PROS

Rôzne možnosti stanovenia cien a spôsoby platby
Prístup k sieti Netflix
Umožňuje torrentovanie
Jednoduché nastavenie účtu
Bezpečné šifrovanie
Vynikajúce rozhranie
Slick web design
Rôzne doplnky
Zákaznícka podpora

ZÁPORY

V niektorých častiach sveta sú rýchlosti pomalé.

Spoločnosť NordVPN, ktorá sa nachádza mimo jurisdikcie Panamy, ďaleko od štrnástich očí, je sieťou VPN, ktorej môžete dôverovať, aby vaše informácie zostali dôverné. Oni sú imúnne voči pirátskym zákonom čo znamená, že sa budete môcť kedykoľvek a kdekoľvek pripojiť.

Vďaka technológii CyberSec spoločnosti NordVPN, ktorá je podpisom spoločnosti NordVPN, je zoznam blokovaných webových stránok v reálnom čase, ktoré sú hostiteľmi škodlivého softvéru, spywaru a sledovacích zariadení. pri detekcii škodlivého softvéru alebo čuchania pri návšteve nebezpečného webu. Týmto spôsobom vás môžu zablokovať v prístupe na stránky, ktoré by mohli ohroziť vaše údaje.

s vojenské šifrovanie a Double VPN (dve vrstvy ochrany), NordVPN vás udržuje v tajnosti pri surfovaní na webe alebo sťahovaní obsahu.

Osobne sa mi páči ich ochrana proti úniku DNS (najlepšie, na čo som narazil) a „cibuľa cez VPN“ (vaše správy sú uzavreté vo vrstvách šifrovania, ako sú vrstvy cibule).

Bohužiaľ, spoločnosť NordVPN neponúka aplikáciu na blokovanie reklám, ale okrem toho, že má väčšinu funkcií, ktoré by hľadala v sieti VPN - ochrana DNS, prepínač zabíjania atď..

Vlastnosti

CyberSec, neobmedzené sťahovanie, zdieľanie súborov, firewally a bezpečnosť; Ochrana proti úniku DNS, 6 simultánnych pripojení, nepretržitý live chat, 99,9% dostupnosť, viac ako 1 000 serverov

Prečítajte si celú recenziu spoločnosti NordVPN tu.

Surfshark

Špičkové šifrovanie, neobmedzené pripojenia, vstavaný prepínač zabíjania

Logo Surfshark

PROS

Odblokuje Netflix a ďalšie služby streamovania médií
Funguje dobre pre torrenting a P2P zdieľanie súborov
Prísne zásady neprihlásenia
Neobmedzené adresy IP, šírka pásma a pripojenia
Špičková bezpečnosť a šifrovanie
Kill-switch je súčasťou všetkých plánov
Dostupné v krajinách s čistou cenzúrou alebo blokmi
Bezplatná skúšobná verzia a 30-dňová záruka vrátenia peňazí
Ochrana proti úniku DNS, IPv6 a WebRTC

ZÁPORY

Menšia sieť serverov ako iné siete VPN
Rýchlosti sa môžu líšiť od servera k serveru
Rozhraniu aplikácie chýba optimalizácia dizajnu

Sufshark je nová služba VPN v tomto bloku. Spoločnosť rastie každý deň a zdá sa, že je odhodlaná skončiť ako najlepšia VPN na trhu. Táto služba má 30-dňová záruka vrátenia peňazí a rýchlo stavia jednu z najlepších reputácií v tomto bloku.

Keď Surfshark prvýkrát začal, väčšina ľudí o nich pochybovala. Ďalší VPN? Spoločnosť jasne videla trh a myslela si, že dokážu robiť lepšie. Už má vyše 800 serverov vo viac ako 50 krajinách. Vyzerá to tak, akoby boli každý deň pridávať ďalšie servery.

Prečo je tak vysoko na našom zozname Netflix ?. Jednou z vecí, ktoré má v mnohých službách VPN, je podpora protokolu IPv6. Použitím tohto protokolu môžu poskytnúť neobmedzený počet adries IP svojim zákazníkom.

