Kaip žiūrėti HBO Australijoje

HBO dešimtmečiais buvo pramogų ir kultūros reiškinys JAV ir daugelyje kitų šalių. Šiuo metu visame pasaulyje yra daugiau nei 100 milijonų abonentų, Tai toli gražu nėra 365 abonentai, kuriuos ji turėjo visame Pensilvanijos rajone, kai debiutavo 1972 m..

Per pirmuosius kelerius metus augimas buvo lėtas. Nebuvo infrastruktūros, reikalingos HBO augti. Tuo pačiu metu jie susidūrė su tam tikru pagrindinių televizijos tinklų pasipriešinimu, bijodami, kad kabelis apiplėš jų auditoriją ir pavogs pajamas. Vis dėlto per 70-ųjų pabaigą iki 80-ųjų pradžios buvo padaryta nemažai infrastruktūros patobulinimų, taip pat pasikeitė bylinėjimasis, kuris buvo palankus kabelinei televizijai ir HBO.

HBO logotipasIki 1982 m. HBO turėjo 8,9 mln. Abonentų, 440 mln. USD pardavimų ir 100 mln. USD pelno. Iki 1983 m. Šis skaičius išaugo iki 13,4 milijono abonentų. Būtent tuo metu HBO pradėjo kurti originalias komedijos programas. 80-ųjų pabaigoje ir 90-ųjų pradžioje atrodė, kad HBO prarado dalį savo įtakos. Iš dalies tai lėmė namų kino nuomos populiarumas.

HBO atsakė pateikdama daugybę strategijų ir agresyvių reklamos kampanijų. Jie ieškojo licencijos sporto programoms rengti. Ir iki 1993 m. jų abonentų bazė pasiekė 24,7 mln.

Contents

Srautinis HBO

Srautinės transliacijos HBO tinkle dabar yra realybė. Jų „HBO Go“ ir „HBO Now“ paslaugos yra nepaprastai populiarios. „HBO-Now“ suteikia galimybę kiekvienam, turinčiam interneto ryšį, prisijungti prie šios aukščiausios kokybės paslaugos ir mėgautis HBO turiniu.

„HBO GO“ logotipasGražus dalykas yra tai, kad „HBO-Now“ beveik visą programą turi asmuo, kuris užsiprenumeruos kabelinį kanalą. Tai reiškia, kad galėsite mėgautis tokiomis programomis kaip „Tikras kraujas“, „Tikrasis detektyvas“, „Sostų žaidimas“ ir dar daugiau.

Visa tai skamba puikiai kol gyveni JAV. Jei esate ne JAV, kaip Australijoje, žiūrėti šį turinį nėra jokio tiesioginio būdo. Nepasiduokite į neviltį. Pasiruoškite, nes šiame vadove ieškosime būdų, kaip išvengti geografinio blokavimo, kad galėtumėte mėgautis šiuo HBO Australijoje.

�� TL; DR – Jei norite trumpos ir saldžios šios versijos. Mes rekomenduojame pažvelgti į „SurfShark“. Šis naujokas VPN erdvėje teikia nepaprastas greito greičio ir srautinio perdavimo paslaugas ne tik „Netflix“, bet ir HBO, „Hulu“, „Amazon Prime“ bei dar 12 kitų vietų.. Apsilankykite „Surfshark“ arba perskaitykite mūsų apžvalgą. ��

Kaip transliuoti HBO Australijoje

Galite pamanyti sau, ar tai ne taip skamba kaip įgaliotasis asmuo? Tarp šių dviejų dalykų yra keletas panašumų. Vienas iš pagrindinių skirtumų yra tas, kad su VPN tuneliu jūsų ryšys užšifruotas. Tai reiškia, kad niekas negali perimti jūsų siunčiamos informacijos pirmyn ir atgal. VPN tunelis yra saugesnis, siūlo didesnį greitį ir duoda geresnių rezultatų.

VPT suteikia galimybę internetu sukurti saugų ryšį tarp jūsų įrenginio ir kito tinklo.

Iš esmės tai leidžia naršyti internete naudojant serverį, esantį kitoje pasaulio vietoje. Jei esate Australijoje ir bandote pasiekti HBO turinį naudodamiesi JAV esančiu serveriu, HBO serveriai mano, kad esate JAV, taigi jūs gaunate prieigą prie turinio.

