Najlepsza sieć VPN dla Kodi

Kodi cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie, ale wciąż wiele osób nie słyszało o tej innowacyjnej usłudze. Spośród tych, którzy go używają, niektórzy jeszcze nie odkryli, że korzystanie z VPN ma kluczowe znaczenie podczas przesyłania strumieniowego za pomocą Kodi.

Ten artykuł stanowi wprowadzenie do Kodi. Jednak głównym celem jest wyjaśnienie, dlaczego korzystanie z VPN z Kodi jest niezbędne. Być może równie ważne jest to, że uwzględniamy również wyniki naszych kompleksowych testów w celu ustalenia, którzy dostawcy VPN są absolutnie najlepszymi opcjami do użycia z Kodi.

Istnieją setki VPN, ale nie wszystkie są kompatybilne z Kodi. Wybrane przez nas opcje dokonały cięcia, ponieważ miały niewielki wpływ na szybkość przesyłania danych i ponieważ zapewniały bezpieczne połączenie. Dlaczego to bezpieczne połączenie jest tak ważne? To ten sam powód, dla którego kupujesz tylko najlepszy system bezpieczeństwa w domu. Dbanie o bezpieczeństwo danych i nieruchomości Święty spokój.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego o najlepsze VPN dla Kodi.

Najlepsze VPN dla Kodi

Jeśli nie możesz się doczekać, aby odkryć wszystko, co Kodi ma do zaoferowania, musisz najpierw znaleźć najlepsze Kodi VPN. Przy setkach dostawców VPN jest oczywiste, że niektóre z nich są bardziej niezawodne niż inne.

Dlatego poświęciliśmy czas na przetestowanie wielu usług VPN, aby zidentyfikować te, które utrzymają optymalną wydajność twojego systemu, jednocześnie chroniąc ruch internetowy przed ciekawskimi oczami. Po wyczerpującym procesie zidentyfikowaliśmy sześciu dostawców, którzy oferują szybkie i niezawodne usługi. Jeśli szukasz VPN dla Kodi, jedna z nich może być idealną opcją.

NordVPN

Dzięki kolekcji ponad 5 100 serwerów zlokalizowanych w 60 krajach, NordVPN ma jedną z najbardziej niezawodnych sieci w branży. Ich 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy daje mnóstwo czasu na wypróbowanie usługi przed podjęciem decyzji.

Z siedzibą w Panamie, NordVPN jest daleko poza jurysdykcją nawet 14 krajów-oczu. Używają 256-bitowego podwójnego szyfrowania i oferują obsługę urządzeń Kodi z wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi. NordVPN jest powszechnie uznawany za jeden z szybszych VPN na rynku, z nielicznymi konkurentami, którzy są w stanie osiągnąć najlepsze prędkości transferu danych.

Plusy

 • Wysoce kompatybilny z Kodi
 • Z siedzibą w Panamie
 • Solidna, zróżnicowana geograficznie sieć serwerów
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Brak wycieków IP w testach
 • Nie prowadzi dzienników

Cons

 • Brak możliwości wyboru poszczególnych serwerów, tylko lokalizacje
 • Nie ma najbardziej intuicyjnego interfejsu

cechy

NordVPN ma bogate menu funkcji bezpieczeństwa, w tym szyfrowanie na poziomie wojskowym i opcję użycia podwójna sieć VPN. Usługa zapewnia również wyjątkowe narzędzie CyberSec, aby trzymać reklamy i złośliwe oprogramowanie na dystans.

Protokół OpenVPN zapewnia ponadto bezpieczeństwo, podobnie jak ochrona przed wyciekiem DNS i automatyczny przełącznik zabicia. Za pomocą jednego konta można chronić maksymalnie sześć urządzeń. Obsługa klienta jest dostępna 24/7.

cennik

Trzyletni plan można kupić za jedyne 2,99 USD miesięcznie. To oblicza całkowity koszt 107,55 USD. Plan miesięczny kosztuje 11,95 USD miesięcznie, ale możesz zaoszczędzić pieniądze, rejestrując się przez rok na 6,99 USD miesięcznie, co daje łączny koszt 83,88 USD. Dwuletni plan jest również przystępny cenowo, kosztuje 3,99 USD miesięcznie za łączną płatność 95,75 USD.

