Najlepszy VPN Australia 2020

Contents

Recenzje i porównania techniczne

Przetestowaliśmy 20 najlepszych sieci VPN, aby znaleźć najszybsze i najbezpieczniejsze usługi VPN.

najlepszy VPN

Czy przeglądając internet i czytając to teraz, czy jesteś podłączony do wirtualnej sieci prywatnej (VPN)?

Jeśli nie, powinieneś być ...

Dzisiaj hackery komputerowe i cyberataki zdarzają się z alarmującą regularnością. Co więcej, świat staje się coraz bardziej mobilny, a podróże i praca zdalna szybko stają się normą.


W miarę, jak więcej naszych danych osobowych trafia do „chmury”, stajemy się coraz bardziej powiązani, ale także znacznie bardziej narażeni.

Właśnie tam pojawia się VPN.

Mówiąc prościej, VPN pozwala łączyć się z Internetem przez prywatny zaszyfrowany tunel, co znacznie zmniejsza ryzyko, że staniesz się ofiarą cyberprzestępczości.

Ponadto są łatwe w użyciu i tańsze niż mogłoby się wydawać. Osobiście wszystko przetestowałem najlepsze VPN w Australii i za granicą oraz zebrał wyniki tych testów w tym przewodniku.

Pokaż zawartość FAQ

Często Zadawane Pytania

 • Co to jest VPN i jak to działa?
 • Jakie są zalety korzystania z VPN?
 • Czy korzystanie z VPN w Australii jest legalne??
 • Która sieć VPN pozwala mi przesyłać strumieniowo Netflix?
 • Wykonuj połączenia VPN Śledź to, co robię online i przechowuj pliki dziennika?
 • Czy sieci VPN są bezpieczne dla torrentów??
 • Czy możesz skonfigurować VPN na routerze??
 • Czy możesz skonfigurować VPN na konsoli do gier lub Smart TV?
 • Jaki jest najlepszy darmowy VPN dla Australii?
 • Jaka jest najszybsza sieć VPN na rynku??
 • Ile kosztują sieci VPN?
 • Czy są jakieś niebezpieczeństwa związane z korzystaniem z VPN??
 • Czy VPN może przyspieszyć mój Internet??
 • Czy VPN może zostać zablokowany??
 • Czy możesz być śledzony, jeśli korzystasz z VPN?

Testowanie sieci VPN - mój proces krok po kroku

Niezależnie od tego, dokąd się wybierasz na świecie, chcesz, aby Twoja VPN była szybka i bezpieczna, w przeciwnym razie nie ma większego sensu. Najtrudniejszą częścią jest przeglądanie setek firm, które oferują usługę, aby dowiedzieć się, która sieć VPN jest najlepsza.

W Privacy Australia podoba nam się reszta świata, ale naszą misją jest zlokalizowanie i zarekomendowanie usług, które pomogą naszym kolegom z Australii zachować bezpieczeństwo w Internecie. Możesz przeczytać więcej o naszym szczegółowym procesie testowania tutaj.

W celu określenia najlepsza sieć VPN ogólnie rzecz biorąc, ten proces testowania ma kluczowe znaczenie. W ten sposób odkrywamy luki w oprogramowaniu i luki bezpieczeństwa.

Koncentrujemy się na kilku ważnych kwestiach krytycznych:

 • Jurysdykcja - Gdzie są włączone??
 • 5 oczu - Czy udostępniają twoje informacje??
 • Zasady rejestrowania - Jeśli tak, to nie jest możliwe.
 • Prędkość - Wolne sieci VPN nie są naprawdę warte użycia
 • Blokuje P2P - Nigdy więcej Netflix
 • Liczba połączeń - 1 urządzenie lub 3?

Spójrz na nasz wykres poniżej, posortowaliśmy ponad 45 firm i przeszliśmy przez politykę prywatności każdej z nich, warunki świadczenia usług i testy prędkości.

Uwaga - wszyscy czytelnicy mogą zostawiać recenzje w każdej usłudze VPN za pomocą formularza dostępnego w każdej recenzji. 

VPNJurisdiction5 EyesLoggingSpeed ​​Liczba serwerów Liczba jednoczesnych połączeń Blokady P2P
NordVPN Panama Nie Nie Szybki 5,231 6 Nie
Surfshark VPN Brytyjskie Wyspy Dziewicze Nie Nie Szybki Ponad 800 serwerów Nieograniczone urządzenia (ale tylko 1 może być używanych jednocześnie) Nie
ExpressVPN Brytyjskie Wyspy Dziewicze Nie Nie Szybki 2000 3) Nie
VyprVPN Szwajcaria Spółdzielnia Nie Szybki 700 5 Nie
Prywatny tunel USA 5 oczu tak Średni 50 3 - bez ograniczeń tak
Strefa zaufania Seszele Nie tak Średni 164 3) tak
VanishedVPN Australia Nie tak Średni Nieznany 3) tak
Prywatny dostęp do Internetu USA 5 oczu tak Średni 3,243 5 tak
PureVPN Hongkong Nie tak Średni 2,134 5 tak
IPVanish USA 5 oczu tak Średni 1100 10 tak
TunnelBear Kanada 5 oczu tak Średni 350 5 tak
VPN bez ograniczeń USA 5 oczu tak Średni 400 5 tak
Hotspot Shield USA 5 oczu tak Średni 500 5 tak
Avast Secureline VPN Republika Czeska Spółdzielnia tak Średni 52 5 tak
WindScribe Kanada 5 oczu tak Średni 480 bez limitu tak
TorGuard USA 5 oczu tak Średni 3000 5 tak
Hide.me VPN Malezja Nie tak Powolny 35 5 tak
Hola VPN Izrael Spółdzielnia tak Średni 0 3) tak
Total VPN UK 5 oczu tak Średni 45 3) tak
Avira Phantom VPN Niemcy 5 oczu tak Powolny 40 bez limitu tak
CyberGhost VPN Rumunia Nie tak Średni 3,519 7 tak
Opera VPN Norwegia 5 oczu tak Powolny 3) 1 tak
SaferWeb USA Nie tak Powolny 30 2) tak
ProtonVPN Szwajcaria Spółdzielnia tak Średni 347 10 tak
Betternet Kanada 5 oczu tak Powolny 11 5 tak

