رمزگذاری AES چیست؟ چگونه کار می کند

تا زمانی که انسان اسرار داشته باشد و مدت زمان طولانی است ، نیاز به پنهان کردن آنها از دیگران وجود دارد. به دنیای رمزگذاری خوش آمدید.


رمزگذاری ، در دنیای محاسبات ، فرایندی است که داده ها را از چیزی گرفته می شود که قابل خواندن باشد یا به راحتی قابل فهم باشد و سپس به روشی رمزگذاری شود. فقط رمزگشایی شود در صورت وجود توسط شخص یا وسیله دیگری دارای کلید رمزگشایی مناسب.

نمودار رمزگذاریرمزگذاری همان چیزی است که داده ها را ایمن می کند. رمزگذاری اطلاعات دیجیتالی را دریافت می کند که شخص می تواند از قبیل اطلاعات مالی ، داده های مشتری یا عکس ها آن را ببیند یا بخواند ، آنرا تقلا می کند به گونه ای که شخصی که به آن نگاه می کند نتواند آنچه را که می بیند مشخص کند. با این حال ، رمزگذاری فرآیندی است که می تواند معکوس شود.

ما می توانیم مانند این فکر کنیم ، رمزگذاری قفل است. اگر کلید رمزگشایی مناسب را دارید ، می توانید اطلاعات رمزگذاری شده را باز کرده یا بخوانید. در صورت نداشتن کلید رمزگشایی مناسب ، تنها راه دستیابی به کار با شکستن قفل است.

اینجاست انتخاب نوع مناسب رمزگذاری مهم است. اگر رمزگذاری شما معادل یک قفل ارزان است که در فروشگاه سخت افزار محلی دریافت می کنید ، می توان آن را به راحتی خراب کرد. اما بهترین رمزگذاری با قفل یک طاق بانکی قابل مقایسه است. واقعاً غیرقابل شکست است.

چرا رمزگذاری بسیار مهم است?

حفظ حریم خصوصی برای زندگی شخصی ما ضروری است. حریم خصوصی داده ها برای امنیت ، شهرت و رونق اقتصادی ما مهم است. به همان روشی که شما خانه خود را قفل می کنید و دولت ها از دسترسی به زیرساخت های مهم با هدف محافظت از املاک در دنیای فیزیکی جلوگیری می کنند ، رمزگذاری رمزگذاری مانع از دسترسی مجرمان سایبری به اطلاعات شما می شود. دولت ها در سراسر جهان پیشنهادهایی را برای تضعیف قدرت رمزگذاری ارائه می دهند ، به طور بالقوه امنیت شما را در معرض خطر قرار می دهد.

رمزگذاری AES چیست؟ چگونه کار می کندرمزگذاری شما را هنگام خرید ، هنگام برقراری ارتباط ، و هنگام بانکداری از شما محافظت می کند. بیشتر و بیشتر زندگی شما بصورت آنلاین انجام می شود. به همین دلیل است که شما باید نگران انجام کارهایی باشید که می توانید امنیت داده های خود را بهبود ببخشید و حفظ حریم خصوصی را حفظ کنید.

رمزگذاری بخشی از زندگی روزمره شما بصورت آنلاین است. احتمالاً شما از آن آگاه نیستید ، اما مشاغل و سازمان های دولتی از رمزگذاری برای تأمین اطلاعات شخصی شما استفاده می کنند. این امر از دزدی اطلاعات شما و ورود به حساب بانکی شما جلوگیری می کند. رمزگذاری باعث می شود هکرها از خواندن ایمیل و ارتباطات شخصی شما جلوگیری کنند.

صحبت کردن در مورد موضوع امنیت سایبری و رمزگذاری, وزیر دفاع پیشین ، اش کارتر ، در مورد نقش مهم امنیت داده ها و بازی رمزگذاری قوی در امنیت ملی بحث کرد. وی در آن زمان از کارآفرینان و مبتکران خواست تا در بهتر شدن امنیت سایبری نقشی داشته باشند. بعداً به نقل از وی ، "رمزگذاری یك بخش ضروری از امنیت داده ها است ، و رمزگذاری قوی چیز خوبی است."

