بررسی BetterNet – اگر ارزش حفظ حریم خصوصی را داشته باشید ، دور شوید

اگر فکر می کنید هر VPN ، حتی رایگان نیز بهتر از هیچ کس نیست ، دوباره فکر کنید. ضعف در بعضی از افراد بسیار زیاد است.


وقتی نظرات ما را می خوانید ، یک موضوع مشترک وجود دارد که می خواهید آن را ببینید. این اغلب اوقات است هیچ VPN بهتر از یک VPN رایگان نیست. Betternet سرویس VPN رایگان است که یک بار دیگر نظر ما را تأیید می کند.

آرم Betternet vpnVPN های رایگان می توانند همه حقایق جهان را به شما ارائه دهند. با این حال ، یک دلیل آزاد بودن آنها وجود دارد. آنها به نوعی درآمد کسب می کنند. معمولاً این کار با فروش داده های شما یا به شما نشان دادن یک تن تبلیغات است. خدمات آنها معمولاً ایمن نیست, آنها تعداد محدودی از سرورها در دسترس هستند ، و آنها به خوبی کار نمی کنند.

به اعتبار آن, Betternet نسبت به برخی دیگر از VPN های رایگان که مورد بررسی قرار دادیم ، بهتر از سایر داده های محافظت شده از داده های شما عمل می کند. اما وقتی این بررسی را می خوانید ، خواهید دید که چرا Betternet را در لیست بهترین VPN های رایگان قرار ندادیم.

چه کسی Betternet است?

این ممکن است اولین باری باشد که در مورد Betternet شنیده اید. این به احتمال زیاد به دلیل این است که آنها یک شرکت نسبتاً جدید هستند که اواسط سال 2015 به صحنه آمدند. از زمان ایجاد شرکت ، آنها کم کم در حال رشد بودند.

مزایای استفاده از vpn betternetالبته دلیل اصلی جذب افراد به این دلیل است VPN کاملاً رایگان است. این می تواند در تعدادی از سیستم عامل ها ، از اندیشه گرفته تا مک تا ویندوز ، استفاده شود. حتی برنامه های افزودنی وجود دارد که می توان در مرورگر Chrome و Firefox استفاده کرد. شما همه اینها را دریافت می کنید حتی بدون پرداخت یک سکه. جالب است که نیازی به ثبت نام نیست ، بنابراین آنها هیچ اطلاعات شخصی شما مانند نام شما یا آدرس ایمیل شما را ندارند.

طرفداران:

 • VPN رایگان

منفی:

 • برنامه دارای بدافزار است
 • داده های خاصی را حفظ می کند
 • دسترسی به اشخاص ثالث به داده ها را می دهد
 • نشت IPv6 و IPv4
 • نشت DNS
 • سرعت کم
 • اتصالات متناوب کاهش یافته است

چگونه Betternet VPN درآمد کسب می کند?

نصب بترنت

براساس وب سایت Betternet ، این خدمات رایگان است زیرا آنها برنامه های پشتیبانی مالی رایگان ارائه می دهند. با بارگیری برنامه تلفن همراه ، دکمه "نصب برنامه" را مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی دکمه ، برای سایر برنامه هایی که می توانید نصب کنید ، آگهی دریافت می کنید. هر بار که برنامه ای را نصب می کنید ، Betternet پول نقد می کند.

آنها فیلم ارائه می دهند. هنگام نصب برنامه ، دکمه ای را مشاهده می کنید که می گوید "تماشای یک فیلم کوتاه". با تماشای این فیلم ، به Betternet کمک می کنید تا درآمد کسب کند.

پول vpn betternet

Betternet ادعا می کند که این مدل برای آنها خوب کار می کند. کاربران برنامه های پیشنهادی را نصب می کنند و Betternet قادر به روشن کردن چراغ ها است. آنها قول داده اند که به لطف پشتیبانی و وفاداری از مشتریان ، خدمات خود را برای همیشه رایگان نگه دارند. انها همچنین ادعا می کنند که هدف آنها سودآوری نیست بلکه صرفاً هزینه های نگهداری آنها را تأمین می کنند.

