Geriausi Australijos IPT

lėto interneto greičio vaizdasKaip ir dauguma kitų Aussies kolegų, aš kovojau su savo namų interneto ryšiu.


Kurdamas šį tinklaraštį ir keletą kitų internetinių verslų, buvo laikotarpių, kai lėtas interneto ryšys man sukėlė rimtų nusivylimų..

Mes kalbame, kad sprogdinu mano klaviatūrą ant stalo. Panašiai kaip ��

Tyrinėdamas ir bandydamas optimizuoti savo namų biuro greitį, atlikiau daugybę tyrimų apie Australijos IPT ir NBN planus..

Australijos IPT pasaulis

Sunku įsivaizduoti gyvenimą be nuolatinės prieigos prie interneto. Nuo 2020 m. Daugiau nei 14,7 milijono australų namuose ar versle yra internetas. Tai reiškia, kad maždaug 88 procentai namų ir verslo yra susiję.

Naudojimasis internetu yra tolygiai paskirstomas visoje Australijoje. Tasmanijos gyventojai internetu naudojasi mažiau nei didžioji dalis šalies. „Telstra Corporation Limited“ yra didžiausia telekomunikacijų, įskaitant internetą, tiekėja šalyje.

Australija turi gerą vardą dėl to, kad išsivysčiusių šalių interneto sparta yra mažiausia. Tai atsilieka nuo tokių šalių kaip Rusija, Vengrija ir Kenija. Daugumos interneto abonentų greitis yra nuo 24 Mb / s iki 100 Mb / s.

Neseniai atliktas tyrimas nustatė, kad Australijos miestas yra 62-asis lėčiausias internetas pasaulyje. Och ��

Nors „Telstra Corporation Limited“ yra didžiausias telekomunikacijų vardas, saloje veikia nemažai naujų ir įsitvirtinusių interneto tiekėjų. Gali būti sunku pasirinkti tinkamą. Mes surinkome tam tikrą informaciją apie didžiausius Australijos telekomunikacijų žaidėjus, kad padėtume jums geriau suvokti rinką ir priimti gerą sprendimą.

Mes ne tik trumpai apžvelgėme šias įmones, bet ir įtraukėme svarbios informacijos apie Australijoje galimas interneto galimybes ir kaip tai gali paveikti jūsų gaunamas paslaugas..

���� 10 geriausių interneto tiekėjų Australijoje ����

Mes pateiksime 10 geriausių interneto paslaugų teikėjų Australijoje, pradedant keliais didesniais žinomais vardais ir kalbant apie keletą ne tokių populiarių variantų..

1. „Telstra“ - geriausias bendras ryšys / greitis

Kai australai galvoja apie internetą, mes galvojame apie „Telstra“. Iš tikrųjų daugiau nei 40 procentų interneto ryšių Australijoje yra su „Telstra“.

„Telstra“ siūlo keletą brangiausių interneto variantų. Kainos prasideda nuo maždaug 70 USD per mėnesį už 100 GB planą, pateiktą su ADSL 2+, NBN ar kabeliu.

Tai yra daug brangesnė nei tai, ką siūlo kai kurios kitos įmonės, kurias mes peržiūrėsime.

„Telstra“ yra geras pasirinkimas, jei ieškote senos įmonės, turinčios kokybės ir nuoseklių paslaugų reputaciją. „Telstra“ siūlo gerą NBN vakarinį greitį. Jie reklamuoja 80 procentų maksimalaus ryšio greičio piko valandomis.

„Telstra“ mobilieji planai suteikia prieigą prie greito 4GX tinklo. Kai kurie nusprendė pakeisti mobilųjį plačiajuostį ryšį savo namuose.

Kai kurios papildomos privilegijos, kurias jų klientai gauna, yra pigūs filmų bilietai, iš anksto parduodami koncertų bilietai ir bilietai su nuolaida į kai kuriuos sporto renginius.

2. „Optus“ - puikus aptarnavimas / greitis

Jei „Telstra“ yra Australijos telekomunikacijų karalius, tuomet „Optus“ yra karūnos princas. Tai antras geriausiai žinomas interneto tiekėjas šalyje. Jos reputacija buvo tokia, kuriai sukurti reikėjo metų. Iš pradžių ji buvo įkurta 1981 metais pavadinimu AUSSAT. 2001 m. Jis užėmė monikerį „Optus“.

