Geriausios kreditinės kortelės Australijoje

vaizdas, kuriame rodoma kreditinės kortelės piniginėPer pastaruosius 4 metus tapau kreditinių kortelių kolekcionieriumi. Mano piniginė nuo įprasto dydžio perėjo prie vienos iš tų negabaritinių plytų, kurias vos telpa kišenėje.

"Sorta" kaip šis ... bet su mažiau pinigų. ��

Ir nors mums, aussiečiams, gali nepatikti pritraukiantys premijas, kuriomis mėgaujasi mūsų draugai valstijose, tačiau aš žvelgiau aukštai ir žemai, kad rasčiau tikrai nuostabių pasiūlymų.

Pakeliui sužinojau labai daug apie tai, kaip gauti geriausius tarifus, kaip išvengti mokesčių ir per pastaruosius ketverius metus man pasisekė daugiausiai važiuoti taškais..

Man pasisekė, kad saugumo srityje pradėjau vykdyti kelis internetinius verslus, o skaitmeniniai mokėjimai buvo tai, apie ką daug sužinojau..

Kaip aš įvertinau šias korteles ✅

Išskyrus „WestPac Black“, šioje apžvalgoje panaudojau visas kortas. Galima būtų manyti, kad daugumos šių produktų mokesčiai, taškai ir atšaukimai būtų gana vienodi, tačiau to nėra.

Kai kurios iš šių kortelių labai skiriasi priklausomai nuo mokesčių, pinigų grąžinimo ir palūkanų mokėjimo. Aš padariau viską, kad surūšiuotumėme visų duomenis ir padėjome suprasti juokingai ilgą smulkią atspaudą kiekvienoje kortelės programoje (cuz, aš žinau, kad jūs to neskaitysite ��).

Šis puslapis yra darbas, tačiau aš galiu pateikti bet kokius papildomus pasiūlymus. Ačiū visiems!

Contents

Skirtingos kreditinės kortelės skirtingiems poreikiams

Kaip jau minėjau, kortelės nėra lygios, o tai, ko nežinai apie turimą kredito kortelę, gali pakenkti.

Bankai ir kortelių išdavėjai naudoja šias charakteristikas, kad atskirtųsi nuo konkurencijos, be to, orientuojasi į tam tikrą kliento profilį.

Kitaip tariant, kiekviena kortelė turi savo nišą, kurioje specializuojasi. Atsižvelgdami į tai, kortelių išdavėjai kuria savo gaminius taip, kad būtų patrauklūs tiems, kuriems jie skirti. Žemiau esančiame skyriuje �� Bandžiau juos rūšiuoti pagal kategorijas.

Todėl jūsų, kaip kliento, pareiga yra rasti siūlomą gausybę kortelę, leidžiančią jums panaudoti išlaidas, kad gautumėte atlygį už jums patinkantį gyvenimo būdą. Paprasčiau tariant, pasirinkite kredito kortelę, kuri bus naudinga jums, o ne prieš jus.

Būtent to siekiama pasiekti geriausiomis kredito kortelėmis Australijoje. Mes nekenčiame matyti jūsų pasikeitę vien dėl to, kad dėl nežinojimo nepasirinkote tinkamos kortelės.

Kaip surasti tobulą kredito kortelę sau

Be to, turint tiek daug kreditinių kortelių, nėra visiems tinkančių kortelių, tinkančių visiems..

Norėdami suteikti jums geriausią, mes parašėme išsamią ekspoziciją, ant kurios kortų mes laikome geriausias jų veisles, kartu su priežastimis, dėl kurių kiekvienas įspūdingas.

Žemiau pateiktas klasifikacijų, kuriomis klasifikavome kredito korteles Australijoje, suskirstymas. Apsvarstykite tai kaip kontūrą ir kaip nuorodų sąrašą, todėl nesivaržykite pereiti prie bet kurio, spustelėdami elementą.

Taškų kreditinė kortelė
Taškų kreditinė kortelė

Verslo kreditinė kortelė
Verslas

„Qantas“ taškai
„Qantas“ taškai

Kelionių kortelė
Kelionė

Atlygio kortelė
Atlygis

greičio kortelė
Greitis

Be palūkanų
Be palūkanų

Likučio pervedimai
Likučio pervedimai

Nėra metinio mokesčio
Nėra metinio mokesčio

Palūkanų kortelė
Mažos palūkanos

Atskleidimas: Privatumas Australija remiama bendruomenės. Mes galime uždirbti komisinį atlyginimą, kai per šį įrašą prisiregistruojate naudoti kreditinę kortelę. Aš naudoju tuos pinigus šios svetainės priežiūrai apmokėti, taip pat palaikau tolesnius tyrimus ir palaikymą australams, kurie sužino apie skaitmeninį privatumą. „Privacy Australia“ aktyviai remia keletą privatumo gynimo grupių, įskaitant „Electronic Frontiers Fund“ ir MAPS. Sužinokite daugiau.

Pradžia - jei jums vis tiek gali prireikti šios informacijos, net jei nesate pradedantysis:

Mes įtraukėme skyrių „Darbo pradžia“, kuris padės tiems, kurie tik pradeda kreditines korteles, susipažinti su kredito kortelių veikimu. Šiame skyriuje mes paaiškiname, kaip veikia kreditinės kortelės, kaip keičiasi jūsų kredito istorija nustatant jūsų kreditų balus, turimų kreditinių kortelių rūšis ir kt..

Kadangi jis skirtas pradedantiesiems, nedvejodami pereikite prie skyrių, kurie jums atrodo tinkamesni.

Tačiau tai vis tiek gali būti atnaujinimo kursas tiems, kurie nori atnaujinti savo žinias apie kredito kortelių pagrindus.

Gero apetito!

Bendros 3 geriausios kredito kortelės (Australija) ����

Kortelės, kurios pateko į šią geriausią bendrą kategoriją, nebūtinai buvo išrinktos, nes jos buvo puikūs lyderiai, turintys vieną bruožą ar požymį (nors beveik visi laimėjo nepriklausomų įstaigų apdovanojimus).

Jie yra čia, nes turi galingą didelės vertės naudos ir sąnaudų santykio derinį, taip pat palaikantį apdovanojimą ir patogumą, atskiriantį juos nuo bandos..

1. „American Express“ greičio platinos kortelė

Pirkimo rodiklis: 20,74% p.a.

Dienos be palūkanų: 55dienos

Metinis mokestis: 375 USD p.a.

Pavėluoto mokėjimo mokestis: 30 USD

Balanso pervedimo norma: 0% p.a. už pirmuosius 12 mėnesių su 1% balanso pervedimo mokesčiu.

Tai kortelė, suprojektuota atsižvelgiant į prototipinį keliautoją. Jei turite dažnai keliauti verslo ar pramogų tikslais ir turėti gana neblogas pajamas bei užsidirbti, tuomet turėtumėte pasirinkti galimybę gauti šią kortelę.

