Najlepsze VPN dla Netflix (2020)

Kiedy byłem młody, kochałem przyrodę i spędzałem większość czasu w Murray, ale każdy facet, który dorastał w drugiej połowie lat 90., może ci powiedzieć, że na zewnątrz nudno jest po chwili i chcesz prawdziwej rozrywki.

Niestety, dla mnie i moich przyjaciół rozrywka była trudna do zdobycia. Kiedy jesteś za młody na odrobinę bursztynowego płynu i dojrzewasz w pokorze, nie można o tym upić się i zepsuć. ��

Wtedy i do dziś zwracam się do amerykańskich filmów, aby zaspokoić pragnienie podniecenia. Ale Południowa Australia jest kiepska, jeśli chodzi o filmy. Przynajmniej było wtedy. Jedyne kino, które pamiętam, to zabytkowy Teatr Capri, oddalony o 60 kilometrów. Gwizd!!

Kiedy moi rodzice dali mi i mojemu bratu komputer, byliśmy już za księżycem. Wreszcie będziemy mogli oglądać YouTube i pobierać filmy. Wystarczy powiedzieć, że zabawa trwała długo.

Jak każdy Australijczyk wie, rząd mocno rozprawił się z pirackimi witrynami, blokując nie mniej niż 59 stron z torrentami. I to nie wszystko. Amerykańska biblioteka wideo Netflix jest również niedostępna w Australii, podobnie jak witryny takie jak Hulu i Crackle.


Co gorsza, treści, które są nadal łatwo dostępne dla Australijczyków, mogą nam zaatakować niechciane reklamy, złośliwe oprogramowanie i wirusy oraz ukraść nasze dane osobowe.

Bezpłatne oznacza, że ​​jesteś produktem

Ataki ransomware, takie jak NotPetya, Locky, Jigsaw i CrySis, kosztowały nas pieniądze i poufne dane osobowe w ciągu ostatnich kilku lat i nie wykazują żadnych oznak spowolnienia. W październiku cyberataki rosły w Australii.

Nie tylko banki i duże korporacje są narażone na takie ataki. Jeśli Jigsaw nauczył nas czegokolwiek, oznacza to, że przeciętny obywatel może być celem, a jego dane osobowe przetrzymywane przez jakiegoś brata szyi z dyskiem flash w jego gumboot.

Na szczęście istnieje kilka świetnych sieci VPN (Virtual Private Networks), które mogą sprawić, że nasze korzystanie z Internetu będzie prywatne i bezpieczne. Dzięki szyfrowaniu na poziomie wojskowym te sieci VPN umożliwiają surfowanie po Internecie lub przesyłanie strumieniowe ulubionych filmów & Programy telewizyjne bez obaw o blokowanie lub fałszowanie.

Z drugiej strony, gdy używasz większości sieci VPN, nieuchronnie pojawia się komunikat o błędzie serwera proxy podczas próby uzyskania dostępu do usług takich jak US Netflix. Ale jest to problem, który można łatwo rozwiązać, wybierając odpowiednią sieć VPN dla danego zadania.

Każda sieć VPN na tej liście jest zalecane szczególnie ze względu na ich zdolność do omijania zablokowanych treści, szczególnie Netflix. Jeśli korzystasz z jednej z tych sieci VPN, będziesz mógł zobaczyć US Netflix i katalog Netflix z dowolnego innego kraju w krystalicznie czystej jakości HD. Jeśli szukasz bezpłatnej sieci VPN, odradzamy jej, ponieważ będzie zbyt wolno, aby niezawodnie przesyłać strumieniowo filmy.

Poniżej omówimy dokładnie, czym jest Netflix VPN i dlaczego może odblokować bibliotekę usługi przesyłania strumieniowego dla Ciebie. Omówimy każdą sieć VPN, która działa w tym celu i dlaczego niektórych nie warto używać. Jako dodatkową pomoc omówię, jak możesz skonfigurować VPN w tym celu.

Zaczynajmy!

