Najlepsze „bezpłatne” sieci VPN (w 2020 r.)

Jeśli jesteś podobny do mnie, podoba Ci się pomysł DARMOWYCH rzeczy. ��

Teraz faktycznie można uzyskać bezpłatne oprogramowanie VPN. Sieci VPN (Virtual Private Networks) zapewniają prywatność i bezpieczeństwo, których desperacko potrzebujesz, gdy jesteś online.

W czasach, w których cyberprzestępczość wyrządza szkody o wartości miliardów dolarów, a ataki ransomware są coraz powszechniejsze, sensowne jest, aby wszyscy korzystali z wirtualnych sieci prywatnych.

Eksperci przewidują, że rok 2020 będzie bardzo trudny dla ludzi, którzy spędzą ogromną ilość czasu online. Przewidują również, że cyberprzestępcy będą atakować Androida za pomocą złośliwego oprogramowania i że ransomware pozostanie globalną pandemią.globalne zagrożenia internetowe

Co więcej, twój dostawca usług internetowych może sprzedawać Twoją historię przeglądania stronom trzecim. Od kwietnia 2017 r. Są one wymagane przez prawo do gromadzenia „metadanych” dotyczących wymian klientów. Obejmuje to wszystko, od adresu, daty urodzenia i adresu e-mail po szczegóły osób, z którymi komunikujesz się online.


Ten obowiązkowy system zatrzymywania danych stał się przedmiotem wielu kontrowersji w Australii, a wiodące grupy zajmujące się prywatnością, takie jak Digital Rights Watch, podkreślają znaczenie wyposażenia się w narzędzia potrzebne do uniknięcia nadzoru.

Porozmawiamy o tym więcej za sekundę, ale wystarczy powiedzieć, że nie ma lepszego czasu niż teraz, aby odpowiednio zabezpieczyć się przed zagrożeniami cybernetycznymi i kontrolą.

W przeszłości w Australii nasze banki, agencje rządowe i UGL padały ofiarą naruszenia danych. Tego rodzaju ataki zdarzają się z większą częstotliwością niż kiedykolwiek wcześniej i nikt nie jest przed nimi bezpieczny, chyba że podejmie działania w celu ochrony przed podatnością na zagrożenia.

A co może być lepszego niż robienie tego w 100% bezpłatnie?

Spójrzmy prawdzie w oczy, wakacje już za nami, ale wciąż odczuwamy finansowe kłopoty. Ostatnią rzeczą, której potrzebujemy teraz, jest kolejna miesięczna opłata, gdy wciąż mamy dług z zakupu tych wszystkich nadziewek i dużych przedmiotów dla teściów i dzieci.

Wszyscy moglibyśmy użyć trochę więcej darmowy w naszym życiu i teraz możemy to zrobić w domu.

Contents

Darmowa sieć VPN a płatna sieć VPN - prawda, którą musisz poznać

Aby być jasnym, jeśli chodzi o bezpieczeństwo w Internecie, zawsze lepiej jest skorzystać z jednego z nich nasze zalecane VPN jeśli możesz sobie na to pozwolić. Są lepsze od bezpłatnych z wielu powodów i są stosunkowo tanie ze względu na wartość, którą otrzymujesz.

Na początek zwykle dostajesz więcej gigabajtów i przepustowości, a często plan premium zapewnia bardziej zaawansowane funkcje, takie jak wykrywanie włamań i zapobieganie. Zasadniczo - nadal są stosunkowo niedrogie i nie złamią banku.

Ale istnieje bardziej złowrogi powód, dla którego wybór całkowicie darmowej sieci VPN jest naprawdę złym wyborem. 

To jest część, na którą chcesz zwrócić uwagę. Sieci VPN są obsługiwane przez grupy ludzi, a ponieważ wszyscy znamy na boku altruizm, ludzie nie robią rzeczy za darmo. Korzystając z bezpłatnej sieci VPN, stajesz się produktem.

Robią to na wiele sposobów:

 1. Instalowanie złośliwego oprogramowania, które śledzi dane lub korzysta z komputera - (Źródło)
 2. Zdecydowana większość darmowych VPNS śledzi wszystko, co robisz, i sprzedaje te dane (także dane finansowe) - (Źródło)
 3. Siedemdziesiąt pięć procent ze wszystkich aplikacji Android VPN, które badacze testowali, korzystało z oprogramowania śledzącego innej firmy do śledzenia ruchów użytkowników w Internecie (źródło)
 4. 82 procent poprosił o dostęp do prywatnych danych, takich jak konta użytkowników i wiadomości tekstowe. (Źródło)

Mógłbym przez chwilę o tym mówić, ale to jest to Głównym powodem, dla którego zdecydowaliśmy się nie uwzględniać żadnych 100% darmowych VPNS na tej liście i zamiast tego po prostu odkryj najtańsze i najbardziej opłacalne opcje.

Jeśli szukasz bezpieczny w 100% anonimowy serwer VPN, którego nie znamy. Handlujesz zabezpieczeniami, danymi lub komputerem w zamian za usługę. Wolelibyśmy nie brać tego hazardu.

10 najlepszych całkowicie darmowych sieci VPN w 2020 roku

Poniżej możesz porównać dziesięć najlepszych darmowych sieci VPN według ich funkcji, serwerów, ograniczenia danych i kompatybilności urządzeń.

Zdecydowaliśmy się utworzyć tę zalecaną listę w oparciu o bezpłatne firmy VPN 30-dniowe wersje próbne ich usług. W przypadku większości z nich możesz anulować w dowolnym momencie przed 30-dniowym limitem.

1. Surfshark (83% zniżki)

Nieograniczone adresy IP, przepustowość i połączenia urządzeń, brak rejestrowania, zaawansowane szyfrowanie

VPNLink
Zasady zwrotu pieniędzy 30 dni
Okres próbny Żaden
Opcje płatności PayPal, Google Pay, Kryptowaluta, Alipay, Dragon Pay
Zniżki / Kupony Kupon wstępny, Sharkstart

Co to jest Surfshark?