„Optus“ klientams siūlo visas paslaugas, įskaitant NBN ir ADSL planus. Yra mobiliųjų planų ir judriojo plačiajuosčio ryšio planų. „Optus“ sukūrė reputaciją teikdama aukštos kokybės klientų aptarnavimą. Jie nori kalbėtis su savo klientais telefonu, socialine žiniasklaida, pokalbių programomis ir parduotuvėse.

„Optus“ pirmiausia žinomas kaip tradicinių fiksuotojo ryšio interneto planų ir mobiliųjų telefonų tiekėjas. Tačiau jie išsišakoja ir siūlo daugiau namų belaidžių produktų. Jų planai yra konkurencingos kainos, ir daugelis jų belaidžio ryšio galimybes matė kaip patrauklią alternatyvą ADSL, NBN ar kabeliniam internetui..

3. TPG - kietas NBN paketo pasirinkimas

Kai australai galvoja apie TPG, vienas pirmųjų žodžių, kuris ateina į galvą, yra pigus. TPG turi keletą pigiausių NBN ​​planų. Savo paslaugų planuose „TPG“ gali pasigirti daugiau nei dviem milijonais klientų. Planai išpopuliarėjo dėl mažų pradinių kainų taškų ir be papildomų priedų.

TPG NBN paslauga yra ne tik nebrangi, bet ir greita. Veiklos testai, atlikti 2020 m., Parodė, kad NGT teikiamos TPG paslaugos klientams atsisiuntė maždaug 86 procentus jų maksimalaus skelbimo greičio. Tai yra geriau nei jų konkurentai, jei ne geriau. Žinoma, šie skaičiai gali reguliariai svyruoti.

TPG klientams siūlo tris NBN greičio pakopas:

 • Pagrindinis NBN 12
 • „Standard Plus NBN 50“
 • „Premium NBN 100“

Šie planai pateikiami neribotais duomenimis. Už pagrįstą mokestį vartotojai gali pridėti fiksuotojo ryšio ir mobiliuosius telefonus.

4. iiNet

„iiNet“ yra geras pasirinkimas, jei norite pramogų plano kartu su savo internetu. Pirkdami neribotą „iiNet“ duomenų planą, turite prieigą prie „Fetch TV“ priedėlio. Viena patraukliausių šios kompanijos savybių yra ta, kad jos siūlo „Naked DSL“ paslaugas. Tai reiškia, kad galite gauti DSL internetą nemokėdami už papildomą telefono linijos nuomą. Daugelis australų tai myli, nes dauguma žmonių atsisako fiksuotojo telefono ryšio ir naudojasi tik mobiliaisiais telefonais.

5. Dodo

Nepaisant to paties rinkos kaip kai kurie didesni konkurentai, „Dodo“ sukūrė didelę klientų bazę. Kaip „Vocus Communications“ dukterinė įmonė, ji priklauso tai pačiai įmonei, valdančiai „iPrimus“ ir kitoms komunikacijos įmonėms.

„Dodo“ siūlo namų internetą, mobiliųjų telefonų planus, namų energijos ir draudimo produktus. Be jų siūlomų interneto paslaugų, „Dodo“ žmones traukia tai, kad jie namų ūkyje gali teikti didžiąją dalį pagrindinių paslaugų viena sąskaita..

„Dodo“ siūloma širdis yra plačiajuostis internetas. Jie turi visą asortimentą produktų, įskaitant NBN, ADSL 2+ ir mobiliojo interneto paslaugas. Yra keli interneto paketai ir tik interneto planai. „Dodo“ gali pasigirti vienomis pigiausių plačiajuosčio ryšio galimybių saloje.

6. „Vodafone“

Daugelis žmonių negalvoja apie interneto paslaugas galvodami apie „Vodafone“. Ši įmonė sukūrė savo, kaip mobiliųjų paslaugų, vardą. Tačiau pastaraisiais metais „Vodafone“ pradėjo siūlyti NBN planus, mesti skrybėlę į interneto verslo žaidimą.