Logowanie

NordVPN przestrzega ścisłej zasady zerowego logowania. Ponieważ ich główna siedziba znajduje się w Panamie, możesz mieć pewność, że nie prowadzą rejestrów dotyczących Ciebie lub Twojej aktywności online.

zasady rejestrowania nordvpn

Prędkość

NordVPN nie był najszybszą siecią VPN, którą testowaliśmy z Kodi. Przed włączeniem nasza prędkość wynosiła 26 Mb / s. Przy uruchomionym NordVPN nasza prędkość spadła do pięciu Mbps. Niemniej jednak było to bezpieczne i niezawodne połączenie.

ExpressVPN

ExpressVPN wystawia się na numer 1 VPN dla Kodi i chociaż zgadzamy się, że zapewnia dość solidną wydajność, wolimy ogólną funkcjonalność i bezpieczeństwo NordVPN.

Mimo to Express VPN ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, więc jest znacznie poza zasięgiem 14 krajów. Nie prowadzi dzienników i możesz polegać na szyfrowaniu wojskowym. Wszystkie urządzenia Kodi są obsługiwane. Jest to jedna z najlepszych sieci VPN dla Kodi dzięki jej szybkości przesyłania danych.

Plusy

 • Obsługuje wszystkie urządzenia Kodi
 • Dedykowane aplikacje do użytku Kodi
 • Dobre prędkości przesyłania danych
 • Niezawodne funkcje zapewniające prywatność i bezpieczeństwo
 • Wsparcie 24/7

Cons

 • Droższy niż konkurencja

cechy

ExpressVPN oferuje ponad 3000 serwerów w 94 krajach. Protokół OpenVPN i 256-bitowe szyfrowanie AES zapewniają anonimowość i prywatność. Jest przełącznik zabijania, a oprócz routerów znajdziesz aplikacje dla komputerów Mac, Windows i Linux. ExpressVPN ma solidną politykę prywatności, aby chronić swoich klientów.

cennik

Jeden miesiąc ExpressVPN kosztuje 12,95 USD. Zwiększ do sześciu miesięcy ochrony za 9,99 USD miesięcznie lub skorzystaj z opcji 12-miesięcznej za 8,32 USD miesięcznie.

Logowanie

ExpressVPN trzyma się ścisłej zasady braku rejestrowania, która utrzymuje twoją tożsamość i działania w tajemnicy.

ekspresowa polityka prywatności VPN

Prędkość

ExpressVPN nie zakłócał zbytnio naszych prędkości przesyłania danych. Przed użyciem VPN testowaliśmy przy prędkości 26 Mb / s. Włączenie ExpressVPN zmieniło naszą szybkość przesyłania danych na 12 Mbps.

VyprVPN

Mimo że VyprVPN przechowywał dzienniki, teraz przechodzą niezależne audyty stron trzecich w celu udowodnienia, że ​​nie zachowano żadnych zapisów. Ich sieć ma ponad 700 serwerów w około 70 lokalizacjach. Możesz wybierać spośród wielu protokołów VPN i własności VyprVPN Technologia Chameleon ma na celu pomóc w obejściu blokowania VPN.

VyprVPN ma siedzibę w Szwajcarii. Chociaż ten naród nie jest częścią sieci 14 oczu, ważne jest, aby zrozumieć, że Szwajcaria często ściśle współpracuje z krajami, które są częścią tych sieci. W związku z tym inny dostawca może zaoferować lepszą prywatność i anonimowość.

