Bendras VPN – venkite šio (rimtų serverio problemų)

Bendras VPN - venkite šio (rimtų serverio problemų)

Aukštos kainos ir netinkamas aptarnavimas bei funkcijos. Ši VPN paslauga daug ko nesiekia.


„totalVPN“ logotipas„Total VPN“ gali pasigirti stebėtinai draugiška vartotojo sąsaja. Tai tokia draugiška, kad pradedantiesiems VPT pasauliui neturėtų kilti sunkumų. Deja, ne tik lengva naudotis šia paslauga, bet ir daug teigiamų.

Šis paslaugų teikėjas yra santykinai naujokas VPN rinkoje. Nepaisant to, jų paslaugos yra šlifuotos ir modernios. Bendras VPN naudoja patikimus VPN protokolus, tokius kaip „Open VPN“, tačiau jo registravimo politika kelia nerimą ir jų duomenys perdavimo normos palieka norimą. Blogiau teikiamos paslaugos, tačiau tai nereiškia, kad „Total VPN“ yra pasirinkta paslauga patyrusiems vartotojams.

Bendra VPN apžvalga

SavybėsInformacija
Naudojamumas: Paprasta naudoti
Registravimo politika: Abejotina registravimo politika
Serverio dydis: 60 ++ serverių
Serverio paskirstymas: 30 vietų visame pasaulyje
Palaikymas: 24/7 tiesioginių pokalbių ir bilietų sistema
Kankinantis: Leidžiama
Transliacija: Ribotas
VPN protokolas ir šifravimas: „OpenVPN“ protokolas;
Buveinė: JAV
Kaina: 4,99 USD
Oficiali svetainė: https://www.totalvpn.com/

Bendras VPN - mažas dukterinis dukterinis subjektas

Visą VPT valdo „Endurance International Group“, kurios būstinė yra Burlingtonas, Masačusetsas, JAV. Organizacija yra pagrindinė tokių atpažįstamų technologijų įmonių kaip „Bluehost“, „HostGator“ ir „Constant Contact“ įmonė. Iš pradžių „Total VPN“ būstinė buvo JK. Tiek JAV, tiek JK yra laikomos ne tokiomis geriausiomis vietomis, kur galima rasti VPN paslaugą.

„5 akių aljansas“

Taip yra todėl, kad abi šios šalys yra „Penkių akių“ stebėjimo susitarimo šalys, taip pat dėl ​​įstatymų, reglamentuojančių įrašų saugojimą šiose šalyse. Žmonės, kuriems rūpi išlaikant privatumą ir anonimiškumą patariama kreiptis į VPN teikėją, kuris nėra „Penkių akių“ narys.

Atitinkamai, galite pasitikėti tuo, kad teisėsaugos agentūra beldžiasi į „Total VPN“ duris, bus dalijamasi visais duomenimis, kuriuos jie surinko apie jus. Tai patvirtina įmonės privatumo politika, kuri bus išsamiau išnagrinėta vėliau.

Bendras VPN yra tikrai ne mūsų geriausių australų VPT sąraše. Skaitykite daugiau ir sužinokite kodėl.

Sauga ir šifravimas

Vartotojai bent jau gauna tinkamą šifravimą naudodami „Total VPN“. Iš esmės taip yra todėl, kad pateikiamos kelios galimybės. Vienas iš jų yra „OpenVPN“ - protokolas, kuris iki šiol laikomas geriausiu prieinamu. Kadangi „OpenVPN“ yra atvirojo kodo, vartotojams jis suteikia pasaulinės palaikymo sistemos pranašumą. Šaltinio kodas yra prieinamas visiems, todėl jį galima modifikuoti ar patobulinti, kad atitiktų konkretų tikslą.

VPN apsauga

Be to, „Total VPN“ taip pat palaiko PPTP („Tunn-to-Point Tunneling Protocol“), kuris yra senesnis protokolas, kuris yra neberekomenduojama. Deja, „Total VPN“ nenustato šio protokolo. Tai reiškia, kad mažiau patyrę vartotojai gali palikti save pažeidžiami įsilaužėlių ir kitų išpuolių. Kitos parinktys, įskaitant „IkeV2“ ir „L2TP / IPSec“, yra daug saugesnės ir suteikia geresnę apsaugą. Norėdami gauti daugiau puikios informacijos, perskaitykite mūsų pilną naujokų šifravimo vadovą.

