Privataus tunelio VPN apžvalga – ar tikrai verta?

VPN, kuris teisingai apmokestina savo klientus? Ar tai gali būti tiesa??

Tai klausimas, kurį pradėjau mąstyti pirmą kartą išgirdęs apie privataus tunelio VPT. Ilgiausią laiką ieškojau VPT, siūlančių neribotą kiekį duomenų, nes, būdami vartotojais, manau, kad esame pritvirtinti, kad matome tokius žodžius kaip „neribotas“ ir „neribotas“ kaip ženklus, rodančius, kad mes vis labiau sprogstame už savo pinigus..

Bet tada aš išgirdau apie unikalų „Private Tunnel“ atsiskaitymo praktiką ir pradėjau domėtis, ar „neribotas“ iš tikrųjų yra tas dalykas, kuris nugriautas.

Bet tada aš išgirdau apie unikalų „Private Tunnel“ atsiskaitymo praktiką ir pradėjau domėtis, ar „neribotas“ iš tikrųjų yra tas dalykas, kuris nugriautas.

Paaiškinti: „Private Tunnel“, komercinis „OpenVPN Technologies“ atskyrimas, apmokestina tik už jūsų naudojamus duomenis. Ir net naujokai, nusprendę išbandyti nemokamą bandomąją versiją, gauna po 2 koncertus.

Taigi, jūs galite paklausti: „koks laimikis?“

Aš paklausiau to paties, prieš išbandydamas juos sau.

Šioje apžvalgoje pasidalinsiu savo paslaugų greičio testo rezultatais, jų patogumu naudotis, įvertinimu, kurį teikiu jų klientų palaikymui, ir bendra patirtimi naudojant šį VPN..

Bet prieš įžengiant į jį, čia yra šiek tiek informacijos apie „Privatų tunelį“ ir žmones, atsakingus už šią puikią aukščiausio lygio VPN paslaugą..

Privataus tunelio VPN apžvalga

SavybėsInformacija
Naudojamumas: Labai lengva naudoti
Registravimo politika: Mažosios medienos ruoša
Serverio dydis: 50 ++ serverių
Serverio paskirstymas: 12 šalių
Palaikymas: Bilietų sistema
Kankinantis: Neleidžiama
Transliacija: Neleidžiama
VPN protokolas ir šifravimas: „OpenVPN“ protokolas; 128 bitų AES-GCM šifravimas
Buveinė: Kalifornijoje, JAV
Kaina: 6 USD / mėn
Oficiali svetainė: https://www.privatetunnel.com/

Privataus tunelio fonas

Privatus tunelis yra Džeimso Yohano ir Pranciškaus Dinha, įkūrusio „OpenVPN Technologies, Inc.“, Kalifornijoje įsikūrusios įmonės, integruojančios pažangiausių tinklų ir programinės įrangos technologijų rinkinį, įkūrėjai..

Jie turi daugiau nei 3,6 milijono klientų ir skaičiavimas.

Jų internetinis puslapis yra švarus, profesionalus, o jų programinė įranga turi paprastą, lengvai suprantamą sąsają.

Jų svetainė drąsiai tvirtina, kad kasdien užkerta kelią 1 mln. Kibernetinių grėsmių. Nors jiems būtų sunku tai įrodyti visuomenei, neturint tam tikro įrašo apie jų blokuojamas grėsmes ir todėl turint jūsų internetinės veiklos žurnalus, atrodo visiškai įmanoma..

Galų gale, tai yra beprotiškas, beprotiškas pasaulis, kuriame šiuo metu gyvename, kuriame kibernetinės atakos kelia grėsmę visiems - nuo bankų ir vyriausybės įstaigų iki privačių piliečių.

Kaip matėme 2017 m. Spalio mėn., Net mūsų mama ir tėtis yra nukreipti kibernetinių nusikaltėlių. Neįjungti nėra saugu ... bent jau ne, jei jie nepradės naudoti VPN.

Privatus tunelis atrodo ir skamba teisėtai, tačiau visi žinome, kad išvaizda gali būti apgaulinga.

Vienas dalykas, kurį vartotojai turėtų atsiminti, yra tai, kur jie yra. Privatus tunelis yra įsikūręs „Hacienda“ verslo parke Plezantone, Kalifornijoje, JAV.

