Kaip gauti „American Netflix“ Australijoje

„Netflix“ turi daugiau nei 158 milijonai abonentų (ir skaičiuojant ...).  


Tikriausiai tai yra daugiau nei tai, apie ką įmonės įkūrėjai galėjo pasvajoti, kai 1998 m. Pradėjo savo veiklą kaip video nuomos vietą. Tuo metu „Netflix“ išgarsėjo iš dalies dėl to, kad bendrovė pasiūlė neribotus DVD, kurie būtų išsiųstas į jūsų namus.

atrakinti „netflix“Kai ši idėja pirmą kartą pasirodė scenoje, ji buvo revoliucinė. Idėja, kad nereikia eiti į „Blockbuster“ išsinuomoti DVD, pakeitė viską. Amerikiečiai suvokė šią idėją.

2002 m. „Netflix“ turėjo tik 700 000 abonentų. Iki 2005 m. Jų abonementas išaugo iki 3,6 mln. Tai, ko suprato „Netflix“ ir tie, kurie buvo programos gerbėjai, nesuprato, kad renginyje buvo kažkas dar geriau.

2007 m. „Netflix“ pradėjo savo transliacijos funkciją. Taigi jums nereikėjo laukti DVD, kol atvyks į jūsų namus. Pagal pareikalavimą galėtumėte turėti savo pasirinktą filmą. „Netflix“ įkūrėjai teigė, kad jie buvo suinteresuoti pradėti transliuoti daug anksčiau, tačiau tuo metu interneto sparta to padaryti nepavyko.. Teisingai - jie pralenkė savo laiką.

Pradėjus augti „Netflix“ transliacijos populiarumui, ji buvo palaikoma žaidimų konsolių, delninių įrenginių ir televizorių srityje. Įdomu tai, kad tuo metu transliacijos paslaugos su „Netflix“ buvo prieinamos tik JAV.

Viskas pasikeis 2010 m., Kai Lotynų Amerika ir Kanada, taip pat 2011 m. Karibai galės naudotis „Netflix“ transliacijos paslauga. Tais pačiais metais „Netflix“ pradėjo gaminti savo originalų turinį. 2013 m. „Kortų namai“ debiutavo. Tai buvo neginčijamas hitas.

Atrodė, kad „Netflix“ turėjo vieną pasisekimą po kito. Pažvelkite tik į tokias programas:

 • Svetimi dalykai
 • Oranžinė yra nauja juoda
 • Karūna

„netflix“ programavimas

2012 m. „Netflix“ padarė apynių tvenkinyje ir tapo prieinama Jungtinėje Karalystėje. Netrukus po to, kai tapo „Netflix“ galima įsigyti daugelyje pasaulio rinkų.

TL; DR - Gaukite VPN (virtualų privatų tinklą).

�� TD; LR - Vienintelis tikras sprendimas norint gauti nuolatinį veikiantį „Netflix“ prieigos sprendimą yra naudojant VPN. Nors kelios svetainės rekomenduoja naudoti tarpinius serverius ar net TOR, jie nepasakoja tau visos istorijos. Tarpiniams serveriams trūksta šifravimo ir saugumo, kurį suteikia VPN, naudodamas TOR. Tai visiškai sumažina jūsų greitį iki maksimalios KB / s vertės..
�� Bet, prašau, prašome, ką darote, venkite „nemokamų“ VPN. Net geriausi nemokami VPN yra keliolika centų. Mes jums labai rekomenduojame Laikykitės atokiau nuo nemokamų VPT nes jie paprastai nėra geriausi „Netflix“ sprendimai. Jų saugumo politika dažnai yra žiauri ir gali padaryti jūsų įrenginį pažeidžiamą išpuolių. Jų greitis yra labai lėtas. Jie turi siaubingą registravimo politiką, todėl stebi jūsų lankomas svetaines ir tai, ką darote prisijungę.

