CyberGhost – خوب اما عالی نیست (نتایج کامل تست ما)

این یکی خیلی خوبه. ایده آل نیست ، اما به خاطر شما بسیار خوب است. شما می توانید بدتر برای پول بیشتری بدتر کنید.

در وب سایت خود ، Cyberghost حمایت می کند که آنها "حامی اصلی و مروج حقوق مدنی ، جامعه آزاد و فرهنگ اینترنت بدون سانسور" هستند.

به نظر ما ، این مکان بسیار خوبی برای شروع است.

این شرکت رومانیایی در سال 2011 تأسیس شد ، اما اخیراً توسط Crossrider Limited و رابرت نوپ به دست آورد. به همین ترتیب ، به نظر می رسد که آنها خدمات به طور مداوم بهبود یافته ای را ارائه می دهند که می تواند به شرکت کمک کند تا حتی در رتبه بندی خدمات VPN حتی بالاتر باشد. CyberGhost ادعا می کند که خدمات خود را ارائه می دهد بیش از 20 میلیون نفر در سراسر جهان. علاوه بر این ، CyberGhost در میان دیگران پروتکل های جامد با OpenVPN و IPSec ارائه می دهد. با رمزگذاری بیتی AES-256 ، به راحتی می توان از حفظ حریم شخصی و ناشناس بودن شما با این سرویس اطمینان داد.

CyberGhost به منظور مخفی کردن آدرس IP شما در هنگام گشت و گذار طراحی شده است ، و گنجاندن سوئیچ kill به این معنی است که می توانید بدون نگرانی در مورد افشای مکان و هویت واقعی خود ، فهرست کنید..

حتی می توانید حداکثر هفت دستگاه را به طور همزمان به CyberGhost متصل کنید ، که با رایانه های شخصی ، تبلت و تلفن های بی شماری برای هر کسی مناسب است.

بررسی اجمالی Cyberghost

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده: آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم: خط مشی ورود به سیستم
اندازه سرور: 3000 ++ سرور
توزیع سرور: 59 کشور
پشتیبانی: چت زنده
تورنت: مجاز
جریان: مجاز
پروتکل VPN و رمزگذاری: پروتکل OpenVPN ، L2TP و IPSec؛ رمزگذاری AES 256 بیتی
مرکز فرماندهی: رومانی
قیمت: 2.75 دلار در ماه
وب سایت رسمی: https://www.cyberghostvpn.com

یک راه حل دوستانه برای چند سکو

نحوه کار سایبرگوستاین که آیا دستگاه های شما Mac ، Windows ، iOS یا Android را اجرا می کنند ، با CyberGhost سازگار هستند. کاربران پیشرفته از توانایی اتصال دستگاههای لینوکس و اتصال سرویس به روتر قدردانی می کنند.

اگرچه به اندازه سایر رهبران صنعت گسترده نیست ، CyberGhost همچنین دارای یک انتخاب نسبتاً قوی از سرورهای واقع در سراسر جهان است. همه اینها با قیمت مناسب در دسترس است اما قطعاً این یک vpn رایگان نیست.

سایر ارائه دهندگان VPN علاوه بر شبکه های گسترده تر سرور ، پروتکل های امنیتی کمی بهتر و تا حدودی سریع تر نرخ انتقال داده ارائه می دهند. با این وجود, CyberGhost یک انتخاب بدون شک محکم است.

امنیت و رمزگذاری

crack-aes-256

اگرچه CyberGhost اقدامات امنیتی را در مورد افراط و تفریط برخی از ارائه دهندگان دیگر انجام نمی دهد ، اما آنها هنوز هم محافظ پیشرو در صنعت را ارائه می دهند. این شامل انواع پروتکل VPN ، از جمله پروتکل OpenVPN بسیار ترجیح داده است. IPSec و L2Tp نیز به همراه چند نفر دیگر در دسترس هستند. امکان انتخاب پروتکل مناسب برای بسیاری از کاربران پیچیده تر یک امتیاز بزرگ است.

علاوه بر پروتکل های قابل اعتماد ، رمزگذاری بیتی AES-256 را نیز دریافت می کنید. این نوع رمزگذاری است که توسط دولت و ارتش بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید اعتماد کنید که ترافیک وب شما خواهد بود رمزگذاری شده در یک سطح تقریباً غیرقابل شکست.

اگر شما ترجیح می دهید علاوه بر VPN از TOR استفاده کنید ، پس CyberGhost انتخاب خوبی برای شماست. این VPN کاملاً با TOR سازگار است. کسانی که احساس امنیت بیشتری می کنند ممکن است بخواهند ویژگی Double Encryption را چک کنند ، به این معنی که داده های احراز هویت و داده های VPN هر دو رمزگذاری شده اند.

