Nejlepší VPN pro Torrenting (2020)

V dnešní době je ochrana vaší identity online nezbytností. To platí zejména, pokud jde o sdílení souborů P2P, protože vždy nevíte, co stahujete, ani kdo sleduje.


Při výběru je třeba zvážit mnoho nejlepší VPN pro torrenting. Musíte se vypořádat s hackery a vládní kontrolou v naturáliích.

V Austrálii bylo zablokováno více než 55 mezinárodních pirátských internetových torrentů díky soudnímu rozhodnutí v srpnu 2017. I ve věku Creative Commons Licence, uživatelé mají omezený přístup k obsahu.

Dobrou zprávou je, že existuje několik skvělých sítí VPN, které umožňují obejít toto blokování, takže si můžete kdykoli prohlédnout a stáhnout všechny požadované filmy, televizní pořady a sportovní speciality..

Ale výběr toho správného je jiný příběh, ten, který může být kluzký, pokud nemáte zkušenosti s VPN. Z tohoto důvodu jsem sestavil seznam nejlepší VPN pro torrenting.

Můj seznam je založen na důkladném testování a výzkumu, aby bylo zajištěno, že budete číst pouze ty nejuznávanější dostupné.

Po testování více než 25 VPN a stahování (nebo pokusu o stažení) 250+ souborů z celého Melbourne do Canberry. S nejlepšími VPN jsem byl schopen používat BitTorrent, stahovat filmy a streamovat každou epizodu Hra o trůny. ��

Mysl může potřebovat knihy, protože meč potřebuje brousek, pokud si chce udržet náskok, ale moje mysl potřebuje neomezené stahování a s nejlepšími VPN v tomto seznamu si mohu stáhnout obsah svého srdce (a mysli).

NordVPN

# 1 Volba, Vynikající rovnováha soukromí & Rychlost, dvojité šifrování dat

PROFESIONÁLOVÉ

Extra ochrana, vojenské šifrování, různé možnosti stanovení cen, snadné nastavení, různé způsoby platby včetně bitcoinů, servery v 61 zemích

NEVÝHODY

Pomalejší rychlosti než někteří jejich konkurenti, žádná telefonická podpora

NordVPN je už nějakou dobu a jsou ze zřejmých důvodů velmi populární. S NordVPN získáte neomezené sdílení P2P, blokátor úniku DNS, přepínač zabíjení a 30denní záruka vrácení peněz.

Navíc používají šifrování vojenské úrovně a poskytují svým uživatelům CyberSec, který automaticky blokuje věci jako malware, takže se nemusíte starat o počítačové hrozby při torrentování nebo streamování blokovaného obsahu..

CyberSec také chrání před útoky DdoS (Distributed Denial of Service). Útok DDOS je druh útoku, při kterém se k cílení na jeden systém používá více ohrožených systémů. Váš systém. CyberSec vás chrání před takovým útokem.

Mezi další pokročilé funkce patří Dvojitá VPN, která dvakrát šifruje váš internetový provoz, vytvoří další vrstvu soukromí. Tento proces řetězení serverů umožňuje skrýt se za několika servery, aby byla vaše identita lépe chráněna.

To jsou jen některé z funkcí, které můžete od NordVPN očekávat. Podívejte se na naši úplnou recenzi NordVPN zde.

Surfshark

# 2 Nejlevnější možnost torrentu

PROFESIONÁLOVÉ

Skvělá rychlost, solidní podpora a jedna z nejnižších cen za kvalitu / rychlost. 

Odblokuje Netflix a další služby streamování médií

NEVÝHODY

Pomalá reakce týmu podpory e-mailů

Surfshark je relativní nováček na scéně VPN, ale jeho popularita rostla díky silným síťovým základům, různým datovým centrům a přísným zásadám protokolování..

Pokud jde o torrenting, hlavním důvodem, proč máme Surfshark jako náš nejlepší výběr, je bezpečnost. Protokoly VPN společnosti Surfshark používají 256bitové šifrování AES vojenské úrovně.