Greičio taškų uždirbimas

Šis sąrašas tapo rarifikuotu, nes, be to, kad siūloma viena didžiausių greičio taškų uždirbančių mokesčių, ji vis dar turi daug ko pasiekti. Į privilegijuotųjų sąrašą įtraukta du nemokami grįžimai Ekonominiai vidaus skrydžiai kartu su „Virgin Australia“ kiekvienais metais, be to, apsilankymai poilsio kambaryje „Virgin Australia“. Į apdovanojimų paketą taip pat įtrauktas „American Express“ holas, kuriam taikomos panašios sąlygos.

Už kiekvieną išleistą dolerį doleris uždirba 2,25 greičio taškus. Tai suskirstoma taip: 1,25 greičio taškai uždirbami už kiekvieną išleistą dolerį. Vienintelė išimtis yra vyriausybės agentūros Australijoje, kur grąžos norma yra 0,5 balo už 1 USD.

Jei perkate „Virgin Australia“, tada už kiekvieną išleistą dolerį uždirbsite 1 papildomą greičio tašką. Tačiau skirtingai nuo daugelio kortelių, greičio taškų, kuriuos gali uždirbti kortelės turėtojas, viršutinė riba nėra nustatyta, o normos taškai kiekvieną mėnesį iškart pervedami į sąskaitą.

Ir mes dar nesužinojome apie geriausią pusę. Ši kortelė išnyksta 100 000 premijos greičio taškų, jei pateiksite paraišką, ir yra patvirtinti 2020 m. vasario 12 d. arba vėliau. Vėliau per pirmus tris patvirtinimo mėnesius kortelėje turėsite išleisti mažiausiai 3000 USD, kad sukauptumėte lengvatą.

Jos nemokamas kelionių draudimas apima vidaus ir tarptautinius skrydžius. Kelionės nepatogumų draudimas padengia praleistus reisus, vėlavimus skrydžiui ir atidėtą bagažą. Kiekvienais metais per savo narystę išleisdami 50 000 USD, gausite 100 „Greicity Frequent Flyer“ būsenos kreditų..

Galite nuspręsti padidinti savo taškų uždirbimo procentą pridėdami 4 papildomas korteles draugams ar šeimos nariams be jokio papildomo mokesčio.

Metiniai mokesčiai?

Kai kurie gali suklupti, kai šokdinsite lipduką 375 USD metinis mokestis, bet kai atsižvelgsite į daugybę teikiamų pranašumų, pradedant gausiais apdovanojimų taškais, nemokamais vietiniais skrydžiais ir poilsio kortomis, jūs sumokėjote daugiau nei tariamai perdėtas metinis mokestis.

Atminkite, kad kai kurie vidaus skrydžiai atgal kainuoja 375 USD ir daugiau, o tai reiškia, kad galite susigrąžinti metinį mokestį vienu greičiu.

2. „Bankwest More World Mastercard“

Pirkimo rodiklis: 19,99% p.a.

Dienos be palūkanų: 44dienos

Metinis mokestis: 270 USD p.a.

Pavėluoto mokėjimo mokestis: 25 USD

Balanso pervedimo norma: 0% p.a. pradinius 6 mėnesius su 1% balanso pervedimo mokesčiu, tada jis vėl tampa 19,99%

Ši kortelė surado ypatingą sugebėjimą derinti puikias savybes, kurios tiek taškų kolekcionieriai, tiek keliautojai džiugina. Ši aukščiausios kokybės kreditinė kortelė yra puikus pasirinkimas dažnam keliautojui, kurį taip pat motyvuoja idėja uždirbti didesnes pajamas nei įprastos „Platinum“ ar „Classic“ kortelės..

„Bankwest More World Mastercard“ tvoros yra sūpynės, siūlančios nepaprastą 2,5 balo už kiekvieną išleistą dolerį, be viršutinių išlaidų limitų. Tai idealiai tinka tiems, kurie turi lėšų išleisti didelius, suteikiant 115 000 metinių premijos taškų kai įvykdytos minimalios metinės išlaidos.

Jei norite įvertinti premiją, tai reiškia, kad išpirksite Daviso Joneso dovanų kortelę, kurios vertė 300 USD su 100 000 taškų. Iš pradžių parausta, atrodo, kad tai tikras bummeris turėsite išleisti daug - kad gautumėte šiuos premijos taškus, ne mažiau kaip 84 000 USD. Tačiau „Bankwest More“ savo metinę premiją taiko pakopiniu režimu pagal kortelės statusą, todėl jūs turėtumėte sugebėti rasti kitą kortelę, atitinkančią jūsų finansinę būklę..

Papildomos premijos

Vis dėlto gana patogus plastiko gabalas, kurį turite turėti keliaudami, neimdami jokių užsienio operacijų mokesčių ir turėdami kelionių draudimą, apimantį tiek vidaus, tiek užsienio keliones. „Bankwest More“ teikia 10 nemokamų apsilankymų oro uosto salonuose kiekvienais metais, naudodamas papildomą pranašumą, suteikiantis galimybę jums ir jūsų svečiams naudotis daugiau nei 1000 namelių visame pasaulyje, naudojantis „LoungeKey“.

Nors „Bankwest More“ siūlo 0% balanso pervedimus 6 mėnesių laikotarpiui, tiesiog atminkite, kad už šią operaciją neuždirbtumėte jokių taškų. Bet žvelgiant iš silpnosios pusės, jūs bent jau galėtumėte naudoti šį mažą įkainį, kad sumokėtumėte esamą skolą.

3. Banko pirmoji „Visa Visa“ kredito kortelė

Pirkimo rodiklis: 0% p.a. Pirmuosius šešis mėnesius

Dienos be palūkanų: 44dienos

Metinis mokestis: 99 USD p.a.

Pavėluoto mokėjimo mokestis: 20 USD

Balanso pervedimo norma: 0% p.a. pradinius 6 mėnesius su 1% balanso pervedimo mokesčiu, tada jis vėl tampa 19,99%

Tai, kas daro šią kortelę ypatinga ir išskirtinio patrauklumo dalis, yra jos istorija. „Bank First“ yra savidraudos draugija, kuri rodo, kad jos įsipareigojimas bendruomenei yra susijęs su jo bruožais ir praktika.

Kadangi tai pradėjo keletas mokytojų, „Bank First“ įsipareigojimas savo klientams atsispindi jo mokesčiuose, lengvatose ir patirtyje. Tačiau reikia pažymėti, kad jis tarnauja visiems australams, todėl jums nereikia mokytis norint gauti jų kortelę ar paskolą.

Papildomos savybės

„Bank First Visa Platinum“ yra viena iš retų siūlomų kortelių veislių nemokamos palūkanos už pirkimus ir balanso pervedimus. Ši dabartinė išmoka galioja, jei kortelės turėtojas kreipiasi 2019 m. Gruodžio 31 d. Arba anksčiau.

Banko „First First Platinum“ kreditinė kortelė, skaičiuojanti nuo 99 USD konkurencinio metinio mokesčio, pridedant mažą 9,84% palūkanų normą po įvadinio lengvatinio laikotarpio, ir kitas mažiausias išlaidas, yra „Bank First Visa Platinum“ kreditinė kortelė..

