Nejlepší VPN pro Netflix (2020)

Když jsem byl mladý, miloval jsem přírodu a trávil většinu času Murrayem, ale každý člověk, který přišel v druhé polovině 90. let, ti může říct, že venku se po chvíli nuda a chceš nějakou opravdovou zábavu.


Bohužel pro mě a mé kamarády byla zábava těžko dosažitelná. Když jste příliš mladí na trochu jantarové tekutiny a puberta je zakrytá v acker, opití a buggered je vyloučeno. ��

Tehdy, a dodnes se obracím k americkým filmům, abych uhasil svou žízeň po vzrušení. Ale Jižní Austrálie je mizerná, pokud jde o filmy. Alespoň to bylo tehdy. Jediné kino, které si pamatuji, je historické divadlo Capri, které bylo vzdálené 60 kilometrů. Vypískat!!

Když moji rodiče dostali mě a svého bratra počítače, byli jsme nad měsícem. Nakonec bychom mohli sledovat YouTube a stahovat filmy. Stačí říct, že to bylo zábavné, zatímco to trvalo.

Jak každý Aussie ví, vláda tvrdě zakročila proti pirátským webům a blokovala ne méně než 59 torrent webových stránek. A to není všechno. Americká video knihovna Netflixu není k dispozici ani v Austrálii, stejně jako weby jako Hulu a Crackle.

A co je ještě horší, obsah, který je stále k dispozici Aussies, nás může zacílit pomocí nežádoucí reklamy, škodlivého softwaru a virů a ukrást naše osobní údaje.

Zdarma znamená, že jste produkt

Útoky typu Ransomware, jako jsou NotPetya, Locky, Jigsaw a CrySis, nás v posledních letech stály peníze a citlivé osobní informace a nevykazují žádné známky zpomalení. Od října byly v Austrálii kybernetické útoky na vzestupu.

Na takové útoky nejsou náchylné pouze banky a velké korporace. Pokud nás Jigsaw něco naučil, je možné, že na průměrného občana může být zacíleno a že jeho osobní údaje jsou rukojmí nějakého krku s flash diskem v jeho gumičce.

Naštěstí tam jsou některé skvělé VPN (Virtual Private Networks), které mohou učinit naše online zkušenosti soukromými a zabezpečenými. Díky šifrování vojenské úrovně vám tyto sítě VPN umožní surfovat po webu nebo streamovat vaše oblíbené filmy & Televizní pořady bez obav o blokování nebo spoofing.

Nevýhodou je, že při použití většiny sítí VPN se při pokusu o přístup ke službám, jako je US Netflix, nevyhnutelně zobrazí chybová zpráva serveru proxy. Jedná se však o problém, který lze snadno napravit výběrem správné sítě VPN pro danou úlohu.

Každá VPN v tomto seznamu je doporučeno speciálně pro jejich schopnost obejít blokovaný obsah, zejména Netflix. Pokud používáte jednu z těchto sítí VPN, budete si moci prohlédnout US Netflix a katalog Netflix v jakékoli jiné zemi v křišťálově čisté kvalitě HD. Pokud hledáte bezplatnou síť VPN, radíme vám, že nebude spolehlivé streamování videí příliš pomalé.

Níže se podíváme přesně na to, co je síť Netflix VPN a proč může odblokovat knihovnu streamovacích služeb pro vás. Projdeme každou VPN, která funguje za tímto účelem a proč někteří nestojí za to používat. Jako doplněk vám pomůžu diskutovat o tom, jak postupovat při nastavování VPN pro tento účel.

Pojďme crackin!

NordVPN

Pokročilá detekce hrozeb + přepínač zabíjení + šifrování vojenské třídy

PROFESIONÁLOVÉ

Různé možnosti stanovení cen a způsoby platby
Otevřete Netflix
Umožňuje torrentování
Snadné nastavení účtu
Bezpečné šifrování
Vynikající rozhraní
Úhledný webdesign
Různé doplňky
Zákaznická podpora

NEVÝHODY

V některých částech světa jsou rychlosti pomalé.

NordVPN, provozující se mimo jurisdikci Panamy, daleko od čtrnácti očí, je VPN, které můžete věřit, aby vaše informace zůstaly důvěrné. Oni jsou imunní vůči pirátským zákonům což znamená, že se budete moci kdykoli připojit kdekoli.