جالب اینجاست که اخیراً Betternet از «نسخه برتر» خود رونمایی کرد. این سرویس برای تأمین هزینه هایی که سرویس رایگان پوشش نمی دهد ایجاد شده است. این برنامه برای کمک به اضافه کردن سرورها و ارائه بالاترین کیفیت خدمات برای کاربران طراحی شده است.

ما چندین مسئله با این موضوع داریم. بسیار شنیده می شود که مردم می گویند وقتی از VPN رایگان استفاده می کنید ، محصول هستید. در اصل ، این بدان معنی است که چیست VPN های رایگان مانند Betternet sale اطلاعات شماست. آنها در حال فروش مشتری واقعی خود هستند. آنها به تبلیغ کنندگان دسترسی می دهند. این بدان معناست که تمرکز این است که کالای خوبی را برای شما فراهم نکند بلکه در عوض فراهم کردن دسترسی تبلیغ کنندگان به یک کالای خوب ، پول شما باشد..

بدافزار گالور

رتبه بندی vpn betternet

مقاله دانشگاهی با عنوان "تجزیه و تحلیل حریم خصوصی و خطر امنیت برنامه های فعال شده با مجوز Android VPN Android" به طور خلاصه شرح داده شده است چقدر Betternet VPN خطرناک است وقتی که از بدافزارها استفاده می شود.

مقاله آکادمیک نشان داد که Betternet از نظر مثبت نشان داده است بدافزارها توسط 13 برنامه آنتی ویروس مختلف. این مطالعه بر اهمیت جستجوی فراتر از رتبه بندی ها در خدماتی مانند Google Play تأکید می کند. کاربران ممکن است این نرم افزار را بسیار بالا ارزیابی کنند ، اما به این دلیل است که آنها نمی دانند آسیبی که این نرم افزار به طور بالقوه به آنها و حریم خصوصی آنها وارد کرده است.

If You Trust Betternet VPN?

حریم خصوصی betternetتاکنون احتمالاً می دانید که ما درمورد این موضوع چه احساسی داریم. اما ما می خواهیم چند دقیقه وقت بگذاریم و به سیاست حفظ حریم خصوصی Betternet بپردازیم و ببینیم که چگونه آن را با بهترین VPN های مورد نظر خود مقایسه می کنیم.

درست در خفاش ، با نگاهی به سیاست حفظ حریم خصوصی ، مواردی را مشاهده می کنیم که دلیل نگرانی ما را به وجود می آورد. Betternet VPN می گوید آنها شما را شناسایی نمی کنند. با این حال ، آنها ادامه می دهند که آنها اطلاعاتی را که شما به اشتراک می گذارید ، جمع آوری می کنند ، که آنها برای پشتیبانی از تبلیغات محصول خود استفاده می کنند. به عبارت دیگر, آنها اطلاعات شما را می گیرند و به دیگران می دهند.

خط مشی شخص ثالثهنگامی که 0.8 .2 شرایط و ضوابط آنها را می خوانید ، آنها به وضوح بیان می کنند که هنگام استفاده از خدمات رایگان ، اطلاعات شخصی شما ممکن است در اختیار یک ارائه دهنده محتوای شخص ثالث باشد. اگر تصمیم دارید از یک محصول یا خدمات شخص ثالث استفاده کنید یا به هر طریقی با آن طرفین ارتباط برقرار کنید, Betternet VPN هیچ مسئولیتی در قبال امنیت شما ندارد.

خوب ، حداقل آنها به شما هشدار می دهند.

چرا Betternet به بدافزارها و پیگیری برنامه های آنها اجازه می دهد?

این ابزارها به آنها امکان جمع آوری داده های شما را می دهند. این بهترین روش برای کسب درآمد از برنامه رایگان VPN رایگان آنهاست. پس از جمع آوری داده های شما ، می توان آن را فروخت و یا می تواند برای تبلیغ شما متناسب با لایک های درک شده مورد استفاده قرار گیرد. این به نوبه خود یعنی درآمد برای Betternet. به حقیقت گفته می شود ، این الگوی تجاری برای اکثر برنامه های رایگان است که شما بارگیری می کنید.