Kodėl tai svarbu?

Nes JAV yra „Keturiolikos akių“ dalis - šalių grupė, sudariusi daugiašalį susitarimą dėl bendradarbiavimo signalų žvalgybos srityje.

Šis „UKUSA“ susitarimo sinonimas - šis visuotinis kolegų pasiklausymas naudojant „Echelon“ - programinę įrangą, leidžiančią jiems įsiterpti į mūsų ryšius, nesvarbu, ar tai atsitiktinė veikla internete, el. Laiškų siuntimas, trumpųjų pranešimų siuntimas, atsisiuntimas ar bankininkystė.

Čia, Australijoje, Parlamentas priėmė daugybę pakeitimų, kuriais palankiai vertinami griežtesni duomenų saugojimo įstatymai, tai reiškia, kad mūsų telekomunikacijų bendrovės gali iškasti mūsų asmeninę informaciją savo ar vyriausybės vykdomo tikrinimo tikslais..

Vienintelis būdas blokuoti mūsų IPT (Interneto paslaugų teikėjai) renkant šiuos metaduomenis yra naudoti VPN su solidžiu šifravimu. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip saugiai naudotis internetu, skaitykite išsamų kiekvieno įsivaizduojamo privatumo įrankio vadovą.

Bet kai reikia jei pasirenkate VPN, tai panašu į nekilnojamojo turto pardavimą—Visai apie vietą! Vieta! Vieta!

„Privataus tunelio“ ir panašių kompanijų problema yra ta, kad jie veikia iš šalies, kuriai suteikta teisėta teisė reikalauti, kad VPT perduotų duomenis, susijusius su vienu iš jų tyrimų.

Tai nereiškia, kad Privatus tunelis noriai laikysis bet kurios vyriausybės institucijos. Priešingai, jie tvirtina, kad neišsaugo jokių veiklos žurnalų, tačiau taip pat priekaištų dėl to, kad išsaugo kai kuriuos ryšio žurnalus.

Manoma, kad šie žurnalai saugomi tik siekiant našumo ir priežiūros, tačiau gerbiamiausi VPT palaiko griežtą jokių žurnalų politiką..

Gana akivaizdu, kad Privatus tunelis gali būti priverstas perduoti naudotojų žurnalus, jei jiems būtų įteiktas teismo šaukimas arba orderis..

Be to, nebuvo atvejų, kai VPT dėl savavališkų priežasčių perduodavo informaciją vyriausybės institucijoms. Kiekvieną kartą, kai VPT nusileido naujienoms dėl tokių duomenų perdavimo, ji buvo susijusi su baudžiamąja byla, paprastai susijusia su elektroniniu nusikaltėliu, naudojančiu VPN teikėjo paslaugas kenkėjiškais tikslais (potencialiai tamsiame tinkle)..

Taigi kur „Private Tunnel“ yra tarp savo bendraamžių VPT rinkoje? Na, jie gavo keletą puikių klientų balų ir tikrai puikių atsiliepimų.

„TechRadar“ juos pavadino „Įdomus VPN sukimas,„Siaučia dėl savo mokamo, kaip galinčio eiti, pasirinkimo, tačiau jie taip pat atkreipia dėmesį į ribotą vietų pasirinkimą, nepatikimą veikimą ir ypač paprastą klientą.

Remdamasis savo paties išbandytais jų paslaugomis, sakyčiau, kad per pastaruosius metus maždaug taip pagerėjo jų greitis, o ryšio problemos buvo tik trumpalaikės.

Bet prieš įsigilindami į „Privataus tunelio“ greitį ir funkcijas, pakalbėkime apie suderinamumą, nes būtent ten jie ir atsirado.

Ką siūlo privatus tunelis & Suderinamumas

Privatus tunelis leidžia naršyti internete anonimiškai slepiant savo IP adresą ir vietą.

Nors didžioji jų paslaugų dalis yra gana siaura, jie pažymėjo visus reikiamus laukelius, kai reikalingas stiprus šifravimas. Jų „OpenVPN“ protokolą sunku įveikti.

Funkcijos neapima veiklos registravimo, unikalių duomenų planų ir metinio plano su neribotu pralaidumu.

