VPN sukčiavimų sąrašas: jūsų laiko neverta paslauga (atnaujinimas iki 2020 m.)

Virtualūs privatūs tinklai gyvuoja dešimtmečius.


Kai jie buvo laikomi ištekliais, kuriuos daugiausia naudojo korporacijos, dabar jie yra įprasti mažesnėms įmonėms ir net privatiems asmenims. Geriausiuose pasauliuose, VPN suteikia didesnį privatumą, leidžia lengviau valdyti namų tinklo, viešųjų tinklų apsaugą ir apskritai neleidžia informacijai patekti į netinkamas rankas.

Deja, ne visi VPT teikėjai siūlo tokio paties lygio paslaugas ir palaikymą. Jie gali gerai imti jūsų pinigus, tačiau teikia mažiau naudos, nei jie teigia siūlantys. Jei galvojate investuoti į VPN ar galbūt perjungti į kitą paslaugą, elkitės atsargiai.

Čia yra keletas šaltinių, kurie padės jums žinoti apie populiaresnes VPN suktybes ir netgi keletą patarimų apie blogiausias VPN paslaugas, kad būtų išvengta.

Signalinės lemputės apie VPN sukčiavimą

Dėl lengvos prieigos prie informacijos šiandien žmonės gali priimti labiau pagrįstus pirkimo sprendimus. Tačiau kartais tai, ką jie sako, nėra tai, ką jie visada daro.

Iš pirmo žvilgsnio VPN bendrovės siūlomi pasiūlymai gali atrodyti sąžiningi ir teisingai įvertinti. Tačiau atidžiau apžiūrėjus, daugelį šių pažadų aiškiai per sunku įvykdyti ... Kai VPT pateikia plačius pareiškimus apie savo paslaugas, o ne konkrečią, konkrečią informaciją - tai įspėjamasis ženklas.

Kai kažkas atrodo per daug gerai, kad būtų tiesa, yra tikėtina, kad kažkas ne taip.

Tai yra vieni populiariausių sukčiavimų šiandien ir tai yra dėl priežasties. Jie visi yra skirti vienaip ar kitaip apgauti klientus. Taigi nesitikėkite, kad viskas paaiškės iš pradžių.

Ne visi VPT jums sako viską tiesiai

interneto sukčiavimasProduktų aprašymuose matote teiginius, kurie verčia jus galvoti, kad svarstomas VPN daro puikų darbą saugant jus ir jūsų verslą. Daug kalbama apie tai, kaip tarnyba nelaiko veiklos žurnalų, bet ką sako pardavimo medžiaga kitos rūšies rąstai?

  • Ar paslauga bet kurį laiką saugo ryšio žurnalus?
  • Ar tuose žurnaluose yra jūsų kilmės IP adresas ar kiti duomenys, kuriuos pagrįstai būtų galima atsekti pas jus?
  • Ar paslaugos žurnaluose yra kažkas, kas nurodo, kokius failus bendrinate ar atsisiuntėte?

Kaip ir atliekant bet kokius tyrimus, verta atsiminti penkis W, prieš pasiimant bet kokį VPN. Visada klauskite: kas, ką, kada, kur ir kodėl.

Jei negalite gauti atsakymų, tai yra geras ženklas, skirtingai „NordVPN“ kuris turi aiškią neprisijungimo politiką, kitas VPT ne taip gerai dirba, kad apsaugotų jūsų veiklą internete, nes pardavimo komanda norėtų, kad jūs galvotumėte.

Tas nemokamas VPT gali baigtis brangiai kainuojančia kaina

Jūs jau žinote, kad yra nemokamų VPN paslaugų, taip pat mokesčių, pagrįstų paslaugomis. Prieš darant prielaidą, kad jūsų poreikiams pakanka nemokamo, įsitikinkite, kad suprantate, ką jis duos ir ko neduos, saugant duomenis ir nelaikant žurnalų..

mokama vs nemokama vpn

Be abejo, yra nemokamų VPN paslaugų, kurios atlieka puikų darbą „Surfshark“. Kiti nėra tokie stiprūs, kai kalbama apie saugumą, ir gali turėti net eksploatacinių iššūkių, dėl kurių jūs negalite prisijungti, kai esate ne mieste. Tai palieka jus ir bet kokią sąveiką, kurią vykdote internete, beveik nesistengiant apsaugoti.