این سرویس رایگان است ، آیا خدمات پرداخت بهتر است?

برای دستیابی به حق بیمه Betternet VPN ، ابتدا باید VPN رایگان را بارگیری کنید. پس از نصب ، مراحل لازم برای طی کردن مراحل نصب به شما داده می شود.

در اینجا ، گزینه شروع هفت جلسه آزمایشی به شما داده می شود. با این حال ، قبل از شروع دادگاه ، شما باید دسته ای از اطلاعات شخصی خود را به Betternet ارائه دهید.

نسخه آزمایشی رایگان vpn betternet

قیمتی که پرداخت می کنید بسته به مدت اشتراک شما در محصول متفاوت خواهد بود. هر چه بیشتر مشترک شوید ، تخفیف وفاداری شما بیشتر است. به شما امکان اشتراک یک ماه ، شش ماه یا یک سال داده می شود.

قیمت یک ماهه 11.99 دلار است. اما اگر سال پیش رو پرداخت کنید ، قیمت ماهانه به 2.99 دلار کاهش می یابد. اگر جلسه آزمایشی هفت روزه را انتخاب کنید و اشتراک خود را لغو نکنید ، اشتراک شما به طور خودکار با نرخ 11.99 دلار تمدید می شود.

هنگامی که روش پرداخت خود را وارد می کنید ، به طور خودکار فرآیند صدور صورتحساب را تکرار می کنید. اگر فراموش کرده اید که قبل از پایان اشتراک ، قرارداد را فسخ کنید, Betternet شما را برای یک دوره زمانی دیگر شارژ می کند, یک ماه ، شش ماه یا سال.

مطابق با سیاست بازپرداخت Betternet ، شما ممکن است مبلغ بازپرداخت مبلغ پرداختی فعلی اشتراک خود را دریافت کنید. اگر حساب به دلیل نقض شرایط و مقررات فسخ شود ، هیچ بازپرداخت در دسترس نیست. تمام بازپرداخت ها به اختیار Betternet ، و آنها این حق را برای خود محفوظ می دانند که بازپرداخت شما را به هر دلیلی و یا بدون هیچ دلیلی انکار کنند.

تنظیمات امنیتی

پس از نصب سرویس گیرنده Betternet VPN ، ممکن است تعجب کنید که می دانید هیچ سوئیچ kill ، بدون کنترل راه اندازی و گزینه های محافظت در برابر نشت وجود ندارد. آیا ما از امنیت امنیتی صفر استفاده می کنیم؟?

همانطور که گفته شد ، وقتی در جلسه هفت روزه آزمایشی رایگان ثبت نام می کنید ، باید جزئیات پرداخت خود را بررسی کنید. این نگران کننده است زیرا شما با Betternet حساب کاربری ندارید. جایی نیست که بخواهید وارد شوید تا پرداختهای خود را بررسی کنید ، فاکتورها را بررسی کنید یا خدمات را لغو کنید.

گزینه ای برای لغو اشتراک از یک دستگاه تلفن همراه وجود دارد. اما اگر روی دسک تاپ خود پرداخت کنید ، چه می کنید؟ به دلایل امنیتی ، اگر تصمیم دارید از جلسه آزمایشی استفاده کنید و با کارت اعتباری خود پرداخت کنید ، خدمات را برای یک یا دو روز آزمایش کنید و در صورت احساس ضرورت ، فوراً آن را فسخ کنید. این کار به شما فرصت می دهد تا از شر خدمات رها شده به راحتی استفاده کنید.

سرورهای Betternet در کجا قرار دارند?

مکان های Betternet

وقتی از سرویس رایگان استفاده می کنید ، گزینه ای برای انتخاب سروری که به آن وصل می شوید وجود ندارد. هنگام استفاده از گزینه حق بیمه ، می توانید سرورهای مستقر در:

 • ایالات متحده
 • کانادا
 • هلند
 • آلمان
 • ژاپن
 • انگلستان

شما مجاز به انتخاب سرورهای خاص ، فقط مناطق نیستید.