رمزگذاری چگونه کار می کند?

شما شروع می کنید با داده های رمزگذاری نشده. این داده ها اغلب به عنوان خوانده می شوند متن ساده. این روش دیگری برای گفتن متن قابل خواندن است که رمزگذاری نشده است.

در مرحله بعد ، آن متن با کمک یک الگوریتم ، به علاوه یک کلید رمزگذاری رمزگذاری می شود. نتیجه نهایی نتیجه است تولید متن رمزنگاری. این متن فقط در صورتی قابل فهم است که با استفاده از کلید مناسب رمزگشایی شود.

رمزگشایی معکوس رمزگذاری است. مشابه نحوه قفل کردن ، معکوس باز کردن قفل است. وقتی چیزی رمزگشایی می شود ، همان مراحل فقط برای رمزگذاری دنبال می شوند به صورت برعکس. محبوب ترین اشکال الگوریتم های رمزگذاری به دو دسته تقسیم می شوند:

 • متقارن
 • نامتقارن

رمزگذارهای کلید متقارن

رمزگذار کلید متقارن غالباً به عنوان a شناخته می شود "کلید مخفی" از یک کلید استفاده می کند که باید با هر دستگاهی که به دنبال رمزگشایی داده های رمزگذاری شده است ، به اشتراک بگذارد. رمزگذارترین کلید رمز متقارن ، استاندارد رمزگذاری پیشرفته است. این کلید بود اولین بار برای محافظت از اطلاعات دولت طراحی شده است.

رمزگذار کلید متقارن را می توان با شخصی مقایسه کرد که فقط یک کلید برای خانه خود داشته باشد و هنگام ترک قفل درب آن است. تنها راهی که کسی می تواند بدون قفل قفل در را باز کند ، این است که اگر صاحب خانه کلید یا کپی مشابه خود را به آنها بدهد.

رمزگذاری کلید متقارن زیاد است سریعتر از رمزگذاری نامتقارن. قبل از اینکه گیرنده بتواند متن را رمز گشایی کند ، فرستنده باید کلید مورد نیاز برای رمزگشایی داده های رمزگذاری شده را به گیرنده مبادله کند. توزیع و مدیریت ایمن تعدادی کلید ضروری است. به همین دلیل ، اکثر فرایندهای رمزنگاری از الگوریتم های متقارن استفاده کنید برای رمزگذاری داده ها ، از الگوریتم های نامتقارن برای تبادل کلید استفاده می کنند.

آلبرتی رمز - از کجا این همه آغاز شد

آلبرتی رمز یکی از رمزهای اصلی پلی‌آلبیتی بود. برای اولین بار توسط لئون باتیستا آلبرتی توسعه داده شد ، Alberti Cipher اولین نمونه واقعی از تعویض پلی آمیخته پیشرفته با استفاده از الفبای مختلط و دوره متغیر بود.

دستگاه اصلی به نام "فرمول" از آن تشکیل شده بود دو دیسک متحرک که از طریق یک پین مرکزی متصل شده اند و به طور مستقل چرخیده شده اند.

رمزنگاری نامتقارن

رمزنگاری نامتقارن اغلب است رمزنگاری "کلید عمومی" نامیده می شود. در این فرایند از دو کلید مختلف استفاده می شود. با این حال ، کلیدها به صورت ریاضی به یکدیگر پیوند دارند. یکی به آن گفته می شود عمومی و دیگری به عنوان خصوصی. کلید عمومی می تواند توسط هر کسی استفاده شود. خصوصی یک راز است.