Plusy

 • Obsługa różnych urządzeń Kodi
 • Nie wykryto wycieków IP
 • Brak dzienników
 • Dobre środki bezpieczeństwa

Cons

 • Ograniczona sieć serwerów
 • Tylko trzydniowy bezpłatny okres próbny

cechy

Dzięki VyprVPN zyskujesz nieograniczony transfer danych i DNS bez wiedzy. Zapora NAT zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, a wsparcie techniczne będzie dostępne przez całą dobę. Wybierz najlepszy protokół VPN dla siebie. VyprVPN jest kompatybilny z większością urządzeń i routerów.

cennik

Kup VyprVPN na trzech urządzeniach za 5 USD miesięcznie. Uaktualnij do pakietu Premium, aby chronić pięć urządzeń, uzyskaj protokół Chameleon i uzyskaj dostęp do chmury VyprVPN za 6,67 USD miesięcznie.

Logowanie

VyprVPN prowadził sporą liczbę dzienników, ale całkiem niedawno zmienił swoje zasady z myślą o ochronie klientów. Od tego czasu przestrzegają zasady zerowego logowania, w rzeczywistości tak poważnie podchodzą do swojego nowego wizerunku, że teraz przechodzą niezależny audyt regularnie.

Dziennik prywatności vyprvpn

Prędkość

Testy prędkości z VyprVPN były po prostu takie sobie. Nasza prędkość sprzed VPN wynosiła 26 Mb / s, ale użycie VyprVPN spowolniło nas do 7,7 Mb / s.

CyberGhost

CyberGhost to kolejny dostawca VPN, który stawia swoją zgodność Kodi na pierwszym miejscu, z ponad 3600 serwerami zlokalizowanymi w 60 krajach.

Jeśli chcesz cieszyć się spersonalizowanym doświadczeniem, CyberGhost oferuje Ci różnego rodzaju aplikacje i możliwość wyboru używanego serwera. Firma gwarantuje możliwość przesyłania strumieniowego, ale to przechowuje zapisy dotyczące długości sesji online i zapytań DNS. Obsługa urządzeń Kodi obejmuje systemy Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV lub Stick i Android TV.

Plusy

 • Z siedzibą w Rumunii
 • Kompatybilny z wieloma urządzeniami Kodi
 • Wysoce konfigurowalny
 • Brak wycieków IP

Cons

 • Prowadzi dzienniki połączeń

cechy

CyberGhost zapewnia silne szyfrowanie i może być używany na praktycznie wszystkich urządzeniach. Ze stosunkowo solidną siecią serwerów i dostęp do serwerów NoSpy, możesz zaufać, że będziesz mieć anonimowe doświadczenie. Rumuńska siedziba to plus, ale ta firma prowadzi dzienniki połączeń.

cennik

CyberGhost jest dostępny z trzyletnim planem, który kosztuje 2,75 USD miesięcznie. Obejmuje to 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeden miesiąc wyniesie 12,99 USD, a rejestracja na rok usługi kosztuje 5,99 USD. Dwa lata to lepsza oferta za 3,69 USD miesięcznie.

Logowanie

Jest to poważna przeszkoda dla CyberGhost. Twierdzą, że nie prowadzą dzienników, ale twierdzą także, że prowadzą kilka rejestrów. To jest dla zwolenników prywatności nie zawsze wystarczająco dobre.

Najlepsza sieć VPN dla Kodi

Prędkość

CyberGhost zapewniał średnie prędkości przesyłania danych. Bez tego nasza prędkość zmierzyła 26 Mbps. Po włączeniu CyberGhost nasze prędkości przesyłania danych spadły do ​​pięciu Mbps.

Prywatny dostęp do Internetu

Jest to niedroga opcja, która działa na urządzeniach Kodi z systemem Linux lub Android. Aplikacje z prywatnego dostępu do Internetu są zgodne z systemami MacOS, iOS, Windows, Android i Linux. Może być niedrogi i ma mniej dzwonków i gwizdków niż konkurencja, ale dzięki tej funkcji szyfrowania i bezpieczeństwa firma ta nadal może zostać uznana za najlepszą sieć VPN Kodi. Prywatny dostęp do Internetu korzysta z połączenia serwerów VPN i serwerów proxy w ponad 30 krajach. Łączna liczba serwerów wynosi obecnie 3 307.

