Geriausias pigus hostingas Australijoje

Jei esate panašūs į mus, pamatę žodžius „nemokamai“ iš „pigus“, jūs galėsite sėdėti ir atkreipti dėmesį.


Visiems patinka sandėris, tiesa?

Tačiau kai kurie dalykai nėra sandėris už bet kokią kainą. Tai ypač pasakytina apie prieglobos įmones. Tarp perpardavinėtojų ir visoje Australijoje populiarių „per naktį“ paslaugų beveik bet kas gali sukurti svetainę ir pasiūlyti nemokamą arba beveik nemokamą svetainės talpinimą..

Žmonės duoda daug pažadų. Bet ką jūs iš tikrųjų gaunate dėl nuoseklumo ir palaikymo esant tokioms pirkinio rūsio normoms?

Mūsų darbas yra atsijoti nesąmones ir surasti geriausias pigias prieglobos paslaugas Australijoje. Tai, ko ieškome, yra gerbiamos kompanijos, teikiančios prieinamą prieglobą.

ŽINIOS TINKLO APLINKA
1. „Hostinger“ 0,99 USD / mėn 585 ms 5 ★★★★★
2. „HostPapa“ 2,95 USD / mėn 475 ms 5 ★★★★★
3. „HostGator“ 2,95 USD / mėn 6,57 ms 4 ★★★★★
4. „Bluehost“ 2,95 USD / mėn 1.765 ms 5 ★★★★★
5. „iPage“ 1,00 USD / mėn 1,941 ms 4 ★★★★★

Kodėl turėtumėte vengti ypač pigaus ar nemokamo hostingo

Greita žiniatinklio „Nemokamas priegloba Australijoje“ paieška internete pateiks rezultatus keliuose puslapiuose. Kai kurie yra iš jūsų žinomų prekės ženklų, kurie jau kurį laiką egzistuoja. Kitos yra naujos įmonės, norinčios užsitikrinti vardą, arba žmonės, norintys lengvų pasyvių pajamų.

Tai yra nemokamo ar ypač pigaus prieglobos problema.

Verslas yra verslas. Tarp infrastruktūros, atnaujinimų, saugumo ir kitų elementų, reikalingų platformos palaikymui, technologijos gali brangti. Niekas nesiūlys viso to iš savo širdies gerumo. Jei jie negauna pajamų apmokestindami jus už savo paslaugas, jie už jus susitaupo.

Kaip jie tai daro?

Daugybę kartų tai renkant jūsų informaciją apie tinginį ir parduodant ją trečiosioms šalims. Tačiau tikslinė rinkodara nėra vienintelė priežastis vengti sandorių, kurie atrodo pernelyg geri, kad būtų tiesa. Daugelis nemokamų žiniatinklio prieglobos uždirba daug pinigų, išmesdami šimtus - gal tūkstančius - klientų į tą patį serverį, kuriame jie turi prieigą prie tų pačių ribotų išteklių ir identiško IP adreso..

Problema yra ta:

 • ⚠️ Blogi kaimynai. Pigios arba nemokamos paslaugos dažnai yra nepageidaujamo e. Pašto platintojų ir sukčių mėgstamiausios, nes jiems nereikia daug investuoti ir jie gali pasiklysti minioje. Tačiau galite būti tikri, kad dėl šių išteklių gausos jūsų svetainė veiks prastai ir dažnai strigs.
 • ⚠️ Daug prastovų. Blogi kaimynai sukelia per daug prastovų, kurios gali jums kainuoti klientus, prekės ženklo reputaciją ir pinigus. Bet kuri įmonė, garantuojanti, kad veikimo laikas yra mažesnis nei 99 procentai, yra praeitis.
 • ⚠️ Juos lengva nulaužti. Kibernetiniai nusikaltėliai taikosi į paslaugas su bendrais IP adresais, nes žino, kad saugumas yra silpnas ir iš kurių galima pasirinkti šimtus taikinių.
 • ⚠️ Lengva plisti chaosas. Dėl silpno saugumo ir uždaros auditorijos kenkėjiškas kodas ir virusai gali greitai ir greitai plisti.
 • ⚠️ „Google“ jus nubaus. Sąžininga ar ne, „Google“ indeksatoriai įvertins jus pagal jūsų vadovaujamą (ar naudojamą) įmonę. Prieglobos paslaugos, turinčios per daug prastovų ir turinčios didelę įsilaužėlių ar šlamšto svetainių procentą, nėra gerai įvertintos ar užima aukštą vietą SERP.
 • ⚠️ Prasta parama arba jos nėra. Dauguma nemokamų ar labai sumažintų prieglobos planų teikiama palaikymu, kurį sunku pasiekti, į kurį neatsakoma arba tiesiog blogai. Negausite jokios žinių bazės, tik el. Pašto adresą su lėtu apyvartos laiku arba telefono numerį, kuris jus liks automatizuotoje pragaro būsenoje arba ilgesnį laiką atidedamas. Saugumas taip pat nėra labai geras. Net tokie pagrindai kaip SSL yra siūlomi tik už papildomą mokestį, jei išvis.

