Kaip ištrinti „Google“ istoriją

„Google“ žino daugiau apie jus nei jūsų motina. Gali būti, kad „Google“ jus pažįsta geriau nei jūs patys.


Kaip tai įmanoma?

„Google“ tai lengva. Jie registruoja viską, ką darote naudodamiesi jų paslaugomis. Iš kiekvienos jūsų kada nors atliktos paieškos jie sužinojo daugiau apie jus, įskaitant jūsų pomėgius ir pomėgius, taip pat identifikuoja žmones, su kuriais esate susijęs.

Ar jūs kada nors naudojote „Google“ ieškodami darbo ar norėdami sužinoti daugiau apie sveikatos būklę? Kaip dėl televizijos laidų, muzikantų ir filmų paieškų? Galbūt jūs ieškojote banko ar tarpininkavimo namų ar suradote savo nekilnojamojo turto agentą naudodamiesi „Google“.

Jei taip, tada „Google“ tai atsimena. „Google“ prižiūri vartotojo profilį visiems, kurie naudojasi jų paslaugomis.

Jie gali surinkti išsamiausią informaciją apie jūsų tapatybę ir nuostatas, tiesiog rinkdami visus šiuos duomenis. „Facebook“ šiuo atžvilgiu yra dar blogiau, nes neseniai įvykę jų privatumo politikos nesėkmės pavyko pasiekti pasaulinę auditoriją.

Čia yra „Google“ skirtukų pavyzdys:

  • Jūsų paieškos užklausos
  • Kuri vaizdo įrašai jūs žiūrite
  • Visi iš skelbimus kad spusteli ar peržiuri
  • Tavo fizinė vieta naršymo sesijos metu
  • Kuri interneto svetainėse praleisti bet kurį laiką
  • Duomenys apie naršykles ir jūsų naudojami įrenginiai kai pasiekiate „Google“

Tai gana išsami, bet įrašai tuo nesibaigia. Kiekvienas asmuo, turintis „Google“ paskyrą, galėjo pateikti įmonei daugybę informacijos, pvz., Vardą, lytį, gimtadienį, telefono numerį ir slaptažodį.

ištrinti veiklą google

Jei komentuojate „YouTube“, įkeliate nuotraukas ar vaizdo įrašus, rašote el. Laiškus ar pridedate kontaktų, visi šie dalykai taip pat įrašomi.

Panašu, kad „Google“ niekada neišvalys šios informacijos. Jie saugojo naudotojų profilius nuo 2005 m. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą, kai naudojote „Google“, jūsų profilyje buvo padarytas naujas įrašas. Tu metu kolegijoje, kai domiesi rekreaciniais narkotikais? „Google“ turi tai įrašą.

Realybė yra tokia, kad šie dideli įrašai yra: tiesioginė grėsmė jūsų privatumui. Nors naršyklėje galite ištrinti istoriją, tai nieko neišvalys „Google“ istorijos. Taip yra todėl, kad naršyklės istorijos ištrynimas veikia tik jūsų įrenginyje.

Yra tikimybė, kad jums rūpi jūsų privatumas ir saugumas internetiniame pasaulyje. Norite naudoti geriausią VPN, kad užtikrintumėte, jog niekas negalės registruoti to, ką darote internete. Tačiau, jei neišvalysite „Google“ paieškos istorijos, paliksite save pažeidžiamą. Net jei šie duomenys nebus įsilaužti ar jais nebus piktnaudžiaujama, tai vis tiek bus jūsų privataus gyvenimo pažeidimas.

Kodėl „Google“ saugo visus tuos duomenis??

„Google“ nenaikins informacijos, kurią jie surinko per daugelį metų. Taip yra todėl, kad jie tuo remiasi įvairiais tikslais.

grynosios pajamos iš skaitmeninių skelbimų pagal bendroves

Vienas iš labiausiai su šiais tikslais susijusių problemų yra jų dalyvavimas masinėje stebėjimo veikloje. „Google“ glaudžiai bendradarbiauja su vyriausybinėmis agentūromis, kad „šnipinėtų“ žmones. PRISM stebėjimo programa ypač rūpinasi saugumo specialistais. Pagal šią programą JAV NSA gali rinkti internetinių ryšių privalumus. Panašios programos veikia ir kitose tautose.

Be to, šie duomenys padeda „Google“ nukreipti jus į konkrečią reklamą. Tas žieminis paltas, kurį pažiūrėjote internete?

Staiga tu negali nuo jo pabėgti.

Jo reklama seka jus visur, kur tik einate.

„Google“ greitai pastebi, kad jie neparduoda jūsų duomenų trečiosioms šalims, tačiau jie vis tiek uždirba pelną. Taip yra todėl, kad reklamuotojai moka jiems už skelbimų įdėjimą. „Google“ sėkmingai žaidžia šis žaidimas. Jie dominuoja visose kitose internetinėse skelbimų talpinimo tarnybose.