„Vodafone“ turi paprastą kainų modelį. Visi jų planai turi neribotą kiekį duomenų. Jums tereikia nustatyti greitį ir kainą, kurią norite sumokėti. Parinktys svyruoja nuo NBN 25 iki NBN 100. Jei šiek tiek kasate, pamatysite, kad „Vodafone“ turi pigų NBN ​​12 planą. Tai yra geras pasirinkimas, jei ieškote interneto už biudžetą.

7. Priklausyti

Turėdamas vardą, kuris leidžia jaustis laukiamam, „Belong“ yra vienas iš naujesnių IPT Australijoje. Ji pradėjo veikti 2013 m., Siūlydama „ADSL 2+“ planams įsigyti 50 USD per mėnesį arba 65 USD per mėnesį. Šie planai pasiūlė atitinkamai 70 GB ir 250 GB. Deja, paleidus šią paslaugą galėtų naudotis tik tie, kurie gyvena Sidnėjaus didmiestyje.

Tačiau kai NBN aprėptis ėmė plėstis, „Belong“ pradėjo siūlyti NBN ir ADSL planus visoje didesnėje Australijos srityje. Nuo 2020 m. „Belong“ nesilaikė savo tiesioginio pasiūlymo. Yra viena neribota duomenų plano parinktis, trys NBN paslaugos parinktys, du ADSL 2+ planai ir trys „Sim“ mobiliųjų planai..

Australijoje yra daugiau plačiajuosčio ryšio tiekėjų nei bet kada anksčiau, todėl naujesni tiekėjai, tokie kaip „Belong“, turėjo rasti būdų, kaip įsiveržti į rinką. „Belong“ tvirtina, kad šlovė yra efektyvus būdas „Netflix“ kaupti iš biudžeto. Dviejų ar trijų žmonių namų ūkis gali lengvai transliuoti naudodamas „Standard Plus 40 Mbps“ paslaugą. Didesniems namams, ieškantiems nepertraukiamo 4K / UHD transliacijos, būtų naudingas „Premium“ planas - 80 Mbps.

Nors „Belong“ siūlomi pagrindiniai planai yra patrauklūs, tačiau klientų aptarnavimo srityje jų netrūksta. Yra nemažai skundų dėl prastos komunikacijos ir lėto reagavimo laiko.

8. Aussie plačiajuostis ryšys

Aussie plačiajuostis ryšys yra dar vienas naujokas interneto tiekėjų Australijoje. Tai, ko jiems trūksta vardo atpažinimui, jie greitai kuria reputaciją. „Aussie“ plačiajuosčio ryšio klientai dažnai komentuoja, kaip šiam interneto paslaugų teikėjui rūpi jo paslaugos efektyvumas. Tai aktyviai bendradarbiauja su savo klientais, kaip matyti iš jų bendravimo su klientais forumuose.

9. Exetel

Įkurta 2001 m., „Exetel“ išaugo ir turi daugiau nei 300 000 verslo ir gyvenamųjų klientų čia, Australijoje. Tai yra įmonė, kuri atliko sunkius kiemus ir gyvuoja kelerius metus.

Kaip ir konkurentai, jie siūlo daugybę NBN planų pakopų, pradedant nuo NBN 50 plano ir baigiant NBN 100 planu. Jie nesiūlo NBN 25 ar NBN 12 planų, tačiau pasirinko patraukti biudžetinius klientus naudodamiesi belaidžio plačiajuosčio ryšio paslauga. Sudarydami 12 mėnesių sutartį, gausite modemą ir jums nereikės mokėti nustatymo mokesčio. Už maždaug 40 USD per mėnesį gaunate 250 GB duomenų.

Vartotojai, kurie vengia įsipareigoti, gali gauti tą pačią plačiajuosčio ryšio paslaugą be sutarties, tačiau už modemą turėsite sumokėti apie 100 USD. Kai naudojate šias parinktis, turite stebėti, kaip paskirstomi duomenys. Jei perduosite savo paskirstymą, jums reikės sumokėti 10 USD už 10 GB. Jūsų greitis kris nuo 12 Mbps iki 256 kbps.