Dažnai realų sandorį sužinosite tik pasibaigus grąžinimo laikotarpiui ir jau per vėlu išeiti iš ilgos sutarties, kurią pasirašėte, kad gautumėte sumažintą kainą. Galite daug išmokti perskaitę smulkiu šriftu, o tai reiškia, kad prieš pasirašant sutartį, reikia suprasti jų paslaugų teikimo sąlygas (TOS) ar paslaugų lygio sutartis (SLA). Ne daug žmonių nori to padaryti, ypač kai šie susitarimai yra tokie ilgi ir painūs.

Taip pat galėtumėte pasinaudoti nemokamais bandymais ir sužinoti, ar įmonė teisėta. Bet kas turi laiko asmeniškai pabandyti atsisakyti plano, ieškodamas geriausio plano?

Tai mūsų darbas!

Pigus Australijos interneto prieglobos vadovas

Mes stengėmės suteikti jums lemiamų pasirinkimų dėl pigaus žiniatinklio prieglobos iš įmonių, kurios suteikia jums didelę grąžą iš gana kuklių investicijų. Mūsų komanda išbandė dešimtis hostingo paslaugų, palygino funkcijas ir planus bei patikrino kiekvieno greitį ir saugumą. Galų gale mes nustatėme, kad šios šešios įmonės yra tos, kurios iš tikrųjų pristatė mūsų kriterijus.

Ne visi jie yra geriausi dėl tų pačių priežasčių. Kai kurie yra geresni pasiūlymai „WordPress“ prieglobai, o kiti siūlo patobulintas funkcijas ir aukštesnį palaikymą.

Čia be papildomų patarimų pateikiami mūsų patarimai. Norėdami daugiau sudominti prieglobą, perskaitykite mūsų geriausios interneto prieglobos vadovą.

PASTABA: Visi greičiai registruojami milisekundėmis (ms).

Pigus interneto priegloba - geriausi pasirinkimai 2020 m

1. „Hostinger“: Labiausiai įperkamas, „Stop-Stop“

Vidutinis veikimo laikas: 99,87 proc.
Vidutinis greitis: 585 ms

Kaina: Planai prasideda tik nuo 0,99 USD per mėnesį, ir už tokią kainą jūs gaunate daug. Vienintelis trūkumas yra tas, kad jūs turite sutikti su 48 mėnesių sutartimi, kad gautumėte tokią normą. Atnaujinus kainą, ji padidėja iki 7,99 USD per mėnesį. „Hostinger“ taip pat siūlo daugiausiai būdų sumokėti. Galite naudoti pagrindinę kredito kortelę, „PayPal“ arba kriptovaliutą.

Mažiausia kaina neprarandant kokybės ✅

Kodėl „Hostinger“ yra mūsų sąrašo viršuje? Galėtumėte palyginti kainą, kuri yra beveik trečdaliu mažesnė nei artimiausio konkurento. Nors mes rekomenduojame nenukrypti nuo paslaugų, kurios apmokestina mažiau nei 1 USD per mėnesį, turime padaryti „Hostinger die“ išimtį dėl jos patikimumo ir našumo. Jie netgi leis naudoti patikimą ir ekonomišką prieglobos variantą, kuris nepakenks kokybei. Kurtu jūs mokate jiems kriptovaliuta.

Nepaisant žemiausios kainos, jos nesukelia tų pačių rūpesčių dėl išteklių pasidalinimo, prastovų ir saugumo, kuriuos patirsite naudodamiesi kitais ypač pigiais hostingo planais. Jie pasižymi didžiausiu procentiniu veiksnumu ir greičiu, o klientų aptarnavimo tarnyba teikiama visą parą ir visą parą, nesvarbu, kur esate.