Najlepsze usługi VPN - nasze recenzje

1. NordVPN - najlepszy ogólny wybór dla najlepszej VPN w Australii

„Niezawodne, bezpieczne, ponad 5000 serwerów”

logo nordvpn

NIEZAWODNY
NAJBEZPIECZNIE
5000+ SERWERÓW

NordVPN to bardzo popularna usługa VPN z ogromną bazą klientów. Reputacja NordVPN, często najbardziej zalecanej usługi VPN na wielu stronach, jest poparta niezawodnością, zerową polityką rejestrowania, maksymalnym bezpieczeństwem i pełnym dostępem do treści blokowanych geograficznie dzięki zastrzeżonej funkcji SmartPlay.

Bezpieczeństwo na poziomie CIA i pełna anonimowość

Jeśli bezpieczeństwo i anonimowość są dla Ciebie najwyższym priorytetem, czeka Cię wielka przyjemność. Ponieważ pojawienie się zagrożeń jest zbyt skomplikowane, aby je nawet opisać, możesz się zrelaksować podczas przeglądania, wiedząc, że możesz użyć ich protokołu tunelowania OpenVPN, który jest najbezpieczniejszym z obecnie istniejących. W przeciwieństwie do innych dostawców VPN, wersja szyfrowania AES-256 NordVPN jest wyposażona w 2048-bitowy klucz Diffie-Hellman zamiast klucza RSA, ponieważ ma funkcję Perfect Forward Secrecy.

NordVPN posiada również funkcję podwójnego szyfrowania, co sprawia, że ​​NordVPN jest najlepszym wyborem dla krajów z drakońskimi przepisami (Korea Północna, Chiny itp.). Nawet przy głębokiej inspekcji pakietów złamanie tego poziomu szyfrowania jest praktycznie niemożliwe.

Ochrona przed wyciekiem DNS i funkcje automatycznego przełączania zabójstw są wbudowane w każdy z pakietów NordVPN, zapewniając dodatkowo, że twoja aktywność jest zawsze chroniona.

NordVPN ma również jeden z najłatwiejszych w użyciu i najbezpieczniejszych menedżerów haseł do łączenia z ich usługami VPN o nazwie NordPass.

Serwery i treści blokowane geograficznie

Ich zastrzeżona technologia SmartPlay umożliwia dostęp do setek witryn streamingowych w dowolnym miejscu na świecie. SmartPlay to bezpieczne rozwiązanie usługi proxy, które sprawia, że ​​większość, jeśli nie wszystkie ich serwery, to realny punkt dostępu do usług przesyłania strumieniowego takich jak Netflix, Kodl, Hulu i inne.

NordVPN bardzo dobrze odpowiada zapalonym podróżnikom dzięki dostępowi do 5200 serwerów, rozmieszczonych w 62 krajach na 6 kontynentach. Możesz Netflix i zrelaksować się w dowolnym miejscu. ��

2. Surfshark - Najlepsza „budżetowa” sieć VPN

„Bezpieczne, niedrogie, ponad 800 serwerów”

Logo Surfshark

NIEDROGI
NIEZWYKLE BEZPIECZNE
800+ SERWERÓW

Witryna Surfshark

Dla początkujących

Surfshark to definicja nowego dziecka na bloku. Ci faceci to najnowszy VPN, który sprawdziliśmy i podoba nam się to, co widzimy do tej pory. Mogą nawet stać się numerem jeden w przyszłości.

Dużo tu mówimy o lokalizacji ze względu na jurysdykcję i ingerencję rządu. Surfshark zamieszkał na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, które jest prawdopodobnie najlepszym miejscem dla VPN, i zamieszkał również na naszym drugim miejscu na tej liście.

Ceny długoterminowej umowy wydają się w zasadzie wydawane za darmo za 1,99 USD miesięcznie, a subskrypcja zapewnia fantastyczną wartość. Wygląda na to, że Surfshark codziennie dodaje nowy serwer i zawsze stara się zapewnić więcej dla swoich użytkowników. Firma VPN ma obecnie ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach.

Bezpieczeństwo i prywatność

Surfshark robi dobrze, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i prywatność i faktycznie daje ci opcje w zakresie protokołu szyfrowania. Po pierwsze, nigdy się nie logują. Po drugie, firma obsługuje kilka protokołów, w tym 256-bitowe AES / OpenVPN, IPSec i IKEv2 (ale nie IPv6). Korzystając z tych protokołów, mogą zapewnić swoim klientom prawie nieograniczoną liczbę adresów IP.

Stary protokół IPv4 używany przez wiele sieci VPN ma ograniczoną liczbę unikalnych adresów IP do przypisania. Może to poważnie utrudnić twoje możliwości przesyłania strumieniowego. Obsługa różnych protokołów VPN przez Surfshark oznacza, że ​​można go zainstalować na wielu routerach i urządzeniach.