NordVPN

Zaawansowane wykrywanie zagrożeń + Kill Switch + wojskowe szyfrowanie

PROS

Różnorodne opcje cenowe i metody płatności
Uzyskaj dostęp do Netflix
Umożliwia torrentowanie
Łatwa konfiguracja konta
Bezpieczne szyfrowanie
Doskonały interfejs
Zręczny projekt strony
Różnorodność dodatków
Obsługa klienta

CONS

Prędkości są wolne w niektórych częściach świata.

NordVPN, działający poza jurysdykcją Panamy, z dala od Czternastu Oczu, jest siecią VPN, której można zaufać, aby zachować poufność informacji. Oni są odporny na piractwo co oznacza, że ​​będziesz mógł połączyć się w dowolnym miejscu i czasie.

Charakterystyczna technologia NordVPN CyberSec, zawierająca listę blokowanych w czasie rzeczywistym stron internetowych, które przechowują złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące i śledzące, jest zable, aby wykryć szkodliwe oprogramowanie lub sniffery podczas odwiedzania niebezpiecznej witryny. W ten sposób mogą zablokować ci dostęp do strony, która naruszy twoje dane.

Z szyfrowanie wojskowe i Double VPN (dwie warstwy ochrony), NordVPN utrzymuje Cię w tajemnicy podczas surfowania w sieci lub pobierania zawartości.

Osobiście podoba mi się ich ochrona przed wyciekiem DNS (najlepsze, na jakie się natknąłem) oraz „Onion Over VPN” (twoje wiadomości są zakodowane w warstwach szyfrowania, takich jak warstwy cebuli).

Niestety, NordVPN nie oferuje aplikacji do blokowania reklam, ale oprócz tego, że ma większość funkcji, których można by szukać w sieci VPN - ochrona DNS, przełącznik zabicia, itp..

cechy

CyberSec, nieograniczone pobieranie, udostępnianie plików, zapory ogniowe i bezpieczeństwo; Ochrona przed wyciekiem DNS, 6 jednoczesnych połączeń, czat na żywo 24/7, 99,9% czasu działania, ponad 1000 serwerów

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN tutaj.

Surfshark

Doskonałe szyfrowanie, nieograniczona liczba połączeń, wbudowany przełącznik zabijania

Logo Surfshark

PROS

Odblokowuje serwis Netflix i inne usługi przesyłania strumieniowego multimediów
Działa dobrze do torrentowania i udostępniania plików P2P
Surowe zasady braku logów
Nieograniczone adresy IP, przepustowość i połączenia
Najwyższe bezpieczeństwo i szyfrowanie
Przełącznik zabicia dołączony do wszystkich planów
Dostępne w krajach z cenzurą netto lub blokami
Bezpłatny okres próbny i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Ochrona przed wyciekiem DNS, IPv6 i WebRTC

CONS

Mniejsza sieć serwerów niż inne sieci VPN
Prędkości mogą się różnić w zależności od serwera
Interfejs aplikacji nie ma optymalizacji projektu

Sufshark to nowa usługa VPN w bloku. Firma rozwija się każdego dnia i wydaje się być zaangażowana w to, aby stać się najlepszą siecią VPN na rynku. Usługa ma 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy i szybko buduje jedną z najlepszych reputacji na bloku.

Kiedy Surfshark zaczął, większość ludzi w nie wątpiła. Inne VPN? Firma wyraźnie widziała rynek i myślała, że ​​mogą zrobić lepiej. Ma już ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach. Wygląda na to, że tak dodając więcej serwerów każdego dnia.

Dlaczego jest tak wysoko na naszej liście Netflix ?. Jedną z rzeczy, które ma w wielu usługach VPN, jest obsługa protokołu IPv6. Korzystając z tego protokołu, mogą zapewnić nieograniczona liczba adresów IP dla swoich klientów.