„Hostinger“ yra geriausias pasirinkimas norintiems susikurti asmeninį tinklaraštį ar pagrindinę svetainę be jokių rūpesčių ar priežiūros. Galite paleisti WP svetainę per kelias minutes, o „Hostinger“ suteikia nemokamą SSL ir domeno registraciją kiekvienoje paskyroje.

Geriausios savybės:

 • Nemokamas svetainių kūrėjas
 • Aukštas darbo laikas
 • Mažiausia kaina iš visų
 • Nemokamas domenas, el. Pašto paskyra ir duomenų bazė (aukštesnės pakopos gauna neribotą kiekį svetainių, el. Pašto abonementų, saugyklos, SSL ir pralaidumo)
 • Puikus klientų aptarnavimas
 • Plati žinių bazė

2. „HostPapa“: geriausia pigi / „Premium“ priegloba

Vidutinis veikimo laikas: 99,95 proc.
Vidutinis greitis: 475 ms

Kaina: Kainos prasideda nuo 2,95 USD ir atitinkamai padidėja iki 8,99 USD arba 13,99 USD, kai atnaujinate savo sutartį. „HostPapa Business Pro“ planas yra 11,95 USD per mėnesį už pradinę trejų metų sutartį, kurios įprasta kaina yra 21,95 USD per mėnesį. Už paslaugą galite atsiskaityti „Visa“, „MasterCard“ ar „American Express“.

Nuolaidos: Jie siūlo standartinę 2,95 USD nuolaidą per mėnesį tiek standartiniam bendro hostingo planui, tiek vidutinės pakopos verslo prieglobai. „HostPapa“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Ieškodami geriausios bendrosios prieglobos paslaugos ir pigiausio verslo plano, turite patikrinti „HostPapa“. Tai puiki galimybė naudoti žiniatinklio prieglobą Australijoje dėl savo didelės kainos ir greito, greitai reaguojančio klientų palaikymo. „HostPapa“ yra Kanadoje, tačiau turi serverius visame pasaulyje. Bendrovė taip pat siūlo žaibišką greitį ir vieną didžiausių procentų.

Tada yra funkcijos, įskaitant šimtus programų, rinkodaros įrankių ir daugybę nemokamų programų. Nesvarbu, ar kuriate asmeninį tinklaraštį, ar verslo svetainę, rasite viską, ko reikia norint greitai atsigauti ir paleisti, nes mažiau rūpesčių dėl prastovų ar įsilaužėlių.

Geriausios savybės:

 • Nemokama sąranka, perkėlimai ir domenų registracija
 • Nemokamas tinkintas el. Pašto adresas
 • Nemokamas svetainių kūrėjas ir CDN
 • Nemokamos rinkodaros priemonės
 • Nemokami mokymai vienas prieš vieną
 • Klientų palaikymas visą parą ir tiesioginiai pokalbiai
 • Nemokamas SSL
 • Daugiau nei 400 nemokamų programų
 • Nematuotas pralaidumas

3. „HostGator“ - geriausia „Cloud Disc“ priegloba

Vidutinis veikimo laikas: 99,68%
Vidutinis greitis: 6,57 ms

Kaina: Jų perlų planas prasideda nuo 2,95 USD per mėnesį su trejų metų sutartimi. Tuomet ji grįžta į 6,95 USD per mėnesį, kai jūsų sutartis atnaujinama. Aukščiausia paslaugų lygio „HostGator“ verslo planas yra 5,95 USD per mėnesį jūsų pradinei tarnybos trukmei. Mokėti galite naudodamiesi pagrindine kredito kortele arba „PayPal“ sąskaita.

Nuolaidos: Visame internete galite rasti „HostGator“ nuolaidų kodus ir kuponus. Jie taip pat siūlo dosniausią pinigų grąžinimo garantiją, suteikdami jums 45 dienas apsispręsti.

„HostGator“ yra šiek tiek brangesnis nei kiti sąraše, tačiau gausite papildomų funkcijų už palyginti mažą kainą. Palyginamas greitis, našumas ir veikimo laikas, tačiau pažengusiems vartotojams patiks daugybė funkcijų, kurios yra standartinės.