Protokoły Surfshark VPN wykorzystują najlepsze dostępne 256-bitowe szyfrowanie AES. Firma korzysta także z 2048-bitowej wymiany kluczy DHE-RSA i skrótu uwierzytelniającego SHA512. Ponieważ większość ludzi nie wie, co to znaczy, po prostu wiedz, że jest to dosłownie najlepsze szyfrowanie, jakie możesz mieć. Surfshark ma również ochronę przed wyciekiem DNS i WebRTC w całej sieci.

Cena i reszta

Jeśli chodzi o ceny, Surfshark jest najlepszym wyborem pod względem oferowanej wartości. Nie było tak nawet kilka lat temu, ponieważ Surfshark był tylko błyskiem w oku ojca rekina. Jeśli chodzi o plany krótkoterminowe, koszt jest rozsądny. Jeśli szukasz dwuletniego planu, możesz zapłacić 1,99 USD miesięcznie, co przebije każdą inną świetną sieć VPN.

Wspaniałą rzeczą w Surfshark VPN jest to, że możesz po prostu zbierać zapasowe zmiany z kanapy co miesiąc, aby zapłacić za usługę.

3. ExpressVPN - najlepszy wybór dla szybkości

„Szybkie, bezpieczne, ponad 700 lokalizacji”

ExpressVPN

NAJSZYBSZY
NIEZWYKLE BEZPIECZNE
Ponad 700 LOKALIZACJI

Dla początkujących

Ta Brytyjska Wyspa Dziewicza (ważna lokalizacja) działa na rynku od 2009 roku i zdobywa naszą miłość jako 2. najlepsza wszechstronna sieć VPN dla Australijczyków. Jest kilka powodów, dla których wysuwamy takie twierdzenie.

Za cenę pojedynczej subskrypcji klienci uzyskują dostęp do dowolnego z nich Ponad 2000 szybkich serwerów ExpressVPN położony w 94 kraje. Jeśli się zastanawiasz, jest to dość szeroki zasięg i to dobrze.

Bezpieczeństwo i prywatność

Podstawą VPN jest standard szyfrowania, który wdraża. AES-256 jest wyborem ExpressVPN. Nie musisz być technologicznym kujonem, aby zrozumieć, że dziesiątki superkomputerów sprawdzających miliardy kluczy na sekundę miliardów lat złamałyby tego rodzaju szyfrowanie brutalną siłą. Przeczytaj więcej o tym, jak działa szyfrowanie.

Nie chcesz mieć nic wspólnego z VPN, który ma wyciek WebRTC, pliki instalacyjne zainfekowane złośliwym oprogramowaniem lub słabe zasady rejestrowania. Z naszych testów wynika, że ​​ExpressVPN jest czysty jak gwizdek i może się poszczycić tak surową zasadą braku logowania.

Dla początkujących do VPN Lingo, brak logowania oznacza, że ​​nie prowadzą rejestrów korzystania z ich usług. Wierzcie lub nie, niektóre firmy tak. Te firmy nie są na naszej liście.

Szukasz usługi, która umożliwia bezproblemowe torrentowanie i dostęp do Kodi i Netflix z dowolnego miejsca? Jest to jeden z głównych powodów, dla których niektóre osoby korzystają z usługi VPN, a ExpressVPN sprawdza się dobrze.

Cena i reszta

Najlepsze jest to, że masz wszystkie te przykładowe funkcje, a STILL może cieszyć się jednym z najszybszych dostępnych VPN. Jedyną rzeczą, którą wybraliśmy, jest ExpressVPN, który ma nieco wysoką cenę, od 6,67 do 12,95 USD miesięcznie, w zależności od długości umowy i promocji, które mogą być uruchomione.

Obsługa klienta jest ważna. Wymyśliliśmy kilka pytań, aby przetestować dobrą reputację pracowników ExpressVPN.

Krótko mówiąc, spisali się naprawdę dobrze.

Chociaż nie sugerujemy, abyś napadał na fundusz dla dzieci w celu uzyskania tej usługi VPN, niekoniecznie musiałbyś być zły.

4. VyPrVPN - czwarty wybór, ale wciąż całkiem niezły

„Szybka, świetna cena, mniej lokalizacji”

Vypr VPN

NAJLEPSZA CENA
MNIEJ IPS DO POŁĄCZENIA
SZYBKI

Prawdę mówiąc, nie zrobilibyśmy z tego wielkiego problemu, gdybyś wybrał VyprVPN zamiast naszej rekomendacji nr 1. To dobrze, ale ktoś musi być drugi i większość rzeczy, które mamy do powiedzenia na temat tej firmy, jest pozytywna.

Choć odrobinę poniżej standardu # 3 serwerów w 94 krajach, VyPrVPN może się pochwalić 70 krajów, który nie jest odrapany.

Nieograniczony Oznacza nieograniczony

Ale to, co naprawdę lubimy, to nieograniczony streaming tej usługi, co oznacza, że ​​możesz dosłownie pozostań online 24/7 przez resztę życia, jeśli chcesz, nigdy nie napotkasz ograniczenia przepustowości lub wydajności. Nie wszystkie usługi VPN mogą tak twierdzić.

Bezpieczeństwo jest ważne w grze VPN. Bez tego nie ma sensu kupować usługi. VyPrVPN jest właścicielem i utrzymuje wszystkie swoje serwery w domu. Oznacza to mniej okazji, aby Twoje dane osobowe ujrzały światło dzienne poprzez niewłaściwe obchodzenie się.