Plusy

 • Obsługa Kodi dla urządzeń z systemem Android i Linux
 • Naprawdę przystępne

Cons

 • Korzysta z serwerów proxy
 • Sieć serwerów nie jest tak zróżnicowana geograficznie jak konkurencja
 • Siedziba główna w USA.

cechy

Sieć ponad 3000 serwerów jest dość konkurencyjna. Dodatkowo torrentowanie jest dozwolone i brak przecieków zostały wykryte podczas testowania. Przynajmniej niektóre serwery współpracują z Netflix, a stosowane metody szyfrowania są silne i niezawodne. Opierając się na Stanach Zjednoczonych, nie można postrzegać jako nic innego jak szkodę.

cennik

Płacenie za prywatny dostęp do Internetu z miesiąca na miesiąc kosztuje 9,95 USD miesięcznie. Przejdź do planu rocznego za 5,99 USD miesięcznie lub skorzystaj z planu dwuletniego o najlepszej wartości, który kosztuje tylko 3,49 USD miesięcznie.

Logowanie

Prywatny dostęp do Internetu wyjaśnia, że ​​nie przechowują żadnych dzienników ruchu. Jednak z siedziba główna w USA., podlegają one licznym przepisom dotyczącym zatrzymywania danych, które można uznać za naruszające twoją prywatność.

Polityka prywatności PIA

Prędkość

Wydajność szybkiego dostępu do Internetu była po prostu OK. Od poziomu podstawowego 26 Mb / s prywatny dostęp do Internetu spowolnił tempo do około czterech Mb / s.

PureVPN

Dzięki dedykowanej wtyczce Kodi VPN PureVPN działa dobrze z tym oprogramowaniem typu open source. Główna siedziba firmy znajduje się w Hongkongu, a sieć ma ponad 2000 serwerów w 140 krajach. 256-bitowe szyfrowanie jest istotną funkcją, ale podczas testów wykryto niektóre wycieki DNS.

Plusy

 • Łatwy w użyciu interfejs
 • Pełna obsługa Kodi
 • Jurysdykcja w Hongkongu
 • Niedrogi

Cons

 • Wykryto wycieki DNS
 • Prowadzi dzienniki przepustowości i połączenia
 • Imponująca obsługa klienta

cechy

Jeśli szukasz najlepszego Kodi VPN, z przyjemnością zobaczysz, że PureVPN oferuje obsługę urządzeń Kodi, takich jak Raspberry Pi, Play Station, Amazon FireStick, Roku, Linux, iOS, Android, Mac i Windows.

Chociaż PureVPN nie ma tylu serwerów, co inne opcje na tej liście, to się chwalą imponująca różnorodność geograficzna. To dobra wiadomość, ponieważ może oznaczać szybsze prędkości przesyłania danych, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz na świecie.

Chociaż PureVPN reklamuje, że prowadzą zerowe dzienniki, bliższe spojrzenie na ich zasady ujawnia, że ​​tak jest nie prawda. Niemniej jednak otrzymujesz szyfrowanie klasy wojskowej, opcję dzielonego tunelowania i nieograniczoną przepustowość. Jeśli chcesz, możesz dodać ochronę P2P do swojego pakietu.

cennik

Wszystkie plany PureVPN zawierają 31-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Usługa jest dostępna z miesiąca na miesiąc za 10,95 USD miesięcznie, podczas gdy roczna subskrypcja kosztuje 3,33 USD miesięcznie. Najlepsza oferta to plan dwuletni, który kosztuje 2,88 USD miesięcznie.

Logowanie

Podobnie jak wielu dostawców VPN, PureVPN rażąco stwierdza, że ​​nie prowadzi żadnych dzienników. Jeśli jednak przeczytasz drobny druk w ich polityce prywatności, wkrótce przekonasz się, że to po prostu nieprawda.