Sufshark to nowa usługa VPN w bloku. Firma rozwija się każdego dnia i wydaje się być zaangażowana w to, aby stać się najlepszą siecią VPN na rynku. Usługa ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i szybko buduje jedną z najlepszych reputacji na bloku.

Kiedy Surfshark zaczął, większość ludzi w nie wątpiła. Inne VPN? Firma wyraźnie widziała rynek i myślała, że ​​mogą zrobić lepiej. Ma już ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach. Wygląda na to, że tak dodając więcej serwerów każdego dnia.

Z usługi Surfshark można korzystać przez 30 dni z gwarancją zwrotu pieniędzy. Nawet jeśli ostatecznie będziesz musiał zapłacić, możesz skorzystać z tej usługi za skromne 1,99 USD miesięcznie. To prawie tak, jakbyś wcale nie płacił. Prawdopodobnie możesz znaleźć tę kwotę co miesiąc na ziemi podczas spaceru.

Cechy: 24/7 czat na żywo, fantastyczne aplikacje, nieograniczona wszystko, absurdalny protokół szyfrowania, brak logowania i rosnąca baza serwerów

Surfshark robi dobrze, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i prywatność i faktycznie daje ci opcje w zakresie protokołu szyfrowania. Po pierwsze, nigdy się nie logują. Po drugie, firma obsługuje protokół IPv6. Korzystając z tego protokołu, mogą zapewnić nieograniczona liczba adresów IP dla swoich klientów.

Stary protokół IPv4 używany przez wiele sieci VPN ma ograniczoną liczbę unikalnych adresów IP do przypisania. Może to znacznie utrudnić twoje możliwości przesyłania strumieniowego. Surfshark obsługuje również różne protokoły VPN, w tym protokoły OpenVPN i IKEv2, co oznacza, że ​​można je zainstalować na wielu routerach i urządzeniach.

Czy polecam Surshark?

Tak. Są moim ulubionym dostawcą VPN, z którego korzystam od kilku miesięcy. Pierwszą rzeczą, która przykuła moją uwagę, były ich niskie ceny, ale potem zdałem sobie sprawę, jak bezpieczna jest ta usługa.

Po kilku miesiącach testowania VPN zauważyłem, ile serwerów dodali w krótkim czasie. Jestem fanem łączenia się z ambitnymi i rozwijającymi się firmami, które chcą zapewnić świetną obsługę. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ceny i prognozy w górę, Surfshark jest najlepszą dostępną siecią VPN.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz Recenzja Surfshark. 

 • Plusy

  Odblokowuje serwis Netflix i inne usługi przesyłania strumieniowego multimediów, działa dobrze w przypadku torrentów i udostępniania plików P2P, zasad braku dzienników, nieograniczonej ilości wszystkiego, zlokalizowanych w kraju bez przepisów o zatrzymywaniu danych i raportowaniu, lepszych zabezpieczeniach i szyfrowaniu

 • Cons

  Mniejsza sieć serwerów niż inne sieci VPN (ale rośnie), prędkości mogą się różnić w zależności od serwera, interfejs aplikacji nie ma optymalizacji projektu

2. Nord VPN (75% zniżki)

Brak przepustowości i limit danych, silne szyfrowanie, brak rejestrowania, doskonała obsługa klienta

VPNLink
Zasady zwrotu pieniędzy 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
Okres próbny Żaden
Opcje płatności Visa, MasterCard, American Express, Discover, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Alipay, Giropay, Sofort, iDeal, UnionPay
Zniżki / Kupony 15% zniżki dla studentów i ciągle zmieniające się ceny promocyjne

Co to jest Nord VPN?

Nord VPN jest jednym z najbardziej znane i cenione sieci VPN na rynku. Dzięki dużej prędkości sieci i ponad 750 lokalizacjom serwerów szybko zyskały na popularności.

Dzięki 30-procentowemu spadkowi prędkości po podłączeniu do lokalnego serwera przez OpenVPN UDP użytkownicy w pełni wykorzystują swoje oprogramowanie. Ta usługa w Panamie oferuje wiele zaawansowanych funkcji i sześć jednoczesnych połączeń. To więcej jednoczesnych połączeń niż jakakolwiek inna sieć VPN na tej liście.

Nord VPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i możliwość P2P. Otrzymasz przełącznik „zabicia”, Tor przez VPN, usługę Smart DNS, dedykowany adres IP i proxy Socks5.

Dzięki serwerom w ponad 60 krajach oczywiste jest, dlaczego użytkownicy uważają je za śmietankę na Reddit i innych platformach społecznościowych.

Prędkości połączenia Nord VPN

 • Ping: 40 ms
 • Pobieranie: 16,11 Mbps z 100 Mbps
 • Przesyłanie: 12,83 Mbps

Te prędkości są dość uczciwe jak na darmowy okres próbny VPN.

Technologia Smart DNS Nord VPN pozwala na fałszowanie geograficzne poprzez rozliczanie żądań DNS w określonej lokalizacji. Oznacza to, że możesz oglądać swój ulubiony odcinek Gry o Tron z kawiarni w Melbourne, a nawet Vancouver, nie martwiąc się o bezpieczeństwo danych lub oprogramowania.

Będziesz mieć dostęp do ponad 150 usług przesyłania strumieniowego, gdy zalogujesz się na swoje konto Nord VPN.

Usługi przesyłania strumieniowego obejmują Amazon Prime, Crackle, Discovery, Hulu, ABCGo, Sundance.tv i TNT Drama. Użyj jednego z nich Sieci VPN dla Netflix jeśli martwisz się szybkościami połączeń lub dziennikami podczas przesyłania strumieniowego.

Funkcje: Smart Play, Double VPN, Tor over VPN, pakiet szyfrowania DHE-RSA-AES356-SHA, aplikacja na iOS, szyfry IKE, bezpłatny okres próbny, gwarancja zwrotu pieniędzy

NordVPN to jedna z najbardziej zaawansowanych sieci VPN, która oferuje bezpłatny okres próbny. Ich szyfrowanie jest konkretne, a ich plany nie zawierają ograniczeń danych. Mogą być nieco droższe niż inne płatne sieci VPN, ale istnieje wiele planów do wyboru, jeśli zdecydujesz się z nimi pozostać.

