Geriausi NBN planai, palyginti su kaina ir greičiu

Interneto greitisMes visi ieškome to paties ... beprotiškai greito interneto. ��️

Šis vadovas padės jums suprasti įvairius NBN planus.

Kai bandote pasirinkti nacionalinį plačiajuosčio ryšio tinklą, kuris užtikrins greitą internetą už prieinamą kainą, gali būti sunku rasti geriausią planą. Daug laiko pastebėsite, kad norėdami greitai pasiekti greitį, turite mokėti daugiau. Niekas nenori, kad jų vaizdo transliacijos paslauga pradėtų buferizaciją vienos mėgstamiausių laidų, kurias jie žiūri, viduryje.

Žemiau perskaitysite apie geriausią bendrą planą, geriausią greičio variantą ir dar kelias sąžiningas teikėjų apžvalgas. Dvi pagrindinės savybės, kurios buvo lyginamos, buvo greitis ir kaina. Norėjome, kad viskas būtų dar lengviau, kalbėdami apie geriausią NBN teikėją kiekviename populiariame Australijos mieste. Galiausiai šiek tiek aptarsime, ko turėtumėte ieškoti pirkdami kitą savo interneto tiekėją.

Kodėl manimi pasitikėti? ����

Mano vardas Willas ir pastaruosius trejus metus vedu šį saugos tinklaraštį, padėdamas australams geriau suprasti skaitmeninį privatumą (čia pateiktas didžiulis vadovas). Aš dirbau su Australijos įmonėmis, padedančiomis joms apsaugoti savo tinklus ir svetaines. Ši kelionė taip pat mane išmokė dviejų ar daugiau dalykų, kaip veikia IPT pramonė.

Mano šio vadovo tikslas yra pasidalyti savo patirtimi naudojant pažodžiui visus žemiau pateiktus NBN planus kuriant saugią IT infrastruktūrą mažoms įmonėms aplink Sidnėjų ir Melburną..

Šis straipsnis yra nebaigtas darbas, bet susisiekite su manimi, jei turite klausimų ar jums reikia pagalbos renkantis tinkamą NBN planą. Džiaugsmas ��

Contents

Kas yra NBN? ��

Australija vartoja terminą NBN arba nacionalinį plačiajuosčio ryšio tinklą, kalbėdama apie greitavežio plačiajuosčio ryšio įmones, teikiančias interneto paslaugas Australijos piliečiams. Jie taip pat siūlo tokias paslaugas kaip saugumas, pramogos, mobilieji įrenginiai ir net e. Sveikata.

Yra keletas įvairių technologijų, kurias nacionaliniai plačiajuosčio ryšio tinklai naudoja teikdami paslaugas savo klientams, tačiau apie tai plačiau kalbėsime vėliau. NBN yra panašus į tai, ką amerikiečiai vadina interneto paslaugų teikėju, nes jie iš esmės yra tas pats dalykas, naudojant skirtingų tipų technologijas.

�� Geriausias NBN tiekėjas - palyginti 6 planai ��

Gerai visiems, atėjo laikas peržiūrai. Prisijunkite ir pradėkime internetinę kelionę, norėdami rasti Aussie ISP scenos karalių.

1. Geriausias bendras pasirinkimas - geriausi NBN plano neriboti duomenys

Bendras geriausias pasirinkimas už geriausią NBN planą su neribotais duomenimis Australijoje yra „Internode“. Ši įmonė buvo įkurta beveik 30 metų, o jos būstinė yra Adelaidėje, Australijoje. Internode yra „iiNet“ atšaka. Be jokios abejonės, jie yra mūsų pasirinktas numeris vienas, nes jie yra labiausiai naudojami interneto paslaugų teikėjai visoje Australijoje.

SPECIFIKACIJOS

 • Galima nustatyti nemokamą sąranką: taip
 • Modemo nuomos / pirkimo galimybė: taip
 • Planai svyruoja nuo 50 USD iki 100 USD per mėnesį
 • Galimi paketų planai: taip
 • Priedai: telefonas, interneto paketas, rinkimas, kanalų paketai

Pliusai

Platus kainų pasirinkimas
Galimos „pay as you go“ galimybės
Nėra sutarties termino
Klientų aptarnavimas yra nuostabus

MINUSAI

Mažiau nei vidutinis MBps nei kitų NBN ​​Australijoje

Nėra sutarties, nėra problemų

Puiku yra tai, kad kiekvieną mėnesį mokate telefono ir plačiajuosčio ryšio paslaugas. Nėra sudėtinga sutartis, kurią turite pasirašyti, ir ši įmonė iš tikrųjų laimėjo apdovanojimus už klientų pasitenkinimą. Yra standartinis plius vakarinis greitis, apie 44 Mbps. Ši įmonė siūlo neribotus duomenis apie 50 USD per mėnesį.

Kitoks nei likęs

Nors galite pastebėti, kad gaunate maždaug 6 megabitus per sekundę mažiau nei kai kurie kiti nacionaliniai plačiajuosčio ryšio tinklo tiekėjai, tačiau mokėti už kiekvieną mėnesį mokamos privilegijos turi puikų klientų aptarnavimą ir jokia sutartis nenustato aukščiau esančio „Internode Unlimited“ plano. likusios. Jie taip pat siūlo verslo planus ir kitas telekomunikacijų paslaugas.

Apdovanojimai

Kalbėdamas apie apdovanojimus, „Internadas“ jų yra daug laimėjęs. Jie turi vieną mėnesio interneto paslaugų teikėją - 2019 m. Birželio, liepos ir rugpjūčio mėn. Jie taip pat dvejus metus iš eilės laimėjo metų plačiajuosčio interneto paslaugų teikėjo apdovanojimą. Galiausiai jie laimėjo Komunikacijos sąjungos inovacijų apdovanojimą.

2. Geriausias greitis - „Aussie“ plačiajuostis ryšys

Kalbant apie geriausią spartų NBN ​​planą, mes radome jums vieną geriausių variantų. Pradedant mus nuo ten, yra „Aussie“ plačiajuostis ryšys. „Aussie Broadband“ buvo įkurta 2008 m. Ir yra privati ​​įmonė. Pagrindinė būstinė yra Morvele, Australijoje. Jie siūlo interneto ir mobiliojo ryšio paslaugas tokiose vietose kaip Viktorija, Darvinas, Lynbrookas ir Morvelas.

SPECIFIKACIJOS

 • Galima nustatyti nemokamą sąranką: taip, jei tai padarysite patys
 • Modemo nuomos / pirkimo galimybė: taip (ir telefono nuoma)
 • Planai svyruoja nuo 69 USD iki 199 USD per mėnesį
 • Galimi paketų planai: taip
 • Priedai: pramogų paketai

Pliusai

Žaibiškas greitis
Nereikia mokėti iš kišenės
Nereikia pasirašyti sutarties
Lengvai pasiekiama visoje šalyje

MINUSAI

Planai gali brangti

Pašėlęs greitas greitis

Jie turi 100/40 neribotą paketą. Įprastas jūsų vakarinis greitis bus šiek tiek mažesnis nei 90 Mbps. Gausite neribotą kiekį duomenų, o vidutinė kaina yra apie 100 USD per mėnesį. Šį priemokų planą sunku įgyvendinti. Vidutinis NBN teikėjo greitis Australijoje yra apie 80 Mbps, tuo tarpu „Aussie Broadband“ yra artimesnis 90 Mbps.