مانند سناریوی زیر به آن فکر کنید. آلیس از باب خواسته بود تا از طریق نامه یك قفل باز برای او بفرستد. باب نسخه اصلی کلید خود را نگه می دارد. آلیس قفل را دریافت می کند و از آن برای تأمین جعبه ای که حاوی پیام است استفاده می کند و سپس جعبه قفل شده را به باب می فرستد. باب اکنون می توانید از کلید خود برای باز کردن قفل صندوق استفاده کنید و هر اطلاعاتی را بخوانید آلیس در داخل ذخیره کرده است. اگر باب می خواهد پیامی را به آلیس بفرستد ، باید از آلیس بخواهد كه یك قفل قفل نشده را برای او بفرستد و مراحلی را كه آلیس دنبال كرده است هنگام ارسال پیام برای او دنبال كند.

بیشترین استفاده گسترده فرم الگوریتم رمزنگاری نامتقارن است RSA. دلیل این است که کلید خصوصی یا کلید عمومی می توانند اطلاعات را رمزگذاری کنند. دستگاه رمزگشایی باید کلید خلاف آن را داشته باشد. این ویژگی به شما کمک می کند محرمانه بودن ، صحت ، صداقت را تضمین می کند, همچنین غیر قابل تکرار در ارتباطات الکترونیکی و همچنین داده های در حالت استراحت. این کار از طریق استفاده از امضاهای دیجیتال.

بزرگترین فایده ای که از استفاده از سیستم کلید نامتقارن حاصل می شود این است که هیچ کس نیازی به ارسال کلید خود به یکدیگر ندارد. این امر باعث می شود تا کسی نتواند کلید را رهگیری کند و هنگام انتقال از آن کپی کند.

اگر در بدترین حالت ، باب کلید خود را گم کرد یا کلید آن را کپی کرده بود ، تنها اطلاعاتی که به خطر می افتد ، اطلاعاتی است که آلیس با استفاده از قفل خود به باب فرستاد. با این حال ، پیامهایی که آلیس برای افراد دیگر ارسال کرده است راز بمان زیرا آنها می توانند قفل های مختلفی را برای استفاده آلیس در هنگام برقراری ارتباط با آنها فراهم کنند.

رمزگذاری داده ها در Transit در مقابل رمزگذاری داده ها در حالت استراحت

داده ها در حالت استراحت در مقابل داده های رمزگذاری حمل و نقلمحافظت از داده ها به دو نوع رمزگذاری اصلی تبدیل می شود. داده وجود دارد در حالت استراحت, و داده وجود دارد در ترانزیت. اگر شخصی هارد دیسک شما یا پایگاه داده شما را هک کند ، رمزگذاری آن داده ها را انجام می دهد خواندن غیر ممکن است.

اگر داده های شما در حال گذر است ، به این معناست که شما یک ایمیل ارسال می کنید ، بین مرورگرها ارتباط برقرار می کنید ، یا اطلاعات را به ابر ارسال می کنید ، و این داده ها رهگیری می شوند, رمزگذاری آن را غیرقابل خواندن می کند.

موارد زیر چند روش برای دستیابی به رمزگذاری داده ها است:

 1. رمزگذاری کامل دیسک: این رایج ترین روش برای محافظت از اطلاعات هنگام استراحت در هارد دیسک رایانه شما است. پرونده هایی که در دیسک شما ذخیره می شوند بطور خودکار رمزگذاری می شوند. رمزگذاری پوشه و رمزگذاری حجم گزینه های واسطه ای هستند که امنیت را بدون نیاز به رمزگذاری کامل دیسک فراهم می کنند.
 2. رمزگذاری پرونده: رمزگذاری پرونده براساس پرونده داده های استراحت شما را بر روی پرونده رمزگذاری می کند. این بدان معناست که اگر پرونده ها را رهگیری کنید ، پرونده ها قابل درک یا خواندن نیستند. این یک فرآیند خودکار نیست بلکه کاری است که باید برای هر پرونده انجام شود. نکته جالب در مورد رمزگذاری پرونده این است که داده ها حتی پس از ترک محل تولد ، رمزگذاری می شوند.
 3. سرورهای رمزگذاری شده ایمیل: برنامه های افزودنی ایمیل چند منظوره ایمن ، نوعی رمزگذاری کلید عمومی است که به سرورهای ایمیل پروتکل انتقال پست الکترونیکی ساده امکان مزیت امکان دریافت و ارسال پیام های رمزگذاری شده را در مقابل ارسال پیام های متنی ساده را می دهد..
 4. رمزگذاری نهایی به پایان: این محتوای پیام ها را پنهان می کند ، فقط به ارسال کنندگان و گیرنده ها اجازه می دهند تا آن را بخوانند. با رمزگذاری نهایی تا انتها ، هرگونه آسیب پذیری احتمالی در زنجیره ارتباط ، از جمله اینکه در هنگام ارسال پیام ها یا ضعف های امنیتی در طرف فرستنده یا گیرنده ، پیام ها را متوقف می کند. سیستم عاملهای اصلی شامل فیس بوک و iMessage از رمزگذاری نهایی به پایان استفاده می کنند.
 5. داده های از پیش رمزگذاری شده همگام سازی شده با Cloud: نرم افزارهایی از این دست داده ها را از قبل رمزگذاری می کنند قبل از ورود به ابر. این بدان معنی است که هرکسی که ابر را متوقف می کند ، نمی تواند آن را بخواند. توجه به این نکته مهم است که پرونده هایی که در دستگاه محلی ذخیره می شوند توسط نرم افزار رمزگذاری نشده و هنوز آسیب پذیر هستند.