Bendrovė siūlo nemokamą žiniatinklio kūrėją ir jie sunkiai dirbo, kad patobulintų „WordPress“ prieglobą. Tai puikus sprendimas el. Prekybos platformoms dėl jo SEO ir pagalbos teikiant „Google Adwords“ ir „Bing“ reklamas.

Su „HostGator“ saugumas išsprendžiamas naudojant nemokamus SSL sertifikatus ir automatizuotas atsargines kopijas. Klientai taip pat gaus neišmatuotą pralaidumą ir saugyklą, nemokamus domenus ir diegimą vienu spustelėjimu.

Funkcijos:

 • Diegimas vienu paspaudimu
 • Nemokamos automatinės atsarginės kopijos
 • 100 USD „Google AdWords“ kuponas
 • Neišmatuotas pralaidumas ir saugykla
 • Nemokamas domenas (neriboti domenai su aukštesnio lygio planais)
 • Nemokamas SSL
 • Tinkintas el. Pašto adresas
 • Palaikymas kelioms platformoms

4. „Bluehost“: Patikimiausia paslauga

Vidutinis veikimo laikas: 99,74%
Vidutinis greitis: 1.765 ms

Kaina: Paleidimo planą galite gauti 3,95 USD per mėnesį, sudarydami 36 mėnesių sutartį, su 2,95 USD nuolaida, jei bandysite palikti svetainę be įsipareigojimo. Atnaujinant kaina vėl tampa 7,99 USD per mėnesį. „Bluehost“ imasi visų pagrindinių kreditinių kortelių.

Nuolaidos: Po kelių minučių įmonės svetainėje gausite iššokantį pasiūlymą, kurio kaina už 2,95 USD. „Bluehost“ taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

„Bluehost“ egzistavo vienokia ar kitokia forma tol, kol buvo internetas. Bendrovė įsteigta 1996 m., Tačiau 2003 m. Ji oficialiai buvo pakrikštyta kaip „Bluehost“. Jie yra brangesni už kitas paslaugas, tačiau už tai gausite daug.

Viena vertus, įmonė, kuri jau seniai gyvuoja ir išlaiko milijonus klientų, turi ką nors daryti gerai. Jie taip pat turi duomenų centrus, esančius visame pasaulyje, o tai yra puiki žinia australams, ieškantiems greito krovimo laiko.

Jei ieškote paslaugos, kurią būtų lengva išmokti ir naudoti, sunku įveikti „Bluehost“. Kompanija turi didžiulę žinių bazę, užpildytą instrukcijomis ir vadovais. Nesvarbu, ar esate naujokas, ar kūrėjas, turintis daug žiniatinklio kūrimo patirties, rasite „Bluehost“ ką mylėti. Jie taip pat turi vieną didžiausių garantuojamų veiksnių.

„Bluehost“ neigiama pusė yra užjūrio vietovė, todėl klientų aptarnavimas australams yra šiek tiek sudėtingesnis.

Geriausios savybės:

 • Nemokama domenų registracija
 • Nemokamas SSL
 • Vienu spustelėjimu „WordPress“ įdiegiama
 • Neribotas pralaidumas
 • Iki 100 nemokamų pasirinktinių el. Pašto adresų
 • 200 USD nemokamų „AdWords“ kreditų
 • „CPanel“ palaikymas

5. „iPage“: geras paslaugos ir kainos santykis

Vidutinis veikimo laikas: 97,77 proc.
Vidutinis greitis: 1,941 ms

Kaina: Planai prasideda nuo 1,00 USD per mėnesį. Turėsite sudaryti 36 mėnesių sutartį už tokią kainą, o atnaujinus kainą, grąžinimas padidės iki 7,99 USD per mėnesį. Bendrovė priima visas pagrindines kreditines korteles ir „PayPal“.

Nuolaidos: Nuolaidų ir kuponų kodų galite rasti tokiose svetainėse kaip Coupns.com. „Groupon“ ir „RetailMeNot“, riešutėlis, kad turėsite juos surasti. „iPage“ taip pat siūlo standartinę 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Nors „iPage“ yra keletas neigiamų atsiliepimų, dauguma jų yra susiję su klientų aptarnavimu, o ne našumu ar patikimumu. Problema yra jų buvimo vieta JAV, todėl australams sunku pasiekti juos darbo valandomis. Pagrindinio plano klientai taip pat turi mokėti už SSL sertifikatą, kurį dauguma mūsų pasirinkimų siūlo nemokamai.