Starý protokol IPv4 používaný mnohými sieťami VPN má obmedzený počet jedinečných adries IP na priradenie. Toto je dôležité rozlíšenie, pretože Netflix a ďalšie spoločnosti dokážu detekovať VPN a iniciovať bloky kvôli tisícom používateľov pochádzajúcich z tej istej adresy IP.

Vlastnosti

24/7 Live Chat, fantastické aplikácie, neobmedzené všetko, absurdný šifrovací protokol, žiadne protokolovanie a rastúca základňa servera.

Tu si môžete prečítať našu úplnú recenziu a analysiu spoločnosti Surfshark.

ExpressVPN

Rýchly, bezpečný a veľa serverov

PROS

145 umiestnení servera
Rôzne cenové možnosti & spôsob platby
Kompatibilita viacerých zariadení
Odblokujte Netflix v USA a Amerike Samoa
Neobmedzená rýchlosť a šírka pásma
RSA-4096 & Autentifikácia SHA-512 HMAC
Špičkový výkon vo viac ako 90 krajinách
Špičkový zákaznícky servis
Určené adresy IP

ZÁPORY

Cenovejšia voľba ako ostatné
Obmedzené nastavenia a konfigurácie
Žiadna telefonická podpora

Toto je jedna z mojich najobľúbenejších, pokiaľ ide o renomované VPN s množstvom ponúkaných služieb. Majú najrýchlejšie rýchlosti a poskytujú neobmedzené sťahovanie a super bezpečné 256-bitové šifrovanie.

Ťažko by ste našli jedinú sieť VPN, ktorá by zodpovedala ExpressVPN pre priateľskú, informovanú podporu zákazníkov a najvyššiu bezpečnosť. ich 30-denná záruka vrátenia peňazí a 24/7 live chat sú bonusy za všetky vady, ktoré nemôžu byť obťažované prísť na to sami.

Pomôžu vám s akýmkoľvek problémom a zabezpečia, že budete mať s používaním ich serverov pozitívny dojem, alebo dostanete plnú náhradu.

Vlastnosti

Obsah odkiaľkoľvek, bez protokolov, 145 serverových umiestnení, podpisový test rýchlosti ExpressVPN, ocenené aplikácie, podpora zákazníkov 24/7 a rozdelené tunelovanie.

(Prečítajte si celú našu recenziu ExpressVPN tu)

PureVPN

Vynikajúca bezpečnosť, vysoké rýchlosti a skvelé služby

PROS

Priame rozhranie
Päť jedinečných predvolieb
Vynikajúce rýchlosti
P2P povolené
Žiadne zásady denníkov
Silné šifrovanie
Flexibilita platieb

ZÁPORY

Minulé výskyty únikov DNS
Zaznamenáva časové značky a šírku pásma
Firewall NAT a ďalšie doplnky stojí extra

Ak chcete na Netflixu spravodlivo ísť, PureVPN je pre vás VPN. to pracuje 100% času, či hľadáte katalóg USA Netflix alebo sa pozrite na Hulu, Kodi a / alebo Amazon Prime.

Ich servery tiež podporujú zdieľanie P2P, čo znamená, že budete môcť odblokovať všetky tie stránky torrentu, ktoré sa nás vláda snaží odobrať. s 80 000+ serverov, PureVPN je jednou z najväčších a najbežnejších sietí VPN v okolí a majú prekliatu dobrú povesť v oblasti ochrany proti úniku DNS..

PureVPN je kompatibilný s iOS a Android a ponúka celý rad protokolov od OpenVPN a L2TP po IKEv2 a SSTP..

Ale neberte si za to moje slovo. Mashables a The New York Times tiež spievali ocenenia za silné šifrovanie a bezkonkurenčné ceny. Ak ste nejaký bojovník, ktorý si nemôže dovoliť upustiť celý svoj balík z bezpečného prehliadania internetu, budete s PureVPN šťastní ako prasa v hovno..

lacný a ľahko nastaviteľný. Čerešničkou na torte je ich sedemdňová záruka vrátenia peňazí. Ak to nie je dostatočne motivujúce, zvážte skutočnosť, že umožňujú päť súčasných spojení. To sú dve ďalšie spojenia ako väčšina ich konkurentov.