الگوریتم های رمزگذاری داده

 1. رمزگذاری داده-بردارAdvanced Encryption Standard محبوب ترین شکل الگوریتم رمزگذاری داده است. طراحی شده توسط دولت ایالات متحده ، 128 ، 192 و همچنین 256 بیت الگوریتم را ارائه می دهد. 192 بیت و 256 بیت الگوریتم در شرایطی استفاده می شود که نیاز به محافظت شدید دارد.
 2. IDEA - الگوریتم رمزگذاری داده های بین المللی یک الگوریتم رمزگذاری رمزنگاری شده است که از یک کلید 128 بیتی استفاده می کند. این رمزنگار دارای سابقه طولانی در مورد عدم شکسته شدن است.
 3. RSA الگوریتمی است که از کلیدهای زوج استفاده می کند. این برای ارسال اطلاعات از طریق اینترنت استاندارد است. در گذشته با شکستن این الگوریتم چالش هایی وجود داشت. با این حال ، این چالش ها از آن زمان برطرف شده اند.
 4. Blowfish و Twofish رمزهای رمزنگاری هستند. آنها معمولاً در سیستم عامل های تجارت الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرند. متداول ترین کاربرد آنها محافظت از اطلاعات پرداخت است. هر دو سیستم رمزگذاری متقارن را ارائه می دهند. طول کلیدها به طول بیت متفاوت هستند. Twofish جدیدترین برنامه های این دو برنامه است. دارای کلیدهای رمزگذاری طولانی تر است.

چگونه هکرها رمزگذاری را به چالش می کشند

هدف اصلی یک هکر برای جلوگیری از رمزگذاری ، دسترسی به اطلاعات شخصی و حساس شماست. آنها می دانند که اطلاعات خصوصی و حساس شماست با ارزش و می تواند باشد فروخته شده به دیگران چه کسی از این اطلاعات برای رفاه و ضرر شما سوء استفاده می کند.

ابتدایی ترین روشی که هکرها برای حمله به رمزگذاری استفاده می کنند ، استفاده است نیروی بی رحمانه. حمله نیرویی بی رحمی است که در آن از کلیدهای تصادفی تا زمانی که کلید مناسب پیدا شود استفاده می شود. این امر تأکید می کند اهمیت داشتن یک کلید قوی. هرچه این کلید طولانی تر باشد ، احتمال آن وجود دارد که یک هکر در حمله آنها موفق باشد. با افزایش اندازه کلیدی ، تعداد منابعی که هکر برای انجام محاسبات خود نیاز دارند نیز افزایش می یابد.