مکانهای سرور CyberGhost

در حال حاضر ، CyberGhost دارای افتخار است در مجموع 3،066 سرور. این بسیار بیشتر از آنچه که ارائه دهندگان VPN ارائه می دهند بسیار خوب است اما آنچه به واسطه برخی از بهترین شرکت های VPN در دسترس است نیست. سرورهای CyberGhost در 59 کشور جهان توزیع شده است ، و این شرکت می گوید که آنها دائماً در تلاش هستند تا سرورهای بیشتری را به صورت آنلاین در تنوع فزاینده ای از مکان ها ارائه دهند.

در ایالات متحده ، CyberGhost بیش از 500 سرور را مدیریت می کند که 89 مورد دیگر در کانادا وجود دارد. آنها هیچ سرور در مکزیک ندارند ، اما 10 در کاستاریکا وجود دارد. پوشش در آمریکای جنوبی در مقایسه با سایر ارائه دهندگان نسبتاً خوب است. سرورها در کلمبیا ، برزیل و شیلی قرار دارند.

مانند بسیاری از شرکت های VPN دیگر ، پوشش در آفریقا بسیار محدود است. با این وجود ، سرورها در آفریقای جنوبی و کنیا یافت می شوند. خاورمیانه نیز به همین ترتیب کم ارائه شده است که 9 سرور در اسرائیل یافت می شوند و 10 نفر در پاکستان قرار دارند ، این یک اختلال غیرمعمول در بین بسیاری از ارائه دهندگان VPN است..

سرورها در همه جا

مکان های سرور Cyberghost

اروپا به طور جامع پوشانده شده است از پرتغال تا اوکراین و از ایسلند تا یونان. حتی ملل کوچکتر مانند آلبانی ، بوسنی و هرزگوین ، بلاروس ، قبرس ، استونی ، لیتوانی ، لتونی ، مولداوی ، مقدونیه ، صربستان ، اسلوونی و اسلواکی پوشیده شده اند.

سرورهای یافت شده در هنگ کنگ ، اندونزی ، هند ، ژاپن ، کره جنوبی ، مالزی ، سنگاپور ، تایلند و ویتنام بدان معنی است که منطقه آسیا به خوبی نشان داده شده است. نیوزیلند و استرالیا به طور مشابه توسط صدها سرور پوشیده شده اند.

برخی از ارائه دهندگان خدمات VPN از ترکیبی از سرورهای فیزیکی و مجازی استفاده می کنند. سرورهای فیزیکی در واقع در موقعیت جغرافیایی که به آنها اختصاص داده شده اند قرار دارند. با این حال ، سرورهای مجازی ممکن است در هر نقطه باشند و با نرم افزاری بارگذاری شوند که به نظر می رسد در کشوری واقع شده باشند که سرویس VPN می گوید سرور یافت می شود..

هیچ چیز ذاتی با این عمل اشتباه نیست. با این وجود ، برخی از کاربران VPN نگران این هستند که از طریق کدام کشور ترافیک وب خود هدایت می شود. از دیدگاه آنها ، آنها ترجیح می دهند فقط با سرورهای فیزیکی سر و کار داشته باشند تا آنها دقیقاً بدانند که داده هایشان به کجا می رود.

CyberGhost از ترکیبی از سرورهای فیزیکی و مجازی استفاده می کند. نماینده ای از این شرکت یادآور می شود که اکثر سرورهای آن فیزیکی هستند. با این حال ، آنها تقریباً در 350 سرویس دهنده خود دارای درجه مجازی سازی هستند. کاربرانی که این نگرانی را برای آنها ایجاد می کند ، خوشحال خواهند شد که بدانند این سرورهای مجازی در واقع همانطور که گفته شد در کشور قرار دارند.

استفاده از BitTorrent یا P2P با CyberGhost

وکتور اشتراک گذاری فایلبه نظر می رسد که افراد در CyberGhost می خواهند مشتریان خود در طول تجربه آنلاین خود حداکثر آزادی ممکن را داشته باشند. در نتیجه ، اشتراک فایل P2P و BitTorrent از طریق این سرویس مجاز هستند. در حالی که ارائه دهندگان دیگر ممکن است کاربران را برای این منظور به سرورهای خاصی محدود کنند یا دیگران این فعالیت را به طور کامل مجاز نکنند, CyberGhost از چنین محدودیتی استفاده نمی کند.