Stary protokół IPv4 używany przez wiele sieci VPN ma ograniczoną liczbę unikalnych adresów IP do przypisania. Jest to ważne rozróżnienie, ponieważ Netflix i inne firmy mogą wykrywać sieci VPN i inicjować bloki z powodu tysięcy użytkowników pochodzących z tego samego adresu IP.

cechy

24/7 czat na żywo, fantastyczne aplikacje, nieograniczona wszystko, absurdalny protokół szyfrowania, brak logowania i rosnąca baza serwerów.

Przeczytaj naszą pełną recenzję i analizę Surfshark tutaj.

ExpressVPN

Szybko, bezpiecznie i mnóstwo serwerów

PROS

145 lokalizacji serwerów
Różnorodne opcje cenowe & Metody Płatności
Kompatybilność z wieloma urządzeniami
Odblokuj Netflix Samoa Amerykańskie i Amerykańskie
Nieograniczona prędkość i przepustowość
RSA-4096 & Uwierzytelnianie SHA-512 HMAC
Doskonała wydajność w ponad 90 krajach
Najwyższa obsługa klienta
Dedykowane adresy IP

CONS

Opcja cennika niż inne
Ograniczone ustawienia i konfiguracje
Brak wsparcia telefonicznego

To jedna z moich ulubionych zalet, jeśli chodzi o renomowane sieci VPN z dużą ilością do zaoferowania. Mają najszybsze prędkości i zapewniają nieograniczoną liczbę pobrań i super bezpieczne 256-bitowe szyfrowanie.

Trudno byłoby znaleźć pojedynczą sieć VPN, która może pasować do ExpressVPN, zapewniając przyjazną, kompetentną obsługę klienta i najwyższe bezpieczeństwo. Ich 3)0-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy i 24/7 czat na żywo to bonusy dla wszystkich tłuściochów, którym nie przeszkadza samodzielne rozwiązywanie problemów.

Pomogą Ci w rozwiązaniu każdego problemu i zapewnią pozytywne wrażenia podczas korzystania z ich serwerów lub otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

cechy

Treść z dowolnego miejsca, bez dzienników, 145 lokalizacji na serwerze, podpis SpeedVPN ExpressVPN, nagradzane aplikacje, całodobowa obsługa klienta i dzielone tunelowanie.

(Przeczytaj całą naszą recenzję ExpressVPN tutaj)

PureVPN

Doskonałe bezpieczeństwo, duże prędkości i świetna obsługa

PROS

Prosty interfejs
Pięć unikalnych ustawień wstępnych
Doskonałe prędkości
P2P dozwolone
Brak zasad logów
Silne szyfrowanie
Elastyczność płatności

CONS

Poprzednie wycieki DNS
Rejestruje znaczniki czasu i przepustowość
Zapora NAT i inne dodatki kosztują dodatkowo

Jeśli chcesz uczciwie przejść na Netflix, PureVPN to VPN dla Ciebie. To działa w 100% przypadków, bez względu na to, czy chcesz przejrzeć amerykański katalog Netflix, czy sprawdzić Hulu, Kodi i / lub Amazon Prime.

Ich serwery obsługują również udostępnianie P2P, co oznacza, że ​​będziesz mógł odblokować wszystkie witryny torrentowe, które rząd próbuje nam odebrać. Z Ponad 80 000 serwerów, PureVPN jest jedną z największych i najbardziej rozpowszechnionych sieci VPN na rynku i ma cholernie dobrą reputację w zakresie ochrony przed wyciekiem DNS.

PureVPN jest kompatybilny z iOS i Androidem i oferuje szereg protokołów od OpenVPN i L2TP do IKEv2 i SSTP.

Ale nie wierz mi na słowo. The Mashables i The New York Times również śpiewali pochwały za ich silne szyfrowanie i bezkonkurencyjne ceny. Jeśli jesteś wojownikiem, który nie może sobie pozwolić na zrzucenie całego wad na bezpieczne przeglądanie Internetu, będziesz szczęśliwy jak świnia z gówna dzięki PureVPN.