Tai nerizikinga

Tai taip pat puikus pasirinkimas, jei ieškote kažko, kas praktiškai nerizikuoja. Jums nereikės įsipareigoti terminuotai sutarčiai ar mokėti už bet kokio tipo nustatytus mokesčius. Tai puikiai tinka, jei nežinote, kokio greičio jums reikia, ar naudojamų duomenų kiekį. Galite lengvai perjungti planus, jei jums kažko reikia daugiau ar mažiau.

3. Geriausias „Telstra NBN“ planas

„Telstra“ yra vienas labiausiai žinomų ir naudojamų nacionalinių plačiajuosčio ryšio tinklų Australijoje. Jie gyvuoja kelerius metus, o jų būstinė yra Melburne, Australijoje. Jie siūlo saujelę paprastų paketų, kuriuos lengva pasirinkti. Kalbant apie geriausią „Telstra NBN“ planą, turite atsižvelgti į tai, kiek duomenų jums reikės per mėnesį.

SPECIFIKACIJOS

 • Galima nustatyti nemokamą sąranką: taip
 • Modemo nuomos / pirkimo galimybė: taip
 • Planai svyruoja nuo 75 USD iki 120 USD per mėnesį
 • Galimi paketų planai: taip
 • Priedai: pramogų paketas, visa „Xbox“ prieiga

Pliusai

Konkurencinio greičio paketai
Galima įsigyti nemokamą modemą tinkamomis sąlygomis
Nefiksuojantis „Netflix“

MINUSAI

Tai brangu

Bundles Galore!

Jų rinkiniai yra pagrįsti gauta duomenų suma. Jie siūlo 100 GB planą, 200 GB planą ir neribotą planą. Kaip ir daugelis kitų teikėjų, jie taip pat siūlo priedus, tokius kaip TV paslaugos, įskaitant „Netflix“. Jei turėtume pasirinkti geriausią „Telstra NBN“ planą, turėtume eiti su neribotu planu. Tokiu būdu jūs mokate 90 USD už atsiskaitymo laikotarpį ir gaunate neribotą kiekį duomenų, kai NBN greitis yra 50.

Yra standartinis plius vakarinis greitis, 216 USD vertės modemas, nemokamas, kai 24 mėnesius naudojatės jų paslauga, nuolaidos jungties mokesčiams ir net neriboti vietiniai ir nacionaliniai telefono skambučiai..

Galimos papildomos pramogos

„Telstra“ yra puiku, nes jie turi daugybę pramogų galimybių. Taip pat galite atnaujinti savo planą iki „NBN 100“ greičio, jei esate tinkamas. Galiausiai, nėra prisijungimo sutarties. Tai puikiai tinka klientams, kurie kovoja su atsidavimu ar dažnai juda.

Klientų aptarnavimas

Jų klientų aptarnavimas taip pat išskiria šią įmonę iš kitų galimų variantų. Yra keli būdai, kaip sulaikyti klientų aptarnavimo atstovą. Iš savo namų galite pasikalbėti su kuo nors telefonu, išsiųsti el. Laišką ar net pabendrauti su apmokytu klientų aptarnavimo atstovu..

NBN plano apžvalgos - kiti puikūs pasirinkimai

4. TPG NBN planai

TPG yra dar vienas nuostabus paslaugų teikėjas Australijos gyventojams. Ši įmonė turi daugiau nei 5000 darbuotojų ir nuo 2015 m. Rugpjūčio mėn. Yra antra pagal dydį interneto paslaugų teikėja Australijos šalyje. Vienas dalykas, kurio žmonės galbūt nežino apie įmonę, yra tas, kad TPG reiškia „Total Peripherals Group“. Ši grupė buvo įkurta ir įkurta dar 1986 m.

SPECIFIKACIJOS

 • Galima nustatyti nemokamą sąranką: taip
 • Modemo nuomos / pirkimo galimybė: taip
 • Planai svyruoja nuo 60 USD iki 90 USD per mėnesį
 • Galimi paketų planai: taip
 • Priedai: telefonas, interneto paketas, pramogos, sportas

Pliusai

Tonų papildomų variantų
Nėra uždarymo sutarties
Nemokamas 18 mėnesių sutarties sudarymas

MINUSAI

Lėtesnis nei vidutinis greitis jų pigesniame plane

Platus planų pasirinkimas

Jie siūlo daugybę skirtingų planų, kurių visi duomenys yra neriboti. Jos svyruoja nuo maždaug 60 USD per mėnesį iki 90 USD per mėnesį. Jie yra žinomi dėl greičiausio našumo, kai kalbama apie vakarinį greitį, kurio vidutinis 88 Mbps greitis. Taip pat su pigesne pakuote gausite neribotą kiekį duomenų, be sutarties galiojimo laiko, 11,1 megabito per sekundę tipinis vakaro greitis - 60 USD per mėnesį..

Jų vidutinis planas - 70 USD per mėnesį - suteiks jums neribotus duomenis, be sutarties termino ir beveik 44 Mbps įprastą vakaro greitį. Galiausiai, už brangesnį jų paketą 90 USD per mėnesį suteiks jums ne sutarties galiojimo laiką, 78,2 Mbps įprastą vakarinį greitį ir, žinoma, neribotus duomenis.

5. „Vodafone NBN“ planai

„Vodafone“ yra gerai žinoma kompanija visoje Australijoje. Ironiška, tačiau kompanija yra įsikūrusi Berkshire, Jungtinėje Karalystėje. Pati įmonė buvo įkurta 1982 m. Newbury mieste, Jungtinėje Karalystėje, tačiau yra gana nauja Australijoje. Jie turi apie 2500 darbuotojų, o jų būstinė yra Šiaurės Sidnėjuje.

SPECIFIKACIJOS

 • Galima nustatyti nemokamą sąranką: taip
 • Modemo nuomos / pirkimo galimybė: taip
 • Planai svyruoja nuo 59 USD iki 69 USD per mėnesį
 • Galimi paketų planai: taip
 • Priedai: „Wi-Fi“ šakotuvas, telefonas

Pliusai

Sutaupote pinigų, kai susiejate
Nemokamas belaidis internetas
Akimirksniu prijunkite
4G atsarginė kopija

MINUSAI

Srautinės transliacijos pasiekiamos tik keliuose įrenginiuose pagal brangesnius planus

Greitas greitis mažomis kainomis

Jie turi keturis pagrindinius planus, kurie yra gana ekonomiški. Pirmasis jų planas jums kainuos apie 60 USD per mėnesį ir gausite neribotą kiekį duomenų, sutarties be sutarties terminą ir 23 Mbps įprastą vakarinį greitį..

