Neribota VPT peržiūra – kodėl tai iš tikrųjų labai ribota

Ką reiškia žodis neribotas? Na, visą gyvenimą galite naudotis „VPN Unlimited“ tik už 200 USD. Mums tai yra gana neribota.

vpn neribotas logotipas

VPN turėtų būti kritinis beveik visų internetinės patirties komponentas. Kai pirmą kartą paleista „VPN Unlimited“, ji iš tikrųjų neatliko to, ko norėtume iš VPN.

Naudodami savo 5.0 versiją, jie tikrai yra patobulintas greitis, serverio veikimo laikas ir taikymo patirtis. Tai yra puikus bet kurios įmonės ženklas, nes tai rodo, kad jos tikriausiai tik dar labiau tobulės.

Dabartinė paslaugos versija neatbaidys jūsų, tačiau ji siūlo beveik viską, ko jums reikia iš VPN. Jis turi new kill jungiklis ir yra puiki platforma prieigai prie srautinio turinio. Jos greitis neišmuš jūsų iš vandens, bet kas žino, galbūt kitąmet tai bus greičiausias VPN aplink.

Ši paslauga neabejotinai rodo didžiausią norą tobulėti, palyginti su dešimtimis kitų VPN paslaugų.

Contents

Daugiau apie „VPN Unlimited“

„Penkių akių“ programos

„VPN Unlimited“ yra amerikiečių kompanijos, vadinamos „KeepSolid Inc.“, produktas, kuri buvo pradėta teikti 2013 m. Kaip gerai žinoma tam tikruose internetinės bendruomenės sektoriuose, „ JAV yra „Five Eyes“ saugumo aljansų su partnerių, tokių kaip Kanada, Australija, Jungtinė Karalystė ir Naujoji Zelandija. Atitinkamai JAV nėra laikoma viena iš palankiausių šalių, kurioje galima pagrįsti VPN verslą.

Taip yra todėl, kad dalyvavimas „Penkių akių“ tinkle suteikia galimybę kitoms valstybėms narėms iš esmės šnipinėti kitų sutikimą darančių šalių piliečius. Tai gali padaryti šalims patogu apeik savo įstatymus prieš šnipinėdami savo piliečius nes kita šalis vykdo faktinį stebėjimą ir perduoda informaciją kartu.

Šiuo metu JAV nėra įstatymų, kurie priverstų VPN tarnybą registruoti duomenis, tačiau jei kada nors būtų buvusi šalis, kuri tai darytų, tai būtų JAV.

Jei jūs ieškote VPN, tada tikriausiai pateikiate premiją už saugumą, privatumą ir anonimiškumą internete. Atitinkamai, a JAV priimtas VPT teikėjas gali būti ne pats geriausias jūsų pasirinkimas.

Trumpa žurnalų tvarkymo politika

Vienas dalykas, kurio dauguma vartotojų nenori, kai naudojasi VPN, yra tas, kas stebi, kur buvo ir ką veikė internete. Interneto paslaugų teikėjas arba IPT paprastai saugo daugybę kiekvieno asmens internetinio srauto įrašų. Šie duomenys gali būti pažeidžiami, ir, patekę į netinkamas rankas, jie gali pakenkti.

Manoma, kad VPT skiriasi. Štai kodėl dauguma VPT teikėjų teigia, kad turi „neprisijungimo“ politiką. „Neregistruojama“ reiškia, kad niekas nesaugo gyvybiškai svarbių duomenų, pavyzdžiui, kuriose svetainėse lankotės, su kuo bendraujate internete ir ką galite padaryti su laiku, kurį praleidžiate internete.

naršant anonimiškai

Deja, daugelis iš šių taisyklių „neprisijungti“ nėra tokios tiesmukiškos, kaip įmonės norėtų, kad vartotojai tikėtų. „VPN Unlimited“ registravimo politika tikrai patenka į šią kategoriją.

Panašu, kad kai kurie jų įrašai yra susiję su bandymu užtikrinti geresnį našumą vartotojams. Pavyzdžiui, įmonė stebi, kiek žmonių naudojasi savo serveriais, kad galėtų padėti pašalinti triktis ir užtikrinti operacijų saugumą. Be to, jie atkreipia dėmesį į tai, kiek paspaudimų vartotojai atlieka naudodami VPN programinę įrangą, kad pagerintų sąsają. Tai nėra ypač nerimą kelianti problema, tačiau likusi jų medienos ruošos politika gali būti.