Vlastnosti

Vysoké rýchlosti, žiadne protokoly, záruka vrátenia peňazí, odblokuje Netflix a torrentovanie, testované a schválené

(Prečítajte si našu úplnú recenziu PureVPN tu)

VyprVPN

Viac ako 70 serverov, silné šifrovanie, skvelé pre sieť Netflix

PROS

Servery vo viac ako 70 krajinách
Blesk vysoké rýchlosti (ideálne pre streamovanie)
Silné šifrovanie
Plne vybavená bezpečnosť
Odblokuje Netflix

VyprVPN je voľbou eso pre Netflix a ďalšie streamingové služby. Poskytujú a spoľahlivé šifrovanie a všetky rozšírené bezpečnostné funkcie, o ktoré by ste mohli požiadať. Vo viac ako 70 krajinách hovoríme o šifrovaní na vysokej úrovni, o mimoriadnych rýchlostiach a službách.

Od ich ergonomického softvéru k ich kompatibilita viacerých zariadení, VyprVPN je gigant medzi VPN a podobne ako ExpressVPN poskytuje svojim zákazníkom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Osobne sa mi obzvlášť nepáči tím zákazníckej podpory (stroskotanec a nie všetko informatívne), ale to je malá cena, ktorá musí zaplatiť za slušné šifrovanie a úplnú anonymitu..

A pre bojovníkov, ktorí sa nechcú rozdeľovať o svoje peniaze hneď za netopierom ponúkajú 3-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu aby ste videli, ako to funguje pred zakúpením plánu.

Vlastnosti

Neobmedzené sťahovanie a streamovanie, 3 simultánne pripojenia, záruka vrátenia peňazí, porážka škrtenia, viac protokolov, Chameleon protokol, integrácia viacerých aplikácií

(Prečítajte si celú našu recenziu VyprVPN tu)

TorGuard

Nie toľko miest, ale úplné súkromie

PROS

Rýchle pripojenia
Odblokujte Netflix USA
Použiteľnosť na všetkých platformách
Pokročilé vlastnosti
24/7 zákaznícka podpora
TSL a 256-bitové šifrovanie

TorGuard Anonymous VPN je životaschopnou možnosťou pre tých, ktorí neočakávajú stovky tisíc IP adries alebo stovky serverových umiestnení..

Anonymná VPN siete Torguard, ktorá ponúka server proxy Socks5 a vyhradenú adresu IP, umožňuje používateľom streamovať blokovaný obsah a sťahovať torrenty s úplným súkromím..

Budeš mať prístup k všetkému od Netflixu a Hulu po Pandora a Crackle anonymne.

Jednou z vecí, ktorá sa mi na nich najviac páči, sú ich spôsoby platby. Okrem hlavných kreditných kariet a Peňaženky Google môžete platiť bitcoinmi, OKPay, PayPal, Giropay, Google Checkout, dotpay, sofort, Cherry, Qiwi, ecoPayz, Boleto Bancario, Union Pay, Ukash a Money Bookers..

Aj keď je TorGuard v porovnaní s ostatnými sieťami VPN v tomto zozname trochu obnažený, stále je to bezpečné a rýchle riešenie VPN, ktoré podporuje OpenVPN, PPTP alebo L2TP..

So servermi v Austrálii a na Novom Zélande, ako aj v 98 ďalších krajinách viete, že sa budete môcť pripojiť a získať z vášho softvéru to, čo chcete..