Be to, 70 USD per mėnesį jums suteiks 83 Mbps įprasto vakarinio greičio, neribotą duomenų kiekį, be sutarties termino. Dažnai rasite šį planą, kuriam per mėnesį mokate 20 USD. Galiausiai, pasirinkus dar vieną 70 USD per mėnesį pasirinkimą, gausite neribotus duomenis, naują sutarties terminą ir 45 Mbps įprastą vakarinį greitį..

Tai nauja įmonė

Ši įmonė yra gana nauja, kalbant apie nacionalinius plačiajuosčio ryšio tinklus, tačiau jie puikiai jaučia tai, ką daro. Jei mobiliajam įrenginiui naudosite „Vodafone“, pridėsite plačiajuosčio ryšio planą, sakysite nuo 5% iki 20%.

6. „Tangerine Telecom“ NBN planai

Kitas, mes turime „Tangerine Telecom“. Ši įmonė buvo įsteigta 2013 m., Joje dirba apie 50 darbuotojų. Vienas dalykas, kuris, pasak žmonių, išsiskiria kalbant apie „Tangerine Telecom“, yra tas, kad darbo valandomis jie atsiliepia 10 sekundžių. Tai reiškia, kad kai skambinate darbo valandomis, per 10 sekundžių kalbėsitės su tikru žmogumi. Bėga dienos, kai ilgą laiką laukiama.

SPECIFIKACIJOS

 • Galima nustatyti nemokamą sąranką: taip
 • Modemo nuomos / pirkimo galimybė: taip
 • Planai svyruoja nuo 64,90 iki 89,90 USD per mėnesį
 • Galimi paketų planai: taip
 • Priedai: mobilusis sim, telefonas

Pliusai

14 dienų bandymas be rizikos
0 USD įsteigimo mokestis
Dažnai vyksta akcijos

MINUSAI

Brangūs modemai
Kainos kyla po pirmųjų 6 mėnesių

Pinigų taupymo pasiūlymai

Jie dažnai siūlo reklaminius pasiūlymus ir net dviejų savaičių nemokamą bandomąją versiją, kad galėtumėte išbandyti jų paslaugas. Trys planai su neribotais duomenimis, kuriuos siūlo ši įmonė, svyruoja nuo maždaug 55 USD per mėnesį iki beveik 80 USD per mėnesį. Jų pigesnis planas prasideda nuo 54,90 USD per mėnesį ir siūlo neribotus duomenis, be sutarties termino ir 21 Mbps įprasto vakarinio greičio..

Sąžiningos kainos

Be to, už 59,90 USD per mėnesį gausite vekselio sutarties terminalo paslaugą su neribotais duomenimis ir 42 Mbps įprastu vakaro greičiu. Jų brangiausias planas yra 79,90 USD per mėnesį. Tai suteiks jums neribotą duomenų kiekį, 83 Mbps įprastą vakarinį greitį ir neterminuotą sutartį.

7. „Exetel NBN“ planai

Paskutinis garbingas minėjimas yra „Exetel“. Jų būstinė yra Sidnėjuje, Australijoje, o įmonė veikia nuo 2001 m. Rudens. Tai yra privati ​​įmonė, kuriai parašius apie 300 darbuotojų..

SPECIFIKACIJOS

 • Galima nustatyti nemokamą sąranką: taip
 • Modemo nuomos / pirkimo galimybė: taip
 • Planai svyruoja nuo 69 USD iki 99 USD per mėnesį
 • Galimi paketų planai: taip
 • Priedai: telefono paslauga

Pliusai

Planų keitimas yra nemokamas
Nėra uždarymo sutarties
Galimas greičio patikrinimas
Daugybė pluošto variantų

MINUSAI

Didesnės išankstinės išlaidos

Patikima Australijos įmonė

Trys pagrindiniai jų neriboti planai svyruoja nuo 69 USD per mėnesį iki 99 USD per mėnesį. Turėdami brangiausią planą, gausite neribotą kiekį duomenų ir be sutarties termino bei 77 Mbps įprastą vakarinį greitį už mažiau nei 100 USD..

Jų vidutinis planas yra 79 USD ir už tai jūs gausite 40 Mbps įprastą vakaro greitį, neribotus duomenis ir aš žinau sutarties terminą. Ekonomiškiausias jų pasirinkimas su neribotais duomenimis neturi sutarties sudarymo laiko ir yra 20 Mbps įprasto vakarinio greičio.

NBN planai pagal miestą

Kadangi atrodo, kad NBN planai skiriasi atsižvelgiant į tai, kuriame mieste gyvenate, norėjome išskaidyti keletą variantų, kuriuos galima rasti populiariausiuose Australijos miestuose. Nemažai NBN teikėjų teikia paslaugas keliuose miestuose ar net didžiojoje šalies dalyje.

Geriausi NBN planai Melburne

1. Neribotas priklausymas

priklauso logotipas

Pirmasis NBN planas, kuris tinka tiems, kurie gyvena Melburne, yra „Neribotas priklausymas“. Šis planas neturi standartinio aktyvavimo mokesčio ir yra nulis dolerio modemo mokesčio, jei pasirašote 12 mėnesių sutartį.

Gausite neribotą mėnesio duomenų kiekį standartiniu plius 50 Mbps greičiu. Trumpiausias jų planas yra 12 mėnesių ir leidžia naudotis tik plačiajuosčiu ryšiu. Tai jums kainuos apie 65 USD per mėnesį. Jie taip pat teikia 24 septynias klientų palaikymo paslaugas.

2. „TPG Plus“

tpg logotipas

„TPG Plus“ yra dar vienas puikus pasirinkimas Melburno rezidencijai. Šis planas suteiks jums neribotą kiekį duomenų kiekvieną mėnesį už mažiau nei 60 USD per mėnesį. Greitis yra šiek tiek lėtesnis, kai pagrindinis greitis yra 12 Mbps.

Atsižvelgiant į tai, daugumai žmonių tai vis tiek turėtų būti pakankamas greitis. Galiausiai jų sutartis trunka 18 mėnesių ir siūlo plačiajuosčio ryšio ir namų telefono planą.

3. Sumo vienkartinė užsklanda

sumo vienkartinis užsklanda

„Sumo Single Saver“ siūlo 50 Mbps neribotų paslaugų per mėnesį. Ši parinktis yra puiki, nes nereikės pasirašyti sutarties, o jos trukmė yra mėnesiai.

Jie siūlo tik plačiajuosčio ryšio paketus, kurių kaina siekia mažiau nei 65 USD per mėnesį. Taip pat galite sutaupyti penkis dolerius per mėnesį, kai susiejate savo plačiajuosčio ryšio planą su vienu iš „Sumo Electricity“ planų.

4. Dodo - standartinis pliuso planas

Paskutinis variantas, apie kurį mes kalbėsime apie Melburną, yra „Dodo“ paketas. dodo paukštis Už 70 USD per mėnesį gausite neribotą kiekį duomenų 50 Mbps greičiu. Jų sutartis trunka 12 mėnesių ir jie siūlo plačiajuosčio ryšio ir namų telefono paketą. Tai yra neįtikėtinai greitas internetas už prieinamą kainą, ypač jei tai yra paketas.