Šis bendruomenės požiūris atspindi tokią praktiką, kaip bankų paketai, kurie nėra nemokami, terminuoti indėliai, skirti mokykloms aprūpinti, kad būtų lengviau planuoti ir paskirstyti dotacijas..

Būdami kortelės turėtoja, būsite maloniai nustebinti, kad jos privalumai yra tokie nemokamas kelionių draudimas net tarptautiniuose skrydžiuose lygiai taip pat yra ir visą parą veikiančių platinos pranašumų, reikalingų patenkinti jūsų pramogas ir gyvenimo būdo poreikius.

Viena iš nedaugelio šios kortelės dėmių, kuria ji gali pasigirti nėra atlygio programos, Nors nariai automatiškai įtraukiami į „Visa Entertainment“ programą, teikiant išskirtines nuolaidas gyvenimo būdo temoms, tokioms kaip sportas ir muzika.

Geriausios Australijos kredito kortelės - peržiūrėta pagal kategoriją

Žemiau galite rasti geriausių kreditinių kortelių, skirtų konkretiems poreikiams patenkinti, sąrašą.

# 1 - „NAB Qantas Rewards“ parašo kortelė

Geriausia kreditinė kortelė taškams

Pirkimo rodiklis: 19,99% p.a.

Dienos be palūkanų: 44dienos

Metinis mokestis: 295 USD p.a. pirmaisiais metais, po to jis šoktels iki 395 USD

Pavėluoto mokėjimo mokestis: 15 USD

Balanso pervedimo norma: 0% p.a. pradinius 6 mėnesius su 2% balanso pervedimo mokesčiu, tada jis vėl tampa 21,74%

Tai buvo kova pasirinkti tarp šios kategorijos „NAB Qantas Rewards“ parašo kortelės arba „Qantas Premier Platinum“ kredito kortelės. Bet mes galiausiai nusprendėme eiti su „NAB Qantas“, tuo tarpu „Qantas Premier Platinum“ kredito kortelę paskyrėme geriausiu „Qantas“ kategorijoje..

Bet tai buvo artimas skambutis, nes abi šios kortelės yra sunkiasvoriai atminimo taškų kategorijoje ir to pelnytai vertina.

Išlaidų reikalavimai

„NAB Qantas“ tai leidžia įsigyti iki 120 000 „Qantas“ taškų, kai tik galėsite įvykdyti jo išlaidų reikalavimus. Vienas iš šių reikalavimų numato, kad jūs turite mokėti laikyti jį atvirą 12 mėnesių.

Reikalavimų paskirstymas pasiskirsto taip: jei per 60 dienų kortelės savininkas įvykdo reikalavimą išleisti 3000 USD (tik tinkamiems pirkiniams), tada jis gaus 90 000 bonusinių „Qantas“ taškų. Likusi dalis (30 000 premijos taškų) bus suteikta 13-ąjį mėnesį nuo kortelės atidarymo laikotarpio.

Po pirmųjų metų kortelių turėtojai gali naudotis a sumažintas metinis mokestis po 295 dolerių, po to ji grįš į 395 dolerius. Nepaisant to, metinis mokestis išlieka gana didelis.

Nors už kiekvieną išleistą dolerį gausite apdovanojimo tašką, deja, taip yra ribota tik 20 000 USD ir surinkti taškai nelieka lygiaverčiai kiekvienam 1 USD išlaidų. Už pirmus 5000 USD uždirbsite 1 „Qantas“ tašką už 1 USD, bet vėliau jis taps 0,5 Qantas taškų už 1 USD, išleistą nuo 5 001 iki 20 000 USD už kiekvieną ataskaitinį laikotarpį..

Kaip matote, išlaidų reikalavimai ir apyniai, kuriuos turite pereiti, kad gautumėte premijos taškus, yra šiek tiek apgaulingi. Be to, kortelėje nėra tam tikrų patikimų privilegijų, kurias turi kitos kortelės, tokios kaip kelionės kreditas ar poilsio leidimai.

Ryški vieta yra ta, kad jei jūs galite uždirbti 120 000 premijos taškų, to pakanka, jei norite skristi iš Melburno ar Sidnėjaus į Honkongą ir atgal į aukščiausios klasės ekonominę klasę..

Privalumai dažnam skraidymui

Tai yra kortelė, skirta naudoti dažnai skrajutėms, norinčioms kaupti taškus išleidžiant ant kortelės, be to, kad būtų galima naudotis daugybe kitų kortelės funkcijų. Tai, kad tai yra „Visa“ kortelė su virtualiomis visomis prekybos vietose, priimtomis šios kortelės rūšimis, dar labiau padidina išlaidų atlyginimą.

Kiti svarbiausi kortelės akcentai yra: NAB durininko paslaugos teikimas visą parą padėti teikiant keliones ir kitas paslaugas. Nemokamas draudimas apima keliones užsienyje, kurios suteikiamos, kai iš anksto užsisakydami keliones nusipirkote bent 500 USD.

2 numeris - „American Express Business Explorer“

Geriausia verslo kreditinė kortelė

Pirkimo rodiklis: 16,99% p.a.

Dienos be palūkanų: 55 dienos

Metinis mokestis: 395 USD

Pavėluoto mokėjimo mokestis:

Balanso pervedimo norma: Netaikoma

Didžiulė nauda ir lojalumo verslui premijos yra tik keletas privalumų, kuriuos gali suteikti verslas, nusprendęs eiti su „American Express“ verslo naršyklės kreditine kortele..

Naudokite šią kortelę, kad padidintumėte savo įmonės perkamąją galią, ypač jei kiekvieną mėnesį turite pirkti brangiai kainuojančius ir brangius verslus. Verslo įmonės gauna iki 100 000 premijų už narystę.

Tai veikia teikiant 2 narystės premijos taškus už kiekvieną išleistą dolerį, jei kortelė prašoma iki 2020 m. Sausio 15 d. Arba anksčiau, o kiekvienam mėnesiui 3 mėnesiams nustatomas minimalus 3000 USD išlaidų modelis. Palyginimui, dauguma jo kadro kortelių suteikia tik 2 mėnesių laikotarpį.

Dabartiniai kortelių turėtojai taip pat neatmetami nuo premijos premijos 50 000 premijos taškų jiems suteikiamos lengvatos, kai jie kas 12 mėnesių išleidžia savo kortelėje bent 100 000 USD. Kita jo padažo paslaptis yra tai, kad galite greičiau padidinti savo atlygį uždirbdami daugiau pinigų, pridėdami darbuotojų korteles prie savo sąskaitos be papildomų mokesčių.

Dėl mažų 16,99 proc. P.a palūkanų normos, galimybės pridėti iki 99 darbuotojų kortelių, tai yra viena iš universaliausių verslo kreditinių kortelių, kurią turite savo įmonės arsenale. O, tai leidžia patogiai sekti savo verslo išlaidas naudojantis Australijos MYOB verslo programinės įrangos sprendimu, o visos jūsų darbuotojų išlaidos yra konsoliduojamos vienoje sąskaitoje..