Dabar kyla klausimas, kuris yra geriausia VPT paslauga perduoti HBO srautą 2020 m.? Čia yra mano pasiūlymai:

1. „NordVPN“ – greitas greitis, didžiulis serverių skaičius

„NordVPN“ rimtai vertina jūsų privatumą. Šiuo metu jie turi 5230 serverių visame pasaulyje. Visi jų planai leidžia vienu metu prijungti šešis įrenginius. Jei esate nepatenkinti jų produktu, jiems suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Argumentai už
 • Daugiau nei 5 200 serverių
 • Unikalūs specializuoti serveriai
 • Leidžia šešis vienu metu jungtis
 • Tvirta pozicija dėl klientų privatumo
 • Veikia su HBO ir kitomis riboto srautinio perdavimo paslaugomis
Minusai
 • Neįmanoma nusipirkti papildomų vienalaikių jungčių

Vienas iš skundų, kuriuos žmonės turi apie „NordVPN“, yra jų kaina, tai yra, jų mėnesio planas yra brangesnis nei kai kurios kitos VPN parinktys. Kuo ilgiau įsipareigoji, kaina smarkiai pigesnė per mėnesį. Jis suskaidomas taip:

 • Mėnesio planas jums kainuos 11,95 USD per mėnesį.
 • Jei prenumeruojate vieneriems metams, iš viso sumokėsite 83,88 USD per metus. Tai padalijama iki 6,99 USD kiekvieną mėnesį.
 • Jei užsisakysite dvejų metų planą, iš anksto sumokėsite 95,75 USD. Tai tik šiek tiek daugiau, nei jūs mokate už metų planą. Padalijimas yra 3,99 USD per mėnesį.
 • Jei prisijungsite prie trejų metų plano, iš anksto sumokėsite 107,55 USD. Jūs gaunate trejus metus už 2,99 USD per mėnesį.
  Visas sąrašas šalių, kuriose uždrausti VPN (atnaujinta versija)

„SmartPlay“ yra unikali „NordVPN“ siūloma paslauga. Tai palengvina prieigą prie geografiškai riboto turinio visame pasaulyje. Tai derina geriausias VPN ir intelektualiojo DNS savybes. Naudodamiesi „SmartPlay“ technologija, jums nereikia galvoti apie kokias nors konfigūracijas. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra prisijungti prie „NordVPN“ serverių ir galėsite mėgautis pranašumais.

Galiausiai „NordVPN“ įsipareigoja apsaugoti jūsų privatumą. Jie turi patikrintą ir laikomasi jokios registravimo politikos. Tai reiškia, kad jie neprisijungs jokios informacijos apie jus ar tai, ką žiūrite internete. Jei norite sužinoti daugiau informacijos, patikrinkite mūsų išsamią informaciją „NordVPN“ apžvalga.

2. „Surfshark“ – dideli greičiai, žemos kainos

HBO paslaugos gali brangti, o kai turite naudoti VPN norėdami pasiekti mėgstamiausias laidas, nenorite išleisti per daug daugiau pinigų. Štai kur pasirodys „Surfshark“. Prisijunkite prie visų mėgstamų filmų ir HBO laidų už keletą papildomų dolerių per mėnesį, užuot padvigubinę HBO kainą..

Argumentai už
 • Virš 800 serverių
 • Geriausia kaina pramonėje
 • Pagrindinė būstinė yra Britanijos Mergelių salose
 • Paprasta naudoti
 • Greitas greitis
 • Veikia su HBO ir kitomis riboto srautinio perdavimo paslaugomis
Minusai
 • Naujokas ir palyginti neįrodytas
 • Retkarčiais palaikykite lėtą el. Pašto palaikymą

Sutaupyti šiek tiek pinigų nėra vienintelė priežastis naudoti „Surfshark“ – nors 1,99 USD per mėnesį tai yra beveik pakankamai gera priežastis juos išbandyti – paslauga taip pat teikia greitį ir saugumą.

Taip pat nėra nieko blogiau, nei atsisėsti ant sofos, kad apžiūrėtumėte visą „Entourage“, tik pasveikinsite geografinio apribojimo žinute. Kaip ir kiti šiame sąraše esantys VPN, „Surfshark“ be rūpesčių atblokuoja HBO.

Ne tik tai, kad „Surfshark“ nesaugo jokios informacijos apie veiklą, IP adresus, vardą, vietą, istoriją, laiko žymenis, pralaidumą ar srautą. Esate tikrai saugiose rankose, laikydamiesi geriausių šifravimo standartų pramonėje ir neprisijungę prie kultūros.

Jei esate tvoroje, kad suteiktumėte galimybę naujam vaikui ant bloko, peržiūrėkite visą „Surfshark“ apžvalgą, kad suteiktumėte sau šiek tiek daugiau informacijos.