Společnost však jde další krok se začleněním 2048bitové výměny klíčů DHE-RSA a ověřovací hash SHA512 pro další zabezpečení (překlad: nejlepší možné šifrování a zabezpečení). Do technologie, která pohání tuto síť, je také zabudována ochrana proti úniku DNS a WebRTC. Přečtěte si o tom více v naší recenzi zde.

Celkově Surfshark je skvělou volbou pro lidi, kteří hledají jak anonymitu, tak soukromí něčeho, jako je Nord VPN, aniž by zaplatili ruku a nohu..

ExpressVPN

# 3 Rychlá a spousta IP adres

PROFESIONÁLOVÉ

Nejrychlejší rychlosti, bezkonkurenční zákaznický servis, pokročilé funkce, žádné protokoly, úplné soukromí

NEVÝHODY

Nejrychlejší rychlosti, bezkonkurenční zákaznický servis, pokročilé funkce, žádné protokoly, úplné soukromí

ExpressVPN má pevné zásady žádné protokoly, což znamená, že můžete bezpečně používat uTorrent nebo libovolného jiného klienta BitTorrent ke sdílení souborů s úplnou anonymitou.

Jednoduše se zaregistrujete, budete postupovat podle základních pokynů a během několika minut se budete moci připojit k některému ze svých serverů. Odtud si můžete bezpečně a bezpečně stáhnout uTorrent a začít používat jejich aplikaci ke spuštění torrentingu. Jejich funkce inteligentního umístění může dokonce vybrat optimální umístění pro vaši síť.

Používají nejvyšší úroveň šifrování (256bitový AES) a umožňují vám používat kterýkoli z hlavních protokolů (OpenVPN, L2TP, PPTP a SSTP).

S ExpressVPN, vy získejte všechny funkce, které jsme zmínili dříve—24/7 živá podpora zákazníků, rychlosti vrahů, přepínače zabíjení, neomezená šířka pásma a další.

Vyrovnávací síť VPN

# 4 Nedostatek rychlosti / bezpečnosti

PROFESIONÁLOVÉ

Speciální nabídky, žádné protokoly, vysokorychlostní servery, 256bitové šifrování Blowfish, neomezená šířka pásma, 5 současných připojení, nepřetržitá podpora zákazníků

NEVÝHODY

Nejlevnější řešení VPN, žádné blokování reklam, postrádá pokročilé funkce

Díky solidním mezinárodním testům rychlosti a spolehlivému klientovi je jasné, proč Vyrovnávací síť VPN získala ocenění a byl uveden v hlavních technických publikacích, jako je Wired Magazine. Jsou to renomovaná společnost, která se samozřejmě stará o své zákazníky.

Tato společnost se sídlem v Budapešti každoročně uděluje 5 000 až 5 studentům, aby jim pomohla pokrýt jejich vzdělání na univerzitě. Nabízejí přidruženou podporu a specializovanou zákaznickou podporu.

Na rozdíl od některých svých konkurentů neomezují absolutně žádná omezení na uživatele, kteří chtějí sdílet soubory. S jejich softwarem budete mít úplný torrentový přístup. S využitím jejich technologie budete moci obejít vládní zásahy a odblokovat veškerý obsah, který chcete zobrazit nebo stáhnout.

Maskováním vaší IP adresy a řádným šifrováním vašeho online provozu vám Buffered VPN poskytne vše, co potřebujete k odblokování torrentovacích webů a užijte si obsah, který jste svědili, abyste se mohli podívat.

Rovněž stojí za zmínku, že některé weby VPN vypadají, jako by je někdo po dlouhém víkendu plácl spolu. Buffered.com nemohl vypadat lépe. Stránky se mohou pochlubit bannery, které přehrají skutečnost, že byly uváděny v čase, úspěchu a výše uvedeném kabelovém připojení. Stránky jsou snadno na očích a snadno se navigují. Jejich rozhraní se také snadno naviguje.