Be pateiktų išlaidų stebėjimo, uždirbti narystės taškai gali būti skirti kelionėms, oro uosto leidimams ir nemokamam draudimui. Geriausia, kad turite daugybę pasirinkimų, kaip panaudoti šiuos apdovanojimo taškus.

Galite nuspręsti perduoti taškus savo pasirinkimui 8 oro linijų partnerių masyvas. Arba galbūt norite paskirstyti daugybę apdovanojimų asortimento, išskyrus skrydžius, pvz., Apsipirkti internetu Davidu Jonesu, dovanų korteles, oro uosto salonų leidimus ar panaudoti juos sumokėti jūsų kortelės likutį.

Oro uosto salonuose yra 2 įėjimai, kuriuos galima pasirinkti „American Express Lounge“ Melburno arba Sidnėjaus tarptautiniuose oro uostuose..

Skirtingai nuo kitų kreditinių kortelių, tai leidžia kaupti šiuos taškus be pastebimų viršutinių ribų, kurios riboja taškų, kuriuos galite įsigyti, be to, kad neturi galiojimo laiko..

Nors jis siūlo didelę pasveikinimo premiją, jo metinis 395 USD mokestis vis dar yra palyginti didelis ir nėra labai konkurencingas.

3 numeris - „Qantas Premier Platinum“ kredito kortelė

Geriausia „Qantas“ taškų kredito kortelė

Pirkimo rodiklis: 19,99% p.a.

Dienos be palūkanų: 55 dienos

Metinis mokestis: 199 USD

Pavėluoto mokėjimo mokestis:

Balanso pervedimo norma: 0% p.a. 18 mėnesių (tačiau atminkite, kad beprocentės dienos netaikomos naujiems pirkiniams, kai kortelės turėtojas turi balanso pervedimo skolą.)

„Qantas Premier Platinum“ kredito kortelė tiesiog supyksta! Ši kortelė suteikia jums galimybę uždirbk 120 000 premijų „Qantas“ taškų. Reikia pasakyti daugiau?

Jei nesate įsitikinę, kaip būtų, jei mes pateiktume su nuolaidomis pirmaisiais metais ir tai leidžia uždirbti iki 2 taškų už kiekvieną 1 USD, kurį išleidžiate tinkamoms prekėms. Ši kortelė skirta pasiūlyti prabangos pranašumus ir premijas dažnai skraidančioms įmonėms, kartu su premijos taškais ir išskirtiniais „Qantas“ pasiūlymais.

Šis beveik neišnaudotas „Qantas“ taškų potencialas yra numatytas tam, kad kiekvieną mėnesį išleistumėte bent 1 500 USD leidžiamų pirkinių, kad gautumėte iš viso 120 000 premijos taškų per pirmuosius 6 mėnesius.

Kortelės turėtojas gauna kiekvieną mėnesį po 20 000 taškų, kurie patenkina išlaidų reikalavimus, pradedant nuo kortelės patvirtinimo (artėjant prie maksimalios 120 000 „Qantas“ taškų premijos). Taigi, nors premijų pasiūlymas yra didelis, vis tiek turite atidžiai stebėti, kad galėtumėte laikytis nurodytų sąlygų.

Premijos privilegijos

Jo privalumai yra 2 nemokami kvietimai į tarptautinius verslo salonus, kurie kiekvienais metais turi būti „Qantas“ klubas arba „Qantas“ valdoma įstaiga..

Kiti privalumai, integruoti su „Qantas Premier Platinum“ kredito kortele, yra nemokamas kelionių draudimas, be to, 20% sutaupoma pasirinktam „Qantas“ ir „QantasLink“ vidaus skrydžiui kortelės turėtojui ir iki 8 keliautojų.

Viena skaudi pastaba su šia kortele yra ta, kad nors ji siūlo 0% palūkanas per pirmuosius 18 mėnesių už balanso pervedimus, palūkanų norma vėl atspindi grynųjų pinigų avanso normą pasibaigus šiam lengvatiniam laikotarpiui..

Be to, jos minimalus kredito limitas yra 6000 USD, o tai užtikrina, kad kortelė suteikia nariams daug išlaidų ridą. Tačiau atvirkščiai, tai aukštas kredito aukštas gali užkirsti kelią žmonėms, kurie nuoširdžiai domisi, gauti kvalifikaciją, jei jų kreditas nėra žymus.

Norint gauti geriausią ridą iš šios kortelės, patariama naudotis jos konkurencinga norma ir padidinti premijų premijas, kurias galite gauti.

Garbės paminėjimas

„Qantas American Express Ultimate Card“ mes jau įvardijome kaip vieną iš 3 geriausių bendrųjų kortelių, todėl nesame tikri, ar tai perdėta žala. Neabejotina, kad „The Qantas American Express Ultimate Card“ pelnė teisę būti paminėta čia kaip pagrindinė kategorijos varžovė..

4 numeris - „Bankwest Zero Platinum Mastercard“

Geriausia kreditinė kortelė kelionėms

Pirkimo rodiklis: 17,99% p.a.

Dienos be palūkanų: 55 dienos

Metinis mokestis: 0 USD

Užsienio operacijų mokestis: 0 USD

Pavėluoto mokėjimo mokestis: 30 USD

Balanso pervedimo norma: 2,99% p.a. balanso pervedimus per pirmuosius 9 mėnesius.

Keliauti yra pakankamai sudėtinga vien dėl to, kad nepatogu palikti savo geografinę komforto zoną ir susidurti su įvairiomis kainomis, nei jūs paprastai neįpratę..

Laimei, australams, yra kortelė, kuri palengvina keliones, pateikdama ne dvigubą, o a trigubos grėsmės veiksmo atlikimas išlaidų taupymą, nemokamas privilegijas ir mažo balanso pervedimus.

Kaip jie taikliai apibūdino tai savo svetainėje, „Bankwest Zero Platinum Mastercard“ nori, kad jūs mėgautumėtės „žandikaulį mažinančiais peizažais, o ne žandikaulio metimo mokesčiais perkant internetu ir užsienyje“.

Kelionės užsienyje

Tai, be jokios abejonės, geriausias mažų kortelių kompanionas jūsų kelionei į užsienį. A paroda: ji yra viena iš tų retų veislių kortelių, su kuriomis yra nėra metinio mokesčio ir jokio užsienio mokesčio taip pat. Tačiau gali būti taikomi ir kiti mokesčiai, įskaitant naudojimąsi užsienio bankomatais.

Tai suteikia jums daug stipresnes finansines sąlygas keliaujant, nes jums nereikia jaudintis dėl užsienio operacijų mokesčių, uždegančių skylę kišenėje..

Jei norite ramiai apsigyventi svečioje žemėje, „Bankwest Zero Platinum Mastercard“ suteikia nemokamą užsienio draudimo apsaugą kartu su tarpvalstybiniu skrydžių nepatogumų draudimu. Tai taip pat turi minimalų kredito limitą - 6000 USD, kuris garantuoja, kad turite esminė likvidumo išleidimo padėtis kai užsienyje.

