Kaip gauti „NordVPN“ kuponą

Yra tiek daug VPN paslaugų teikėjų ir pasiūlymų, kurie skraido internete, kartais sunku apsispręsti, su kuo kreiptis. Dažnai tai mažėja dėl kainos. Geros žinios yra tai, kad vienas geriausių „NordVPN“ siūlo didelius nuolaidų paketus, kuriuos galite pasiekti tiesiogiai iš mūsų tinklalapio. Saugotis! Jūs taip pat pamatysite daugybė padirbtų kuponų ir paspaudimų masalų pasiūlymų kad tave gundytų.


Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip išvengti netikrų pasiūlymų ir kaip galite naudoti mūsų nuorodas į gauti teisėtą sandorį dėl „NordVPN“.

Ar jūsų „NordVPN“ kuponas yra netikras?

Greita „Google“ paieška parodys, kaip lengva sukčiauti spustelėjus filialų nuorodas, susietas su apgaulingu „NordVPN“ nuolaidos kodu. Kai kurie iš šių pasiūlymų neįtikėtinų, iki 100 procentų nuolaidų. Naudodami šias klaidinančias nuorodas negausite geresnių pasiūlymų, nei galite rasti čia.

Taigi, kaip sužinoti, ar kupono kodas yra padirbtas? Štai ką radome:

70% ir 90% OFF - tikrai?

Vėl 70 proc. Ir 90 proc. Kodėl gi ne tik atidavus nemokamai??

8 mėnesiai nemokamai? Ar tu tuo tikras?

Bet koks kuponas, kurį rasite bendroje svetainėje ar paieškos variklio rezultatuose puslapių, kurie pasiūlyti neįtikėtinai aukštą ar nerealų pasiūlymą yra klastotė. Spustelėję bet kokią nuolaidų nuorodos nuorodą, siūlančią 80, 90 ar 100 procentų nuolaidų, jūs arba pateksite į „NordVPN“ patikros puslapį ir įprastą nuolaidą, arba būsite nukreipti į suklastotą nukreipimo puslapį, kur jie bandys jums parduoti ką nors kitą..

Kadangi „NordVPN“ yra geriausias VPN šiandien, nenuostabu, kad daugelis mėgins pasinaudoti šia šlove. Tačiau ar nenorėtumėte, kad bendrautumėte su sąžininga įmone, tikinčia visišką skaidrumą, o ne pasinaudotumėte proga su žmogumi, kuris naudojasi klaidinančiais pasiūlymais, kad gautų jūsų verslą?

Kaip gauti teisėtą „NordVPN“ nuolaidą

Kaip lengva gauti „NordVPN“ nuolaidos kuponą? Tai akimirksniu. Tiesiog apsilankykite „NordVPN“, išsirinkite jums tinkamiausią planą, tada išsirinkite, kurį planą norite gauti. „NordVPN“ yra įsitikinęs, kad būsite patenkinti jų teikiamomis paslaugomis, jie siūlo vienos savaitės nemokamą bandomąją versiją ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Iš tikrųjų „NordVPN“ nepateikia nuolaidų kuponų, nes jie jau yra integruoti į jų paketus. Sutaupytos santaupos, kurias gaunate įgyvendindamos „NordVPN“ planus, yra tiesiog pakeistos jų filialų, kad atrodytų, jog santaupos gaunamos iš jų.

Prieš pradėdami eiti, prieš priimdami sprendimą, šiek tiek pažiūrėkite į įvairius jų pateiktus planus.

(Skaityti daugiau: „NordVPN“ apžvalga)

„NordVPN“ mėnesinė tarnyba

Šis planas skirtas tiems, kurie bijo įsipareigojimo. Mėgaukitės visomis funkcijomis ir funkcijomis, kurias siūlo bendrovė, naudodamiesi mokamu mėnesiniu įkainiu. Kainos yra 11,99 USD per mėnesį, mokama kas 30 dienų nuo jūsų aktyvios dienos, ir jūs galite išeiti iš paslaugos bet kada. Geriausia, kad įgyvendindami šį planą vis tiek galite pasinaudoti nemokama jų bandomoji versija ir pinigų grąžinimo garantija.