Technologie CyberSec společnosti NordVPN s podpisem obsahuje v reálném čase blokovaný seznam webů, které hostují malware, spyware a sledovače. Able při detekci škodlivého softwaru nebo čichání při návštěvě nebezpečného webu. Tímto způsobem vás mohou zablokovat v přístupu na web, který by ohrozil vaše data.

S vojenské šifrování a Double VPN (dvě vrstvy ochrany), NordVPN vás udržuje v tajnosti, když surfujete na webu nebo stahujete obsah.

Osobně se mi líbí jejich ochrana proti úniku DNS (to nejlepší, na co jsem narazil) a „Cibule přes VPN“ (vaše zprávy jsou uzavřeny ve vrstvách šifrování, jako jsou vrstvy cibule).

Bohužel, NordVPN nenabízí aplikaci pro blokování reklam, ale kromě toho má většinu funkcí, které by v VPN hledali - ochrana DNS, přepínač zabíjení atd..

Funkce

CyberSec, neomezené stahování, sdílení souborů, firewally a zabezpečení; Ochrana proti úniku DNS, 6 současných připojení, nepřetržitý živý chat, 99,9% dostupnosti, 1000+ serverů

Přečtěte si naši kompletní recenzi NordVPN zde.

Surfshark

Vynikající šifrování, neomezené připojení, vestavěný přepínač zabíjení

Logo surfshark

PROFESIONÁLOVÉ

Odblokuje Netflix a další služby streamování médií
Funguje dobře pro torrentování a sdílení souborů P2P
Přísné zásady no-log
Neomezené IP adresy, šířka pásma a připojení
Špičkové zabezpečení a šifrování
Kill-switch je součástí všech plánů
K dispozici v zemích s čistou cenzurou nebo bloky
Bezplatná zkušební verze a 30denní záruka vrácení peněz
Ochrana proti úniku DNS, IPv6 a WebRTC

NEVÝHODY

Menší síť serverů než jiné sítě VPN
Rychlosti se mohou u jednotlivých serverů lišit
Rozhraní aplikace postrádá optimalizaci designu

Sufshark je nová služba VPN v tomto bloku. Společnost roste každý den a zdá se, že je odhodlána skončit jako nejlepší VPN na trhu. Služba má 30denní záruka vrácení peněz a rychle staví na bloku jednu z nejlepších reputací.

Když Surfshark poprvé začal, většina lidí o nich pochybovala. Další VPN? Společnost jasně viděla trh a myslela si, že dokážou lépe. Má již více než 800 serverů ve více než 50 zemích. Vypadá to také, že jsou každý den přidávat další servery.

Proč je na našem seznamu Netflix tak vysoko? Jednou z věcí, které má v mnoha službách VPN, je podpora protokolu IPv6. Použitím tohoto protokolu mohou poskytnout neomezený počet IP adres svým zákazníkům.

Starý protokol IPv4 používaný mnoha VPN má omezený počet jedinečných IP adres, které lze přiřadit. Toto je důležitý rozdíl, jako Netflix a další společnosti jsou schopny detekovat VPN a iniciovat bloky kvůli tisícům uživatelů pocházejících ze stejné IP adresy.

Funkce

24/7 Live Chat, fantastické aplikace, neomezené vše, absurdní šifrovací protokol, žádné protokolování a rostoucí serverová základna.

Přečtěte si naši kompletní recenzi a analysy Surfshark zde.

ExpressVPN

Rychlá, bezpečná a spoustu serverů

PROFESIONÁLOVÉ

145 umístění serveru
Rozmanité možnosti stanovení cen & platební metody
Kompatibilita s více zařízeními
Odblokujte Netflix v USA a Americe Samoa
Neomezená rychlost a šířka pásma
RSA-4096 & Ověřování SHA-512 HMAC
Vynikající výkon ve více než 90 zemích
Špičkový zákaznický servis
Vyhrazené adresy IP

NEVÝHODY

Cennější možnost než ostatní
Omezená nastavení a konfigurace
Žádná telefonická podpora

Toto je jedna z mých celkových favoritů, pokud jde o renomované VPN se spoustou nabídek. Mají nejrychlejší rychlosti kolem a poskytují neomezené stahování a super bezpečné 256bitové šifrování.

Bylo by těžké najít jedinou VPN, která by odpovídala ExpressVPN pro přátelskou, informovanou zákaznickou podporu a maximální bezpečnost. Jejich 30denní záruka vrácení peněz a 24/7 live chat jsou bonusy pro všechny ty, kteří se potýkají s těmi, kteří se nemohou obtěžovat přijít na to sami.

