Saugus slaptažodžių peržiūra – vienas iš geriausių atvirojo kodo slaptažodžio valdymo įrankių

Saugus slaptažodžių peržiūra - vienas iš geriausių atvirojo kodo slaptažodžio valdymo įrankių

Aš dirbu technologijose, tačiau ilgą laiką priešinosi slaptažodžių tvarkymo įrankiams. Visai neseniai. Atrodė, kad nereikia imtis papildomo žingsnio, kai mano svarbūs slaptažodžiai buvo saugomi „Post-It“ mano piniginėje. Prieš per daug giliai nerdami, žinokite, kad jie tikrai buvo laikomi mano galvoje, nes turiu puikią atmintį (arba taip maniau), o piniginė buvo tiesiog atsarginė, jei nuo regbio susilaukčiau smegenų sukrėtimo.

Tada atėjo diena, kai vienas iš Ką tik internete pasirodžiusias „WordPress“ svetaines nulaužiau. Darbo bičiulis atkreipė dėmesį į tai, kad turėčiau pačiam patarti ir susitvarkyti savo slaptažodžius pagal įprastą rekomenduojamą standartą: mažiausiai aštuonis ženklus, susidedančius iš didžiosios ir mažosios raidės, skaičiai, specialieji ženklai, bla bla.

Grubiai supratau, kad mano slaptažodžiai niekuo dėti žiaurios jėgos išpuoliai. Norint juos patobulinti, prireiks kažko geresnio nei mano smegenų galia.

„Gaukite slaptažodžių tvarkyklę“, - tarė mano bičiulis. Buvau taip įsiutęs dėl įsilaužimo, kad nusprendžiau, kad tai nepakenks tyrinėti kelis.

Tai, ką radau, yra apie milijardas ir viena parinktis, tačiau tiek daugoms trūksta reikiamų funkcijų arba reikia užsiprenumeruoti, kad galėtumėte naudotis visomis funkcijomis, kurių jums tikrai reikia, ir jūs galų gale susimokėsite už daiktus tu nenori arba niekada nenaudos.

Ilga istorija trumpa. Aš įsitvirtinau prie slaptažodžio saugaus, ir štai kodėl.

Saugaus slaptažodžio apžvalga

Nors saugaus slaptažodžio sąsaja paprasta naudotis, neleisk, kad tas kvailys manytų, jog tai programos pokštas, nes taip nėra. Aktyvi statybininkų / vystytojų bendruomenė padeda padėti, kai viskas blogai. Kaip ir dabar, yra net neoficialių „Android“ ir „iOS“ programų, kurios man atrodo labai šaunus dalykas.

Argumentai "už" - tai, kas jums patiks
  • Intuityvus ir lengvai naudojamas
  • Palaikoma ryškios atvirojo kodo bendruomenės
  • Visiškai nemokamai
  • Gali tvarkyti kelis skliautus
  • Vietinis duomenų šifravimas
Suvart - ką galima patobulinti
  • Tik keli importavimo variantai
  • Apribota tik slaptažodžių saugojimu

Ar slaptažodžiu saugu?

Taip. Programa buvo sukurta su daugybe funkcijų, kurios padaro ją skaidrią ir saugią.

apsauginė spyna

Tai yra atviro kodo. Tai reiškia, kad jums nereikia laikyti dizainerio žodžio kaip Evangelijos, kad programa yra saugi. Galite lengvai atsisiųsti šaltinio kodą, peržiūrėti jį patys arba paprašyti, kad asmuo, turintis daugiau patirties šioje srityje, jį peržiūrėtų. Jei turite techninių rinkinių, netgi galite sudėti programą naudodami atsisiųstus šaltinio failus, o ne failus, kuriuos siūlo slaptažodis.

Be to, „Password Safe“ neturi atkūrimo mechanizmo, taip pat nėra galinio durų - tai yra gerai. Tai reiškia, kad nebent asmuo turėtų pagrindinį raktą, jam neįmanoma pasiekti jūsų slaptažodžių. Tai apima kūrėjus ir vartotojus.

Failų vientisumo tikrinimas reiškia, kad užpuolikas negali modifikuoti jokių apsaugotų failų, nežinodamas pagrindinės slaptafrazės. Ankstesnių duomenų bazių atsarginės kopijos daromos automatiškai. Vartotojai turi visiška atsarginių kopijų skaičiaus kontrolė taip pat kur jie laikomi.

Kaip naudoti saugų slaptažodį

Saugus slaptažodis leidžia saugokite visus savo slaptažodžius vienoje slaptažodžių duomenų bazėje, arba galite sukurti skirtingas duomenų bazes įvairiems tikslams, jei norite. Aš suprantu, kur gali būti naudinga turėti duomenų bazę darbui ir kitą asmeniniam naudojimui.

Duomenų bazes galima perkelti iš vienos sistemos į kitą, jei kiekviena sistema naudoja tą pačią „Password Safe“ versiją. Paimkime greitą programinės įrangos nustatymą.

