Prarasta VPT apžvalga – abejotinas greitis ir saugumas

„VanishedVPN“ yra Australijoje įsikūrusi VPN paslauga, veikianti tik kiek daugiau nei metus. Iš esmės jie yra gana nepatikrinti ir tiksliai neįsiskverbė į rinką taip, kaip turi kiti VPN paslaugų teikėjai.

Jų didelis Teigia, kad šlovė buvo „Lifehacker“ kamštis kuris juos pavadino „mėgstamiausiu VPN, skirtu pasiekti JAV„ Netflix ““.

Nors saujelė kompanijų susitvarkė su hipotetu, ir Dažniausiai jų nėra. „VanishedVPN“ buvo dėmesio centre nuo šio „Lifehacker“ kištuko. Įeikime į jį ir pažiūrėkime, ar jie gyvena nepaprastai!

Pažvelkime atidžiau! arba apsilankykite „VanishVPN“ svetainėje.

Išnykusi VPT apžvalga

SavybėsInformacija
Naudojamumas: Paprasta naudoti
Registravimo politika: Neaiški medienos ruošos politika
Serverio dydis: 1300 ++ serverių
Serverio paskirstymas: Neatskleista
Palaikymas: Pašto adresą
Kankinantis: Leidžiama
Transliacija: Ribotas
VPN protokolas ir šifravimas: Neatskleista
Buveinė: Australija
Kaina: 8,33 USD / mėn
Oficiali svetainė: https://www.vanishedvpn.com/

Kas yra „VanishedVPN“?

„VanishedVPN“ yra šiek tiek daugiau nei vidutinis malūno VPN paleidimas. Pati VPN paslauga reklamuojama kaip ideali apsipirkimui užsienyje, internetiniams žaidimams, sportui ir transliacijai. Ši paslauga yra virtualaus privataus tinklo sprendimas iš mūsų mėgstamos vietos Australijoje.

Jei jums viskas įdomu dėl to pasididžiavimo, atsisėskite, pasinerkite į kookaburros juoką, susiraskite internetą ir pradėkite naršyti naudodami „VanishedVPN“..

Be to, kad yra „Aussie“ VPN, „VanishVPN“ nėra tik VPN. Jis taip pat sukūrė „Invizbox“.

Prarasta VPT apžvalga - abejotinas greitis ir saugumas

„Invizbox“ yra mini maršrutizatorius, leidžiantis vartotojams prijungti savo „Smart TV“, „Playstation“ ar „Xbox“ prie VPN serverio. Tai gana išradingas įrenginys, kuris perkelia šią VPN paslaugą iš įprasto Australijoje esančio VPN į tą, kuris galvoja už dėžutės ribų.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie „Invizbox“ ir jo pasekmes, kai jis įsikūręs Australijoje.

Išnyko „VPN“ saugūs VPN sprendimai naršymui internete

„VanishedVPN“ pranašumai

„VanishedVPN“ yra toli gražu ne tobula VPN paslauga. Yra trys pagrindiniai „VanishedVPN“ teigiami aspektai: geografinis atblokavimas, „Invizbox“ ir paprastas naudojimas. Jie taip pat turi daugiau nei 1300 serverių ir leidžia kankintis iki 3 vienalaikių jungčių.

Geografinis atblokavimo sprendimas

Geografinis blokavimas reiškia svetaines, blokuojančias kitų šalių žmones žiūrėti riboto turinio.

Jei kurį laiką gyvenote Australijoje, žinosite, kad geografiniai apribojimai yra tikras žudikas norint mėgautis turiniu, su kuriuo lengvai gali susisiekti likusieji anglakalbiai žmonės. „Aussies“ trokštantiems žiūrėti mėgstamas amerikiečių televizijos laidas „VanishedVPN“ atrodo perspektyvus pasirinkimas.

Naudodamiesi „VanishedVPN“, galėsite pasivyti naujausius „Sostų žaidimų“ epizodus ir mėgautis senomis pramogomis, tokiomis kaip „Dexter“, „Breaking Bad“ ar „Netflix“ šou „Orange is the New Black“. „VanishedVPN“ gali pasiekti „BBC iPlayer“, ITV, „Hulu“, „Crackle“ ir kitas geografiškai blokuotas transliacijos paslaugas..

