Nejlepší VPN Austrálie 2020

Contents

Recenze a technická srovnání

Testovali jsme 20 nejlepších VPN, abychom našli nejrychlejší a nejbezpečnější VPN služby.


nejlepší vpn

Když procházíte internet a právě si ho čtete, jste připojeni k virtuální privátní síti (VPN)?

Pokud ne, měli byste být…

Počítačové hacky a počítačové útoky dnes probíhají s alarmující pravidelností. A co víc, svět se stává mobilnějším, cestování a práce na dálku se rychle stávají normou.

Jak více našich osobních informací jde do „cloudu“, jsme více propojeni, ale také mnohem zranitelnější.

Tam přichází VPN.

Jednoduše řečeno, VPN vám umožňuje připojení k internetu prostřednictvím soukromého šifrovaného tunelu, který výrazně snižuje šanci, že se stanete obětí počítačové kriminality.

Navíc se snadno používají a jsou levnější, než si myslíte. Všechny jsem osobně testoval nejlepší VPN v Austrálii a v zahraničí a výsledky těchto testů jsou shrnuty v této příručce.

Zobrazit obsah FAQ

Často kladené otázky

 • Co je to VPN a jak to funguje?
 • Jaké jsou výhody používání VPN?
 • Je legální používat VPN v Austrálii?
 • Která VPN mi umožňuje streamovat Netflix?
 • Do sítě VPN sledují, co dělám online, a uchovávají soubory protokolu?
 • Jsou VPN bezpečné pro Torrenting?
 • Můžete nastavit VPN na routeru?
 • Můžete si nastavit VPN na herní konzoli nebo Smart TV?
 • Co je nejlepší VPN zdarma pro Austrálii?
 • Co je tam nejrychlejší VPN??
 • Kolik VPN stojí??
 • Existují nějaká nebezpečí při používání VPN?
 • Může VPN udělat můj internet rychlejším?
 • Může být blokována síť VPN?
 • Můžete být sledováni, pokud používáte VPN?

Testování VPN - můj postup krok za krokem

Bez ohledu na to, kam jdete na světě, chcete, aby vaše VPN byla rychlá a bezpečná, jinak nemá smysl mít jednu. Obtížná část je prosívání stovek společností, které nabízejí tuto službu, aby zjistily, která VPN je nejlepší.

V Privacy Australia se nám líbí zbytek světa v pořádku, ale naším posláním je najít a doporučit služby, které pomohou našim Aussies zůstat v bezpečí online. Další informace o našem podrobném procesu testování naleznete zde.

Chcete-li zjistit nejlepší VPN celkově je tento testovací proces kritický. Takto odhalujeme slabiny softwaru a bezpečnostní díry.

Zaměřujeme se na několik důležitých kritérií:

 • Jurisdikce - Kde jsou začleněny?
 • 5 očí - Sdílejí vaše informace?
 • Zásady protokolování - Pokud ano, je to velký ne.
 • Rychlost - Pomalé sítě VPN opravdu nestojí za to
 • Blokuje P2P - Už žádné Netflix
 • Počet připojení - 1 Zařízení nebo 3?

Podívejte se na níže uvedený graf, rozdělili jsme více než 45 společností a prošli si zásady ochrany osobních údajů, smluvní podmínky a testy rychlosti jednotlivých společností.

Všimněte si také - všichni čtenáři jsou vítáni, aby nechali recenze u každé služby VPN prostřednictvím formuláře dostupného u každé recenze. 

VPNJurisdiction5 EyesLoggingSpeed ​​Počet serverů # simultánních připojeníBlocks P2P
NordVPN Panama Ne Ne Rychle 5,231 6 Ne
Surfshark VPN Britské Panenské ostrovy Ne Ne Rychle 800+ serverů Neomezená zařízení (najednou lze však použít pouze 1) Ne
ExpressVPN Britské Panenské ostrovy Ne Ne Rychle 2 000 3 Ne
VyprVPN Švýcarsko Družstevní Ne Rychle 700 5 Ne
Soukromý tunel USA 5 očí Ano Průměrný 50 3 - Neomezeno Ano
Trust.Zone Seychely Ne Ano Průměrný 164 3 Ano
VanishedVPN Austrálie Ne Ano Průměrný Neznámý 3 Ano
Soukromý přístup k internetu USA 5 očí Ano Průměrný 3,243 5 Ano
PureVPN Hongkong Ne Ano Průměrný 2,134 5 Ano
IPVanish USA 5 očí Ano Průměrný 1100 10 Ano
TunnelBear Kanada 5 očí Ano Průměrný 350 5 Ano
VPN neomezeno USA 5 očí Ano Průměrný 400 5 Ano
Štít hotspotu USA 5 očí Ano Průměrný 500 5 Ano
Avast Secureline VPN Česká republika Družstevní Ano Průměrný 52 5 Ano
WindScribe Kanada 5 očí Ano Průměrný 480 Neomezený Ano
TorGuard USA 5 očí Ano Průměrný 3 000 5 Ano
Hide.me VPN Malajsie Ne Ano Zpomalit 35 5 Ano
Hola VPN Izrael Družstevní Ano Průměrný 0 3 Ano
Celkem VPN Spojené království 5 očí Ano Průměrný 45 3 Ano
Avira Phantom VPN Německo 5 očí Ano Zpomalit 40 Neomezený Ano
CyberGhost VPN Rumunsko Ne Ano Průměrný 3,519 7 Ano
Opera VPN Norsko 5 očí Ano Zpomalit 3 1 Ano
SaferWeb USA Ne Ano Zpomalit 30 2 Ano
ProtonVPN Švýcarsko Družstevní Ano Průměrný 347 10 Ano
Betternet Kanada 5 očí Ano Zpomalit 11 5 Ano