Torrenty, Kodi i Netflix

VyPrVPN technicznie działa z torrentingiem, Kodi i Netflixem, choć nie zawsze bez przekleństw. Torrenty są dozwolone, ale nie zalecane, a twoje działania związane z torrentami mogą być rejestrowane.

Kodi działa dobrze, ale należy go skonfigurować ręcznie. A dzięki wojnie Netflix z VPNami coraz trudniej jest znaleźć serwer, który niezawodnie współpracuje z tą usługą.

Bez próby ryzyka

Podobnie jak NordVPN, VyprVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli jesteś nowy w tym wszystkim, to wiele znaczy, ponieważ jest to twój plan ucieczki na wypadek, gdy nagle zaczniesz wariować i postanowisz nigdy więcej nie korzystać z Internetu.

Nowi klienci VyprVPN otrzymują 50% obniżka ceny jako podziękowanie od firmy za wypróbowanie ich usługi. Choć dość szybko, być może najbardziej wyróżniającą się cechą jest całkowite poświęcenie się ochronie twoich danych osobowych.

5. Czysta sieć VPN

„Dobry wybór, ale niewielki krok w dół”

Logo Pure VPN

DROŻSZE
NIEZGODNE PRĘDKOŚCI
MNIEJ IPS

Według naszego sposobu myślenia naprawdę nie powinieneś korzystać z Internetu bez VPN, ale w rzeczywistości grosze mogą być ciasne, a nawet stosunkowo skromne koszty NordVPN i ExpressVPN mogą powodować pomijanie posiłków.

Dla osób o ograniczonym budżecie oferujemy PureVPN do rozważenia.

Kiedy koszt to wielka sprawa

Najważniejsze jest to, że masz większość funkcji najlepszych psów, takich jak gwarancja zwrotu pieniędzy, całkowicie odpowiednie wsparcie oraz cała anonimowość i prywatność, których oczekujesz od najwyższej półki VPN - ale w niższej cenie.

Teraz nie będziemy tu siedzieć i twierdzić, że jakość PureVPN jest w każdym razie z dwóch poprzednich wyborów, ponieważ tak nie jest, ale usługa jest absolutnie w porządku, jeśli chcesz kontrolować wydatki.

Pierwszą rzeczą, którą prawdopodobnie zauważysz, gdy trafisz na stronę PureVPN, jest to, że wygląda na to, że ma mnóstwo funkcji. Masz rację. Oni robią.

Mnóstwo funkcji

Mówimy o oprogramowaniu antywirusowym i wirusowym, blokowaniu reklam, wykrywaniu i zapobieganiu włamaniom, filtrowaniu aplikacji i lista jest długa. Tego poziomu zaawansowania bezpieczeństwa nie znajdziesz w przypadku innych usług o podobnej cenie.

Dodaj do tego solidną zasadę „rejestrowania bez sesji” i to, co może być najłatwiejszym interfejsem użytkownika w branży, i masz cholernie dobry wybór dla Australijczyków, którzy wiedzą, że potrzebują VPN, ale także muszą zaoszczędzić pieniądze.

Torrenting, itp.

Jeśli torrent jest Twoim celem w VPN, nie ma tu nic do zobaczenia. PureVPN blokuje wszystkie torrenty przed tym, co możemy powiedzieć. Podobnie jak większość innych usług VPN, spodziewaj się, że będziesz mieć problemy z niezawodnym dostępem do US Netflix z większości ich serwerów. Jeśli jednak interesujesz się Kodi, PureVPN oferuje oficjalny dodatek, dzięki czemu korzystanie z niego jest proste.

6. Prywatny dostęp do Internetu

„Tani, szybki i wolny”

prywatność dostęp do internetu

DROŻSZE
NIEZGODNE PRĘDKOŚCI
MNIEJ IPS

Private Internet Access (PIA) trafia w sam środek paczki, jeśli chodzi o wysokiej jakości usługi VPN dla Australijczyków. Oznacza to, że jest trochę dobra, trochę niezbyt dobrego, a dostaniesz to wszystko za całkiem przyzwoitą cenę.

Ciekawym aspektem tej usługi VPN jest to, że możesz dobrowolnie obniżyć poziom szyfrowania połączenia w zamian za szybsze przeglądanie. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że ten wybór miałby zastosowanie tylko do tych, którzy jako dziecko połknęli zbyt dużo wiórów.

Ale trzymaj się!

Chcesz MNIEJ Szyfrowania?

Załóżmy, że wiesz, że jesteś w stosunkowo bezpiecznej sieci i zdajesz sobie sprawę, że obniżenie poziomu szyfrowania do 128-bitowego (z szyfrowania 256-bitowego) nadal zapewnia solidną warstwę ochrony kryptograficznej.

Zwiększona prędkość może być tego warta.

Chociaż PIA ma mnóstwo serwerów, obejmują one tylko 28 krajów. Underwhelming. Podsumowując - jeśli nie jesteś w jednym z tych krajów, oczekuj prędkości połączenia podobnych do żółwia nawet jeśli całkowicie usunąłeś szyfrowanie (oczywiście nie sugerujemy tego).

Oto ekscytująca część, jeśli lubisz taniość. W zależności od długości umowy i innych wybranych opcji, miesięczna stawka dla tej sieci VPN prawdopodobnie spadnie w przedziale od 3 do 7 USD miesięcznie.