Jei norite geriausių VPN, siūlome bet kurį iš trijų:

 1. Perskaitykite visą mūsų „NordVPN“ apžvalga arba aplankyti „NordVPN“
 2. Peržiūrėkite naujoką „Surfshark“, teikiančią transliavimo paslaugas ne tik „Netflix“, bet ir HBO, „Hulu“, „Amazon Prime“ bei dar 12 kitų parduotuvių.. Apsilankykite „Surfshark“ arba perskaitykite mūsų apžvalgą.
 3. Jei biudžetas kelia mažiau rūpesčių, eik su „ExpressVPN“. Jie yra šiek tiek greitesni „Nord“ ir „SurfShark“ ir turi gražesnę vartotojo sąsają savo programose mobiliesiems ir staliniams kompiuteriams.

Atvirai kalbant, jūs negalite suklysti naudodamiesi nė viena iš aukščiau paminėtų trijų VPN paslaugų. Jie visi veikia maždaug taip pat ir leis jums žiūrėti mėgstamus „Netflix“ pasirodymus iš bet kurios Australijos vietos.

Reikia daugiau informacijos? Skaitykite toliau..

JAV „Netflix“ nėra „visame pasaulyje“ „Netflix“

Keliautojai iš JAV dažnai stebisi, kai nori Australijoje žiūrėti amerikietišką „Netflix“ ir nemato daugelio mėgstamų laidų. To priežastis yra ta, kad Amerikos „Netflix“ Australijoje yra blokuota.

Žinoma, galėsite žiūrėti „Netflix“, bet kai būsite Australijoje praleisite ne vieną turinį. Jūs taip pat gaunate gana daug turinio, atsižvelgiant į tai, kaip į tai žiūrite.

„Netflix Australia“ turi didelę filmų biblioteką. Australai gauna prieigą prie „Netflix“ originalaus turinio. Tai apima TV laidas, filmus, programas vaikams, dokumentinius filmus ir specialius komedijų filmus.

Kaip papildomą premiją australų vartotojai gauna prieigą prie australiškų pavadinimų, kurių JAV žiūrovai nėra matę ir daugeliu atvejų niekada negirdėję. Galiausiai kai kuriais atvejais Australijos žiūrovai gali transliuoti pasirodymus, kai pasirodo nauji epizodai, tuo tarpu JAV abonentai turi laukti, kol visas sezonas bus baigtas.

Didžiausias skirtumas, kurį pamatysite yra žiūrint į licencijuotą turinį. Pavyzdžiui, Draugai, nepaprastai populiarus JAV televizijos serialas, pasiekiamas JAV „Netflix“. Bet jo negalima rasti „Netflix Australia“. Tas pats pasakytina ir apie tokias laidas:

 • Nusikalstami protai
 • Breaking Bad
 • Vaikščiojantis numirėlis
 • Antgamtiška

Tiesa, kai kuriuos pasirodymus galite pamatyti konkuruojančiose srauto platformose. Tik ne „Netflix“. Tai taip pat teisinga, jei žiūrite Keršytojai: Begalybės karas ir Neįtikėtini dalykai 2.

Išlaidų palyginimas: JAV „Netflix“ ir Australijos „Netflix“

Įdomus faktas yra tai, kad australai už „Netflix“ nemoka kur kas mažiau nei JAV gyventojai. Australijos gyventojai pradinį paketą gali įsigyti už 9,99 USD per mėnesį. Už 13,99 USD per mėnesį jie gali būti transliuojami dideliu gyliu. Kainuodami po 17,99 USD per mėnesį, australai gali gauti geriausius „Netflix“ pasiūlymų paketus rajone su visais pridėtais varpeliais ir švilpuku.

Jungtinėse Valstijose 2020 m. Standartiniu „Netflix“ paketu padidėja 18 procentų. Tai kainuos nuo 10,99 USD per mėnesį iki 12,99 USD per mėnesį. „Premium“ planas šoktels nuo 13,99 USD per mėnesį iki 15,99 USD per mėnesį. O pagrindinis planas eina nuo 7,99 USD per mėnesį iki 8,99 USD per mėnesį.