Nejlepší služby VPN - naše recenze

1. NordVPN - nejlepší celkový výběr pro australskou VPN č. 1

„Spolehlivé, bezpečné, 5 000 a více serverů“

nordvpn logo

SPOLEHLIVÝ
NEJISTĚJŠÍ
5000+ SERVERS

NordVPN je velmi oblíbená služba VPN s rozsáhlou zákaznickou základnou. Dobře doporučovaná služba VPN na mnoha webech je často podporována spolehlivostí jejich služeb, zásadami nulového protokolování, maximálním zabezpečením a úplným přístupem k geoblokovanému obsahu pomocí jejich patentované funkce SmartPlay..

Zabezpečení na úrovni CIA a úplná anonymita

Pokud je pro vás bezpečnost a anonymita nejvyšší prioritou, pak jste na dobré léčbě. S příchodem hrozeb, které jsou příliš složité na to, aby bylo možné je dokonce popsat, byste se mohli při procházení stránek pohodlně přihlašovat, abyste mohli použít jejich tunelovací protokol OpenVPN, který je dnes nejbezpečnější. Na rozdíl od jiných poskytovatelů VPN je verze šifrování AES-256 společnosti NordVPN vybavena spíše 2048bitovým klíčem Diffie-Hellman než klíčem RSA, protože obsahuje Perfect Forward Secrecy.

NordVPN se může pochlubit také funkcí dvojitého šifrování, díky čemuž je NordVPN nejlepší volbou pro země s drakonickými zákony (Severní Korea, Čína atd.). I při hloubkové kontrole paketů je prakticky nemožné tuto úroveň šifrování rozbít.

Funkce Leak Protection DNS a funkce automatického přepínání zabíjení jsou integrovány do některého z balíčků NordVPN, což dále zajišťuje, že vaše aktivita je vždy chráněna.

NordVPN má také jednoho z nejsnadněji použitelných a nejbezpečnějších správců hesel, který se spáruje s jejich VPN službami zvanými NordPass.

Servery a Geo-blokovaný obsah

Jejich patentovaná technologie SmartPlay vám umožňuje přístup ke stovkám streamovacích webů kdekoli na světě. SmartPlay je zabezpečené řešení proxy služeb, které dělá většinu, ne-li všechny jejich servery, životaschopným přístupovým bodem pro streamování služeb, jako jsou Netflix, Kodl, Hulu a další..

NordVPN velmi dobře vyhovuje vášnivým cestovatelům s přístupem k 5 200 serverům rozloženým po 62 zemích na 6 kontinentech. Můžete Netflix a chill kdekoli chcete. ��

2. Surfshark - nejlepší „rozpočet“ VPN

„Zabezpečené, levné, 800+ servery“

Logo surfshark

LEVNÝ
MIMOŘÁDNĚ BEZPEČNÉ
800+ SERVERS

Surfshark Site

Pro začátečníky

Surfshark je definice nového kluka v bloku. Tito lidé jsou nejnovější VPN, kterou jsme zkontrolovali, a máme rádi to, co zatím vidíme. Mají dokonce potenciál být v budoucnu jedničkou.

Hovoříme zde hodně o místě kvůli jurisdikci a vládním zásahům. Surfshark se uchýlil k pobytu na Britských Panenských ostrovech, což je pravděpodobně nejlepší místo pro připojení VPN a také se usadil na našem místě číslo 2 na tomto seznamu.

Ceny za dlouhodobou smlouvu se v podstatě cítí, jako kdyby vám ji dávaly zdarma za 1,99 $ měsíčně a předplatné vám dává fantastickou hodnotu. Vypadá to, že Surfshark přidává nový server každý den a vždy se snaží poskytovat svým uživatelům více. Společnost VPN má v současné době více než 800 serverů ve více než 50 zemích.

Zabezpečení a soukromí

Surfshark dělá věci správně, pokud jde o zabezpečení a soukromí, a ve skutečnosti vám dává možnosti, pokud jde o šifrovací protokol. Za prvé, nikdy se nepřihlásí. Za druhé, společnost podporuje několik protokolů, včetně 256bitových AES / OpenVPN, IPSec a IKEv2 (ale ne IPv6). Pomocí těchto protokolů mohou svým zákazníkům poskytovat téměř neomezený počet IP adres.