Išskyrus tai, kad domenas pirmus metus yra nemokamas, gausite daugybę papildomų funkcijų. Jie taip pat suteikia jums neribotą saugyklą ir daugiau nei 1000 šablonų, kurie padės jums pritaikyti dizainą.

Geriausios savybės:

 • Nemokama domenų registracija
 • Daugiau nei 1 000 nemokamų šablonų
 • Nemokami tinkinti el. Pašto adresai
 • Nemokamas svetainių kūrėjas
 • Nemokamas SSL sertifikatas (aukštesnės pakopos)
 • Neribota saugykla

6. A2 priegloba: aukščiausios kokybės paslauga, pigi (er) kaina

Vidutinis veikimo laikas: 99,4 proc.
Vidutinis greitis: 601 ms

Kaina: Pradedama nuo 3,92 USD per mėnesį už bendrai naudojamą prieglobą, o aukščiausia paslaugų kaina yra 99,59 USD. Turėsite pasirašyti 36 mėnesių sutartį, kad gautumėte nuolaidą bazinio bendrojo prieglobos kainai, kuri pasibaigus sutarčiai vėl tampa įprasta 7,99 USD per mėnesį. Jie imasi daugumos pagrindinių kreditinių kortelių, „PayPal“ ir „Skrill“.

Nuolaidos: Bendrovė siūlo daugybę paskatų naujiems klientams, kurios yra reguliariai atnaujinamos. A2 siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, taip pat „bet kuriuo metu“ pagrįstą pinigų grąžinimo pasiūlymą, jei įvykdote tam tikras sąlygas.

Ši prieglobos įmonė paskutinė mūsų sąraše ne dėl našumo ar funkcijų, o dėl didesnės įvadinės kainos. Tiesą sakant, jie apskritai lenkia kitas paslaugas. Tačiau jei esate sąmoningas biudžeto, yra pigesnių bendrovių, turinčių tik šiek tiek prastesnių funkcijų ir funkcijų.

Tačiau, net ir pasirinkdami mažiausią kainą, vis tiek gausite nemokamas saugos funkcijas ir apsaugą nuo įsilaužimo. „A2“ taip pat siūlo nemokamas atsargines kopijas, aukštą procentinį darbo laiką ir daug greičio.

Geriausios savybės:

 • Nemokamos automatinės atsarginės kopijos
 • Optimizuotas „WordPress“, „Drupal“ ir „Joomla“
 • Turbo serveriai galimi
 • Nemokami SSL sertifikatai
 • Hack prevencija
 • Daugybė papildomų funkcijų

Premijos pasirinkimas ir žodis apie elektroninės prekybos prieglobą

Mūsų sąrašas sukasi apie neribotą prieglobą prieinamomis kainomis. Jei turite tinklaraštį ar įmonę, tai yra puikios galimybės. Tačiau el. Komercija yra visai kas kita. Mes stengiamės pateikti jums informaciją apie įmonę, kuri nepadarė mūsų galutinio sprendimo dėl neriboto bendrojo pobūdžio ar įmonės prieglobos, tačiau yra ideali platforma jūsų Australijos el. Prekybos svetainei..

Ta įmonė yra Siteground

Kodėl „SiteGround“ yra toks geras jūsų el. Prekybos prieglobai?

Pirmoji priežastis yra jų aukštas procentas, kuris garantuojamas 99,95%. Kai naudojate el. Prekybos svetainę, laikas yra pinigai. Kiekvieną valandą, kai jūsų svetainė neveikia, galite prarasti apie 100 000 USD pajamų. Jau nekalbant apie nematerialius nuostolius, tokius kaip reputacija ir susigrąžinimo išlaidos.

Kitas, jūs turite apsvarstyti išteklių naudojimą. Daugelis el. Prekybos svetainių naudoja dinamišką dizainą ir turi tokias funkcijas kaip didelės raiškos vaizdai, srautiniai vaizdo įrašai ir interaktyvi medija, kurios sunaudoja daug išteklių. Taip pat gausite nemokamus perkėlimus ir domenų registraciją, vieno spustelėjimo WP diegimus, neribotus nemokamus tinkintus el. Pašto adresus ir neribotus padomenius..