Tačiau atsižvelgiant į tai, kaip į tai žiūrite, gali būti sunku įvykdyti šio kredito limito patvirtinimo reikalavimą, jei jūsų kredito reitingas nėra ypač ryškus.

„Bankwest Zero Platinum Mastercard“ nemoka jokių užsienio bankomatų išėmimo mokesčių, nors reikalauja 2% arba 4 USD, atsižvelgiant į tai, kuris yra didesnis tiek vietinėms, tiek užsienio avansinėms galimybėms. Įvadiniam laikotarpiui pasibaigus, kortelė bus atnaujinta.

# 5 - „American Express“ „Westpac Altitude Platina Bundle“

Geriausios premijos kreditinė kortelė

Pirkimo rodiklis: 20,49% p.a. („American Express“: 20,24% p. A., „Mastercard“: 20,49% p. A.)

Dienos be palūkanų: Iki 45 dienų

Metinis mokestis: „Westpac Altitude Platinum Mastercard“ - 150 USD už pirmus metus (po 199 USD - p.). Už „American Express“ „Westpac Altitude Platinum“ kortelę pirmaisiais metais - 0 USD, vėliau - 49 USD.

Daugiausiai laisvų dienų: Netaikoma

Pavėluoto mokėjimo mokestis: 30 USD

Balanso pervedimo norma: 0% p.a. balanso pervedimus per pirmuosius 12 mėnesių

„American Express“ „Westpac Altitude Platinum Bundle“ užtikrina, kad turite daugiau nei vieną kortelę, kad gautumėte jos aukščio taškus. Be „American Express“ (Amex), „Mastercard“ turėtojai taip pat gali uždirbti aukščio taškus - nuo 1 iki 3 aukščio taškų už kiekvieną išleistą dolerį..

Kitaip tariant, kortelės turėtojas gali gauti iš viso 110 000 premijos taškų išleidžiant 3 000 USD per pirmuosius tris mėnesius (90 dienų) kiekvienoje kortelėje. Tačiau jei manote, kad įvykdyti visus išlaidų reikalavimus jums gali būti problematiška, tada galbūt sutelkite savo pirkinius į ne tokius griežtus „Mastercard“ reikalavimus. Tačiau naudojant „Mastercard“ kortelių turėtojai gauna 80 000 taškų, tai yra daug mažesnė premija už lygiavertę sumą ir laikotarpį.

Atskiros atlygio sąskaitos

Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad abi kortelės yra susietos su ta pačia premijų programa ir sąskaita, tačiau jos yra iš skirtingų kortelių išduodančių bendrovių. Taigi, kadangi „Amex“ teikia „American Express“, o „Westpac“ išleido „Mastercard“, būsite priversti gauti dvi skirtingas kredito kortelių sąskaitas. Tai reiškia, kad reikia tvarkyti skirtingą mokesčių rinkinį, mokėjimo grafikus ir atskiras ataskaitas.

Tačiau viršūnės nusveria šiuos mažus nepatogumus. Kortelių turėtojai gali uždirbti aukščio taškus už kiekvieną dolerį, kurį jie išleidžia pirkimams, kurie yra tinkami, be to, jei sutaupysite 49 USD su metinis mokestis su nuolaida nuo 150 USD pirmaisiais metais. Jie taip pat gali naudotis platinos privilegijomis, kurios apima nemokamą kelionių draudimą.

Šis nemokamas draudimas apima tokias problemas kaip išplėstos garantijos, kelionės užsienyje ir kiti egzotiniai patogumai, tokie kaip pirkimų saugumo tranzito avarijos. Kadangi „American Express Westpac Altitude Platinum Card“ susieja dvi korteles, kiekviena iš jų turi savo uždarbio normas, mokesčius ir palūkanų normas. Kai kuriose srityse jie sutampa, tačiau turėtumėte nustatyti sritis, kuriose jie skiriasi.

# 6 - „American Express Westpac Altitude“
Juodoji kreditinės kortelės paketas® (greitis)

Geriausios „Velocity“ kredito kortelės

Pirkimo rodiklis: 20,49% p.a

Dienos be palūkanų: Iki 45 dienų

Metinis mokestis: Tai sumažėja pirmaisiais metais - 399 USD p.a. pirmaisiais metais („Amex“ - 99 USD, o „Mastercard“ - 250 USD, įskaitant 50 USD metinį „Velocity Rewards“ mokestį).
Antraisiais metais - 499 USD per metus (199 USD už American Express ir 250 USD už Mastercard®, įskaitant 50 USD, tai yra pasirenkamasis mokestis „Velocity Rewards“).

Daugiausiai laisvų dienų: Netaikoma

Pavėluoto mokėjimo mokestis: 15 USD

Balanso pervedimo norma: 0% p.a. balanso pervedimus per pirmuosius 12 mėnesių

Tai sujungia dvigubos įvairovės linksmybes savo dviejų kortų pakete „Amex“ ir „Westpac“ ir leidžia uždirbti net 100 000 registracijos premijos greičio taškų. Jūs turite teisę į tai, kai pateiksite paraišką iki 2020 m. Kovo 31 d.

Jei įvykdysite reikalavimus ir vėliau patvirtinsite, gausite kortelę jokių metinių mokesčių prie jo pritvirtintas. Be to, kortelių turėtojai gali uždirbti 1,25 greičio taškus už kiekvieną išleistą dolerį. Vien tik per pirmuosius 12 mėnesių galite uždirbti 160 000 taškų.

„Westpac Altitude Black Mastercard®“ paruošia kelią kortelių turėtojams uždirbti iki 80 000 greičio premijos taškų. Norėdami tai padaryti, jie turi išleisti 4000 USD leidžiamiems pirkimams, per 90 dienų nuo patvirtinimo.

Kita vertus, „American Express Westpac Altitude Black Card“ nariams galima išleisti 20 000 premijų, kurie išleidžia mažiausiai 3000 USD vertės reikalavimus atitinkančius pirkinius, jei tai įvyks per 90 dienų nuo sąskaitos patvirtinimo..

Pridėtos premijos

Su šia kortele yra daugybė privilegijų, tokių kaip du nemokami „Economy“ sėdynių atnaujinimo kuponai. Nors jos prieinamos kiekvienais metais, jas įsigyti galima tik tada, kai kortelės turėtojas ją išleidžia „Virgin Australia“ skrydžiams savo „Mastercard“ kortelėje, kad galėtų jas naudoti pasirinktuose vidaus skrydžiuose..

Kortelių turėtojai netgi gauna tai, kas apibūdinama kaip 2 nemokami apsilankymai poilsio kambaryje kiekvienais metais „American Express“ Australijos tarptautiniuose oro uostuose. „Black Mastercard“ uždirbs jums 2 nemokamus apsilankymus „Virgin Australia“ namų erdvėje. Žinoma, tinkamumo kriterijai vis dar taikomi abiems.