Starý protokol IPv4 používaný mnoha VPN má omezený počet jedinečných IP adres, které lze přiřadit. To může vážně omezit vaše streamovací schopnosti. Podpora různých protokolů VPN společnosti Surfshark znamená, že ji lze nainstalovat do řady směrovačů a zařízení.

Protokoly VPN sítě Surfshark používají nejlepší dostupné 256bitové šifrování AES. Společnost také používá 2048bitovou výměnu klíčů DHE-RSA a ověřovací hash SHA512. Protože většina lidí neví, co to znamená, stačí vědět, že je to doslova nejlepší šifrování, jaké můžete mít. Surfshark má také ochranu proti úniku DNS a WebRTC v celé své síti.

Cena a zbytek

Pokud jde o tvorbu cen, je Surfshark tou nejlepší volbou, pokud jde o hodnotu, kterou poskytuje. To nebyl případ ani před několika lety, protože Surfshark byl v oku svého žraločího otce jen zábleskem. Pokud jde o krátkodobé plány, náklady jsou přiměřené. Pokud se díváte na dvouletý plán, můžete zaplatit 1,99 $ za měsíc, který překoná všechny ostatní skvělé VPN.

Skvělá věc, o které Surfshark VPN je, je, že si můžete každý měsíc jen vyměnit náhradní změnu na gauči a zaplatit za tuto službu..

3. ExpressVPN - nejlepší volba pro rychlost

„Rychlá, bezpečná, 700+ míst“

ExpressVPN

RYCHLEJŠÍ
MIMOŘÁDNĚ BEZPEČNÉ
700+ POLOHA

Pro začátečníky

Tato společnost na Britských Panenských ostrovech (důležitá lokalita) je v podnikání od roku 2009 a získává naši lásku jako 2. nejlepší všestrannou VPN pro Australany. Existuje několik důvodů, proč uplatňujeme toto tvrzení.

Za cenu jednoho předplatného získají zákazníci přístup k libovolnému z internetu 2 000 rychlejších serverů ExpressVPN nacházející se v 94 zemí. V případě, že vás zajímá, je to docela široké pokrytí, a to je dobrá věc.

Zabezpečení a soukromí

Páteř VPN je ve standardu šifrování, který zavádí. AES-256 je volba ExpressVPN. Nemusíte být technologický blbeček, abyste pochopili, že zabití takového šifrování hrubou silou by vyžadovalo desítky superpočítačů, kteří by kontrolovali miliardy klíčů za sekundu miliardy let. Přečtěte si další informace o tom, jak šifrování funguje.

Nechcete mít nic společného s VPN, která má únik WebRTC, instalační soubory napadené malwarem nebo slabé zásady protokolování. Z našeho testování je ExpressVPN čistý jako píšťalka a může se pochlubit zásadou bez protokolování, která je stejně přísná, jak zjistíte.

Pro začátečníky do VPN žargonu, no-logging znamená, že neuchovávají záznamy o vašem využívání jejich služeb. Věřte tomu nebo ne, některé společnosti ano. Tyto společnosti nejsou na našem seznamu.

Hledáte službu, která umožňuje bezproblémové torrentování a přístup ke Kodi a Netflix odkudkoli? To je jeden z hlavních důvodů, proč někteří lidé používají službu VPN a služba ExpressVPN se dobře kontroluje.

Cena a zbytek

Nejlepší část je, že získáte všechny tyto příkladné funkce a STILL si může užít jeden z nejrychlejších zážitků z VPN, který lze nalézt. Jediné, co bychom si vybrali, je ExpressVPN přichází mírně na vysokou stranu ceny, pohybující se od 6,67 do 12,95 $ za měsíc, v závislosti na délce smlouvy a speciálech, které by mohly být spuštěny.

Podpora zákazníků je důležitá. Vyvinuli jsme několik otázek, abychom vyzkoušeli dobrou pověst zaměstnanců ExpressVPN.

Dlouhá povídka, dělali opravdu dobře.

Přestože nenavrhujeme, abyste provedli narušení dětského kolejního fondu za účelem získání této služby VPN, nemusí se z vás nutně stát špatný člověk.

4. VyPrVPN - Čtvrtá volba, ale stále docela dobrá

„Rychlá, skvělá cena, méně míst“

Vypr VPN

NEJLEPŠÍ CENA
FEWER IPS PŘIPOJENÍ K
RYCHLE

Po pravdě řečeno, nedělali bychom to, kdybyste si vybrali VyprVPN místo našeho doporučení č. 1. Je to dobré, ale někdo musí být druhý a většina věcí, které o této společnosti musíme říci, je pozitivní.

Přestože je TAD nižší než standard serverů č. 3 v 94 zemích, VyPrVPN se může pochlubit 70 zemí, který není ošuntělý.

Neomezené prostředky Neomezené

Ale to, co se nám opravdu líbí, je neomezený aspekt streamování této služby, což znamená, že můžete doslova zůstat online 24/7 po zbytek života, pokud budete chtít, se nikdy nestane omezení šířky pásma ani omezení výkonu. Ne všechny služby VPN mohou tento nárok uplatnit.