  Kaip atblokuoti „YouTube“ vaizdo įrašus

Jų politikoje teigiama, kad įmonė nerenka ir nelaiko vartotojo veiklos, kol klientai naudojasi jų VPN. Tačiau įmonė tvarko įrašus apie kiekvienos sesijos datą ir bendrą žiniatinklio srauto kiekį, kuris vyksta tų sesijų metu. Bendrovės politikoje taip pat teigiama, kad ji užšifruoja ir saugo duomenis apie įrenginius, kuriuos klientai yra susieję su jų VPN paskyra, nes gali būti prijungtas tik tam tikras skaičius prietaisų.

„VPN Unlimited“ sako, kad jie užsiima tokio tipo registravimu tik tam, kad pateiktų „išsamią informaciją, skirtą tik kiekvienam konkrečiam vartotojui“. Šis neaiškiai nurodytas tikslas gali kai kuriems vartotojams iškelkite raudoną vėliavą, ypač tiems, kurie tik nori geriausios apsaugos, kai kalbama apie anonimiškumą internete ir privatumą.

Ar neribotas VPN saugumas?

Deja, žmonės, kurie pasikliauja „VPN Unlimited“ pasiūlydami jiems anonimiškumą internete, gali džiaugtis klaidingu saugumo jausmu. Platus daugelio įmonės serverių testavimas parodė didelius nutekėjimus.

Net jei vartotojui sistemoje yra įjungti visi saugumo ir privatumo nustatymai, vis tiek gali nutekėti. VPN turėtų užkirsti kelią šiems nutekėjimams.neribotas šifravimas

Tačiau patikrinus paaiškėjo, kad „VPN Unlimited“ vartotojams gali nutekėti „WebRTC“, DNS ir IPv6. Šie nutekėjimai vyksta nepaisant patikimo šifravimo.

„VPN Unlimited“ naudoja AES-256 šifravimą su „OpenVPN“, kuris šiuo metu yra beveik aukso standartas. Tai yra pasirinktas šifravimo metodas vyriausybinėms agentūroms visame pasaulyje, todėl „VPN Unlimited“ vartotojams tai yra teigiamas dalykas. Tačiau tie nutekėjimai yra nuolatinė problema.

„KeepSolid Wise“

saugo DNR ugniasienę

„KeepSolid Wise“ yra plėtinys, kurį klientai gali įtraukti į savo VPN paslaugą, jei jiems reikia apeiti ypač griežtus vyriausybės protokolus. Totalitarinėse valstybėse vyriausybėms nėra neįprasta uždrausti naudoti VPT. Suradę ką nors, kas naudojasi viena iš šių paslaugų, jie gali trukdyti ar neleisti vartotojui prisijungti prie interneto.

„KeepSolid Wise“ sukurta tam, kad VPN ryšys atrodytų kaip įprastas ryšys su visais, kurie gali stebėti interneto srautą. Šis plėtinys galimas tik „Linux“, „Android“, „Windows“ ir „iOS“ sistemose. „Mac“ vartotojai kol kas negali tuo pasinaudoti.

Ar neribotas VPN turi „Kill Switch“ funkciją?

neribotas nužudyti jungiklis android

Ne taip seniai „VPN Unlimited“ nesiūlė nužudymo perjungimo funkcijos. Tai svarbu, nes žudymo jungiklis yra saugus saugumas, užtikrinantis, kad vartotojai be reikalo neeksploatuoja savęs internete.

Iš esmės, jei VPN ryšys nutrūksta arba tampa nebepasiekiamas naršymo seanso metu, tas seansas automatiškai nutraukiamas nužudymo jungikliu.

Neseniai „VPN Unlimited“ šį paslaugų trūkumą pašalino pridedant nužudymo jungiklio funkciją.

Neribotas VPN dabar yra patikimas

Anksčiau bandymai atskleidė, kad retai kada buvo lengva prisijungti prie „VPN Unlimited“. Atrodė, kad taip atsitiko nepriklausomai nuo to, kuriais serverio bandytojais bandyta naudotis. Panašu, kad „Windows“ klientas yra ypač pažeidžiamas dėl šios nesėkmės. Su nauja programinės įrangos versija tai visiškai pasikeitė.

Kai kurie serveriai tiesiog atsitiktinai atrodė nepasiekiami. Dabar jie labai aiškiai išdėstomi, kai jų yra ir kai jų nėra. Paskutiniuose bandymuose bandėme prisijungti prie kiekvieno serverio ir jokių problemų.

