Najlepsze sieci VPN do torrentowania (2020)

Ochrona Twojej tożsamości online jest obecnie koniecznością. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o udostępnianie plików P2P, ponieważ nie zawsze wiesz, co pobierasz, ani kto ogląda.

Przy wyborze należy wziąć pod uwagę wiele kwestii najlepsza sieć VPN do torrentowania. Musisz walczyć z hakerami i nadzorem rządowym w naturze.

W Australii ponad 55 międzynarodowych stron z pirackimi torrentami zostało zablokowanych dzięki orzeczeniu sądu z sierpnia 2017 r. Nawet w wieku Creative ComLicencje mons, użytkownicy mają ograniczony dostęp do treści.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​istnieje kilka świetnych sieci VPN, które umożliwiają obejście tego blokowania, dzięki czemu można przeglądać i pobierać wszystkie filmy, programy telewizyjne i specjalne wydarzenia sportowe, kiedy tylko chcesz.

Ale wybór odpowiedniej to inna historia, która może być śliska, jeśli nie masz doświadczenia z VPN. Z tego powodu opracowałem listę najlepsze VPN do torrentowania.

Moja lista opiera się na dokładnych testach i badaniach, aby zapewnić, że przeczytasz tylko o najbardziej renomowanych dostępnych.

Po przetestowaniu ponad 25 sieci VPN i pobraniu (lub próbie pobrania) ponad 250 plików na całym świecie, od Melbourne po Canberrę. Dzięki najlepszym VPNom mogłem korzystać z BitTorrenta, pobierać filmy i przesyłać strumieniowo każdy odcinek Gra o tron. ��

Umysł może potrzebować książek, ponieważ miecz potrzebuje osełki, jeśli chce zachować przewagę, ale mój umysł potrzebuje nieograniczonej liczby pobrań, a dzięki najlepszym VPN na tej liście mogę pobrać zawartość mojego serca (i umysłu).

NordVPN

Wybór nr 1, doskonała równowaga prywatności & Szybkość, podwójne szyfrowanie danych

PROS

Dodatkowa ochrona, szyfrowanie na poziomie wojskowym, różnorodne opcje cenowe, łatwa konfiguracja, różnorodne metody płatności, w tym Bitcoin, serwery w 61 krajach

CONS

Wolniejsze prędkości niż u niektórych konkurentów, brak wsparcia telefonicznego

NordVPN istnieje już od dłuższego czasu i są bardzo popularne z oczywistych powodów. Dzięki NordVPN otrzymujesz nieograniczone udostępnianie P2P, blokowanie wycieków DNS, przełącznik zabijania i 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Co więcej, używają szyfrowania na poziomie wojskowym i zapewniają swoim użytkownikom CyberSec, który automatycznie blokuje takie rzeczy, jak złośliwe oprogramowanie, dzięki czemu nie musisz się martwić o zagrożenia cybernetyczne podczas torrentowania lub przesyłania strumieniowego zablokowanych treści.

CyberSec chroni również przed atakami DdoS (Distributed Denial of Service). Atak DDOS jest rodzajem ataku, w którym wiele zaatakowanych systemów jest używanych do atakowania jednego systemu w szczególności. Twój system. CyberSec chroni cię przed takim atakiem.

Inne zaawansowane funkcje obejmują Podwójna sieć VPN, która dwukrotnie szyfruje ruch internetowy, aby stworzyć dodatkową warstwę prywatności. Ten proces łączenia serwerów pozwala ukryć się za wieloma serwerami, aby lepiej chronić swoją tożsamość.

To tylko niektóre z funkcji, których możesz oczekiwać od NordVPN. Sprawdź naszą pełną recenzję NordVPN tutaj.

Surfshark

# 2 Najtańsza opcja torrentowania

PROS

Świetna prędkość, solidne wsparcie i jedna z najniższych cen za jakość / szybkość. 

Odblokowuje serwis Netflix i inne usługi przesyłania strumieniowego multimediów

CONS

Powolna odpowiedź e-mailowego zespołu wsparcia

Surfshark jest względnie nowicjuszem na scenie VPN, ale zyskał na popularności dzięki silnym fundamentom sieci, różnorodności centrów danych i surowym zasadom braku logowania.