Zabezpečení je důležité ve hře VPN. Bez toho nemá smysl nakupovat službu vůbec. VyPrVPN vlastní a udržuje všechny své servery in-house. To znamená, že vaše osobní údaje mají méně příležitostí vidět denní světlo díky nesprávnému zacházení.

Torrenty, Kodi a Netflix

VyPrVPN technicky pracuje s torrentováním, Kodi a Netflixem, i když ne vždy bez trochu nadávky a házení věcí. Torrenty jsou povoleny, ale nejsou podporovány a vaše torrentingové aktivity mohou být zaznamenány.

Kodi funguje dobře, ale je třeba jej nastavit ručně. A díky válce Netflixu o VPN je těžší najít server, který s touto službou spolehlivě pracuje..

Zkouška bez rizika

Stejně jako NordVPN, VyprVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz. Pokud jste v tom všem nováčkem, znamená to hodně, protože je to váš únikový plán pro případ, že se náhle vyděsíte a rozhodnete se už nikdy znovu nepoužívat internet..

Noví zákazníci VyprVPN získají 50% snížení ceny jako poděkování od společnosti za vyzkoušení jejich služeb. Ačkoli je dost rychle, možná nejvýraznější vlastností je jejich úplná oddanost hlídání vašich osobních údajů.

5. Čistá VPN

"Solidní volba, ale mírný krok dolů"

Čisté logo VPN

DRAŽŠÍ
NEKONSISTENTNÍ RYCHLOST
FEWER IPS

K našemu způsobu myšlení byste neměli jít online bez VPN, ale realitou je, že haléře mohou být napjaté a dokonce i relativně skromné ​​náklady na NordVPN a ExpressVPN mohou vést k přeskočení jídla.

Pro ty, kteří mají přísný rozpočet, nabízíme PureVPN za vaši pozornost.

Když je cena velká dohoda

Pointa je, že dostanete většinu funkcí nejlepších psů, jako je záruka vrácení peněz, naprosto adekvátní podpora a veškerá anonymita a soukromí, které očekáváte od špičkové VPN VPN - ale za nižší cenu.

Teď tu nebudeme sedět a tvrdíme, že kvalita PureVPN je vždy o něco vyšší než u dvou předchozích možností, protože to není, ale služba je naprosto v pořádku, pokud potřebujete kontrolovat výdaje.

První věc, kterou si pravděpodobně všimnete, když přistoupíte na web PureVPN, je, že se zdá, že mají sakra spoustu funkcí. Máš pravdu. Dělají.

Plethora funkcí

Mluvíme o antivirovém a virovém softwaru, blokování reklam, detekci a prevenci narušení, filtrování aplikací a seznam pokračuje. Tuto úroveň sofistikovanosti zabezpečení nenajdete u jiných služeb s podobnými cenami.

Přidejte k tomu solidní zásadu „no-session logging“ a to, co by mohlo být nejjednodušším uživatelským rozhraním v oboru, a máte zatraceně skvělou volbu pro Australany, kteří vědí, že potřebují VPN, ale také potřebují ušetřit peníze nebo dva.

Torrenting, atd.

Pokud je torrentování vaším cílem s VPN, nic zde neuvidíte. PureVPN blokuje všechny torrenty z toho, co můžeme říct. Stejně jako většina ostatních služeb VPN očekávejte, že budou mít problémy se spolehlivým přístupem k USA Netflix z většiny svých serverů. Pokud jste v Kodi, PureVPN nabízí oficiální doplněk, díky kterému je hračka používat.

6. Soukromý přístup k internetu

„Levné, rychlé a pomalé“

přístup k internetu v soukromí

DRAŽŠÍ
NEKONSISTENTNÍ RYCHLOST
FEWER IPS

Pokud jde o kvalitní VPN služby pro Australany, přistupuje soukromý přístup k internetu (PIA) uprostřed smečky. To znamená, že je tu něco dobrého, trochu ne tak dobrého a všechno dostanete za slušnou cenu.

Jedním zajímavým aspektem této služby VPN je to, že se můžete dobrovolně rozhodnout snížit úroveň šifrování vašeho připojení výměnou za vyšší rychlost prohlížení. Na povrchu by se mohlo zdát, že by se tato volba vztahovala pouze na ty, kteří jako dítě spolkli příliš mnoho štětin.

Ale vydrž!

Chcete méně šifrování?

Řekněme, že víte, že jste v relativně bezpečné síti, a uvědomte si, že při přechodu na 128bitové šifrování (z 256bitového šifrování) stále máte pevnou vrstvu kryptografické ochrany.

Rychlost, kterou získáte, může být za to.

Zatímco PIA má spoustu serverů, zahrnuje pouze 28 zemí. Ohromující. Sečteno a podtrženo - pokud nejste v žádné z těchto zemí, očekávejte rychlosti připojení jako želva i když jste šifrování úplně odstranili (samozřejmě to nenavrhujeme).

Tady je vzrušující část, pokud máte rádi lacinost. V závislosti na délce smlouvy a dalších volitelných možnostech bude vaše měsíční sazba pro tuto VPN pravděpodobně klesat v rozmezí 3 až 7 $ měsíčně.

