Nejlepší VPN routery (+ Průvodce nastavením)

Směrovače VPN nabízejí robustnější, bezpečnější a konzistentnější zážitek ve srovnání se standardními směrovači zákaznické třídy.


Směrovač VPN se zdá téměř totožný s běžným směrovačem. Rozdíl je v tom, že VPN router má nainstalovaný klientský software VPN. Jako výsledek, každé zařízení, které se připojuje k routeru VPN, je chráněno VPN.

how-vpn-router-works

Zařízení, ve kterých je nainstalován software VPN, dostávají ochranu šifrování pouze na tomto zařízení. Směrovač sítě VPN je naproti tomu schopen současně chránit více zařízení ve stejné síti.

Mohly by to být tablety, chytré telefony, počítače nebo skutečně jakékoli výpočetní zařízení. S jedním připojením je router VPN schopen šifrovat všechna zařízení v síti z jednoho zdroje pomocí jediného připojení.

Směrovače VPN jsou speciálně navrženy tak, aby umožňovaly síťovou komunikaci v prostředí VPN. Umožňují komunikaci a připojení mezi několika koncovými zařízeními VPN, která jsou obvykle umístěna na samostatných místech.

Podobně jako standardní směrovač umožňuje směrovač VPN směrování hlavních paketů a síťové komunikační služby. Jediným rozdílem je, že k tomu dochází v prostředí VPN. Umožňuje sdílet a poskytovat připojení virtuální privátní sítě k řadě různých koncových zařízení.

nastavení serveru vpn

Přenosné směrovače VPN lze nakonfigurovat a nainstalovat na adrese jakékoli místo, které má připojení k internetu. Uživatelé se mohou ke směrovači připojit prostřednictvím bezdrátové sítě, kabelové sítě LAN nebo sériového rozhraní. Směrovač VPN může používat jeden nebo více protokolů sítě / tunelování, které mu umožňují spravovat a vytvářet komunikaci uvnitř VPN tunelů.

Contents

Pre-Flash & Kompatibilní směrovače VPN

Než půjdeme příliš daleko, musíme vyjasnit jeden bod. Na běžný směrovač můžete nainstalovat služby VPN. Po instalaci vám tyto služby umožní sdílet vaši VPN se všemi zařízeními, která jsou k ní připojena. Na druhé straně existují směrovače, které jsou speciálně určené pro VPN.

Směrovače před bleskem

Ať už jste důvtipný uživatel VPN nebo jste nováček, nákup před směrovaného VPN routeru může být pro vás prospěšný. Pokud tak učiníte, nebudete muset projít složitým procesem blikání správného firmwaru do vaší VPN. Firmware, který budete potřebovat, se bude lišit v závislosti na typu routeru a jeho specifikacích.

router připojení vektorMěli byste očekávat, že za předinstalovaný router VPN zaplatíte o něco více. Důvodem je to, že společnosti, které prodávají předzábleskové směrovače, zvládnou instalaci za vás. Tyto směrovače obvykle přicházejí s funkcemi, které budete potřebovat, jako jsou šifrovaná plug-and-play a další vylepšení výkonu. Mnozí se domnívají, že za to platí navíc stojí za to.

Out-of-the-Box VPN kompatibilní směrovače

Směrovače kompatibilní s VPN obvykle fungují pomocí Protokol OpenVPN. V důsledku toho byste měli být schopni používat téměř o kterémkoli poskytovateli VPN, který chcete s těmito. Protože tyto směrovače mají vestavěné funkce VPN, není nutné flashovat nový firmware, ani není nutné tento typ routeru připojovat k sekundárnímu routeru.

Rychlost a výkon VPN routeru

Když lidé mluví o směrovačích VPN, stěžují si, že jsou ve srovnání s běžnými směrovači pomalí. V takovém případě byste se měli podívat na dva faktory, které by mohly ovlivnit výkon routeru. Oni jsou:

 • Směrovač je procesor
 • VPN služba používán

Pro argumenty budeme předpokládat, že používáte nejlepší VPN na trhu. Pokud je tomu tak, musíte podívejte se na CPU vašeho routeru a určit, jak to ovlivňuje rychlost routeru. Obyčejná stížnost na procesory a směrovače na úrovni spotřebitelů spočívá v tom, že nemají dostatek energie pro řádné zpracování šifrování pomocí VPN.

