Kaip paspartinti interneto ryšį

Jei esate pakankamai senas, kad prisimintumėte modemo modemo dienas, prisimenate, kad svetaines įkrauti reikėjo amžinai. Tuomet visi laukimai buvo tik dalis patirties. Vis dar buvo kuriama spartesnio naršymo technologija.


Šiandien viskas yra kitaip, tačiau tai nereiškia, kad tu negali būti kamuoja lėtas interneto greitis. Daug liūdniau yra spręsti šią problemą dabar, kai žmonės yra įpratę prie svetainių, kurios įkeliamos mažiau nei akimirksniu..

Šiomis dienomis, kai internetas juda lėtai, tai nebūtinai reiškia, kad turite blogą ryšį. Gali būti, kad jūsų IPT uždėjo ribą greičiui, kurį gali pasiekti jūsų ryšys. Jei neturite antivirusinės programinės įrangos, tai taip pat gali leisti jums naudotis nepaprastai lėtas interneto srautas.

interneto greitis visame pasaulyje

Lėtėjimą gali sukelti ir pasenusi antivirusinės programinės įrangos versija. Įtaisas, kuriame yra kenkėjiškų programų, negali greičio. Yra net tikimybė, kad jūsų IPT domeno vardo serveryje gali kilti problemų.

Ką daryti, jei turite lėtą interneto ryšį

Prieš pasinerdami į visus būdus, kaip padaryti jūsų internetą greitesnį, turime išvalyti orą. Jei jūsų IPT siūlo lėtus ryšius, nieko, ką darai, nepakeis.

Taigi, prieš perskaitydami šį vadovą ir atlikdami visus interneto greičio pakeitimus, pirmiausia įsitikinkite, kad nesate suspaustas.

Kreipkitės į savo interneto paslaugų teikėją paklausti, ar nėra kokių nors jūsų ryšio apribojimų. Jei ne, paklauskite jų, ar galima atnaujinti aukštesnio lygio paslaugas. Jei turite IPT pasirinkimą, galbūt norėsite palyginti konkurenciją.

Jūsų ryšys vis dar lėtas

Jei susisiekėte ar pakeitėte savo IPT ir jie sako, kad turėtumėte mėgautis ypač greitais ryšiais, gali tekti ieškoti kitų problemų.

Pradėkite nuo antivirusinės programinės įrangos ir įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje neveikia kenkėjiškos programos. Pasak „Heimdal Security“, foninė kenkėjiška programa gali žymiai sulėtinti jūsų interneto greitį. Dauguma antivirusinių programų, tokių kaip „Avast“, „Norton“ ir „MalwareBytes“, gali efektyviai rasti ir išvalyti kenkėjiškas programas (mes rekomenduojame naudoti „MalwareBytes“, nes manoma, kad geriausia rasti ir pašalinti kenkėjiškas programas). 

Niekas neturėtų būti prisijungę be pagrindinės apsaugos nuo virusų. Antivirusinės programinės įrangos paketai gali ištirti jūsų sistemą, kad surastų ir sunaikintų esamus virusus, taip pat užkirstų kelią naujų įdiegimui.

Jei nerimaujate dėl kenkėjiškų programų ir reklaminių programų, galite įsigyti programinės įrangos, kuri šias problemas taip pat nustato ir pašalina.lėtas interneto ryšys

Tai nebūtinai turi būti tu.

Įdiegę ir paleidę šiuos programinės įrangos paketus, greičiausiai pastebėsite tiesioginį naršymo greičio pagerėjimą. Tačiau tai nereiškia, kad jūsų darbas atliktas. Jei nenorite mokėti už įrankius, peržiūrėkite geriausias ten esančias geriausias antivirusines programas. (Vėlgi, mes rekomenduotume vengti nemokamų įrankių ir sumokėti nedidelę sumą USD už patikimą sprendimą, pvz., „MalwareBytes“.)

Gali reikėti sukonfigūruoti naują DNS serverį. Jei tai atrodo sudėtinga, nesijaudinkite. Tai lengviau, nei atrodo, ir nereikia aukštesnio laipsnio skaičiavimo.