Netflix, Torrents a Kodi

Mnoho z vás se ptá, zda PIA pracuje s těmito typy služeb. Netflix můžete ze seznamu vyškrtnout, protože v roce 2019 s touto službou žádná VPN nebude spolehlivě fungovat. Možná budete mít štěstí a najdete spolupracující server a to je vše. Na druhou stranu tato VPN služba docela podporuje torrentování a funguje dobře s Kodi.

Nějaké závažné nevýhody

PIA se nachází v USA, což je vážná nevýhoda z hlediska ochrany soukromí (přečtěte si o 5 očích). Další nevýhodou, která stojí za zmínku, je to, že neexistuje funkce živého chatu.

Sooo ... ne špatná služba, ale ani jedna, kterou dokážeme vytvořit nadšení.

7. Trust.Zone

„Rychlý… a malý“

Nejlepší VPN Austrálie 2020

DRAŽŠÍ
NEKONSISTENTNÍ RYCHLOST
FEWER IPS

Někdy na velikosti nezáleží, ale někdy ano.

Služba VPN Trust.Zone pro ni má hodně práce. Jedna věc, kterou to není, je počet a umístění serverů. Mluvíme o mizerných 135 ve 31 zemích. Pointa je, že bez ohledu na to, jak vysoké jsou rychlosti připojení, společnost nesrovnává příznivě se stopou, kterou společnosti zanechaly na začátku našeho seznamu..

Záludná vysoká rychlost

Pokud náhodou žijete v zemi poblíž jednoho z jejich serverů, budete pravděpodobně mít velkou rychlost připojení. Celkově, Trust.Zone byl druhý nejrychlejší těch testovaných. To není malý úspěch.

Špičková bezpečnost

Další známkou v jejich prospěch je odhodlání k bezpečnosti. Nachází se v exotické tropické říši Seychel a má tendenci sestupovat do hihňavých záchvatů, když je požádán o předání uživatelských dat vládám, které by rády o takovou věc požádaly. Mluvíme o obvyklých podezřelých: USA, Velké Británii, Austrálii ... získáte představu.

Pokud máte náladu na torrent, tato služba VPN nemá žádná omezení. Jste připraveni na Netflix a chill v zemi dole? Meh, mohlo by to pro tebe fungovat a nemusí. Byli jsme schopni obejít geo-omezení pouze na třech ze sedmi serverů, které jsme vyzkoušeli, takže jsme se vzdali.

Tento je také jedním z vašich nejlepší sázky, pokud chcete používat Kodi.

Díky pevným šifrovacím standardům a nízkému cenovému rozmezí je PIA vynikající volbou - pokud se vám stane jeden z mála šťastných poblíž serveru.

8. Skrýt můj zadek

“Legrační jméno, Rotten Service”

hmaPřejeme si, aby byl Hide My Ass jedním velkým vtipem. Promiňte. To není. Služba skutečně existuje a účtuje lidem účast v jejich vlastní speciální značce nekompetentnosti a skullduggery.

Pokud by v Austrálii existovala kategorie s nejméně doporučenou službou VPN, Hide My Ass (HMA) by provedla čisté zametání zlatých, stříbrných a bronzových medailí.

Řekněme to co nejjasněji. HMA je hrozná služba na všech úrovních, což znamená cokoli. Doporučujeme vám, abyste navždy odložili internet a všechny související technologie, přesunuli se do Outbacku a připojili se k domorodému kmeni, než se zaregistrujete v této VPN.

Vážně. Je to tak špatné.

Přestože naše HMA zkouška skončila náhle, nestačilo to brzy. Celý týden jsme se snažili připojit k Netflixu a torrentování - bez štěstí. To kromě toho, že se zavádí náhodně a často z našeho spojení.

Když jsme se pokusili zavolat na podporu, žádná odpověď na e-mail, relaci chatu, telefonní hovor nebo kouřový signál.

Nakonec účet bez varování deaktivovali. K této přehlídce neschopnosti navíc patří, že rychlosti připojení jsou pomalé až neexistující, je známo, že ukládají logovací relace a spolupracují s orgány činnými v trestním řízení..

Doporučujeme HMA? Přišel jsi na to.

Testovali jsme VPN a jak jsme to dokázali

K dispozici jsou stovky produktů VPN, ale podle našeho názoru pouze asi dvě desítky stojí za testování. Na základě sentimentu online a naší vlastní odborné znalosti jsme učinili prvotní rozhodnutí o tom, který z nich provedl počáteční snížení.

Další přišel důkladný testovací proces, který šel něco takového:

 • Konektor.

  Koupit software

  Vlastně jsme se připojili k internetu a zakoupili jsme produkt za plnou cenu od venderu, nainstalovali jej do našeho zásobního notebooku a testovali jsme jej na týden.

 • Konektor.

  Test rychlosti

  Vyberte sedm různých náhodných geografických umístění. Testováno každého kandidáta na VPN z těchto umístění.

 • Konektor.