Geriausi NBN planai Perte

Pertas turi visus Melburno aukščiau išvardintus planus, tačiau mes norėjome įtraukti saują konkretaus Perto.

1. „iiNet Unlimited“

„iiNet Unlimited“ siūlo plačiajuosčio interneto ir namų telefono paslaugų paketą. „iiNet“ logotipasGausite neribotą kiekį duomenų ir 50 Mbps greitį. Jų planai trunka šešis mėnesius ir jums kainuos apie 75 USD per mėnesį.

2. Mano Respublikos neribotas esminis planas

„myrepublic“ logotipas

Mano Respublika turi neribotą būtiniausių planų sąrašą, kuriuo mėgaujasi Perto žmonės. Pagal šį planą mokėsite 75 USD per mėnesį už neribotus duomenis. Jų planai yra 12 mėnesių ir jie siūlo tik plačiajuosčio ryšio paslaugas. Kaip ir daugelio kitų teikėjų, šio plano standartinis plius greitis yra 50 Mbps.

3. „iPrimus“ neribotas planas

„iprimus“ logotipas

Kitas, mes turime „iPrimus Unlimited Plan“. Šis planas yra plačiajuosčio interneto ir namų telefono paslaugų paketas. Už 80 USD per mėnesį gausite neribotą kiekį 15 Mbps greičio duomenų. Jų planai yra 12 mėnesių vienu metu ir į kainą įskaičiuota linijų nuoma.

4. „Telstra Casual Unlimited“

„telstra“ logotipas

Jei ieškote to, kas vyksta mėnesį nuo mėnesio, „Telstra Casual Unlimited“ turi namų plačiajuosčio ryšio paketą, kuris gali jus sudominti. Gausite plačiajuosčio interneto ir namų telefono paslaugas už 90 USD per mėnesį. Jų standartinis plius vakarinis greitis yra 50 Mbps.

5. „Optus“

optinio logotipo

Galiausiai Pertas yra „Optus“. „Optus“ siūlo neribotus duomenis, esant 50 Mb / s greičiui, už 90 USD per mėnesį. Tai apima plačiajuosčio interneto ir namų telefonų paketą. Jų darbo stažas yra 24 mėnesiai vienu metu.

Geriausi NBN planai Adelaidėje

1. Neribotas priklausymas

priklauso logotipas

Kokie yra geriausi plano variantai gyvenantiems Adelaidėje, yra plačiajuosčio ryšio planas „Neribotas pasirinkimas“. Už 65 USD per mėnesį gausite neribotą 12 mėnesių duomenis. Tai yra tik plačiajuosčio ryšio paketas ir yra standartinis plius 50 Mbps greitis. Naudodami šį planą gausite nemokamą aktyvavimą, nemokamą modemą ir 24 septynis klientų palaikymo būdus.

2. Sumo vienkartinė užsklanda

sumo vienkartinis užsklanda

„Sumo Single Saver“ pasirodo dar kartą, šį kartą Adelaidės žmonėms. Pagal šį planą mokėsite tik kiekvieną mėnesį ir vis tiek gausite neribotas paslaugas. Planai kainuoja šiek tiek mažiau nei 65 USD ir yra papildoma galimybė sutaupyti papildomus penkis dolerius per mėnesį, kai susiejate savo plačiajuosčio ryšio planą su „Sumo Electricity“ planu. Su šiuo planu gausite standartinį 50 Mbps.

3. „TPG Plus“

tpg logotipas

Šis kitas variantas yra šiek tiek ilgalaikes ir greitis yra šiek tiek lėtesnis. Turėdami pagrindinį „TPG Plus“ planą, patirsite 12 Mbps greitį. Šis planas yra 18 mėnesių ir apima neribotus duomenis. Tai namų telefono paslaugų ir plačiajuosčio interneto ryšys už mažiau nei 60 USD per mėnesį.

4. „Optus“

optinio logotipo

„Optus“ siūlo Adelaidės gyventojams neribotą paketų planą. Kaip jau turbūt spėjote atspėti, su šiuo planu gausite neribotą kiekį duomenų. Tai apima plačiajuosčio interneto paslaugą ir namų telefoną. Planas yra 24 mėnesių, kainuoja 70 USD per mėnesį, jo standartas plius 50 Mbps.

5. Dodo

dodo paukštis

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus šioje Australijos dalyje, „Dodo“ taip pat turi planą! Tai yra neribotas planas, į kurį įeina namų telefono linijos nuoma namų telefono paslaugos ir plačiajuosčio interneto ryšiui. Bendras 24 mėnesių planas yra šiek tiek ilgesnis. Gausite 50 Mbps standartinį plius greitį už 70 USD per mėnesį.

Geriausi NBN planai Brisbene

1. „iiNet Unlimited“

„iiNet“ logotipas

Pirmasis Brisbeno planas, apie kurį bus kalbama, yra iš „iiNet Unlimited“. Šis planas turi tik šešių mėnesių trukmės sutartį ir jums kainuos mažiau nei 75 USD per mėnesį. Gausite paketą plačiajuosčio interneto ir namų telefono paslaugų, kurių standartinis plius 50 Mbps. Įtraukiami neriboti duomenys.

2. Mano Respublikos neribotas esminis planas

„myrepublic“ logotipas

Kitas, mes turime „Mano respublika“. Naudodamiesi neribotu esminiu planu, jūs mokėsite tik 75 USD per mėnesį už neribotą duomenų kiekį standartiniu plius 50 Mbps greičiu. Į planą įtrauktas tik plačiajuostis ryšys ir jis truks 12 mėnesių.

3. Dodo

dodo paukštis

Dodo yra puikus pasirinkimas gyvenantiems Brisbene. Galimi du planų ilgiai: 12 mėnesių ir 24 mėnesių. Jie abu kainuoja 70 USD per mėnesį ir apima neribotą kiekį duomenų. Galima išsinuomoti namų telefono liniją, kurioje yra abu planai, kartu su 50 Mbps standartiniu pliusu. Tai yra plačiajuosčio interneto ir namų telefono paslaugų rinkinys.

4. „Optus“

optinio logotipo

„Optus“ siūlo Brisbeno gyventojams paketinį plačiajuosčio ryšio ir namų telefono paslaugų planą su neribotais duomenimis. Už 70 USD per mėnesį 24 mėnesius gausite 50 Mbps standartinio ir spartiojo interneto.

5. Neribotas priklausymas

priklauso logotipas

Neribotas priklausymas siūlo 12 mėnesių tik plačiajuosčio ryšio planus už 65 USD per mėnesį. Tokiu būdu gausite neribotą kiekį duomenų, esant 50 Mbps standartiniam plius greičiui, nemokamą aktyvavimą, 24 septynių klientų aptarnavimą ir nemokamą „Wi-Fi“ modemą..

Geriausi NBN planai Sidnėjuje

1. „Telstra Casual“ neribotas

„telstra“ logotipas

Naudodamiesi šiuo neribotu duomenų planu, kiekvieną mėnesį mokėsite 90 USD. Nėra ilgalaikės sutarties ir gausite plačiajuosčio interneto bei namų telefono paslaugų plano paketą. Standartinis plius vakarinis greitis yra 50 Mbps.

