Nejlepší „bezplatné“ VPN (v roce 2020)

Pokud jste jako já, máte rádi myšlenku na věci ZDARMA. ��

Nyní je skutečně možné získat bezplatný software VPN. Sítě VPN (Virtual Private Networks) vám poskytují soukromí a zabezpečení, které zoufale potřebujete, když jste online.

V den a věku, kdy kybernetický zločin způsobuje škody v hodnotě miliard dolarů a útoky s ransomwarem jsou stále běžnější, má smysl, aby všichni používali virtuální soukromé sítě..

Odborníci předpovídají, že rok 2020 bude pro lidi, kteří tráví obrovské množství času online, rokem skalnatým. Předpověděli také, že počítačoví zločinci budou zacílit na Androidy malwarem a že ransomware zůstane globální pandemií.globální internetové hrozby

A co víc, vaše poskytovatel internetových služeb může vaši historii prohlížení prodat třetím stranám. A od dubna 2017 jsou podle zákona povinni shromažďovat „metadata“ o výměnách svých zákazníků. To zahrnuje vše od vaší adresy, data narození a e-mailové adresy až po podrobnosti o lidech, se kterými online komunikujete.


Tento povinný systém uchovávání údajů byl v Austrálii předmětem mnoha kontroverzí. Vedoucí skupiny na ochranu soukromí, jako je Digital Rights Watch, zdůrazňují důležitost vybavení nástroji nezbytnými k tomu, aby se zabránilo dohledu.

Budeme o tom mluvit více vteřiny, ale stačí to říci, že není lepší čas než nyní, abychom se řádně chránili před kybernetickými hrozbami a kontrolou.

V minulosti Austrálie zaznamenala, že se naše banky, vládní agentury a UGL staly oběťmi narušení dat. K těmto druhům útoků dochází častěji než kdykoli předtím a nikdo z nich není v bezpečí, ledaže by přijal opatření, aby se chránil před zranitelností.

A co by mohlo být lepší, než dělat to 100% zdarma?

Přiznejme si to, prázdniny jsou hned za námi, ale stále cítíme finanční bodnutí. Poslední věcí, kterou právě teď potřebujeme, je další měsíční poplatek, když jsme stále v dluhu z nákupu všech těch skladaček a velkých vstupenek pro švagry a děti..

Všichni jsme mohli použít trochu víc volný, uvolnit v našich životech a teď to můžeme mít doma.

Contents

Zdarma VPN vs placená VPN - pravda, kterou potřebujete vědět

Aby bylo jasné, pokud jde o zabezpečení online, je vždy lepší jít s jedním z nich naše doporučené VPN pokud si to můžete dovolit. Jsou lepší než ti bezplatní z mnoha důvodů a jsou relativně levní za hodnotu, kterou získáte.

Pro začátečníky obvykle získáte více gigabajtů a šířku pásma a často i prémiový plán přináší pokročilejší funkce, jako je detekce a prevence narušení. Obecně platí, že jsou stále relativně cenově dostupné a banku nezlomí.

Existuje však ještě více zlověstný důvod, proč je volba zcela zdarma VPN opravdu špatná volba. 

To je část, které chcete věnovat pozornost. VPN jsou provozovány skupinami lidí a jak všichni víme, že altruismus stranou, lidé nedělají věci zdarma. Pokud používáte bezplatnou síť VPN - stanete se produktem.

Dělají to několika způsoby:

 1. Instalace malwaru, který sleduje vaše data nebo používá váš počítač - (Zdroj)
 2. Drtivá většina bezplatných VPNS bude sledovat vše, co děláte, a prodávat tato data (také finanční data) - (Zdroj)
 3. Sedmdesát pět procent ze všech aplikací pro Android VPN, které vědci testovali, použili sledovací software třetích stran k sledování pohybů uživatelů po internetu (zdroj)
 4. 82 procent požadoval přístup k soukromým datům, jako jsou uživatelské účty a textové zprávy. (Zdroj)

Mohl bych o tom chvíli pokračovat, ale tohle je hlavním důvodem, proč jsme se rozhodli nezahrnovat žádné 100% bezplatné VPNS na tomto seznamu a místo toho jen prozkoumejte nejlevnější a nákladově nejefektivnější možnosti.

Pokud hledáte bezpečný 100% anonymní VPN server, než jaký neznáme. Obchodujete se svým zabezpečením, daty nebo počítačem výměnou za službu. Raději bychom to hazardní hry nevyužili.

10 nejlepších zcela ZDARMA VPN v roce 2020

Níže můžete porovnat deset nejlepších VPN zdarma podle jejich funkcí, serverů, datových limitů a kompatibility zařízení.

Tento doporučený seznam jsme se rozhodli vytvořit na základě společností poskytujících VPN zdarma 30denní zkoušky jejich služeb. U většiny z nich můžete zrušit kdykoli před 30denním limitem.

1. Surfshark (83% sleva)

Neomezené IP adresy, šířka pásma a připojení zařízení, žádné protokolování, pokročilé šifrování

VPNLink
Zásady vrácení peněz 30 dní
Zkušební doba Žádný
Možnosti platby PayPal, Google Pay, kryptoměna, Alipay, Dragon Pay
Slevy / kupóny Úvodní kupón, žralok

Co je Surfshark?

Sufshark je nová služba VPN v tomto bloku. Společnost roste každý den a zdá se, že je odhodlána skončit jako nejlepší VPN na trhu. Služba má 30denní záruku vrácení peněz a rychle staví jednu z nejlepších reputací v tomto bloku.

Když Surfshark poprvé začal, většina lidí o nich pochybovala. Další VPN? Společnost jasně viděla trh a myslela si, že dokážou lépe. Má již více než 800 serverů ve více než 50 zemích. Vypadá to také, že jsou každý den přidávat další servery.