Oni są tani i łatwy w konfiguracji. A wisienką na torcie jest ich siedmiodniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jest to wystarczająca zachęta, rozważ fakt, że umożliwiają one pięć jednoczesnych połączeń. To dwa połączenia więcej niż większość ich konkurentów.

cechy

Szybkie prędkości, brak logów, gwarancja zwrotu pieniędzy, odblokowuje Netflix i torrenty, przetestowane i zatwierdzone

(Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN tutaj)

VyprVPN

Ponad 70 serwerów, silne szyfrowanie, idealne dla Netflix

PROS

Serwery w ponad 70 krajach
Błyskawiczne prędkości (idealne do przesyłania strumieniowego)
Silne szyfrowanie
W pełni funkcjonalne zabezpieczenia
Odblokowuje Netflix

VyprVPN to wybór asa dla serwisu Netflix i innych usług przesyłania strumieniowego. Zapewniają one solidne szyfrowanie i wszystkie zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, o które możesz poprosić. Mówimy o szyfrowaniu na poziomie wojskowym, wyjątkowej prędkości i obsłudze w ponad 70 krajach.

Od ergonomicznego oprogramowania do ich kompatybilność z wieloma urządzeniami, VyprVPN jest gigantem wśród sieci VPN i, podobnie jak ExpressVPN, zapewnia swoim klientom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Osobiście nie przepadam za zespołem obsługi klienta (zwięźle i nie tyle informacyjnie), ale to niewielka cena za przyzwoite szyfrowanie i całkowitą anonimowość.

A dla walczących, którzy nie chcą rozstać się ze swoimi kozłami od samego początku, oni zaoferować 3-dniowy bezpłatny okres próbny dzięki czemu możesz zobaczyć, jak to działa przed zakupem planu.

cechy

Nieograniczone pobieranie i przesyłanie strumieniowe, 3 jednoczesne połączenia, gwarancja zwrotu pieniędzy, eliminacja dławienia, wiele protokołów, protokół Chameleon, integracja wielu aplikacji

(Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN tutaj)

TorGuard

Nie tak wiele lokalizacji, ale całkowita prywatność

PROS

Szybkie połączenia
Odblokuj Netflix US
Użyteczność na wszystkich platformach
Zaawansowane funkcje
Obsługa klienta 24/7
TSL i 256-bitowe szyfrowanie

TorGuard Anonymous VPN jest realną opcją dla tych, którzy nie oczekują setek tysięcy adresów IP lub setek lokalizacji serwerów.

Oferując proxy Socks5 i dedykowane IP, Anonimowy VPN Torguard umożliwia użytkownikom strumieniowe przesyłanie zablokowanych treści i pobieranie torrentów z pełną prywatnością.

Będziesz w stanie uzyskać dostęp do wszystkiego, od Netflix i Hulu po Pandorę i Crackle anonimowo.

Jedną z rzeczy, które najbardziej w nich lubię, są metody płatności. Możesz płacić Bitcoin, OKPay, PayPal, Giropay, Google Checkout, dotpay, sofort, Cherry, Qiwi, ecoPayz, Boleto Bancario, Union Pay, Ukash i Money Bookers, oprócz głównych kart kredytowych i Portfela Google.

Chociaż TorGuard jest trochę goły w porównaniu do innych sieci VPN na tej liście, nadal jest bezpiecznym i szybkim rozwiązaniem VPN obsługującym OpenVPN, PPTP lub L2TP.

Dzięki serwerom w Australii i Nowej Zelandii, a także w 98 innych krajach wiesz, że będziesz w stanie połączyć się i uzyskać to, co chcesz z ich oprogramowania.

cechy

Obsługuje wszystkie urządzenia, w tym Xbox 360, 5 jednoczesnych połączeń, Bilet wsparcia, wsparcie e-mail, ponad 100 serwerów w 37 krajach, szyfrowanie wojskowe

(Przeczytaj naszą pełną recenzję TorGuard tutaj)

Goose VPN

Dobry, ale zbyt wiele przerw w połączeniach

PROS

Niedrogie ceny
Dostęp do serwisu Netflix
Wsparcie P2P
Ergonomiczne oprogramowanie
Brak zasad logów

CONS

Brak obsługi czatu na żywo
Wolniejsze prędkości niż większość, szczególnie przy korzystaniu z OpenVPN
Trudno skonfigurować router
Połączenia są często tracone

Goose VPN otrzymuje ode mnie 75% punktów, ponieważ są zdecydowanie renomowanym VPN, ale daleko im do najlepszych. Ta holenderska usługa jest jedną z nowszych sieci VPN na rynku i być może z czasem ulegnie poprawie.