Pomohou vám s jakýmkoli problémem a zajistí, že budete mít pozitivní zkušenosti s používáním jejich serverů nebo že získáte plnou náhradu.

Funkce

Obsah odkudkoli, bez protokolů, 145 umístění serveru, rychlostní test podpisu ExpressVPN, oceněné aplikace, nepřetržitá podpora zákazníků a dělené tunelování.

(Přečtěte si celou naši recenzi ExpressVPN zde)

PureVPN

Vynikající zabezpečení, vysoké rychlosti a skvělé služby

PROFESIONÁLOVÉ

Přímé rozhraní
Pět jedinečných předvoleb
Vynikající rychlosti
P2P povoleno
Žádné zásady protokolu
Silné šifrování
Flexibilita plateb

NEVÝHODY

Minulé výskyty úniků DNS
Zaznamenává časová razítka a šířku pásma
NAT firewall a další doplňky stojí navíc

Pokud chcete spravedlivě jít na Netflix, PureVPN je VPN pro vás. To pracuje 100% času, ať už prozkoumáváte katalog USA Netflix nebo se podívejte na Hulu, Kodi a / nebo Amazon Prime.

Jejich servery také podporují sdílení P2P, což znamená, že budete moci odblokovat všechny ty torrentové weby, které se nás vláda snaží odvést. S 80 000+ serverů, PureVPN je jednou z největších a nejrozšířenějších sítí VPN v okolí a mají zatraceně dobrou pověst pro ochranu proti úniku DNS.

PureVPN je kompatibilní s iOS a Android a nabízí řadu protokolů od OpenVPN a L2TP k IKEv2 a SSTP.

Ale neberte mi to za slovo. Mashables a The New York Times také zpívali pochvaly za silné šifrování a bezkonkurenční ceny. Pokud jste nějaký bojovník, který si nemůže dovolit upustit celý svůj chomáč při bezpečném prohlížení internetu, budete s PureVPN spokojeni jako prase v sračkách.

Jsou levné a snadné nastavení. A třešničkou na dortu je jejich sedmidenní záruka vrácení peněz. Pokud to není dostatečně motivující, zvažte skutečnost, že umožňují pět současných připojení. To jsou další dvě spojení než většina jejich konkurentů.

Funkce

Vysoké rychlosti, žádná logika, záruka vrácení peněz, odblokuje Netflix a torrentování, testováno a schváleno

(Přečtěte si celou naši recenzi PureVPN zde)

VyprVPN

Více než 70 serverů, silné šifrování, skvělé pro Netflix

PROFESIONÁLOVÉ

Servery ve více než 70 zemích
Rychlé blesky (ideální pro streamování)
Silné šifrování
Plně funkční zabezpečení
Odblokuje Netflix

VyprVPN je eso pro Netflix a další streamingové služby. Poskytují rock solidní šifrování a všechny pokročilé funkce zabezpečení, o které byste mohli požádat. Ve více než 70 zemích hovoříme o šifrování vojenské úrovně, výjimečných rychlostech a službách.

Od jejich ergonomického softwaru k jejich kompatibilita s více zařízeními, VyprVPN je gigant mezi VPN a podobně jako ExpressVPN poskytuje svým zákazníkům 30denní záruku vrácení peněz.

Osobně nejsem moc nadšený jejich týmem zákaznické podpory (strohý a ne všechno informativní), ale to je malá cena, kterou musím zaplatit za slušné šifrování a úplnou anonymitu.

A pro bojovníky, kteří se nechtějí rozloučit se svými penězi hned za pálkou, mají nabízejí 3-denní zkušební verzi zdarma takže před zakoupením plánu uvidíte, jak to funguje.

Funkce

Neomezené stahování a streamování, 3 simultánní připojení, záruka vrácení peněz, porážka škrcení, více protokolů, Chameleon protokol, integrace s více aplikacemi

(Přečtěte si celou naši recenzi VyprVPN zde)

TorGuard

Ne tolik míst, ale naprosté soukromí

PROFESIONÁLOVÉ

Rychlé připojení
Odblokujte Netflix USA
Použitelnost na všech platformách
Pokročilé funkce
Zákaznická podpora 24/7
TSL a 256bitové šifrování

TorGuard Anonymous VPN je schůdná možnost pro ty, kteří neočekávají stovky tisíc IP adres nebo stovky serverových umístění.