Pirmą kartą naudodami saugų slaptažodį, jūs tai padarysite pasirinkite naują duomenų bazės mygtuką.

slaptažodžiu saugus naujas įrašas

Toliau jūsų bus paprašyta pasirinkite vietą, kurioje norite išsaugoti naują duomenų bazę taip pat vardas, kurį norite priskirti duomenų bazei.

pwsafe db vieta

Jūsų bus paprašyta įvesti pagrindinį slaptažodį. Tai jūs naudosite šifruoti ir užrakinti visą savo naujojo seifo turinį.

slaptažodžio saugus įvedimas

Kai reikia naudoti išsaugotą slaptažodį, yra keletas prieinamų įrankių. Daugeliui iš jų reikia įklijuoti informaciją į mainų sritį, o kiti leidžia naudoti automatinio tipo funkciją automatizuoja jūsų slaptažodžių perkėlimą į internetines formas.

Norėdami naudoti saugomus slaptažodžius, galite: atidarykite „Password Safe“. Tada pasirinkite vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos norite naudoti.

pwsafe saugomas prisijungimas

Įrankių juostoje pasirinkite vartotojo vardo piktogramą. Ir atvirkščiai, galite dešiniuoju pelės mygtuku spustelėti ekraną ir pasirinkite „nukopijuoti vartotojo vardą į mainų sritį“. Kita galimybė yra naudoti spartųjį klavišą „Control + U“ ir tada įklijuoti vartotojo vardą į norimą lauką.

„pwsafe“ vartotojo vardo piktograma

Norėdami pasirinkti tinkamą slaptažodį, įrankių juostoje spustelėkite slaptažodžio piktogramą arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ir tada pasirinkite „kopijuoti slaptažodį į mainų sritį“. Kita galimybė yra naudoti „Control + C“, kad įklijuotumėte slaptažodį į norimą lauką.

„pwsafe“ slaptažodžio piktograma

Papildomos savybės

„pwsafe“ pritaikymas

Su slaptažodžiu leidžia lengvai kurti ir redaguoti prisijungimus, nes viskas, ko jums reikia, yra vartotojo vardas, slaptažodis ir vieta, kur turėtų būti saugoma nauja informacijos grupė.. Galite nustatyti slaptažodžių galiojimo laiką, kuris suteikia papildomą saugumo lygį, priversdamas jus juos dažnai keisti.

Vargo, galbūt, bet puiki idėja.

Yra pritaikomos slaptažodžių strategijos, leidžiančios reguliariai keisti slaptažodžius pasirinktu dažnumu.

Automatinio užpildymo ir automatinio prisijungimo funkcijos leidžia patogiai naudoti slaptažodžius. Slaptažodžio generatorius sukuria sudėtingus ir stiprius slaptažodžius automatiškai, remiantis jūsų nustatytais kriterijais.

Taip stipriai ir sudėtingai net nebijau bandant jų atsiminti. Tai nėra verta pastangų.

Keletas kitų funkcijų, kurias verta paminėti, yra: galimybė įdiegti programinę įrangą į USB diską ir atsarginę funkciją, leidžiančią sukurti visos duomenų bazės atsarginę kopiją ir išsaugoti ją saugioje vietoje, jei kas nors nutiktų.

Apribojimai

„Password Safe“ yra puikus įrankis, kuris nieko nekainuoja ir kurį atsisiųsti ir nustatyti gali prireikti tik kelių sekundžių. Vienintelis neigiamas dalykas yra tas šiuo metu galima tik „Windows“ sistemoms. Taip pat negaiškite laiko ieškant naujovių, nes jų nėra. Paprastai tai liečia mane, tačiau dalykas yra toks paprastas ir paprastas naudoti, kad dabartinė versija turėtų ilgai, ilgai dirbti gerai.

Slaptažodis, saugus slaptažodžiuŠtai kur apribojimai baigiasi visais praktiniais tikslais. Žodis apie klientų aptarnavimą; nes tai yra atvirojo kodo sprendimas, pagrindinis palaikymo būdas yra forumuose, kas nėra blogas dalykas. Aš, viena, aš labiau norėčiau pasirinkti žmonių, kurie faktiškai naudoja produktą, smegenis, o ne tuos, kuriuos pasamdė įmonė, kad apie tai kalbėtų. Tiesiog mano pasirinkimas.

Įdiegę programinę įrangą ir išbandę ją kelias dienas, esu čia, norėdamas pasakyti, kad nerandu vienos priežasties toliau ieškoti. „Slaptas slaptažodis“ yra slaptažodžio tvarkytuvas, kurio niekada negalvojau, kad norėčiau, bet prie jo keistai prisirišau.

Po išsamių asmeninių testų galiu pasakyti „Password Safe“ yra puikus slaptažodžių tvarkytojas kad net konkuruoja su mūsų kuruojamo sąrašo atlikimu geriausi slaptažodžių tvarkytojai. Neįsivaizduoju, kad daugumos vartotojų reikmėms jums reikės ieškoti kitur.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me