Geriausias „Mac“ skirtas VPT („2020 m. Apžvalga“)

Pagaliau turite savo naująjį „Mac“. Laikas girtis tuo savo draugams, papasakojo jiems, koks jis geresnis už savo kompiuterius, ir po truputį pasidžiaugė tavo pranašumu. Visa tai atlikus, laikas gauti VPN, kad būtų užtikrinta jūsų naujoji stebuklų mašina.

Lengva, tiesa? Na, ne visai.

Problema yra, nepaisant to, kad tai yra geresnė OS, daugelis VPN kompanijų buvo vangios arba visiškai aplaidžios perkėlimo į „Mac“..

Daugybė didžiųjų vardų pradėjo veikti „Windows“ ir nusprendė ten likti, vadinasi, jums reikia trečiųjų šalių programinės įrangos, kad jie galėtų dirbti „Mac“. Tokia programinė įranga turi, tarkime, abejotiną reputaciją, taigi, jei jūs galite išvengti šio maršruto, tikrai turėtumėte.

Užuot turėję eiti į širdį veriantį procesą, norėdami sužinoti, koks yra jūsų naujasis „Mac“ kompiuteris, kurio nemėgstate VPT, mes padarėme už jus emocinį darbą. Mes apžiūrėjome nepamirštamą „Mac VPN“ rinką ir radome įmonių, kurios teisingai elgsis su jūsų OS.

„Apple“ logotipas

TLDR

„Mac“ gali būti saugi OS, tačiau jos privatumo įsipareigojimai palieka daug norimų rezultatų.

Štai kodėl VPN yra labai svarbus „Mac“ savininkams. Šiame straipsnyje aprašomos geriausios VPN paslaugos, kurias galite rasti, „Surfshark“, „NordVPN“ ir „ExpressVPN“..

Mes suteikėme „Surfshark“ linktelėjimą už vietą Nr. 1 dėl fenomenalios kainos ir vertės, kurią ji teikia.

„Surfshark“ teikia bet kokius aspektus, kurių reikalauja kokybės VPT. Dėl priimtinų išlaidų ir gerai optimizuoto „Mac“ nėra nieko, ko nemėgti.

1. „Surfshark“ - geriausias bendras pasirinkimas

Kas yra „Surfshark“?

„Surfshark“ nepalieka „Mac“ sistemų kaip vėlesnio požiūrio, pateikdamas ją lygiai taip pat kaip ir kitas jai tinkamas OS rūšis. Būdamas santykiniu naujoku VPN žaidime, „Surfshark“ atsargiai neatsisakė „Mac OS“, jo siūloma VPN programa yra gerai pritaikytas įrankis, o ne blogai perkelta kopija..

Dėl kokybiškų privatumo paslaugų, teikiamų ne Britanijos Mergelių salose, ir plataus masto „Netflix“ suderinamumo, žema „Surfshark“ kaina yra beveik per gera, kad būtų tiesa; tačiau tai reiškia griežtą kiekvienos kategorijos bandymą.

Pažvelkime į kai kurias jį apibūdinančias savybes:

 • Konkurencingos kainos planai: Tik 1,99 USD per mėnesį už 2 metų prenumeratą ir 5,99 USD per metus už vienerius metus, tai yra vienas pigiausių funkcinių VPN rinkoje
 • „Mac“ vartotojui patogus: „Surfshark“ yra paprastas ir paprastas naudoti su tokiomis funkcijomis kaip „Greito prisijungimo“ mygtukas, leidžiantis greitai pasirinkti ryšį
 • Skraidančios spalvos: atliekant įvairius našumo, saugumo, DNS nuotėkio ir greičio testus, „Surfshark“ visada pasižymi geru rezultatu, vienintelis trūkumas yra retkarčiais neatitikimai greičiui, tačiau jie tobulinami kiekvienu pataisymu.
 • Puiki VPN vieta: Didžiosios Britanijos Mergelių salose nėra to, kas žiauriai vadinama „14 akių“, garsėjančia vyriausybės duomenų rinkimo zona. Tai nėra pavojus, dėl kurio turite nerimauti, naudodamiesi „Surfshark“. Iš esmės nėra įstatymų, kurie galėtų „Surfshark“ įpareigoti teisėtai atsisakyti jūsų duomenų.
 • Tylios Kanarų salos: Kanaros orderis yra būdas informuoti vartotojus, jei vyriausybė yra paskelbusi slaptą šaukimą į teismą, „Surfshark“ tai naudoja kaip duomenų skaidrumo klausimą ir informuoja visus vartotojus, jei toks išduotas. Laimei, šis VPT gali laisvai pasigirti, kad dar nebuvo išsiuntęs nė vieno teismo šaukimo į teismą, galbūt dėl ​​to, kad jie prieš tai naudojosi orderių kanarėlėmis..
 • Nėra registravimo duomenų: Be privalomo el. pašto adreso, atsiskaitymo informacijos ir diagnostikos ataskaitų, „Surfshark“ saugo, kad joks vartotojas nepateiktų jokių duomenų. Tai reiškia, kad nėra jokio pavojaus, kad šis VPT perduos jūsų naudojimo duomenis, nes jie to niekada neturėjo.!
 • Greiti duomenys: Nors serveriai nenuoseklūs, duomenų perdavimo sparta paprastai yra aukšta, ir jūs neturėtumėte palikti jokių erzinančių atsilikimų.
 • Užmušimo jungiklis: „Mac“ versijoje yra įmontuotas „Kill“ jungiklis, tai reiškia, kad nesunku greitai nutraukti abejotinus ryšius ar kenkėjiškas atakas.