Czy polecam Nord VPN?

Zdecydowanie tak! To naprawdę fantastyczny VPN, który zapewnia optymalne bezpieczeństwo i prywatność bogatym klientom. Warto je sprawdzić pod kątem samej liczby zaawansowanych funkcji.

 • Plusy

  P2P, Tor over VPN, proxy Socks5, wybór protokołów IKEv2, OpenVPN, PPTP, L2TP lub IPSec, Double VPN, dedykowane IP, sześć jednoczesnych połączeń, bezpłatny okres próbny, 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, blokowanie reklam, CyberSec, brak logowania

 • Cons

  Niższe prędkości niż niektórzy z ich konkurentów, płatności kierowane przez CloudVPN, Inc., firmę z siedzibą w USA, jurysdykcję pięciu oczu

3. ExpressVPN

Nieograniczona GB, nieograniczona przepustowość, brak miesięcznego limitu, brak ograniczania przepustowości

VPNLink
Zasady zwrotu pieniędzy 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
Okres próbny Konieczny jest 12-miesięczny zakup (w tym 3-miesięczny bezpłatny), przy przedłużeniu cena wzrasta do 12,95 USD miesięcznie
Opcje płatności Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Visa, Delta, Diners Club International, Paypal, Bitcoin, Alipay, UnionPay, iDeal, Klarna, WebMoney, GiroPay, Interac, Mint, FanaPay, YandexMoney, OneCard
Zniżki / Kupony ExpressVPN regularnie aktualizuje ceny promocyjne

Co to jest ExpressVPN?

ExpressVPN to najwyższej jakości usługa VPN, która zapewnia najszybszą i najbardziej niezawodną usługę na rynku. Oferując 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, są jednym z najbardziej zaufanych rozwiązań VPN na rynku.

Z ponad 10 milionami zadowolonych klientów i ponad 3000 serwerów w 160 miastach w 94 krajach, są globalnym dostawcą, z którego mogą korzystać wszyscy.

Inne sieci VPN nakładają ograniczenia miesięcznego wykorzystania danych, ale ExpressVPN jest nieograniczony przez cały czas.

Bezpłatny okres próbny ExpressVPN trwa 30 dni (lub dłużej z odpowiednim kodem rabatowym). Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, możesz zarejestrować się lub jeśli zdecydujesz się skorzystać z innej bezpłatnej usługi, możesz poprosić o zwrot pieniędzy i otrzymasz zwrot za pierwszy miesiąc. Bez ryzyka.

Funkcje: czat na żywo 24/7, wielokrotnie nagradzane aplikacje na wszystkie urządzenia, nieograniczony dostęp do wszystkich treści, dzielone tunelowanie, test prędkości, brak rejestrowania.

Jeśli chodzi o serwer, możesz połączyć się z dowolnym z ich 145 serwerów w następujących lokalizacjach:

 • Stany Zjednoczone
 • Azja i Pacyfik
 • Europa
 • Afryka
 • Bliski Wschód
 • Indie

Według ich strony internetowej nie rejestrują sesji użytkownika ani danych osobowych. Co więcej, mają szeroką gamę metod płatności, takich jak PayPal, Bitcoin, WebMoney, Carte Bleue, UnionPay, Giropay i szereg innych kryptowalut.

Dla wymagającego użytkownika, który chce ostatecznej anonimowości, ExpressVPN nie może się równać z anonimowymi płatnościami. A jeśli nie doprowadzi to do absolutnej skrajności prywatności, ich aplikacje mobilne są ergonomiczne, gdy wszyscy wychodzą, zapewniając łatwy w obsłudze interfejs, który jest intuicyjny i wolny od błędów.

Czy polecam ExpressVPN?

Tak. Są moim ulubionym dostawcą VPN, z którego korzystam od ponad dwóch lat. Bogactwo lokalizacji, możliwość torrentowania, brak danych oraz innowacyjna technologia czynią z nich najlepszą VPN IMO. Jeśli chodzi o bezpłatne wersje próbne, są one jedyną siecią VPN, która nie nakłada ograniczeń na początkującego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą recenzję Express VPN. 

 • Plusy

   30-dniowy bezpłatny okres próbny, bez logowania, maksymalne prędkości połączenia, 94 różne lokalizacje serwerów, 3+ jednoczesne połączenia

 • Cons

  Brak dedykowanego adresu IP, droższe niż inne usługi VPN po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego, ograniczone ustawienia i konfiguracje.

4. VyprVPN

1 GB / miesiąc, 2 jednoczesne połączenia, doskonałe szyfrowanie, zapora ogniowa, bezpłatnie

VPNLink
Zasady zwrotu pieniędzy Brak przy korzystaniu z bezpłatnego okresu próbnego, 30-dniowa gwarancja przy płatności
Okres próbny 3-dniowy bezpłatny okres próbny przy zakupie
Opcje płatności MasterCard, Discover, American Express, Visa, PayPal, Alipay
Zniżki / Kupony Vypr VPN oferuje regularnie aktualizowane ceny promocyjne

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

Co to jest VyprVPN?

VyprVPN Free to unikalny plan, który zapewnia użytkownikom dwa jednoczesne połączenia, różnorodne protokoły, zaszyfrowaną aplikację do przesyłania wiadomości i zaporę NAT całkowicie bezpłatnie.

Zapora NAT blokuje wiele różnych ataków hakerów, uniemożliwiając im dotarcie do twojego komputera.

Podczas gdy inne sieci VPN na tej liście oferują swoim klientom nieograniczoną przepustowość lub wiele gigabajtów, VyprVPN Free zapewnia tylko 1 GB, ale to wciąż o wiele lepsze niż TunnelBear. Jak już powiedziałem, są wady i zalety wszystkich tych elementów, a ten okazuje się być lepszy w tej dziedzinie.