Toliau „Google“ yra žinoma dėl perkant stulbinantį skaičių įmonių. Duomenys, kuriuos jie surenka iš jūsų ir kitų, reikalingi norint padėti šioms įmonėms sėkmingai. Kai kurie naujausi jų įsigijimai yra „Sigmoid Labs“, „Workbench“, „Onward“, „Senosis“, „GraphicsFuzz“, „Cask“ ir daugelis kitų..

Ar nekenčiate „Google“ idėjos, žinodami tiek apie jus?

šnipinėjimo vektoriusNeabejojama, kad „Google“ yra puikus paieškos variklis. Jūs greitai pasiekiate daug puikių rezultatų. Tačiau ta paslauga turi kainą, būtent jūsų privatumą. Vis daugiau žmonių supranta, kokia invazinė ir plačiai paplitusi „Google“ taktika, auga poreikis skubiai ištrinti „Google“ istoriją..

Jei jums nepatinka mintis, kad kuri nors įmonė turėtų apie jus tiek daug informacijos, tikėtina, kad kai kurios iš jų data siekia 2005 m.

Yra keletas žingsnių, kuriuos galite atlikti, norėdami su tuo susitvarkyti.

Pradėkite nuo „Google“ paskyros

Tai atrodo neintuityvu, tačiau vienintelis patikimas būdas pašalinti „Google“ istoriją yra per „Google“ paskyrą. Atitinkamai, jei neturite „Google“ paskyros, turėsite ją sukurti. Jei jums patinka didžioji dauguma žmonių, tokį jau turite. Jei to neturite, tadasuteikti „Google“ tik minimalią informaciją apie tave.

Ieškokite įrankio „Mano veikla“

Pradėkite „Google“ pagrindiniame puslapyje. Eikite į viršutinį dešinįjį kampą, kad prisijungtumėte prie „Google“ paskyros, jei dar nesate prisijungę. Tada spustelėkite apskritimo formos piktogramą su savo pradiniu.

„Google“ nukreipia jus į pagrindinį „Google“ paskyros puslapį. Pasirinkite „Duomenys & Personalizavimas “kategorija kairėje ekrano pusėje. Slinkite žemyn ir raskite mygtuką „Mano veikla“.

google nustatymai

Šiame puslapyje pamatysite nepaprastai išsamų ir išsamų jūsų internetinės veiklos sąrašą. Kairėje ekrano pusėje galite pasirinkti „Trinti veiklą“.

Spustelėkite jį ir „Google“ gali bandyti jus įtikinti, kad svarbu dalintis savo duomenimis ir laikyti juos jų įrašuose. Jie naudoja tris skaidres, kurios pateikia priežastis, kodėl, jų manymu, turėtumėte būti atviresni savo veiklai.

Iš esmės jų galima nepaisyti, nes pagrindinis dėmesys skiriamas privatumo apsaugai.

Ar yra duomenų, kuriuos norite saugoti??

Kai kurios jūsų paieškos gali būti ne itin jautrios, ir galite neprieštarauti, jei pasaulis apie jas žino. Ištrynus „Google“ istoriją taip pat reikia atsikratyti el. Laiškų „Gmail“ paskyroje. „Google“ profilyje gali būti ir kitų dalykų, kuriuos norite išsaugoti.

Tokiu atveju prieš ištrindami duomenis turėsite atsisiųsti duomenis. Tai labai svarbu, nes čia aprašytas ištrynimo procesas visiškai sunaikina „Google“ istoriją. Nenorite prarasti svarbių el. Laiškų ar kitų jums vis dar naudingų duomenų.

Norėdami atsisiųsti pasirinktus failus, kuriuos norite saugoti, prisijunkite prie „Google“ paskyros. Raskite duomenų išėmimo puslapį. „Google“ automatiškai pasirenka visų tipų failus jūsų paskyroje. Kadangi jums greičiausiai nereikia ar nenorite atsisiųsti visos „Google“ istorijos, galite spustelėti „Nepasirinkti nė vieno“, kad nepasirinktų jokios kategorijos.

„Gmail“ etiketės

Čia galite pasirinkti ir pasirinkti failus ar failų tipus, kuriuos norite atsisiųsti ir išsaugoti. Pvz., „Gmail“ srityje galite pasirinkti visus elementus gautuosiuose ir juodraščius. Baigę pasirinkimą, puslapio apačioje spustelėkite „Kitas“.