  Zkontrolujte úniky

  Existuje několik zdrojů úniků (WebRTC atd.), Které mohou okamžitě zbavit vaše soukromí a anonymitu a jsou charakteristickým znakem špatné služby VPN.

 • Konektor.

  Geokompatibilita

  Jedním z důvodů, proč jsou sítě VPN populární, je schopnost torrentu a obcházení geografických omezení Netflix / Kodi. Posoudili jsme tyto vlastnosti.

 • Konektor.

  Snadnost použití

  Zkontrolováno, jak přátelské bylo uživatelské rozhraní a schopnost reagovat na zákaznické služby.

 • Konektor.

  Cena vs hodnota

  protože my všichni nemáme zlaté nugety a bitcoiny vypadávající z našich kapes.

 • Konektor.

  Funkce ochrany osobních údajů / zabezpečení

  Raison d'être VPN.

Přestože testování pokračuje, v žebříčku 2019 hodnotili jsme 20 nejlepších služeb. Testovací prostředí, pokud jde o počítač a operační systém, bylo stejné, aby bylo dosaženo čestného výsledku.

Jen v případě, že jsme to dostatečně nevyjasnili, nepřijímáme pobídky - finanční ani jiné - při přijímání doporučení na této stránce. To jsou naše vlastní názory, k nimž došlo potem na čele a spoustu času stráveného použitím prstů na klávesnici.

"Takže jste si koupili a zaplatili za 20 předplatných VPN ?!"

Je zřejmé, že odpověď na tuto otázku zní ano. Měli byste také vzít na vědomí podobnost mezi naším testovacím obdobím a bezplatným zkušebním obdobím, které nabízí většina služeb. No tak, nemyslel jsi ...?

Tady pracujeme tuhé a naše volání bylo vyšší, než být jen další banda Aussies s příliš velkým počtem předplatných VPN.

Často kladené otázky

obrázek ukazující šifrovaný tunel pro VPNCo je to VPN a jak to funguje?

Šifrované spojení mezi počítačem a internetem.

Odděleně od vašeho poskytovatele Internetu VPN směruje data generovaná vaší online aktivitou přes jiný server, a tak skryje vaši skutečnou polohu přiřazením jiné adresy IP. Kromě toho jsou data šifrována, aby se zabránilo hackerům.

VPN poskytuje mnohem vyšší úroveň ochrany osobních údajů a anonymity, než jakou poskytuje váš poskytovatel internetových služeb. Většina služeb VPN staví na protokolech s otevřeným zdrojovým kódem, jako je Open VPN.

Jak to funguje

Přestože by vaše hlava mohla vybuchnout, pokud byste museli budovat funkční připojení VPN od nuly, proces použití jednoho není komplikovaný.

 1. Stáhněte si software VPN a nainstalujte ho do svého zařízení.
 2. Spusťte relaci procházení otevřením softwaru.
 3. Vaše data jsou před opuštěním počítače šifrována.
 4. Po zašifrování vaše data přejdou na server VPN.
 5. Po průchodu serverem VPN jsou vaše data (stále šifrovaná) směrována do vašeho online cíle - jako je web banky nebo vaše oblíbená stránka sociálních médií.
 6. Z online cílového pohledu se zobrazí data pocházející ze serveru VPN.

Velkou záležitostí je, že díky šifrovacímu protokolu jsou data v tranzitu (jako jsou čísla kreditních karet nebo čísel sociálního zabezpečení) nečitelná pro každého, kdo dokáže systém hacknout a podívat se..

Představte si připojení VPN jako bezpečný tunel, skrze který mohou cestovat všechny informace spojené s online relací, skryté před vnějším světem..

Jaké jsou výhody používání VPN?

Oslovte zcela novou úroveň zabezpečení online a soukromí.

Díky šifrování, použití VPN výrazně snižuje šance, že vaše data budou odcizena a prodána na Temném webu nebo inzerentům bez vašeho souhlasu. Vaše IP adresa navíc vypadá, že přistupujete k internetu z fyzického umístění serveru VPN, čímž se vytváří úroveň anonymity, která není srovnatelná s tradičním poskytovatelem internetových služeb..

Je legální používat VPN v Austrálii? australia online soukromí profil

Nyní je legální, ale nedávná legislativa může být kluzký svah.

Většina západních zemí, včetně Austrálie, umožňuje neomezené využívání služeb VPN. Zákon z roku 2015 však umožnil, aby ti, kdo vlastní autorská práva, která jsou porušována, mohli získat federální soudní příkaz, aby byl zablokován v zemi..

Dosud nebyly učiněny žádné další legislativní kroky proti VPN. Mnoho Australanů používá tyto typy služeb k obcházení vládních snah regulovat obsah.

Podívejte se na náš seznam zemí, které zakázaly používání VPN.

Která VPN mi umožňuje streamovat Netflix?

Pokud chcete American Netflix, vyberte si svou službu opatrně.