„Exetel“ klientams taip pat siūlo ADSL planus, skaidulų planus ir mobiliojo plačiajuosčio ryšio planus. Kaip ir daugelyje IPT, kuriuos peržiūrėjome, „Exetel“ siūlo namų VoIP paketą, mobiliųjų telefonų planus ir namų linijos planą kaip supakuotą paketą..

10. „SpinTel“

„SpinTel“ yra vienas geriausių IPT Australijoje, apie kurį turbūt niekada negirdėjote. Garsūs finansiniai žurnalai, tokie kaip „Money Magazine“, kelis kartus apdovanojo „SpinTel“ už tai, kad siūlo žemos kokybės interneto galimybes.

Kaip ir daugelis konkurentų, „SpinTel“ siūlo įvairias paslaugas, įskaitant NBN, mobiliojo plačiajuosčio ryšio planus ir ADSL 2+. Jų namų belaidžio plačiajuosčio ryšio paslaugos suteikia plačiajuosčio ryšio galią per modemą. Tai leidžia bendrinti internetą visame name. Kadangi „SpinTel“ parduoda telefono planus, apsipirkdami internete galite susieti „BYO“ telefono planą.

Ką reiškia skirtingi interneto paslaugų tipai?

Peržiūrėdami geriausius IPT Australijoje, mes kalbėjome apie:

 • ADSL internetas
 • Kabelinis internetas
 • NBN
 • Namų belaidis plačiajuostis ryšys
 • Fiksuotas belaidis ryšys
 • Palydovas NBN

Visos šios sąvokos gali būti klaidinančios. Pabandykime keletą minučių išsiaiškinti, ką iš tikrųjų reiškia visos šios sąvokos, ir pamatyti, kaip jos veikia jūsų gaunamas interneto paslaugas.

Kas yra ADSL internetas?

vaizdas, rodantis „Adsl“ interneto linijas AustralijojeADSL internetas, dar žinomas kaip asimetrinė skaitmeninė abonentų linija, yra technologija, sukurta siekiant užtikrinti greitą ryšio greitį naudojant tradicines telefono linijas. Tai leido pasiekti greitį, kuris buvo daug kartų greitesnis nei tas, kurį teikia interneto ryšys.

ADSL technologija padarė plačiajuosčio ryšio greitį įmanomą. Tai yra „Web 2.0“ jėga.

Kai kuriose pasaulio vietose ADSL internetą pakeitė šviesolaidinis interneto ryšys. Vis dėlto daugelyje Australijos vietų ADSL yra šių dienų technologija. Supratimas, kas tai yra ir kaip jis veikia, gali jums padėti renkantis namų ar įmonės ryšį.

Kas yra ADSL linija?

Šviesolaidinėms technologijoms reikalingi šviesolaidiniai kabeliai. Palyginimui, ADSL yra lanksti technologija. Tam naudojamos varinės telefono linijos, kurios dešimtmečius buvo naudojamos fiksuotojo ryšio telefonuose. Informacija siunčiama varinėmis linijomis dideliu greičiu, todėl vartotojai gali žiūrėti „Netflix“, siųsti el. Laiškus ir dirbti internete.

Technologija pirmą kartą buvo pristatyta 1988 m., Tačiau prireikė metų, kol ši technologija įsišaknijo, nes ją diegti yra brangu. Reikėjo intuityvaus signalo apdorojimo, todėl reikėjo sukurti ir gaminti specializuotą įrangą. Iki 2000-ųjų pradžios dauguma sričių buvo patobulintos iki ADSL technologijos.

ADSL tinklo aprėptisKaip veikia ADSL?

ADSL yra sudėtinga sistema, kuriai reikalingas kelių technologijų harmoningas veikimas. Savo namuose turėsite turėti ADSL modemą. Modemas iš jūsų namų yra prijungtas per susuktus varinių telefono laidų, paprastai penkių ar šeštos kategorijos, laidus, kurie yra prijungti prie vietinės telefonų stoties. Iš ten variniai laidai iš jūsų namų ir variniai laidai iš jūsų namų ir įmonių yra prijungti prie DSLAM arba skaitmeninės abonento linijos prieigos multiplekserio..