Ši VPN paslauga taip pat palaiko šias operacines sistemas ir įrenginius:

 • „iOS“
 • „Android“
 • „Linux“
 • „Windows“
 • „Mac“
 • USB TV lazdelės
 • Televizoriaus priedėliai
 • Specialios tabletės

Ko gero, įdomiausia šiame VPT yra jų atsidavimas plėtrai ir evoliucijai. „OpenVPN, Inc.“, remdamasi ne savo sėkmės laurais, dabar palaiko OSTIF „Bug Bounty“ programą - atlygiu pagrįstą programą, kuri moka kūrėjams, kai jie randa esminių atvirojo kodo programinės įrangos trūkumų..

Neigiama linkme yra ribotas serverių skaičius ribotose vietose. Kadangi visada tikiu, kad geriausias būdas išbandyti VPN yra keliaujant, Aš naudojau Privatų tunelį keliaudamas iš Sidnėjaus į Niujorką ir atgal.

Aš išmatuojau vieną iš trijų jų Niujorko serverių Atsisiųsti 26 MB ir 16 Mbps įkėlimui. Vėlavimas padidino jį iki beveik 79 ms. Kaip bebūtų keista, aš pastebėjau, kad tie skaičiai augo, kai paliečiau Australiją.

Ten aš galėjau pataikyti 50 Mbps parsisiuntimas ir Įkelkite 43 Mbps spartą su 25 ms „ping“. Neblogai už paslaugą, kuri, kaip buvo žinoma, yra lėtesnė nei jos konkurencija.

Deja, privačiame tunelyje nėra žudymo jungiklio, todėl vartotojai yra pažeidžiami tikrinimo, jei nepavyksta susisiekti, kai jie užsiima internetine veikla.

Papildomos savybės

Jei privačiam tuneliui yra viena didžiulė kliūtis, tai yra palyginti didelis jų trūkumas. Vieni geriausių VPT teikia tokias pažangias funkcijas kaip URL filtravimas, skelbimų blokavimas ir kt.

Privatus tunelis turi tik vieną ypatybę, į kurią verta atkreipti dėmesį - įsilaužimo prevencijos programinė įranga. Tai apsaugo nuo kenkėjiškų išpuolių, pavyzdžiui, kenkėjiškų programų ir panašių dalykų, bet aš bijau, kad gėrybės tuo ir baigsis.

Be to, jie tik turi Galimos 12 vietų 9 šalyse. Šis vidutinis serverių skaičius gana atgraso, palyginti su gausybe serverių, kuriuos siūlo tokios paslaugos kaip „NordVPN“ arba „Surfshark“.

Tačiau jie kompensuoja šį trūkumą palaikydami įrenginius, kurių neturi daugelis kitų VPN, įskaitant aukščiau paminėtas USB TV lazdes..

Kainodara & Planai

Čia tikrai šviečia Privatusis tunelis. Kaip minėta anksčiau, jie siūlo nemokamą 2 Gb duomenų bandomąją versiją. Be to, jie turi du duomenų ribotus planus ir metinį paketą su neribotais duomenimis.

Jų pagrįstai kainos planai prasideda nuo 20 GBs o vartotojai moka tik už tai, ką naudoja.

Kaip alternatyva, pagal jų metinį planą vartotojui suteikiama 10 vienalaikių jungčių, tai yra daugiausiai jungčių, kurias aš mačiau kaip VPN.

Privatus tunelis turi visiškų ir proporcingų pinigų grąžinimo garantijų derinį, jie priima įvairius mokėjimo metodus, pradedant tradiciniais metodais, tokiais kaip banko pervedimas ar kreditinė kortelė, ir baigiant kriptovaliutomis, tokiomis kaip Bitcoin.

Privataus tunelio privalumai

pro piktogramą„Private Tunnel“ patronuojanti įmonė gyvuoja nuo 2002 m., Tai reiškia, kad už tai atsakingi žmonės VPT yra nusistovėjusios.

Jūs gaunate akivaizdų šifravimą iš bendrovės, kuri skirta pažangiausiems programinės įrangos sprendimams.

Kaip matėme, jie yra plačiai suderinami ir lengvai nustatomi.