Není žádným tajemstvím, že zbytek světa touží po americké verzi Netflixu. Existují tři důvody: volby, volby, volby. Streamující gigant nabízí různé výběry v různých částech světa a pokud jste náhodou na správném místě, máte štěstí, pokud…

Uhodl jsi to. Výběrem sítě VPN umístěné ve vznešené zemi bez domova a statečných můžete oklamat Velkého bratra Netflixa, aby si myslel, že jste barvený vlněný Yankee a vybíráte si z FULL katalogu. Nezapomeňte, že Netflix je na výpravě, aby zablokoval všechny sítě VPN v odemykání jejich služeb.

Zde jsou naše tipy na nejlepší VPN pro Netflix, tj. Ty, které fungují téměř v každé zemi a téměř na všech webech..

Do sítě VPN sledují, co dělám online, a uchovávají soubory protokolu? graf skóre skóre vpn politik protokolování

V závislosti na tom, kterou službu používáte, je odpověď na obě otázky - celkem možná.

Zdá se, že sledování vašich online aktivit a ukládání souborů protokolu, které dokumentují totéž, je v rozporu s celým důvodem použití VPN, ale neměňte chybu, že do těchto praktik se zapojuje mnoho služeb.

Přestože je pro protokolování problémů a správu účtů nezbytné určité protokolování, mnoho z nejoblíbenějších služeb zabloudilo poblíž konceptu invaze do soukromí..

Možná vás bude zajímat přečtení našeho článku o přesně tom, které VPN nesledují online aktivitu nebo informace o identifikaci protokolu.

Jsou VPN bezpečné pro Torrenting?

Dobré VPN - Jistě. Špatné VPN - ne moc.

Torrenting, jinak známý jako sdílení souborů peer-to-peer (P2P), je divoký západ internetu. Nikde online nejste více náchylní k vyzvednutí viru nebo malwaru nebo zakopnutí o policejního důstojníka vystupujícího jako Johnny porušovatel autorských práv.

Pokud se zdá, že by bylo dobré využít VPN, než se vydáme na jednu z těchto památek, jsme tady, abychom řekli, že je to moudré rozhodnutí.

Ať už se chystáte obejít různé vládní pokusy o cenzuru nebo stáhnout pirátský soubor svého oblíbeného filmu (No tak, je to 2020, nemá smysl předstírat, že to není.), Výběr kvalitní VPN by měl být povinný. Jak víš které??

Tento článek odhaluje čtyři nejlepší VPN pro torrenting, které jsme našli.

Můžete nastavit VPN na routeru? obrázek nastavení routeru vpn

Udělejte své celé připojení Wi-Fi jako soukromé.

Používání služby VPN v primárním internetovém zařízení je dobré, ale může být ještě lepší, když ji nastavíte tak, aby běžela přes router a privatizovala celou vaši wi-fi síť. Existuje Santa Claus a ano, můžete to udělat.

Existují několik výhod pro službu VPN založenou na routeru které přesahují rozšířené zabezpečení a soukromí, které již nabízí tradiční nastavení.

 1. Pořád udržujte aktivní připojení VPN
 2. Připojte více zařízení k jednomu účtu
 3. Obsazení širší a bezpečnější sítě přes vaši domácnost

Výběr a nastavení VPN routeru přesahuje rámec tohoto článku, ale návody jsou na Googlu hojné.

Můžete si nastavit VPN na herní konzoli nebo Smart TV?

Pokud směrovač nejprve nastavíte pomocí VPN.

Ve skutečnosti existuje několik různých způsobů, jak kůži tuto kočku. První by bylo stáhnout a nainstalovat aplikaci VPN přímo do vaší chytré televize, i když ne všechny mají tuto schopnost. Dalším způsobem, jak toho dosáhnout, by bylo spustit připojení VPN prostřednictvím domácího směrovače (viz předchozí otázka).

Vzhledem k tomu, že vaše herní konzole nebo chytrá televize přijímají svůj internetový signál z domácí sítě, budou chráněny routerem založeným na VPN, který vytvoříte.

Co je nejlepší VPN zdarma pro Austrálii?

Placená služba VPN je vždy lepší, ale existují bezplatné možnosti.

Možná jste slyšeli staré přísloví: „Pokud je produkt zdarma, VY jste produkt.

Pointa je, že jen málo společností se formuje z dobrého srdce generálního ředitele a slibuje poskytovat prvotřídní službu / produkt bez jakýchkoli nákladů. Měli byste pochopit, že pokud se služba VPN sama chová jako bezplatná, jednoduše to znamená, že vydělávají peníze netradičními prostředky, jako například:

 1. Poskytujte minimální služby bez nákladů, ale narazte na vás s upells k odstranění omezení rychlosti nebo šířky pásma, které tlumí užitečnost.
 2. Shromažďování / prodej vašich dat inzerentům nebo na webu Dark.
 3. Prodávejte reklamy, které zaplňují každý roh obrazovky.

I když si můžete myslet, že něco dostanete zdarma, nejste. Způsob, jakým budete nakonec platit, nemusí být zřetelně patrný, ale nakonec bude hrát jeho ruku.

Stále je rozhodnuto najít bezplatnou kvalitní VPN službu?

Přečtěte si náš článek o nejlepších bezplatných možnostech.