Netflix, Torrents i Kodi

Pytanie, które wielu z was zadaje, dotyczy tego, czy PIA współpracuje z tego rodzaju usługami. Możesz wykasować Netflix z listy, ponieważ żadna sieć VPN nie działa niezawodnie z tą usługą w 2019 roku. Możesz mieć szczęście i znaleźć serwer współpracujący teraz i to wszystko. Plusem jest to, że ta usługa VPN wspiera torrentowanie i działa dobrze z Kodi.

Niektóre poważne wady

PIA znajduje się w USA, co jest poważną wadą z punktu widzenia prywatności (przeczytaj o 5 oczach). Kolejną wadą, o której warto wspomnieć, jest brak funkcji czatu na żywo.

Sooo… niezła obsługa, ale nie taka, z której możemy wygenerować entuzjazm.

7. Strefa zaufania

„Szybki… i mały”

Najlepszy VPN Australia 2020

DROŻSZE
NIEZGODNE PRĘDKOŚCI
MNIEJ IPS

Czasami rozmiar nie ma znaczenia, ale czasami ma znaczenie.

Usługa VPN Trust.Zone ma wiele do zaoferowania. Jedną z rzeczy, których nie dotyczy, jest liczba i lokalizacja serwerów. Mówimy o marnym 135 w 31 krajach. Najważniejsze jest to, że bez względu na szybkość połączeń firma nie wypada korzystnie w porównaniu do śladu pozostawionego przez firmy na szczycie naszej listy.

Podstępna duża prędkość

Jeśli zdarzy się, że mieszkasz w kraju w pobliżu jednego z ich serwerów, prawdopodobnie będziesz mieć dużą szybkość połączenia. Ogólny, Trust.Zone był drugi najszybszy spośród testowanych. To niemałe osiągnięcie.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Kolejnym znakiem na ich korzyść jest poświęcenie się bezpieczeństwu. Położona w egzotycznej tropikalnej krainie Seszeli, PIA ma skłonność do chichotania, gdy jest proszona o przekazanie danych użytkowników rządom, które lubią o takie rzeczy. Mówimy o zwykłych podejrzanych: USA, Wielkiej Brytanii, Australii… masz pomysł.

Jeśli masz ochotę na torrent, ta usługa VPN nie ma żadnych ograniczeń. Gotowy na Netflix i odpocząć w krainie pod ziemią? Meh, to może działać dla ciebie, a może nie. Udało nam się obejść ograniczenia geograficzne tylko na trzech z siedmiu serwerów, które wypróbowaliśmy, więc się poddaliśmy.

Ten jest również jednym z twoich najlepsze zakłady, jeśli lubisz korzystać z Kodi.

Silne standardy szyfrowania i niski zakres cen sprawiają, że PIA jest doskonałym wyborem - jeśli zdarzy ci się być jednym z nielicznych szczęścia w pobliżu serwera.

8. Hide My Ass

„Śmieszne imię, zepsuta obsługa”

hmaChcielibyśmy, aby Hide My Ass był jednym wielkim żartem. Przepraszam. To nie jest. Usługa faktycznie istnieje i pobiera opłaty za uczestnictwo w ich własnej marce niekompetencji i skullduggery.

Gdyby w Australii istniała kategoria najmniej zalecanej usługi VPN, Hide My Ass (HMA) wykonałby czysty przegląd złotych, srebrnych i brązowych medali.

Powiedzmy to tak jasno, jak to możliwe. HMA jest okropną usługą na każdym poziomie, która nic nie znaczy. Zalecamy, abyś przyrzekł na zawsze Internet i wszystkie związane z nim technologie, przenieś się na Outback i dołącz do plemienia Aborygenów przed zarejestrowaniem się w tej sieci VPN.

Poważnie. To takie złe.

Chociaż nasz test HMA zakończył się nagle, to nie było wystarczająco szybko. Cały tydzień spędziliśmy próbując połączyć się z Netflix i torrentami - bez powodzenia. To oprócz tego, że jest uruchamiany losowo i często z naszego połączenia.

Kiedy próbowaliśmy skontaktować się z pomocą techniczną, brak odpowiedzi na e-mail, sesję czatu, połączenie telefoniczne lub sygnał dymu.

Wreszcie po prostu dezaktywowali konto bez ostrzeżenia. Dodaj do tej parady nieudolności fakt, że prędkości połączeń są niskie lub nieistniejące, wiadomo, że zapisują sesje dziennika i współpracują z organami ścigania, a ty masz naprawdę złe usługi.

Czy zalecamy HMA? Domyśl się.

Sieci VPN, które przetestowaliśmy i jak to zrobiliśmy

Dostępne są setki produktów VPN, ale naszym zdaniem tylko około dwa tuziny są nawet warte przetestowania. Podjęliśmy wstępną decyzję, które z nich dokonaliśmy, bazując na sentymentach online i własnej wiedzy branżowej.

Następnie nastąpił dokładny proces testowania, który przebiegał mniej więcej tak:

 • Złącze.

  Kup oprogramowanie

  Poszliśmy online i kupiliśmy produkt w pełnej cenie od vendera, zainstalowaliśmy go na naszym standardowym laptopie i testowaliśmy przez tydzień.

 • Złącze.

  Test prędkości

  Wybierz siedem różnych losowych lokalizacji geograficznych. Przetestowałem każdego kandydata VPN z tych lokalizacji.

 • Złącze.

  Sprawdź, czy nie ma wycieków

  Istnieje kilka źródeł wycieków (WebRTC itp.), Które mogą natychmiast narazić Twoją prywatność i anonimowość oraz są znakiem rozpoznawczym złej usługi VPN.

 • Złącze.

  Geokompatybilność

  Możliwość torrentowania i obchodzenia ograniczeń geograficznych Netflix / Kodi to jeden z powodów, dla których VPN są popularne. Oceniliśmy te funkcje.