Službu Surfshark lze využít po dobu 30 dnů se zárukou vrácení peněz. I když nakonec budete muset zaplatit, můžete službu využít za skromných 1,99 $ měsíčně. Je to skoro jako kdybyste platili vůbec. Tuto částku pravděpodobně najdete každý měsíc na zemi při chůzi.

Funkce: 24/7 Live Chat, fantastické aplikace, neomezené vše, absurdní šifrovací protokol, žádné protokolování a rostoucí serverová základna

Surfshark dělá věci správně, pokud jde o zabezpečení a soukromí, a ve skutečnosti vám dává možnosti, pokud jde o šifrovací protokol. Za prvé, nikdy se nepřihlásí. Za druhé, společnost má podporu protokolu IPv6. Použitím tohoto protokolu mohou poskytnout neomezený počet IP adres svým zákazníkům.

Starý protokol IPv4 používaný mnoha VPN má omezený počet jedinečných IP adres, které lze přiřadit. To může vážně omezit vaše streamovací schopnosti. Surfshark také podporuje různé protokoly VPN, včetně protokolů OpenVPN a IKEv2, což znamená, že může být nainstalován na celou řadu směrovačů a zařízení.

Doporučuji Surshark?

Ano. Jsou to můj oblíbený poskytovatel VPN, ten, který používám několik měsíců. První věc, která mě zaujala, byla nízká cena, ale pak jsem si uvědomil, jak je služba skutečně bezpečná.

Po několika měsících testování sítě VPN jsem si všiml, kolik serverů přidali v krátké době. Jsem fanouškem toho, jak se chopím ambiciózních a rozvíjejících se společností, které chtějí poskytovat skvělé služby. Pokud jde o bezpečnost, ceny a projekce vzhůru, Surfshark je nejlepší VPN v okolí.

Pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si naše Recenze Surfshark. 

 • Profesionálové

  Odblokuje Netflix a další služby streamování médií, funguje dobře pro sdílení torrentů a P2P souborů, politiku bez protokolování, neomezené vše, nachází se v zemi bez zákonů o uchovávání a vykazování dat, vynikající zabezpečení a šifrování

 • Nevýhody

  Menší síť serverů než jiné VPN (ale rostoucí), rychlosti se mohou lišit v závislosti na serveru, aplikačnímu rozhraní chybí optimalizace designu

2. Nord VPN (sleva 75%)

Žádná šířka pásma a omezení dat, silné šifrování, žádné protokolování, vynikající zákaznická podpora

VPNLink
Zásady vrácení peněz 30denní záruka vrácení peněz
Zkušební doba Žádný
Možnosti platby Visa, MasterCard, American Express, Objevte, Bitcoin, Ethereum, Zvlnění, Alipay, Giropay, Sofort, iDeal, UnionPay
Slevy / kupóny 15% studentská sleva a neustále se měnící propagační ceny

Co je to Nord VPN?

Nord VPN je jedním z nejznámější a nejuznávanější VPN na trhu. S rychlými rychlostmi v síti a více než 750 umístěními serverů se jejich popularita rychle rozrostla.

Díky 30% poklesu rychlosti při připojení k lokálnímu serveru přes OpenVPN UDP získají uživatelé ze svého softwaru maximum. Tato služba založená na Panamě se může pochlubit řadou pokročilých funkcí a šesti současných připojení. To je více simultánních připojení než jakákoli jiná VPN na tomto seznamu.

Nord VPN přichází s 30denní zárukou vrácení peněz a funkcí P2P. Získáte přepínač zabíjení, Tor přes VPN, inteligentní službu DNS, vyhrazenou adresu IP a servery Socks5.

U serverů ve více než 60 zemích je zřejmé, proč je uživatelé považují za plodinu uživatelů na platformě Reddit a dalších platformách sociálních médií..

Rychlosti připojení Nord VPN

 • Ping: 40 ms
 • Stahování: 16.11 Mbps ze 100 Mbps
 • Nahrání: 12,83 Mbps

Tyto rychlosti jsou docela slušné pro bezplatnou zkušební verzi VPN.

Technologie Nord DNS Smart DNS umožňuje geo-spoof tím, že vyřizuje vaše požadavky DNS na konkrétním místě. To znamená, že můžete sledovat svou oblíbenou epizodu Hra o trůny z kavárny v Melbourne nebo dokonce z Vancouveru, aniž byste se museli bát kompromitace svých dat nebo softwaru.

Po přihlášení k účtu Nord VPN budete mít přístup k více než 150 streamovacím službám.

Streamovací služby zahrnují Amazon Prime, Crackle, Discovery, Hulu, ABCGo, Sundance.tv a TNT Drama. Použijte jeden z nich VPN pro Netflix pokud se při streamování obáváte o rychlost připojení nebo protokoly.

Nabízeno: Smart Play, Double VPN, Tor over VPN, DHE-RSA-AES356-SHA šifrovací sada, aplikace pro iOS, šifry IKE, bezplatná zkušební verze, záruka vrácení peněz

NordVPN je jednou z nejpokročilejších sítí VPN, která nabízí bezplatnou zkušební verzi. Jejich šifrování je konkrétní a jejich plány přicházejí bez omezení dat. Mohou být o něco dražší než jiné placené VPN, ale existuje spousta plánů na výběr, pokud se rozhodnete zůstat u nich.

Doporučuji Nord VPN?

Rozhodně ano! Jsou to opravdu báječné VPN, které poskytují optimální zabezpečení a soukromí svému bohatství stávajících klientů. Stojí za to je zkontrolovat pouze kvůli samotnému množství pokročilých funkcí.