Šios kortelės paketo neigiama pusė yra ta, kad po pirmųjų metų medaus mėnuo pradeda nykti. Kortelių turėtojų patirtis a reikšmingas metinio mokesčio padidėjimas iš 499 USD p.a. Tai suskaidoma iki 199 USD p.a. „American Express“ kortelėms (praėjusiais metais padidėjo nuo 99 USD už metus); 250 USD p.a. skirtas „Mastercard®“. Be to, yra papildomi 50 USD nuo „Velocity Rewards“ pasirinkimo mokesčio, tačiau tai atrodo tik „Mastercard®“ nariams..

Nors jie turi tam tikrų panašumų, pavyzdžiui, jų pirkinių palūkanų norma yra tokia pati, esant 20,24% per metus („Mastercard®“ jų sąrašą nurodo kaip kintamą pirkimo normą), abi paketo kortelės skiriasi kitais reikšmingais būdais: minimali „Amex“ kredito riba yra 3 000 USD. tuo tarpu „Mastercard®“ yra daug reikšmingesnė - 15 000 USD.

# 7 - Sandraugos banko mažų mokesčių auksas

Geriausia palūkanų kredito kortelė

Pirkimo rodiklis: 0% p.a. Per pirmuosius 15 mėnesių po atidėjimo laikotarpio grįš 19,74%.

Dienos be palūkanų: Iki 55 dienų

Metinis mokestis: Pirmaisiais metais - 0 USD, po to imamas 89 USD, jei praėjusiais metais neišleisite mažiausiai 10 000 USD.

Daugiausiai laisvų dienų: Netaikoma

Pavėluoto mokėjimo mokestis: 20 USD

Balanso pervedimo norma: 5,99% p.a. bet tik 5 menesius, po to ji grįžta i 21.24 p.a.

Tai leidžia dosniai taupyti su: 0% pirkimo palūkanų norma ilgą 15 mėnesių laikotarpį, jei kreipiatės 2020 m. vasario 29 d. arba anksčiau. Tai yra viena iš nedaugelio kortelių, siūlančių ir nemokamas palūkanų normas, be 0 USD jūsų pirmųjų metų metiniuose mokesčiuose..

Yra ir kitų naudingų sąlygų, kurias kortelių turėtojai turėtų atsiminti ir iš to išnaudoti savo galimybes.

Ko dar tikėtis

Nariai, kurie pasinaudoja šiuo susitarimu, gaus ne tik nemokamą metinį mokestį, bet kortelės išdavėjas ir toliau atsisako savo metinio mokesčio kiekvienais metais, jei kortelės turėtojas gali išlaikyti mažiausiai 10 000 USD išlaidų praėjusiais metais..

Išlaidos taikomos tik avansams grynaisiais ir pirkiniams. Jei to nepadarysite, metinis mokestis grįžta į metinius 89 USD. Net jei jie negali išplėsti šio metinio mokesčio pranašumo, kortelių turėtojai turi parduotuvėje kitų vertų nemokamų bičių ir privilegijų, pavyzdžiui, moka 0% tarptautiniams mokesčiams (taip pat apima pirkimus internetu), plius nemokamas kelionių ir pirkimo draudimas.

Deja, kompensuoti šiuos mažus arba visai neegzistuojančius tarptautinius mokesčius yra tai, kad galų gale jūs patirsite praleiskite kitas privilegijas, kurias siūlo brangesnės kortelės tokios kaip atlygio programos, skirtos pagerinti kelionių patirtį.

Po pradinių 15 mėnesių palūkanų norma vėl tampa 19,74% p.a. Tačiau standartinis laikotarpis be palūkanų.

Kitos savybės

Tai yra „Mastercard“ tipas su apdovanojimus laimėjusios internetinės ir mobiliosios programos kuris suteikia prieigą prie jūsų banko paslaugų patogumą. Jos, kurios kelionių užsienyje draudimas draudžia jus 3 mėnesius, jis aprūpinamas tvirta draudimo politika, pavyzdžiui, pirkimo apsauga, kuri pakeičia ar pataiso jūsų pirkinius, jei jie bus pavogti, pamesti ar sugadinti per 90 mėnesių..

Nors ši kortelė yra gera kliūtis dėl jos palūkanų ir metinių mokesčių dovanų, kitos kortelės yra konkurencingesnės, jei turite balansą, kurį norite įtvirtinti. Be to, dabartiniai pirkimų (19,74%) ir grynųjų pinigų avansų (21,24%) tarifai yra aukšti.

Kadangi jos pirkimo procentas yra didelis, turėtumėte griebti šią kortelę tik tuo atveju, jei galėsite užtikrinti, kad kas mėnesį mokėsite visą likutį.

# 8 - „Westpac“ žemos įmokos kortelė

Geriausios kredito kortelės balanso pervedimams

Pirkimo rodiklis: 13,74% p.a.

Dienos be palūkanų: 55 dienos

Metinis mokestis: 59 USD p.a.

Pavėluoto mokėjimo mokestis: 15 USD

Balanso pervedimo norma: 0% p.a. balanso pervedimai per pirmuosius 16 mėnesių.

Kodėl reikia atlikti balanso pervedimą? „NerdWallet“ asmeninių finansų specialistų teigimu, „Likučio pervedimas leidžia perkelti skolas iš vienos kredito kortelės į kitą kortelę su mažesne palūkanų norma - geriausia 0%“.

Būtent tai padeda padaryti „Westpac Low Rate“ kortelė, turinti 0% balanso perkėlimo greitį. Su mažu metiniu mokesčiu, jo konkurencingo balanso pervedimas, Pasirinkdami „SmartPlan“ įmokas, kortelių turėtojams ji suteikia galimybę sutaupyti nepaprastai daug išlaidų.

Kitos svarstomos išlaidos

Nors balanso perkėlimo greitis trunka 16 mėnesių, jo arsenale yra ir kitų išlaidų taupymo funkcijų, tokių kaip palyginti mažas - 13,74%. Ši kortelė puikiai tinka žmonėms, norintiems kortelės su minimaliais priedais rOck dugno mokesčiai lydimas daugelio kitų jos operacijų, tokių kaip 2% avansiniai mokesčiai vietiniame ar užjūrio regione.

Tačiau trūkumas yra tas, kad šis trokštamas nulinio balanso perkėlimas ilgainiui grįžta į a aukšta grynųjų pinigų avanso norma iš 21,49% p.a. pasibaigus įvadiniam laikotarpiui. Bet bent jau tai pasaldina gana kuklus 59 USD metinis mokestis.

# 9 - „American Express“ kreditinė kortelė su mažu tarifu

Geriausia kreditinė kortelė be metinio mokesčio

Pirkimo rodiklis: 8,99% p.a., 0% įvesto BNP už pirkinius 15 mėnesių, tada kintama GPL, nuo 14,49% iki 25,49%.

Dienos be palūkanų: 55 dienos

Metinis mokestis: 0 USD

Daugiausiai laisvų dienų: Netaikoma

Pavėluoto mokėjimo mokestis: 30 USD

Balanso pervedimo norma: 0% p.a. pervedant likučius per pirmuosius 15 mėnesių, po to su 1 proc.