 • Złącze.

  Łatwość użycia

  Sprawdzono, jak przyjazny jest interfejs użytkownika i szybkość reakcji obsługi klienta.

 • Złącze.

  Koszt a wartość

  bo nie wszyscy mamy bryłki złota i Bitcoiny wypadają z naszych kieszeni.

 • Złącze.

  Funkcje prywatności / bezpieczeństwa

  Raison d´tre VPN.

Chociaż testy trwają, dla rankingów 2019 oceniliśmy 20 z najlepszych usług. Środowisko testowe w odniesieniu do komputera i systemu operacyjnego było takie samo, aby uzyskać uczciwy wynik.

Na wypadek, gdybyśmy nie wyjaśnili wystarczająco jasno, nie przyjmujemy zachęt - finansowych lub innych - w celu uzyskania rekomendacji na tej stronie. To są nasze własne opinie, uzyskane po pocie czoła i mnóstwo czasu poświęconego na dotykanie palcami klawiatury.

„Więc kupiliście i zapłaciliście za 20 subskrypcji VPN ?!”

Oczywiście odpowiedź na to pytanie brzmi „tak”. Należy również zwrócić uwagę na podobieństwo między naszym okresem testowym a bezpłatnym okresem próbnym oferowanym przez większość usług. Chodź, nie pomyślałeś…?

Pracujemy tutaj sztywno i nasze rozmowy były wyższe niż tylko kolejna grupa Australijczyków ze zbyt dużą liczbą subskrypcji VPN.

Często Zadawane Pytania

obraz przedstawiający zaszyfrowany tunel dla sieci VPNCo to jest VPN i jak to działa?

Szyfrowane połączenie między komputerem a Internetem.

Oddzielnie od usługodawcy internetowego sieć VPN kieruje dane generowane przez Twoją aktywność online przez inny serwer, ukrywając w ten sposób rzeczywistą lokalizację przez przypisanie innego adresu IP. Ponadto dane są szyfrowane, aby nie były widoczne dla hakerów.

VPN zapewnia znacznie wyższy poziom prywatności i anonimowości niż dostępny przez twojego dostawcę usług internetowych. Większość usług VPN opiera się na protokołach typu open source, takich jak Open VPN.

Jak to działa

Chociaż Twoja głowa mogłaby implodować, gdybyś musiał zbudować działające połączenie VPN od zera, proces korzystania z niego nie jest skomplikowany.

 1. Pobierz oprogramowanie VPN i zainstaluj je na swoim urządzeniu.
 2. Rozpocznij sesję przeglądania, otwierając oprogramowanie.
 3. Twoje dane są szyfrowane, zanim opuści Twój komputer.
 4. Po zaszyfrowaniu Twoje dane trafiają na serwer VPN.
 5. Po przejściu przez serwer VPN Twoje dane (nadal zaszyfrowane) są kierowane do miejsca docelowego online - takiego jak strona banku lub ulubiona strona mediów społecznościowych.
 6. Z punktu widzenia miejsca docelowego online wydaje się, że dane pochodzą z serwera VPN.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że dzięki protokołowi szyfrowania przesyłane dane (takie jak numer karty kredytowej lub numer ubezpieczenia społecznego) są nieczytelne dla każdego, kto zdoła zhakować system i rzucić okiem.

Pomyśl o połączeniu VPN jako bezpiecznym tunelu, przez który mogą podróżować wszystkie informacje związane z sesją online, bezpiecznie ukryte przed światem zewnętrznym.

Jakie są zalety korzystania z VPN?

Osiągnij zupełnie nowy poziom bezpieczeństwa i prywatności online.

Dzięki szyfrowaniu korzystanie z VPN znacznie zmniejsza szanse, że Twoje dane zostaną skradzione i sprzedane w Dark Web lub reklamodawcom bez Twojej zgody. Ponadto twój adres IP wygląda tak, jakbyś uzyskiwał dostęp do Internetu z fizycznej lokalizacji serwera VPN, tworząc poziom anonimowości nieporównywalny z tradycyjnym dostawcą usług internetowych.

Czy korzystanie z VPN w Australii jest legalne?? profil prywatności online australia

Na razie legalne, ale najnowsze ustawodawstwo może być śliskim nachyleniem.

Większość krajów zachodnich, w tym Australia, pozwala na nieograniczone korzystanie z usług VPN. Ale ustawa z 2015 r. Zezwala na to, aby osoby, które naruszają prawa autorskie, mogły uzyskać nakaz federalnego nakazu zablokowania ich w kraju.

Jak dotąd nie podjęto żadnych dalszych działań legislacyjnych przeciwko VPN. Wielu Australijczyków korzysta z tego rodzaju usług, aby ominąć wysiłki rządu w zakresie regulacji treści.

Sprawdź naszą listę krajów, w których zabroniono korzystania z VPN.

Która sieć VPN pozwala mi przesyłać strumieniowo Netflix?

Wybierz usługę ostrożnie, jeśli chcesz American Netflix.

Nie jest tajemnicą, że reszta świata marzy o amerykańskiej wersji Netflix. Są tego trzy przyczyny: wybory, wybory, wybory. Gigant transmisji strumieniowej oferuje różne możliwości wyboru w różnych częściach świata, a jeśli trafisz w niewłaściwe miejsce z urodzenia, nie będziesz miał szczęścia, chyba że ...