3. „ExpressVPN“ – greičiausias patikimas VPN

„ExpressVPN“ pripažino, kad yra viena geriausių VPN paslaugų planetoje. Jie yra žinomi dėl privatumo skatinimo. Buvo keletas aukšto rango atvejų, susijusių su jais, kai vyriausybės ir kitos agentūros bandė gauti asmeninę informaciją apie „ExpressVPN“ vartotojus. Tačiau kadangi jie nelaiko šios informacijos, informacijos nerasta.

Argumentai už
 • Britų Mergelių salų jurisdikcija
 • Rąstų nėra
 • Greitas greitis su stipriu šifravimu
 • Veikia su HBO ir kitomis riboto srautinio perdavimo paslaugomis
Minusai
 • Kaina
 • Palaiko tik tris vienu metu veikiančius ryšius

„ExpressVPN“ turi gerą serverio greitį. Tai pasakytina net apie tolimojo susisiekimo maršrutus. „ExpressVPN“ programa yra patogi vartotojui ir veikia visose prieinamose platformose stiprus šifravimas ir puikios saugumo savybės.

Panašiai kaip „NordVPN“, „ExpressVPN“ yra aukštesnio lygio.

 • Jei mokate kiekvieną mėnesį, „ExpressVPN“ ims 12,95 USD per mėnesį.
 • Jei iš anksto įsigysite jų šešių mėnesių planą, sumokėsite 9,99 USD ekvivalentą per mėnesį.
 • Jei perkate 15 mėnesių planą, iš esmės mokėsite 6,67 USD per mėnesį.

„ExpressVPN“ siūlo 160 VPN serverių vietų 94 šalyse, turinčiose daugiau nei 3000 VPN serverių visame pasaulyje, ir jų klientų aptarnavimas yra neprilygstamas. Jei norite sužinoti daugiau apie paslaugą, perskaitykite mūsų išsamią informaciją „ExpressVPN“ apžvalga.

Naudokite tarpinį serverį

kaip veikia įgaliotinisTarpinis serveris veikia kaip tarpininkas tarp jūsų įrenginio ir žiniatinklio. Kai naudojate tarpinį serverį, atrodo, kad jūsų pateikiamos užklausos gaunamos iš tarpinio serverio. Įgaliotojo serverio pranašumas yra tas, kad jie gali kaupti talpyklas svetainėse, kurios buvo lankomos praeityje, todėl ateityje galėsite greičiau jas aplankyti..

Įgaliotasis serveris gali padėti jums išvengti HBO geografinio blokavimo tam tikrą laiką. Problema ta įgaliotiniai neturi saugumo. Perduota informacija nėra užšifruota, todėl ją galima perimti. Antra, daugelis tarpinių serverių, ypač laisvieji, yra prisotinti vartotojų. Taigi jūsų interneto sparta bus lėta.

  10 geriausių namų apsaugos sistemų 2020 m

Kita įgaliotojo serverio problema yra ta, kad jei naudojate HTTP ryšius, realų IP adresą gali pamatyti asmuo arba įstaiga, kuriai priklauso tarpinis serveris (Skaityti daugiau: Paslėpti savo IP adresą).

Naudokite intelektualųjį DNS

Kaip veikia intelektualusis DNSIšmanusis DNS arba DNS tarpinis serveris neslėps jūsų IP adreso. Vis dėlto, jis paslėps DNS adresą, kurį jums priskyrė jūsų interneto paslaugų teikėjas. Jūsų DNS adresas turi informacijos, leidžiančios kitoms svetainėms, šiuo atveju HBO, žinoti, kur esate jūsų planetoje. Išmanusis DNS pakeis jūsų priskirtą DNS tokiu, kuris yra iš vietos, kuriai nėra taikomi geografiniai apribojimai.

Išmanusis DNS arba DNS tarpinis serveris perims ryšio užklausas ir pašalins iš tų užklausų informaciją, kurią galima susieti su jūsų buvimo vieta. Tada jis pašalina pašalintus duomenis duomenimis, susietais su kita geografine vieta.

Panašus į įgaliotinį, intelektualusis DNS nenaudoja šifravimo. Be to, informaciją galima perduoti nemažinant interneto greičio. Neigiama yra tai, kad internete perduodama informacija yra pažeidžiama, nes nėra šifravimo prie tinklo.