Sužinokite, ką galite sužinoti apie sistemos prastovas ir kokią apsaugą VPN komanda naudoja siekdama išvengti pažeidimų.

Tai taip pat padeda išsiaiškinti, ar jie net ir dieną laiko bet kokio tipo žurnalus. Tai gali reikšti bandymą gauti tiesioginius atsakymus į jūsų klausimus. Jei viskas, ko jūs gaunate, yra vengimas mokėti, pasinaudokite tuo kaip ženklu, kad pereitumėte prie kito teikėjo.

Srautinės transliacijos ir kitų funkcijų apribojimai

Ar žinojai, kad ne visos VPN paslaugos įgalina srautinį transliavimą iš kai kurių populiaresnių svetainių, tokių kaip Netflix.com?

Pastaraisiais metais kai kurios iš šių svetainių ėmėsi teisinių veiksmų užkirsti kelią tokiai prieigai arba reikalauja tam tikrų kompensacijų. Deja, ne visi VPT teikėjai iš anksto žino, kokias svetaines negalima transliuoti arba jei bus taikomas tam tikras mokestis.

„netflix“ klaidos pranešimas

Apsvarstykite situaciją, kai vėlyvo vakaro laidų transliacija yra jūsų šeimos savaitgalio dalis. Būdamas atsargus žmogus, nusprendi srautą palikti anonimišką.

Tačiau kadangi jūsų VPT teikėjas nepaminėjo, kad negalite transliuoti srauto populiarioje svetainėje, kurią naudojate, todėl praleidžiate šį svarbų šeimos prisijungimo laiką..

Atrodo šiek tiek nereikšminga? Mes taip nemanome ...

VPN paslaugos yra skirtos užšifruoti ir apsaugoti jūsų internetinę veiklą, įskaitant srautinį perdavimą. Priverstas paaukoti savo duomenų privatumą, norint tiesiog transliuoti vaizdo įrašų turinį internete, nėra tas, apie kurį kalba VPT.

Apribojimai transliuoti pramogas po to, kai VPT teikėjas pažadėjo neribotą transliaciją, yra didelė raudona vėliava. Jei sužinosite, kad VPT teikėjas teigia teikiantis prieigą, tačiau to nedaro, arba jei turite mokėti mokesčius, kai jums buvo pažadėta kitaip, atėjo laikas pereiti pas kitą paslaugų teikėją.

Ne visi jūsų įrenginiai veikia su VPN

kaip veikia vpn maršrutizatorius

Jūs prisiregistravote prie VPN, nes jis teigė suderinamas su visais jūsų prietaisais ir visomis juose esančiomis operacinėmis sistemomis.

Tai ypač svarbu, jei keliaujate jūs ar kuris nors iš jūsų darbuotojų. Kas nutinka pirmą kartą vykstant į kelionę ir negalint prijungti telefono prie VPN? Ar tai neleis jums atlikti darbų, kuriems reikalingas aukštesnis saugumo lygis?

Saugokitės teiginių, kad VPT veikia su visais įrenginiais ir operacinėmis sistemomis. Eikite su paslauga, kurioje nurodoma, kokie įrenginiai ir kokios sistemos yra palaikomi VyprVPN kuriame yra aiški informacija apie suderinamumą.

Tas puikus VPT gali būti naudojamas kuriant „BotNet“

Kas yra robotas? Robotinis tinklas yra internetą palaikančių įrenginių tinklas, kuris užfiksuotas kenkėjiška programine įranga, o tada valdiklis jį naudoja savininkams nežinant, kas vyksta.

Patikėkite ar ne, VPN pažeidžiamumas gali pakenkti jūsų kompiuteriui ir tapti botnetų armijos dalimi. Tai reiškia, kad kai kurie jūsų ištekliai gali būti panaudoti kitiems, kad išgrynintų grynuosius pinigus, išsiunčiant el. Laiškus arba užrakinant išpirką.

Tai dar viena priežastis užduoti klausimus apie platformos saugumą. Jei tarnyba reguliariai neatnaujina apsaugos, rizikuojate, net jei jos nevykdo žurnalų. Pakanka jūsų realaus laiko veiklos, kad taptumėte įmanoma auka. 

Pasibaigusios gyvenimo trukmės prenumeratos

Jūs matėte VPN paslaugas, teikiančias viso gyvenimo prenumeratas. Bet ar jie tikrai?