Kad būtų sąžininga, „Netflix“ daug dirba, kad jų turinys taptų visuotinis. Tačiau kyla nemažai licencijavimo problemų. Taigi kyla klausimas, kaip australai, norintys žiūrėti JAV „Netflix“, gali patekti į JAV biblioteką? Yra keletas variantų.

Kaip veikia „Netflix“ geografinis blokavimas?

Trumpai tariant, geografinis blokavimas įvyksta, kai turinys, kurį norite žiūrėti, yra užblokuotas jūsų geografinėje vietoje, panašiai kaip tinklalapių blokavimas. „Netflix“ naudoja geografinį blokavimą kaip būdą padalinti pasaulį į rinkos segmentus. Tai leidžia jiems parduoti savo produktus skirtingomis kainomis, padidinant pelną, palyginti su viena kaina ir viena politika visame pasaulyje.

„Netflix“ nėra vienintelė srautinių transliacijų bendrovė, kuri tai daro. Ir tai ne visada veikia JAV naudai. Pavyzdžiui, JK gyventojai JAV gali būti šokiruoti, kai „BBC iPlayer“ neveikia.

Kaip „Netflix“ žino, kurioje šalyje esi? Pagal jūsų IP adresą. Kiekvienas kompiuteris ar prie interneto prijungtas įrenginys turi IP adresą. Taigi, kai jūs lankotės svetainėse, IP adresas nurodo internetą, kur siųsti informaciją.

Kitas puikus pavyzdys čia yra „Youtube“, kuris taip pat blokuoja turinį, atsižvelgiant į jūsų geografinę vietą. „Youtube US“ nėra „Youtube Australia“, net jei ji taip atrodo. (Skaityti daugiau: atblokuoti „YouTube“)

Jūsų IP adresą teikia jūsų IPT arba interneto paslaugų teikėjas. Tokiu pat būdu, kaip fizinis adresas nurodo pasauliui, kuriame esate, taigi jūsų IP adresas rodo jūsų vietą, todėl jus lengva sekti..

Srautinio transliavimo paslaugos gali naudoti šią informaciją, kai nusprendžia, kokį turinį vartotojams turėtų būti leista pamatyti atsižvelgiant į jų vietą. Jei bandysite prisijungti naudodamiesi užblokuotu IP adresu, gausite baisųjį „Netflix“ klaidos ekraną.

nepavyko prisijungti prie „netflix“

Tai atsitinka net tada, kai mokate už tokią paslaugą kaip „Netflix“. Amerikiečiai, keliaujantys atostogų ar verslo reikalais, tai matė iš pirmo karto.

Neribota prieiga prie „Netflix“

Ilgas ir trumpas dalykas yra tas, kad turite rasti būdą, kaip gauti srautinio perdavimo paslaugą, kad patikėtumėte, jog esate kitoje geografinėje vietoje. Yra keletas perspektyvių būdų tai padaryti, tačiau mes sutelksime dėmesį tik į geriausią veikiantį sprendimą norėdami gauti „Netflix US“.

Atminkite, kad norite turėti tinkamą įrankį tinkamam darbui atlikti. Pvz., Turėdamas geriausią slaptažodžių tvarkyklę, nepadarysite nieko, kad apsaugotumėte prisijungimus nuo patekimo į netinkamas rankas. Taigi, išleisdami pinigus už netinkamą sprendimą, kad išvengtumėte geografinio blokavimo, jūs tik nusivilsite ar dar labiau pakenksite internetiniam privatumui.

Apatinė eilutė, gaukite bet kurį iš žemiau aprašytų VPN. Tai yra geriausi „Netflix“ VPN.