Anonymní VPN VPN Torguard, která nabízí proxy Socks5 a vyhrazenou IP, umožňuje uživatelům streamovat blokovaný obsah a stahovat torrenty s úplným soukromí.

Budeš budou moci anonymně přistupovat ke všem od Netflixu a Hulu po Pandoru a Cracklea.

Jednou z věcí, které se mi na nich nejvíce líbí, jsou jejich platební metody. Kromě hlavních kreditních karet a Peněženky Google můžete platit pomocí bitcoinů, OKPay, PayPal, Giropay, Google Checkout, dotpay, sofort, Cherry, Qiwi, ecoPayz, Boleto Bancario, Union Pay, Ukash a Money Bookers..

Ačkoliv je TorGuard ve srovnání s ostatními VPN na tomto seznamu trochu holý, je to stále bezpečné a rychlé řešení VPN, které podporuje OpenVPN, PPTP nebo L2TP.

Se servery v Austrálii a na Novém Zélandu a také v 98 dalších zemích víte, že se budete moci připojit a získat ze svého softwaru to, co chcete..

Funkce

Podporuje všechna zařízení včetně Xbox 360, 5 současných připojení, Support Ticket, e-mailovou podporu, 100+ serverů ve 37 zemích, vojenské šifrování

(Přečtěte si celou naši recenzi TorGuard zde)

Husí VPN

Dobré, ale příliš mnoho kapek připojení

PROFESIONÁLOVÉ

Cenově dostupné ceny
Přístup Netflix
Podpora P2P
Ergonomický software
Žádné zásady protokolu

NEVÝHODY

Žádná podpora živého chatu
Pomalejší rychlosti než většina, zejména při použití OpenVPN
Konfigurace routeru je obtížná
Připojení jsou často ztracena

Goose VPN získává 75% skóre ode mě, protože jsou to určitě seriózní VPN, ale nejsou ani zdaleka nejlepší. Tato nizozemská služba je jednou z novějších sítí VPN na trhu a možná se časem zlepší.

V současné době postrádají pokročilé funkce nebo řadu protokolů, které očekávám od řešení VPN nejvyšší úrovně.

Jak již bylo řečeno, získáte přístup k Netflixu, podpoře P2P a neomezenému připojení. Jejich software se snadno instaluje a nabízí 30denní bezplatnou zkušební verzi bez rizika, takže se můžete sami přesvědčit, zda stojí za to používat.

Nejlepší věc, kterou mohu říci o Goose VPN, je, že jsou docela přijatelné a nabídnout tolik současných připojení, kolik byste mohli chtít. První z nich je neznamená, že jsou pozoruhodné (existuje spousta levných VPN), ale druhá je docela jedinečná. Ve skutečnosti si nemůžu vzpomenout na testování jediné VPN, která nabízí více než šest současných připojení.

Jestli můžeš zvládnout pokles rychlosti stahování, pak byste mohli chtít jít na Goose VPN. Určitě můžete udělat mnohem horší (viz: HideMyAss, ArchieVPN, SuperVPN).

Funkce

30denní bezplatná zkušební verze, silné šifrování, žádné zásady protokolování

Mohu získat zdarma VPN pro Netflix?

zdarma vpnPokud jste v VPN nováčkem a chcete jen vidět, jak fungují, nebo pokud máte pevný příjem a nemůžete si dovolit placené řešení VPN, můžete si mnoho z těchto vynikajících VPN zdarma vyzkoušet zdarma, obvykle na zkušební dobu období týdne nebo měsíce. Neočekávejte však, že odemknete Netflix a podobné streamingové služby pomocí svobodného softwaru.

Smutnou pravdou je, že Netflix tvrdě praskne na serverech patřících k VPN. Z tohoto důvodu je možné odblokovat pouze prémiové služby VPN. Dobrou zprávou je, že většina VPN na tomto seznamu je super-levná, takže si banku nevyzkoušíte.

Odblokujte Netflix odkudkoli

Nejlepší VPN pro Netflix (2020)Každý chce na Netflixu zajít, protože jsou obry moderní zábavy. Pouhý objem filmů, televizních pořadů a dokumentů, které nabízejí ve svém monstrózním katalogu, je ohromující.