Jeśli chodzi o torrentowanie, głównym powodem, dla którego wybraliśmy Surfshark, jest bezpieczeństwo. Protokoły VPN Surfshark wykorzystują 256-bitowe szyfrowanie AES klasy wojskowej.

Jednak firma idzie na dodatkowy krok polegający na włączeniu 2048-bitowej wymiany kluczy DHE-RSA i skrótu uwierzytelniającego SHA512 dla dodatkowego bezpieczeństwa (tłumaczenie: najlepsze możliwe szyfrowanie i bezpieczeństwo). Istnieje również ochrona przed wyciekiem DNS i WebRTC w technologii zasilającej tę sieć. Przeczytaj więcej na ten temat w naszej recenzji tutaj.

Ogólnie Surfshark to świetny wybór dla osób, które szukają zarówno anonimowości, jak i prywatności czegoś takiego jak Nord VPN bez konieczności płacenia za rękę i nogę.

ExpressVPN

# 3 Szybki i wiele adresów IP

PROS

Najszybsze prędkości, niezrównana obsługa klienta, zaawansowane funkcje, brak dzienników, pełna prywatność

CONS

Najszybsze prędkości, niezrównana obsługa klienta, zaawansowane funkcje, brak dzienników, pełna prywatność

ExpressVPN ma ustaloną politykę braku dzienników, co oznacza, że ​​możesz bezpiecznie używać uTorrent lub dowolnego innego klienta BitTorrent do udostępniania plików z całkowitą anonimowością.

Wystarczy zarejestrować się, postępować zgodnie z ich podstawowymi instrukcjami i w ciągu kilku minut możesz połączyć się z dowolnym serwerem. Stamtąd możesz bezpiecznie pobrać uTorrent i zacząć korzystać z jego aplikacji, aby rozpocząć torrent. Ich funkcja inteligentnej lokalizacji może nawet wybrać optymalną lokalizację dla Twojej sieci.

Używają najwyższego poziomu szyfrowania (256-bitowe AES) i pozwalają na użycie dowolnego z głównych protokołów (OpenVPN, L2TP, PPTP i SSTP).

Dzięki ExpressVPN Ty uzyskaj wszystkie funkcje, o których wspomnieliśmy wcześniej—24/7 obsługa klienta na żywo, prędkości zabójców, przełącznik zabójstw, nieograniczona przepustowość i więcej.

Buforowana sieć VPN

# 4 Brak szybkości / bezpieczeństwa

PROS

Oferty specjalne, brak logów, szybkie serwery, 256-bitowe szyfrowanie Blowfish, nieograniczona przepustowość, 5 jednoczesnych połączeń, całodobowa obsługa klienta

CONS

Nie jest to najtańsze rozwiązanie VPN, bez blokowania reklam, nie ma zaawansowanych funkcji

Dzięki solidnym międzynarodowym testom prędkości i niezawodnemu klientowi jasne jest, dlaczego Buforowana sieć VPN zdobyła nagrody i był opisywany w najważniejszych publikacjach technicznych, takich jak Wired Magazine. To renomowana firma, która oczywiście dba o swoich klientów.

Co roku ta budapeszteńska firma przyznaje 5 000 $ 5 studentom na pokrycie kosztów ich edukacji na uniwersytecie. Oferują wsparcie dla partnerów i dedykowaną obsługę klienta.

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów nie nakładają absolutnie żadnych ograniczeń na użytkowników, którzy chcą udostępniać pliki. Będziesz miał całkowity dostęp do torrentów dzięki ich oprogramowaniu. Korzystając z ich technologii, będziesz w stanie ominąć ingerencję rządu i odblokować treści, które chcesz wyświetlić lub pobrać.

Maskując swój adres IP i odpowiednio szyfrując ruch online, buforowana sieć VPN zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby odblokować strony z torrentami i cieszyć się treścią, którą chciałeś sprawdzić.

Warto również wspomnieć, że niektóre witryny VPN wyglądają, jakby zostały spolicznione przez czyjś młodszego brata przez długi weekend. Buffered.com nie może wyglądać lepiej. Dzięki banerom, które odtwarzają fakt, że zostały one przedstawione w Czasie, sukcesie i wyżej wspomnianym przewodowym, strony są przyjazne dla oczu i łatwe w nawigacji. Ich interfejs jest również łatwy w nawigacji.