W obecnej chwili brakuje im zaawansowanych funkcji lub zakresu protokołów, których oczekuję od rozwiązania VPN z najwyższej półki.

To powiedziawszy, masz dostęp do Netflix, wsparcia P2P i nieograniczonej liczby połączeń. Ich oprogramowanie jest wystarczająco łatwe do zainstalowania i oferują bezpłatną 30-dniową bezpłatną wersję próbną, dzięki czemu możesz przekonać się, czy warto z nich skorzystać.

Najlepszą rzeczą, jaką mogę powiedzieć o Goose VPN, jest to, że są dość przystępne i oferuj tyle połączeń, ile chcesz. Pierwszy z nich nie czyni ich wyjątkowymi (istnieje wiele tanich VPNów), ale drugi jest dość wyjątkowy. W rzeczywistości nie przypominam sobie testowania pojedynczej sieci VPN, która oferowała więcej niż sześć jednoczesnych połączeń.

Jeśli możesz radzić sobie ze spadkami prędkości pobierania, możesz spróbować Goose VPN. Z pewnością możesz zrobić znacznie gorzej (patrz: HideMyAss, ArchieVPN, SuperVPN).

cechy

30-dniowy bezpłatny okres próbny, silne szyfrowanie, brak zasad dotyczących dzienników

Czy mogę uzyskać bezpłatną sieć VPN dla Netflix?

darmowy VPNJeśli dopiero zaczynasz korzystać z sieci VPN i chcesz zobaczyć, jak działają, lub jeśli masz stały dochód i nie stać Cię na płatne rozwiązanie VPN, możesz bezpłatnie wypróbować wiele z tych doskonałych sieci VPN, zazwyczaj na próbę okres tygodnia lub miesiąca. Nie spodziewaj się jednak odblokowania serwisu Netflix i podobnych usług przesyłania strumieniowego za pomocą bezpłatnego oprogramowania.

Smutna prawda jest taka, że ​​Netflix mocno psuje się na serwerach należących do VPN. Dlatego tylko usługi premium VPN są w stanie ją odblokować. Dobra wiadomość jest taka, że ​​większość sieci VPN na tej liście jest super-tania, więc nie rozbijesz banku, próbując go.

Odblokuj Netflix z dowolnego miejsca

Najlepsze VPN dla Netflix (2020)W Netflix wszyscy chcą się zabawić, ponieważ są gigantami nowoczesnej rozrywki. Ogromna liczba filmów, programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych, które oferują w swoim monstrualnym katalogu, jest niesamowita.

Chociaż biblioteka Netflix jest ogromna, osoby spoza Stanów Zjednoczonych mają wiele do zobaczenia, jeśli odblokują amerykański katalog Netflix. Subskrybenci Netflix w USA otrzymują mnóstwo treści, których nie otrzymują inne kraje.

Co to jest VPN dla Netflix?

VPN oznacza Virtual Private Network. Ta usługa sprawia, że ​​możesz wyglądać, jakbyś miał dostęp do Internetu z innej części świata dzięki różnorodności adresów VPN VPN, które maskują Twój rzeczywisty adres IP.

Korzystając z jednego z ich amerykańskich serwerów, wydaje się, że uzyskujesz dostęp do Netflix z USA. Rezultatem jest katalog, w którym będziesz wołać: „Sprawiedliwy frajer!”

Dlaczego różne kraje mają różne katalogi Netflix?

Z powodu ograniczeń licencyjnych nałożonych przez firmy produkcyjne odpowiedzialne za filmy i programy telewizyjne licencjonowane na Netflix, królowie streamingowi nie mogą dzielić się pewnymi ograniczonymi treściami ze wszystkimi regionami.