 • Profesionálové

  P2P, Tor over VPN, proxy serverů Socks5, výběr protokolů IKEv2, OpenVPN, PPTP, L2TP nebo IPSec, dvojitá VPN, vyhrazená IP, šest simultánních připojení, bezplatná zkušební verze, 30denní záruka vrácení peněz, blokování reklam, CyberSec, žádné protokolování

 • Nevýhody

  Pomalejší rychlosti než někteří jejich konkurenti, platba směrována přes CloudVPN, Inc., společnost se sídlem v USA, jurisdikce pěti očí

3. ExpressVPN

Neomezená GB, neomezená šířka pásma, žádné měsíční omezení, žádné omezení

VPNLink
Zásady vrácení peněz 30denní záruka vrácení peněz
Zkušební doba Je nutný 12měsíční nákup (zahrnuje 3 měsíce zdarma), cena se zvyšuje po obnovení na 12,95 $ měsíčně
Možnosti platby Visa, MasterCard, American Express, Objevte, JCB, Visa, Delta, Diners Club International, Paypal, Bitcoin, Alipay, UnionPay, iDeal, Klarna, WebMoney, GiroPay, Interac, Mint, FanaPay, YandexMoney, OneCard
Slevy / kupóny ExpressVPN pravidelně aktualizuje své propagační ceny

Co je to ExpressVPN?

ExpressVPN je prémiová služba VPN, která poskytuje nejrychlejší a nejspolehlivější službu v okolí. S 30denní zárukou vrácení peněz jsou jedním z nejdůvěryhodnějších řešení VPN na trhu.

S více než 10 miliony spokojených zákazníků a více než 3 000 serverů ve 160 městech v 94 zemích, jsou globálním poskytovatelem, který si může užívat jeden a všichni.

Ostatní VPN umístí datové limity na vaše měsíční využití, ale ExpressVPN je neomezený po celou dobu.

Bezplatné zkušební období ExpressVPN trvá 30 dní (nebo déle se správným slevovým kódem). Pokud se vám líbí to, co vidíte, můžete se rozhodnout zaregistrovat nebo se rozhodnete jít s jinou bezplatnou službou, můžete požádat o peníze zpět a za první měsíc dostanete vrácení peněz. Žádný risk.

Funkce: 24/7 Live Chat, oceněné aplikace pro všechna zařízení, neomezený přístup k veškerému obsahu, split tunneling, Speed ​​Test, bez protokolování.

Díky serveru se můžete připojit k libovolnému ze svých 145 serverů v následujících umístěních:

 • Spojené státy
 • Asie a Tichomoří
 • Evropa
 • Afrika
 • střední východ
 • Indie

Podle jejich webových stránek neprotokolují vaše uživatelské relace ani osobní údaje. Navíc mají širokou škálu platebních metod, jako jsou PayPal, Bitcoin, WebMoney, Carte Bleue, UnionPay, Giropay a řada dalších kryptoměn..

Pro náročného uživatele, který chce maximální anonymitu, nelze ExpressVPN porazit, pokud jde o anonymní platby. A pokud to nebere soukromí do absolutního extrému, jejich mobilní aplikace jsou ergonomické, protože se všechny dostanou ven, a poskytují snadno použitelné rozhraní, které je intuitivní a bez jakýchkoli chyb.

Doporučuji ExpressVPN?

Ano. Jsou to můj oblíbený poskytovatel VPN, který používám více než dva roky. Díky své bohaté poloze, možnostem torrentingu, neexistující datové hranici a inovativní technologii z nich činí nejlepší VPN IMO. Pokud jde o bezplatné zkušební verze, jedná se o jedinou VPN, která pro začátečníky nestanovuje limity.

Pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si naši recenzi Express VPN. 

 • Profesionálové

   30denní bezplatná zkušební verze, žádné protokolování, maximální rychlost připojení, 94 různých umístění serveru, 3+ simultánní připojení

 • Nevýhody

  Žádná vyhrazená IP, dražší než jiné služby VPN, jakmile je zkušební verze zdarma, omezená nastavení a konfigurace.

4. VyprVPN

1 GB / mo, 2 simultánní připojení, vynikající šifrování, firewall, zdarma

VPNLink
Zásady vrácení peněz Žádné, pokud používáte bezplatnou zkušební verzi, 30denní záruka při platbě
Zkušební doba 3-denní zkušební verze zdarma po zakoupení
Možnosti platby MasterCard, Discover, American Express, Visa, PayPal, Alipay
Slevy / kupóny Vypr VPN nabízí pravidelně aktualizované propagační ceny

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

Co je VyprVPN?

VyprVPN Free je jedinečný plán, který uživatelům poskytuje dvě současná připojení, různé protokoly, šifrovanou aplikaci pro zasílání zpráv a NAT firewall zcela zdarma..

Firewall NAT blokuje celou řadu útoků hackerů a brání jim v přístupu k vašemu počítači.

Zatímco jiné sítě VPN na tomto seznamu poskytují zákazníkům neomezenou šířku pásma nebo více gigabajtů, produkt VyprVPN Free vám dává pouze 1 GB, ale stále je to mnohem lepší než TunnelBear. Jak jsem řekl, existují všechny výhody a nevýhody, a tohle se v této oblasti stává lepší.

Vlastnosti: Více míst, hladká aplikace (včetně jejich bezplatné aplikace pro zasílání zpráv Cyphr), vysoké rychlosti, žádné protokoly, žádné škrtení

Je vám nabídnuta řada míst:

 • Severní Amerika
 • Evropa
 • Asie
 • Oceánie
 • Afrika
 • Střední Amerika
 • Jižní Amerika
 • střední východ

Jednou z nevýhod VyprVPN je to, že byly v minulosti blokovány Netflixem. VyprVPN však má opakování pro optimalizaci geobloku a snadno obchází většinu, pokud ne všechny, obsahu.