همچنین بسیاری از مردم خوشحال خواهند شد که بدانند که CyberGhost از سرورهایی که بطور خاص برای افزایش تجربه جریان طراحی شده اند ، استفاده می کند. این خبر بسیار خوبی برای افرادی است که می توانند ضمن تماشای نتفلیکس ، آمازون پرایم یا سایر سرویسهای پخش ، بتوانند از VPN خود استفاده کنند..

نتایج تست سرعت CyberGhost

به طور کلی ، CyberGhost بسته بندی خوبی از امکانات را ارائه می دهد. به نظر می رسد چیزهایی در بخش سرعت کمی از هم جدا می شوند. آزمایش معیار قبل از روشن کردن VPN ، نرخ انتقال بار 98.71 مگابیت در ثانیه و نرخ بارگذاری 53.00 Mbps را بارگیری کرد. روشن کردن CyberGhost به معنای کندتر شدن چیزها بود. اتصال به سرور ایالات متحده در نیویورک منجر به سرعت بارگیری 18.41 Mbps و سرعت بارگذاری 7.12 Mbps شد.

نتیجه تست سرعت سایبرهوستبا کمترین میزان انتقال داده ، ممکن است از یک VPN رایگان نیز استفاده کنید. هنگام استفاده از سرور واقع در آمستردام ، همه چیز بهبود یافت. نرخ بارگیری به 51.10 Mbps رسید در حالی که نرخ بارگذاری به 21.10 Mbps تغییر یافت.

نتایج آزمایش سرعت در هنگ کنگ و لندن بدتر بود. هنگ کنگ نرخ بارگیری و بارگیری تقریباً یکسان را در حوزه 4.0 مگابیت بر ثانیه در حالی که نرخ بارگیری در لندن به طور متوسط ​​5.63 مگابیت در ثانیه و 15.65 Mbps برای بارگذاری نرخ دارد.

خط مشی ورود به سیستم CyberGhost

یکی از مهمترین ویژگی هایی که هر ارائه دهنده VPN می تواند ارائه دهد این است که آنها در حال نگه داشتن سوابق در مشتریان خود نیستند. از این گذشته ، دلیل اینکه مردم در وهله اول استفاده از VPN را انتخاب می کنند ، به حداقل رساندن مزاحمت های مربوط به حریم شخصی آنها است. آنها می خواهند بدانند که داده های حساس آنها در معرض خطر نیست و هیچ کس از نزدیک نحوه نظارت وقت خود را به صورت آنلاین مشاهده نمی کند.

این بسیار مهم است زیرا اگر ارائه دهندگان VPN روشی را که ارائه دهندگان خدمات اینترنت انجام می دهند ، نگه داشته باشند ، هدف VPN را شکست می دهد. اگر اجرای قانون یا سایر مقامات دولتی تصمیم بگیرند که سوابق مشتری را از یک شرکت VPN درخواست کنند ، همیشه ترجیحاً درصورتی که سوابق کمی داشته باشند یا نداشته باشند ترجیح می دهند.

بر همین اساس ، دیدن خدمات VPN غرق در سیاست های "عدم ورود" آنها غیر عادی نیست. این سیاست ها به ندرت به معنای دقیق دنبال می شوند. در عوض ، نگاهی به سیاست حفظ حریم خصوصی یا شرایط خدمات نشان می دهد که برخی از ارائه دهندگان VPN در واقع سوابق نسبتاً کاملی را حفظ می کنند.

نظر سایبرگوستاین هست نه مورد با CyberGhost. موقعیت آنها در رومانی مطمئناً به اوضاع کمک می کند زیرا این کشور جزئی از شبکه نظارت بر 14 چشم نیست. آنها داده های زیادی با دیگر کشورها به اشتراک نمی گذارند, و قوانین آنها در مورد داده ها و ثبت سوابق تقریباً صحیح نیست. این بدان معنی است که شما می توانید اطمینان داشته باشید که فعالیت های آنلاین شما در جایی مورد نظارت قرار نمی گیرد که در آنجا دسترسی داشته باشید.

CyberGhost در وب سایت خود کاملاً روشن می کند که آنها داده های ردیابی را ندارند. این بدان معنا نیست که هیچ سابقه ای از سابقه مرور کاربر ، محتوای داده های آنها یا حتی تنظیمات جستجوی آنها وجود ندارد. این شرکت حتی نگارنامه های ارتباطی را حفظ نمی کند ، بنابراین هیچ کس نظارت نمی کند چه مدت و چه مدت وارد اینترنت شوید.