Vlastnosti

Podporuje všetky zariadenia vrátane Xbox 360, 5 simultánnych pripojení, podporný lístok, e-mailovú podporu, 100+ serverov v 37 krajinách, vojenské šifrovanie

(Prečítajte si celú recenziu programu TorGuard tu)

Husacie VPN

Dobré, ale príliš veľa pripojení

PROS

Dostupné ceny
Prístup Netflix
Podpora P2P
Ergonomický softvér
Žiadne zásady denníkov

ZÁPORY

Podpora živého chatu nie je k dispozícii
Pomalšie rýchlosti ako väčšina, najmä pri používaní OpenVPN
Je ťažké nakonfigurovať smerovač
Spojenia sa často strácajú

Goose VPN získava 75% skóre odo mňa, pretože sú to určite seriózne VPN, ale nie sú ani zďaleka najlepšie. Táto holandská služba je jednou z novších sietí VPN na trhu a možno sa časom zlepší.

V súčasnej dobe im chýbajú pokročilé funkcie alebo rozsah protokolov, ktoré očakávam od riešenia VPN najvyššej úrovne.

Ako už bolo povedané, získate prístup k Netflixu, podpore P2P a neobmedzenému pripojeniu. Inštalácia ich softvéru je dosť jednoduchá a ponúkajú 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu bez rizika, aby ste sa sami presvedčili, či sa oplatí používať.

Najlepšie na Goose VPN môžem povedať, že sú pomerne cenovo dostupné a ponúknite toľko súčasných spojení, koľko by ste si mohli želať. Prvá z nich ich neznamená, že sú pozoruhodné (existuje veľa lacných sietí VPN), ale druhá je celkom jedinečná. V skutočnosti si nemôžem spomenúť na testovanie jednej VPN, ktorá ponúka viac ako šesť súčasných pripojení.

Ak môžeš zvládnuť poklesy rýchlosti sťahovania, potom by ste mohli chcieť ísť na Goose VPN. Určite môžete urobiť oveľa horšie (pozri: HideMyAss, ArchieVPN, SuperVPN).

Vlastnosti

30-dňová bezplatná skúšobná verzia, silné šifrovanie, žiadne protokoly

Môžem získať bezplatnú sieť VPN pre Netflix?

zadarmo vpnAk ste nováčikom sietí VPN a chcete len zistiť, ako fungujú, alebo ak máte pevný príjem a nemôžete si dovoliť platené riešenie VPN, môžete vyskúšať mnohé z týchto vynikajúcich sietí VPN zadarmo, zvyčajne na skúšku obdobie týždňa alebo mesiaca. Neočakávajte však, že odomknete Netflix a podobné streamingové služby pomocou slobodného softvéru.

Smutnou pravdou je, že Netflix tvrdo zakazuje servery patriace do VPN. Z tohto dôvodu ju môžu odblokovať iba prémiové služby VPN. Dobrá správa je, že väčšina VPN v tomto zozname je super lacná, aby ste banke nevyskočili.

Odblokujte Netflix odkiaľkoľvek

Najlepšie VPN pre Netflix (2020)Každý chce na Netflixu zaskočiť, pretože sú to obri modernej zábavy. Samotný objem filmov, televíznych relácií a dokumentárnych filmov, ktoré ponúkajú vo svojom monštruóznom katalógu, je ohromujúci.

Aj keď je knižnica Netflixu obrovská, diváci, ktorí nie sú USA, sa môžu veľmi tešiť, ak odblokujú katalóg USA Netflix. Odberatelia z USA Netflix dostávajú veľa obsahu, ktorý nedostávajú iné krajiny.

Čo je to VPN pre Netflix?

VPN je skratka pre Virtual Private Network. Vďaka tejto službe môžete vyzerať, ako by ste pristupovali na internet z inej časti sveta, vďaka rôznym IP adresám VPN, ktoré zakrývajú vašu skutočnú IP adresu.

Zdá sa, že pri použití jedného z ich amerických serverov pristupujete k sieti Netflix z USA. Výsledkom je katalóg, ktorý vás zvestuje: „Spravodlivé cmúľanie sav!“

Prečo rôzne krajiny majú rôzne katalógy Netflix?