Funkcje: wiele lokalizacji, płynna aplikacja (w tym bezpłatna aplikacja do przesyłania wiadomości Cyphr), duże prędkości, brak dzienników, brak ograniczania przepustowości

Zaproponowano wiele lokalizacji:

 • Ameryka północna
 • Europa
 • Azja
 • Oceania
 • Afryka
 • Ameryka środkowa
 • Ameryka Południowa
 • Bliski Wschód

Wadą VyprVPN jest to, że w przeszłości były one blokowane przez Netflix. Ale VyprVPN ma przedstawiciela, który jest zoptymalizowany pod kątem geobloków i łatwo omija większość, jeśli nie całość, tej zawartości.

Czy polecam VyprVPN?

Zdecydowanie tak. Dokładnie je przetestowałem i odkryłem, że są jedną z bardziej wiarygodnych sieci VPN dostępnych dla ogółu społeczeństwa. Szczególnie podoba mi się ich wiele protokołów (L2TP / IPsec, OpenVPN, PPTP), a zwłaszcza ich podpisany protokół Chameleon, który podporządkowuje prawie wszystkie próby blokowania.

 • Plusy

  Ich zaangażowanie w nowe technologie i otwarty internet, szybkość & wydajność, onboarding & ergonomia, opcje serwera, bezpieczeństwo & szyfrowanie, obsługa klienta

 • Cons

  Bez refundacji, przechowuj pliki dziennika, nie akceptuje Bitcoin, ograniczona liczba urządzeń, które można podłączyć.

5. WindScribe.com

Limit danych 10 GB / mc, 11 lokalizacji

VPNLink
Zasady zwrotu pieniędzy 3-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy lub 10 GB użytkowania
Okres próbny Użyj za darmo w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Hongkongu, Francji, Niemczech, Holandii, Szwajcarii, Norwegii i Rumunii
Opcje płatności Główne karty kredytowe, PayPal, karty debetowe Visa / Mastercard, większość kryptowalut i zakupy mobilne w aplikacji. Możesz nawet wydobywać kopie w celu aktualizacji za pomocą przeglądarki do krypto-górników.
Zniżki / Kupony Wydobywaj aktualizacje za pomocą przeglądarki kryptowalut.

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

Co to jest WindScribe?

Ta kanadyjska firma została założona w 2015 roku, co czyni ją jednym z nowych dzieci w bloku pod względem rozwiązań VPN.

Mimo że jest nowy w grze, WindScribe ma bardzo dobrą reputację wśród społeczności VPN. Reddit zachwycił się tą usługą, zauważając jej hojną miesięczną przepustowość i zachęty dla użytkowników (jeśli wyślesz tweet @WindScribe, automatycznie otrzymasz dodatkowe 5 GB).

Większość darmowych sieci VPN ogranicza ich przepustowość, a te bez ograniczeń danych mają zwykle wolne prędkości połączenia. Z moim połączeniem 100 Mb / s, właśnie na to patrzyłem z WindScribe:

windscribe bezpłatny test prędkości usługi VPN

 • Świst: 61ms
 • Pobieranie: 39,81 Mbps na 100
 • Przekazać plik: 19,77 Mbps na 100

W przypadku darmowej sieci VPN jest to całkiem cholernie dobre. Niektóre płatne sieci VPN, takie jak Pure VPN, są w rzeczywistości wolniejsze niż WindScribe.

Funkcje: Adblock, zapora ogniowa, bez logowania, 11 lokalizacji

Bezpłatni użytkownicy uzyskują dostęp tylko do niektórych funkcji, ale są one niesamowite. Obejmują one wbudowaną zaporę ogniową WindScribe i blokowanie reklam. Uzyskujesz także możliwość P2P.

Z drugiej strony nie masz konfiguracji OpenVPN i nie otrzymasz żadnej z ich funkcji premium.

Jeśli chodzi o serwer, możesz połączyć się z dowolnym z 11 serwerów w 46 lokalizacjach:

 • Stany Zjednoczone
 • Zjednoczone Królestwo
 • Hongkong
 • Francja
 • Niemcy
 • Luksemburg
 • Holandia

Według ich strony WindScribe nie rejestruje twoich sesji / danych i możesz zapisać się do ich usługi bez e-maila. Użytkownicy mogą również zapłać anonimowo za pomocą Bitcoin.

Czy polecam WindScribe?

Tak. Są to jedne z najlepszych dostępnych bezpłatnych sieci VPN i mają wiele różnych lokalizacji. Podobnie jak ExpressVPN, możesz torrentować za pomocą WindScribe i z ogromnym ograniczeniem danych. Są zdecydowanie jednym z bardziej uzasadnionych bezpłatnych rozwiązań VPN na obecnym rynku.

Chcieć wiedzieć więcej? Przeczytaj naszą recenzję Windscribe.

 • Plusy

   100% za darmo, bez logowania, maksymalne prędkości połączenia, 11 różnych lokalizacji serwerów, adblock & zapora ogniowa

 • Cons

  1 jednoczesne połączenie maks.

6. TunnelBear

5 GB / mc, ponad 20 lokalizacji serwerów, 5 jednoczesnych połączeń, bezpłatny

VPNLink
Zasady zwrotu pieniędzy Żaden
Okres próbny Bezpłatnie za 500 MB danych miesięcznie
Opcje płatności MasterCard, Visa, American Express, Bitcoin i Jars of Honey
Zniżki / Kupony Promocje często pojawiają się na kontach mediów społecznościowych

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-header th {
kolor tła: # 003a70;
kolor: #fff! ważne;
rozmiar czcionki: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
}
# footable_4319.foo-table.footable.table>thead>tr>{
wypełnienie: .6em .78571429em! ważne;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

Co to jest TunnelBear?

Ta kanadyjska usługa VPN z dwoma przełącznikami została założona w 2011 roku. Jest to dość popularna sieć VPN, która umożliwia użytkownikom dostęp do zablokowanych treści na całym świecie.

Choć ich amatorski projekt może sprawić, że uwierzysz, że są niesławni, prawda jest taka, że ​​są po prostu proste. TunnelBear jest bardzo przyjazny dla użytkownika i poświęcony zaspokajaniu swoich klientów.

Użytkownicy mogą skorzystać z comiesięcznej promocji 1 GB Tweet, otrzymując darmowy koncert za każdym razem, gdy Tweetujesz @TunnelBear.