Doporučuji VyprVPN?

Rozhodně ano. Extenzivně jsem je testoval a zjistil jsem, že jsou jednou z více legitimních sítí VPN dostupných široké veřejnosti. Obzvláště mě baví jejich vícenásobné protokoly (L2TP / IPsec, OpenVPN, PPTP), zejména jejich podpisový protokol Chameleon, který podrobuje téměř všechny pokusy o blokování.

 • Profesionálové

  Jejich závazek k nové technologii a otevřený internet, rychlost & výkon, palubní & ergonomie, možnosti serveru, zabezpečení & šifrování, zákaznický servis

 • Nevýhody

  Žádná náhrada, vedení souborů protokolu, nepřijímá bitcoiny, omezený počet zařízení, která lze připojit.

5. WindScribe.com

10GB / mo Data Cap, 11 míst

VPNLink
Zásady vrácení peněz 3denní záruka vrácení peněz nebo využití 10 GB
Zkušební doba Zdarma v USA, Kanadě, Velké Británii, Hongkongu, Francii, Německu, Nizozemsku, Švýcarsku, Norsku a Rumunsku
Možnosti platby Hlavní kreditní karty, PayPal, debetní karty se značkou Visa / Mastercard, většina kryptoměn a nákupy v mobilních aplikacích. Můžete dokonce těžit na upgrady pomocí kryptominálu založeného na prohlížeči.
Slevy / kupóny Těžba upgradů pomocí kryptominálu založeného na prohlížeči.

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-zarovnat: střed; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

Co je WindScribe?

Tato kanadská společnost byla založena v roce 2015 a stala se tak jednou z nových dětí v bloku, pokud jde o řešení VPN.

Přestože je ve hře nový, WindScribe má mezi komunitou VPN solidní reputaci. Společnost Reddit o této službě dychtila a všímala si její velkorysé měsíční šířky pásma a uživatelských pobídek (Pokud odešlete Tweet @WindScribe, automaticky obdržíte dalších 5 GB).

Většina bezplatných sítí VPN omezuje jejich šířku pásma a ty, které nemají datový limit, mají obvykle pomalou rychlost připojení. S připojením 100 Mb / s jsem se na WindScribe díval takto:

test rychlosti služby vpn zdarma

 • Ping: 61ms
 • Stažení: 39,81 Mbps ze 100
 • Nahrát: 19,77 Mbps ze 100

U bezplatné VPN je to docela zatraceně dobré. Některé placené VPN, jako je Pure VPN, jsou ve skutečnosti pomalejší než WindScribe.

Vlastnosti: Adblock, firewall, bez protokolování, 11 umístění

Bezplatní uživatelé získají přístup pouze k určitým funkcím, ale tyto funkce jsou úžasné. Zahrnují zabudovaný firewall WindScribe a blokování reklam. Rovněž získáte schopnost P2P.

Nevýhodou je, že nedostanete konfiguraci OpenVPN a neobdržíte žádnou ze svých prémiových funkcí.

Díky serveru se můžete připojit k libovolnému ze svých 11 serverů na 46 místech:

 • Spojené státy
 • Spojené království
 • Hongkong
 • Francie
 • Německo
 • Lucembursko
 • Holandsko

Podle jejich stránek WindScribe vaše přihlášky / data nezaznamenává a vy se můžete zaregistrovat do jejich služby bez e-mailu. Uživatelé mohou také platit anonymně s bitcoiny.

Doporučuji WindScribe?

Ano. Jedná se o jednu z nejlepších bezplatných dostupných sítí VPN a mají širokou škálu umístění. Stejně jako ExpressVPN, můžete se torrentovat s WindScribe as obrovským datovým limitem. Rozhodně patří mezi legitimnější bezplatná řešení VPN na současném trhu.

Chcete vědět více? Přečtěte si naši recenzi Windscribe.

 • Profesionálové

   100% zdarma, žádné protokolování, maximální rychlost připojení, 11 různých umístění serveru, adblock & firewall

 • Nevýhody

  1 souběžné připojení max.

6. TunnelBear

5 GB / mo, 20+ umístění serveru, 5 současných připojení, zdarma

VPNLink
Zásady vrácení peněz Žádný
Zkušební doba Zdarma za 500 MB dat měsíčně
Možnosti platby MasterCard, Visa, American Express, Bitcoin a Sklenice medu
Slevy / kupóny Na účtech sociálních médií se často objevují propagační akce

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-zarovnat: střed; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-header th {
barva pozadí: # 003a70;
color: #fff! important;
velikost písma: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
}
# footable_4319.foo-table.footable.table>kňučet>tr>th {
padding: .6em .78571429em! důležitý;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

Co je to TunnelBear?

Tato kanadská síť VPN s dvěma přepínači byla založena v roce 2011. Jedná se o poměrně oblíbenou síť VPN, která uživatelům umožňuje přístup k blokovanému obsahu po celém světě..

I když jejich amatérský design vás může přimět k tomu, abyste věřili, že jsou pochybní, pravdou je, že jsou prostě jednoduchí. TunnelBear je velmi uživatelsky přívětivý a oddaný uspokojování svých klientů.

Uživatelé mohou využít své měsíční promo akce 1 GB Tweet a dostávat bezplatný koncert pokaždé, když Tweet @TunnelBear.

Pokud jde o bezplatné VPN sítě, TunnelBear je jedním z nejlepších pro vyšší rychlosti. Pokud hledáte ideální streamování, TunnelBear vám umožní obejít síťový výpadek a připojit se na okamžik.

Díky kompatibilitě systémů Mac, Windows, iOS a Android je budete moci používat na mnoha zařízeních.