… Kai kurie VPT laikosi šio pasiūlymo tol, kol ši paslauga neveikia. Kiti gali jus mesti po metų ar dvejų, kartais be jokio įspėjimo.

VPN viso gyvenimo prenumeratos suktybė

Jei jūsų VPN teikėjas atsisakys esamos prenumeratos visam gyvenimui, jums nebus suteikta jokia apsauga ir nebus privatumo. Reikia laiko, kol rasite kitą tinkamą paslaugą, taigi jūs turite būti atidūs rinkdamiesi savo VPN teikėją ir paketus, kuriais remsitės.

Prieš nuspręsdami, kad gyvenimo trukmės prenumerata yra realus dalykas, įsigilinkite į taisykles ir nuostatas. Kas leistų atšaukti tą prenumeratą? Jei jums nepatinka tai, ką atrasite, susiraskite kitą paslaugą.

Garsioji VPN sukčiavimo programa

Netrūksta VPN programų, sukurtų visų rūšių išmaniesiems telefonams. Nuo „Android“ iki „Apple“ parduotuvėse yra daugybė galimybių, tačiau ne visos jos yra teisėtos.

Praėjus kuriam laikui, „Apple“ pašalino VPN programą, kuri buvo naudojama norint sukčiauti žmones iš didesnių pinigų sumų. Šiuo atveju buvo pasiūlyta nemokama bandomoji versija ir mažiau nei aiški informacija apie automatinį atnaujinimą bandomojo laikotarpio pabaigoje. Prieš pašalinant programą iš „Apple“ parduotuvės, šimtai žmonių mokėjo per didelius įkainius ir jiems buvo sunku išeiti iš susitarimo.

Jei taisyklės ir sąlygos nėra aiškios, programa nėra verta jūsų laiko. Pereikite prie visų mokesčių ir rinkliavų, kaip iš anksto, ir kaip atsisakyti prieš pasibaigiant nemokamam bandomajam laikotarpiui.

Jūsų eismas mato akis, net jei nėra veiklos žurnalo

akių stebėjimasKitas sukčiavimas susijęs su prieiga prie jūsų duomenų realiuoju laiku. Iš esmės yra kenkėjiškų programų, kurios užfiksuoja jūsų naršymą, failų atsisiuntimą, vaizdo įrašų žiūrėjimą ir kitą veiklą, kol ji vykdoma. Tai gali būti paveikta vieno ar kelių prietaisų, naudojamų prisijungti prie VPN.

Veiklos žurnalo per se nėra, tačiau jūsų veiksmai vėliau naudojami kuriant tikslinę rinkodarą el. Laiškų, tekstinių pranešimų ir skelbimų rodymo pavidalu. Priklauso nuo to, ką veikėte internete, ta informacija taip pat gali būti naudojama kaip tam tikras bandymas išpešti pinigus.

Ieškai VPN paslaugos? Išbraukite juos iš sąrašo!

Viskas, ko jums reikia, yra viena greita paieška internete, norint rasti daugiau VPN paslaugų, nei kada nors įsivaizdavote. Kai kurios iš jų yra VPN prisijungimo paslaugos, kurios galiausiai neteikia jokios naudos.

Kiti iš tikrųjų dirba, bet ne taip, kaip tvirtina patys. Geriausia visada ieškoti internetinių atsiliepimų, paklauskite ir sužinokite, ką jūsų socialinio ar verslo tinklo žmonės gali žinoti apie bet kurį jūsų svarstomą VPN.

Norėdami pradėti, pateikiame keletą pavyzdžių „scammy“ VPN paslaugos, kurios NEMOKAMAI yra tai, ko jums reikia.

Laisvės VPT

„Liberty VPN“ logotipasVPN paslauga, nenorinti pranešti, kur ji yra, nėra verta jūsų laiko. Atsisakykite painių paslaugų ir negalite atblokuoti transliacijos paslaugų. Galite būti tikri, kad susitarimas nėra geras..

Kai mėnesinės išlaidos neužtikrina daug pralaidumo ir grąžinimo politika yra sudėtingesnė nei sąlygos ir sąlygos, laikas ieškoti kitur.

„Liberty VPN“ teikia visas tai, kas išdėstyta aukščiau. Jei vis tiek reikia daugiau paskatų, kad neprisiregistruotumėte.