Kvôli licenčným obmedzeniam, ktoré ukladajú produkčné spoločnosti za filmy a televízne programy licencované pre Netflix, streamujúci králi nemôžu zdieľať určitý obmedzený obsah so všetkými regiónmi..

Toto nie je chyba spoločnosti Netflix, z bohatstva exkluzívneho obsahu, ktorý si objednali od niektorých najvýznamnejších mien v oblasti zábavy, je zrejmé, že sa snažia dodávať obsah do celého sveta (Game of Thrones, Orange je New Black, Sandy Wexler, The Punisher, Stranger Things, House of Cards).

Bohužiaľ, pokiaľ ide o existujúci materiál, ich ruky sú zviazané. Nemalo by to však znamenať, že máte ruky zviazané a nie je to tak. Aspoň to nemusí byť s VPN k dispozícii.

Chyba servera Netflix Proxy - opravte bloky proxy

V minulosti sa ľudia pokúšali odblokovať katalóg spoločnosti Netflix v USA pomocou serverov proxy. Ak ste to vyskúšali nedávno, viete, že to už nie je možné, pretože Netflix využíva blokovanie proxy.

Keď sa o to pokúsite teraz, zobrazí sa chybová správa s textom „Hops, niečo sa pokazilo. Chyba streamovania. Zdá sa, že používate odblokovač alebo server proxy. Vypnite ktorúkoľvek z týchto služieb a skúste to znova. “

Takže aj keď DNS proxy bol dobrý spôsob, ako to dosiahnuť, nebude to pre vás teraz fungovať. Jediným spôsobom, ako úspešne pristupovať k USA, je použitie siete Netflix VPN.

Našťastie, služby VPN v tomto zozname oboplávajú proxy blok Netflixu a uvoľnia všetok ten pútavý obsah, ktorý chcete sledovať.

Každý katalóg Netflix pre konkrétny región bude prístupný na dosah ruky. VPN je najlepší spôsob, ako obísť bloky Netflix.

Používanie Netflixu vás dostane do problémov?

Nie je pravdepodobné. Aj keď sa v zmluvných podmienkach spoločnosti Netflix jasne uvádza, že používateľ bude mať účet Netflixu odrezaný, ak sa chytí pomocou siete VPN na prístup k alternatívnym katalógom, neexistuje žiadny záznam o tom, že by tak niekedy urobili..

Žiadny používateľ nebol nikdy stíhaný za použitie VPN na odblokovanie Netflixu, ani nebol stíhaný za odblokovanie akejkoľvek inej streamovacej služby..

Dôvod, prečo sa pri používaní sietí VPN nestretli s ľuďmi, je pomerne jednoduchý. Nie je v ich najlepšom záujme stratiť predplatiteľov len preto, že títo predplatitelia mali prístup k nelicencovanému obsahu. Takže prúd!

Najlepšie VPN siete Netflix - záver

Pre tých, ktorí majú predplatné Netflixu, VPN otvára svet možností. Väčšina účastníkov po celom svete je z hľadiska obsahu výrazne obmedzená. Vďaka spoľahlivej sieti VPN si budete môcť prezerať všetko od amerického katalógu Netflix po britský katalóg, americký katalóg Samoa a katalóg Puerto Rico, z ktorých každý obsahuje obrovské množstvo exkluzívneho materiálu..

Pokiaľ ide o najlepšie siete VPN pre sieť Netflix, dôrazne odporúčam moje prvé tri návrhy. NordVPN, Surfshark a ExpressVPN patria medzi najväčšie VPN, ktoré sa týkajú šifrovania, funkcií, kompatibility, stanovovania cien a služieb zákazníkom.

Každý z nich VPN ponúka fantastické rýchlosti pre streamovanie v HD a všetku bezpečnosť počas prehľadávania knižníc Netflix sa budete musieť schovať. Ak chcete vylepšiť svoje prostredie Netflix, stačí sa pripojiť k sieti Netflix VPN a ste pripravení na útek.!

Posledným malým odporúčaním pre online bezpečnostných nadšencov by bolo vyskúšať naše testy na najlepší softvér na správu hesiel.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me