Naštěstí, jak se VPN stávají běžnějšími, řeší tento problém novější směrovače na trhu. Společnost Sabai Technology, která nabízí směrovače, o nichž budeme v této recenzi diskutovat o něco později, se tímto energetickým problémem zabývá patentovaný akcelerátor VPN.

testovací procesor-vpn-speed-test

Některé procesory jsou vybaveny AES - NI. Tato technologie zvyšuje rychlost šifrování VPN. Mnoho z nich uvedlo, že to významně liší výkon VPN routerů. Asus, společnost se směrovači, o níž budeme hovořit později v této recenzi, má několik směrovačů, GT-AC5300 a RT-AC86U, které těží z této technologie.

Zde je několik tipů, které vám pomohou maximalizovat rychlost routeru VPN:

 • Udržujte směrovač firmware aktuální
 • Použijte a seriózní VPN služba
 • Váš router by měl mít CPU s minimem 800 MHz. Čím více tím lépe. Nezaměňujte bezdrátový signál s výkonem procesoru. Oba jsou vyjádřeny v Hz.
 • Použijte a VPN server, který je vám nejblíže a to má dostatečné množství dostupné šířky pásma
 • Získejte nejlepší plán NBN pro lepší výkon

Jak nainstalovat VPN router pro VPN služby

Jakmile vyberete router, budete muset najděte poskytovatele VPN. Trochu dále v této příručce probereme některé z našich nejlepších tipů. Pro toto vysvětlení se chystáme použít ExpressVPN. Proces se bude trochu lišit v závislosti na používané službě VPN.

Když se dostanete na domovskou stránku ExpressVPN, První věc, kterou chcete udělat, je stáhnout firmware ExpressVPN. K tomu budete muset:

 1. Vytvořte Účet ExpressVPN.
 2. Přejděte na stránku nastavení a klikněte Směrovač“.
 3. Uvidíš aktivační kód. Zkopírujte aktivační kód a uložte jej do jiného dokumentu. Ty jsi Budu to potřebovat později.
 4. Vyberte model routeru, který musíte stáhněte si příslušný firmware.

Jakmile máte firmware stažen, je čas připojit router. Nastavení se bude lišit v závislosti na modelu routeru, který používáte. Ve většině případů, doporučuje se mít dva směrovače a připojení k internetu.

Nejprve nakonfigurujte primární směrovač tak, aby umožňoval předávání VPN. Když tak učiníte, necháte zařízení, které se připojíte k primárnímu routeru, aby spustilo váš klientský software VPN.

Nyní připojte primární router k sekundárnímu routeru. To lze provést pomocí následujícího krokus:

 1. Připojte ethernetový kabel k LAN port vašeho primárního routeru. Připojte druhý konec ethernetového kabelu do Port WAN vašeho routeru VPN.
 2. Připojte další ethernetový kabel k LAN port vašeho VPN routeru tvému port LAN počítače.
 3. Pokud používáte bezdrátové připojení, pak vaše Směrovač VPN se připojí bezdrátově na vaše koncová zařízení.

síťový router

S kabelovým i bezdrátovým připojením používá router VPN připojení k Internetu pomocí připojení primárního routeru k Internetu.

Je důležité si uvědomit, že zatímco v tomto příkladu doporučujeme použití dvou směrovačů, to není vždy nutné. Například existují směrovače Linksys, které jsou navrženy jako jediný primární směrovač.

Nyní, když máte připojené směrovače, možná budete muset projít procesem blikání routeru. Tento proces se bude lišit v závislosti na modelu a značce routeru, který používáte.

Další kroky budou zahrnovat:

 • Výběr umístění serveru
 • Správa zařízení
 • Změna výchozího hesla SS ID

Pokud jste zvyklí používat bezplatnou síť VPN v prohlížeči, může se skok k nákupu routeru VPN zdát jako velký krok. Avšak pro jednotlivce, kteří si vážně myslí na své soukromí a chtějí bezpečné prohlížení, stojí za to další náklady a čas na nastavení..

Kroky, které jsme zmínili výše, byly specifické pomocí ExpressVPN na routeru, proces je téměř stejný bez ohledu na používanou službu VPN. Klíčem je být důkladný, pečlivě sledujte každý krok, který služba VPN poskytuje, a vaše VPN by měla být v nejbližší době.