# 1 „NordVPN“ - geriausias „Netflix“ srautinio perdavimo sprendimas

Nuo jų pradžios „NordVPN“ visada buvo viršuje. Turėdamas daugiau nei 5000 serverių visame pasaulyje, „NordVPN“ apima didžiulę geografinę teritoriją, apimančią 6 žemynus, teikiančią paslaugas visiems, kuriems reikia apsaugos.

Su jų nuosavybės teise „SmartPlay“ technologija, dauguma, jei ne visi iš jų 5000 serverių galėtų gauti prieigą prie JAV „Netflix“ ir bet kurio kito „Netflix“ ir transliuoti be jokių klaidų. Negaunate to su jokiu kitu VPN teikėju.

Argumentai už

 • „SmartPlay“ technologija
 • Atblokuoja „Netflix“ iš bet kurios šalies
 • „OpenVPN“ protokolas su AES-256 bitų šifravimu
 • Nemokamas bandymas
 • Pinigų gražinimo garantija
 • Nulio registravimo politika

Minusai

 • Greitis kartais gali būti gana nenuoseklus

„NordVPN“ yra brangesnis už daugelį mokamų VPT. Tačiau kai tik pradėsite ieškoti galimų planų, pastebėsite, kiek pradėsite taupyti, kai žiūrėsite į ilgesnius terminus. Tiesą sakant, mėnesinės išlaidos sumažėja tiek, kad jos tampa vienu pigiausių VPN planų, kuriuos galite bet kada gauti, jei pažvelgsite į jų 3 metų planą..

 • Mėnesis į mėnesį - 11,95 USD kiekvieną mėnesį.
 • Metinis - 83 USD per metus arba 6,99 USD per mėnesį.
 • 2 metų planas - 95,75 USD dvejiems metams. Tai suskaidoma iki 3,99 USD per mėnesį.
 • 3 metų planas - išankstinė įmoka yra 107,55 USD arba maždaug 2,99 USD per mėnesį.

Puiku, kad tai visi „NordVPN“ planai pateikiami naudojant 7 dienų nemokamą bandomąją versiją. Ji taip pat turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jei per pirmąsias trisdešimt dienų jums nepatinka tai, ką matote, galite jį išjungti ir susigrąžinti visus pinigus

Jei norite išlaikyti privatumą, galite pasitikėti „NordVPN“. Kalbant apie filmus, kuriuos transliuojate JAV „Netflix“, tai gali būti nemenka problema. Tačiau kalbant apie kitą internetinę veiklą tai gali būti didesnis dalykas.

nordvpn registravimo politika

Apskaitos firmos patikrino „NordVPN“ ir šios įmonės liudija, kad sakydamos, kad nevykdo žurnalų, netvarko žurnalų.

# 2 „Surfshark“ - pigiausias „Netflix“ srautinio perdavimo sprendimas

„NordVPN“ yra gerai žinomas „Netflix“ transliacijos arenoje dėl daugybės serverių. Turėdamas tiek serverių, „Netflix“ sunku blokuoti bet kurį iš jų.

„NordVPN“ kainuoja nemažą pokyčių paketą, palyginti su mūsų sąrašo antrame sąraše. „Surfshark“ neturi problemų prisijungti prie „Netflix“ ir tai yra maždaug pusė „NordVPN“ kainos. „Netflix“ kaskart didinant savo kainas, jaučiasi gerai naudoti VPN, kuris nekainuoja beveik tiek pat, kiek pati „Netflix“ prenumerata..

Argumentai už

 • Pigiai
 • Atblokuoja „Netflix“ iš bet kurios šalies
 • Aukščiau pramonės standartinis šifravimas
 • Nulinė registravimo politika
 • Paprasta naudoti

Minusai

 • Mažiau serverių nei kitos parinktys

Kai pasirenkate naujesnę įmonę teikti tokią pat svarbią paslaugą kaip geografinių apribojimų panaikinimas, kai naudojate „Netflix“, prasminga būti skeptiškam. Naujo vaiko pabuvimas bloke gali atrodyti kaip pavojingas žingsnis. Kalbant apie „Surfshark“, jis iš tikrųjų yra gana saugus.