  Visas sąrašas šalių, kuriose uždrausti VPN (atnaujinta versija)

Kai vartotojai gali prisijungti, yra daug pranešimų apie ryšio praradimą žlugdančiai dažnai. Kai kurie klientai sako, kad, norėdami vėl prisijungti, jie turi iš naujo paleisti kompiuterį kelis kartus, todėl kai kurie iš jų Laikas iššvaistomas nuo 30 iki 45 minučių o tiesiog bando saugiai prisijungti internete.

Mes liepiame tiems vartotojams dar kartą pabandyti VPT, jei jie nori. Tačiau suprantame, jei buvote apdegę praeityje, kodėl verta bandyti dar kartą? Turėdami tiek daug gerų VPT, šie klientai tikriausiai rado alternatyvą.

Neleiskite, kad šios apžvalgos jus atgrasytų, jei esate naujas VPT vartotojas, nes neribotas VPN tikrai pašalino šias problemas.

Ribotų įrenginių politika

Kaip ir daugelis kitų VPN teikėjų, „VPN Unlimited“ apriboja įrenginių, kuriuos vartotojai gali prisijungti prie paslaugos, skaičių. Šiuo metu įmonė leidžia kiekvienam vartotojui prie VPN prijungti ne daugiau kaip penkis įrenginius.

vpn neribotas įrenginio apribojimasTai neatrodo kaip trūkumas, kol atidžiau pažiūrėsite, kaip „VPN Unlimited“ verčia jus apriboti įrenginius, kuriuos naudojate jų aptarnavimui. Nors kitos įmonės nustato, kiek įrenginių galite vienu metu prisijungti prie jų VPN, ši įmonė kiekvienam klientui suteikia penkis laiko tarpsnius, kurių kiekvienas priskiriamas konkrečiam įrenginiui. Jei bandysite prisijungti naudodami kitą įrenginį, nepriskirtą vienam iš šių laiko tarpsnių, negalėsite prisijungti.

Galėtumėte prisijungti naudodamiesi įgaliotu įrenginiu, ištrinti vieną iš kitų įrenginių ir tada pridėti naują įrenginį, tačiau tai yra didelis darbas. Visų šių komplikacijų priežastis tampa skaidri, kai suprantate, kad galite pridėti papildomų įrenginių prie savo sąskaitos už papildomus mėnesinius mokesčius. Didelės šeimos ar įmonės, kurios naudojasi VPN, gali būti suinteresuotos pridėti papildomų įrenginių, tačiau daugumai žmonių ši funkcija nėra akivaizdi.

Vidutinis greitis

Nesvarbu, ar įkeliate, ar atsisiunčiate, ar tik naršote, svarbu greitis „VPN Unlimited“ yra vidutinis. Jis yra tiesiai į likusių patikrintų VPN paketo vidurį. Palyginti su kitais VPN teikėjais, šis gali būti to vertas, jei jums patinka sąsaja.

Serveris Milane, Italijoje, buvo išbandytas maždaug 60 Mbps greičiu, naudojant mūsų 100 Mbps ryšį. Tai gerai, bet atrodo, kad tai yra viskas, ką sugeba „VPN Unlimited“. Niujorke esantis serveris atsisiųsdamas valdė tik 25 Mbps. Vėlgi, nėra puiku, bet tai nėra blogiausia. Įkėlimo greitis buvo daug lėtesnis, tačiau tai yra normalu, kai kalbama apie VPN.

vpn neriboto greičio rezultatas

Honkongo serveris buvo toks pat vidutinis: atsisiuntimai buvo maždaug 30 Mbps, o įkėlimai – maždaug 12 Mbps. Nereikia nė sakyti, kad jei ieškote neįtikėtinai greitų įkėlimų ir atsisiuntimų, tuomet darykite geriau ir toliau ieškokite geriausio VPN savo poreikiams.

Ar „Netflix“ galima naudoti naudojant neribotą VPN??

„Netflix KeepSolid“ funkcija

Priklausomai nuo vartotojo pasirinkto serverio, „Netflix“ gali būti prieinamas per „VPN Unlimited“. Tai normalu VPN ir ši paslauga iš tikrųjų turi specialiuosius „Netflix“ VPN, kurie dirbo kiekvieną kartą, kai juos bandėme..

Kiti serveriai yra labiau paveikti ir praleisti. Pavyzdžiui, atrodo, kad įmonės serveriai Nyderlanduose ir Hampšyre Jungtinėse Karalystėse blokuoja prieigą prie „Netflix“. Kita vertus, serveris, esantis JAV Kalifornijos valstijoje, ir kitas, aptiktas Kanadoje, abu galėjo prisijungti prie „Netflix“..