Náš Top 4 VPN software pro routery

Nyní, když jsme si trochu povídali o nastavení vašeho VPN routeru, bychom rádi věnovali trochu času přezkoumání toho, co považujeme za nejlepší dostupné služby VPN. Ti, o kterých budeme hovořit, mají placenou službu předplatného. Můžete najít bezplatnou službu VPN, kterou lze nainstalovat na jedno zařízení, ale existuje jen velmi málo VPN, které nabízejí služby směrovače.

1. NordVPN - vynikající rovnováha soukromí & Rychlost, dvojité šifrování dat

NordVPN byl po nějakou dobu a jsou velmi populární ze zřejmých důvodů. S NordVPN, získáte neomezený P2P sdílení, DNS těsnosti oken, spínač kill a A 30-denní záruka vrácení peněz.

A co víc, oni používají šifrování vojenské třídy a poskytují svým uživatelům CyberSec které automaticky blokuje věci, jako je malware takže nebudete muset starat o kybernetickými hrozbami a zároveň torrenting nebo streamování blokovaný obsah.

CyberSec také chrání před DDoS (Distributed Denial of Service) útoků. DDoS útok je druh útoku, kde je použito více ohrožena systémy zaměřit jeden systém a zejména systému. CyberSec vás chrání před takovým útokem.

Pros - co milujeme O NordVPN
 • Šifrování vojensko-grade
 • umožňuje torrenting
 • Přístup k více než 150 streamování služby včetně Netflix
 • Více než 5100 serverů v 61 zemích
 • Snadné použití
 • Neomezená šířka pásma
Nevýhody - Co může být zlepšena
 • Rychlost je nevalný na několika serverech
rychlost

Není to tak dávno, NordVPN měl pověst pro poskytování vynikající bezpečnost, ale v dosti průměrné přenosové rychlosti. Zatímco jejich rychlost není dosud odpovídal lídrem za to metrika, mají určitě zlepšila svou hru. Níže jsou uvedeny výsledky z Evropy s rychlostí 104 Mbps download měřítko.

New York Server

UK Server

Uživatelé mohou mít až šest spojení jít souběžně, a mají aplikace pro zařízení iOS, Mac, Windows a Android. Online výukové programy jsou k dispozici. Patří mezi ně instrukce pro použití NordVPN s routery, Raspberry Pi a různých mobilních operačních systémů. NordVPN dále je kompatibilní s cibulí router, takže můžete získat ještě větší ochranu identity pro procházení.

Ochrana osobních údajů

NordVPN vyniká je se svou přísnou politiku „no zaznamenávat“. Uvádí, že od okamžiku, kdy se uživatel přihlásí ke službě, všechny jejich webového provozu je šifrována, takže nikdo, dokonce ani jejich ISP může špehovat na něj. Tato politika pokračuje poukázat na to, že Panama nemá žádné zákony týkající se hlášení nebo skladování dat. V případě donucovacích orgánů nebo jiná třetí strana přijde klepe, Společnost NordVPN není v žádném případě povinna nic sdílet.

nordvpn logging policy

NordVPN je jednou z nejpokročilejších sítí VPN, která nabízí bezplatnou zkušební verzi. Jejich šifrování je konkrétní a jejich plány přicházejí bez omezení dat. Pokud jde o jejich měsíční plány, mohou být o něco dražší než jiné placené VPN, ale mají mnoho plánů, z nichž si vyberou sazba až 2,99 $ měsíčně pokud se rozhodnete s nimi zůstat.

Všechny tyto funkce, soukromí a rychlost spojené s nepřetržitou podporou živého chatu, můžete prakticky zaručit, že od nich získáte úžasný zážitek.

2. ExpressVPN - Šampion rychlosti a bezpečnosti

Když se podíváte na recenze pro služby VPN, často najdete ExpressVPN nahoře nebo blízko vrcholu. Jedním z důvodů je to, že ExpressVPN si vybudoval pověst bytí služba VPN, která bere soukromí svých uživatelů vážně. Zavazují se, že nebudou uchovávat soubory, jako jsou dotazy DNS, adresy IP nebo metadata.

Objevilo se několik významných případů, kdy se vládní instituce pokusily získat informace o zákaznících ExpressVPN sledováním jejich serverů. Protože však ExpressVPN neuchovává osobní údaje o svých klientech, tyto vládní subjekty nemohli nic najít.