Jeśli chodzi o bezpłatne VPN, TunnelBear jest jednym z najlepszych do szybszych prędkości. Jeśli szukasz idealnej transmisji strumieniowej, TunnelBear pozwala ominąć blokadę sieci i połączyć się natychmiast.

Dzięki zgodności z komputerami Mac, Windows, iOS i Android możesz korzystać z tego na wielu urządzeniach.

Funkcje: 900 serwerów w ponad 20 lokalizacjach, duże prędkości, zaawansowane funkcje, brak rejestrowania

Masz wiele potencjalnych lokalizacji:

 • Stany Zjednoczone
 • Zjednoczone Królestwo
 • Kanada
 • Francja
 • Brazylia
 • Niemcy
 • Australia
 • Hongkong
 • Holandia
 • Meksyk
 • Japonia
 • Dania
 • Singapur
 • Szwecja
 • Indie
 • Szwajcaria
 • Norwegia

Wisienką na torcie jest to, że TunnelBear obchodzi geoblokowanie. Jest to jedna z niewielu sieci VPN, które potrafią oszukać BBC iPlayer.

Jedynym minusem jest ograniczenie bezpłatnego planu. Bezpłatni użytkownicy zaczynają od ponurej 500 MB miesięcznie.

Prędkości połączeń TunnelBear VPN:

wolne od tuneli testy prędkości VPN

 • Ping: 98ms
 • Pobieranie: 15,09 Mbps z 100 Mbps
 • Przesyłanie: 7,49 Mb / s na 100

Oczywiście nie jest to imponujący wynik. Możesz zapomnieć o wydajności przy takich prędkościach.

Warunki bezpłatnego planu & Prywatność

Trudno dokładnie ustalić, co otrzymujesz dzięki TunnelBear, ponieważ na ich stronie internetowej brakuje informacji. Brak informacji o protokole, szyfrowaniu, połączeniach lub przepustowości.

Czy polecam TunnelBear?

Tak. Mimo że są dalekie od mojej pierwszej sugestii dla tych, którzy szukają rozwiązania VPN, są renomowaną firmą z ergonomicznym oprogramowaniem i odpowiednimi funkcjami.

 • Plusy

  Łatwa konfiguracja, ładny design, wiele urządzeń, szeroka sieć, brak dzienników, opcje blokowania, duże prędkości, zaawansowane funkcje (GhostBear, tryb czujności)

 • Cons

  Lackluster 500 MB dla darmowych użytkowników

7. ProtonVPN.com

Brak ograniczenia danych, tylko Windows

VPNLink
Zasady zwrotu pieniędzy 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
Okres próbny Darmowa usługa z mniejszą prędkością i tylko w trzech krajach
Opcje płatności PayPal, Visa, MasterCard
Zniżki / Kupony Proton VPN oferuje kupony do łączenia usług VPN i e-mail. Obrotowe kody kuponów można znaleźć, takie jak: bestdeal

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-header th {
kolor tła: # 003a70;
kolor: #fff! ważne;
rozmiar czcionki: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
}
# footable_4319.foo-table.footable.table>thead>tr>{
wypełnienie: .6em .78571429em! ważne;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

Co to jest ProtonVPN?

ProtonVPN jest jednym z najnowszych dostępnych rozwiązań VPN, ale jest również jednym z najlepszych, jeśli chodzi o bezpłatną usługę VPN. Proton AG to grupa naukowców z Harvardu i zwolenników prywatności.

Po doprowadzeniu do zmiany sektora prywatnego (protonmail), ProtonVPN zwiększyło swoją grę, nie nakładając ograniczeń przepustowości na ruch.

Ich usługa zapewnia doskonałe prędkości połączenia dla wszystkich użytkowników, szczególnie w zakresie bezpłatnych kont.

Prędkości połączenia ProtonVPN

Wyjaśnienie testowania prędkości Proton VPN

 • Ping: 44 ms
 • Pobieranie: 34,40 Mbps z 100 Mbps
 • Przesyłanie: 23,15 Mbps na 100

Zdecydowanie usługa z przyzwoitymi prędkościami dla bezpłatnego abonamentu i absolutnie bez ograniczenia danych. Większość darmowych sieci VPN ma niskie limity danych, ale ten ma towar. To z pewnością coś, co je wyróżnia.

Ostrzeżenie: Nie oczekuj, że te prędkości będą trwać. Ponieważ usługa zyskuje na popularności na całym świecie, bezpłatni użytkownicy nie będą mogli oczekiwać tak szybkich połączeń.

Bezpłatne warunki planu, prywatność & Klient VPN

Jedynymi serwerami dostępnymi dla bezpłatnych użytkowników są:

 • Japonia
 • Holandia
 • Szwajcaria
 • Stany Zjednoczone

To około pół tuzina serwerów. Z tych serwerów żaden z nich nie jest zoptymalizowany pod kątem geobloków ani P2P (tj. Torrentowania). Przeczytaj o naszym najlepsze VPN do torrentowania tutaj.

Bezpłatni użytkownicy nie mają dostępu do żadnych swoich zaawansowanych funkcji (Secure Corse, Tor itp.). Inną dużą wadą jest brak samodzielnych klientów dla systemów operacyjnych. Brak aplikacji dla Androida, iPhone'a lub Maca. Jeśli nie masz systemu Windows, nie chcesz używać ProtonVPN.

Czy polecam ProtonVPN?

Za darmo? Zdecydowanie. Jako usługa płatna. Absolutnie nie. Warto zdobyć bezpłatne konto, dopóki jest ono dobre, ale nie spodziewaj się, że będzie ono opłacalne w perspektywie długoterminowej, ponieważ prędkości prawdopodobnie pójdą drogą dinozaura, ponieważ coraz więcej osób dowiaduje się o tym rozwiązaniu VPN.

 • Plusy

  Brak limitu danych, uczciwa prędkość pobierania i wysyłania

 • Cons

  Brak aplikacji na Maca, iOS lub Androida, bez Netflix, bez torrentowania.