Vlastnosti: 900 serverů ve více než 20 lokalitách, vysoké rychlosti, pokročilé funkce, žádné protokolování

Je vám nabídnuta řada perspektivních míst:

 • Spojené státy
 • Spojené království
 • Kanada
 • Francie
 • Brazílie
 • Německo
 • Austrálie
 • Hongkong
 • Holandsko
 • Mexiko
 • Japonsko
 • Dánsko
 • Singapur
 • Švédsko
 • Indie
 • Švýcarsko
 • Norsko

Třešničkou na dortu je skutečnost, že TunnelBear obchází geobloky. Je to jedna z mála VPN, která dokáže oklamat BBC iPlayer.

Jedinou skutečnou nevýhodou je omezení plánu zdarma. Bezplatní uživatelé začínají s neuvěřitelnými 500 MB měsíčně.

Rychlosti připojení VPN TunnelBear:

tunel nese bezplatné testování rychlosti vpn

 • Ping: 98 ms
 • Stahování: 15,09 Mbps ze 100 Mbps
 • Nahrávání: 7,49 Mbps ze 100

To samozřejmě není působivý výsledek. Při takovýchto rychlostech můžete zapomenout na produktivitu.

Podmínky bezplatného plánu & Soukromí

Je těžké přesně zjistit, co získáváte s TunnelBear, protože na jejich webových stránkách je nedostatek informací. Neexistují žádné protokoly, šifrování, připojení ani informace o šířce pásma.

Doporučuji TunnelBear?

Ano. Přestože jsou daleko od mého prvního návrhu těm, kdo hledají řešení VPN, jsou renomovanou společností s ergonomickým softwarem a odpovídajícími funkcemi.

 • Profesionálové

  Snadné nastavení, pěkný design, více zařízení, rozsáhlá síť, žádné protokoly, možnosti bloků, vysoké rychlosti, pokročilé funkce (GhostBear, Vigilant Mode)

 • Nevýhody

  Lackluster 500MB zdarma pro uživatele

7. ProtonVPN.com

Bez datového uzávěru, pouze Windows

VPNLink
Zásady vrácení peněz 30denní záruka vrácení peněz
Zkušební doba Bezplatný servis s nižší rychlostí a pouze ve třech zemích
Možnosti platby PayPal, Visa, MasterCard
Slevy / kupóny Proton VPN nabízí kupóny pro sdružování VPN a e-mailových služeb. Kódy rotujících kupónů lze nalézt například: bestdeal

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-zarovnat: střed; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-header th {
barva pozadí: # 003a70;
color: #fff! important;
velikost písma: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
}
# footable_4319.foo-table.footable.table>kňučet>tr>th {
padding: .6em .78571429em! důležitý;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

Co je ProtonVPN?

ProtonVPN je jedno z nejnovějších řešení VPN v okolí, ale je také jedním z nejlepších, pokud jde o bezplatnou službu VPN. Proton AG je skupina Harvardských vědců a obhájců soukromí.

Po vedení poplatku za změnu soukromého průmyslu (protonmail), ProtonVPN zintenzivnili svou hru tím, že na váš provoz neuložili žádné omezení šířky pásma..

Jejich služba poskytuje vynikající rychlost připojení pro všechny uživatele, zejména pokud jde o účty zdarma.

Rychlosti připojení ProtonVPN

Bylo vysvětleno testování rychlosti Proton VPN

 • Ping: 44 ms
 • Stahování: 34,40 Mbps ze 100 Mbps
 • Nahrávání: 23,15 Mbps ze 100

Rozhodně služba s slušnou rychlostí pro bezplatný tarif a absolutně bez omezení dat. Většina bezplatných sítí VPN má nízké datové limity, ale tohle má zboží. Je to určitě něco, co je nutí vyniknout.

Varování: Neočekávejte, že tyto rychlosti vydrží. Jak služba roste v popularitě po celém světě, bezplatní uživatelé nebudou moci očekávat takové rychlé rychlosti připojení.

Podmínky bezplatného plánu, soukromí & Klient VPN

Jediné servery, které jsou k dispozici bezplatným uživatelům, jsou následující:

 • Japonsko
 • Holandsko
 • Švýcarsko
 • Spojené státy

To představuje asi půl tuctu serverů. Z těchto serverů žádný z nich není optimalizován pro geobloky ani P2P (tj. Torrenting). Přečtěte si o našich nejlepší VPN pro torrenting tady.

Bezplatní uživatelé nemají přístup k žádné ze svých pokročilých funkcí (Secure Corse, Tor atd.). Další velkou nevýhodou je nedostatek samostatných klientů pro operační systémy. Nejsou žádné aplikace pro Android, iPhone nebo Mac. Pokud nemáte Windows, nechcete používat ProtonVPN.

Doporučuji ProtonVPN?

Zdarma? Rozhodně. Jako placená služba. Určitě ne. Je dobré získat si zdarma účet, zatímco je dobré, ale neočekávejte, že tento účet bude z dlouhodobého hlediska přínosný, protože rychlost s pravděpodobností půjde cestou dinosaura, protože čím dál více lidí se dozví o tomto řešení VPN.

 • Profesionálové

  Žádné omezení dat, spravedlivé stahování a rychlost nahrávání

 • Nevýhody

  Žádná aplikace pro Mac, iOS nebo Android, žádný Netflix, žádný Torrenting.

8. Trust.Zone

3denní bezplatný test, 1 GB / měsíc, 109 míst, neomezená šířka pásma

VPNLink
Zásady vrácení peněz Žádný
Zkušební doba 3denní bezplatná zkušební verze
Možnosti platby Bitcoin, Emercoin, Verge, PayPal, Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Bankovní převody, Alipay, WebMoney, iDeal, UnionPay, Qiwi a další
Slevy / kupóny Trust.Zone pravidelně aktualizuje propagační ceny na svých webových stránkách

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-zarovnat: střed; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-header th {
barva pozadí: # 003a70;
color: #fff! important;
velikost písma: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
}
# footable_4319.foo-table.footable.table>kňučet>tr>th {
padding: .6em .78571429em! důležitý;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4322 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4322.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4322 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

Co je Trust.Zone?