„Invizbox“

Turima omenyje, kad viskas yra apie „VanishedVPN“ VPT paslaugą, tačiau „Invizbox“ yra per kietas, kad šiek tiek nesigilintume. Asmeniškai tai yra mūsų mėgstamiausias dalykas apie „VanishedVPN“. Beveik atrodo, kad „VanishedVPN“ kūrėjai sukūrė „Invizbox“, tada sukūrė VPN paslaugą, kad galėtų eiti kartu su savo aparatine įranga. Viską, ką jie sutvarkė su „Invizbox“, aš tikiu, kad „VanishedVPN“ ištaisys problemas, į kurias vėliau pateksiu.

Viskas, ką jums reikia padaryti su „Invizbox“, - prijunkite jį prie savo maršrutizatoriaus. Kai jis bus prijungtas prie maršrutizatoriaus, galėsite pradėti naudoti savo įrenginius kaip įprasta. Tiesiog prijungus „Invizbox“ visas jūsų interneto srautas yra užšifruotas.

Įrenginys veikia ganėtinai šauniai, nes vienu metu galite naudoti 4 skirtingus VPN serverius. Tai labai gerai, norint transliuoti skirtingą turinį.

„Invizbox“ nėra tobulas, tačiau gana novatoriškas ir tikrai vertas patikrinti.

Kaip naudotis „VanishedVPN“

Vienas iš gerų dalykų, kuriuos galime pasakyti apie „VanishedVPN“, yra tai, kad konfigūracija yra gana informatyvi. Jie siūlo išsamius „iPhone“, „iPad“, „Mac“, „Windows“, „Android“, ATV, PS4, PS3, „Sports“, „Chromecast“, „Surface“, maršrutizatorių ir daugiau sąrankos vadovus..

Jei nusprendėte vykti su „VanishedVPN“, prisiregistravimo / sąrankos procesas yra gana paprastas. Jūs tiesiog užregistravote savo sąskaitą pateikdami savo el. Pašto adresą ir susikūrę slaptažodį. Baigę prisiregistruoti, jų sąrankos vadovai padės jums pasiekti jų sąsają įvairiuose suderinamuose įrenginiuose..

Tiems, kurie naudoja „Windows“, turėsite atsisiųsti „OpenVPN“ programą ir pritaikykite „VanishedVPN openVPN“ konfigūracijos failus. Tai užtruks apie penkias minutes.

Iš ten tai tikrai gana lengva.

 1. Atsisiųskite ir įdiekite „OpenVPN“ programinę įrangą iš „openvpn.net“. Įsitikinkite, kad leisti TAP tvarkykles įdiegti, kai vėliau gausite iššokantįjį langą diegimo metu.
 1. Iš čia atsisiųskite norimo serverio „VanishedVPN OpenVPN“ konfigūracijos failą (t.y. usa.ovpn, kad JAV VPN galėtų žiūrėti JAV „Netflix“)..
 1. Perkelkite atsisiųstą failą (mūsų pavyzdyje USA.ovpn) į savo „OpenVPN“ konfigūracijos aplanką, esantį (C: \ Program Files \ OpenVPN \ config). Spustelėkite tęsti, kai paprašysite administratoriaus prieigos, kad tęstumėte.
 2. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „OpenVPN“ GUI nuoroda piktogramą darbalaukyje ir pasirinkite „vykdyti kaip administratorių“.
 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „OpenVPN“ piktogramą, esančią užduočių juostoje ekrano apačioje.
 2. Pasirinkite norimą ryšį (mūsų pavyzdyje - JAV) ir išskleidžiamajame meniu pasirinkite „prisijungti“.
 1. Nukopijuokite ir įklijuokite savo VPN vartotojo vardą (savo el. Pašto adresą) ir slaptažodį, kuriuos galite pamatyti mūsų svetainės „mano paskyros“ informacijos suvestinėje. Tai yra didžiosios ir mažosios raidės.
 1. Piktograma turėtų tapti žalia, kad parodytų, kad esate prisijungę.
 2. Norėdami patikrinti, ar esate prisijungę, pabandykite paleisti turinį iš tos vietos, prie kurios esate prisijungę (pavyzdžiui, jei esate prisijungę prie JAV, eikite į netflix.com ir turėtumėte pamatyti JAV katalogą)..