Dzienniki PureVPN

Zapisy dotyczące połączenia i przepustowości są przechowywane przez PureVPN. Twierdzą, że te dzienniki są przechowywane po prostu w celu utrzymania wydajności usługi. Jeśli jest to prawda, dlaczego nie być szczerym, zamiast zakopywać ją w polityce prywatności? Prawdziwi obrońcy prywatności będą chcieli szukać gdzie indziej.

Prędkość

Testowanie szybkości transferu danych było dość godne szacunku. Nasza stawka bez korzystania z VPN wynosiła 26 Mbps. W przypadku PureVPN szybkość przesyłania danych spadła do 8,6 Mb / s, co jest w dopuszczalnym zakresie.

Co to jest Kodi?

Kodi został wprowadzony w 2002 roku jako Xbox Media Player. Wkrótce potem została przemianowana na Xbox Media Center, którą zachował do 2014 roku. Fundacja XBMC, która jest odpowiedzialna za Kodi, nadała tej usłudze swoją obecną nazwę.

Pod każdą z tych nazw Kodi zapewnia dostęp i przechowywanie treści. Te treści mogą obejmować filmy i muzykę, a także wiele innych form mediów. Jest kompatybilny z imponująco szeroką gamą systemów operacyjnych i urządzeń. Windows, MacOS, Linux, Android, iOS i Raspberry Pi wszystkie działają z tym oprogramowaniem. Jeśli używasz Linuksa, upewnij się, że korzystasz z karty graficznej wyprodukowanej przynajmniej w ciągu ostatniej dekady. Karty AMD / ATI, NVIDIA lub Intel obsługujące co najmniej OpenGL 2.0 powinny wystarczyć. W systemach z systemem Windows zaleca się korzystanie ze sprzętu GPU obsługującego Direct3D. Ludzie często używają Kodi w połączeniu z telewizorem, komputerem, laptopem, tabletem, smartfonem i Raspberry Pi.

Interfejs Kodi

Kodi to oprogramowanie typu open source, co oznacza, że ​​jest dostępne bezpłatnie dla wszystkich. Deweloperzy z całego świata mogą wprowadzać zmiany lub uzupełnienia, jeśli tak zdecydują. Wiele z nich jest udostępnianych innym użytkownikom Kodi za pośrednictwem dodatków. Kodi nie zawiera żadnych treści. Zamiast tego każdy użytkownik musi załadować własną zawartość do oprogramowania przy użyciu dowolnego lokalnego lub sieciowego magazynu, jaki aktualnie ma.

Co możesz zrobić z Kodi?

Kodi to niezwykle wszechstronne oprogramowanie, którego można używać do prawie każdego rodzaju rozrywki. Słuchaj swojej ulubionej muzyki. Kodi akceptuje go w formatach plików takich jak OGG, MP3 i AAC. Dzięki inteligentnym listom odtwarzania i możliwości oznaczania utworów Twoja kolekcja muzyki nigdy nie była tak zorganizowana.

Wśród formatów wideo zgodnych z Kodi są H.264, 3D i ISO. Możesz nawet używać Internetu do strumieniowego przesyłania treści za pośrednictwem Kodi. Zaimportuj swoje ulubione filmy, a następnie poproś oprogramowanie o dodanie zwiastunów, plakatów filmowych i innych elementów, aby poprawić wrażenia.

Jeśli kochasz telewizję, Kodi będzie dla ciebie zwycięzcą. Posiada możliwość przechowywania ulubionych programów, dzięki czemu można je oglądać w dowolnym momencie. Plakaty, tagi i opisy pomagają uporządkować wszystko. Możesz nawet przesyłać strumieniowo i nagrywać telewizję na żywo, o ile dodasz usługę zaplecza, taką jak NextPVR, TVheadend lub MediaPortal.