Ar aš rekomenduoju „Surfshark“, skirtą „Mac“?

„Surfshark“ yra retas perlas, perkeliantis visas funkcijas, kurios daro ją tokiu įspūdingu kitose OS „Mac“, ir visa tai už tokį gerą pasiūlymą mes tikrai rekomenduotume..

Jei norite šiek tiek padidinti kainą, palyginti su „Surfshark“, galite gauti viską, kas padarė buvusį puikų, su keliais priedais, kurie gali paversti „NordVPN“ jums.

2. „NordVPN“ - CŽV saugumas

Kas yra „NordVPN“?

„NordVPN“ ilgą laiką buvo tik „Windows“ pagrindu, tačiau dabar integravo savo programinę įrangą, kad sklandžiai veiktų „Mac“. Tiesą sakant, jis yra taip gerai integruotas, kad galite naudoti tą patį VPN paketą dviem įrenginiams, turintiems skirtingas OS.

Nors brangesnis, o ilgainiui įrašyti 5300 ir daugiau serverių 59 šalyse, tai reiškia, kad jis vis dar yra VPT, kurį verta išnagrinėti, jei rimtai ketinate apsaugoti savo „Mac“ ir palaikyti privatumą.

Pažvelkime į kai kurias jį apibūdinančias savybes:

 • Didžiausias galimas serverio pasirinkimas: Yra toks didelis serverio pasirinkimas, kuriam galbūt sunku pritarti! Laimei, „NordVPN“ turi automatizuotą atrankos sistemą, jei pasirinkimo apimtys jus užvaldo!
 • Platus „Netflix“ suderinamumas: Nors jo serveriai negali pasigirti 100% suderinamu „Netflix“ greičiu, 95%, suderinamas serveris yra ne daugiau kaip vieno paspaudimo atstumas.
 • Draugiškas vartotojui: vartotojo sąsaja yra intuityvi ir labai lengva naršyti, pvz., nuvilkimo žemėlapis yra viena iš tikrai išsiskiriančių į vartotoją funkcijų
 • Karinio laipsnio šifravimas: „Nordvpn“ saugumo šifravimas yra tokio paties lygio, kokį naudoja JAV kariuomenė, todėl nutekėjimas yra labai mažai tikėtinas.
 • Nėra registravimo: gyvybiškai svarbus bet kurio VPN reikalavimas. Per ilgą laiką „NordVPN“ niekada nebuvo matomas kaip duomenų registravimas, todėl nėra pagrindo manyti, kad dabar jie sulaužys savo pažadą.
 • Panamoje: be jokių privalomų duomenų saugojimo įstatymų Panamoje, „Nordvpn“ yra teisiškai laisva nukreipti srautą nedarydama vieno įrašo, saugodama jūsų duomenis teisiškai ir skaitmeniškai apsaugotus.
 • Dvigubi serveriai: jei jau siūloma „Nordvpn“ karinio lygio apsauga nėra pakankamai gera, padvigubink ją! Jie siūlo paslaugą, kuri nukreipia jūsų interneto srautą per du atskirus VPN prieš pasiekiant paskirties vietą. Stebėti per vieną VPN yra labai sunku, tačiau dviejų vienu metu serverio šifruoti beveik neįmanoma.

Ar aš rekomenduoju „NordVPN“, skirtą „Mac“?

Dėl šios priežasties tai yra vienas didžiausių VPT, todėl nemaža dalis jų nepamiršo savo „Mac“ klientų. Net jei įrodytas įrašas dar neįtikina jūsų, nemokamas bandymas ir pinigų grąžinimo garantija reiškia, kad verta.