Jejich slogan zní: „Ten, na který se lze spolehnout“, a je snadné pochopit proč. Trust.Zone získal ocenění za ochranu proti úniku DNS. Použitím jejich nástroje ochrany WebRTC a zapojením integrovaného přepínače zabíjení zajistíte, že nedojde k žádnému úniku ani k úniku, kdykoli budete používat svůj účet Trust.Zone. Klikněte zde a přečtěte si celý náš text Recenze VPN v Trust Zone.

Jejich hardwarová izolace celého systému z nich činí jednu z nejspolehlivějších bezplatných sítí VPN v roce 2018. Jejich přísná zásada žádné protokolování je jen jednou z věcí, která z nich činí hodnotné řešení.

Bohužel, bezplatní uživatelé mohou najednou připojit pouze jedno zařízení. Pokud je však vyzkoušíte a rádi se vám líbí to, co vidíte, můžete se přihlásit k placenému účtu a získat tři současná spojení.

Trust.Zone nabízí řadu různých služeb, včetně řešení OpenVPN s výchozím šifrováním AES-256 a L2TP přes IPSec s 256bitovým šifrováním AES.

Vlastnosti: Vynikající šifrování, spolehlivý zákaznický servis, antivirus, 200 IP adres, bitcoin akceptován

Bohužel je obtížné určit rychlosti připojení Trust.Zone, protože uživatelé nemohou ping hostitele Trust.Zone. Ale Trust.Zone upozorňuje své zákazníky, aby používali servery, které jsou blíže domovu pro lepší výsledky.

Doporučuji Trust.Zone?

Ano. Pokud jde o výkon jejich produktu, jedná se o důvěryhodnou službu VPN. Vždy si můžete vyzkoušet, než si koupíte a získat tři simultánní připojení. Trust.Zone má také vestavěný přepínač zabíjení.

 • Profesionálové

  Zkušební verze zdarma, P2P, řádně zabezpečená, žádné protokoly, bitcoin akceptován

 • Nevýhody

  Pouze podpora založená na lístcích

9. Soukromý tunel

Perfect Forward Secrecy (PFS), 2 GB zdarma

VPNLink
Zásady vrácení peněz Žádný
Zkušební doba 7denní bezplatná zkušební verze
Možnosti platby Hlavní kreditní karty, hlavní debetní karty, PayPal, bankovní převody
Slevy / kupóny Soukromý tunel v tuto chvíli nenabízí kupóny

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-zarovnat: střed; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-header th {
barva pozadí: # 003a70;
color: #fff! important;
velikost písma: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
}
# footable_4319.foo-table.footable.table>kňučet>tr>th {
padding: .6em .78571429em! důležitý;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4322 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4322.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4322 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4327 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}
# footable_parent_4327.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4327 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4327 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4327 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4327 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

Co je soukromý tunel?

Private Tunnel je komerční off-shoot OpenVPN Technologies. Vaše bezplatná zkušební verze je bez připojených řetězců, můžete ji kdykoli zrušit, ale pravděpodobně nebudete chtít, když uslyšíte o jejich dostupných plánech, které poskytují 100 až 500 GB.

Ačkoli jsou servery poměrně omezené (asi sedm mezi USA, Kanadou, Velkou Británií, Švýcarskem a Nizozemskem), jejich služba je kompatibilní napříč platformami od Windows a OSX po Mac (v případě druhé, budete potřebovat open-source Tunnelblick rozhraní vydané pod GPLv2).

Soukromý tunel má bohužel nějaké zlomy, které chtějí vyřešit, pokud chtějí soupeřit s lepšími VPN, jako je ExpressVPN a podobně. Ve verzi Mac OSX dochází k úniku dat, takže kupující buďte opatrní.

Vlastnosti: Výjimečné šifrování s protokolem OpenVPN, snadno použitelný software, 2 GB zkušební verze zdarma, skupinové plány pro podniky, bitcoin akceptován

I když o soukromém tunelu lze říci spousta dobrých věcí, jedna skutečně sporná věc, kterou lze říci, je, že sídlí v USA. To je špatné znamení pro většinu nadšených uživatelů VPN. Americké zákony o uchovávání údajů by mohly znamenat, že soukromý tunel bude nucen předat citlivé uživatelské informace vládní instituci.

V zájmu úplného soukromí by uživatelé měli lepší řešení s bezpečnějším placeným řešením VPN, to však neznamená, že soukromý tunel není dobrý. Naopak prokázali, že mohou chránit vaši anonymitu online pomocí 128bitového šifrování AES-GCM..

Rychlosti připojení soukromého tunelu VPN:

 • Ping: 25ms
 • Stahování: 50 Mbps ze 100 Mbps
 • Upload: 26 Mbps ze 100

Pro bezplatnou zkušební službu jsou tyto rychlosti opravdu dobré. Jejich 7denní bezplatnou zkušební verzi lze získat pomocí karty PayPal. Pokud v tomto 7denním okně zrušíte, nebude váš účet PayPal účtován.

Jejich bezplatná služba je kompatibilní s Windows, Mac, Android a iOS.

 • Japonsko
 • Holandsko
 • Švýcarsko
 • Spojené státy

To představuje asi půl tuctu serverů. Z těchto serverů není žádný z nich optimalizován pro geoblok nebo P2P (tj. Torrenting).

Bezplatní uživatelé nemají přístup k žádné ze svých pokročilých funkcí (Secure Corse, Tor atd.). Další velkou nevýhodou je nedostatek samostatných klientů pro operační systémy. Nejsou žádné aplikace pro Android, iPhone nebo Mac. Pokud nemáte Windows, nechcete používat ProtonVPN.