  • Jūs negalite naudoti „Skype“ iš tam tikrų tautų
  • Nėra vienu metu vykstančių jungčių
  • Kyla klausimas, kokie įrenginiai palaikomi ir kokia apimtimi
  • Jie nuleis jus be perspėjimo, jei atsitiks pažeidžiant bet kurį iš tų sunkiai suprantamų taisyklių ir sąlygų
  • Dar blogiau, kad būsite „numesti“ dideliu mokesčiu

Betternet VPN

„Betternet“ VPN logotipas„Betternet VPN“ turi viltingą vardą, kuriuo siekiama įkvėpti pasitikėjimo. Deja, tai atsitinka tarp nemokamų VPN paslaugų, turinčių mažiau nei įkvepiančias saugumo priemones.

Vartotojai pranešė apie kenkėjiškų programų problemas ir su tuo susijusias problemas. Tai reiškia, kad renkami jūsų duomenys ir greičiausiai parduota aukščiausią kainą pasiūliusiam pirkėjui.

Nenustebkite, jei negalite gauti teisingų atsakymų iš techninių ar palaikymo komandų. Jie nėra žinomi dėl to, kad yra palankiausi klientams.

Žinokite, kad nors „Betternet“ reklamuoja nulinio žurnalo politiką, jie palaiko ryšio žurnalus. Neaišku, kiek laiko šie žurnalai saugomi.

Gynybos VPT

Gynybos VPN logotipasKokia prasmė turėti VPT, jei jis neišlieka? Tai yra viena pagrindinių gynybos VPN problemų. Jų prastovos yra žymiai didesnės nei konkurencija kyla klausimas, ar saugūs klientai būna net tada, kai tinklas veikia ir veikia.

Kai kurie klientai taip pat praneša apie srautinio perdavimo problemas ir pastebi šlamšto padidėjimą, kuris atrodo keistai susijęs su naršymo veikla prisijungus prie tinklo. Kiti pažymi, kad iškilus problemoms, jų klientų aptarnavimo tarnyba neatrodo, kad visi liktų tikri dėl to, kas vyksta.

Jei jums nepatinka chaosas ir jums kyla mintis domėtis, kas turi jūsų duomenis, geriausia būtų ieškoti paslaugų kitur.

Taškas VPN

dotvpn logotipasKą jūs manote apie VPN, kuris yra pagrįstas viena šalimi, tačiau daugiausia naudoja serverius vienoje iš tautų, kurios yra „Penkių akių“ susitarimo dalis?

Kaip apie serveriai valstybėje, kuri dalijasi duomenimis su kitomis tautomis abipusiškai? Nebent jūs žinote, kaip tai paveikia jūsų privatumą, ir jums viskas gerai, pasirinkti tokią paslaugą kaip „Dot VPN“ NĖRA jums.

Įsikūrę Honkonge su serveriais Vokietijoje, galite lažintis, kad yra palaikomi ryšio ir naudojimo žurnalai. Šiuo VPN atveju tai reiškia, kad įrašai yra ne ilgesni kaip dveji metai.

Derinkite tai su reputacija dėl prastų rezultatų ir jūs turite žinoti, kodėl kas nors rizikuotų pasirašyti.

„OneVPN“

„onevpn“ logotipasNepatenkintas našumu ar tuo, kad „OneVPN“ saugo ryšio žurnalus, vykdydamas nulinio žurnalo politiką? Galų gale, nėra žurnalų reiškia, kad nėra žurnalų.

Tai labai blogai. Jie turi būdų, kaip išvengti pinigų grąžinimo garantijų, dėl ko kai kurie vartotojai buvo pikti ir skurdesni.

Kadangi jie nėra pasirengę apie ryšio žurnalus ir tvirtina, kad yra viena greičiausių VPN paslaugų, jūs turite domėtis, ko dar jie pasirenka, kad jums to nepasakytų. Prisiregistruokite savo rizika.

Esmė

Yra daugybė teisėtų VPN paslaugų, siūlančių puikias paslaugas, tiksliai pasakyti, ką jos gali ir ko negali, ir imti pagrįstus mokesčius..

Pereikite prie tų, kurie jums kelia daug klausimų, ir sutelkite dėmesį į paslaugų teikėjus, kurie išeina iš savo kelio, kad būtų sąžiningi su potencialiais klientais. Ilgainiui gausite daugiau naudos ir mažiau galvos skausmų.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me