Kas yra vardu, garsiai paklausė Šekspyras. Jei rožė kitu pavadinimu vis dar kvepia saldžiai, tada „American Express“ Mažas tarifas Kreditinė kortelė vis dar įvykdo savo pažadą padėti jums sumažinti išlaidas, derinant metinių mokesčių politiką su minimaliomis papildomomis priemonėmis.

Nors tai ir nenuostabu kortelė, ji turi kuklias privilegijas, taip pat apsaugą nuo pirkimo ir grąžinimo draudimo.

Atsižvelgiant į nedidelę naudą, tai skatina ir šį pranašumą pirmą kartą turintiems kortelių savininkams, kuriems to dažniausiai reikia labiau nei kitiems. Ši kortelė siūlo įvadinis 0% p.a. palūkanų norma pirmuosius 12 mėnesių, kai naujas „Amex“ kortelės turėtojas paprašo pervesti likučius jų paraiškos pateikimo metu.

Yra vienkartinis pasiūlymas, grąžinus 1% balanso pervedimo mokestį. Didžiausias balanso pervedimo limitas yra 10 000 USD. Tai taip pat ateina su minimaliu 1 000 USD kredito limitu, kuris paprastai yra tinkamas pirmą kartą kortelių turėtojams kurie tikriausiai vis dar mokosi atsakomybės už kredito išlaidų valdymą.

Dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį

Dėl šių bendrų savybių ji tampa viena konkurencingiausių pigių kreditinių kortelių. Nepaisant to, jis turi savo trūkumų, pavyzdžiui, pataikauja santykinai didelę 30 USD delspinigių baudą jei praleidote minimalius mokėjimus.

Kitas šios kortelės turėjimo trūkumas yra tas, kad „America Express“ (Amex) kortelės nebuvo tokios plačiai pripažintos kaip „Visa“ ar „Mastercard“. Tačiau vis daugiau parduotuvių, tokių kaip restoranai, dideli mažmenininkai, pavyzdžiui, universalinės parduotuvės ir prekybos centrai.

Nors tai neturi atlygio programos, jis pateikiamas su kai kuriais išskirtiniais apsipirkimo pasiūlymais ir akcijomis per „American Express“ tinklą. Jis siūlo mokėjimus mobiliesiems per tokias sistemas kaip „Samsung Pay“, „Apple Pay“ ar „Google Pay“.

Kiti pranašumai yra internetinės apsaugos nuo sukčiavimo garantija, galimybė naudotis sąskaitos visą parą saugumu. Tai taip pat leidžia į sąskaitą įtraukti 4 nemokamus kortelių savininkus.

# 10 - NAB mažos kainos platinos kortelė

Geriausia mažų palūkanų kredito kortelė

Pirkimo rodiklis: 0% p.a. pirmus 15 mėnesių, vėliau grįžta į 13,99 proc..

Dienos be palūkanų: 55 dienos

Metinis mokestis: 100 USD

Daugiausiai laisvų dienų: Netaikoma

Pavėluoto mokėjimo mokestis: 30 USD

Balanso pervedimo norma: 0% p.a. už balanso pervedimus 6 mėnesiams, tačiau 2% mokestis. Balanso pervedimo grąžinimo norma pagal nutylėjimą grąžina 21,74% grynųjų pinigų avanso normą p.a..

„NAB“ žemos kainos platinos kortelė yra viena mažiausių - 13,99 proc., O tai nėra pati geriausia savybė. Pirmuosius 15 kortelės turėjimo mėnesių jūs faktiškai mokėsite a nulinė palūkanų norma už pirkinius.

Metinis mokestis tik 100 USD, ši kortelė yra ideali tiems, kurie turi kredito kortelių skolas, kurie gali pasinaudoti 0% p.a. balanso pervedimas. Tačiau tie, kurie bando tuo pasinaudoti, turėtų būtinai pasirūpinti, kad išmokėtų paskolą nepasibaigus 6 mėnesių balanso pervedimo laikotarpiui..

Pasibaigus šiam laikotarpiui, grynųjų pinigų avanso norma vėl grįš į aukštą 21,74%, o likusi likučio dalis pradės pritraukti normalią normą. Be to, reikia mokėti ir už 2% balanso pervedimo mokestį.

Kada negauti NAB

Tačiau jei esate apkrauti didele skola, gali būti geriau apsvarstyti kortelę, kurios galiojimo laikas yra ilgesnis nei 6 mėnesiai, ypač jei kortelė pervedama nemokamai. Bet net jei pasirinksite eiti su NAB „Low Rate Platinum“ kortele ir negalėsite sumokėti skolos per 6 mėnesius, kortelė yra palyginti žemas pirkimo procentas - 13,99% vis tiek turėtų būti gera žinia jums.

Konkurencingos palūkanų normos kartu su NAB kreditine kortele daro papildomą kortelę su tokiomis privilegijomis kaip asmens draudimas, kelionių draudimas ir asmeninio konsjeržo paslauga. Tai leidžia be papildomų mokesčių pridėti dar vieną kortelę ir yra sustiprinta NAB apsauga nuo sukčiavimo.

Tai NAB gynybos apsauga veikia aktyviai, kad aptiktų sukčiavimą ir suteiktų jums ramybės, kurios esate vertos. Tačiau tai yra platinos kortelės, kuriai netaikoma jokia atlygio programa, keista.

Ar verta keliauti??

Ši kortelė taip pat yra puikus kelionės draugas patikimas nemokamas kelionių draudimas norėdamas apsaugoti tave, kai esi išvykęs. Jei kortelės savininkas išleidžia tik 500 USD apgyvendinimo ar transportavimo išlaidoms, planuodamas su NAB „Low Rate Platinum“ kortele, jie padengs užjūrio medicinos išlaidas ir kitas galimybes, pavyzdžiui, pamestą lagaminą ir kelionės atšaukimą..

Kortelėje yra asortimentas su plačiu nemokamu draudimu, kurių iš viso yra septyni. Šis draudimas padengia nepatogumus tarp valstybių, transporto įvykius, kainų apsaugą ir buitinių viešbučių įsilaužimus.

Jos kainos / pirkimo apsaugos draudimas yra ganėtinai išradingas, nes jis tai padarys suteikia jums galimybę patraukti geriausius pasiūlymus galite rasti, nes NAB yra, kad grąžintų jums skirtumą tarp sumokėtos ir reklamuojamos kainos, jei jis yra mažesnis. Be Australijos gamintojo garantijos naujiems buitiniams prietaisams, NAB turi ir išplėstinį garantinį draudimą, kuris savo nariams suteikia papildomą 12 mėnesių pratęsimą.