Doporučuji soukromý tunel?

Ano, jsou důvěryhodným zdrojem soukromí a bezpečnosti se zárukou vrácení peněz. Jedná se o bezrizikovou zkušební verzi, která poskytuje vynikající šifrování.

 • Profesionálové

  Dobrá rychlost stahování a odesílání, funguje na většině zařízení, prvních 7 dní zdarma

 • Nevýhody

  Společnost je založena ze země s jemnými zákony o kybernetickém soukromí

10. Zmizel VPN

3 x více obsahu Netflix, doporučeno Lifehacker, 3-denní zkušební verze zdarma

VPNLink
Zásady vrácení peněz Žádný
Zkušební doba 3denní bezplatná zkušební verze
Možnosti platby Visa, MasterCard, American Express
Slevy / kupóny Žádný

# footable_parent_6168 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_6168 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_6168.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_6168 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_6168 td.ninja_column_1 {text-zarovnat: střed; } # footable_6168 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4328 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4328 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}
# footable_parent_4328.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4328 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4328 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4328 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4314 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4314 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4314.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4314 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4314 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4314 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4320 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4320 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4320.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4320 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4320 td.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; } # footable_4320 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4317 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4317 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}
# footable_parent_4317.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4317 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4317 td.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; } # footable_4317 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_4319 tr.footable-header, # footable_4319 tr.footable-header th {
barva pozadí: # 003a70;
color: #fff! important;
velikost písma: 15px;
}
# footable_parent_4319.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
}
# footable_4319.foo-table.footable.table>kňučet>tr>th {
padding: .6em .78571429em! důležitý;
} # footable_4319 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4319 td.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; } # footable_4319 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4321 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4321 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4321.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4321 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4321 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4321 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4322 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4322 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4322.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4322 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4322 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4322 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4327 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4327 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}
# footable_parent_4327.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4327 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4327 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4327 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4327 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

# footable_parent_4329 .foo-table img {
maximální šířka: 100%;
margin-bottom: 0;
velikost písma: 17px;
}

# footable_parent_4329 .x-btn.x-btn-flat, # footable_parent_4329 .x-btn.x-btn-flat: hover {
okraj: 0 auto;
displej: blok;
max-width: 300px;
}

# footable_parent_4329.semantic_ui .ui.table td {
čalounění: 0,5em;
velikost písma: 15px;
} # footable_4329 td.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4329 th.ninja_column_0 {text-align: center; } # footable_4329 td.ninja_column_1 {text-align: center; } # footable_4329 th.ninja_column_1 {text-zarovnání: střed; }

Co je to Vanished VPN?

Vanished VPN je služba VPN založená v Austrálii, která je ideální pro ty, kteří hledají přístup k velkému obsahu Netflixu, zejména pro ty, kteří chtějí přístup do knihoven Netflix..

Jejich zástupné řešení umožňuje streamovat tuny jinak nedostupného obsahu pomocí jednoho z jejich bezpečných proxy serverů.

Pomocí sítě Vanished VPN můžete snadno nastavit několik serverů, z nichž každý lze použít k přístupu k obsahu z jiné země (například jeden server pro obsah kanadského Netflixu, jeden pro asijský obsah atd.).

Registrace a nastavení není u Vanished VPN tak snadné jako u jiných VPN. Protože Vanished nemá nastavené aplikace, musíte ručně nastavit připojení VPN a také musíte počkat, až přijde e-mail s vaším uživatelským jménem a heslem.

Nicméně stojí za to vyzkoušet, protože dostanete třídenní okno na jejich kontrolu a poté jsou relativně levní..

Při rychlosti 1 Mb / s je Vanished zdaleka největší bezplatnou VPN v okolí, ale také daleko od toho nejhoršího. Během bezplatné zkušební verze budete moci streamovat obsah z mnoha sítí a nebudou si uchovávat žádné záznamy o vaší uživatelské aktivitě.

Nabízeno: Kompatibilita s více zařízeními (Mac, Windows, OSX, Android, Playstation 4), optimalizace geobloku, dostupné plány, žádné protokoly

Webové stránky poněkud holých kostí zmizené sítě VPN nabízejí velmi málo informací o jejich bezplatném plánu, místo toho vás lákají tajemstvím, že to vyzkoušíte.

Nejsou to nejbezpečnější VPN na trhu. Ve skutečnosti, pokud by se něco pokazilo, uživatelé jsou ve skutečnosti považováni za zodpovědné a na jejich webu není uvedeno žádné telefonní číslo (obvykle známka stinné operace).

Dalším sporným faktorem je jejich logovací politika. Ačkoli Zaniklé nároky na VPN že neuloží ani neprodají uživatelská data, zaznamenají si vaši zdrojovou IP adresu, časy zahájení a ukončení připojení a celkový počet bajtů, které používáte, po dobu 30 dnů.

Důvodem je údajně odstraňování problémů, fakturace a řešení všech trestných činů spáchaných za jejich službu. Po uplynutí 30denního období jsou tyto informace označeny jako vymazané, ale neexistuje způsob, jak zjistit, zda se to skutečně děje..

Do Doporučuji Vanished VPN?

Ano, ale se silnou námitkou. Pro velmi základní uživatele, kteří při krátkodobém prohlížení potřebují krátkodobou anonymitu, Zaniklá VPN může být pro vás to pravé.

Pokud jste jako my ostatní, kteří tráví hodně času online a potřebují specializovaného hostitele se solidním šifrováním a zavedenou reputací mezi komunitou VPN, nejedná se o řešení VPN, které potřebujete.