Apibrėžimas DNS

DNS yra „Domeno vardo serverio“ sutrumpinimas. Tai yra serveris, atsakingas už lengvai skaitomo domeno vardo, pvz., „Facebook.com“ ar „Amazon.com“, pavertimą skaitmeniniu IP adresu. Tai užima žmonėms suprantamą domeno vardą ir paverčia kompiuterių suprantama skaičių grandine.

Nors DNS yra skirtas padėti žmonėms naršyti internete, kad jie galėtų lankytis svetainėse, jis taip pat atsakingas už prieigos prie tam tikrų užblokuotų IP adresų prevenciją. Gausite pranešimą „Nėra prieigos“, jei bandysite žiūrėti internetinį vaizdo įrašą, kuriam ribojama jūsų buvimo vieta.

Kaip veikia DNS?

IP adresai yra tarsi kalba, kurią kompiuteriai ir serveriai naudoja bendravimui ir duomenų siuntimui į reikiamą vietą. Įvedate tokį domeną kaip amazon.com, tada jūsų DNS ieško jo. Tada gaunantis vardo serveris susisiekia su jūsų DNS dėl domeno adreso.kaip veikia dns

DNS pateikia šį adresą naršyklei. Tada jūsų naršyklė gali įkelti tinklalapį.

Visas procesas apibūdinamas ilgiau, nei vyksta. Kai viskas klostosi sklandžiai, tai bus padaryta per trumpesnį laiką, nei prireiks, kad tu mirksi.

Jūsų įrenginyje ir maršrutizatoriuje yra tinklo parametrai, kurie nustato, kurį DNS naudojate. Paprastai naudojamą DNS nustato jūsų IPT.

Tai nebūtinai yra greičiausias DNS, vadinasi, turėtumėte ieškoti alternatyvos.

Nurodykite DNS

Jei norite rasti geresnį, greitesnį DNS, nebūtina būti techno geiku. „Google“ siūlo įrankį, pavadintą „namebench“, kuris patikrina jūsų esamą DNS ir ieško kitų galimų variantų.

Galite paleisti „namebench“ savo įrenginyje nekeisdami jokių nustatymų, taigi, jei pastebėsite, kad dabartinis DNS yra geriausias prieinamas, nieko nepraradote. „Google Namebench“ taip pat yra nemokamas.

Kaip gauti „Google Namebench“

Apsilankykite „Google“ „namebench“ tinklalapyje šiuo adresu: https://code.google.com/archive/p/namebench/downloads. Kairėje ekrano pusėje yra šoninė juosta su pasirinkimu „Atsisiuntimai“. Spustelėkite ją.

atsisiųsti „google namebench“

Raskite naujausią operacinės sistemos versiją. Naujausios „namebench“ versijos yra viršuje.

Spustelėkite mėlyną failo pavadinimą kairėje, turint omenyje, kad yra skirtingos „Mac“ ir „Windows“ parinktys.

google namebench nuoroda

Spustelėję mėlyną failo pavadinimą, pateksite į naują URL. Atsisiuntimas prasideda automatiškai.

Dėl savo saugos nustatymų kai kurie „Mac“ vartotojai gali sulaukti įspėjimo, kad pavadinimo lentos negalima atidaryti. Tačiau tai yra patikima ir patikima programa, todėl priimtina apeiti šį pranešimą. Jei tai yra pakartotinė problema, atlikite šiuos veiksmus:

  1. „Apple“ piktogramoje raskite „System Preferences“.

„google namebench“ nuostatos

  1. Užveskite pelės žymeklį ant „Saugumas & Privatumas “piktogramą.

„google namebench“ saugumas ir privatumas

  1. Spustelėkite mygtuką „Atidaryti vistiek“.

bet kokiu atveju atidaryti „google namebench“

  1. Kai būsite paraginti, įveskite savo paskyros slaptažodį.
  2. Tęskite diegdami „namebench“.

„Namebench“ konfigūravimas

Baigę diegti, turite atlikti tam tikrą konfigūraciją. „Mac“ ir „Windows“ vartotojams konfigūracijos parinktys yra tapačios.