„NordVPN“ metinė prenumerata

Niekas nežino, kokia ateitis. Jei norite džiaugtis sutaupydami kas mėnesį teikiamas paslaugas, nepasirašydami ilgalaikės sutarties, protingas pasirinkimas yra vienerių metų prenumerata.. Planas kainuos vos 6,99 USD per mėnesį, apmokestinti iš anksto už 83,88 USD. Tai 41 proc. Sutaupymas per mėnesį teikiant paslaugas. Geriausia, kad vis tiek galėsite išbandyti nemokamai arba susigrąžinti pinigus, jei nesate patenkinti šia paslauga.

„NordVPN“ 2 metų prenumerata

Šis planas yra puikus vidurys, leidžiantis išvengti vargo kas mėnesį ar kasmet atnaujinant neprisiimant įsipareigojimų visus trejus metus. Jam gali būti suteiktas nemokamas bandymas ir pinigų grąžinimo garantija tai tik 3,99 USD per mėnesį. Už jūsų kortelę ar kitą mokėjimo parinktį iš anksto bus atsiskaitoma kas dvejus metus, iš viso už 95,75 USD. Tai yra 66 procentų sutaupymas, palyginti su mėnesine įmokų mokėjimo paslauga.

„NordVPN“ 3 metų prenumerata

Trejų metų planas yra geriausias būdas mėgautis „NordVPN“ santaupomis, tačiau už mažą kainą už prenumeratos galiojimą. Šis planas kainuos tik 2,99 USD per mėnesį, mokama iš anksto už bendrą 107,55 USD kainą. Tai yra milžiniškos 75 procentų santaupos, palyginti su bet kokiu kitu planu.

Kaip aš galiu sumokėti už „NordVPN“??

„NordVPN“ siūlo keletą patogių mokėjimo būdų. Visiems jų planams gali būti suteikta pinigų grąžinimo garantija, jei su jais susisieksite iki 29 dienos po prenumeratos pradžios..

Mokėti galite:

 • Pagrindinė kredito / debeto kortelė
 • Bitcoin
 • „AliPay“
 • „GiroPay“
 • „Sofort“ bankininkystė

„NordVPN“ nemokama versija

Daugelis kompanijų siūlo pinigų grąžinimo garantiją, tačiau „NordVPN“ yra viena iš nedaugelio „VPN“ paslaugų, siūlančių nemokamą bandomąją versiją. Tai leidžia visą savaitę išbandyti paslaugą su visomis jos funkcijomis prieš prisiimant įsipareigojimą. Bendrovė reikalauja, kad pasinaudotumėte kreditine kortele, kad užtikrintumėte nemokamą bandomąją versiją. Jei esate patenkinti savo patirtimi, galite atnaujinti mėnesio paslaugų prenumeratą, metinę prenumeratą, dvejų metų planą arba gauti trejų metų sutartį tokiomis pačiomis aukščiau išvardintomis nuolaidomis..

„NordVPN“ klientų aptarnavimas

Iš daugelio malonumų, kurie jums patiks, kai pasirenkate „NordVPN“, jų klientų aptarnavimo tarnyba yra šalia viršaus. Jie pasiekiami 365/7 iš tiesioginių pokalbių. Klientų aptarnavimo atstovai padės ne tik optimizuoti jūsų ryšius, bet ir padės:

 • Problemų sprendimas
 • Atsiskaitymas
 • Prenumeratos atšaukimas
 • Serverio pasirinkimas
 • Grąžiname pinigus

„NordVPN“ ir jūsų įrenginys

Vienas geriausių „NordVPN“ dalykų yra lankstumas. Bendrovė turi daugiau nei 5000 serverių esančių 60 pasaulio šalių. Tai leidžia lengvai rasti greičiausią serverį srautiniam turinio perdavimui ir žiūrėjimui iš bet kurios vietos. Jie taip pat siūlo ryšį iš daugelio maršrutizatorių ir platformų, todėl tai yra geriausias VPN mobiliesiems įrenginiams. Jūs netgi galite ją įdiegti tiesiai į savo maršrutizatorių arba naudoti TOR-Over-VPN, kad beveik visiškas anonimiškumas.

Pridėjus svarbų „killswitch“, jūsų privatumas yra apsaugotas, net jei staiga prarandate interneto ryšį. Į jų papildomą paslaugą įeina net šešių skirtingų įrenginių jungtys paskyroje.