Jūs jau viskas, mate!

Išnykusio VPT neiginiai

Norime labiau patikti „VanishedVPN“ nei bet kuriam kitam VPT, nes jis įsikūręs mūsų gimtojoje šalyje. Tačiau ji vis dar turi daug klausimų, kuriuos reikia išspręsti. Reikia pasakyti, kad paslauga yra palyginti nauja, todėl jie vis dar turi šiek tiek laiko įsitvirtinti kaip dideli žaidėjai.

Australijos VPT?

Apsigyventi Australijoje yra puiku ir viskas, bet tai nelabai tinka mums, Aussies, nes Australija yra tarptautinio kooperatyvo „Fourteen Eyes“ narė, kuri renka signalų žvalgybą ir dalijasi ja viena su kita. Tai reiškia, kad jūsų neskelbtini duomenys niekada nebus saugūs, nepriklausomai nuo to, ar naudojate VPN, ar ne.

Didžioji dauguma gerbiamų VPT laikosi griežtos „jokių žurnalų“ politikos, kuri vartotojams garantuoja, kad jų seansai nebus įrašomi ir nebus parduodami trečiosioms šalims. „VanishedVPN“ atvirai prisipažįsta išsaugoti savo duomenis 30 dienų laikotarpiui. Tai apima jūsų šaltinio IP adresą ir jūsų ryšio pradžios ir pabaigos laiką. Daugiau apie VPN registravimą skaitykite čia.

Nors „VanishedVPN“ teigia niekada neregistruojantis vartotojo srauto ar šio vartotojo pranešimų turinio, tačiau tai tikrai teiginys, kurį jie gali pareikšti sąžine.?

Pagal UKUSA susitarimą ir visus susijusius pakeitimus, Australijos vyriausybė gali įteikti VPT su šaukimais į teismą arba kratos orderiais, ir kad VPT būtų įpareigotas dalytis savo vartotojų žurnalais.

Kiek kainuoja išnykęs VPN??

Yra tik dvi „VanishedVPN“ kainodaros galimybės, nė viena iš jų nėra labai jaudinanti.

Jie siūlo standartinį planą arba savo „geriausio pasiūlymo“ planą (metinį).

 • Standartinis planas
  • 11,99 USD
  • Aprašoma kiekvieną mėnesį
  • 3 vienu metu jungtys
 • Geriausio pasiūlymo planas
  • 8,33 USD / mėn
  • Kasmet apmokestinama 99,99 USD
  • 43,89 USD santaupų
  • 3 vienu metu jungtys

Sąžiningai, mes nelabai domimės „Standartinis ir geriausias pasiūlymas“ paketais, nes mums patinka „mokėti kaip tau priklauso“ ir iš tikrųjų negalime pasitikėti VPN, kuris nesiūlo pinigų grąžinimo garantijos ar nemokamo bandomojo laikotarpio.

Net kai kurie iš blogiausių aplinkinių VPN suteikia jums bent 3 dienų nemokamą bandomąją versiją taigi galite susipažinti su jų tarnyba ir pasakyti, ar jie teisėti.

„VanishedVPN“ paslaugos atšaukimas

Mes nesakome, kad norėtumėte atšaukti, tačiau taip yra, jei kada nors padarysite.

Visi vartotojai gali bet kada atšaukti savo paslaugą, tačiau svarbu atsiminti, kad grąžinamosios išmokos nėra mokamos. Kadangi „VanishedVPN“ neišduoda grąžinamųjų išmokų, vartotojams, įsigijusiems metinę prenumeratą, nebus kompensuota už jų sąskaitoje likusią laiko dalį.

Vienintelis būdas susigrąžinti lėšas pagal metinį prenumeratos planą yra atšaukti per pirmąsias 30 dienų paslaugos. Atšaukimas įsigalioja, kai tik „VanishedVPN“ pranešama, kad norite atšaukti.

Ar „VanishedVPN“ yra saugus?

Paskutinį kartą, kai mes jį naudojome, „VanishedVPN“ „Funkcijų“ puslapis pasirodė tuščias. Todėl mes niekaip negalėjome patvirtinti, kad jų paslauga yra saugi. Skirtingai nuo beveik visų kitų galimų VPN, jie nemini savo tikslaus protokolo ar šifravimo.