8. Strefa zaufania

3-dniowy bezpłatny test, 1 GB / mc, 109 lokalizacji, nieograniczona przepustowość

VPNLink
Zasady zwrotu pieniędzy Żaden
Okres próbny 3-dniowy bezpłatny okres próbny
Opcje płatności Bitcoin, Emercoin, Verge, PayPal, Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, przelewy bankowe, Alipay, WebMoney, iDeal, UnionPay, Qiwi i więcej
Zniżki / Kupony Trust.Zone regularnie aktualizuje ceny promocyjne na swojej stronie internetowej

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-header th {
kolor tła: # 003a70;
kolor: #fff! ważne;
rozmiar czcionki: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
}
# footable_4319.foo-table.footable.table>thead>tr>{
wypełnienie: .6em .78571429em! ważne;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4322 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4322.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4322 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

Co to jest Trust.Zone?

Ich hasło brzmi: „Ten, na którym można polegać”, i łatwo zrozumieć, dlaczego. Trust.Zone zdobył uznanie za ochronę przed wyciekiem DNS. Korzystając z narzędzia do ochrony WebRTC i włączania wbudowanego przełącznika zabójstw, upewnisz się, że nie dojdzie do wycieków i nie dojdzie do wycieków podczas korzystania z konta Trust.Zone. Kliknij tutaj, aby przeczytać naszą pełną Przegląd VPN Strefy Zaufania.

Ich systemowa izolacja sprzętu czyni je jedną z najbardziej niezawodnych darmowych sieci VPN w 2018 roku. Ich surowe zasady braku dzienników to tylko jedna z rzeczy, które sprawiają, że są wartościowym rozwiązaniem.

Niestety, darmowi użytkownicy mogą podłączyć tylko jedno urządzenie na raz. Ale jeśli spróbujesz i polubisz to, co widzisz, możesz wybrać płatne konto i uzyskać trzy jednoczesne połączenia.

Trust.Zone oferuje szereg różnych usług, w tym rozwiązanie OpenVPN z domyślnym szyfrowaniem AES-256 i L2TP przez IPSec z 256-bitowym szyfrowaniem AES.

Cechy: Doskonałe szyfrowanie, niezawodna obsługa klienta, antywirus, 200 adresów IP, akceptacja Bitcoin

Niestety, trudno jest określić prędkości połączenia Trust.Zone, ponieważ użytkownicy nie mogą pingować hostów Trust.Zone. Ale Trust.Zone ostrzega swoich klientów, aby korzystali z serwerów znajdujących się bliżej domu, aby uzyskać lepsze wyniki.

Czy polecam Trust.Zone?

Tak. Są godną zaufania usługą VPN z przejrzystością, jeśli chodzi o skuteczność ich produktu. Zawsze możesz spróbować przed zakupem i uzyskać trzy jednoczesne połączenia. Trust.Zone posiada również wbudowany przełącznik zabijania.

 • Plusy

  Bezpłatny okres próbny, P2P, odpowiednio bezpieczny, bez logów, akceptacja Bitcoin

 • Cons

  Tylko wsparcie oparte na biletach

9. Prywatny tunel

Perfect Forward Secrecy (PFS), 2 GB za darmo

VPNLink
Zasady zwrotu pieniędzy Żaden
Okres próbny 7-dniowy bezpłatny okres próbny
Opcje płatności Główne karty kredytowe, główne karty debetowe, PayPal, przelewy bankowe
Zniżki / Kupony Private Tunnel nie oferuje obecnie kuponów

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-header th {
kolor tła: # 003a70;
kolor: #fff! ważne;
rozmiar czcionki: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
}
# footable_4319.foo-table.footable.table>thead>tr>{
wypełnienie: .6em .78571429em! ważne;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4322 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4322.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4322 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4327 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}
# footable_parent_4327.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4327 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4327 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4327 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4327 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

Co to jest prywatny tunel?

Private Tunnel to komercyjny off-shoot OpenVPN Technologies. Twój bezpłatny okres próbny nie zawiera żadnych zobowiązań, możesz anulować w dowolnym momencie, ale prawdopodobnie nie będziesz chciał, gdy dowiesz się o ich niedrogich planach, które zapewniają od 100 do 500 GB.

Chociaż są one dość ograniczone, jeśli chodzi o serwery (około siedmiu między USA, Kanadą, Wielką Brytanią, Szwajcarią i Holandią, ich usługa jest kompatybilna na wielu platformach od Windows i OSX do Mac (w przypadku tych ostatnich, potrzebny będzie interfejs Tunnelblick typu open source wydany na licencji GPLv2).

Niestety Private Tunnel ma pewne problemy, jeśli chcą walczyć z lepszymi VPNami, takimi jak ExpressVPN i tym podobne. W wersji Mac OSX występuje wyciek danych, więc kupujący uważaj.

Cechy: Wyjątkowe szyfrowanie za pomocą protokołu OpenVPN, łatwe w obsłudze oprogramowanie, 2 GB bezpłatnej wersji próbnej, plany grupowe dla firm, akceptacja Bitcoin

Chociaż o Private Tunnel można powiedzieć wiele dobrych rzeczy, jedyną naprawdę wątpliwą rzeczą jest to, że mają siedzibę w USA. To zły znak dla większości zapalonych użytkowników VPN. Amerykańskie przepisy dotyczące zatrzymywania danych mogą oznaczać, że Private Tunnel będzie zmuszony przekazać poufne informacje o użytkowniku instytucji rządowej.

Dla całkowitej prywatności użytkownikom lepiej byłoby skorzystać z bezpieczniejszego płatnego rozwiązania VPN, ale to nie znaczy, że Private Tunnel nie jest dobry. Przeciwnie, udowodnili, że mogą chronić Twoją anonimowość w Internecie dzięki 128-bitowemu szyfrowaniu AES-GCM.

Prędkości połączenia Private Tunnel VPN:

 • Ping: 25ms
 • Pobieranie: 50 Mb / s na 100 Mb / s
 • Przesyłanie: 26 Mb / s na 100

W przypadku bezpłatnej usługi próbnej te prędkości są naprawdę całkiem dobre. 7-dniowy bezpłatny okres próbny można uzyskać za pomocą karty PayPal. Jeśli anulujesz w tym 7-dniowym oknie, twoje konto PayPal nie zostanie obciążone.