گزینه های قیمت گذاری برای CyberGhost

همه گزینه های صورتحساب برای CyberGhost شامل دسترسی به سرورهای هر شرکت و امکان دستیابی به آن است به حداکثر هفت دستگاه به طور همزمان وصل کنید. پشتیبانی مشتری به صورت 24/7 ارائه می شود و برنامه هایی در دسترس هستند که با Mac ، Windows ، iOS ، Android و موارد دیگر سازگار است..

قیمت گذاری سایبرگاست

مشتریانی که تصمیم می گیرند ماهانه به ماه پرداخت کنند ، هر ماه 11.99 دلار پرداخت می کنند. تخفیف برای افرادی که یک سال یا بیشتر از خدمات را از قبل خریداری می کنند وجود دارد. یک بسته یک ساله 4.99 دلار در ماه هزینه دارد در حالی که بسته دو ساله ماهانه 3.79 دلار است. ارزان ترین معامله این است که با بسته سه ساله با 2.75 دلار در ماه پیش بروید.

با توجه به نرخ انتقال داده نسبتاً کند CyberGhost ، ممکن است معقول و منطقی سرمایه گذاری در یک تعهد یک ، دو یا سه ساله را انجام ندهید تا زمانی که مطمئن باشید این محصول برای شما مناسب است. شاید بهتر باشد خرید یک ماهه اشتراکی را برای خود اختصاص دهید تا قبل از خرید یک بسته بزرگتر ، سرویس را امتحان کنید. از طرف دیگر ، اگر تصمیم دارید که سرویس را حفظ نکنید ، بازپرداخت 30 روزه در همه بسته ها در دسترس است.

گزینه های پرداخت شامل PayPal و کارت های اعتباری است. اگر می خواهید واقعا ناشناس بمانید ، پس شما همچنین می توانید با استفاده از بیت کوین پرداخت کنید.

آیا CyberGhost پیشنهاد شده است - بله

به عنوان یک VPN ، CyberGhost چیزهای زیادی برای آن پیش می رود. امنیت آن با رمزگذاری AES-256 بیتی محکم است ، و مطمئناً زیباست انواع پروتکل های VPN را انتخاب کنید. اینکه این پروتکل ها شامل OpenVPN و IPSec باشد ، خبر بزرگی برای افرادی است که نگران امنیت هستند. همچنین ، گزینه رمزگذاری مضاعف ممکن است به ویژه برای افرادی که مضطرب هستند از جلوگیری از چشمان کنجکاو رژیم های توتالیتر ، ارزشمند باشند..

cyberghost proنکته دیگری که CyberGhost را به گزینه VPN جذاب تبدیل کرده است تجربه کاربر مثبت. نصب و راه اندازی بسیار شگفت آوری بسیار آسان است ، به این معنی که در کمتر از پنج دقیقه می توانید کار کنید و کار کنید.

قابلیت استفاده بسیار خوب است وقتی داخل برنامه CyberGhost هستید. به نظر می رسد همه چیز در نوک انگشتان شما درست است ، و لازم نیست شکار زیادی انجام دهید تا بفهمید که چگونه اساسی ترین عملیات را انجام دهید. در صورت تمایل کاربران ، پیکربندی برنامه به گونه ای امکان پذیر است که بطور خودکار فقط با یک کلیک راه اندازی شود.

هیچ خط مشی ورود به سیستم CyberGhost نیز نیست به علاوه قطعی, به ویژه برای کسانی که واقعاً نسبت به موضوعات مربوط به حریم خصوصی و ناشناس بودن آنلاین حساس هستند. با این حال ، این شرکت وقتی سرعت می گیرد واقعاً گیر می کند. یک VPN که دارای شبکه ای با بیش از 3000 سرور است ، می تواند نرخ انتقال بهتری را ارائه دهد. انتظار می رود هر زمان که از VPN استفاده شود کمی سرعت کاهش یابد ، اما نتایج تست سرعت CyberGhost چیزی نیست جز ناامید کننده.

به خاطر داشته باشید که تجربیات کاربران بسته به سیستم رایانه و مکانی که کاربر در جهان قرار دارد ، می تواند بسیار متفاوت باشد. بدون شک CyberGhost هزاران مشتری دارد که از سرعت تجربه مرور خود کاملاً راضی هستند. نتایج آزمون نشان داده شده در اینجا نشان می دهد که اگر شما از خدمات راضی نیستید می توانید سیاست بازپرداخت CyberGhost را در نظر داشته باشید.

مسائل جانبی سرعت ، CyberGhost تمام ویژگی ها و امنیتی را که از یک سرویس VPN پرداخت شده انتظار دارید ارائه می دهد. بر این اساس ، CyberGhost توصیه می شود.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me