Pros - Co máme rádi na ExpressVPN
 • Vysoká rychlost stahování
 • Umožňuje torrentování
 • Vynechá geo omezení Netflix
 • Více než 3 000 serverů
 • Snadné použití
Nevýhody - co lze zlepšit
 • Drahé pro meziměsíční uživatele
 • Umožňuje pouze tři současná připojení
Rychlost

Logo Expressvpn

Jedním z největších prodejních bodů ExpressVPN je jejich rychlá rychlost odesílání a stahování. Počínaje základní rychlostí 98 Mb / s jsme testovali výkon ExpressVPN na několika serverech a to, co jsme našli:

Základní rychlost

Frankfurt, Německo

Když se připojili k New Yorku, měli rychlost stahování 60,04 Mbps a rychlost odesílání 30,41 Mbps.

Díky těmto výsledkům je ExpressVPN jednou z nejrychlejších služeb VPN na trhu. Rychlost internetu může ovlivnit řada věcí, včetně routeru, který kupujete, vašeho připojení k internetu a specifikací vašeho počítače. Náš test prokazuje, že ExpressVPN dokáže vždy zajistit vysoké rychlosti připojení.

ExpressVPN nabízí více než 3 000 serverů v 94 zemích. Mezi nabízené funkce ochrany soukromí patří:

 • Zabijte spínač
 • P2P servery
 • Kompatibilita s Netflix
 • Anonymní IP

zařízení Expressvpn s routeremExpressVPN podporuje řadu zařízení a operačních systémů, včetně Mac, Android, Windows a iOS. Existuje velké a stále rostoucí množství směrovačů, které jsou podporovány ExpressVPN.

Hlavním prodejním místem pro ExpressVPN je umístění společnosti. Je založen na internetu Britské Panenské ostrovy. To znamená, že místní samospráva od nich nevyžaduje, aby se vzdaly dat svého serveru. To přidává další vrstvu ochrany pro jejich klienty. Spojte to se skutečností, že nabízejí silnou AES 256 pomocí platformy OpenVPN, a můžete si snadno odpočinout s vědomím, že ExpressVPN nebude brzy ohrožena.

Nabídka ExpressVPN bezkonkurenční živá nepřetržitá podpora zákazníků Díky tomu je jednou z nejlepších služeb VPN, které můžete použít

3. VyprVPN - impozantní rychlost a vlastní bezpečnostní funkce

Ochrana, kterou VyprVPN nabízí, přesahuje jejich šifrování a zabezpečení. Autoritativní režimy, stejně jako režimy nalezené v Severní Koreji a Číně, využívaly „Deep Packet Inspection“. Tím se prohledají metadata hledající důkaz, že osoba používá VPN. Jakmile mají tyto autoritativní režimy podezření, že jednotlivec používá VPN, omezí jeho používání na internetu, což jim znemožňuje používat VPN.

VyprVPN představil potřebu s tím něco udělat Chameleón. Toto je proprietární technologie, která bude procházet vaše metadata a umožní vám používat VPN bez spuštění skenování DPI. Pro jednotlivce, kteří používají VPN v zemích, jako je Turecko, Rusko nebo Čína, by tato technologie mohla znamenat doslova rozdíl mezi životem a smrtí.

Pros - co se nám na VyprVPN líbí
 • Třídenní bezplatná zkušební verze
 • Pracuje s Netflixem
 • Žádné záznamy
 • Žádné úniky DNS
 • Silné šifrování
Nevýhody - co lze zlepšit
 • Anonymní platby nejsou povoleny
 • Torrenting není podporován

Vyprvpn logo

VyprVPN uvádí své hlavní poslání na svých webových stránkách. Jednoduše je „chránit vaše soukromí online, zabezpečit připojení k internetu a obnovit vaši svobodu“, a to prostřednictvím nabídky své služby pomocí protokolu OpenVPN. Všechna vaše data jsou šifrována pomocí šifrovacího klíče AES 256. Jedná se o stejné standardy, jaké používají vládní instituce, od NSA po CIA až po FBI.

Zásady ochrany osobních údajů

V minulosti měli lidé problémy s produktem VyprVPN kvůli své logovací politice. Budou uchovávat informace o svých klientech po dobu až 30 dnů, včetně:

 • Adresa VPN použitá uživatelem
 • Když začali a zastavili své spojení
 • Celkový počet použitých bytů

Avšak v době tohoto psaní, VyprVPN zcela přepracoval své politiky. Nyní můžeme potvrdit, že opravdu neukládají protokoly svých klientů.