Ich bezpłatna usługa jest kompatybilna z systemami Windows, Mac, Android i iOS.

 • Japonia
 • Holandia
 • Szwajcaria
 • Stany Zjednoczone

To około pół tuzina serwerów. Z tych serwerów żaden z nich nie jest zoptymalizowany pod kątem geobloków ani P2P (tj. Torrentowanie).

Bezpłatni użytkownicy nie mają dostępu do żadnych swoich zaawansowanych funkcji (Secure Corse, Tor itp.). Inną dużą wadą jest brak samodzielnych klientów dla systemów operacyjnych. Brak aplikacji dla Androida, iPhone'a lub Maca. Jeśli nie masz systemu Windows, nie chcesz używać ProtonVPN.

Czy polecam prywatny tunel?

Tak, są zaufanym źródłem prywatności i bezpieczeństwa z gwarancją zwrotu pieniędzy. To bezproblemowa wersja próbna, która zapewnia doskonałe szyfrowanie.

 • Plusy

  Dobra prędkość pobierania i wysyłania, działa na większości urządzeń, bezpłatnie przez pierwsze siedem dni

 • Cons

  Firma ma siedzibę w kraju, w którym obowiązują delikatne przepisy dotyczące prywatności w Internecie

10. Zniknął VPN

3 x więcej treści Netflix, zalecany przez Lifehacker, 3-dniowy bezpłatny okres próbny

VPNLink
Zasady zwrotu pieniędzy Żaden
Okres próbny 3-dniowy bezpłatny okres próbny
Opcje płatności Visa, MasterCard, American Express
Zniżki / Kupony Żaden

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-header th {
kolor tła: # 003a70;
kolor: #fff! ważne;
rozmiar czcionki: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
}
# footable_4319.foo-table.footable.table>thead>tr>{
wypełnienie: .6em .78571429em! ważne;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4322 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4322.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4322 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4327 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}
# footable_parent_4327.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4327 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4327 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4327 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4327 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

# footable_parent_4329 .foo-table img {
maksymalna szerokość: 100%;
margines na dole: 0;
rozmiar czcionki: 17px;
}

# footable_parent_4329 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4329 .x-btn.x-btn-flat: hover {
margines: 0 auto;
Blok wyświetlacza;
maksymalna szerokość: 300 pikseli;
}

# footable_parent_4329.semantic_ui .ui.table td {
wypełnienie: 0,5em;
rozmiar czcionki: 15px;
} # footable_4329 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4329 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4329 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4329 th.ninja_column_1 {text-align: center; }

Co to jest Vanished VPN?

Vanished VPN to australijska usługa VPN, idealna dla tych, którzy chcą uzyskać dostęp do wielu treści Netflix, szczególnie tych, którzy chcą uzyskać dostęp do bibliotek Netflix.

Ich obejście podpisu umożliwia strumieniowe przesyłanie ton niedostępnej treści przy użyciu jednego z ich bezpiecznych serwerów proxy.

Dzięki Vanished VPN możesz łatwo skonfigurować wiele serwerów, z których każdy może być używany do uzyskiwania dostępu do treści z innego kraju (na przykład jeden serwer dla kanadyjskiej treści Netflix, jeden dla treści azjatyckich i tak dalej).

Rejestracja i konfiguracja nie są tak łatwe w przypadku Vanished VPN, jak w przypadku innych VPN. Ponieważ Vanished nie ma skonfigurowanych aplikacji, musisz ręcznie ustawić połączenia VPN, a także poczekać na wiadomość e-mail z nazwą użytkownika i hasłem.

Warto je jednak wypróbować, ponieważ masz trzydniowe okno, aby je sprawdzić, a po tym są stosunkowo niedrogie.

Przy prędkościach tak niskich, jak 1 Mb / s, Vanished jest daleki od największej dostępnej darmowej sieci VPN, ale jest też daleki od najgorszego. Podczas bezpłatnego okresu próbnego będziesz mógł przesyłać strumieniowo treści z wielu sieci i nie będą one przechowywać żadnych dzienników Twojej aktywności użytkownika.

Funkcje: Kompatybilność z wieloma urządzeniami (Mac, Windows, OSX, Android, Playstation 4), optymalizacja geobloków, niedrogie plany, brak dzienników

Witryna zaginionych sieci VPN zawiera dość mało informacji na temat ich bezpłatnego planu, a zamiast tego zachęca Cię do spróbowania.

Jako startup nie są najbezpieczniejszymi sieciami VPN na rynku. W rzeczywistości, jeśli coś pójdzie nie tak, użytkownicy faktycznie ponoszą odpowiedzialność i na ich stronie nie ma numeru telefonu (zwykle jest to oznaka podejrzanej operacji).

Kolejnym wątpliwym czynnikiem jest ich polityka rejestrowania. Mimo że Zgubione roszczenia VPN że nie zapisują ani nie sprzedają danych użytkownika, rejestrują Twój źródłowy adres IP, czasy rozpoczęcia i zakończenia połączenia oraz całkowitą liczbę używanych bajtów przez 30 dni.

Odbywa się to rzekomo w celu rozwiązywania problemów, naliczania opłat i obsługi przestępstw popełnionych w związku z ich usługami. Po upływie 30 dni mówi się, że informacje te zostały usunięte, ale nie ma sposobu, abyśmy wiedzieli, czy tak się naprawdę dzieje.

Czy polecam Vanished VPN?

Tak, ale z silnym zastrzeżeniem. Dla bardzo podstawowych użytkowników, którzy potrzebują krótkotrwałej anonimowości podczas zwykłego przeglądania, Zniknął VPN może być właśnie dla ciebie.

Jeśli jesteś podobny do reszty z nas, którzy spędzają dużo czasu w Internecie i potrzebują dedykowanego hosta z solidnym szyfrowaniem i ugruntowanej reputacji wśród społeczności VPN, nie jest to rozwiązanie VPN, którego potrzebujesz.