2. Neribotas priklausymas

priklauso logotipas

Neribotas priklausymas yra lengvai vienas iš geriausių variantų, nesvarbu, kur esate šalyje. Jų labiausiai prieinamas planas pateikiamas su neribotais duomenimis, naudojant 50 Mbps standartinį plius. Tai tik plačiajuosčio ryšio planas ir kainuos 65 USD.

Geriausia dalis? Aktyvinimas yra nemokamas, jums nereikės mokėti už „Wi-Fi“ modemą ir visada galėsite susisiekti su klientų palaikymo tarnyba..

3. „TPG Plus“

tpg logotipas

TPG vėl sudaro sąrašą, šį kartą Sidnėjui. Turėdami pagrindinį jų paketą, jūs mokėsite 59,99 USD per mėnesį už plačiajuosčio ryšio ir namų telefono paslaugas. 18 mėnesių gausite neribotą kiekį duomenų, naudodamiesi pagrindiniu 12 Mbps greičiu.

4. „iiNet Unlimited“

„iiNet“ logotipas

Už 74,99 USD per mėnesį galite gauti „iiNet“ paketą, kuriame yra ir plačiajuosčio interneto, ir namų telefono paslauga. Jų planai yra tik šešių mėnesių ilgio ir suteikia standartinį plius 50 Mbps greitį.

5. Sumo Single Saver

sumo vienkartinis užsklanda

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas Sidnėjui yra „Sumo Single Saver“ planas. Jie siūlo mėnesio planą už 64,95 USD per mėnesį, kuriame yra neribotas duomenų kiekis ir standartinis plius 50 Mbps greitis. Jie taip pat turi neribotą planą - 70 USD per mėnesį, kurio pagrindinis greitis yra 12 Mb / s, bet kodėl gi daugiau mokėti už lėtesnę paslaugą?

Geriausi NBN planai Viktorijai

1. Neribotas priklausymas

priklauso logotipas

Viktorija taip pat myli „Unlimited Belong“. Yra standartinis 12 mėnesių planas, kainuojantis 65 USD per mėnesį. Tai apima tik plačiajuostį ryšį ir 50 Mbps standartinį pliusą. Jie taip pat turi planą, kuris siekia 70 USD per mėnesį.

Šis planas yra mėnesinis tik neriboto duomenų plačiajuosčio ryšio duomenų planas. Taip pat gausite 50 Mbps standartinį pliusą. Pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų planų, išskyrus termino ilgį, yra tas, kad pasirinkę pigesnę parinktį taip pat gausite aktyvavimą ir „Wi-Fi“ modemą nemokamai. Abu planai yra teikiami palaikant klientų aptarnavimą visą parą.

2. „My Republic Unlimited Essential Flexi“ planas

„myrepublic“ logotipas

Esminis „Flexi“ planas iš „Mano Respublikos“ yra 79 USD per mėnesį. Tai suteiks jums tik plačiajuostį ryšį, neribotą duomenų kiekį ir standartinį plius 50 Mbps greitį. Ši bendrovė taip pat siūlo 12 mėnesių terminą už keturis dolerius mažiau per mėnesį.

3. iPrimus

„iprimus“ logotipas

„iPrimus“ turi du planus, kurių abu kainuoja 80 USD, jie turi neribotą kiekį duomenų, sujungia plačiajuosčio ryšio ir namų telefono paslaugas, o vidutinis vakarinis greitis yra 50 Mbps. Vienintelis skirtumas tarp planų yra tas, kad vienas turi 12 mėnesių tarnybos stažą, o kitas turi 24 mėnesių tarnybos stažą. Abiejuose planuose taip pat yra linijų nuoma.

4. Dodo

dodo paukštis

Dodo taip pat siūlo du planus gyvenantiems Viktorijoje. Šie abu planai kainuoja 70 USD per mėnesį, aprūpinti neribotais duomenimis, standartinis plius 58 Mbps ir yra plačiajuosčio ir namų telefono paslaugų paketai. Jie taip pat ateina su telefono linijų nuoma, tačiau vienas planas yra 12 mėnesių, o kitas - 24 mėnesių.

5. „Optus“

optinio logotipo

„Optus“ sąrašą įtraukia paskutinį kartą. Jų planas yra 24 mėnesių ir kainuos jums 70 USD per mėnesį. Tai suteiks jums neribotą kiekį duomenų ir plačiajuosčio ryšio paketą su namų telefonu. Yra standartinis plius 50 Mbps greitis.

Australijos NBN planų pirkimo vadovas

Gali būti sunku žinoti, ko ieškoti apsiperkant jūsų kitą NBN teikėją. Galbūt net neįsivaizduojate, kiek duomenų naudojate, ar verta įsigyti paketą, jei sutartyse yra paslėptos informacijos, taip pat apie kitus susijusius veiksnius. Štai kodėl mes norėjome jums šiek tiek papasakoti apie tai, ko turėtumėte ieškoti, kad padėtumėte surasti jums geriausią planą. Žemiau yra NBN pirkimo vadovas, kurį galite naudoti lygindami vieną teikėją ar planą su kitu.

Panaudojimas

Pirmas dalykas, kurį norite apsvarstyti, yra tai, kam naudosite NBN. Pažvelkime, ko jums reikės skirtingoms toliau pateiktoms kategorijoms.

Naršymas internete

Jei esate kažkas, kuris naudojasi naršydamas internete, greičiausiai sunaudosite nuo 150 iki 300 MB per valandą. Tai taikoma tokiems dalykams kaip jūsų el. Pašto tikrinimas, naršymas internete, retkarčiais tikrinama socialinė žiniasklaida ar trumpas srautinis „YouTube“ vaizdo įrašas.

Žaidimai internete

Internetinių žaidimų spektras gali būti gana didelis, priklausomai nuo to, kokį žaidimą žaidžiate, ir nuo to, ar tiesiogiai transliuojate auditoriją. Paprastai žaidimuose reikia apie 40 MB per valandą. Jei žaidžiate virtualios realybės žaidimus, jis yra daug didesnis. Jei derinsite žaidimą, atsiųsite naujus žaidimus ar atnaujinsite jau turimus, jums greičiausiai reikės maždaug 100–200 GB kiekvienam žaidimui kiekvieną mėnesį. Vėlgi, šioje kategorijoje yra daug veiksnių, todėl naudojamų duomenų kiekis gali labai skirtis.

berniukas, žaidžiantis kompiuterinį žaidimą

Praleisti laiką socialinėje žiniasklaidoje

Jei laikote save žmogumi, praleidžiančiu nemažai laiko naudojantis socialine žiniasklaida, greičiausiai sunaudosite maždaug 120 MB per valandą. Tai paprasčiausia paskelbti būsenas, atsisiųsti vaizdus ar vaizdo įrašus ir paskelbti vaizdus ar vaizdo įrašus. Be to, kad praneškite draugams ir artimiesiems, ši kategorija leis jums nuo 1,8 GB per valandą iki 3,5 GB per valandą..