„Surfshark“ yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie nori apeiti geografinius apribojimus, iš esmės nemokėdami kitos „Netflix“ prenumeratos. Sąžininga, kad kiti VPT už savo paslaugą imasi priemokos, nes daugelį metų tiekė kokybiškus šifravimo tunelius. Taip pat teisinga, kad „Surfshark“ atėjo ir pasiūlė tos pačios kokybės paslaugas už nedidelę kainos dalį.

Mes labai rekomenduojame pažvelgti į „Surfshark“ svetaines ir sužinoti apie jų dabartinę įvadinę kainą. Jei vis dar skeptiškai žiūrite į šį VPN, daugiau informacijos rasite „Surfshark“ apžvalgoje.

# 3 „ExpressVPN“ - puikus greičio ir saugumo balansas

Jei dėl tam tikrų priežasčių „NordVPN“ nėra jums tinkamas pasirinkimas, mūsų kita rekomendacija sąraše būtų „ExpressVPN“. Tai Britanijos Mergelių salų VPN paslauga. Jis siūlo daugybę nuostabių funkcijų ir turi fenomenalią galią.

Panašiai kaip ir „NordVPN“ pasiekiamumas, „ExpressVPN“ taip pat turi didžiulį tinklą, šiuo metu turintį 3000 serverių 160 miestų, esančių 90 šalių. Tiems, kas domisi „Netflix“ stebėjimu JAV, jums bus malonu žinoti, kad JAV yra viena geriausių šio VPN aprėpties..

Argumentai už

 • Greitas greitis
 • Stiprus šifravimas
 • Veikia daugelyje platformų
 • Fenomeninis palaikymas
 • Veikia su JAV „Netflix“

Minusai

 • Vienu metu galite prijungti tik tris įrenginius
 • Šiek tiek brangesnis net ir per ilgiausią jų planą
 • Taškinis ryšys su „Netflix Australia“

Vienas iš „ExpressVPN“ trūkumų yra tas, kad su viena sąskaita galite sujungti tik tris įrenginius. Tačiau net tai nėra toks didelis neigiamas aspektas. Pagalvok apie tai, kiek prietaisų reikia daugumai žmonių, kad jie būtų prisijungę prie VPN vienu metu? Paprastai tik vienas. Ir jei jums reikia prijungti visą savo namą, „ExpressVPN“ siūlo VPN maršrutizatoriaus palaikymą. (Skaityti daugiau: geriausias VPN maršrutizatorius)

Kitas neigiamas aspektas yra kaina. „ExpressVPN“ yra vienas iš brangiausių VPN, kurį ketinate rasti. Jei perkate jų paslaugas kiekvieną mėnesį, kiekvieną mėnesį išleisite 12,95 USD. Jei naudositės jų šešių mėnesių paslauga, iš anksto sumokėsite 59,95 USD, o tai vidutiniškai viršija 9,99 USD per mėnesį. Jei lankysitės jų 15 mėnesių programoje, sumokėsite išankstinį 99,95 USD mokestį. Tai suskaidoma iki 6,67 USD per mėnesį.

Dar du dalykai, kurie mums patinka „ExpressVPN“, yra jų klientų aptarnavimas ir jų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. „ExpressVPN“ yra įsitikinę savo produktu, kad net ir sumokėję už produktą turite per 30 dienų susigrąžinti pinigus, nepateikdami jokių klausimų.

Klientų aptarnavimas naudojant „ExpressVPN“ yra vienas iš geriausių, ką mes matėme. Mes ne kartą kalbėjomės su jų technine pagalba ir visada manėme, kad jie yra gerai žinantys, paslaugūs ir labai prieinami.