روش دیگر شکستن رمزها است حملات کانال جانبی. مدارهای الکتریکی توسط نشت طبیعت. آنها تولید گازهای گلخانه ای را به عنوان محصول فرعی ایجاد می کنند ، بنابراین برای مهاجمی که دسترسی به مدار ندارند ، می توانند درک کنند که مدار چگونه کار می کند و براساس آن داده های پردازش شده را استنباط می کند. دو منبع اطلاعات ارزشمند هکر از آنها استفاده می کند گرما و الکترومغناطیس.

با این حال ، همانطور که کوین میتنیک ، مشاور امنیت آمریکایی ، نویسنده و هکر اظهار داشت:

شرکت ها میلیون ها دلار برای فایروال ها ، رمزگذاری و دستگاه های دسترسی ایمن خرج می کنند و این هدر می رود زیرا هیچکدام از این اقدامات ضعیف ترین پیوند در زنجیره امنیتی را ندارند - افرادی که اداره ، کار می کنند و سیستم های رایانه ای را شامل می شوند که حاوی اطلاعات محافظت شده هستند.

نکته این است که شما مسئول امنیت اطلاعات خود هستید. اگر وقت ندارید در مورد گزینه های رمزگذاری اطلاعات کسب کنید که برای اطلاعات شما در دسترس هستند یا در مورد مزایای استفاده از بهترین VPN برای شرایط خود می آموزید ، شما می توانید حریم خصوصی ، آینده اجتماعی و آینده اقتصادی خود را در معرض خطر قرار دهید.

تاریخ رمزگذاری

حفظ حریم خصوصی از ابتدا دغدغه بشر بوده است. جوامع مختلف در سراسر جهان روشهای منحصر به فردی را برای جلوگیری از ریختن اطلاعات شخصی آنها به دست اشتباه ایجاد کردند.

مجسمه

رمزگذاری scytaleتاریخ رمزگذاری از حدود 700 سال قبل از میلاد آغاز می شود. ارتش اسپارتان مورد استفاده قرار گرفت کتیبه برای ارسال اطلاعات حساس در زمان جنگ. فرستنده و گیرنده هر کدام میله چوبی داشتند که طول و قطر یکسانی داشت. برای رمزگذاری پیام ، فرستنده یک تکه چرم می گرفت و آن را محکم در اطراف میله چوبی خود می پیچید. آنها پیامی را روی میله می نوشتند ، آن را باز می کردند و برای گیرنده می فرستادند. گیرنده فقط می تواند پیام را پس از پیچیدن تکه چرم در اطراف scytale خود رمزگشایی کند.

آلبرتی رمز

آلبرتی رمزدر سال 1467 ، لئون باتیستا آلبرتی رمزهای جایگزینی پلی الفبای را اختراع کرد. این رمزگذار رمزگذاری انقلابی. رمزگذار دارای دو دیسک فلزی بود که در همان محور می چرخید. این شامل ترکیبی از حروف و چرخش متغیر بود.

چرخ جفرسون

چرخ جفرسونبرای اولین بار در سال 1797 معرفی و متشکل از 26 قطعه چوبی استوانه ای با یک دوقلوی آهنی ، چرخ جفرسون حروف الفبا را به ترتیب به صورت تصادفی روی لبه های هر چرخ حک کرد. چرخاندن چرخها باعث می شود کلمات پیچیده و ناخوشایند شود. وقتی شخصی چرخ جفرسون را دریافت کرد ، پیام کدگذاری شده روی چرخ را هجی می کرد. آنها سپس به دنبال خط متفاوتی از حروف معقول بودند. این نوع رمزگذاری بار دیگر توسط ارتش آمریكا بین سالهای 1923 و 1942 مورد استفاده قرار گرفت.

دستگاه انیگما

دستگاه انیگمااولین ماشین خود در سال 1943 ، دستگاه Enigma یک سری رمزهای روتور الکترومکانیکی بود که توسط ارتش نازی مورد استفاده قرار می گرفت. در آن زمان بود شکست ناپذیر تلقی می شود. نازی ها روزانه رمزهای خود را تغییر می دادند. تا زمانی که آلن تورینگ و تیمش نتوانند از ضعف دستگاه استفاده کنند ، انیگما مزیتی بی سابقه به نازی ها داد.