Nepamirškite perskaityti jų fantastiško kalėdinio pasiūlymo - 3 metų sutarties tik už 3,49 USD per mėnesį!

Nr. 3 „ExpressVPN“ vis dar yra kokybiškas produktas, užtikrinantis rimtą apsaugą ir anonimiškumą pakete, gerai optimizuotame „Mac OS“. Pagrindinės problemos yra papildomos išlaidos ir srauto nesuderinamumas.

3. „ExpressVPN“ - saugumas ir patikimumas

Kas yra „ExpressVPN“?

„ExpressVPN“ yra skirta jūsų apsaugai ir anonimiškumui. Tai yra pasirinkimas, jei reguliariai tvarkote vertingus duomenis.

Nors jis kainuoja brangiau ir prastai suderinamas srautiniu būdu, jis patenka į 3 sąrašą šiame sąraše, vis tiek tai yra kokybiškas VPT. Dar svarbiau, kad dėl jo suderinamumo su „Mac“ nėra jokių problemų. Naujojoje „Mac“ programoje išlaikykite originalios platformos greitį, tvirtumą ir patogumą vartotojui.

Štai kodėl verta mokėti šias papildomas išlaidas:

 • Greičiausias VPN žiniatinklyje: „ExpressVPN“ yra labai greitas, naudokite bet kurį testą, pvz., „SpeedTest.net“ ar „Fast.com“, ir būsite išpūsti.
 • Didžiulis serverių asortimentas: Turėdamas 3000 serverių 160 vietų ir 94 šalyse, jis gali nenugalėti „Nordvpn“ vien dėl apimties, tačiau pagal asortimentą ir įvairovę jis tikrai yra lygos viršūnėje.
 • Intuityvus žudymo jungiklis: nėra jokio atsitiktinio nutekėjimo pavojaus, o jei net sekundei prarandate ryšį su VPN (net jei to nepastebite), intuityvus žudymo jungiklis greitai nutraukia ryšį
 • Pirmasis klientas: „ExpressVPN“ jau seniai rūpinasi savo klientais. Naudodami greitą ir greitai reaguojančią palaikymo sistemą, visi iškilę klausimai bus greitai išspręsti.
 • Saugumas, atitinkantis jų etiką: Be abejonės, tai yra saugi sistema, turinti karinio lygio šifravimo protokolą ir išlaikius kiekvieną mūsų nuotėkio testą. „ExpressVPN“ tai suderina su įsipareigojimu niekada neprisijungti prie jūsų slaptos informacijos; ir turint bazę Britanijos Mergelių salose, tai yra teisiškai privalomas įsipareigojimas.
 • Aukščiausios kainos: jei ieškote pigaus pagrindinio VPN, „ExpressVPN“ gali būti ne jums. Bet jei jūs ieškote vienos iš labiausiai hermetiškų VPN saugos sistemų, tuomet pagrįstos kainos yra 9,99 USD per mėnesį 6 mėnesiams arba 8,32 USD per mėnesį 12 mėnesių..

Ar aš rekomenduoju „ExpressVPN“, skirtą „Mac“?

Jei reguliariai tvarkote neskelbtinus duomenis arba tiesiog rimtai žiūrite į savo privatumą, jums reikia „ExpressVPN“. Neapibrėžta sauga, teisinė apsauga ir intelektualios saugos sistemos reiškia, kad tai yra pasirinktas VPN, kai reikia anonimiškumo, kuris viršytų ir viršytų.

Kas yra VPN?

Virtualūs privatūs tinklai sukuria tunelį, leidžiantį interneto naršyklėms saugiai pereiti iš savo įrenginio į internetą apsaugodamas jų veiklą nuo smalsių akių. Tai reiškia, kad dirbdami kelyje galite pasiekti failus savo namų ar verslo tinkluose, turėdami mažiau rūpesčių dėl to, kas įsilaužtų į jūsų išmanųjį telefoną ar galėtų pasiekti jūsų asmeninius duomenis. Tai taip pat reiškia, kad jūsų darbuotojai gali dirbkite su slaptais duomenimis iš bet kur, nepažeisdami klientų duomenų vientisumo.

kas yra vpn diagrama

Geriausi VPT leis atrodyti, kad jūsų veikla internete vyksta kitame tinkle, iš kitos vietos. Tai leidžia jums žiūrėti filmus ir TV laidas „Netflix“ Kanadoje atostogaujant Bahamų salose arba atrodyti, kad jūsų išmanusis telefonas Australijoje yra Niujorko tinkle. Tai reiškia kad Žmonės, gyvenantys ar lankantys šalis, kuriose siaučia cenzūra ir priespauda, ​​vis dar gali paragauti šiek tiek laisvės virtualiame pasaulyje.