Srautinės vaizdo įrašai

Kas nemėgsta transliuoti vaizdo įrašų? Nesvarbu, ar žiūrite „Netflix“, „YouTube“ ar „Presto“, srautiniai vaizdo įrašai užima daugiausia pralaidumo, palyginti su kitomis kategorijomis. Tai, be abejo, skirsis priklausomai nuo to, kiek žiūrite ir kokią kokybę žiūrite. Vidutiniškai vaizdo transliacija sunaudoja apie 3,5 GB per valandą. Žemiausias vidurkis namų ūkyje sunaudos apie 320 GB per mėnesį.

Jei gyvenate su kuo nors ar esate kažkas, kuris daug laiko praleidžia internete, šis skaičius gali šiek tiek padidėti. Kas nors, kas internetu naudojasi atsitiktinai, tam per mėnesį praleis maždaug 32 valandas. Žmonės, investuoti į socialinę žiniasklaidą, gali praleisti gerokai daugiau nei 40 valandų per mėnesį. Galiausiai dauguma namų ūkių lengvai žiūrės 60 valandų vertės vaizdo įrašus per mėnesį.

Duomenys

Vienas pagrindinių dalykų, lemiančių jūsų planą, kurį perkate, yra reikalinga duomenų suma. Tikimės, kad aukščiau pateiktas skyrius suteiks jums geresnį supratimą apie tai, kiek jūs ir jūsų namų ūkis naudojate per mėnesį. NBN parinktys, apie kurias jūs skaitėte anksčiau, visos turėjo neribotas duomenų galimybes.

daugialypės terpės atsisiuntimas

Tai puikus pasirinkimas daugumai žmonių, atsižvelgiant į kainą. Jei jūsų namuose yra kažkas, kuris transliuoja daug vaizdo įrašų, atsisiunčia filmus ar žaidžia daug internetinių vaizdo žaidimų, tikrai gausite vertų pinigų iš neriboto duomenų plano.

Vidutinis australas kiekvieną mėnesį internete praleidžia šiek tiek mažiau nei 50 valandų. Priklausomai nuo to, ką darote, vieną mėnesį galite sunaudoti daug duomenų, o kitą dieną - vos ne. Protinga gauti šiek tiek daugiau duomenų, nei manote, kad naudosite, kad išvengtumėte.

Namų ūkio dydis

Kai atlikome tyrimą, norėdami išsiaiškinti, kurie planai buvo geriausi pagrindiniuose Australijos miestuose, mes turėjome užpildyti, kiek namų ūkyje yra žmonių. Jei gyvensite patys, greičiausiai naudosite daug mažiau duomenų nei keturių asmenų šeima. Tai taip pat priklauso nuo namuose esančių žmonių amžiaus.

Jei turite tris vaikus, kurie kiekvienas turi savo įrenginį srautiniams animaciniams filmams, tai sunaudos daug duomenų. Jei jūs gyvenate su daugybe universiteto studentų, jie greičiausiai praleis daug laiko studijoms, socialinei žiniasklaidai, srautiniams vaizdo įrašams ir tiesiog naršyti internete. Ar galite pamatyti, kaip greitai gali pasikeisti reikiamas duomenų kiekis? Paskutinis dalykas, kurį reikia atsiminti, yra tai, kaip dažnai jūsų namų žmonės gyvena namuose.

šeima, kuri kažką stebi nešiojamame kompiuteryje

Jei gyvenate su saujelė suaugusiųjų, kurie visi dirba visą darbo dieną, sunaudosite daug mažiau duomenų nei namų ūkis su žmonėmis, kurie daug gyvena.

NBN greitis

Toliau šiek tiek pakalbėsime apie greitį. Greitis yra be galo svarbi savybė, į kurią reikia atsižvelgti prieš išleidžiant pinigus ant paketo ar paketo. Yra trys pagrindinės greičio ašaros daugumai NBN planų.

 • NBN standartas: 25/5
 • „NBN Standard Plus“: 50/20
 • „NBN Premium“: 100/40

Kai daugelis paslaugų teikėjų pirmą kartą pradėjo siūlyti planus savo klientams, dažniausiai buvo naudojamas NBN standartinis planas. Kadangi bėgant metams drastiškai pasikeitė tai, kaip mes naudojame internetą ir kiek mes juo naudojamės, įmonės pradeda atsikratyti NBN standartinio plano, nes standartinis plius planas yra populiariausias visame pasaulyje..

Kad būtų šiek tiek lengviau suvirškinti, kiekvieno plano viršuje pateiktos trupmenos yra sudarytos iš dviejų skaičių. Pirmasis skaičius yra susijęs su atsisiuntimo greičiu. Pavyzdžiui, „NBN standard plus“ plano atsisiuntimo greitis yra 50 Mbps. Antrasis skaičius susijęs su įkėlimo greičiu. „NBN plus plus“ plano įkėlimo greitis yra 20 Mbps.

interneto greičio testas

Vienas dalykas, kurį galite padaryti norėdami sužinoti, kiek duomenų jums reikės ir kokiu greičiu, yra apsvarstyti, kiek įrenginių bus naudojama jūsų namuose. Jei turite du ar mažiau ekranų, turėtų pakakti NBN standartinio pliuso plano. Jei turite daugiau nei vieną, jums greičiausiai reikės NBN įmokų plano.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kalbant apie plano greitį, jei nežinote, kiek jums reikės, geriau prisiimti mažesnę, o ne didesnę sumą. Taip yra todėl, kad daug lengviau paprašyti įmonės padidinti jūsų greitį, nei sumažinti.

NBN plano išlaidos

Žinoma, mes turime kalbėti apie pinigus. NBN planai yra įvairių kainų taškų, kaip matyti aukščiau. Kai kurie planai kainuos 60 USD ir užtikrins maksimalų 12 MB / s greitį, o kiti - tokios pat kainos ir siūlo 50 MB / s. Štai kodėl svarbu palyginti kelių skirtingų NBN ​​teikėjų planus. Kitas dalykas, kai kalbama apie kainą, yra išankstinės išlaidos. Kai kurie paslaugų teikėjai gali pareikalauti įmokos arba imti papildomą mokestį, kai jie užsiregistruos.

Nors kai kurie NBN teikėjai neturės jokių išankstinių išlaidų, kiti gali mokėti iš anksto virš 200 USD. Taip pat yra mokesčių, kurie ateina su sutarties laikotarpiais, atsižvelgiant į trukmę. Neretai pasitaiko, kad kai jūs prisiregistruojate prie ilgesnio plano, jie greičiausiai pasiūlys jums mėnesinį mokestį su nuolaida. Vidutinis australas už savo NBN paslaugas mokės apie 50 USD. Yra tiekėjų, kurie už kai kuriuos paketus ir paketus ims daugiau nei 100 USD per mėnesį.

naudojant „wifi“ dizainą

Kalbant apie paketus, jei gausite prenumeratą, už dvejus tarnybos metus galite mokėti net 3000 USD. Geriausia pradėti nuo ekonomiškesnio plano ir atnaujinti, kaip reikia. Tokiu būdu jūs nemokate daugiau už tai, kad naudojate mažiau. Būtinai perskaitykite puikų spausdinimą ir nebijokite paklausti teikėjų bet kokių klausimų, susijusių su kaina.