Kalbant apie saugumą, net pats paprasčiausias planas suteikia nemokamus SSL sertifikatus, nemokamas automatines atsargines kopijas ir visą parą stebimą svetainę. Vien tai jums padės sutaupyti iki 80 USD per metus ir daug galvos skausmo.

Galiausiai, jų klientų aptarnavimas yra nepalyginamas. Jie labai greitai reaguoja telefonu, el. Paštu ar kalbasi, ir išsamiai paaiškins visas problemas.

„SiteGround“ siūlo visa tai ir dar daugiau už prieinamiausią kainą už nebendrinamą prieglobos planą. Jie taip pat siūlo valdomą „WordPress“ prieglobą tik už 3,95 USD per mėnesį pagal vienerių metų sutartį. Pasibaigus pradiniam laikotarpiui, kaina padidėja iki 11,95 USD.

Dažniausiai užduodami klausimai apie svetainių talpinimą Australijoje

Sveiki atvykę į DUK skyrių, kuriame rasite greitus atsakymus į bendruosius klausimus apie žiniatinklio prieglobą Australijoje. Štai keli klausimai, kurių sulaukiame labai daug.

Koks pigiausias būdas gauti žiniatinklio prieglobą?

Atsakymas: Nė vienas iš mūsų pasirinkimų nėra nemokamas, bet už bet kurį iš jų galite gauti pinigų grąžinimo garantiją. Mes nerekomenduojame nemokamo prieglobos, tačiau tokia įmonė kaip „Bluehost“ suteiks jums puikų prieglobą tik už kelis dolerius per mėnesį.

Kiek kainuoja žiniatinklio priegloba?

Atsakymas: Tai priklauso nuo jūsų paslaugų pakopos ir pasirenkamų funkcijų. Vidutinė saugaus, pigaus hostingo kaina yra nuo 3 iki 5 USD per mėnesį, mokama už sutarties galiojimo laiką iš anksto.

Ar yra gera nemokama prieglobos paslauga?

Atsakymas: Kai kurie hostingo planai yra visiškai nemokami, tačiau mes jų nerekomenduojame dėl saugumo ir našumo problemų. Kai kurios iš šių „nemokamų“ paslaugų nemokamos tik ribotą laiką, o atnaujinimo kaina nėra verta investuoti. Galite rasti beveik nemokamą, aukščiausios kokybės paslaugą iš gerbiamų kompanijų, tokių kaip „Hoatinger“, kuri siekia tik 0,80 USD per mėnesį.

Tvarko „WordPress“ prieglobos planai?

Atsakymas: Dėl „WordPress“ populiarumo daugelis hostingo kompanijų siūlo nemokamus „WordPress“ diegimus ir labai prieinamas valdomas WP hostingas.

Kokios yra geriausios „cPanel“ prieglobos paslaugos?

Atsakymas: Daugelis mūsų pasirinkimų palaiko „cPanel“ prieglobą, o internete yra daug informacijos, kaip valdyti šią populiarią platformą..

Kas yra greičiausia prieglobos įmonė Australijoje?

Atsakymas: Pagal mūsų greičio testus absoliučiai greičiausia prieglobos platforma yra „Siteground“. Apskritai, modifikuoto virtualaus privataus serverio (VPS) priegloba yra greičiausias kelias, nes jūs turite išteklių ir lankstumo. Tačiau ši parinktis reikalauja pakankamai žinių apie technologijas ir laiką, nes visą valdymą ir pritaikymą turi spręsti ne svetainės, o pagrindinis savininkas.

Baigiamosios mintys

Mes mėgstame taupyti pinigus tiek, kiek kitas žmogus. Tačiau nemokami ar ypač pigūs ne visada yra tikėtini sandoriai.

Kartais jūs gaunate tai, už ką mokate.

Jums reikia faktų? Mes pateikiame jums faktus. Mūsų tikslas yra pateikti išsamią geriausių Australijoje priimtinų prieglobos planų apžvalgą, atsižvelgiant į kainų ir paslaugų savybes bei palaikymą. Kaip jūs naudojate tą informaciją, priklauso nuo jūsų.

Ar jums šis vadovas buvo naudingas? Papasakokite apie tai arba pasidalykite savo patirtimi su prieglobos įmonėmis.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me