Naudokite TOR

Kaip veikia toris„Tor“ yra paslauga, kuri slepia jūsų IP adresą, kol esate prisijungę prie interneto. Jūsų internetinis srautas atšoka tarp daugelio skirtingų serverių. Rezultatas yra toks jūsų skaitmeniniai pėdsakai yra paslėpti. „Tor“ daro gerą darbą slėpdamas jūsų IP ir apeidamas kai kuriuos geografinius apribojimus. Tačiau, aptikę relių, naudojamų jūsų interneto ryšiui atremti, IPT gali juos užblokuoti. Su Tor jūs patirsite: lėtesnis interneto greitis.

HBO laidos, kurias galite žiūrėti

HBO buvo namų populiariausios ir įtakingiausios televizijos programos. Jie sukūrė kultūrinį reiškinį, pakeitusį žmonių kalbėjimo, bendravimo ir požiūrio į pasaulį pobūdį. Toliau pateikiamos tik kelios populiaresnės šio kabelinio tinklo programos.

Viela

Ši niūri policijos drama apžiūrėjo narkotikų sceną Baltimorėje. Tai padarė teisėsaugos ir narkotikų prekeiviai. Ši programa buvo žaidimų keitiklis, nes joje teisėsauga nebuvo pristatoma kaip tikri vaikinai, o narkotikų platintojai – kaip nusikaltėliai. Vietoj to ji stengėsi parodyti problemos niuansus iš visų perspektyvų, apžvelgdama politikų, žurnalistų ir bendruomenės vaidmenis gaujos smurto ir gaujų karo tema. Tai buvo apgalvotas unikalus serialas, kuris vyko penkis sezonus ir 60 epizodų.

Sopranai

„Sopranai“ pelnė 21 „Emmy“ apdovanojimą su 111 nominacijų. Tai yra viena labiausiai pripažintų programų, kurią sukūrė HBO. Tai buvo novatoriška serija, kurioje sumaišyti šeimos interakcijos ir intensyvus smurtas, susijęs su nusikalstamumo sindikato valdymu. Šou herojus Tony Soprano stengėsi subalansuoti šeimą, gyvendamas priemiestyje, gindamas savo santuoką, taikydamas priešus ir bėgdamas nuo FTB. Panikos priepuoliai paskatino jį ieškoti terapijos. Tai kartu su jo ydinga, bet meilinga prigimtimi padarė Tony Soprano piktadarį, dėl kurio žmonės įsišaknijo. Šios televizijos laidos serialo finalas buvo vienas poliškiausių per visą istoriją. Spektaklis vyko šešis sezonus ir buvo 86 epizodai.

Sostų žaidimas

Ši išsiplėtusi serija, pagrįsta George RR Martin „Daina apie ledą ir ugnį“ knygų serija, yra viena politinio žaidimo pusė, viena dalis drakonų, viena dalis fantazijos ir viena dalis karo epas. Seriale yra daugybė pasikartojančių personažų, visi savo ruožtu prisideda prie „Geležinio sosto“. Nesvarbu, ar žmogus yra fantazijos mėgėjas, ar ne, istorija kviečia. Tai sudėtinga. Yra tiek daug posūkių, kad tai šokiruoja. Sosto žaidimai taip pat žinomi dėl gausaus smurto ir neatlygintino sekso. 2020 m. „Game of Thrones“ pateko į aštuntąjį ir paskutinįjį sezoną.

Kaip HBO riboja jų turinį

Aptarėme, kaip ribotas turinys. Tačiau milijonų dolerių klausimas yra, kaip tai atsitiks? Tai turi daug bendro su internetu sujungtų prietaisų tarpusavio ryšiu.

Norėdami žiūrėti HBO Australijoje, turite priversti HBO serverius patikėti, kad esate JAV. Kaip jūs tai darote? Turite pakeisti savo IP adresą. Laimei, yra daugybė įrankių, leidžiančių jums apeiti HBO geografinį blokavimą ir transliuoti norimą turinį.

  Kas yra AES šifravimas? Kaip tai veikia

Kiekvienas įrenginys, palaikantis ryšį su kitu įrenginiu internete, turi turėti IP adresą. Galite galvoti apie tokį IP adresą kaip jūsų pašto adresas realiame pasaulyje. Jūsų IP adresas leis kitiems interneto serveriams žinoti, kur turi būti pristatyti paketai. Šie informacijos paketai gali būti tinklalapiai arba laidos, transliuojamos internetu.

Jei bandote žiūrėti HBO Australijoje, HBO serveriams pranešama, kad užklausa pateikiama iš įrenginio, esančio ne JAV. HBO serveriai reaguoja siųsdami klaidos pranešimą, o ne jūsų mėgstamas HBO programas.