IPVanish

Kolejny silny zawodnik

PROS

Brak dzienników, solidne szyfrowanie, wiele serwerów, torrentowanie dozwolone, akceptuje Bitcoin

CONS

Z siedzibą w USA, gdzie NSA może zapukać, mniej niż wzorowa obsługa klienta

IPVanish jest świetny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Wyposażony w solidny zestaw narzędzi bezpieczeństwa, IPVanish to marzenie torrenta. Podobnie jak ExpressVPN i NordVPN, IPVanish zapewnia idealne szyfrowanie do udostępniania plików i przesyłania strumieniowego.

Ta wielokrotnie nagradzana sieć VPN zapewnia prywatność za pośrednictwem Socks5, funkcji proxy, która pozwala zachować prywatność, ukrywając swój prawdziwy adres IP podczas przekazywania ruchu P2P przez jeden z jego Ponad 40 000 adresów IP na jednym z wielu serwerów.

Mają dwa serwery w Melbourne i łącznie Ponad 950 serwerów w ponad 60 krajach, co czyni je jednym z najbardziej rozpowszechnionych rozwiązań VPN na świecie. Oferują również trzy niedrogie plany.

Prywatna sieć VPN

Solidne drugie miejsce

PROS

Silny OpenVPN, brak polisy, przystępne ceny, siedmiodniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, serwery w 29 krajach

CONS

Brak wbudowanego zasięgu wycieków DNS

Ekonomiczna opcja dla bardziej oszczędnego użytkownika, który wciąż chce możliwości torrentowania, Private VPN korzysta z konkretnej kryptografii, aby zachować anonimowość. Ich usługi obejmują: wbudowany przełącznik zabijania i utrzymują twardą politykę braku dzienników.

Dzięki Private VPN możesz odblokować treści specyficzne dla regionu i zablokowane witryny. Ich szybkie serwery są jednymi z najbardziej niezawodnych w okolicy, a ich konfiguracja jednym kliknięciem eliminuje problem związany z rejestracją i rozpoczęciem pracy.

Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami, Private VPN to usługa, która jest ceniona za przyjazną obsługę klienta i szybkie połączenia.

Niestety każda róża ma swój kolec, a tym jest brak ochrony przed wyciekiem DNS. Ale dla zwykłego użytkownika jest to dobry, tani wybór, który prawdopodobnie wykona zadanie.

CyberGhost

Drugie miejsce w rankingu

PROS

Prywatne, z siedzibą w Rumunii (bez szpiegowania przez rząd), dobrze wyglądające i łatwe w obsłudze oprogramowanie, pięć jednoczesnych połączeń, czat na żywo 24/7, ochrona przed wyciekiem DNS, przełącznik zabijania, udostępnianie P2P

CONS

Mylące ceny, zła reputacja wśród byłych klientów

To oprogramowanie jest niezwykle łatwe w użyciu i ma wszystkie zalety droższych rozwiązań VPN. CyberGhost z siedzibą w Rumunii zapewnia wyjątkowe prędkości na pobliskich serwerach i nie zachowuje absolutnie żadnych dzienników sesji użytkownika.

Blokuje protokół Torrent na wszystkich serwerach, normalizując ruch i umożliwiając korzystanie ze wszystkich sieci P2P. Jedyną wątpliwą rzeczą w CyberGhost jest to, że możesz pobrać go całkowicie za darmo.

Darmowe VPN to coś, na co użytkownicy muszą zachować ostrożność, ponieważ większość darmowych VPN nie jest naprawdę darmowa. Mają złą reputację w zakresie gromadzenia danych i sprzedawania ich stronom trzecim w celu zapłaty za ich bezpłatną usługę.

To powiedziawszy, po uruchomieniu testu z CyberGhost, nie znaleźliśmy żadnych dowodów na to, że tak było i nie wykryto również wycieków DNS. Biorąc wszystko pod uwagę, CyberGhost wydaje się być realna opcja dla użytkownika, który ma napięty budżet.

Chroń się teraz

Twoja prywatność ma znaczenie, szczególnie jeśli chodzi o udostępnianie plików P2P. Torrentowanie może być bardzo niebezpieczne. Może to powodować problemy prawne, ataki złośliwej zawartości lub złośliwego oprogramowania. Może to spowodować wyciek danych i kradzież poufnych informacji.

Sieci VPN mogą odeprzeć wszystkie te cyberzagrożenia i pomóc zachować dyskrecję.