Bendros VPN serverio vietos

„Total VPN“ savo svetainėje gali pasigirti turinti serverius visuose septyniuose žemynuose. Tada sakoma, kad iš tikrųjų Antarktidoje nėra serverių, nes per šalta. Matyt, įmonė nepripažįsta, kad Pietų Amerika yra žemynas, nes sako, kad ten jie neturi jokių serverių.

„totalvpn“ serverio vietosTačiau jie turi 17 serverių Šiaurės Amerikoje. Jie yra JAV vietose, įskaitant Niujorką, Los Andželą, Sietlą, Majamį ir Čikagą. Taip pat yra vienas serveris Toronte, Kanadoje. Europoje vartotojai suras 20 serverių. Nuo Dublino ir Londono iki Varšuvos ir Bukarešto bendrovės aprėptis šiame žemyne ​​yra gana išsami - bent jau atsižvelgiant į bendrą jos serverių skaičių.

Azija gauna penkis serverius Singapūre, Honkonge, Tel Avive, Tokijuje ir Mumbajuje. Skirtingai nuo daugelio kitų VPN kompanijų, „Total VPN“ nežiūri į Afriką, nors ten jie turi tik vieną serverį, kuris yra Johanesburge, Pietų Afrikoje. Okeaniją dengia vienas serveris Sidnėjuje, Australijoje.

3000 serverių vs 17 serverių

Turint serverius vos daugiau nei 30 vietų, tokio dydžio VPN bendrovei suteikiama tinkama aprėptis. Tačiau tai neabejotinai nėra įspūdinga, palyginti su pagrindinių šios srities žaidėjų aprėptimi. Kai kurie net gali pasigirti daugiau nei 3000 serverių kurios yra daugiau nei 150 pasaulio šalių. Jei dažnai keliaujate ar norite nepriekaištingo serverių pasirinkimo, jums patartų pasirinkti vieną iš elitinių paslaugų teikėjų.

„BitTorrent“ ar P2P naudojimas kartu su visu VPN

Vpn IP adresų tinklasNieko aiškiai nedraudžia dalytis failais ar naudoti „BitTorrent“ svetaines, kai esate prisijungę prie viso VPN. Tiesą sakant, jis įtrauktas į paslaugų teikimo sąlygas, su kuriomis klientai turi sutikti prisiregistruodami.

Bendrovė net žada skirti P2P serverį, kuris yra Nyderlanduose, tačiau dauguma vartotojų sako, kad jis siūlo netinkamą našumą.

Jei dalijimasis failais yra pagrindinis jūsų naudojimosi internetu rūpestis, tada kitas VPN labiau patenkins jūsų poreikius.

Bendri VPN greičio testo rezultatai

Greičio testai, atlikti naudojant „Total VPN“, parodė, kad duomenų perdavimo sparta yra gera, nors ir silpna. Tačiau priklausomai nuo to, kuris serveris buvo naudojamas, buvo didelių skirtumų. Žmonės, kurie prisiregistruoja gauti nemokamą „Total VPN“ paslaugos versiją, greičiausiai patirs neįtikėtinai lėtą perdavimo greitį. Taip yra todėl, kad nemokami vartotojai gali prisijungti tik prie trijų serverių, esančių Singapūre, Islandijoje ir Amsterdame. Jei nesate įsikūręs vienoje iš šių sričių, galite tikėtis nuolat lėto našumo. Jei norite pasinaudoti savo galimybėmis gauti patobulintą duomenų perdavimo greitį, turėsite sumokėti priemoką.

Atsisiuntimo ir įkėlimo laikų bandymas

totalvpn greičio rezultatasPrijungus kompiuterį Niujorke, Niujorke, prie San Chosės serverio buvo nustatytas atsisiuntimo laikas 31,52 Mbps, o įkėlimo laikas - 7,88 Mbps.

Perdavimo laikas buvo nuspėjamai greitesnis prisijungiant prie serverio Niujorke. Atsisiuntimo greitis padidėjo iki 59,61 Mbps, o įkėlimai šiek tiek pagerėjo iki 10,81 Mbps.

Važiuodami toliau į Londoną, kursai buvo lėtesni. Atsisiuntimo greitis 35,64 Mbps ir įkėlimo greitis 8,85 Mbps buvo sunkiai įspūdingi.