IPVanish

Další silný soutěžící

PROFESIONÁLOVÉ

Žádné protokoly, spolehlivé šifrování, více serverů, povoleno torrentování, přijímá bitcoiny

NEVÝHODY

Umístěný v USA, kde NSA mohla přijít klepat, méně než příkladná podpora zákazníků

IPVanish je skvělý pro začátečníky i zkušené uživatele. Díky robustní sadě bezpečnostních nástrojů je IPVanish sen torrenteru. Stejně jako u ExpressVPN a NordVPN poskytuje IPVanish ideální šifrování pro sdílení souborů a streamování.

Tato oceňovaná VPN udržuje vaše soukromí prostřednictvím Socks5, proxy funkce, která vám umožní zůstat v soukromí skrytím skutečné IP adresy, když předáváte P2P provoz přes jeden z jejich 40 000+ IP adres na jednom z jejich mnoha serverů.

V Melbourne mají dva servery a celkem 950+ serverů ve více než 60 zemích, učinit z nich jedno z nejrozšířenějších řešení VPN na světě. Nabízejí také tři dostupné plány.

Soukromá VPN

Solid Runner Up

PROFESIONÁLOVÉ

Silná OpenVPN, žádná logovací politika, dostupné ceny, sedmidenní záruka vrácení peněz, servery ve 29 zemích

NEVÝHODY

Žádné vestavěné pokrytí únikem DNS

Privátní VPN, která je cenově příznivější pro méně skromného uživatele, který stále chce možnost torrentování, používá konkrétní kryptografii, aby vás udržovala v anonymitě. Jejich servisní funkce vestavěný spínač zabíjení a udržují pevné zásady bez protokolů.

Pomocí privátní sítě VPN můžete odblokovat obsah specifický pro danou oblast a blokované weby. Jejich vysokorychlostní servery jsou jedny z nejspolehlivějších v celém světě a jejich nastavení jedním kliknutím způsobí bolest hlavy po přihlášení a zahájení práce.

Kompatibilní se všemi zařízeními, privátní VPN je služba, která je dobře hodnocena pro přátelský zákaznický servis a rychlé připojení.

Bohužel, každá růže má trn a tohle je nedostatek ochrany proti úniku DNS. Ale pro příležitostného uživatele je to hezká, levná volba, která pravděpodobně udělá práci.

CyberGhost

2. běžec nahoru

PROFESIONÁLOVÉ

Soukromé, se sídlem v Rumunsku (bez vládnutí), dobře vypadající a snadno použitelný software, pět současných připojení, nepřetržitý live chat, ochrana proti úniku DNS, přepínač zabíjení, sdílení P2P povoleno

NEVÝHODY

Matoucí ceny, špatná pověst bývalých zákazníků

Tento software je velmi snadno použitelný a má všechny zvonky a píšťalky dražších řešení VPN. Umístěný v Rumunsku, CyberGhost poskytuje výjimečné rychlosti na serverech v okolí a nezachovává absolutně žádné protokoly uživatelských relací.

Blokuje protokol Torrent na všech serverech, normalizuje přenos a umožňuje použití všech P2P sítí. Jediná pochybná věc o CyberGhost je, že si ji můžete stáhnout zcela zdarma.

Bezplatné VPN jsou něco, co uživatelé musí být opatrní, protože většina bezplatných VPN není opravdu zdarma. Mají špatnou pověst pro shromažďování vašich dat a jejich prodej třetím stranám, aby mohli platit za své bezplatné služby.

Jak již bylo řečeno, po provedení testu s CyberGhostem jsme nenašli žádné důkazy o tom, že by tomu tak bylo, a nezjistili se žádné úniky DNS. Když vezmeme v úvahu všechny věci, CyberGhost vypadá jako schůdná možnost pro uživatele, který má omezený rozpočet.

Chraňte se teď

Vaše soukromí je důležité, zejména pokud jde o sdílení souborů P2P. Torrenting může být velmi nebezpečný. Může to vést k právním potížím, útokům škodlivého obsahu nebo malwaru. To může vést k úniku dat a krádeži citlivých informací.