„ExpressVPN“ klientų aptarnavimo galimybės

Norint pridėti dar vieną plunksną prie „ExpressVPN“ dangtelio, jų privatumo politika nėra priekaištų. Vėl ir vėl vyriausybės mėgino prieiti prie informacijos apie savo klientus. Tačiau kadangi „ExpressVPN“ išpildė savo pažadą, ji neturi jokių žurnalų savo klientams.

išreikšti vpn privatumo politiką

Taigi kai vyriausybės ar kitos institucijos bando sulaikyti šiuos žurnalus, „ExpressVPN“ gali sąžiningai pasakyti, kad jų nėra.

# 4 „VyprVPN“ - nuostabus funkcionalumas + greitis ir saugumas

VyprVPN yra a Šveicarijoje įsteigtas VPN, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas privatumui. Jie siūlo daugiau nei 700 serverių ir daugiau nei 70 serverių vietų. Pagrindinis šio VPN pliusas yra tai, kad jie valdo ir valdo visus savo serverius. Jie nenaudoja jokių trečiųjų šalių.

Jų paslauga veikia daugelyje platformų, įskaitant „Apple TV“ ir „Android TV“. Nepriklausomas auditas parodė, kad „VyprVPN“ netvarko žurnalų.

„VyprVPN“ turi gana paprastus kainų planus. Šie planai leidžia pasirinkti, ar mokėsite kasmet, ar mokėsite kiekvieną mėnesį.

Argumentai už

 • Chameleono protokolas
 • Įrodyta, kad nėra registravimo politikos
 • Tiesioginių pokalbių palaikymas
 • Veikia su JAV įkurtu „Netflix“
 • 3 dienų nemokamas bandymas

Minusai

 • Nėra pinigų grąžinimo garantijos
 • Problemos jungiantis Kinijoje
 • Problemos dėl jų „Windows“ kliento

Pagrindinio mėnesio plano pasirinkimas bus 9,95 USD per mėnesį. Tai leidžia trims įrenginiams vienu metu prisijungti prie paslaugos. Jei mokate už visus metus, tą pačią paslaugą gausite už 60 USD per metus arba penkis dolerius per mėnesį.

Jei pasirinksite jų priemokų planą, turėsite galimybę mokėti 12,95 USD per mėnesį kas mėnesį arba užsisakyti vienerius metus 80 USD per metus, o tai suskaidoma iki 6,67 USD per mėnesį. Naudodami „premium“ planą, galite sujungti penkis įrenginius ir naudotis jais patentuotas Chameleono protokolas skirtas apeiti paslaugas, kurios yra skirtos blokuoti VPN srautiniu būdu.

Kodėl turėtumėte naudoti VPN??

Kai naudojate VPN norėdami apeiti „Netflix“ geografinį blokavimą, turite papildomą pranašumą, jei galėsite saugiu ryšiu prijungti savo įrenginį prie serverio ar kito įrenginio..

Galite tęsti naršymą ir srautinį perdavimą, žinodami, kad visa internete perduodama informacija yra užšifruota ir negali būti perimta. Trys mūsų apžvelgti VPT siūlo žvaigždės greitį, žvaigždžių paslaugas ir yra visiškai įsipareigoję padėti išlaikyti jūsų privatumą. Geriausia, kad jie buvo išbandyti ir parodyti, kad jie dirba su JAV „Netflix“.

Ar mano VPN yra vienintelė galimybė?

Už mūsų pinigus VPN gavimas yra geriausias pasirinkimas norint išvengti „Netflix“ geografinio blokavimo. Tačiau tai nėra vienintelis jūsų pasirinkimas. Išmanieji DNS tarpiniai serveriai yra skirti nukreipti srautą, atsižvelgiant į geografinę vietą. Tai reiškia, kad kai jūsų eismas bus užblokuotas už JAV ribų, jis bus nukreiptas į JAV. Srautas, nukreiptas naudojant išmaniuosius DNS tarpinius serverius, nėra šifruojamas. Tai gali turėti tam tikrų pliusų, kai kalbame apie transliaciją.