Savo namuose esantis modemas siunčia ir priima duomenis į DSLAM ir iš jų. Signalai, kurie siunčiami pirmyn ir atgal, naudoja kitokį dažnį nei tie, kurie naudojami balso telefono ryšiui. Štai kodėl telefono skambučiai ir interneto signalai tuo pačiu linija gali būti siunčiami vienu metu. Kai signalai pasiekia mainus, jie yra padalijami ir tvarkomi skirtingomis tinklo technologijomis. Tai leidžia bendrauti telefonu arba bendrauti su interneto serveriu kitame gale.

Kas daro įtaką ADSL interneto greičiui?

ADSL interneto sparta negali viršyti 50 Mb / s dėl jungčiai naudojamų varinių laidų apribojimų. Yra ir kitų veiksnių, galinčių turėti įtakos ADSL jungtims, kurių didžiąja dalimi vartotojas negali valdyti.

Jei jūsų ryšys yra neužfiksuotas, jo maksimalus maksimumas bus maždaug 10 Mbps. Gyvenamoje vietoje keli vietiniai ryšiai traukiasi iš to paties pralaidumo. Tai reiškia, kad yra daugiau žmonių, bandančių naudoti ribotą pralaidumo kiekį.

Kita vertus, apribotas ADSL ryšys riboja vienalaikių jungčių skaičių rajone. Tai gali pasiekti greitį iki 40 Mb / s, nes nėra tiek daug vartotojų, besinaudojančių ta pačia linija.

ADSL greičiui įtakos turi atstumas tarp jūsų namų ir telefono stoties. Kuo didesnis atstumas, tuo lėtesnis ryšys ir tuo patikimesnis jis gali būti. Ilgesnių linijų signalo stiprumui padidinti gali būti naudojami kilpų ilgintuvai. Tačiau trumpesnės eilutės visada yra geresnės.

Patobulinus ADSL linijas, tapo patikimiau teikti greitajį internetą didesniais atstumais. Vis dėlto jungtys, kurios yra atskirtos 10 ar daugiau mylių, patirs pablogėjimą ir greičio praradimą dėl atstumo.

Kas yra kabelinis internetas?

vaizdas, paaiškinantis, kaip veikia kabelinis internetasKabelinis internetas naudoja tą patį koaksialinį kabelį ir tinklą, naudojamą kabeliui į namus pateikti, kad suteiktų jums interneto. Jūsų interneto paslaugų teikėjas siųs duomenų signalą bendraašiu kabeliu. Signalas perduodamas į jūsų modemą.

Iš modemo eterneto laidas yra prijungtas prie jūsų kompiuterio ar maršrutizatoriaus. Čia galite gauti savo spartų internetą. Maršrutizatorius perduos „Wi-Fi“ signalą namuose.

Kabelinės televizijos paslauga naudoja tik nedidelę dalį bendraašio kabelio pralaidumo. Štai kodėl interneto paslauga gali veikti naudojant tą patį tinklą. Kabelių tinklai yra paplitę visoje šalyje ir naudojami Australijai sujungti su likusiu pasauliu. Kabelinis internetas leidžia tolygiai paskirstyti signalą tarp atskirų vartotojų. Tai taip pat leidžia vartotojams, kurie moka daugiau, gauti didesnį pralaidumą, o tai reiškia didesnį greitį.

Kuo kabelinis internetas skiriasi nuo kitų interneto formų?

Palydovas, šviesolaidinis, kabelinis ir ADSL turi daug panašumų. Kabelinis internetas gali būti geresnis nei palydovinis internetas, nes palydovinis internetas teikia ne tiesioginį signalą, o tai reiškia, kad perdavimo metu gali būti trukdžių. Kabelinis internetas turi tiesioginį ryšį, reiškiantį patikimą signalą dideliu greičiu.

Šviesolaidinio interneto kabeliai gali pasiekti įkėlimo spartą, kuri svyruoja nuo 50 Mbps iki 2000 Mbps. Tai yra žymiai greičiau nei jūs gausite iš kabelinio interneto. Neigiama yra tai, kad pluošto tinklai vis dar plečiasi ir nėra tokie prieinami visoje Australijoje, ypač kaimo vietovėse.