Jeśli nadal nie masz pewności co do korzystania z jednej z tych usług, pamiętaj, że sieci VPN na tej liście mają gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz wypróbować ich usługę i sprawdzić, czy jest to odpowiednie dla Ciebie.

Jak chronią mnie sieci VPN do torrentowania?

Szyfrowanie VPN i unikalne adresy IP zapewniają, że Twój dostawca usług internetowych nie może zobaczyć, co robisz w Internecie, ponieważ wszystkie dane przesyłane z komputera przez serwer VPN są ukryte.

Ponieważ jednym z głównych powodów, dla których torrentowanie jest dużym nie-nie, jest to z powodu treści chronionych prawem autorskim, dostawcy VPN kończą się flaksem od właścicieli praw autorskich zamiast ciebie. To dlatego, że twój prawdziwy adres IP nie jest ujawniony.

Łącząc się z Serwery VPN zlokalizowane w krajach, które nie cenzurują witryn ze względu na prawa autorskie, możesz skutecznie odblokować strony z torrentami i zobaczyć, co chcesz.

Zrozumienie prawa

Niektóre kraje (w tym Wielka Brytania i Indie) rozpadają się, jeśli chodzi o przestępstwa przeciwko prawom autorskim w Internecie, ale większość krajów uważa piractwo za sprawę cywilną, a nie kryminalną. Oto lista krajów i związanych z nimi przepisów VPN.

Jednym z najbardziej rozpowszechnionych skutków piractwa jest list ostrzegawczy od twojego dostawcy usług internetowych. Jeśli korzystasz z odpowiednio bezpiecznej sieci VPN, nie napotkasz tego problemu, ponieważ Twój rzeczywisty adres IP nie będzie widoczny dla nikogo.

Jak upewnić się, że twoja sieć VPN do torrentowania cię chroni

Jeśli chcesz wiedzieć, czy jesteś naprawdę bezpieczny i prywatny, odwiedź IPLeak.com. Jeśli nie widzisz swojego prawdziwego adresu IP lub jednego z usługodawcy internetowego, jesteś chroniony przez VPN.

Dla dodatkowej pewności możesz sprawdzić, czy twój klient BitTorrent przecieka twój prawdziwy adres IP, przewijając w dół do Wykrywania adresu Torrent i dodając link magnetyczny do twojego klienta BitTorrent. Będzie to monitorować Twoją aktywność torrentową i wykrywać wszelkie wycieki.

Rzeczy do rozważenia przed rejestracją za pomocą VPN

Jeśli chodzi o wybór najlepszej sieci VPN do torrentowania, musisz wiele wiedzieć.

Udostępniający pliki torrent i P2P potrzebują prywatności, ale potrzebują również odpowiedniego pułapu, jeśli chodzi o ograniczenia danych. Niskie prędkości i duża przepustowość będą stanowić problem dla tych, którzy chcą pobrać lub przesłać przyzwoitą ilość treści.

Mając to na uwadze, zanim zdecydujesz się na VPN dla swoich potrzeb związanych z torrentowaniem, musisz wziąć pod uwagę kilka czynników:

  • Bezpieczeństwo
  • Zasady rejestrowania
  • Limit przepustowości
  • Wydajność testowania prędkości

Najważniejszą kwestią przy poszukiwaniu VPN do torrentowania jest kryptografia oprogramowania. Właściwe szyfrowanie zapewnia użytkownikowi, że żadne osoby trzecie nie będą w stanie szpiegować jego działalności ani atakować go reklamami lub wirusami.

Lepsze sieci VPN na rynku oferują protokół OpenVPN, model bezpieczeństwa dla bezpiecznego transportu tunelowego. Dzięki temu dostawcy usług internetowych (dostawcy usług internetowych), niezależnie od takich rzeczy, jak obowiązkowe zatrzymywanie danych. W ten sposób powstrzymujesz ich przed gromadzeniem twoich danych osobowych i danych osób, z którymi komunikujesz się online.

Prywatne firmy od dawna używają sieci VPN do tego rodzaju niewidzialnego bezpieczeństwa, ale teraz została ona udostępniona ogółowi społeczeństwa i na rynku istnieje wiele rozwiązań VPN, z których wiele oferuje oprogramowanie zabezpieczające z własnymi algorytmami podpisu do konkretnego szyfrowania.

