Avira Phantom VPN – ما این مورد را توصیه نمی کنیم (نتایج آزمون)

Contents

Avira Phantom VPN – ما این مورد را توصیه نمی کنیم (نتایج آزمون)

تعداد بسیار کمی از سرورها ، خیلی کند ، و البته ، آه ، درباره این قوانین حفظ حریم خصوصی آلمان چگونه است?

Avira Phantom VPN چیزهای زیادی برای آن پیش می رود. از جدیدترین و بزرگترین پروتکل های VPN و رمزگذاری بیتی AES-256 استفاده می کند. علاوه بر این ، تورنت مجاز است و به نظر می رسد Netflix تا حد زیادی در بسیاری از سرورها در دسترس است. Avira Phantom همچنین دارای سوئیچ داخلی کشویی و امکان اتصال چندین دستگاه به طور همزمان است.

این مجموعه از موارد مثبت برای غلبه بر این واقعیت کافی نیست نرخ انتقال داده بسیار کند است با این سرویس این شرکت همچنین در آلمان مستقر است ، که ممکن است برای کاربرانی که به خصوص نگران حریم شخصی داده های خود هستند ، مشکلی ایجاد کند. علاوه بر این ، سیاست ورود به سیستم ممکن است عاملی برای برخی افراد باشد.

بیایید آن را تجزیه کنیم.

آرم آیرا

بررسی اجمالی Avira Phantom VPN

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده: بسیار آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم: برخی از سیاست های ورود به سیستم
اندازه سرور: 40 سرور
توزیع سرور: 20 کشور
پشتیبانی: بانک اطلاعات
تورنت: مجاز
جریان: مجاز
پروتکل VPN و رمزگذاری: پروتکل های OpenVPN ، IPSec و Ikev2؛
مرکز فرماندهی: آلمان
قیمت: 4.99 دلار در ماه
وب سایت رسمی: https://www.avira.com

امنیت و رمزگذاری

Avira Phantom مشتریانی برای Windows ، Android ، macOS و iOS دارد. وقتی با Android یا Windows وصل می شوید ، از پروتکل OpenVPN استفاده خواهید کرد. این پروتکل انتخاب برای اکثر کاربران آگاه است زیرا این مزیت را دارد که از فناوری منبع باز استفاده می کند. کسانی که از macOS یا iOS استفاده می کنند ، از پروتکل IPSec بهره مند می شوند. کاربران پیشرفته ممکن است توجه داشته باشند که هنگام مراجعه به پروتکل های VPN با این سرویس ، کمبود انتخاب وجود دارد. با این حال ، بعید است که میانگین کاربر متوجه آن شود.

فرایند رمزگذاری vpn

Avira Phantom VPN دارد ساخته شده در سوئیچ kill, اما این ویژگی فقط برای پرداخت مشتری و در دسترس کسانی نیست که از نسخه رایگان این سرویس استفاده کنند. سوئیچ kill بسیار مهم است زیرا باعث می شود برنامه ها در رایانه شما از مرور هنگام قطع VPN ناگهان اتصال خود متوقف شود. این تضمین می کند که حفظ حریم خصوصی در کل دوره مرور خود را حفظ کنید.

یکی از علائم به نفع Avira Phantom این است که محافظت DNS را ارائه می دهد. DNS همان چیزی است که آدرسهای اینترنتی را که افراد جستجو می کنند به آدرسهای IP تبدیل می شوند که کامپیوترها راحت تر قادر به درک آن هستند. Avira Phantom با ارائه خدمات داخلی DNS ، آن را بسیار بیشتر می کند نظارت بر درخواستهای DNS کاربر برای هر شخص ثالث دشوار است.

  Hotspot Shield Review: یک VPN سریع با مسائل امنیتی و حریم خصوصی

مکانهای سرور Avira Phantom VPN

avira vpn لیست کشوریکی از دلایلی که Avira Phantom VPN بسیار کند است ممکن است مربوط به آن باشد تعداد کمی از سرورها. در کل ، فقط وجود دارد 40 سرور در 20 کشور. بیشتر این موارد در اروپا در کشورهایی از جمله اتریش ، جمهوری چک ، ایتالیا ، آلمان ، فرانسه ، رومانی ، هلند ، لهستان ، سوئیس ، انگلیس و اسپانیا واقع شده است. با قرار گرفتن دفتر مرکزی این کشور در آلمان ، این غلظت سرورهای اروپایی تعجب آور نیست.

سرورهای دیگر در ایالات متحده ، کانادا ، مکزیک ، استرالیا ، برزیل و سنگاپور قرار دارند. دوازده سرور در ایالات متحده وجود دارد ، اما فقط با یک سرور در آمریکای جنوبی و خاورمیانه و آفریقا کاملاً کنار گذاشته شده اند. اگر در یکی از این مکان ها زندگی می کنید ، ممکن است به دنبال ارائه دهنده VPN متفاوتی باشید.