Tik tikras drongo jaustųsi taip, lyg galėtų laisvai naršyti internete naudodamiesi VPN, kuris neatskleidžia savo kriptografijos metodo. Tai tikras būdas užklupti nepaprastus gruntus.

„VanishedVPN Speed ​​Test“

Asmeniškai tai yra didžiausia mano „VanishedVPN“ problema. Jie tiesiog neturi greitų serverių.

Siekdami užtikrinti šios apžvalgos tikslumą, nusprendėme atlikti greičio testą naudodamiesi „Speedtest.net“ 100 MB / s serijos AS. Žvelgiant į tai perspektyvoje, tuo metu buvome Sidnėjuje. Taigi spektakliui įtakos neturėjo nei griežtos sąlygos, nei kažkas.

Čia pateikiami bandymo rezultatai:

 • AS serveris (Sidnėjus)
  • „Ping“: 49 ms
  • Siuntimo greitis: 9.37 Mbps
  • Įkėlimo greitis: 0,47 Mbps
 • JAV serveris (Niujorkas)
  • „Ping“: 140 ms
  • Siuntimo greitis: 29.74 Mbps
  • Įkėlimo greitis: 2,07 Mbps

Iš šių išvadų akivaizdu, kad greitis nėra stiprus „VanishedVPN“ pavyzdysFaktiškai, atrodė, kad greitis „dingo“. Niekur jų tinklalapyje potencialūs klientai nieko nežino apie savo serverius ar protokolą (-us). Jie pasirinko eiti su nepermatomiausiomis detalėmis. Taip pat galite sakyti, kad „dingo“.

Daugelis VPT didžiuojasi, kad išvardija daugybę serverių vietų. „VanishedVPN“ neatskleidžia jokios šios informacijos.

Klientų aptarnavimo kokybė

klientų aptarnavimasIšnykoVPN nesiūlo tiesioginių pokalbių visą parą kaip kai kurie geresni VPN sprendimai rinkoje. Priešingai, jūs galite apsiriboti tik el. Pašto galimybe skundui paduoti ar techniniams klausimams užduoti.

Jų klientų aptarnavimo komanda yra pakankamai išmananti, tačiau ji niekur nėra tokia puiki, kaip paslaugos „NordVPN“ arba „Surfshark“. Kai kurios svetainės pasikliauja tik bilietų sistema, o kitos yra prisijungę, kad padėtų jums realiu laiku. Deja, „VanishedVPN“ nėra vienas iš pastarųjų.

Ar mes rekomenduojame „VanishedVPN“?

IšnykoVPN yra toli nuo blogiausio ar brangiausio VPN. Tiesą sakant, daugelis apžvalgininkų giria kainą, nors kitur matėme daug geresnių pasiūlymų. Tačiau mes rekomenduotume šį VPN, jei ieškote tik to, kas galėtų apeiti geografinius apribojimus, arba jei tikrai ketinate įsigyti „Invizbox“.

Šiuo santykinai trūksta kainų variantų. Daugelyje VPN svetainių siūlomi nemokami bandymai ir 3 mėnesių paketai. „VanishedVPN“ siūlo tik mėnesinį arba metinį atsiskaitymo planą, nė vienas iš jų nėra ypač puikus kainos atžvilgiu. Rinkoje tikrai yra daugiau prieinamų VPN, daugelis jų turi gerą reputaciją ir yra skaidrūs.

Priešingai, „VanishedVPN“ teikia minimalią informaciją apie jų praktiką ir politiką. Nors pažangių funkcijų trūkumas yra trūkumas šio patyrusio VPNerio akyse, galime pastebėti, kaip tai gali patikti mažiau patyrusiam vartotojui, kuris tiesiog nori VPN privatumo ir saugumo, kad galėtų atsitiktinai naršyti ar retkarčiais transliuoti..

Visiems kitiems vartotojams primygtinai siūlome pasirinkti labiau žinomas ir visapusiškas paslaugas, tokias kaip „NordVPN“. Jei norite derliaus grietinėlės, jums pasisekė. Peržiūrėjome daugiau nei 80 skirtingų VPN, esančių skirtingose ​​pasaulio vietose, ir išfiltravome juos iki aukso grynuolių. Čia yra mūsų geriausi geriausių VPN rinkiniai.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me