Rychlost

VyprVPN je rychlý. Můžete vidět, že když se podíváte na tento příklad, který má základní rychlost stahování 98 Mbps a rychlost uploadu 53 Mbps.

Základní rychlost

Frankfurt, Německo

Výsledky byly o něco méně působivé, když se připojují k jiným serverům ve Spojených státech a dalších místech po celém světě:

US Server (New York)

 • Stahování: 51,09 Mbps
 • Nahrání: 3,17 Mb / s

Asia Server (Hongkong)

 • Stahování: 54,29 Mbps
 • Nahrávání: 8,22 Mb / s

Servery společnosti VyprVPN v EU byly optimalizovány, aby uživatelům poskytovaly rychlé stahování a rychlé rychlosti odesílání. To samé neplatí pro jejich servery ve Spojených státech nebo v jiných zemích. Jejich závazek v oblasti bezpečnosti a soukromí však stále vyvažuje jejich méně než hvězdné rychlosti.

Geo omezený materiál

VyprVPN je v této oblasti zasažen a chybí. Jejich servery ve Spojených státech fungují úžasně. Jste schopni streamovat bez problémů. Pokud však používáte jejich servery ve Velké Británii nebo Kanadě, zablokujete se. Z našeho pohledu je to stále vítězství, protože je těžké najít VPN, která bude s Netflixem vůbec fungovat. VyprVPN je k dispozici na mnoha zařízeních, včetně vašeho routeru.

4. Perfektní soukromí

Perfect Privacy používá silné šifrovací protokoly, včetně 256bitového šifrování a protokolů OpenVPN. Toto je pro vás ta pravá volba, pokud jste typ osoby, která se zajímá o správce hesel, vládní monitorování a udržování vašeho internetového prohlížení v soukromí.

Perfect Privacy je software, který je zaměřené více na soukromí než na obcházení geografických omezení. Zjistili jsme, že v závislosti na serveru, ke kterému je připojen, se mohli obejít kolem černé obrazovky smrti Netflixe. Netflix však zablokoval značný počet testovaných serverů. Pokud hledáte službu, která se má čistě obejít geo omezením, nemusí to být služba pro vás.

Pros - co se nám líbí o dokonalém soukromí
 • Jurisdikce Švýcarska
 • Pracuje s Netflixem
 • Neomezená zařízení
 • Zabijte spínač
 • Torrenting je povolen
 • Žádné protokolování
Nevýhody - co lze zlepšit
 • Průměrné rychlosti
 • Drahý
 • Obtížné použití v systému Android / Mac / iOS
Zásady ochrany osobních údajů

Perfektní soukromí logo

Jednou z věcí, které se nám na Perfect Privacy líbí, je to, že jejich zásady ochrany osobních údajů jsou jasné a snadno pochopitelné. Někteří poskytovatelé VPN se snaží skrýt za spoustu technického žargonu, což vyvolává dojem, že chrání soukromí klienta, když skutečně prodávají informace o klientovi.

zásady protokolování dokonalé ochrany osobních údajů

Snadno použitelná aplikace

Mysleli byste si, že většina poskytovatelů VPN vytvoří snadno použitelnou aplikaci. Byli jsme překvapeni, jak složité jsou některé VPN. Perfektní soukromí je právě naopak. Jsou příkladem jednoduchosti.

Máte-li jakékoli dotazy, můžete kontaktovat jejich zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu, diskutovat o problémech na jejich fóru a přezkoumat jejich sekci FAQ. Jednou nevýhodou je, že nemají k dispozici live chat.

Rychlost

Jak vidíte v následujícím testu rychlosti, referenční rychlost byla 98,71 Mbps pro stahování a 53 Mbps rychlost uploadu.

Základní rychlost

Nejsou to hrozné, ale rozhodně to není něco, o čem by se psalo z hlediska rychlosti domů.