Trumpai tariant, bet kokia priežastis, dėl kurios jums reikės saugios ir saugios prieigos prie informacijos naršant internete ar naudojantis „debesies“ sąskaita, yra pakankama priežastis naudoti VPN..

Geriausi VPN, skirti „Mac“

Kaip jau sakiau, liūdnas faktas, kad daugelis VPN kompanijų tiesiog nepaiso „Mac“ kompiuterių. Net iš maždaug 300 „Mac“ VPN, yra nemažų problemų. Nemaža jų dalis buvo užpildyta rinkos vakuumu prastesnės kokybės produktu; neveikiančios programos, duomenų nutekėjimas ir kitų problemų katalogas užkrėtė šiuos VPN.

Geriausias „Mac“ skirtas VPT („2020 m. Apžvalga“)

Laimei, kai kurie labiausiai gerbiami (bet iš pradžių „Windows“ pagrindu sukurti) VPN sėkmingai perkelti į „Mac“ ir gali suteikti jums apsaugą, kaip ir bet kuriuose kituose įrenginiuose. Kai kurios sistemos, tokios kaip „NordVPN“, yra taip gerai perkeltos, kad vienu metu galite sinchronizuoti vieną VPN su „Mac“ ir „Windows“.

Apskritai, jūs turite būti budrūs, kai ieškote su „Mac“ suderinamo VPN. Yra visi įprasti rūpesčiai dėl privatumo ir saugumo, pavyzdžiui, registravimo politika, teikėjo buvimo vieta ir tt; plius daugybė konkretesnių klausimų.

Bendra šių specifinių problemų esmė - skurdžių VPT teikėjų gausėjimas. Net didesnės kompanijos, tokios kaip „ProtonVPN“, „IPVanish“ ir „TunnelBear“, pasirodė netinkamai „Mac“. Jie kenčia nuo neryškių ryšių, nepatikimo saugumo ir paprastai prasto vartotojo sąsajos. Pati „Mac OS“ yra gana tvirta dėl privatumo, jei tinkamai sukonfigūruota, todėl didžiausia problema yra turimi VPN tiekėjai, o ne programinė įranga.

Štai kodėl mes pasiūlėme vieną iš mūsų sąrašo, tiesiog neverta atsijoti per visas „Mac“ VPN spragas, kai sunkus darbas jums jau padarytas! „Surfshark“, „NordVPN“ ir „ExpressVPN“ yra keli iš visiškai „Mac“ suderinamų VPT tiekėjų pavyzdžių.

Ar nemokami VPN yra bet kokie geri?

Pagunda tiesiog rasti nemokamą programą „Google Play“ ar „Apple Store“. Jų ten turbūt yra šimtai.

Tačiau nemokamos VPN programos gali kainuoti paslėptai.

Nedaug kūrėjų sukuria programą iš savo širdies gerumo. Daugelis nori užsidirbti pinigų arba jiems reikia parduoti kitą paslaugą ar programą, ir jie tai daro jūsų duomenų ir internetinio privatumo sąskaita. Gausite mažesnį greitį ir apribotą prieigą, nebent perjungsite į „premium“ paslaugą ir jie būtinai informuos jus dažnai naudodamiesi iššokančiaisiais prašymais. Arba jie parduos jūsų informaciją trečiųjų šalių reklamuotojams. Daugelis saugo jūsų veiklos žurnalus, o jūsų IP gali būti vis dar matomas kitiems.

Jei įmonė naudoja savo domenų vardų serverius, jūsų duomenys gali nutekėti. Kitaip tariant, jūsų laisvas, privatus tinklas negali būti toks slaptas ar nemokamas. Komerciniai VPT siūlo gerą IG. Už nedidelį mokestį turėsite prieigą prie karinio lygio šifravimo, neaukodami greičio ar privatumo. Mokėjimas už paslaugą taip pat reiškia, kad jūs taip pat galėsite apeiti internetinius stebėtojus, slapukus ir erzinančius skelbimus.

Išvada

„Mac“ yra gausu nemandagių teikėjų ir prastų produktų, todėl ieškokite pigaus ir kokybiško produkto, tokio kaip „Surfshark“, kuris jūsų nepaviešins. Tai suteiks viską, ko reikia „Mac“, neprarandant pagrindinių VPN savybių - saugumo, privatumo ir anonimiškumo..

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me