I když je knihovna Netflix obrovská, diváci, kteří nejsou v USA, se na co mohou těšit, pokud odblokují katalog Netflix v USA. Předplatitelé USA Netflix dostávají tuny obsahu, který jiné země nedostávají.

Co je to VPN pro Netflix?

VPN znamená Virtual Private Network. Díky této službě můžete díky různým IP adresám VPN, které zakrývají vaši skutečnou IP adresu, vypadat, jako byste přistupovali k internetu z jiné části světa..

Při použití jednoho z jejich amerických serverů se zdá, že přistupujete k Netflixu z USA. Výsledkem je katalog, který vás zve, „Spravedlivé sání sav!“

Proč různé země mají různé katalogy Netflix?

Kvůli licenčním omezením uloženým produkčními společnostmi za filmy a televizními programy licencovanými pro Netflix, nemohou streamující králové sdílet určitý omezený obsah se všemi regiony.

To není chyba Netflixu, z bohatství exkluzivního obsahu, který si nechali nařídit od některých z nejznámějších jmen v oblasti zábavy, je zřejmé, že vyvíjejí úsilí, aby dodávali obsah do celého světa (Game of Thrones, Orange je New Black, Sandy Wexler, The Punisher, Stranger Things, House of Cards).

Bohužel, pokud jde o existující materiál, jsou jejich ruce svázané. Ale to by nemělo znamenat, že jsou vaše ruce svázané a není to tak. Alespoň nemusí být k dispozici s VPN.

Chyba proxy serveru Netflix - Oprava bloků proxy

V minulosti se lidé pokusili odblokovat americký katalog Netflixu pomocí proxy serverů. Pokud jste to nedávno vyzkoušeli, víte, že to již nelze udělat, protože Netflix využívá blokování proxy.

Když se to nyní pokusíte, objeví se chybová zpráva s nápisem „Jejda, něco se pokazilo. Chyba streamování. Zdá se, že používáte odblokovač nebo proxy. Prosím vypněte kteroukoli z těchto služeb a zkuste to znovu. “

Takže když byl proxy server DNS dobrým způsobem, jak to udělat, nebude to pro vás nyní fungovat. Jediným způsobem, jak úspěšně přistupovat k USA Netflix, je použít VPN Netflix.

Naštěstí budou služby VPN v tomto seznamu obíhat blok proxy serveru Netflix a uvolnit veškerý tento poutavý obsah, který jste si přáli sledovat.

Každý katalog Netflix pro konkrétní region bude přístupný na dosah ruky. VPN je nejlepší způsob, jak obejít bloky Netflix.

Použití Netflixu vás dostane do potíží?

Nepravděpodobně. Přestože podmínky služby Netflix jasně uvádějí, že uživatel bude mít účet Netflixu odříznut, pokud je přistižen pomocí VPN pro přístup k alternativním katalogům, neexistuje žádný záznam o tom, že by tak někdy udělali..

Žádný uživatel nebyl nikdy stíhán za použití VPN k odblokování Netflixu ani nebyl stíhán za odblokování jakékoli jiné streamovací služby.

Důvod, proč pro uživatele VPN tvrdě nespatřili, je docela jednoduchý. Není v jejich nejlepším zájmu ztratit předplatitele jen proto, že předplatitelé měli přístup k nelicencovanému obsahu. Takže proud!

Nejlepší Netflix VPN - závěr

Pro ty, kteří mají předplatné Netflixu, VPN otevírá svět možností. Většina odběratelů po celém světě je z hlediska obsahu podstatně omezená. Díky pevné síti VPN si budete moci prohlížet vše od amerického katalogu Netflix po britský katalog, americký katalog Samoa a katalog Puerto Rico, z nichž každý má obrovské množství exkluzivního materiálu..

Pro ty nejlepší VPN pro Netflix důrazně doporučuji své tři nejlepší návrhy. NordVPN, Surfshark a ExpressVPN patří mezi největší VPN, které se týkají šifrování, funkcí, kompatibility, stanovení cen a zákaznických služeb.

Každý z těchto VPN nabízí fantastické rychlosti pro streamování v HD a veškerou bezpečnost při procházení knihoven Netflix se budete muset skrýt. Pokud chcete vylepšit prostředí Netflixu, připojte se k síti Netflix VPN a jste připraveni na útěk!

Posledním malým doporučením pro online bezpečnostní nadšence by bylo vyzkoušení našich testů na nejlepší software pro správu hesel.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me