Amsterdam, Nizozemsko

New York, Spojené státy americké

Perfect Privacy nabízí řadu výukových programů, které můžete použít při nastavování jejich služeb pomocí routeru. Umožňují vám připojit neomezená zařízení pomocí jediného předplatného. To je něco, co je téměř neslýchané. Kromě toho jste schopni platit anonymně pomocí kryptoměn. To je to, co byste očekávali od VPN, která se zaměřuje na to, aby svým uživatelům poskytovala co nejvíce soukromého zážitku.

Nejlepší předkonfigurované VPN směrovače (fyzická zařízení)

1. Sabai Technology VPN Router - Cutting-Edge Technology

Směrovač VPN společnosti Sabai Technology je navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý a má funkce, které chcete od sítě VPN. Sabai zakládá svůj firmware operačního systému na Tomato. Jejich operační systém však nabízí mnohem více funkcí a má pravidelné aktualizace.

router technologie sabai

Cítíme, že se vám při používání systému Sabai OS bude líbit, je funkce brány. Tato funkce umožňuje selektivně směrovat všechna zařízení, která se připojují k vaší síti. To znamená, že můžete určit, zda chcete, aby počítač ve vaší kanceláři směroval přes VPN, a zároveň udržujte iPad, který vaše děti používají, pomocí nešifrovaného připojení..

Funkce přepínače kill je dalším plusem. Pokud konkrétní brána poklesne, řekněme připojení VPN na routeru k serveru VPN, všechna zařízení přiřazená k routeru VPN budou blokována. Díky tomu budete v bezpečí a zabráníte úniku IP.

Sabai VPN Accelerator vám může pomoci zrychlit připojení VPN. Tato technologie je mini počítač, který se připojuje k routeru. Stává se zodpovědným za veškeré šifrování VPN. To znamená, že při používání VPN nedojde k poklesu rychlosti připojení.

Sabai odvedl skvělou práci a usnadnil konfiguraci svých směrovačů. Máte-li jakékoli dotazy, můžete se obrátit na své vlastní techniky. Je to příjemné, protože nekomunikujete s podporou třetích stran, ale s jednotlivci, kteří s tímto směrovačem pracují každý den.

Pokud jde o bezpečnost, firmware Sabai OS se neustále zlepšuje. Existují pravidelné aktualizace zabezpečení.

2. FlashRouters VPN Router - podpora světové úrovně

Flashrouters je společnost se sídlem ve Spojených státech. Vytvořili jedinečnou výklenek v tom, že prodávají směrovače, které jsou předem zabaleny pomocí DD - WRT nebo Tomato firmware..

produkt flashroutersFlashRouters úzce spolupracují s různými poskytovateli VPN. To znamená, že bez ohledu na VPN, kterou máte, je pravděpodobné, že směrovače, které nabízejí, budou fungovat. Program FlashRouters nabízí směrovače typu plug-and-play, které fungují přímo v síti VPN.

FlashRouters prodávají 15 až 20 různých typů směrovačů. Spolupracují s předními výrobci, včetně společností Netgear, Linksys a Asus. Nabízejí modely, které jsou na nízké úrovni, jako je Linksys WRT1200, a výkonné směrovače, včetně ASUS RT-AC5300.

Směrovače z FlashRouters jsou vždy předem zablikány. Jelikož to ruší záruku výrobce, nahrazuje záruku výrobce svou vlastní, která má počáteční trvání 90 dnů, ale může být prodloužena až na dva roky. Všechny jejich směrovače přicházejí s aplikací FlashRouters VPN zdarma.

3. Asus VPN routery - rychlost s efektivitou nákladů

Asus VPN RouterSměrovače Asus VPN přicházejí v široké škále, od špičkových po levnější modely. Asus vytváří novější modely, které velmi dobře zpracovávají šifrování P. Některé zprávy ukazují, že jejich novější model, nový Asus RT-AC86U, dokáže pomocí OpenVPN zvládnout rychlosti vyšší než 150 Mbps..

Směrovače Asus VPN jsou stabilní, univerzální a spolupracují se spoustou firmwaru, včetně:

 • Asus
 • Merlin
 • DD-WRT
 • Rajče
 • AdvancedTomato
 • OpenWRT
 • Sabai OS

FAQs

Q: Jak na router umístím VPN?

A: Na tuto otázku lze odpovědět čtyřfázovým procesem:

 1. Koupit router VPN.
 2. Otevřete si účet u poskytovatele VPN.
 3. Postupujte podle pokynů poskytovatele při přípravě směrovače na síť VPN.
 4. Jakmile je router připraven, postupujte podle pokynů výrobce routeru pro připojení routeru k síti.
Q: Co je to router VPN?