Daugelis vartotojų taip pat vertina tai, kad nereikia prenumeruoti. Galite tiesiogine prasme sumokėti, kai einate.

Saugumas & Privatumas

Tai yra pagrindinis nerimą ieškantiems VPT. Norite anonimiškumo ir saugumo bei norite žinoti, kad tikrai to gaunate.

Saugumo požiūriu „OpenVPN“ protokolas turi siaubingą reputaciją internetinėje bendruomenėje. Nepaisant to, iškyla vietos problema. Aš negaliu pabrėžti tos dalies pakankamai.

Privatus tunelis, esantis JAV, gali sukelti realią problemą vartotojams, kurie nori kankintis. Nors galite prijungti jų programas ir bendrinti failus naudodami „BitTorrent“, dauguma JAV kompanijų dėl šios praktikos supyksta ir nėra pasakojama, kas gali nutikti iš tos pačios rūšies veiklos žurnalų..

Tokie įstatymai kaip Saugomų ryšių įstatymas suteikia realią galią Amerikos federalinės vyriausybės rankose.

Taigi, nors 128 bitų „Private Tunnel“ AES-GCM šifravimas apsaugo jūsų duomenų perdavimą, yra pagrindo manyti, kad jei jūsų veikla dalijasi P2P, jūsų veikla gali patekti į netinkamas rankas. Daugiau apie šifravimą rasite mūsų vadove.

Ar leidžiama torrenting?

Rinkoje yra tūkstančiai VPT. Visi jie konkuruoja dėl jūsų verslo. Dėl to kai kurie VPT gali daug ką pažadėti, bet mažai pasiūlyti. Štai kodėl mes tikrai vertiname privačios interneto prieigos teikiamą sąžiningumą, paprastumą ir skaidrumą. Jų tinkamai įgyvendintas šifravimas ir nulio žurnalų politika kartu su pigesne kaina yra keletas priežasčių, kodėl mes rekomenduojame šią VPN paslaugą.

Jei „torrent“ draugiškas VPN yra tai, ko jūs laukiate - perskaitykite mūsų geriausią „torrenting“ vpns straipsnį.

Ar galiu naudoti „Netflix“ asmeninį tunelį??

Šiuo metu su JAV „Netflix“ ir „BBC iPlayer“ negalima susisiekti. Yra keli geriausios transliacijos VPN planai, tačiau tai nėra vienas iš jų. Mes nerekomenduotume šio „Netflix“ (čia yra keletas geresnių variantų).

Registravimo politika

Kaip jau sakiau anksčiau, privačiame tunelyje geriausiu atveju vykdoma nesaugi medienos ruošos politika. Nors jie teigia, kad netvarko vartotojo veiklos žurnalų, tačiau išsaugo ryšio žurnalus neaiškiais tikslais.

Ryšio greitis

Daugybė VPN paslaugų gali pasigirti „žaibiškai greitais“ greičiais, tačiau „Private Tunnel“ net ne abu, kad pareikštų tokią pretenziją. Akivaizdu kodėl, nes bet kuris vartotojas jums pasakys, kad yra patyręs atsilikimą daugiau nei vieną kartą.

Savo pačios patirtis buvo nevienoda. Atrodė, kad jie yra tinkamas transatlantinis variantas, tačiau atsižvelgiant į tai, kad jie yra įsikūrę ne JAV, aš esu labiau nei šiek tiek šokiruota dėl nedidelio greičio, kurį pasiekiau lankydamasi Niujorke.

Štai mano greičio testo rezultatai, nuvažiavus į vietą keliaujant:

 • JAV serveris

  • „Ping“: 25 ms
  • Atsisiųsti: 26 Mbps
  • Įkėlimas: 16 Mbps
 • ES serveris

  • „Ping“: 40 ms
  • Atsisiųsti: 65.46 Mbps
  • Įkėlimas: 46,51 Mbps

Negaliu pasakyti, kad mane sužavėjo rezultatai, bent jau ne tada, kai buvau JAV. Jūs manote, kad paslauga, kurios pagrindinė dalis yra JAV, turėtų didžiausią greitį iš visų. Namų lauko pranašumas, koks jis buvo. Bet taip nebuvo privataus tunelio atveju.