Kreditinių kortelių pirkimo vadovas

Pirkdami kreditines korteles reikia atsižvelgti į įvairius dalykus. Pažvelkime į įprastus kredito kortelių tipus, funkcijas, į kurias reikia atkreipti dėmesį, ir dažniausiai užduodamus klausimus:

Kreditinių kortelių tipai

Paprastai yra trys pagrindinės kredito kortelių rūšys, atsižvelgiant į jų teikiamą kreditą:

 • Kintamasis kreditas: Jiems taikoma maksimali skolinimosi riba, o jums leidžiama pirkti neviršijant šios ribos. Tačiau jūs esate įpareigoti kiekvieną mėnesį mokėti minimalią išmoką. Jūsų sumokėta suma gali būti bet kokia neapmokėtų mokesčių dalis, neviršijanti visos sumos. Jei atliksite dalinį mokėjimą, perkelsite likusią likutį arba grąžinsite skolą. Daugelis kreditinių kortelių laikomos atnaujinamosiomis kreditomis.
 • Mokėjimo kortelės: Anksčiau šias korteles išdavė mažmenininkai, kad galėtų jas naudoti tik savo įmonėje. Tačiau šiuo metu mokėjimo kortelės yra gana retos. Nors mokėjimo kortelės yra naudojamos panašiai kaip kreditinės kortelės, tačiau jos neleidžia turėti balanso: visi mokesčiai turi būti sumokėti visą mėnesį.
 • Tarnybinės kortelės: Kaip rodo vardas, šios kortelės yra susijusios su įvairiausiais paslaugų teikėjais, tokiais kaip tie, kurie teikia tokias komunalines paslaugas ir patogumus kaip elektra, dujos, sporto salė, mobilusis telefonas, kabelis, internetas ir pan. Šios paslaugos paprastai teikiamos suprantant, kad už jas bus mokama kas mėnesį. Daugelyje CRB ir kredito taškų sistemų dabar yra šių paslaugų mokėjimų istorija kaip dalis jūsų galutinio balo.

Kreditinių kortelių palyginimas

Kreditines korteles galima palyginti pagal daugybę funkcijų ir ypatybių. Pridėjome keletą trumpų komentarų apie elementus, kuriuos reikia dar patobulinti:

 • Rekomenduojamas kredito balas
 • Puikiai tinka
  • Kelionė
   • Kortelės leidžia uždirbti atlygį naudojant oro uostus ir viešbučius
  • Balanso pervedimas
   • Gerai norint sumokėti kredito kortelės skolas, ypač esant nulinėms ar žemoms įmokoms
  • Apdovanojimai
   • Siūlo privilegijas, tokias kaip pinigų grąžinimas ir atlygis už keliones
  • Premijų pasiūlymai
   • Registracijos premijos teikia riboto laiko pasiūlymus užsidirbti pinigų ar išmokų
  • Grynais pinigais
  • Dujos
  • Blogas kreditas
  • Mažos palūkanos / nulis procentų
   • Naudokite šią kortelę norėdami konsoliduoti esamą skolą ar sumokėti didelius pirkinius
 • Metinis mokestis
  • Nemokamai, 0 USD
  • Pirmųjų metų atsisakymas
 • Premijos pasiūlymas
  • Mėgaukitės vienkartine premija
 • Atlygio koeficientas
 • Įvadinis balandis
 • Išeinantis balandis
 • Pirkimo norma

Kreditinės kortelės DUK

Darbo pradžia - kaip veikia kreditas?

Kai nesuprantamas kažko tikslas, padidėja piktnaudžiavimo tikimybė. Todėl pirmasis veiksmingesnio ir atsakingo kredito kortelės naudojimo žingsnis yra suprasti, kaip ji skirta veikti.

„Kreditinė kortelė yra neužtikrintos asmeninės paskolos forma.“ Nors kreditinė kortelė yra plastikinė, ji turėtų būti vertinama taip pat atsargiai, kaip ir duosite kardą su dviem kraštais. Nes, kaip ir pastarasis, jis gali jums padėti ar pakenkti priklausomai nuo to, kaip jūs pasirinkote jį naudoti.

Kadangi paskola nėra užtikrinta jokiu užstatu, vienintelė priemonė yra tai, kad bankas įvertina jūsų kreditingumą ir tokiu būdu sumažina riziką, kad įvertinsite savo reputaciją tvarkydami savo finansinius įsipareigojimus..

Kaip sakoma, praeities veiksmai yra geriausias būsimo elgesio rodiklis. Štai kodėl labai svarbu išlaikyti gerą kredito rezultatą ir istoriją, nes tai potencialiems skolintojams - šiuo atveju kredito kortelių išdavimo įmonei - rodo, kad turite gerą skolinimosi ir lėšų grąžinimo patirtį.

Tinkamas arba puikus kreditas yra svarbiausi vartai, leidžiantys sutaupyti daug pinigų. Kreditai priklauso nuo pasitikėjimo ir reputacijos, todėl geros kredito istorijos receptas yra tai, kad laiku įvykdysite įsipareigojimus, sumokėdami sąskaitą laiku ir iki minimumo sumažinsite negrąžintą skolą..

Taigi, jei iš šio skyriaus sužinosite tik vieną dalyką, tegul būna taip, kad norėdami sutaupyti ir gauti naudos iš kreditinių kortelių, turite atsakingai gyventi vykdydami savo įsipareigojimus..

Kredito balui nustatyti naudojama informacija apima šią istorinę informaciją:

 • Jūsų vardu atidarytų kredito kortelių sąskaitų skaičius ir prie jų pridėta finansinė informacija, pavyzdžiui, jų skolinimosi limitai ir negrąžintas likutis, kurį šios sąskaitos šiuo metu sukaupė.
 • Mėnesio įmokų skubumas, vėlavimas ar praleidimas.
 • Nesvarbu, ar patyrėte kokių nors finansinių nesėkmių ir jų sunkumą, pvz., Bankrotus, automobilio perėmimą ir hipotekos draudimą.
 • Jūsų paimtos paskolos ir tai, kiek jos buvo grąžintos.

Šis sąrašas nėra baigtinis, tačiau turėtų parodyti dalykus, kuriuos turite stebėti, kad jūsų rezultatas būtų sveikas.

Kaip aš galiu sužinoti savo kredito reitingą Australijoje?

Norėdami tai padaryti, tiesiog paprašykite kredito ataskaitos iš nacionalinės kredito ataskaitų teikimo įstaigos (CRB), kurios yra akredituoti subjektai, išvardyti Australijos vyriausybės agentūros svetainėje.

Šiuo metu išvardytos yra šios:

 • „Equifax“, telefono numeris: 138 332
 • „Experian“, telefono numeris: 1300 783 684
 • iliuzija, telefono numeris: 1300 734 806

„Equifax“ (buvusi „Veda“) yra didžiausias Australijos kreditų ataskaitų teikimo biuras ir jis tave vertina pagal „Equifax“ balą, kuris yra skaičius nuo 0 iki 1200.

Turite pateikti identifikavimo informaciją, kad jie galėtų jus atpažinti, tačiau paprastai tai yra greitas procesas, todėl turėtumėte gauti skubų atsiliepimą ir rezultatą, kuriame būtų nurodyta visa jūsų kredito ataskaita..

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me