Toli gražu lėčiausias perdavimo greitis buvo užfiksuoti naudojantis serveriu Tokijuje, ir tai nenuostabu, atsižvelgiant į atstumą tarp Japonijos ir faktinę geografinę kompiuterio vietą. Tiek atsisiuntimai, tiek įkėlimai buvo niūrūs - atitinkamai 11,88 Mbps ir 4,03 Mbps.

Vidutiniškai, „Total VPN“ naudojimas padidino atsisiuntimo laiką maždaug 76 procentais, o įkėlimo laiką padidino maždaug 59 procentais. Šie skaičiai yra reikšmingi, taigi, jei greitis yra viena svarbiausių jūsų metrikų, tai gali būti ne ta VPN paslauga.

Bendra VPN registravimo politika

vpn registravimo politikos rezultatų lentelėNesuklyskite, Bendras VPN seka jūsų tapatybės informaciją. Tai teigiama nepagrįstai pagrindinės bendrovės „Endurance International Group“ privatumo politikos puslapyje. Viskas, ką jiems suteikiate registracijos metu, yra išsaugoma. Ši informacija gali apimti vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, el. Pašto adresą, kredito kortelės duomenis ir geografinę vietą. Duomenys taip pat įrašomi, jei kreipiatės į įmonę dėl klientų palaikymo.

Blogiau, nei tai yra bendrovės politika, susijusi su jūsų „Paslaugų naudojimu, apsilankymais svetainėse ir palaikymu“. Pagal šią politiką informacija, susijusi su vartotojo IP adresu, jo naudojama naršykle, puslapiais, kuriuos jie žiūri, ir vartotojo geografine padėtimi. viskas surinkta.

Be to, įmonė stebės, kaip atėjote į jų paslaugų puslapį ir kurias nuorodas naudojate palikdami. „Total VPN“ gali atkreipti dėmesį net į jūsų bendravimą socialinėje žiniasklaidoje.

Teigiama, kad didžioji šio duomenų rinkimo dalis yra naudojama paslaugoms tobulinti ir sistemoms stebėti. Jie taip pat tvirtina, kad stebi jūsų judėjimą internete, kad diagnozuotų bet kokias jų siūlomų paslaugų problemas. Tačiau jie taip pat teigia, kad jų saugomi duomenys padeda jiems parduoti trečiųjų šalių produktus ir paslaugas. Ši informacija taip pat gali būti dalijamasi su atrinktais partneriais ir prekių ženklais, susijusiais su „Endurance International Group“, trečiosiomis šalimis arba „dėl teisinių priežasčių“.

Rezultatas yra tas jūsų privatumas ir anonimiškumas vargu ar užtikrinamas naudojant „Total VPN“. Jei esate pasiryžę apsisaugoti internetu, tada ši paslauga jums nėra tinkama.

Viso VPT kainų nustatymo parinktys

bendra-vpn-kainaBendras VPN yra tikrai ne viena iš labiau prieinamų paslaugų ten. Ji gali pasiūlyti nemokamą paslaugą, tačiau šioje versijoje galima naudoti tik tris serverius ir jai taikomi duomenų apribojimai. Įprasta bendrovės „premium“ abonemento kaina yra 14,97 USD per mėnesį, o tai tikrai nėra tokia prieinama kaina, kaip daugeliui konkurentų. Specialūs pasiūlymai dažnai būna už maždaug pusę tos mėnesio kainos.

Vienerių metų prenumeratą galima įsigyti už maždaug 5,99 USD per mėnesį, o klientams, kurie dvejų metų prenumerata tampa dar didesni, bus mokama maždaug 4,99 USD per mėnesį. Atminkite, kad tai yra įvadiniai terminai. Bendrovės paslaugų teikimo sąlygos leidžia termino pabaigoje atnaujinti jūsų sutartį visu kursu, todėl būkite atsargūs dėl to.

Ar rekomenduojamas bendras VPN?

Dėl gana lėto greičio ir brangios kainų struktūros „Total VPN“ negalima rekomenduoti šiuo metu. Daugelis kitų VPN paslaugų patinka „NordVPN“ ir „Surfshark“ šiandien yra rinkoje. Jei „Total VPN“ nori būti tikrai konkurencingas, jie turės žymiai patobulinti savo pasiūlą.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me