Daugiau informacijos apie ryšio greitį galite rasti jų klausimų puslapyje čia.

Naudojamumas

Turiu duoti privataus tunelio rekvizitus šiame skyriuje. Nors jų sąsaja yra mažiau nei estetinė, jų tinkamumas buvo didžiausias. Labai nuoseklus, labai paprastas naudoti ir be jokių realių problemų.

Jų paprastas sąrankos instrukcijas galite rasti čia. Kaip matysite, tai gana paprasta žingsnis po žingsnio tiek kompiuterio, tiek mobiliojo įrenginio vartotojui.

Privataus tunelio trūkumai

Net ir turėdamas pakankamai laiko naudoti „Private Tunnel“ kasdieniniam banglenčių sportui, negaliu pasakyti, kad mane kažkas išpūtė.

Greičiai buvo tinkami, tačiau jie nebuvo nieko ypatingo. Šifravimas buvo patikimas, tačiau visi, kurie naudojosi VPT, jau tikisi, kad „OpenVPN“ bus nuostabus.

Jų unikalūs kainų planai yra įdomūs, tačiau aš vis dar žvelgiu į klausimą, ar tai tikrai geriau ar blogiau nei neribotas „premium“ paketas iš vieno iš jų konkurentų. Galiausiai, jų visiškas pažangių funkcijų trūkumas palieka daug norų.

Vienas trūkumas, kuris iškart man pasirodė, kai tik pradėjau juos išbandyti, buvo toks:

Ribotas klientų aptarnavimas - O, oi ....

neutralus jaustukasKaip ir „Trust.Zone“, „Private Tunnel“ nesiūlo klientų palaikymo galimybių, kurių daugelis iš mūsų tikėjosi iš gero VPN.. Jie siūlo tik bilietų sistemą, kuria jūs paliekate jiems žinutę ir laukiate, kol jie grįš pas jus.

Išbandęs šią sistemą sužinojau, kad atsakyti į mano klausimą užtruko daugiau nei 24 valandas, ir jų atsakymas buvo toli gražu ne tas draugiškas ir ypač informatyvus, kurį paprastai gaunu iš „NordVPN“.

Įsivaizduok tai? Dauguma teisėtų VPT teikia tiesioginį pokalbį visą parą. Vietoj to, Privatus tunelis grįš į jus daugiau nei 24 valandas. Tai dar viena iš akivaizdžių kliūčių, kurią jie turėtų greitai ištaisyti, jei nori išlikti šioje labai perpildytoje rinkoje.

Ar rekomenduoju privatų tunelį??

Taip ir ne ... bet dažniausiai ne.

Aš rekomenduočiau susidomėjusiems pažvelgti „NordVPN“ ir „Surfshark“ kaip pranašesni pasirinkimai už maždaug tokią pačią kainą.

Nepaisant mano patirties, turinčios mažiau nei žvaigždę, turėčiau pasakyti, kad tai geras pasirinkimas pradedantiesiems. Jei esate kažkas, kuris tik dabar mokosi apie VPN ir norite, kad būtų kuo paprasčiau praktikuoti, tai yra jums tinkamas VPN.

Kaip jau sakiau, jų sąsajoje yra lengva naršyti, todėl tai yra gera galimybė atsitiktiniam vartotojui, kuris nori tik stebėti sportą ar pranešti draugui, o ne šnipinėja..

Be to, tai gana prieinama galimybė ir jūs visada galite pasinaudoti nemokamu jų bandomuoju periodu, kad pamatytumėte, ką galvojate.

Bet visiems kitiems, šį VPN naudokite atsargiai. Atminkite, kad yra ne visada geriausia idėja yra naudotis JAV esančiu VPN arba bet kuri kita šalis, sudaranti keturiolika akių.

Pliusai

 Suderinamas su USB TV lazdomis
 Įperkamos kainų parinktys
 Vidutinis greitis
 Gerai užšifruotas
 Nėra veiklos žurnalų
 Paprasta naudoti

MINUSAI

Išsaugo ryšio žurnalus
Vienintelis klientų palaikymo būdas yra bilietų pardavimo sistema
Funkcijų trūkumas
Neleidžia „Netflix“ ar panašių srautinių transliacijų paslaugų
Neaiški kankinanti politika

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me