وب سایت Avira Phantom قول می دهد مکان های بیشتری در آینده اضافه می شوند ، اما جزئیات دیگری در مورد زمان وقوع این اتفاق یا مکانی که ممکن است این سرورها در آن قرار دارند ، در دست نیست..

چرا این تعداد سرورهای نسبتاً کم قابل توجه است?

هنگامی که یک ارائه دهنده VPN فقط به چند سرور از بین آنها انتخاب می کند ، به این معنی است که میزان ترافیک در هر سرور ضرب می شود. از آنجا که سرور به طور فزاینده ای شلوغ می شود ، عملکرد ، به ویژه نرخ انتقال داده ، مختل می شود.

علاوه بر این ، تنوع مکان سرورها هر چه بیشتر باشد ، کاربران احتمال پیدا می کنند سروری نزدیک به خانه داشته باشند ، که باید سرعت مرور را بهبود بخشد. اگر پنهان کردن موقعیت جغرافیایی شما بسیار مهم است ، پس داشتن سرورهای بیشتری از بین آنها باید به معنای توانایی بهتر جعل هویت باشد.

اگر به نمونه‌های برتر برای VPN استرالیا نگاه کنید ، خواهید دید که اکثر خدمات با کیفیت بالا هزاران سرور در دسترس دارند.

استفاده از BitTorrent یا P2P با Avira Phantom VPN

اعضای تیم پشتیبانی مشتری Avira Phantom گفته اند که هیچ تفاوتی بین انواع مختلف ترافیک وب ندارند. این بدان معنی است که P2P و بارگیری تورنت مجاز است. بر خلاف ارائه دهندگان VPN ، اشتراک فایل فقط به سرورهای خاص محدود نمی شود.

نتایج تست سرعت Avira Phantom VPN

بیشتر افرادی که قبلاً از VPN استفاده کرده اند می دانند که این خدمات می توانند به آنها کمک کنند از ناشناس بودن و حریم خصوصی آنلاین خود اطمینان حاصل کنید. آنها همچنین می دانند که قیمتی که برای این ناشناس بودن پرداخت می کنند سرعت است. ارائه دهنده VPN بسیار معتبر با شبکه ای از هزاران سرور و تنوع مناسب در مکان های سرور ، تأثیر کمتری بر نرخ انتقال داده شما خواهد گذاشت.

  چگونه می توان سابقه Google خود را حذف کرد

نتیجه گیری سرعت avira phantom vpnمتأسفانه برای Avira Phantom VPN ، سیستم آنها از کمبود باورنکردنی سرورها رنج می برد. این بدان معناست که سرعت انتقال داده بسیار کند است. آزمایش معیار بدون استفاده از VPN سرعت بارگیری را در اختیار شما قرار داد 98.71 Mbps و سرعت بارگذاری 53.00 Mbps. وقتی Avira Phantom VPN روشن شد, نرخ بارگیری فقط به 6.98 Mbps رسید در حالی که نرخ بارگذاری ناچیز 9.02 Mbps بود.

این آزمایش با استفاده از سرور Avira در هلند انجام شده است ، که بسیار از مکان واقعی کامپیوتر تست فاصله دارد. تست روی سرور در ایالات متحده حتی بدتر بود. این نتیجه داد نتایج 4.34 Mbps برای بارگیری و 2.23 Mbps برای بارگذاری. این سرعت بارگیری است تقریباً 95٪ کندتر از نتایج بدست آمده بدون VPN, و سرعت بارگذاری نیز تحت تأثیر قرار گرفت.

با مقایسه با برخی از ارائه دهندگان بزرگتر VPN در آنجا ، این نتایج تست سرعت بسیار ناخوشایند است. تصور کنید که باید چند دقیقه صبر کنید تا یک وب سایت بارگذاری شود. این بسیار ناامید کننده خواهد بود. شما احتمالاً تسلیم خواهید شد و فرار می کنید خیلی طولانی قبل از اینکه کاری انجام دهید.

خط مشی ورود Avira Phantom VPN

مرور امنبسیاری از ارائه دهندگان VPN با داشتن خط مشی عدم ورود به ستایش ، اما در سیاست حفظ حریم خصوصی یا شرایط خدمات خود اعلام می کنند که در واقع آنها برخی از ردیابی محدود و نگهداری سوابق در مورد مشتریان خود را انجام می دهند. Avira Phantom VPN با این تفاوت که از نظر ورود به سیستم مقدم هستند ، متفاوت است.