Co je tam nejrychlejší VPN?? Nejlepší VPN Austrálie 2020

Šifrování zpomaluje VPN.

Možná jste o tom nepřemýšleli, ale proces šifrování všech bitů dat, která prochází vaším internetovým připojením, vše zpomaluje. To je problém, proti kterému každá služba VPN běží, a neustále bojuje o její překonání.

Pokud je šifrování super silné, je rychlost pomalá. Pokud je rychlost vysoká, šifrování je slabé.

Ale několika službám se podařilo tento problém překonat a udržovat trvale vysoké rychlosti připojení a vzduchotěsnou bezpečnost.

Bez ohledu na to, kdo dělá hodnocení, NordVPN má sklon přicházet na nebo blízko vrcholu doporučení, pokud jde o rychlost.

Přečtěte si naši recenzi NordVPN pro případ, že jste ji poprvé zmeškali.

Kolik VPN stojí??

Více než tyčinka gumy, méně než Ferrari.

Ukončíme napětí. Ve větším schématu věcí nejsou tak drahé. Většina legitimních služeb VPN vás poběží od 2 do 10 $ měsíčně. Nezapomeňte, že se jedná o službu, kterou používáte společně s poskytovatelem internetových služeb, nikoli s ním.

Mezi těmito dvěma byste neměli být více než 20 $ měsíčně.

Vypadá to jako docela dobrý způsob, jak zachovat soukromí online a zabránit tomu, aby vaše osobní údaje byly uneseny a prodány nejvyšší nabídce..

Existují nějaká nebezpečí při používání VPN?

Nehryzou se, jestli se na to ptáte.

Jediný Skutečným rizikem spojeným s používáním VPN je to, že si vyberete ponurou službu který nainstaluje malware do vašeho počítače nebo získá vaše osobní údaje nebo finanční informace k prodeji. To je velmi skutečné nebezpečí, které nejčastěji pochází z bezplatných služeb.

To je důvod, proč byste opravdu měli udělat svůj výzkum (jako je čtení této stránky - dobrá práce) předem, abyste odstranili špatné herce.

Jen trochu due diligence z vaší strany vám může zabránit v registraci s jedním z těchto vtipálek. Ti, kteří dělají špatné věci, mají spoustu nešťastných bývalých zákazníků, kteří se nebojí jít online a vyprávět všem o své špatné zkušenosti.

Tento článek, který jsme napsali, vás připraví na rychlé zrychlení zneužití, které se mohou stinné služby VPN pokusit zneužít.

Může VPN udělat můj internet rychlejším?

Ne, pokud nebudou zrušeny zákony fyziky.

Jak již bylo zmíněno dříve, proces šifrování, který umožňuje VPN, aby byl váš prohlížeč bezpečnější, nic nezvyšuje rychlost internetového připojení. Ve skutečnosti, s výjimkou několika málo poskytovatelů služeb, má přidání VPN do mixu tendenci mít zpomalující účinek.

Pro rychlejší připojení k internetu byste měli prozkoumat řešení u svého ISP.

Přečtěte si našeho průvodce, jak urychlit připojení k internetu pomocí několika vylepšení a hacků.

Může být blokována síť VPN? seznam zemí, kde jsou vpiny zakázány nebo nezákonné

Vychází slunce na východě? Ano.

Bohužel vaše služba VPN může být zablokována na úrovni poskytovatele služeb Internetu nebo pomocí směrovače DNS. Blokování sítí VPN je obvykle spojeno s velkými organizacemi paranoidními o počítačové bezpečnosti nebo vládami zapojenými do internetové cenzury.

Toho lze dosáhnout několika různými způsoby.

 1. Blokování IP adres, které jsou spojeny s oblíbenými službami VPN. Některé vlády se rozhodnou zablokovat všechny adresy IP, které pocházejí mimo zemi.
 2. Blokování portů, které podporují běžné protokoly tunelování VPN.

Dobrou zprávou je, že neexistuje dokonalý způsob, jak trvale zablokovat VŠECHNY služby VPN. Je to tekutá hra, ve které se pravidla neustále mění. Pokud zjistíte, že vaše připojení VPN je neustále napadeno, existují další způsoby, jak skrýt vaši IP adresu.

Chcete se naučit, jak skrýt vaši IP adresu (je to vlastně docela jednoduché). Podívejte se na tento článek a zjistěte jak.

Můžete být sledováni, pokud používáte VPN?

Nic není spolehlivé.

I když správně fungující služba VPN ztěžuje sledování, ujišťujeme vás, že není k dispozici žádná technologie zaručující neviditelnost. Zde je několik možností:

 1. Vaše VPN uniká vaši skutečnou IP
 2. Váš VPN server je hacknut
 3. Služba VPN nainstaluje malware do vašeho počítače
 4. Chytří hackeři vás najdou jinými způsoby než IP adresou
 5. Je jich mnoho, mnoho dalších…

Sečteno a podtrženo, že VPN poskytuje více anonymity a bezpečnější data, ale na této zemi není žádný muž, žena ani dítě, které by mohlo slíbit s jistotou, že při používání VPN nikdy nebudete sledováni..

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me