Zgadłeś. Wybierając VPN znajdujący się w wywyższonej krainie wolnego i ojczyzny odważnych, możesz oszukać Big Brother Netflix, aby myślał, że jesteś barwionym Yankee i dokonywać wyborów z PEŁNEGO katalogu. Pamiętaj, że Netflix prowadzi krucjatę, aby zablokować wszystkie sieci VPN przed odblokowaniem ich usługi.

Oto nasze typy najlepszych VPN dla Netflix, tj. Tych, które działają w prawie każdym kraju i prawie we wszystkich witrynach.

Wykonuj połączenia VPN Śledź to, co robię online i przechowuj pliki dziennika? Tabela wyników zasad rejestrowania VPN

W zależności od tego, z której usługi korzystasz, odpowiedź na oba pytania jest - całkiem możliwe.

Chociaż śledzenie aktywności online i zapisywanie plików dziennika, które dokumentują to samo, wydaje się być sprzeczne z całym powodem korzystania z VPN, nie popełnij błędu, że wiele usług angażuje się w te praktyki.

Mimo że pewne logowanie jest niezbędne do rozwiązywania problemów i prawidłowego administrowania kontami, wiele najpopularniejszych usług błąka się w pobliżu koncepcji naruszenia prywatności.

Być może zechcesz przeczytać nasz artykuł na temat tego, które sieci VPN nie śledzą aktywności online ani nie rejestrują informacji identyfikujących.

Czy sieci VPN są bezpieczne dla torrentów??

Dobre VPN - Jasne. Złe VPN - nie tak bardzo.

Torrenting, znany również jako udostępnianie plików peer-to-peer (P2P), to dziki zachód Internetu. Nigdzie w Internecie nie jesteś bardziej narażony na wykrycie wirusa lub złośliwego oprogramowania lub natknięcie się na funkcjonariusza organów ścigania udającego Johny'ego Violatora.

Jeśli wydaje się, że dobrym pomysłem jest skorzystanie z VPN przed wybraniem się na jedną z tych atrakcji, jesteśmy tutaj, aby powiedzieć, że to mądra decyzja.

Niezależnie od tego, czy chcesz obejść różne rządowe próby cenzury, czy pobrać piracki plik swojego ulubionego filmu (daj spokój, to 2020, nie ma sensu udawać, że tak nie jest), wybór jakości VPN powinien być obowiązkowy. Skąd wiesz który?

W tym artykule ujawniono cztery najlepsze sieci VPN do torrentowania, jakie mogliśmy znaleźć.

Czy możesz skonfigurować VPN na routerze?? obraz konfiguracji routera VPN

Ustaw całe połączenie Wi-Fi jako prywatne.

Korzystanie z usługi VPN na podstawowym urządzeniu internetowym jest dobre, ale może być jeszcze lepsze, jeśli skonfigurujesz ją do pracy przez router i sprywatyzowania całej sieci Wi-Fi. Jest Święty Mikołaj i tak, możesz to zrobić.

Istnieją kilka korzyści dla usługi VPN opartej na routerze które wykraczają poza zwiększone bezpieczeństwo i prywatność, które zapewnia już bardziej tradycyjna konfiguracja.

 1. Utrzymuj aktywne połączenie VPN przez cały czas
 2. Podłącz wiele urządzeń do jednego konta
 3. Rzuć szerszą, bezpieczniejszą sieć na swoje gospodarstwo domowe

Wybór i konfiguracja routera VPN wykracza poza zakres tego artykułu, ale samouczki są bogate w Google.

Czy możesz skonfigurować VPN na konsoli do gier lub Smart TV?

Jeśli najpierw VPN-ize routera.

Istnieje kilka różnych sposobów na skórowanie tego kota. Pierwszym z nich byłoby pobranie i zainstalowanie aplikacji VPN bezpośrednio na smart TV, choć nie wszystkie mają taką możliwość. Innym sposobem obejścia tego problemu byłoby uruchomienie połączenia VPN przez domowy router (patrz poprzednie pytanie).

Ponieważ konsola do gier lub telewizor smart odbierają sygnał internetowy z sieci domowej, byłyby chronione przez utworzony przez Ciebie router VPN.

Jaki jest najlepszy darmowy VPN dla Australii?

Płatna usługa VPN jest zawsze lepsza, ale istnieją bezpłatne opcje.

Być może słyszałeś stare powiedzenie: „Jeśli produkt jest bezpłatny, TY jesteś produktem.

Najważniejsze jest to, że niewiele firm powstaje z dobroci serca prezesa i marzy o dostarczeniu światowej klasy usługi / produktu bez żadnych kosztów. Powinieneś zrozumieć, że jeśli usługa VPN reklamuje się jako bezpłatna, oznacza to po prostu, że zarabiają pieniądze za pomocą nietradycyjnych środków, takich jak:

 1. Zapewniaj minimalną usługę bez żadnych kosztów, ale uderzaj sprzedawcami, aby usunąć ograniczenia prędkości lub przepustowości, które udaremniają użyteczność.
 2. Zbieranie / sprzedaż Twoich danych reklamodawcom lub w Dark Web.
 3. Sprzedawaj reklamy, które wypełniają każdy kąt ekranu.

Choć możesz myśleć, że dostajesz coś za darmo, nie masz. Sposób, w jaki ostatecznie zapłacisz, może nie być łatwo widoczny, ale ostatecznie rozegra swoją rękę.

Nadal zdecydowany znaleźć bezpłatną usługę VPN?

Przeczytaj nasz artykuł o najlepszych darmowych opcjach.

Jaka jest najszybsza sieć VPN na rynku?? Najlepszy VPN Australia 2020

Szyfrowanie spowalnia VPN.