Dodatki Kodi

Kodi oferuje nawet funkcje, które pozwalają przechowywać i sortować wszystkie twoje zdjęcia. To najłatwiejszy sposób udostępniania zdjęć na wszystkich urządzeniach.

Kodi jest nielegalny?

Kodi nie jest nielegalne. W rzeczywistości jest to oprogramowanie typu open source, które zostało stworzone przez XBMC Foundation. Aby uzyskać Kodi, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową https://kodi.tv/download. Podczas pobierania możesz dodatkowo pobrać dowolny z oficjalnych dodatków.

Niektóre urządzenia są teraz fabrycznie zainstalowane z Kodi. Jest to również całkowicie legalny sposób na uzyskanie oprogramowania. Te wersje Kodi nie zawierają żadnych dodatków innych firm, które mogłyby dopuszczać nielegalne przesyłanie strumieniowe.

Potencjalne problemy prawne mogą wystąpić, gdy użytkownicy Kodi zdecydują się zainstalować i uruchomić dodatki innych firm, które zapewniają dostęp do treści chronionych prawem autorskim. Zazwyczaj ta treść obejmuje bieżące filmy i programy telewizyjne, które nie są dostępne w innym miejscu. Te dodatki często polegają na torrentowaniu w celu zapewnienia zawartości. Możesz być świadomy, że torrentowanie otwiera cię na luki w zabezpieczeniach. Ponadto torrentowanie materiałów chronionych prawem autorskim może być nielegalne. Jeśli będziesz używać Kodi do torrentowania lub przesyłania strumieniowego materiałów chronionych prawem autorskim, musisz wybrać jedną z najlepszych sieci VPN dla Kodi, zanim to zrobisz.

Co z dodatkami innych firm?

Przez lata zewnętrzni programiści tworzyli wszelkiego rodzaju dodatki, które zostały zaprojektowane w celu zwiększenia funkcjonalności i użyteczności Kodi. Na przykład możesz dodać do oprogramowania aplikację pogodową lub wygaszacze ekranu.

Jeśli szukasz telewizji i filmów, będziesz zadowolony z dodatków Bravo, sieci DIY, ABC Family i wielu innych. Podcasty można przesyłać strumieniowo za pośrednictwem dodatków, takich jak podcasty Apple iTunes. Możesz też dodać możliwość przeglądania tekstów piosenek, które grasz. Dodatek do kanału na Twitterze pozwala śledzić wydarzenia w mediach społecznościowych.

Dodatki Kodi

Jednak zaleca się ostrożność przy wyborze dodatków. Wszystkie są opracowywane niezależnie, bez nadzoru przez ludzi za Kodi. Oznacza to, że niektóre z nich są bardziej funkcjonalne niż inne.

Pamiętaj również, że niektóre dodatki umożliwiają pobieranie i przechowywanie nielegalnie uzyskanych materiałów chronionych prawem autorskim. Posiadanie takich mediów może oznaczać, że postępujesz zgodnie z prawem.

Dlaczego warto korzystać z VPN z Kodi?

Najlepsze sieci VPN chronią cię przed szpiegami każdej odmiany. Czy wiesz, że jeśli nie korzystasz z VPN, Twój dostawca usług internetowych może zobaczyć absolutnie wszystko, co robisz online?

Równie niepokojące jest to, że rząd może śledzić twoje ruchy. To samo dotyczy hakerów i innych operatorów black-hat, którzy chcą zainfekować system złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem szpiegującym i oprogramowaniem ransomware.

jak działa VPN

Wszyscy chcą wiedzieć, co robisz online, w tym jakie witryny odwiedzasz. Zastanawiają się, jak spędzasz czas w mediach społecznościowych, a różnego rodzaju nikczemni aktorzy nie chcieliby niczego lepszego niż zdobyć numery kart kredytowych i kont bankowych.