VPN mohou odvrátit všechny tyto počítačové hrozby a pomoci vám při zachování diskrétnosti.

Pokud si stále nejste jisti, jak používat jednu z těchto služeb, mějte na paměti, že sítě VPN v tomto seznamu obsahují záruky vrácení peněz. Můžete si vyzkoušet jejich službu a zjistit, zda je pro vás to pravé.

Jak mě VPN chrání?

Šifrování VPN a jedinečné adresy IP zajišťují, že váš poskytovatel internetových služeb (ISP) nemůže vidět, co děláte na internetu, protože všechna data přenášená z počítače přes server VPN jsou skrytá..

Vzhledem k tomu, že jedním z hlavních důvodů, proč je torrentování velký, ne-no, je obsah chráněný autorskými právy, poskytovatelé VPN nakonec získají od vlastníků autorských práv vločku. Je to proto, že vaše skutečná adresa IP není odkrytá.

Připojením k Servery VPN umístěné v zemích, které necenzurují webové stránky z důvodu autorských práv, můžete efektivně odblokovat torrent servery a vidět, co chcete.

Pochopení zákona

Některé země (mezi nimi Velká Británie a Indie) tvrdě zasahují, pokud jde o porušení autorských práv online, ale většina zemí považuje pirátství spíše za občanskoprávní než za trestní. Zde je seznam zemí a souvisejících zákonů VPN.

Jedním z nejrozšířenějších dopadů pirátství je varovný dopis od vašeho ISP. Používáte-li správně zabezpečenou VPN, nenastane tento problém, protože vaši skutečnou IP adresu nikdo neuvidí.

Jak vás ujistit, že VPN pro Torrenting vás chrání

Pokud chcete vědět, zda jste skutečně bezpečné a soukromé, navštivte IPLeak.com. Pokud nevidíte svou skutečnou IP adresu nebo IP adresu od vašeho ISP, jste chráněni VPN.

Pro větší jistotu můžete zkontrolovat, zda váš klient BitTorrent netěsní vaši skutečnou IP adresu, přejděte dolů na Detekci Torrent adresy a přidejte magnetický odkaz do svého klienta BitTorrent. To bude sledovat vaše torrenting aktivity a detekovat jakékoli úniky.

Co je třeba zvážit před registrací pomocí VPN

Pokud jde o výběr nejlepší VPN pro torrenting, je toho hodně, co potřebujete vědět.

Držitelé souborů Torrent a P2P potřebují soukromí, ale také potřebují spravedlivý strop, pokud jde o datové limity. Pomalé rychlosti a hustá šířka pásma budou představovat problém pro ty, kteří chtějí stáhnout nebo nahrát slušné množství obsahu.

S ohledem na to je zde několik faktorů, které je třeba zvážit před tím, než se na VPN vyřešíte vaše potřeby torrentingu:

  • Bezpečnostní
  • Zásady protokolování
  • Bandwitdth Limit
  • Výkonnost testování rychlosti

Jedním z úvah při hledání VPN pro torrenting je kryptografie za softwarem. Správné šifrování je to, co uživatele ujistí, že žádná třetí strana nebude moci špehovat svou činnost nebo zacílit na ně pomocí reklam nebo virů.

Lepší VPN na trhu nabízejí protokol OpenVPN, bezpečnostní model pro bezpečný tunel. To udržuje ISP (poskytovatele internetových služeb), bez ohledu na věci, jako je povinné uchovávání dat. Tímto způsobem jim zabráníte shromažďovat vaše osobní údaje a data těch, s nimiž komunikujete online.

Soukromé společnosti používají VPN pro tento druh neviditelného zabezpečení po dlouhou dobu, ale nyní je zpřístupněno široké veřejnosti a na trhu existuje celá řada řešení VPN, z nichž mnohá nabízejí bezpečnostní software s vlastními podpisovými algoritmy pro konkrétní šifrování.