Kam tinka kabelinis internetas?

Kabelinis internetas siūlo greitą plačiajuosčio ryšio ryšį. Tai gali būti iki 10 kartų greičiau nei naudojant DSL paslaugas. Kabelinis internetas yra puikus tiems, kurie nori turėti nepertraukiamas paslaugas žaisdami vaizdo žaidimus ir naudodamiesi tiesioginių vaizdo įrašų technologijomis internete. Šiuo metu yra keletas telefono paslaugų, kurios yra teikiamos kabeliniu internetu, užtikrinančiu aiškų ryšį už nedidelę tradicinių telefono linijų kainą..

Kas yra NBN?

Laikas mums nepavyktų, jei bandytume išsamiai apibūdinti, kas yra NBN. Čia yra „Reader“ suvestinės versija. Nacionalinis plačiajuosčio ryšio tinklas yra tinklas, kurį palaipsniui pradėjo naudoti Australijos vyriausybė. NBN tikslas yra suteikti greitą ryšį su kiekvienu namu ir biuru Australijoje. Tai taip pat leidžia telefonams ir IPT teikti pramogas, e. Sveikatą, saugą ir dar daugiau namų ir verslo.

Kokias technologijas naudoja NBN?

NBN naudoja įvairias technologijas, įskaitant:

 • Pluoštas į patalpas
 • Pluošto į mazgą
 • Pluošto į pastatą
 • Hibridinio pluošto koaksija
 • Fiksuotas belaidis ryšys
 • Palydovas

Dauguma gyventojų ir verslininkų ketina naudoti vieną iš trijų pirmųjų technologijų.

NBN sukurtas tinklas yra skirtas skatinti Australijos ekonomiką į priekį siūlant geresnius ryšius su likusiu pasauliu. Daugelis žmonių naudoja NBN kaip būdą prisijungti prie interneto, bendrauti su draugais ir šeima ir žiūrėti transliacijos paslaugas.

Kai namai ar įmonė prijungiami prie NBN, namų savininkai turi įsigyti naują NBN planą ir modemą. NBN leidžia vartotojams toliau ieškoti žiniatinklyje, kaip jie visada turi, tačiau su stabilesniu tinklu ir greitesniu greičiu.

NBN parduoda keturias greičio pakopas IPT, kurios juos perpakuoja ir parduoda visuomenei. Galimos šios galimybės:

 • NBN 12
 • NBN 25
 • NBN 50
 • NBN 100

Skaičiai po NBN nurodo megabitus per sekundę. Iš esmės šis skaičius nurodo, kaip greitai galite atsisiųsti daiktus. Kuo didesnis skaičius, tuo greičiau galite atsisiųsti informaciją. Įsigiję NBN 50 planą, interneto sparta bus spartesnė nei senieji ADSL planai. Pakanka leisti keturių asmenų šeimai laisvai naudotis internetu.

Kam naudingas „NBN Satellite“ ir fiksuoto belaidžio ryšio planai?

Belaidžiai signalai yra idealūs tiems, kurie gyvename Australijos kaimo vietovėse. Kainų laidojimas visą savo namus yra neveiksmingas, todėl belaidžiai signalai leidžia mums naudotis internetu neprarandant našumo..

Galite palyginti ją su mobiliuoju internetu telefone. Visoje šalyje yra dideli perdavimo bokštai, kurie yra NBN dalis. Savo namuose turite anteną ar imtuvą. Jei gyvenate apgyvendintoje vietovėje, gali būti vienas perdavimo bokštas, kuris vienu metu aptarnauja kelis namus.

Jei gyvenate atokiose šalies vietose, jūsų NBN ​​paslauga teikiama per palydovą, vadinamą „Sky Muster“. Ant jūsų namo stogo bus antena, o signalas keliaus į namus iš kosmoso. Ši technologija atrodo futuristiška. Kadangi signalas nuvažiuoja didelius atstumus, signalo judėjimo greitis yra ribotas.

Kam naudingas namų belaidis plačiajuostis ryšys?