شرکت می گوید که آنها اطلاعات مربوط به اطلاعات تشخیصی را نگه دارید به طوری که آنها می توانند از اشکالات و سایر مواردی که احتمالاً در تجربه کاربر تداخل دارند جلوگیری کنند. Avira همچنین ممکن است ردیابی کند که آیا کاربران خاص پرداخت می شوند یا مشتریانی رایگان هستند زیرا محدودیتی در میزان استفاده از داده های مشتری رایگان در یک دوره یک ماهه وجود دارد..

فراتر از آن ، این شرکت می گوید که آنها از کدام وب سایت هایی که مشتریان آن بازدید می کنند یا آدرس IP آنها ردیابی نمی کنند.

گزینه های قیمت گذاری برای Avira Phantom VPN

Avira Phantom هر دو نسخه رایگان و پولی از خدمات خود را ارائه می دهد. نسخه رایگان مشتریان را فقط 500 مگابایت در هر ماه محدود می کند. همه ترافیک رمزگذاری شده و دسترسی به سایتهای دارای محدودیت جغرافیایی امکان پذیر است. پیشگیری از نشت DNS گنجانده شده است ، و دسترسی از طریق چندین دستگاه امکان پذیر است.

avira vpn proنسخه پرداخت شده Phantom VPN Pro نام دارد. کاربرانی که این سرویس را انتخاب می کنند به داده های نامحدود و همچنین کلیه ویژگی هایی که در برنامه رایگان گنجانده شده است ، دسترسی دارند. با این حال ، خدمات پرداخت شده دارای دو ویژگی اصلی است که در دسترس مشتریان آزاد نیست. این ویژگی ها سوئیچ kill و دسترسی پشتیبانی مشتری است.

  بررسی نامحدود VPN - چرا واقعاً بسیار محدود است

قیمت مناسب یا گران قیمت است?

درست است. هرکسی که تصمیم به پرداخت هزینه Avira Phantom VPN ندهد ، در صورت عدم دسترسی سرویس VPN خود ، از سوئیچ قاتل اتوماتیک محافظت نخواهد کرد. بعلاوه, مشتریان آزاد به هیچ وجه به پشتیبانی مشتری دسترسی ندارند.

وب سایت Avira Phantom VPN دارای پایگاه دانش است ، اما لزوماً جواب هایی را که کاربران به دنبال آن هستند ندارند. انجمن های کاربری نیز موجود هستند ، اما تجربه نشان می دهد که این شیوه ای کارآمد یا مؤثر برای حل مشکلات سرویس نیست.

داشتن پشتیبانی مشتری با برنامه پرداخت شده لزوماً کار بسیار خوبی نخواهد بود. دسترسی از طریق تلفن یا ایمیل در دسترس است و پشتیبانی از بلندگوهای چند زبان ارائه می شود. با این حال, زمان پاسخ به نظر می رسد کند است ، و به ساعتها یا روزها محدود می شود. هنگامی که پاسخ ها دریافت می شوند ، آنها غالباً قابل توجه نیستند ، و این امر نیاز به عقب و جلوتر دارد. حل یک مسئله ساده می تواند یک هفته یا بیشتر طول بکشد.

اشتراک پرداخت شده 10 دلار در هر ماه هزینه دارد. این قیمت بدی نیست ، اما عدم پشتیبانی مشتری و سرعت انتقال سرعت آهسته به معنای این است که خدمات ارزش هزینه ندارند. نکته خوب این است که Avira Phantom VPN اتصال تعداد نامحدودی از دستگاه ها را امکان پذیر می کند. این مخصوصاً خبرهای خوبی برای صاحبان مشاغل یا افرادی است که وسایل محافظت زیادی دارند.

آیا Avira Phantom VPN توصیه می شود?

روتر VPNAvira Phantom VPN است توصیه نمیشود به دلایلی. در حالی که برای استفاده در دستگاه های دارای Windows ، Mac ، iOS و Android قابل استفاده است ، تنظیم این سرویس بر روی روتر امکان پذیر نیست تا همه دستگاه های متصل شما از همان محافظت برخوردار شوند. علاوه بر این ، اینگونه است استفاده از Avira Phantom در ارتباط با TOR امکان پذیر نیست به شما یک لایه محافظت اضافه شده ارائه دهید. SmartTV ، کنسول های بازی و دستگاه های لینوکس به طور مشابه سازگار نیستند.

خدمات بهتری با نرخ انتقال سریعتر داده ها و قیمت رقابتی که به راحتی در دسترس هستند وجود دارد. اگر می خواهید توصیه حریم خصوصی استرالیا, سپس بررسی ما را بررسی کنید NordVPN. ناامید نخواهید شد.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me