NBN sutarties trukmė

Kitas dalykas, į kurį norite atsižvelgti, yra sutarties trukmė. Kaip jūs skaitėte aukščiau, NBN tiekėjai siūlo daugybę skirtingų sutarčių trukmių. Kai kurie siūlo mėnesio sutartis, o kiti - 24 mėnesių sutartis. Į kurią sutartį turėtumėte pasirašyti, yra daugybė veiksnių. Jei esate kažkas, kuris daug juda, turi nestabilių pajamų arba abejojate jūsų namų ūkyje naudojamų duomenų sparta, mėnesio sutartis yra puiki galimybė.

Tai leidžia lengvai patobulinti arba pakeisti ankstesnę versiją, jei to reikia. Kita vertus, daug laiko pasirašydami ilgesnę sutartį gausite nuolaidą. Jei numatote artimiausioje ateityje gyventi savo rezidencijoje ar mieste, gauti stabilias pajamas ir jau žinote, kiek duomenų ir spartos jums reikės, tai yra puikus pasirinkimas.

Pasirašyti sutartį, kad ir kokia ji būtų, gali būti baisu ir bauginanti. Susipažinkite su bet kokia sutarties trukme, kurioje jaučiatės patogiai, ir venkite paslaugų teikėjų leisti jums įkalbėti jus sudaryti planą ar sutarties trukmę tik tam, kad jie galėtų uždirbti daugiau.

Modemai

Modemai gali būti neįtikėtinai brangūs. Jei jau turite savo, tai sutaupys daug pinigų. Jei to nepadarysite, greičiausiai galėsite išsinuomoti iš savo pasirinkto NBN teikėjo. Svarbu atkreipti dėmesį, kad ne visi paslaugų teikėjai siūlo modemų nuomą, tačiau dauguma jų tai daro. Jei jums reikia išsinuomoti vieną, bus labai naudinga pasižiūrėti į įvairių paslaugų teikėjų kainas.

„telstra“ išmanusis modemas

Vienas gali pasiūlyti nemokamą modemą su ilgesne sutartimi, o kitas gali nuskaičiuoti 30 USD per mėnesį už naudojimąsi vienu iš jų modemų. Geriausia yra nusipirkti savo. Tokiu būdu jūs nesate atsakingas už įmonės įrangą ir ilgainiui sutaupysite daug pinigų.

Klientų aptarnavimas

Dabar galite pažvelgti į tai ir galvoti, kad klientų aptarnavimas nepakeis jūsų pasirinkto plano ar teikėjo pasirinkimo. Nors tai gali būti tiesa, tikimės, kad atsižvelgsite į klientų aptarnavimą. Tai, kaip įmonė elgiasi su savo klientais, gali pakeisti pasaulį, kai reikia sužinoti apie jūsų patirtį su jais.

Tai gali būti ypač svarbu, jei jums reikia pakeisti planus, atšaukti planą arba jums reikia profesionalo, kad atvyktų į namus ir aptarnautų jūsų modemą. Kaip sužinoti, ar teikėjas turi geras klientų aptarnavimo paslaugas? Yra keletas būdų. Vienas iš paprasčiausių būdų patikrinti yra perskaityti apžvalgas.

Stenkitės vengti apžvalgų skaityti jų tiesioginėje svetainėje, nes labai mažai tikėtina, kad jie skelbs neigiamus atsiliepimus. Patikrinkite vietinį paieškos variklį arba tiesiog įveskite teikėjo vardą, po kurio rašoma „atsiliepimai“, kad pamatytumėte tikrus ir sąžiningus klientų atsiliepimus. Kitas dalykas, kurį galėtumėte padaryti, tai patikrinti, ar jie laimėjo kokius nors klientų aptarnavimo apdovanojimus. Sunkus dalykas dėl klientų aptarnavimo yra tai, kad ji gali būti gana kebli. Klientas gali būti akivaizdžiai grubus, klientų aptarnavimo atstovui gali būti bloga diena ar kas nors tarp jų.

klientų aptarnavimo palaikymas išmaniajame telefone

Būtent todėl svarbu perskaityti keletą teigiamų ir neigiamų apžvalgų, kad galėtumėte kuo geriau įsivaizduoti, ką įsivaizduojate patys. Galiausiai apsvarstykite galimybę paklausti savo draugų ir šeimos narių, kokį paslaugų teikėją jie turi ir kokia buvo jų patirtis. Priklausomai nuo to, kokį NBN teikėją jie turi, tai gali skirtis įvairiuose miestuose.

NBN technologijos tipai

Daugelis žmonių nežino, kokios technologijos jiems jau priklauso. Jei esate panašus į mane, galite lengvai susisiekti su savo teikėju ir sužinoti. Taip pat galite apsilankyti jų tinklalapyje ir įvesti savo adresą, kad sužinotumėte apie jūsų miesto teikiamų technologijų ir ryšio tipą.

Kadangi technologija gali būti nepaprastai sudėtinga, norėjome įtraukti keletą paprastų dalykų, kad ją būtų šiek tiek lengviau suprasti. Yra trys skirtingos NBN technologijos, kurias aptarsime, ir mes kalbėsime apie tai, ko turėtumėte ieškoti savo namuose, už namų ribų ir kokio tipo lizdo reikės.

Pluoštas į patalpas (FTTP)
 • Lizdo tipas: Šio tipo NBN technologija nenaudoja jūsų telefono lizdo jūsų namuose.
 • Jūsų namuose: Dviejų dėžių reikės sumontuoti jūsų namuose.
 • Už namo ribų: pluoštas pateks į namus ir iš jų į NBN gatvės dėžę kartu su dėžute, įrengta jūsų namo išorėje..
Kabelis (HFC)
 • Lizdo tipas: Vidaus dėžutė nebus pritvirtinta prie sienų ir nenaudos telefono lizdų.
 • Jūsų namuose: Jei namuose to neturite, jums reikės įdiegto NBN laido.
 • Už namo ribų: bendraašis kabelis eis nuo elektros linijų iki mazgo dėžutės. Tada pluoštas sujungs mazgo dėžutę su NBN dėžute.
Pluoštas į mazgą (FTTN)
 • Lizdo tipas: namuose naudoja jūsų telefono sieninį lizdą.
 • Jūsų namuose: jūsų namuose yra į ADSL panašus modemas.
 • Už namo ribų: Varinės linijos iš jūsų namų veda į gatvės mazgą. Tada bus pluoštas, einantis nuo gatvės mazgo iki NBN dėžutės.

Keičiasi teikėjai

Jei ketinate pakeisti paslaugų teikėją, tai padaryti gerai priklauso nuo kelių veiksnių. Pagrindinis vaidmuo, lemiantis vaidmenį, yra tai, ar sudarote sutartį. Jei esate viename, turėtumėte pasikalbėti su dabartiniu paslaugų teikėju ir sužinoti, kokia yra jų atšaukimo politika ir ar yra kokių nors papildomų mokesčių.