Nors Australija palieka daug norimų rezultatų, susijusių su interneto sausumos greičiu, Australija turi keletą geriausių planetos mobiliųjų telefonų tinklų. Daugelis žmonių supranta, kad daug geriau naudoti belaidį plačiajuostį ryšį, o ne prisijungti prie fiksuotosios paslaugos, tokios kaip NBN..

Namų belaidžio plačiajuosčio ryšio planai turi daug panašumų su judriojo plačiajuosčio ryšio planais. Tačiau belaidžio ryšio planuose yra daugiau duomenų, siūlančių iki 200 GB per mėnesį. Be to, belaidžio plačiajuosčio ryšio planai bus pateikiami su „Wi-Fi“ maršrutizatoriumi, panašiu į tą, kurį naudosite prisijungę prie NBN. Tai yra galinga aparatūros dalis, leidžianti gauti signalą kiekviename namų kambaryje.

Belaidžio plačiajuosčio ryšio planai yra šiek tiek brangesni už tai, ką mokėtumėte už NBN planus. Tačiau vis daugiau žmonių pradės jais naudotis, tikimasi, kad šių planų kaina pradės kristi.

DUK: Kaip išsirinkti geriausią interneto planą?

Mes trumpai apžvelgėme geriausius IPT Australijoje. Dabar norėtume aptarti kelis dalykus, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, rinkdamiesi naują interneto planą savo namams. Turėtumėte atsižvelgti į tris pagrindinius veiksnius. Jie įtraukia:

 • Jums reikalingo duomenų kiekio
 • Jūsų NBN ​​plano greitis
 • Pasirašote sutartį ar ne

Kiek duomenų reikia mano IPT planui?

Atsakymas į šį klausimą gali skirtis priklausomai nuo namų ūkio. 2018 m. Vidutinis Australijos namų ūkis kiekvieną mėnesį naudojo apie 85 GB plačiajuosčio ryšio duomenų. Nepaisant to, dauguma žmonių į internetą žiūri kaip į naudingą įrangą. Niekas nenorėtų pirkti fiksuoto elektros energijos kiekio žinodamas, kad perėjus tą fiksuotą kiekį, elektra bus išjungta. Panašiai dauguma žmonių nori, kad internetas visada būtų įjungtas. Štai kodėl dauguma renkasi neribotus duomenis.

Kiek duomenų jūs šiuo metu naudojate?

Jei manote, kad neriboti duomenys jums netinka, geriausias būdas išsiaiškinti, kokio dydžio duomenų plano jums reikia, yra pažvelgti į senas interneto sąskaitas. Paprastai tai yra jūsų mėnesinis vartojimas. Jei neturite popierinės kopijos, šią informaciją turėtumėte rasti savo interneto paslaugų teikėjo svetainėje.

Duomenų naudojimo minimizavimo veiksmai

Jei jus pribloškia jūsų naudojamų duomenų kiekis ir norite mokėti už pigesnį planą, galite šiek tiek pataisyti savo interneto naudojimą. Pvz., Socialinėje žiniasklaidoje nustatykite, kad vaizdo įrašai niekada nebūtų rodomi automatiškai. Be to, peržiūrėkite savo „Netflix“ transliacijos kokybę. Kuo aukštesnė kokybė, tuo daugiau duomenų naudojate. Jei atsisiunčiate filmus, atsisiųskite juos SD formatu, o ne HD. HD kokybės filmas „iTunes“ yra apie 4 GB, o SD kokybės filmas - vidutiniškai 1,5 GB.

Kaip greitas turėtų būti jūsų NBN ​​planas?

Tai gali būti sudėtingas klausimas australams, nes ilgiausiai mes negalėjome pasirinkti, koks spartus mūsų interneto ryšys. Tačiau dabar NBN suteikia mums pasirinkimą.

Yra du veiksniai, į kuriuos turime atsižvelgti, kai nustatome, kiek mums pakankamai greitai. Pirmas dalykas, apie kurį norime pagalvoti, yra NBN greitis nuo to, kaip greitai galime atsisiųsti daiktus. Tada norime pagalvoti apie maksimalų mūsų jungčių pajėgumą.