سرعت سرور

نتیجه سرعت بترنتسرعت سرور مشکل بود چه با نسخه رایگان و چه با نسخه پرداخت شده سر و کار داشته باشیم. در زیر یک تست سرعت پایه برای ارزیابی شبکه ارائه شده است.

نتیجه سرعت بترنت 2و در اینجا آن را به سرور مطلوب در Betternet وصل شده است.

این که آیا شما سعی در اتصال به سرورهای اروپا یا ایالات متحده دارید, شما اغلب خطای DNS را دریافت می کنیدs هنگامی که شما می توانید به خدمات آنها متصل شوید ، نتیجه ای که می گیرید بسیار متناقض است.

حکم نهایی ما چیست?

آه ما کاملاً Betternet را دوست داریم و فکر می کنیم همه باید از خدمات پرداخت شده استفاده کنند. در حالی که در آن هستید ، اسلحه بگیرید و پای خود را نیز شلیک کنید.

نه ، اما به طور جدی, Betternet یکی از بدترین VPN هایی است که تاکنون بررسی کرده ایم. سرورها غیر قابل اعتماد هستند. آنها پشتیبانی کمتری دارند. هیچ ویژگی ای وجود ندارد ، و کلیه نگرانی های مربوط به حریم خصوصی وجود دارد. هنگامی که نوبت به انسداد سایتهای جریان داده می شود ، در بهترین حالت نتایج سوال برانگیز بود. و حتی اگر بتوانیم محدودیت های جغرافیایی را پیدا کنیم, سرعت سرور آنقدر کند بود که جریان همه چیز غیرممکن بود.

ما برای کسانی که با آب نبات آزاد فریب خورده اند احساس بد می کنیم ، فقط برای پایان دادن به خانه نان زنجبیل. لطفاً یکی از این افراد نباشید

جایگزین دیگر - NordVPN

اگر به دنبال یک سرویس VPN با کیفیت هستید ، NordVPN را توصیه می کنیم. NordVPN دارای بیش از 5،000 سرور در سرتاسر جهان است ، هیچ سیاستی در رابطه با ورود به سیستم ندارد ، پشتیبانی از مشتری بی نظیر را ارائه می دهد ، دارای سرورهایی است که به طور خاص برای محدودیت های جغرافیایی طراحی شده اند و قیمت مناسب دارند..

NordVPN کاربر پسند است و نرم افزار ساده ای دارد. آنها متعهد به محافظت از حریم خصوصی مشتریان خود هستند. با این VPN سطح بالا, لازم نیست نگران هزینه های پنهان یا بندهای آن باشید. آنها سعی در ارتقاء محصولات ندارند و شما قادر هستید تا حداکثر 5 دستگاه و تنها با یک اشتراک ، از این سرویس استفاده کنید.

تک تک سرورهای NordVPN محدودیت های جغرافیایی در سرویس هایی مانند Netflix دارند. از آنجا که آنها واقع شده اند در پاناما است, شما در برابر تعدادی از برنامه های نظارت دولتی که تهدید به خطر انداختن حریم خصوصی شما هستند ، محافظت می شوید.

NordVPN پشتیبانی مشتری ستاره ای دارد و یک چت زنده 24/7 را ارائه می دهد.

این سرویس به خدمات P2P اجازه می دهد و برنامه هایی از 2.99 دلار در ماه تا 11.99 دلار در ماه ارائه می دهد. و گرچه این قیمت ممکن است کمی گران تر از برخی دیگر از VPN های موجود در بازار باشد ، مهم است که به یاد داشته باشید که با VPN ها ، آنچه را می پردازید دریافت می کنید.

گاهی, رایگان با قیمت حتی بالاتر عرضه می شود. حریم خصوصی خود را جدی بگیرید و در یک VPN خوب سرمایه گذاری کنید. از وقوع یک فاجعه بزرگ جلوگیری کنید. برو با NordVPN.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me