ASE و Captcha

ASE و Captchaسال 1997 منجر به اختراع دو انقلاب در رمزگذاری و امنیت شد. انستیتوی ملی استاندارد و فناوری ها استاندارد رمزگذاری پیشرفته را تدوین کرده است. همانطور که در ابتدا در این راهنما بحث شد ، این رمزگذاری 128 بیتی هنوز هم امروز مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاهی که بتواند هر ثانیه یک میلیارد میلیارد کلید AES را بررسی کند ، برای شکستن این رمزگذاری به 174،449،211،009،120،166،087،753،728 سال زمان نیاز دارد.

سال 1997 نیز سالی بود که اولین بار Captcha معرفی شد. تصویری تولید شده به طور تصادفی از متن که می تواند فقط توسط انسان خوانده شود روی صفحه ظاهر شد موجی و ویژگی های منحصر به فرد متن باعث می شود خواندن وسایل الکترونیکی غیرممکن است. برای دستیابی به یک سایت ، یک کاربر انسانی باید سری حروف یا اعدادی را که در جلوی آنها نمایش داده می شود ، وارد کند.

سال 1997 نیز سالی بود که اولین بار Captcha معرفی شد. تصویری تولید شده به طور تصادفی از متن که فقط توسط انسان قابل خواندن است روی صفحه ظاهر می شود. موج و ویژگی های منحصر به فرد متن ، خواندن دستگاه های الکترونیکی را غیرممکن می کند. برای دستیابی به یک سایت ، یک کاربر انسانی باید سری حروف یا اعدادی را که در جلوی آنها نمایش داده می شود ، وارد کند.

مشخص است که رمزنگاری و روشهای آن صدها سال در حال پیشرفت است. امروزه ثابت شده است كه AES يكي از پيشرفته ترين و امن ترين شكل هاي رمزگذاري است كه تاكنون در دنيا ديده شده است.

ارتش و دولت مدت ها است که با هدف محافظت از اسرار نظامی ، در صدر تحقیقات رمزنگاری قرار گرفته اند. جای تعجب ندارد که تحقیقات در زمینه رمزگذاری ادامه دارد.

چگونه VPN ها اطلاعات شما را رمزگذاری می کنند?

یک VPN ترافیک بین دستگاه مورد استفاده شما و سرور VPN را تضمین می کند. اگر جاسوسی و غیر ممکن نباشد ، جاسوسان و هکرها می توانند داده های شما را هنگام انتقال ، مشاهده کنند. VPN است شبکه خصوصی.

VPN از تونل زنی استفاده می کند. این فرایندی است که باعث می شود داده های شما به صورت خصوصی و ایمن از طریق اینترنت ارسال شوند. برای درک نحوه عملکرد تونلینگ ، باید آن را به خاطر بسپارید تمام اطلاعاتی که از طریق اینترنت منتقل می شوند ، به قطعات کوچکی به نام بسته ها تقسیم می شوند. هر بسته اطلاعات مهمی دارد.

برای محافظت آنلاین از VPN استفاده کنید

با اتصال تونل VPN ، هر بسته داده ای که می فرستید ، قبل از انتقال از طریق اینترنت ، درون یک بسته داده دیگر قرار داده شده است. این فرایندی است که با عنوان شناخته می شود کپسوله سازی. بسته بیرونی سطح امنیتی را ایجاد می کند و از مشاهده مطالب آن توسط عموم جلوگیری می کند.

تونلینگ فقط یک وجه محافظتی است که از یک VPN بدست می آورید. VPN داده هایی را که از طریق اینترنت می فرستید رمزگذاری می کند تا بسته ها فقط قابل دسترسی است توسط مشتری و سرور VPN شما. سرویس گیرنده و سرور VPN به هم وصل شده اند.

پروتکل های امنیتی VPN بسیاری وجود دارد که برای رمزگذاری اطلاعات شما استفاده می شود. یکی از رایج ترین IPSec است ، همچنین به عنوان شناخته شده است امنیت پروتکل اینترنت. یکی دیگر از OpenVPN است.