Pirmojoje ekrano juostoje rodomas jūsų dabartinio DNS IP adresas. Šį lauką automatiškai užpildo programa.

google namebench dns konfigūracija

Po šia juosta matysite dvi parinktis. Tai yra: „Įtraukti globalius DNS tiekėjus“ ir „Įtraukti geriausias turimas regionines DNS paslaugas“. Tai yra pagrindinės „namebench“ paieškos funkcijos. Galite panaikinti bet kurio iš šių žymėjimų pasirinkimą. Vis dėlto, palikti abu pasirinktus nes tai reiškia, kad jūs suteikiate programai leidimą patikrinti geriausias įmanomas DNS serveris.

Žemiau šio skyriaus yra antras skyrius „Parinktys“. Šie antriniai pasirinkimai suteikia galimybę įtraukti cenzūros patikrinimus, jei norite blokuoti konkrečius URL.

Naudodamiesi šia parinktimi galite filtruoti DNS serverius ir suderinti juos pagal tai, kiek jie blokuoja nepageidaujamas svetaines. Jei ketinate priglobti DNS serverį ar kitaip nerimaujate dėl savo saugumo, galbūt norėsite perskaityti kai kuriuos šifravimo vadovus.

Antroji galimybė nepagerina jūsų šansų rasti geresnį DNS, tačiau ji vis dėlto gali būti naudinga. Tai yra mygtukas „Įkelti ir pasidalyti savo anoniminiais rezultatais“. Pažymėję šį langelį, jūsų anoniminiai duomenys bus grąžinti žmonėms, kuriantiems „namebench“, tai leidžia jiems patobulinti programą.

Kitame skyriuje turite galimybę pasirinkti savo vietą. Patartina palikti šį skyrių kaip „automatinį“ nes programa gali nustatyti jūsų buvimo vietą per jūsų įrenginio IP adresą.

Užklausos duomenų šaltinis

Skiltyje „Užklausos duomenų šaltinis“ pasirinkite naršyklę. Jei esate jautrus privatumui ar naršote inkognito režimu, tada gali būti protinga pasirinkti „2000 populiariausių svetainių („ Alexa “)“..

„google namebench“ užklausos duomenų šaltinis

Kitas laukelis yra pažymėtas kaip „Health Check Performance“. Išskleidžiamajame meniu yra dvi parinktys. Vienas yra „greitas“, kitas - „lėtas (nestabilus tinklas)“. Greičiausiai dauguma vartotojų renkasi greitą. Tačiau jei interneto ryšio metu reguliariai susiduriate su pertraukomis, pravartu pasirinkti lėtą. Šis parametras tikrins nuo 10 iki 40 serverių, įskaitant tarpinius serverius, atsižvelgiant į pralaidumą.

Paskutinė parinktis, kurią galite nustatyti, yra „užklausų skaičius“. Tai reiškia, kiek kartų norite, kad kiekvieno DNS klausiama jūsų bandymo metu. Numatytasis nustatymas yra 250. Retai yra priežasčių pakeisti numatytąjį įrašą. Jei turite tikrai lėtą tinklą, tada galbūt norėsite sumažinkite užklausų skaičių iki 100 arba 150.

Paspauskite mygtuką „Pradėti“, kad „namebench“ galėtų eiti į darbą. Paprastai užduotis ji įvykdo maždaug per dvi minutes.

Peržiūrime „Namebench“ rezultatus

„Namebench“ automatiškai atidaro naują skirtuką, kai jis bus atliktas su savo bandymu. Duomenys gali atrodyti taip:

„google namebech“ rezultatai

Viršutiniame kairiajame ekrano kampe esančiame pagrindiniame laukelyje pateikiama svarbiausia informacija, nurodant, kuris DNS serveris yra greičiausias jums prieinamas, palyginti su dabartiniu DNS serveriu..

Šalia šio langelio yra dar vienas langas, kuriame nurodomos tikslios konfigūracijos, kurias turėtumėte naudoti siekdami maksimalaus našumo.