Co VPN dla Ciebie robi? Ukrywa twój adres IP, aby nikt nie mógł cię szpiegować. Idealnie wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES, aby chronić cały ruch internetowy. Może nawet sprawiać wrażenie, jakbyś siedział w Montrealu, kiedy faktycznie jesteś w Sydney. Zasadniczo VPN zapewnia całkowicie prywatną i anonimową obsługę online.

Możesz zapytać, czy to konieczne. W końcu myślisz, że nie robię w Internecie niczego, co muszę ukryć.

Czy to naprawdę prawda? Czy jesteś podekscytowany tym, że tylko ktoś widzi Twoje transakcje bankowe lub śledzi Twoje nawyki zakupowe? To nie brzmi tak atrakcyjnie, prawda? Niezawodna sieć VPN chroni Cię przed wszystkimi szpiegami i intruzami. To znaczy że możesz wykonywać swoje operacje bankowe lub oglądać ulubiony program telewizyjny w Kodi, nie martwiąc się o nikogo spoglądającego przez ramię.

Końcowe przemyślenia

Każda z przeglądanych tutaj sieci VPN obiecuje niezawodne działanie podczas korzystania z oprogramowania Kodi. Większość z nich oferuje również przyzwoite prędkości i niezawodne połączenia.

Jednak wierzymy w to NordVPN zapewnia najlepszy ogólny pakiet dla użytkowników Kodi. Połączenie bezpieczeństwa, funkcjonalności, funkcji i niezawodności NordVPN sprawia, że ​​ta usługa jest naszym najlepszym wyborem.

Ponieważ próbujesz już poprawić swoje bezpieczeństwo w Internecie, warto zastanowić się nad użyciem menedżera haseł. Najlepszy menedżer haseł zapewnia, że ​​możesz śledzić silne, złożone, unikalne hasła dla wszystkich swoich kont online. Podobnie jak w przypadku VPN, menedżer haseł utrzymuje prywatność danych.

FAQ

P: Jaka jest najlepsza ogólna sieć VPN na 2020 r?

ZA: NordVPN ma imponującą sieć serwerów i do serwera można podłączyć jednocześnie nawet sześć urządzeń. Co więcej, oferują najróżniejsze funkcje bezpieczeństwa i są przyjazne BitTorrentowi. Dzięki dobrej obsłudze klienta i surowej polityce nie prowadzenia dzienników, NordVPN jest prawdopodobnie najlepszą siecią VPN na rynku do 2020 roku.

P: Czy mój dostawca usług internetowych wie, że przesyłam strumieniowo na Kodi przy użyciu VPN??

ZA: Gdy korzystasz z niezawodnej sieci VPN, Twój dostawca usług internetowych nie ma możliwości dowiedzenia się, co przesyłasz strumieniowo na Kodi. Co więcej, nie znają żadnych witryn, które odwiedzasz, ani nie mogą szpiegować twoich transakcji finansowych. Korzystanie z VPN oznacza całkowitą anonimowość i prywatność w Internecie, szczególnie przy starannym wyborze VPN.

P: Jakie są najlepsze dodatki do Kodi?

ZA: Kodi oferuje nieskończoną listę dodatków. Decyzja, które są najlepsze, zależy od Ciebie. Pamiętaj tylko, że niektóre działają lepiej niż inne. Najpopularniejsze opcje to Exodus do oglądania filmów i programów telewizyjnych, a także Yoda, która zapewnia także filmy i telewizję z szerokim wyborem gatunków i języków. KidsTube jest przeznaczony dla najmłodszych z kreskówkami, podczas gdy SportsDevil jest dostępny dla każdego, kto nie ma dość atletycznej akcji.

P: Czy korzystanie z Kodi jest legalne??

ZA: Kodi jest legalny. Jednak niektóre dodatki mogą zapewniać dostęp do treści chronionych prawem autorskim, które technicznie nie są dozwolone w przypadku przesyłania strumieniowego. Postępuj ostrożnie, jeśli chcesz mieć pewność, że przestrzegasz prawa i zawsze korzystasz z VPN podczas korzystania z Kodi.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me