Pvz., Tarkime, kad pasirinkome pigiausią NBN 12 planą. Gauname 12 Mbps. Tačiau mūsų namuose yra šeši žmonės, kurie dažnai lankosi internete. Jei visi yra prisijungę vienu metu, kiekvienas asmuo gauna tik apie 2 Mbps, o tai nieko.

Daugeliu atvejų rekomenduojame įsigyti NBN 50 planą. Tai leis keturių asmenų šeimai greitai prisijungti prie interneto. Žinoma, sutaupysite šiek tiek papildomų dolerių, pirkdami lėtesnę paslaugą. Tačiau kai visi šeimos nariai kovoja dėl „Netflix“ transliacijos, žiūri vaizdo įrašus „YouTube“ ar žaidžia internetinius žaidimus, suprasite, kad keli sutaupyti papildomi doleriai nėra verti to..

Ar turėtume gauti IPT planą dėl sutarties??

Atsakymas priklauso nuo to, ko norite iš savo interneto.

Nemokamos sutarties sudarymo nauda

Galbūt norėsite sudaryti nemokamą mėnesio planą, nes nesate juo užsidaręs tolimoje kelionėje. Greičiausiai turėsite sumokėti nustatytą mokestį, o greičiausiai turėsite sumokėti už maršrutizatorių ir modemą. Bet jūs laisvai atšaukiate savo paslaugą laisvalaikiu. Jei jums nepatinka jūsų teikėjas, galite bet kuriuo metu pereiti. Tai yra geras pasirinkimas žmonėms, kurie svarsto galimybę išbandyti naują paslaugų teikėją, kuriuo nepasitiki.

Taip pat galėsite lengvai pakeisti teikėjus, jei rasite geresnį pasiūlymą. Tačiau jei naujasis jūsų surastas susitarimas taip pat sudaromas kiekvieną mėnesį, jums greičiausiai reikės sumokėti kitą brangų nustatymo mokestį. Australijoje mūsų plačiajuosčio ryšio rinka nėra tokia tvirta kaip mūsų išmaniųjų telefonų rinka. Tai reiškia, kad yra mažesnė konkurencija, todėl greičiausiai nepamatysite didelių kainų svyravimų tarp vieno teikėjo kitam, nebent būtų sudaryta sutartis.

Privalumai sudarant sutartį

Jei eisite sutarties keliu, IPT jus užrakins nuo 12 iki 24 mėnesių. Tačiau laikui bėgant greičiausiai sutaupysite pinigų. Kai kurios privilegijos, kurias gaunate už sutarties pasirašymą, gali apimti nustatyto mokesčio nemokėjimą, nemokamo ar nuolaidinio modemo gavimą ir pigesnę mėnesio kainą..

Ilgalaikės sutartys paprastai būna su tam tikros rūšies premijomis. Tai gali būti televizorius, nešiojamas kompiuteris arba galimybė naudotis kitomis paslaugomis. Visi IPT naudojasi sutartimis, tačiau tik keli dirba kas mėnesį.

Tikimės, kad jums patiko mūsų geriausių Australijos interneto paslaugų teikėjų dešimtuko apžvalga. Kaip visada, mes mėgstame išgirsti iš savo skaitytojų. Toliau pateikiame komentarų skiltyje savo patirtį su skirtingais IPT, kuriuos naudojote.

Pridėkite savo apžvalgą:

Mes darome viską, kad nepriklausomai tyrinėtume produktus, kad galėtume geriau padėti mūsų skaitytojams priimti sprendimus. Atsižvelgiant į tai, mes taip pat norime išgirsti jūsų nuomonę. Mes priimame atskiras apžvalgas, kurios yra informatyvios ir nereklaminio pobūdžio. Užpildykite žemiau esančią formą ir mes paskelbsime jūsų apžvalgą. Pačios įmonės reklaminės apžvalgos nebus skelbiamos. Dėkoju!

--- Pasirinkite greitį ---
Vidutinis
Lėtai
Greitai
?>

--- Pasirinkite tinkamumą ---
Paprasta naudoti
Šiek tiek sudėtingas
Labai sudėtinga
?>

Spustelėdamas žemiau esantį mygtuką patvirtinu, kad perskaičiau ir sutinku su naudojimo sąlygomis.

PRIDĖTI MANO APŽVALGA

0
6858

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me