  Kaip žiūrėti HBO Australijoje

Jei „Netflix“ yra jūsų privačiame VPT teikėjo sąraše, tai yra daug geriau nei kitos parinktys.

Ar galiu naudoti „Torrent“ svetaines su „VPN Unlimited“??

„BitTorrent“ ir kitos failų bendrinimo formos nėra plačiai prieinamos per „VPN Unlimited“. Bendrovė savo politikoje nurodo, kad pagrindinis jos rūpestis yra vartotojų privatumo užtikrinimas, o ne torrentų atsisiuntimas.

Vis dėlto „VPN Unlimited“ suteikia galimybę naudoti torrent svetaines tam tikruose serveriuose. Tai apima serverį JAV Kalifornijoje, Ontariją Kanadoje ir serverius Prancūzijoje, Liuksemburge ir Rumunijoje. Atsižvelgiant į bendrą paslaugos nepatikimumą, tiems, kurie nori bet kokio reguliarumo naudoti torrent svetaines, greičiausiai teks ieškoti kitur.

Serverių ir vietų skaičius

Neribota VPN vieta„VPN Unlimited“ turi maždaug 400 serverių 70 vietų. Šiose vietose, skirtingai nei daugelyje kitų VPT teikėjų, yra Afrika, Turkija ir Pietų Amerika. Kiti konkurentai rinkoje tiesiog siūlo daugiau, kai reikia serverių skaičiaus ir vietų įvairovės.

„VPN Unlimited“ pagrindinė įmonė „KeepSolid“ neatskleidžia, kiek jos serverių yra fiziniai serveriai, o kiek – virtualiųjų serverių. Tai gali sukelti problemų kai kuriems vartotojams, kuriems rūpi didžiausias jų duomenų saugumas. Kiti VPN teikėjai yra žymiai skaidresni nei „VPN Unlimited“, kalbėdami apie virtualių serverių naudojimą, kurios gali būti dedamos į vieną vietą, bet signalizuoja, kad jos yra kitoje vietoje. Skaitykite daugiau apie geriausius vpns kankinimus čia.

Neribotas VPN klientų palaikymas

Viena iš sričių, kurioje neribotas VPN, atrodo, veikia ypač gerai, yra klientų palaikymas. Nors jie neturi tiesioginio pokalbio funkcijų, jie suteikia galimybę bendrauti su palaikymo personalu el. Paštu.

Panašu, kad dauguma žmonių per 20 minučių ar pusvalandį gauna gana veiksmingą atsakymą. Vienas iš potencialių neigiamų aspektų klientų aptarnavimo skyriui yra tai, kad jis toks yra esančioje Ukrainoje. Tai gali padaryti kai kuriems kalbos barjerai.

Kiek kainuoja neribotas VPN?

Klientai, kurie renkasi įmokų mokėjimą, įvertins 9,99 USD mėnesio planą.

VPN neribota kaina

Už vienerius tarnybos metus galima susimokėti iš anksto, sumokant penkis dolerius per mėnesį. Geresnis pasiūlymas yra trejų metų planas, kuris kainuoja 99,99 USD. „Gyvenimo trukmės“ planą galima įsigyti už maždaug 200 USD, tačiau tai rekomenduojama tik tiems, kurie įsitikinę, kad „VPN Unlimited“ jiems tinka.

Ar turėčiau pasirinkti neribotą VPN?

Priklauso. Jei jums reikia priminimo apie tai, ką ką tik perskaitėte, jis turi keletą saugumo nutekėjimai ir Vidutinis greitis. Jei prioritetu laikote „Netflix“ stebėjimą kaip pagrindinę VPN užduotį, visomis priemonėmis išbandykite „VPN Unlimited“.

Per daugelį metų mes peržiūrėjome tiek daug VPT ir išbandėme beveik šimtas skirtingų VPT teikėjų. Šiuo metu mes galime pasakyti – visiškai užtikrintai – kad yra daugybė gerų, iš kurių galite pasirinkti, pvz „NordVPN“ ir „Surfshark“. Viskas priklauso nuo to, kas jums svarbu. Jei jums reikia gero sąrašo, pradėkite nuo geriausių 2020 m. VPT. Tiesiog peržvelkite parinktis ir neliksi nusivylęs tuo, ką radai.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me