To nie jest wina Netflix, z bogactwa ekskluzywnych treści, które zamówili od niektórych z najlepszych nazwisk w branży rozrywkowej, starają się dostarczać treści na cały świat (Game of Thrones, Orange is the New Black, Sandy Wexler, The Punisher, Stranger Things, House of Cards).

Niestety, jeśli chodzi o istniejący materiał, ich ręce są związane. Ale to nie powinno oznaczać, że masz związane ręce i tak nie jest. Przynajmniej nie musisz mieć do dyspozycji VPN.

Błąd serwera proxy Netflix - Napraw bloki serwera proxy

W przeszłości ludzie próbowali odblokować amerykański katalog Netflix za pomocą stron proxy. Jeśli próbowałeś tego ostatnio, wiesz, że nie można tego zrobić, ponieważ Netflix korzysta z blokady proxy.

Gdy spróbujesz teraz, pojawi się komunikat o błędzie: „Ups, coś poszło nie tak. Błąd przesyłania strumieniowego. Wygląda na to, że używasz odblokowania lub proxy. Wyłącz dowolną z tych usług i spróbuj ponownie. ”

Tak więc chociaż proxy DNS było dobrym sposobem na poradzenie sobie z tym problemem, teraz nie będzie działać. The jedynym sposobem na pomyślny dostęp do US Netflix jest skorzystanie z Netflix VPN.

Na szczęście usługi VPN na tej liście będą omijać blok proxy Netflix i uwolnić całą tę oszałamiającą zawartość, którą chciałeś obejrzeć.

Każdy katalog Netflix dla danego regionu będzie dostępny na wyciągnięcie ręki. VPN to najlepszy sposób na ominięcie bloków Netflix.

Czy korzystanie z Netflix wpędzi Cię w kłopoty?

Raczej nie. Mimo że warunki świadczenia usług Netflix wyraźnie stwierdzają, że użytkownik zostanie odcięty od swojego konta Netflix, jeśli zostaną przyłapani na korzystaniu z VPN w celu uzyskania dostępu do alternatywnych katalogów, nie ma danych, że kiedykolwiek to zrobili.

Żaden użytkownik nigdy nie był ścigany za korzystanie z VPN do odblokowania Netflix, ani nie był ścigany za odblokowanie jakiejkolwiek innej usługi przesyłania strumieniowego.

Powód, dla którego nie lubią ludzi za korzystanie z VPN, jest dość prosty. Utrata subskrybentów nie leży w ich najlepszym interesie tylko dlatego, że wspomniani subskrybenci mieli dostęp do nielicencjonowanych treści. Więc przesyłaj dalej!

Najlepsze sieci VPN Netflix - podsumowanie

Dla osób z subskrypcją Netflix VPN otwiera świat możliwości. Większość subskrybentów na całym świecie jest znacznie ograniczona, jeśli chodzi o treść. Dzięki solidnemu VPN będziesz mógł przeglądać wszystko, od amerykańskiego katalogu Netflix po katalog w Wielkiej Brytanii, katalog Samoa Amerykańskie i katalog Portoryko, z których każdy zawiera ogromne ilości ekskluzywnych materiałów.

Aby uzyskać najlepsze VPN dla Netflix, zdecydowanie polecam moje trzy najlepsze sugestie. NordVPN, Surfshark i ExpressVPN należą do największych sieci VPN pod względem szyfrowania, funkcji, zgodności, cen i obsługi klienta.

Każdy z tych Sieci VPN oferują fantastyczne prędkości przesyłania strumieniowego HD i wszystkie zabezpieczenia musisz ukrywać się podczas przeglądania bibliotek Netflix. Jeśli chcesz poprawić swoje wrażenia z korzystania z Netflix, po prostu połącz się z Netflix VPN i jesteś gotowy, aby dać się ponieść emocjom!

Ostatnią małą rekomendacją dla miłośników bezpieczeństwa online byłoby sprawdzenie naszych testów najlepszego oprogramowania do zarządzania hasłami.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me