VPN paslaugos pasirinkimas

Kaip veikia vpnNepaisant to, kurį VPN paslaugų teikėją pasirinksite, yra keletas dalykų, kurių turėtumėte ieškoti aukštos kokybės privačiame tinkle. Daugelis žmonių naudoja VPN dėl vienos iš dviejų priežasčių: norėdami pasiekti blokuotą turinį arba apsaugoti savo įrenginius nuo įsilaužėlių ir šnipinėjimo.

Kadangi dauguma šeimų prisijungimui prie interneto naudoja daugiau nei vieną įrenginį, geras paslaugų teikėjas kiekvienoje paskyroje turėtų pasiūlyti daugiau nei vieną ryšį. Taip pat norite naujausių šifravimo protokolų, įvairių operacinių sistemų ir platformų palaikymo bei DNS nuotėkio apsaugos.

Varpai ir švilpukai yra keli pagrindiniai dalykai, kurie yra būtini privačiame tinkle:

 • Didelis serverių ir vietų skaičius
 • Atsakingas klientų aptarnavimas ir puikios kainos
 • Aukšto lygio saugumas ir šifravimas; AES 256 bitų ir SSL yra dabartinis standartas; „NordVPN“ žengia žingsnį toliau, naudodamas 2048 bitų „Diffie-Hellman“ raktą
 • Griežta jokia registravimo politika
 • Killswitch
 • Patikimos jungtys dideliu greičiu

Internete yra daugybė VPN sukčiavimų ir klaidinančių paslaugų. Mūsų tikslas - suteikti lojaliems skaitytojams naujausią informaciją apie saugą internete, įstatymus, turinčius įtakos jūsų privatumui, ir apžvalgas, kurios padėtų nustatyti, kurios yra geriausios įmonės, kurios jums teikia jūsų vertas paslaugas. Peržiūrėkite mūsų straipsnį, kad sužinotumėte, kokių dalykų turėtumėte vengti pirkdami privataus tinklo paslaugas.

Baigiamosios mintys

Net ir už visą kainą „NordVPN“ suteikia jums saugiausią ir patikimiausią privatų tinklą. Sutaupytos mūsų nuorodos suteikia geriausias paslaugas už mažiausią kainą, prieinamą bet kur. Saugokitės netikrų nuolaidų. Galite spustelėti mūsų nuorodą ir užrakinti savo prenumeratos kainą dabar, kad gautumėte geriausios „NordVPN“ santaupos ir tarnauti visą jūsų sutarties galiojimo laiką.

DUK

Kl .: ar „NordVPN“ turi nuolaidų kuponus?

A: Taip. Vieninteliai teisėti kuponų kodai yra tie, kuriuos siūlo pati įmonė. Šiuos kodus taip pat galite pasiekti naudodamiesi "Gauk Tai dabar" mygtuką mūsų svetainėje. Jei radote kuponą, kuriame sutaupyta procentų, palyginti su oficialūs „Nord“ kuponai, tai klastotė. Nesvarbu, ką sako kuponas, vis tiek gausite oficiali „NordVPN“ nuolaida.

Kl .: Ar „NordVPN“ yra pigiausias VPN?

A: Nors „NordVPN“ nesiūlo pigiausių mėnesinių paslaugų, tačiau ji turi keletą žemiausių sutarčių planų. Kad ir kur eitumėte, „NordVPN“ jums suteikia geriausias kainos ir paslaugų santykis bet kurio kito teikėjo. Jūs mėgaukitės aukščiausio lygio saugumu paleisti.

Kl .: ar verta „NordVPN“ mėnesio plano??

A: Jų mėnesinis įmokų planas yra kažkur viduryje, atsižvelgiant į kainą. Vis tiek gausite tas pačias funkcijas ir funkcionalumą, neužsiimdami ilgalaikiu įsipareigojimu. Tai taip pat geras pasirinkimas, jei neturite 50 USD ar 100 USD dolerių, kad galėtumėte sumokėti iš anksto už prenumeratą. Bendrovė siūlo nemokamas bandymas septynias dienas, kuriam pakanka laiko nuspręsti, ar jums patinka jų paslaugos. „NordVPN“ yra vienas geriausių VPN paslaugų teikėjų visame pasaulyje, ir jūs nežinote, kokios kainos bus ateityje. Jie taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Kodėl gi neužsiregistravus į savo aukščiausios kokybės prenumeratą šiandien ir gaukite puikų tarifą, kuris garantuojamas ateinantiems trejiems metams?

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me