 • Kadangi tik nedidelė srauto dalis yra nukreipiama, pralaidumo greitis išsaugomas.
 • Jį nustatyti labai paprasta, net jei su kompiuteriais nesiseka.

Paslauga veikia pakeičiant DNS adresą, kurį jums priskyrė jūsų interneto paslaugų teikėjas, nauju, kuriame nėra jokios informacijos apie jūsų tikrąją geografinę vietą..

Kaip veikia intelektualusis DNSJūsų ryšio su svetaine, kurią norite pasiekti, užklausa yra perimta. Bet kokia informacija, kuri gali nutekinti jūsų geografinę vietą, pakeičiama naujais duomenimis, nurodančiais vietą, iš kurios norite pasiekti geografiškai užblokuotą turinį. Mūsų diskusijos tikslais visa informacija, pagal kurią jūs esate Australijoje ar bet kurioje kitoje šalyje, yra pakeičiama informacija, kuri leidžia atrodyti, kad esate JAV.

Tai gali atrodyti gyvybinga, jis neveikia visą laiką. Aišku, galite gauti prieigą, bet tik bandę daug kartų perjungti vietas, kiekvieną kartą bandant žiūrėti.

Baigiamosios mintys

„Netflix“ turi labai daug nuostabaus turinio. Dėl licencijavimo apribojimų „American Netflix“ Australijoje nėra. Jei nusivylėte šiais apribojimais, yra variantų. Gali veikti intelektualusis DNS. Tačiau už mūsų pinigus geriausia naudoti VPN. VPT ketina paslėpti jūsų IP adresą ir tuo pat metu užšifruoti jūsų perduodamą ir gaunamą informaciją.

Iš keturių peržiūrėtų VPT, „NordVPN“ yra geriausias pasiekiant „Netflix“. Tačiau ir kiti du dirba gerai. Mes norėtume išgirsti jus. Kokių veiksmų ėmėtės norėdami transliuoti „Netflix US“ Australijoje? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje. Taip pat peržiūrėkite DUK skyrių, kur rasite atsakymus į kai kuriuos jūsų dažnai užduodamus klausimus apie „Netflix US“ transliaciją Australijoje. Ačiū už skaitymą.

DUK

Kl .: Ar Australijos VPN yra teisėtas?

A: Taip. VPN yra legalūs Australijoje. Kai naudojate VPN, norėdami apeiti geografiškai užblokuotą medžiagą, pvz., JAV „Netflix“, galbūt tai darysite priešingai nei teisių turėtojai. Tačiau apeiti geografinius apribojimus nėra tas pats, kas praeiti pro geriausią namų apsaugos sistemą kaimynystėje ir įsilaužti į namus. Kaip ir dauguma internetinių technologijų, Australijos įstatymai yra šiek tiek neaiškūs, kas yra ir kas neleidžiama. Šiuo metu Australijoje nėra įstatymų, draudžiančių jums naudoti VPN. Taip pat nėra neteisėta apeiti geografinius apribojimus.

Kl .: koks nemokamas VPN veikia su „Netflix“?

A: Nė vienas. Nemokami VPT nėra verti. Jų paslaugos yra lėtos, todėl net jei jiems pavyks išvengti „Netflix“ geografinių apribojimų, negalėsite transliuoti vaizdo įrašo. Nemokamos VPN paslaugos tave vertina kaip prekes. Jie vagia jūsų asmeninę informaciją ir dažnai naudojasi šia informacija, kad užsidirbtų pinigų sau.

Kl .: Ar galiu žiūrėti amerikietišką „Netflix“ Australijoje be VPN?

A: Išmanusis DNS gali padėti jums žiūrėti JAV „Netflix“ Australijoje nenaudojant VPN. Vis dėlto saugiausias ir patikimiausias gaisro būdas yra naudoti tokį VPN, kaip „NordVPN“, „ExpressVPN“ ar „VyprVPN“..

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me