A: Směrovač VPN je směrovač, který má přímo nainstalovánu síť VPN. Všechna připojení k serverům VPN zpracovává router. To se liší od klientů VPN, které jsou nainstalovány na jednotlivých zařízeních. Směrovač chrání každé zařízení v síti a zabraňuje tak nutnosti instalace klientského softwaru na každé zařízení.

Q: Potřebuji router pro VPN?

A: Odpověď na tuto otázku závisí na tom, co chcete od vašeho internetového prohlížení. Pokud máte obavy o soukromí, chcete-li se obejít Geo omezení a máte více zařízení, která byste se chtěli připojit k VPN, pak router VPN může být tou správnou volbou pro vaše potřeby.

Q: Jak funguje router VPN?

A: Připojení VPN je navrženo tak, aby šifrovalo jednotlivé zařízení. Síťový směrovač VPN je navržen tak, aby chránil více zařízení současně. Nabízí pohodlí, protože je možné šifrovat několik zařízení z jednoho zdroje a používat pouze jedno připojení.

Q: Podporují všechny směrovače VPN?

A: Ne. VPN lze nainstalovat pouze na směrovače, které mají firmware schopný zpracovat připojení VPN. Ne každý router lze nakonfigurovat jako VPN router.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že se vám líbil náš průvodce routerem VPN. Směrovače VPN nabízejí výhodu ochrany každého zařízení připojeného ke směrovači. To zahrnuje zařízení, která nejsou schopna provozovat VPN samostatně, včetně inteligentních televizí a herních konzolí. Směrovač VPN je vaším poskytovatelem považován za jediné připojení. Díky tomu se prostřednictvím VPN routeru můžete připojit k VPN tolik zařízení, kolik chcete.

Rádi bychom od vás slyšeli. Používáte v současné době VPN router? Existuje jeden, který byste doporučili, abychom o tom nemluvili? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

Přidejte svoji vlastní recenzi:

Snažíme se samostatně zkoumat produkty, abychom našim čtenářům lépe pomáhali při rozhodování. Vzhledem k tomu chceme také slyšet vaše názory. Přijímáme jednotlivé recenze, které jsou informativní a nepropagační. Vyplňte níže uvedený formulář a my vaši recenzi zveřejníme. Propagační recenze od samotných společností nebudou zveřejněny. dík!

--- Vyberte rychlost ---
Průměrný
Zpomalit
Rychle
?>

--- Vyberte prosím použitelnost ---
Snadné použití
Mírně komplikované
Velmi komplikované
?>

Kliknutím na tlačítko níže potvrzuji, že jsem si přečetl a akceptuji Podmínky použití.

PŘIDAT MOJE PŘEZKUM

2
4440

Nejlepší VPN routery (+ Průvodce nastavením)

Steve
5/10

Rychlost: Rychle
Použitelnost: Snadné použití

20. ledna 2020

Technologie Sabai

Milujte produkt. Jeden problém s operačním systémem Sabai - alespoň na mém routeru. Netgear R7000. Nelze aktualizovat černou listinu. Sabai říká, že nemají nápravu. Pouze stížnost. Pokud byl tento problém vyřešen, změnil bych své hodnocení na 10.

Nejlepší VPN routery (+ Průvodce nastavením)

Samuel Menzie
2/10

Rychlost: Průměrná
Použitelnost: Mírně komplikovaná

20. ledna 2020

VPN na routerech

Měl jsem velmi velké naděje na NordVPN vzhledem k obrovskému množství pozitivních recenzí, které jsem si přečetl ohledně jejich VPN služby, ale poté, co jsem své službě dobře vyzkoušel přes 2 celé dny (pomocí mého smartphonu Android se systémem Android Pie), jsem byl nucen požádat o vrácení peněz (které bylo mimochodem poskytnuto, mimochodem). Problém byl v připojení: VPN se po přibližně 15 sekundách používání neustále odpojovala. Nic, co jsem udělal v nastavení aplikací, by tomu nezabránilo. Žádné množství chatování s NordVPNs live chat by také. Po 2 celých dnech od této konstantní nevyřešené problémy jsem měl dost & požadoval vrácení peněz, které bylo poskytnuto do 5 dnů.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me