„gmail“, pasirinkdamas etiketes šalia mygtuko

Čia atidaromas naujas puslapis galite pasirinkti, kur laikyti atsisiuntimą. Taip pat galima pasirinkti, ar norite .zip, ar .tgz failo tipo. Tuomet turite pasirinkti, kaip bus teikiami jūsų duomenys. Daugelis žmonių nori, kad nuoroda jiems būtų siunčiama el. Paštu, tačiau galbūt norėsite, kad nuoroda būtų siunčiama į debesies saugyklą. Tada spustelėkite „Sukurti archyvą“, kad pradėtumėte atsisiuntimo procesą. Atsižvelgiant į atsisiųstų failų dydį, tai gali užtrukti keletą minučių.

google kuriant archyvą

Kai el. Laiškas atsiųstas iš „Google“, spustelėkite nuorodą, kad atsisiųstumėte savo duomenis. Apsvarstykite galimybę laikyti kopiją savo kompiuteryje o kita - debesyje arba išoriniame standžiajame diske.

atsisiųsti archyvą google

Paieškos duomenų ištrynimas

Puslapyje „Mano veikla“ raskite mygtuką „Ištrinti veiklą pagal“. Galite pasirinkti iš kelių parinkčių, kad nuspręstumėte, ką ištrinti, o ką palikti. Ištrinti galite pagal konkrečias temas ar produktus.

ištrinti google temą

Spustelėkite „Išbandyti“, esantį po „Ištrinti pagal temą ar produktą“. Tai grąžins pagrindinį puslapį „Mano veikla“. Pasirinkite konkrečią veiklą spustelėdami trijų vertikalių taškų piktogramą. Pasirinkite „Ištrinti“.

google mano veikla

Štai čia „Google“ pradeda truputį panikuoti. Tai suteikia jums kortelę, kurioje nurodoma, kaip jūsų istorija paverčia „Google“ spartesnę ir naudingesnę. Norėdami apeiti tai, spustelėkite „Gerai“.

Tada, „Google“ dar kartą patikrina, ar tikrai norite ištrinti tą įrašą. Naudinga, jie praneša jums, kad panašūs duomenys vis dar gali būti pridedami prie „Google“ paskyros tokiose srityse kaip Vietų istorija ir „Chrome“ istorija. Jame taip pat sakoma, kad jei norite pamatyti šią kitą veiklą, galite apsilankyti „Kita„ Google “veikla“. Spustelėkite „trinti“, o pasirinktas įrašas dingsta..

Greitesnis ir išsamesnis būdas pašalinti „Google“ istoriją reiškia naudoti parinktį „Ištrinti pagal datą“, o ne „Ištrinti pagal temą ar produktą“. Spustelėkite „Išbandykite“, ir gausite išskleidžiamąjį meniu su įvairiomis dienų sekomis. Taip pat galite sukurti pasirinktinę dienų seką, kurią norite ištrinti.

google ištrinti temą visą laiką

Tačiau naudingiausias išskleidžiamojo meniu įrašas yra „Visą laiką“ pasirinkimas. Spustelėkite „Ištrinti“ ir „Google“ vėl panikuos. Pamatysite kortelę, kurioje norite patvirtinti, kad tikrai norite ištrinti visą savo istoriją.

google trinti temą kitas mygtukas

Norėdami baigti procesą, dar kartą spustelėkite „Ištrinti“. „Google“ dabar turite švarų skalūną.

Kas dabar?

Žinoma, vien todėl, kad išvalėte savo istoriją, dar nereiškia, kad jums nereikia nieko daugiau daryti. „Google“ vis dar stebės kiekvieną jūsų judesį. Tai reiškia, kad turite pakartoti „Google“ istorijos ištrynimo procesą kas kelias savaites ar mėnesius.

Kaip alternatyva, galite užkirsti kelią „Google“ stebėti jūsų veiklą internete. Pagrindiniame „Mano veikla“ puslapyje spustelėkite trijų vertikalių taškų piktogramą viršutinėje dešinėje ekrano pusėje. Pasirinkite „Veiklos valdikliai“.

google veiklos kontrolė

Kiekviena „Google“ veikla turi savo valdymą, todėl turėsite atimti kiekvieną iš jų.

Spustelėkite mygtuką „Pauzė“ puslapio apačioje, kad „Google“ nesektų jūsų. Norėdami sustabdyti dar daugiau stebėjimo veiklos, slinkite žemyn iki kito puslapio apačios ir spustelėkite „Skelbimai“. Dar kartą turėsite atšaukti visus mygtukus. Pamatysite iššokantįjį langą, susijusį su skelbimų suasmeninimu. Išjunkite ir šį.

google pristabdyti internetinę veiklą

Atlikę visus šiuos veiksmus galite būti tikri, kad jūsų asmeniniai duomenys nebe saugomi didžiulėje „Google“ duomenų bazėje.

„Google“ yra milžinas teikia informaciją pragyvenimui. Kai naudojatės jų paslaugomis, turite suprasti, kad kiekvienas veiksmas yra stebimas, matuojamas ir analizuojamas pirmiausia tam, kad pateiktumėte jums skelbimus. Nors yra būdų, kaip apriboti informacijos, kurią „Google“ gali gauti iš jūsų, kiekį, pavyzdžiui, naudojant visiškai saugią naršyklę kartu su VPN (tai padarys net ir geras nemokamas VPN), atminkite, kad jūs aukojate šiek tiek geresnės patirties kiekvieną kartą, kai esate anonimiški.

Ši tema yra labai subjektyvi, tačiau visada išliks klausimas dėl pusiausvyros tarp privatumo ir patogumo.

Taigi, kas tau svarbiau?

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me