„Orion“ teikėjas

Kai kurios įmonės ims mokesčius už mėnesius, kurie liko jūsų sutartyje, pridėjus sutarties nutraukimo mokestį. Kitos įmonės iš jūsų nieko nekainuos. Tai gali būti kažkas, į ką reikėtų atkreipti dėmesį net prieš pasirenkant paslaugų teikėją. Kaip keičiate teikėjus, jei nesate sudarę sutarties? Tai yra daug lengviau nei tuo atveju, jei esate sudarę sutartį.

Pirmiausia turėsite susisiekti su savo naujuoju NBN teikėju. Tai galite padaryti internetu, telefonu ar net asmeniškai. Puiku tai darant yra tai, kad jūsų naujasis paslaugų teikėjas greičiausiai kalbėsis su senuoju ar dabartiniu paslaugų teikėju, kad padėtų jums lengvai pereiti. Paprastai jūsų senasis planas išliks aktyvus iki mėnesio pabaigos.

Kur tu gyveni

NBN teikėjas, kuriame jūs gyvenate, taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Ne kiekviename mieste ir miestelyje yra tos pačios galimybės. Jei nežinote, kas teikia paslaugas jūsų seniūnijai ar seniūnijai, į kurią keliaujate, galite tiesiog apsilankyti teikėjo svetainėje, kurią ketinate naudoti, ir įveskite savo adresą.

Jei neturite omenyje paslaugų teikėjų, yra daugybė svetainių, kuriose galite įvesti savo adresą, ir jos pasirinks daugybę skirtingų variantų, atsižvelgiant į įvestą adresą.

Susirišimas

Komplektavimas yra dar vienas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, prieš išleidžiant pinigus naujam paslaugų teikėjui. Kai kurios kompanijos siūlo paketinius sandorius, dėl kurių saujelė jūsų išlaidų bus šiek tiek pigesnė.

ranka nukreipta į „wifi“

Pvz., Jei turite mobiliojo telefono operatorių, kuris už jūsų telefono paslaugą imasi 100 USD per mėnesį, ir NBN, kuris imasi 75 USD už paslaugas, galbūt norėsite pasitarti su tuo NBN ir sužinoti, ar jie siūlo paketus. Jei ne, gali būti verta pinigų, jei norite pereiti prie tokio, kuris veikia. Galite gauti mobilųjį telefoną ir NBN paslaugas už mažiau nei 100 USD per mėnesį.

Reklaminiai pasiūlymai

Nemažai laiko teikėjų sudarys reklaminius sandorius, kuriais norėsite pasinaudoti. Labiausiai paplitęs reklaminis susitarimas yra kaina su nuolaida per pirmuosius šešis sutarties mėnesius.

Kiti reklaminiai pasiūlymai apims tokius dalykus kaip nemokamos paslaugos ar dar greitesnės paslaugos už mažiau pinigų. Nepamirškite paklausti apie reklaminius sandorius su visais NBN teikėjais, iš kurių ketinate pirkti paslaugą. Ne visos akcijos visada pateikiamos svetainėse.

Priedai

Priedai ar kita populiari funkcija, kurią savo klientams turi daugelis NBN tiekėjų. Didžioji dalis papildomų paketų yra susiję su pramogomis. Tai gali reikšti, kad teikėjas įtraukia „Netflix“ prenumeratą, konkrečius televizijos kanalus ar vaizdo žaidimų prenumeratą.

„netflix“

Tokios paslaugos kaip dalis yra paketų rinkimas. Geriausias planas, kurį galėtumėte rasti, būtų tas, kuriame būtų siūlomos interneto, telefono ir srautinio perdavimo paslaugos. Nors tai skiriasi kiekvienam asmeniui, šio tipo paketai bus neįtikėtinai populiarūs daugumai klientų.

NBN PLAN DUK

Kl .: koks yra NBN tikslas?

A: Pagrindinis NBN tikslas yra teikti paslaugas, tokias kaip telefonas ir internetas, klientams visoje šalyje. Jie taip pat teikia didmeninį plačiajuostį ryšį mažmeninių paslaugų teikėjams dideliuose miestuose.

Kl .: Ar NBN yra geras dalykas?

A: Mes tuo negalėtume pasigirti, jei to nebūtų! Nacionalinis plačiajuosčio ryšio tinklas veikia daug greičiau nei ADSL. Jų siūlomos kainos yra konkurencingos, o daugelyje planų yra neribotų duomenų.

Kl .: ką reiškia NBN diegimas?

A: Jei jūsų nuosavybės išorė anksčiau nebuvo nustatyta NBN diegimui, tai bus pirmas žingsnis. Jie ateis ir sumontuos laidus ar pluoštus, atsižvelgiant į turimos technologijos tipą. Tada prireikus jūsų namuose jie sumontuos kabelį kartu su dėžute ar dviem. Jei reikia, jie gali padėti jums nustatyti savo internetą, kad jūs būtumėte pasirengę juo naudotis, kai tik jie išeis!

Kl .: Ar NBN nėra įdiegiama?

A: Jei ieškote tik standartinio NBN diegimo, taip, tai nemokama! Tai apima aukščiau išvardytą diegimo procesą!

Klausimas: Ar galite naudoti NBN be aktyvios telefono linijos?

A: Jūs visiškai galite. Norint, kad NBN veiktų, nereikia aktyvios telefono linijos. Gali būti, kad įmonė įdiegė NBN naudodama jūsų namuose esantį varinės laido ir telefono lizdą, nors tai daroma ne visų tipų technologijose..

Klausimas: Ar yra alternatyvų NBN?

A: Techniškai taip. Bet kai reikia palyginti tokius dalykus kaip kaina, duomenys ir greitis, tikrai nėra jokios kitos alternatyvos, kuri atitiktų NBN.

Baigiamieji žodžiai

Na, jūs turite tai. Dabar esate ekspertas visko, kas susiję su nacionaliniais plačiajuosčio ryšio tinklais. Tikimės, kad pavyko rasti tiekėją, kuris aptarnautų daugiau nei jūsų miestą, ar kainos yra mažesnės už jūsų biudžetą ir siūlo konkurencingą greitį bei duomenų perdavimo spartą. Prieš išleisdami pinigus įsitikinkite, kad peržvelgėte sutarties trukmę, kurią teikėjas turi kiekvienam planui.

Įsitikinkite, kad jūsų mokama suma ir gauta duomenų suma yra pakankama visam jūsų namų ūkiui. Taip pat atminkite, kad priklausomai nuo to, kaip jūs ir kiti gyvenate naudodamiesi internetu, galite padaryti didelę įtaką, kiek reikia duomenų. Geriausia gali būti neribotas duomenų planas, kurio vakarinis greitis yra nuo 30 iki 50 Mbps. Tikimės, kad žengsite vieną žingsnį arčiau jums tinkamo NBN teikėjo. Laimingas apsipirkimas!

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me