 • Profesionálové

  Široká škála streamovaného obsahu, dobrá rychlost stahování a odesílání, funguje na mnoha zařízeních a můžete jej kdykoli zrušit.

 • Nevýhody

  Prodloužené ukládání do vyrovnávací paměti při načítání obsahu Netflix, nežádoucí vyskakovací okna, nedostatek zákaznické podpory, již neblokuje US Netflix.

Proč se nám nelíbí bezplatné VPN

Někdy sledují vaši aktivitu
Často shromažďují datové protokoly za účelem jejich prodeje třetím stranám
Zobrazují reklamy, zatímco nejlepší VPN mají blokování reklam
Bezplatné VPN mají rychlosti, které jsou o 70% pomalejší než placení poskytovatelé VPN

Spolehlivá, zcela anonymní placená VPN nabízí bleskové rychlosti, pevnou „zásadu bez protokolů“, rozšířenou dostupnost, nepřetržitou zákaznickou podporu a řadu pokročilých funkcí, jako jsou testy rychlosti, filtrování URL, blokování reklam, detekce narušení & zabránit a další.

Podle našeho výzkumu jsou nejdůvěryhodnější a nejspolehlivější poskytovatelé VPN NordVPN a Surfshark. Obě tyto služby jsou bezpečné a snadno použitelné. Jsou relativně levné a lze je použít na všech hlavních platformách.

Jak již bylo řečeno, existuje spousta bezplatných poskytovatelů VPN, kteří poskytují dostatečnou rychlost a odpovídající funkce pro ty, kteří nechtějí utratit žádné $ za základní surfování a streamování. Tyto důvody jsou stejné problémy jako my s nejlepšími webovými hostiteli, bezplatní hostitelé jako bezplatní vpns mají tendenci prodávat uživatelská data.

FAQ o VPN zdarma

Otázka: Jaká je nejlepší bezplatná VPN pro Android?

A: Express VPN je nejlepší volbou pro Android. Nabízejí 30denní zkušební verzi, kterou můžete použít k vyzkoušení na vašem zařízení Android a zjistit, zda to stojí za to.

Otázka: Jaký je nejlepší volný vpn pro torrenting?

A: Abych byl upřímný, neexistuje. Bezplatné VPN používají proxy servery, které stojí peníze za nákup. Pokud používáte 100% zdarma, pak se váš provoz často přesměruje na nějaký skutečně nebezpečný provoz, který možná nebude chtít, aby byla vaše IP spojena s.

Otázka: Jsou bezplatné VPN nebezpečné?

A: Ano oni jsou. Přemýšlejte o tom takto. Používání bezplatné VPN je jako chodit do veřejné wifi kavárny, kde každý sdílí stejnou IP adresu a připojuje se, a místo 20 lidí máte 100 000. Nemáte žádné soukromí a kdokoli platí za proxy pro vaši bezplatnou VPN, rozhodně z toho vydělává peníze.

Otázka: Která bezplatná VPN je nejlepší?

A: Odpověděli jsme na to. Všichni jsou odpadky.

Otázka: Jaká je nejrychlejší bezplatná VPN?

A: Upřímně řečeno, nejsem si jistý, protože i kdybyste našli rychlou, nebylo by to srovnatelné s běžnou službou VPN.

Otázka: Jaká je nejlepší bezplatná VPN pro iPhone?

A: Téměř 80% aplikací VPN v serveru iStore jsou podvody. Pozor.

Závěr

Takže to máte, náš komplexní průvodce nejlepšími bezplatnými VPN v roce 2020. Pokud si stále nejste jisti, proč byste potřebovali řešení VPN, pokuste se shrnout, jaké je nesmírně důležité, aby lidé používali VPN. Pro podrobnější recenzi se podívejte na naše nejlepší VPN pro Austrálii průvodce.

Pokud žijete v Austrálii nebo i když právě navštěvujete, musíte si být vědomi skutečnosti, že na vás špionují soukromé a státní organizace. Tyto instituce sledují a zaznamenávají vaši online aktivitu.

Austrálie je mezi takzvanými „čtrnácti očima“, co-op zemí, včetně Nového Zélandu, Kanady a USA, které uzavřely dohodu, podle níž budou shromažďovat, analyzovat a sdílet zpravodajské informace o vás. Soukromí občané už prostě nejsou soukromí.

Chcete-li jim zabránit v shromažďování citlivých osobních údajů a zabránit škodlivým škodlivým kybernetickým útokům, musíte použít VPN. VPN v tomto seznamu jsou známé svou schopností blokovat reklamy, odblokovat cenzurovaný obsah a poskytovat maximální bezpečnost, když jste aktivní na internetu.

Surfshark by byl mým prvním výběrem velmi těsně následovaný společností NordVPN. Oba byli vokální o jakémkoli zlomu v jejich softwaru a neustále oslovovali zákazníky o zpětnou vazbu ohledně jejich služby. Snadno se používají, mají úžasné šifrování a jejich rychlost patří mezi nejrychlejší. Ceny jsou také rozumné pro obě strany a jejich zákaznická podpora je nejspolehlivější v oboru.

VyprVPN je moje čtvrtá oblíbená položka, protože vám umožní bez problémů zobrazit obsah uzamčený v zemi a obsahuje jedinečné, promyšlené rozhraní. Rovněž pravidelně vylepšují své technologie, pokud jde o aplikace pro váš telefon.

Teď, když víte o mých nejlepších výběrech, je na čase jim jít. Nezáleží na tom, který z nich se rozhodnete vybrat, vím, že zjistíte, že se ve svém online prostředí cítíte mnohem lépe.

Vyzkoušeli jste některou z těchto bezplatných sítí VPN nebo jiné? Sdělte nám to klepnutím na tlačítko „Přidat vaši recenzi VPN“ v dolní části této stránky!

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me