ZA Zasady logowania VPN są bardzo ważne ponieważ to decyduje o tym, czy Twoja aktywność online jest naprawdę prywatna, czy tylko „trochę, trochę prywatnie”. Niektóre sieci VPN powiedzą ci, że mają zasady braku dzienników, co oznacza, że ​​nie zapisują sesji użytkownika, ale w wielu przypadkach jest to jest fałszywym roszczeniem.

Użytkownicy Reddit i innych forów wezwali VPNy, takie jak HideMyAss, do zbierania danych i udostępniania tych informacji innym osobom. Podobne zarzuty zostały postawione w Pure VPN, chociaż zarzuty te są w dużej mierze bezpodstawne.

Oprócz wyboru VPN z surową polityką braku dzienników, będziesz również musiał szukać takiej z dużą przepustowością. Oczywiście, szybkość twojego VPN nie jest wyłącznie obowiązkiem VPN, z którym korzystasz, to także twoja odpowiedzialność.

Jeśli korzystasz z sieci VPN, która twierdzi, że ma duże prędkości, i uważasz, że jest ona wolna, rozważ użycie bliższego serwera. W większości przypadków VPN ma serwery w Twojej okolicy. Zawsze używaj serwera, który odpowiada twojemu celowi.

Innym sposobem na zwiększenie prędkości jest użycie protokołu PPTP. PPTP oznacza Point-to-Point Tunneling Protocol. Jest to jeden z najstarszych i najprostszych protokołów i najszybszy obliczeniowo. Pamiętaj jednak, że ty nie uzyska maksymalnego bezpieczeństwa dzięki protokołowi PPTP więc naprawdę jest to połączenie pomiędzy najwyższym bezpieczeństwem a najwyższą prędkością.

Testowanie prędkości to kolejna kwestia. ExpressVPN to moja ulubiona sieć VPN ze względu na ich przejrzystość i zaangażowanie w sprawy klientów. Byli pierwszymi VPNami, którzy wprowadzili narzędzie Speed ​​Test, które pokazuje w czasie rzeczywistym dokładnie, jakie prędkości osiągasz dzięki połączeniu ich serwera.

Aby naprawdę zoptymalizować prędkość, powinieneś uaktualnić własną prędkość połączenia za pośrednictwem własnego usługodawcy internetowego. Pamiętaj, aby to zrobić przed użyciem sieci VPN. Nie używaj również darmowej sieci VPN do torrentowania lub przesyłania strumieniowego. Aby uzyskać więcej informacji na temat prędkości, przeczytaj nasz świetny przewodnik, jak przyspieszyć Internet.

Które sieci VPN najlepiej nadają się do torrentowania w 2018 roku? Przyjrzeliśmy się uważnie wszystkim głównym VPNom na rynku (i niektórym mniejszym, których za wszelką cenę chcesz uniknąć) i oceniliśmy je na podstawie szybkości, funkcji, szyfrowania, ceny, obsługi klienta i większości co ważne, prywatność.

Wniosek

Myślę, że zgodzisz się, że korzystanie z VPN ma wiele zalet.

Dzięki silnej sieci VPN możesz uniknąć wszystkiego, od fałszowania Wi-Fi i ataków Honeypot po Firesheep i ransomware podczas pobierania i przesyłania anonimowo treści.

Nawet jeśli chcesz po prostu połączyć się z przyjaciółmi lub rodziną, VPN ma twoje plecy, chroniąc twoje hasła i osobiste rozmowy przed wścibskimi oczami korporacji, hakerów i instytucji rządowych.

Teraz, gdy zobaczyłeś nasze sześć najlepszych typów, być może masz problem z ustaleniem tylko jednego. W takim przypadku polecam wypróbowanie jednego lub dwóch, aby dowiedzieć się, który z nich odpowiada Twoim potrzebom.

Gdybym musiał wybrać swoją pierwszą trójkę, jaZdecydowanie skorzystałby z NordVPN, Surfshark, i ExpressVPN. Każdy z nich oferuje dobrą prędkość, niezawodne wsparcie, solidne szyfrowanie i specjalne oferty dla osób, które zarejestrują się po raz pierwszy.

Sieci VPN są istotnym zasobem, a teraz masz wiedzę, której potrzebujesz, aby zacząć szukać realnego rozwiązania VPN. Happy streaming.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me