اینها ابتدا با گرفتن هر بسته داده رمزگذاری شده و رمزگذاری محتویات آن با استفاده از یک کلید رمزگذاری ، از داده های شما محافظت می کنند. کلید رمزگذاری فقط می تواند بین سرور VPN و مشتری کار کند.

دوم ، از یک پروتکل فرعی استفاده می شود که به آن معروف است هدر کپسوله سازی. این هدر encapsulation قصد دارد برخی از اطلاعات بسته را مخفی کند. بخشی از آنچه پنهان است هویت شماست. این دو ویژگی اصلی, تونل زدن و رمزگذاری, فقط بخشی از آنچه اطلاعات شما را با VPN ایمن تر می کند ، می باشد. اتصالات معتبر ابزاری دیگر است که برای دور نگه داشتن چشم کنجکاو از اطلاعات شخصی و شخصی شما طراحی شده است.

مزایای رمزگذاری

مزیت اصلی یا هدف رمزگذاری این است از محرمانه محافظت کنید و حریم خصوصی داده ها که یا در رایانه ذخیره می شود یا از طریق اینترنت یا شبکه رایانه ای داخلی منتقل می شود. رمزگذاری مانع از دسترسی و سوء استفاده افراد غیر مجاز از اطلاعات شخصی شما می شود. به عنوان مثال ، شرکت های کارت اعتباری نیاز دارند تا تجار بتوانند داده های مشتری خود را هم در هنگام ذخیره اطلاعات و هم در هنگام ارسال آن از طریق شبکه ها رمزگذاری کنند..

رمزگذاری برای محافظت از داده های ابری

مصرف کنندگان انفرادی وظیفه دارند برای محافظت از حریم شخصی شخصی خود قدم بردارند. در سال 2017 بیش از 190 میلیون کاربر گوشی هوشمند هک شدند. در سال 2016 ، اپل تمایل به همکاری با دولت فدرال و نقض خط مشی رازداری کاربران خود را نشان داد. این مهم است که شما در مورد آن فکر کنید. اطلاعات شخصی شما ، از جمله شماره های تأمین اجتماعی ، مکالمات پیام فوری خصوصی ، اطلاعات بانکی و عکس های حساس در آن قرار دارد خطر استفاده توسط افراد ناجوانمردانه ، خواه جنایتکار باشند یا سازمان های دولتی.

چرا اهمیت رمزگذاری وجود دارد?

ایالات متحده به همراه 13 کشور دیگر بخشی از آنچه گفته می شود است 14 چشم. این کشورها در جمع آوری اطلاعات با یکدیگر همکاری می کنند. اگرچه این ممکن است نسبتاً خوش خیم به نظر برسد ، حقیقت این است که این دولتها از برنامه هایی استفاده می کنند که به آنها اجازه می دهد رهگیری اطلاعات از طریق اینترنت و از طریق متن ، چیزهایی که بارگیری می کنید ، و همچنین اطلاعات بانکی شما ارتباط برقرار می کند. آنچه فکر می کنید خصوصی است می تواند به سرعت عمومی شود.

شما سزاوار هستید که بتوانید اطلاعات را به صورت ایمن و خصوصی ارسال و انتقال دهید. بسیاری به اشتباه معتقدند که امنیت و رمزگذاری آنلاین ، نباید آنها را نگران کند ، زیرا هیچ چیزی برای پنهان کردن ندارند. حقیقت این است که اطلاعاتی که ممکن است برای شما بی ربط و بی اهمیت به نظر برسد ، هنگامی که در دست اشتباه قرار می گیرد ، می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شهرت شما آسیب برساند, شما را از نظر مالی آزار داده و جنبه های خصوصی زندگی خود را در معرض دید جهانیان قرار دهید. از خود محافظت کنید کسب اطلاعات بیشتر در مورد رمزگذاری و سپس با بهره گیری از نرم افزار رمزگذاری برای محافظت از شما و کسانی که به آنها اهمیت می دهید طراحی شده است.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me