Kodėl HBO riboja transliaciją

Į užsienį keliaujantiems JAV gyventojams, kurie jau yra mokami „HBO Go“ ar „HBO-Now“ abonentai, gali būti gana nepatogu, kai jie bando pasiekti transliacijos paslaugą užsienyje ir supranta, kad to negali. Pirmasis klausimas, kodėl dauguma žmonių klausia, kodėl?

Yra daugybė priežasčių, kodėl HBO neleidžia tarptautiniams žiūrovams žiūrėti į jų srautinį turinį. Didelė to dalis yra susijusi su televizijos platinimo sutartimis JAV. Daugeliu atvejų šie susitarimai buvo sukurti tam, kad turinį būtų galima rodyti tik Amerikos žiūrovams JAV. Tas pats pasakytina apie „Netflix“ apribojimus.

Kaip ir daugumos dalykų, priežastis, kodėl tai reikia padaryti, priklauso nuo pinigų. Programos kūrėjai geriau apsaugo savo produkto finansinį gyvybingumą, nei geriausia namų apsaugos sistema apsaugo ypač turtingo ir privatumo užtikrinančio asmens namus. Populiarią laidą kitoje šalyje galima licencijuoti skirtingai, todėl padidėja pajamos, kurias gauna programos kūrėjai.

Kita priežastis yra ta, kad vienos vyriausybės reitingų sistema gali visiškai skirtis nuo kitos vyriausybės. Taigi tokia programa kaip „Sostų sostas“, kuri garsėja savo siaubingu smurtu ir grafiniu seksualiniu turiniu, yra priimtina JAV, tačiau kitos šalys gali nepriimti tokio turinio. Parodo, kad HBO transliacijos yra sukurta taip, kad atitiktų Amerikos transliuotojų agentūrų pateiktas gaires. Kadangi HBO nerodo savo turinio užsienyje, jie nereikia jaudintis ir dėl to, kad bandote įsilieti į kitų šalių politiką.

Žinoma, vien todėl, kad politika ar vyriausybė nemano, kad turinys yra tinkamas jų šaliai, tai nereiškia, kad piliečiams nebus sukurtas apetitas. Internetas visame pasaulyje skleidžia idėjas ir kultūrą, ypač tas, kurios pateikiamos tokiose populiariose žiniasklaidos priemonėse kaip HBO. Taigi šio turinio yra alkanas kitur. Be to, yra nemažai žmonių, kurie sumokėjo už abonementą namuose ir nori, kad jais galėtų naudotis keliaudami į užsienį..

Baigiamosios mintys

„HBO“ per pastaruosius penkis dešimtmečius kūrė fenomenalų turinį. Žiūrovai Jungtinėse Valstijose galėjo transliuoti transliaciją naudodamiesi HBO, o pašaliniai žmonės bandė rasti išeitį. Nors yra keletas būdų, kaip išvengti geografinio blokavimo, rekomenduojame naudoti VPN, nesvarbu, ar tai būtų „NordVPN“, „Surfshark“ arba „ExpressVPN“. Šios trys paslaugos yra saugios, greitos, patikimos ir yra geriausios „Netflix“ VPT.

Jei jūsų internetas vis dar šiek tiek per lėtas, norint transliuoti „Netflix“, patikrinkite mūsų NBN ​​planų suskirstymą. Dėkoju!

Kaip visada, mes norėtume išgirsti jus. Papasakokite, ką manote apie šią apžvalgą, taip pat pateikite visus savo pasiūlymus komentarų skiltyje.

DUK

Kl .: Kodėl HBO yra tik „Foxtel“?

A: 2017 m. Sausio 1 d. „Foxtel“ sudarė sutartį, suteikiančią jai plačias teises į HBO biblioteką. Dėl to „Foxtel“ tapo neginčijamais „HBO namais“.

Kl .: kiek kainuoja HBO transliacija?

A: „HBO-Now“ kainuoja 15 USD per mėnesį. Tai yra atskira prenumerata, kuriai nereikia HBO prenumeratos. „HBO Go“ yra nemokamas, jei tik turite HBO prenumeratą.

Kl .: Kuo skiriasi „HBO GO“ nuo „HBO-Now“?

A: Abi transliacijos paslaugos siūlo tą patį turinį. „HBO Go“ yra skirtas asmenims, turintiems HBO kabelio prenumeratą. „HBO-Now“ kainuoja 15 USD ir yra skirtas tiems, kurie neturi HBO kabelio prenumeratos.

Kl .: Ar galiu žiūrėti „Sostų žaidimą“ naudodamas „HBO-Now“?

A: Taip. Nauji epizodai pasiekiami „HBO“. Dabar jie rodomi kabeliniame kanale.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me