Może nie pomyślałeś o tym, ale proces szyfrowania każdej ilości danych, które są przesyłane przez twoje połączenie internetowe, spowalnia wszystko. Jest to problem, z którym każda usługa VPN napotyka i nieustannie walczy o rozwiązanie.

Jeśli szyfrowanie jest bardzo silne, prędkość jest niska. Jeśli prędkość jest świetna, szyfrowanie jest słabe.

Ale kilku usługom udało się pokonać ten problem i utrzymać stałą szybkość połączenia i szczelne bezpieczeństwo.

Bez względu na to, kto zajmuje pozycję w rankingu, NordVPN ma tendencję do wchodzenia na szczyt lub w pobliżu rekomendacji, jeśli chodzi o szybkość.

Przeczytaj naszą recenzję NordVPN, na wypadek, gdybyś przegapił ją po raz pierwszy.

Ile kosztują sieci VPN?

Więcej niż patyk gumy, mniej niż Ferrari.

Zakończmy napięcie. Nie są wcale takie drogie w większej skali. Większość legalnych usług VPN obsługuje od 2 do 10 USD miesięcznie. Pamiętaj, że jest to usługa, z której korzystasz wraz z usługodawcą internetowym.

Pomiędzy tymi dwoma nie powinieneś być więcej niż 20 USD miesięcznie.

Wydaje się, że to całkiem dobra okazja do zachowania prywatności w Internecie i zapobiegania porwaniu i sprzedaży Twoich danych osobowych oferentowi, który zaoferuje najwyższą cenę.

Czy są jakieś niebezpieczeństwa związane z korzystaniem z VPN??

Nie gryzą, jeśli o to pytasz.

Jedyny realne ryzyko związane z korzystaniem z VPN polega na wybraniu usługi scummy który instaluje złośliwe oprogramowanie na twoim komputerze lub zbiera dane osobowe lub informacje finansowe w celu sprzedaży. To bardzo realne niebezpieczeństwo, które najczęściej pochodzi z bezpłatnych usług.

Właśnie dlatego NAPRAWDĘ powinieneś przeprowadzić swoje badania (takie jak czytanie tej strony - dobra robota) wcześniej, aby wyeliminować złych aktorów.

Tylko odrobina należytej staranności z twojej strony może powstrzymać Cię od rejestracji w jednym z tych jokerów. Ci, którzy robią złe rzeczy, mają wielu niezadowolonych byłych klientów, którzy nie boją się wejść do internetu i opowiedzieć o swoich złych doświadczeniach.

Ten artykuł, który napisaliśmy, sprawi, że szybko poznasz luki, które podejrzane usługi VPN mogą próbować wykorzystać.

Czy VPN może przyspieszyć mój Internet??

Chyba że prawa fizyki zostaną uchylone.

Jak wspomniano wcześniej, proces szyfrowania, który pozwala VPN na zwiększenie bezpieczeństwa przeglądania, nie wpływa na zwiększenie prędkości połączenia internetowego. W rzeczywistości, z wyjątkiem bardzo niewielu dostawców usług, dodanie VPN do mieszanki ma tendencję do spowalniania.

Aby uzyskać szybsze połączenie z Internetem, powinieneś odkryć rozwiązania u swojego dostawcy usług internetowych.

Przeczytaj nasz przewodnik dotyczący przyspieszania połączenia internetowego za pomocą kilku poprawek i hacków.

Czy VPN może zostać zablokowany?? lista krajów, w których VPN jest zabronione lub nielegalne

Czy słońce wschodzi na wschodzie? tak.

Niestety twoja usługa VPN może zostać zablokowana na poziomie ISP lub za pomocą routera DNS. Blokowanie sieci VPN jest zwykle kojarzone z dużymi organizacjami paranoikami bezpieczeństwa komputerowego lub rządami zaangażowanymi w cenzurę Internetu.

Można to osiągnąć na kilka różnych sposobów.

 1. Blokowanie adresów IP powiązanych z popularnymi usługami VPN. Niektóre rządy postanawiają zablokować wszystkie adresy IP pochodzące z kraju.
 2. Blokowanie portów obsługujących popularne protokoły tunelowania VPN.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie ma idealnego sposobu na zablokowanie WSZYSTKICH usług VPN na stałe. To płynna gra, w której zasady ciągle się zmieniają. Jeśli okaże się, że twoje połączenie VPN jest stale atakowane, istnieją inne metody ukrywania adresu IP.

Chcesz dowiedzieć się, jak ukryć swój adres IP (jest to dość proste). Sprawdź ten artykuł, aby zobaczyć, jak to zrobić.

Czy możesz być śledzony, jeśli korzystasz z VPN?

Nic nie jest niezawodne.

Chociaż prawidłowo działająca usługa VPN utrudnia śledzenie, możesz być pewny, że nie ma dostępnej technologii, która sprawi, że będziesz niewidoczny. Oto tylko kilka możliwości:

 1. Twoja sieć VPN wycieka z twojego prawdziwego adresu IP
 2. Twój serwer VPN został zhakowany
 3. Twoja usługa VPN instaluje złośliwe oprogramowanie na twoim komputerze
 4. Sprytni hakerzy mogą Cię znaleźć na inne sposoby niż adres IP
 5. Jest wiele, WIELE innych…

Najważniejsze jest to, że VPN zapewnia większą anonimowość i bezpieczniejsze dane, ale żaden mężczyzna, kobieta ani dziecko na tej ziemi nie może zagwarantować, że nigdy nie będziesz śledzony podczas korzystania z VPN.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me