A Zásady protokolování VPN jsou velmi důležité protože to je to, co určuje, zda je vaše online aktivita skutečně soukromá nebo pouze „trochu, soukromá.“ Některé sítě VPN vám řeknou, že nemají zásady protokolování, což znamená, že vaše uživatelské relace neuloží, ale v mnoha případech toto je nepravdivý požadavek.

Uživatelé Reddit a dalších fór zavolali VPN, jako je HideMyAss, aby shromažďovali svá data a sdíleli tyto informace s ostatními. Podobná obvinění byla vyrovnána na Pure VPN, ačkoli tato obvinění jsou do značné míry neopodstatněná.

Kromě výběru sítě VPN s přísnými zásadami bez protokolování budete také chtít hledat síť s dostatečnou šířkou pásma. Rychlost vaší VPN samozřejmě není pouze odpovědností VPN, kterou používáte, ale je to také vaše odpovědnost.

Pokud používáte VPN, která tvrdí, že má vysoké rychlosti a zjistíte, že jsou pomalé, zvažte použití serveru, který je vám blíže. Ve většině případů má VPN ve vaší oblasti servery. Vždy používejte server, který vyhovuje vašemu účelu.

Dalším způsobem, jak zvýšit svou rychlost, je použití protokolu PPTP. PPTP je zkratka pro Point-to-Point Tunneling Protocol. Je to jeden z nejstarších a nejjednodušších protokolů a výpočetně nejrychlejší. Mějte však na paměti, že vy nebude mít maximální zabezpečení protokolem PPTP takže je to opravdu promíchání mezi maximální bezpečností a maximální rychlostí.

Dalším faktorem je testování rychlosti. ExpressVPN je moje oblíbená VPN kvůli jejich transparentnosti a závazku vůči klientům. Byli první VPN, která zavedla nástroj Speed ​​Test, který vám v reálném čase ukáže, jaké rychlosti dosahujete připojením jejich serveru..

Chcete-li skutečně optimalizovat rychlost, měli byste upgradovat vlastní rychlost připojení prostřednictvím vlastního poskytovatele internetových služeb. Nezapomeňte to provést před použitím VPN. Nepoužívejte také bezplatnou síť VPN pro torrentování nebo streamování. Další informace o rychlosti naleznete v našem skvělém průvodci, jak zrychlit váš internet.

Které VPN jsou tedy nejlepší pro torrenting v roce 2018? Podrobně jsme se podívali na všechny hlavní VPN na trhu (a některé z těch menších, kterým se chcete za každou cenu vyhnout) a hodnotili jsme je na základě rychlosti, funkcí, šifrování, ceny, zákaznických služeb a nejvíce Důležité je soukromí.

Závěr

Myslím, že budete souhlasit s tím, že používání VPN má mnoho výhod.

Se silnou sítí VPN se budete moci vyhnout všemu, od útoků Wi-Fi a útoků Honeypot, přes Firesheep a ransomware při anonymním stahování a nahrávání obsahu..

I když se chcete pouze spojit s přáteli nebo příbuznými, sítě VPN se vám vrátily, chrání vaše hesla a osobní rozhovory před zvědavými očima korporací, hackerů a vládních institucí.

Nyní, když jste viděli naše šest nejlepších tipů, možná máte nějaké problémy s řešením jen jednoho. Pokud je tomu tak, doporučuji vyzkoušet jeden nebo dva, abyste získali pocit, který vyhovuje vašim potřebám.

Kdybych si musel vybrat své tři nejlepší,Určitě by šli s NordVPN, Surfshark, a ExpressVPN. Každá z nich má dobrou rychlost, spolehlivou podporu, spolehlivé šifrování a speciální nabídky pro ty, kdo se poprvé zaregistrují.

VPN jsou životně důležitým zdrojem a nyní máte znalosti, které potřebujete k tomu, abyste mohli začít nakupovat za životaschopné řešení VPN. Šťastný streaming.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me