 • Plusy

  Szeroka gama treści przesyłanych strumieniowo, dobra prędkość pobierania i wysyłania, działa na wielu urządzeniach i możesz anulować w dowolnym momencie.

 • Cons

  Długotrwałe buforowanie podczas ładowania treści Netflix, niepożądane wyskakujące okienka reklam, brak obsługi klienta, nie odblokowuje już Netflix US.

Dlaczego nie lubimy darmowych sieci VPN?

Czasami monitorują twoją aktywność
Często zbierają dzienniki danych w celu ich sprzedaży stronom trzecim
Wyświetlają reklamy, podczas gdy najlepsze sieci VPN mają funkcję blokowania reklam
Darmowe VPN mają prędkości o 70% wolniejsze niż płatni dostawcy VPN

Niezawodna, całkowicie anonimowa płatna sieć VPN oferuje błyskawiczne prędkości, twardą politykę „bez dzienników”, powszechną dostępność, całodobową obsługę klienta i szereg zaawansowanych funkcji, takich jak testy prędkości, filtrowanie adresów URL, blokowanie reklam, wykrywanie włamań & zapobiegać i więcej.

Według naszych badań najbardziej zaufanymi i niezawodnymi dostawcami VPN są NordVPN i Surfshark. Obie usługi są bezpieczne i łatwe w użyciu. Są one stosunkowo niedrogie i można je stosować na wszystkich głównych platformach.

To powiedziawszy, istnieje wielu bezpłatnych dostawców VPN, którzy zapewniają wystarczającą prędkość i odpowiednie funkcje dla tych, którzy nie chcą wydawać żadnych dolarów na podstawowe surfowanie i streaming. Te powody są takie same, jak w przypadku najlepszych hostów internetowych, darmowe hosty, takie jak darmowe VPN, sprzedają dane użytkownika.

Często zadawane pytania na temat VPN za darmo

P: Jaki jest najlepszy darmowy VPN na Androida?

ZA: Express VPN to najlepsza darmowa opcja dla Androida. Oferują 30-dniowy okres próbny, którego możesz użyć do przetestowania na urządzeniu z Androidem, aby sprawdzić, czy warto.

P: Jaki jest najlepszy darmowy VPN do torrentowania?

ZA: Szczerze mówiąc, nie ma jednego. Darmowe sieci VPN używają serwerów proxy, które kosztują pieniądze. Jeśli używasz w 100% darmowego, wtedy twój ruch jest często kierowany z naprawdę nikczemnym ruchem, z którym nie chcesz powiązać twojego IP.

P: Czy darmowe VPN są niebezpieczne??

ZA: Tak, oni są. Pomyśl o tym w ten sposób. Korzystanie z bezpłatnego VPN jest jak pójście do publicznej kawiarni Wi-Fi, w której wszyscy dzielą ten sam adres IP i łączą się, a zamiast 20 osób masz 100 000. Nie masz prywatności, a ten, kto płaci za proxy dla darmowej sieci VPN, zdecydowanie na tym zarabia.

P: Która darmowa sieć VPN jest najlepsza??

ZA: Odpowiedzieliśmy na to. Wszystkie są śmieciami.

P: Co to jest najszybsza darmowa sieć VPN?

ZA: Szczerze mówiąc, nie jestem pewien, ponieważ nawet jeśli znajdziesz szybką, nie byłaby to zwykła usługa VPN.

P: Jaki jest najlepszy darmowy VPN dla iPhone'a?

ZA: Prawie 80% aplikacji VPN w iStore to oszustwa. Strzec się.

Wniosek

Oto nasz wszechstronny przewodnik po najlepszych darmowych sieciach VPN w 2020 roku. Jeśli nadal nie masz pewności, dlaczego potrzebujesz rozwiązania VPN, pozwól, że spróbuję podsumować, jak ważne jest, aby ludzie korzystali z sieci VPN. Aby uzyskać bardziej szczegółową recenzję, sprawdź naszą najlepsze VPN dla Australii przewodnik.

Jeśli mieszkasz w Australii lub nawet tylko odwiedzasz, musisz zdawać sobie sprawę z faktu, że prywatne i sponsorowane przez państwo organizacje szpiegują cię. Te instytucje monitorują i rejestrują Twoją aktywność online.

Australia należy do tzw. „Czternastu oczu”, spółdzielni krajów, w tym Nowej Zelandii, Kanady i Stanów Zjednoczonych, które zawarły umowę, na mocy której będą gromadzić, analizować i udostępniać informacje wywiadowcze… o Tobie. Prywatni obywatele po prostu nie są już prywatni.

Aby zablokować ich gromadzenie poufnych danych osobowych i zapobiec złośliwym cyberatakom, musisz korzystać z VPN. Sieci VPN na tej liście są znane z tego, że potrafią blokować reklamy, odblokowywać cenzurowane treści i zapewniać najwyższe bezpieczeństwo, gdy jesteś aktywny w Internecie.

Surfshark będzie moim pierwszym wyborem, a zaraz po nim NordVPN. Obaj wypowiadali się na temat wszelkich problemów w swoim oprogramowaniu i konsekwentnie zwracali się do klientów o opinie na temat ich usług. Są łatwe w użyciu, mają niesamowite szyfrowanie, a ich prędkość należy do najszybszych. Ceny są również rozsądne dla obu, a ich obsługa klienta jest najbardziej niezawodna w branży.

VyprVPN to mój czwarty faworyt, ponieważ pozwalają bez problemu oglądać treści zablokowane w kraju i mają unikalny, przemyślany interfejs. Regularnie ulepszają również technologię, jeśli chodzi o aplikacje na telefon.

Teraz, gdy wiesz o moich najlepszych typach, czas dać im szansę. Niezależnie od tego, który zdecydujesz się wybrać, wiem, że poczujesz się znacznie lepiej w kwestii korzystania z Internetu.

Czy wypróbowałeś którąś z tych darmowych sieci VPN lub innych? Daj nam znać, klikając przycisk „Dodaj swoją recenzję VPN” u dołu tej strony!

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me