Kaip sustabdyti interneto RTC nutekėjimą (nemokami ir lengvi pataisymai)

„WebRTC“ nutekėjimai yra nepatogūs, kai esate išvykę ir ruošiatės. Jei naudojate „Chrome“ naršyklę, rizikuojate. Štai ką reikia padaryti. - pasakė Nuffas.


Kai kuriais atvejais naudojamas virtualus privatus tinklas (VPN) nepakankamai norėdami užtikrinti duomenų perdavimą ir užtikrinti, kad jūsų IP adresas būtų anonimiškas. „WebRTC“ nutekėjimas yra problema, paveikianti „Google Chrome“ naršyklę ir dėl kurios jūsų tikrasis IP adresas gali būti pasiekiamas internete.

„webrtc“ vektorius„WebRTC“ reiškia Internetinis realaus laiko bendravimas. Jį naudoja daugelis svetainių ir žiniatinklio programų, kad palaikytų nuolatinį sesijos srautą tarp vartotojo kompiuterio ir pagrindinio serverio. „WebRTC“ naudos saugaus lizdo sluoksnio (SSL) ryšį tol, kol pagrindiniame serveryje bus galiojantis sertifikatas, tačiau to vis tiek nepakanka, kad būtų išvengta jūsų IP adreso nutekėjimo.

Kai svetainės ar trečiosios šalys gali gauti jūsų vietinį IP adresą, jis suteikia jiems galimybę sekti jūsų veiklą internete ir net jūsų fizinę vietą. Visi IP adresai yra susieti su geografinėmis teritorijomis, todėl vietinis tinklas ir interneto įmonė juos priskiria pagal miestą ir regioną, kuriame gyvenate ar dirbate..

Kaip atsiranda nutekėjimų?

Pagrindinė „WebRTC“ nutekėjimo problema buvo pirmą kartą atidengtas 2015 m. Programuotojai atrado, kad kai „Chrome“ naršyklė bus prijungta prie svetainės per VPN ryšį, ji periodiškai teiks užklausas per sistemą, vadinamą NAT (STUN) „Session Traversal Utilities“. STUN užklausos reikalingos palaikyti bet kokį realaus laiko ryšį ar bendradarbiavimą naršyklės lange.

Problema ta, kad kiekvienas STUN prašo pokalbių tarp vartotojo kompiuterio ir išorinio interneto ir tokiais atvejais jis naudos jūsų vietinį IP adresą, o ne adresą, kurį pateikė jūsų VPN paslauga. Tai reiškia, kad adresas iš jūsų interneto paslaugų teikėjo (IPT) ar „wi-fi“ tinklo bus prieinamas išorinėms šalims. Tiesą sakant, svetainės galėjo naudoti „JavaScript“ kodą, norėdamos lengvai užfiksuoti jūsų tikrąjį IP adresą per jėgos STUN užklausą.

Nuotėkių prevencija naudojant „Chrome“ plėtinius

Perjungimas į kitą VPN klientą ar pagrindinį kompiuterį nepadeda išvengti WebRTC nuorodų. Klausimas paveikia visas VPN paslaugas, nepriklausomai nuo to, kokį šifravimo protokolą jie naudoja. Geriausias būdas yra įdiegti „Chrome“ plėtinį, kuris yra mažas įrankis, pridedamas siekiant padėti sukurti saugią naršyklės patirtį. „Chrome“ yra visa parduotuvė plėtinių, iš kurių daugelį galima gauti nemokamai.

„Google“ iš tikrųjų parašė ir paskelbė visą programų programavimo sąsają (API), skirtą „WebRTC“ problemai spręsti. Tai leido individualiems kūrėjams susikurti savo „Chrome“ plėtiniai, kad būtų galima išspręsti problemą su VPN klientais.

Vienas iš populiariausių šiuo tikslu naudojamų „Chrome“ plėtinių yra „WebRTC Leak Prevent“. Tai suderinama su bet kuria aukštesne nei 42 „Chrome“ versija. Įdiegus atsiras plėtinio parinkčių langas, galėsite pasirinkti, ar norite apsaugoti „WebRTC“ nutekėjimą, ar ne.

„WebRTC Protect“ plėtinys veikia panašiai. Tai prideda mygtuką viršutiniame dešiniajame „Chrome“ naršyklės kampe ir vienu paspaudimu galite įjungti arba išjungti „WebRTC“ apsaugą. Kai piktograma yra mėlynos spalvos, tai reiškia, kad apsauga yra įjungta, o jūsų VPN paslauga neišleis jūsų tikrojo IP adreso jokioje svetainėje.

Priklausomai nuo to, kokią VPN paslaugą naudojate, jūsų teikėjas gali rekomenduoti konkretų „Chrome“ plėtinį arba iš tikrųjų gali pasiūlyti vieną iš savo. Apsilankykite jų svetainėje ir gaukite daugiau informacijos. Tačiau atminkite, kad visi plėtiniai, kuriuose naudojama oficiali „Google“ API, veiks taip pat.

„WebRTC“ nuotėkių tikrinimas

Įdiegę „Google Chrome“ plėtinį, kad apsisaugotumėte nuo „WebRTC“ nuotėkių, turėtumėte naudoti internetinę naudingumo priemonę, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia taip, kaip numatyta. Įsitikinkite, kad „Chrome“ plėtinį, kurį pasirinkote įdiegti, siūlo patikimas kūrėjas ir jis turi daug teigiamų atsiliepimų.

Kaip sustabdyti interneto RTC nutekėjimą (nemokami ir lengvi pataisymai)

Gali būti pavojingi sprendimai, siūlomi trečiųjų šalių svetainėse, kurie nėra autentiški ir iš tikrųjų bandys užkrėsti savo kompiuterį. „Chrome“ plėtinius turėtumėte diegti tik iš oficialios „Google“ parduotuvės.

Iš „Kas yra mano IP“ galima lengvai patikrinti „WebRTC“ nutekėjimą. Interneto svetainė. Kai įkeliate tą puslapį, jis parodys, ar jūsų IP adresas buvo atskleistas, ar paslėptas. Po tuo pranešimu pamatysite, kaip vietinis IP adresas skiriasi nuo viešojo IP adreso, kurį gali matyti kita svetainė. Su stipriu VPN kaip „NordVPN“ arba „Surfshark“ ir „WebRTC“ apsaugos nuo nutekėjimo, vietinis IP adresas visada turėtų likti privatus, kad galėtumėte apsaugoti savo tapatybę ir asmeninę informaciją.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me