Po šiais laukeliais pamatysite visų patikrintų DNS serverių sąrašą. Į sąrašą įtraukiami kiekvieno dalyvio pateikti numeriai.

Dabartinis jūsų DNS bus pažymėtas geltonu langeliu.

Iš naujo sukonfigūruokite maršrutizatoriaus nustatymus

„Namebench“ pateikė jums tai, ko jums reikia norint pagreitinti naršymą. Dabar turite iš naujo sukonfigūruoti maršrutizatoriaus nustatymus.

Pirmiausia suraskite maršrutizatoriaus IP adresą. Jei naudojate „Windows“, spustelėkite Pradėti, tada užduočių juostoje įveskite „cmd“. Spustelėkite piktogramą.

Įveskite ipconfig / all, tada paspauskite Enter.

Gautame sąraše ieškokite įrašo „Default Gateway“. Skaičių seka dešinėje yra jūsų IP adresas.

„google namebench“ numatytasis šliuzas

„Mac“ vartotojams yra skirtingas procesas, kuris prasideda „System Preferences“ ir „Network“. Patikrinkite, kuris tinklas pasirinktas, ir akimirksniu užveskite pelės žymeklį ant „Advanced“. Atidaromas skirtukas. Jame raskite „TCP / IP“. Po „Maršrutizatorius“ pamatysite skaičių seką, kuri yra jūsų IP adresas.

„google namebench mac“

Dabar laikas įvesti savo IP adresą į savo naršyklę. Gali būti paprašyta įvesti maršrutizatoriaus vartotojo vardą ir slaptažodį.

Pagrindiniame maršrutizatoriaus prietaisų skydelyje raskite „Pagrindiniai nustatymai“ arba „Tinklas“. Spustelėkite vieną iš šių pasirinkimų. Čia rodomi pirminiai ir antriniai DNS adresai. Padarykite šių skaičių ekrano kopiją arba juos užsirašyk. Tai suteikia galimybę prireikus grįžti prie numatytųjų nustatymų.

maršrutizatoriaus prietaisų skydelis

Čia jums reikia konfigūracijos nustatymų, kuriuos sugeneravo „namebench“. Pakeiskite pirminį ir antrinį DNS adresus „namebench“ pateiktais adresais.

Išsaugokite pakeitimus ir atsijunkite nuo maršrutizatoriaus prietaisų skydelio.

Senojo talpyklos išvalymas

Kiekvienas DNS sukuria talpyklą jūsų serveryje. Tai pagreitina svarbiausių funkcijų vykdymą, pavyzdžiui, tam tikrų duomenų apie svetaines, kuriose pakartotinai lankotės, saugojimą. Jei ištrinsite seną talpyklą, tai tikrai gali pagreitinti našumą.

Norėdami tai padaryti, „Mac“ vartotojai paspaudžia „Finder“, tada užveskite pelės žymeklį ant „Applications“. Slinkite žemyn iki „Utilities“, tada raskite „Terminal“. Spustelėkite „Terminal“. Įveskite „sudo killall -HUP mDNSResponder“ arba „Sudo dscacheutil-flushcache“ ištuštinti seną talpyklą.

išvalyti talpyklą ištuštinti talpyklą

„Windows“ vartotojai spustelėkite „Pradėti“ ir tada užduočių juostoje įveskite cmd.

langai meniu vadas

Spustelėkite „Windows“ piktogramą ir įveskite šį tekstą, „Ipconfig“ / „flushdns“.Paspauskite „Enter“, o sena talpykla bus ištuštinta.

praplauti dns

Dabar esate pasirengę greitai žvalgytis naudodami pasirinktą puikų VPN. Jei turite mažą biudžetą, peržiūrėkite geriausią nemokamų VPN sąrašą, kurį atidžiai ištyrėme ir filtravome. Kitu atveju leiskite mums pateikti keletą rekomendacijų jums šiandien, peržiūrėkite mūsų apžvalgą „NordVPN“ arba „Surfshark“. Nebūsi nusivylęs.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me