نحوه تماشای HBO در استرالیا

HBO برای دهه ها پدیده سرگرمی و فرهنگی در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر بوده است. در حال حاضر بیش از 100 میلیون مشترک در سراسر جهان, این یک فریاد از 365 مشترکی است که در سال 1972 در منطقه پنسیلوانیا داشت.


طی چند سال اول رشد ، کند بود. زیرساخت های لازم برای رشد HBO وجود نداشت. در همین زمان ، آنها از ترس اینکه کابل مخاطبان خود را غارت کند و درآمد خود را بدزدد ، با برخی مخالفت های شبکه های بزرگ تلویزیونی روبرو شدند. با این حال ، در اواخر دهه 70 تا اوایل 80 ، پیشرفتهای زیادی در زیرساخت ها و همچنین تغییر در دادخواهی صورت گرفت که طرفدار تلویزیون کابلی و HBO بود..

آرم HBOتا سال 1982 ، HBO 8.9 میلیون مشترک ، 440 میلیون دلار فروش و 100 میلیون دلار سود داشت. تا سال 1983 ، این تعداد به 13.4 میلیون مشترک رسیده است. در این زمان بود که HBO به ایجاد برنامه های کمدی اصلی دست پیدا کرد. در اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 به نظر می رسید HBO بخشی از نفوذ خود را از دست می دهد. این امر تا حدودی به محبوبیت اجاره فیلم های خانگی منجر شد.

HBO با تعدادی استراتژی و کمپین تبلیغاتی تهاجمی پاسخ داد. آنها به دنبال مجوز برنامه های ورزشی بودند. و در سال 1993 ، پایه مشترکان آنها 24.7 میلیون نفر بوده است.

جریان HBO

جریان در HBO اکنون یک واقعیت است. خدمات HBO Go و HBO Now آنها باورنکردنی محبوب است. HBO-Now به هرکسی که ارتباط اینترنتی دارد اجازه می دهد تا برای این سرویس برتر ثبت نام کند و از محتوای HBO لذت ببرد.

آرم HBO GOنکته جالب این است که HBO-Now تقریباً از همه برنامه نویسی می کند که فردی که در کانال کابل مشترک می شود دریافت کند. این بدان معنی است که شما می توانید از برنامه هایی مانند True Blood ، True Detective ، Game of Thrones و موارد دیگر لذت ببرید.

این همه عالی به نظر می رسد تا زمانی که شما در ایالات متحده زندگی می کنید. اگر مانند خارج از کشور آمریکا مانند استرالیا هستید ، هیچ راهی مستقیم برای تماشای این محتوا وجود ندارد. ناامید نشوید. آماده شوید زیرا در این راهنما می خواهیم راه هایی برای دور زدن جغرافیایی را مشاهده کنیم تا بتوانید از این HBO در استرالیا لذت ببرید.

�� TL ؛ DR - اگر نسخه کوتاه و شیرین آن را می خواهید. توصیه می کنیم نگاهی به SurfShark بیندازید. این تازه وارد فضای VPN نه تنها Netflix بلکه HBO ، Hulu ، Amazon Prime و حدود 12 فروشگاه دیگر سرویس های سریع و جریانی قابل اشتعال را ارائه می دهد.. از Surfshark دیدن کنید یا بررسی ما را بخوانید ��

نحوه پخش جریان HBO در استرالیا

ممکن است با خودتان فکر کنید ، آیا آنقدر شبیه پروکسی نیست؟ برخی از شباهت ها بین این دو وجود دارد. یکی از تفاوت های عمده این است که با یک تونل VPN ، شما اتصال رمزگذاری شده است. این بدان معناست که هیچ کس نمی تواند اطلاعاتی را که می فرستید به جلو و عقب رهگیری کند. تونل VPN ایمن تر است ، سرعت بهتری را ارائه می دهد و نتایج بهتری را به همراه خواهد داشت.

VPN امکان ایجاد ارتباط امن بین دستگاه و شبکه دیگر از طریق اینترنت را برای شما امکان پذیر می کند.

در اصل ، به شما امکان می دهد با استفاده از شبکه سرور که در بخش دیگری از جهان است ، اینترنت را مرور کنید. اگر در استرالیا هستید و سعی دارید به محتوای HBO با استفاده از سرور در ایالات متحده دسترسی پیدا کنید ، سرورهای HBO بر این باورند که شما در ایالات متحده هستید ، بنابراین به محتوا دسترسی پیدا می کنید.

حال سوال اینجاست که کدام یک است بهترین سرویس VPN برای پخش HBO در سال 2020؟ پیشنهادات من اینجاست:

1. NordVPN - سرعت سریع ، تعداد سرورهای بزرگ

NordVPN حریم خصوصی شما را جدی می گیرد. در حال حاضر ، آنها 5،230 سرور در سراسر جهان دارند. تمام برنامه های آنها به شما امکان می دهد شش دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. اگر از محصول آنها راضی نیستید ، آنها 30 روز ضمانت برگشت پول دارند.

طرفداران
 • بیش از 5200 سرور
 • سرورهای تخصصی بی نظیر
 • اجازه می دهد شش اتصال همزمان
 • موضع گیری شدید در مورد حریم خصوصی مشتری
 • با HBO و سایر سرویسهای پخش جغرافیایی محدود کار می کند
منفی
 • نمی توانید اتصالات همزمان همزمان خریداری کنید

یکی از شکایاتی که افراد نسبت به NordVPN دارند ، قیمت آنهاست ، یعنی برنامه ماهانه آنها نسبت به برخی دیگر از گزینه های VPN گرانتر است.. قیمت هر ماه بیشتر متعهد می شود در ماه به شدت ارزان تر می شود. به شرح زیر تجزیه می شود:

 • یک برنامه ماه به ماه برای شما 11.95 دلار در هر ماه هزینه خواهد کرد.
 • اگر به مدت یک سال عضو شوید ، سالانه 83.88 دلار پرداخت می کنید. این مقدار در هر ماه به 6.99 دلار کاهش می یابد.
 • اگر در برنامه دو ساله مشترک شوید ، 95.75 دلار پیش پرداخت خواهید کرد. این فقط کمی بیشتر از چیزی است که برای برنامه سال می پردازید. نرخ سود 3.99 دلار در هر ماه است.
 • اگر در برنامه سه ساله مشترک شوید ، 107.55 دلار پیش پرداخت می کنید. سه ماه با 2.99 دلار در ماه دریافت می کنید.

SmartPlay یک سرویس منحصر به فرد ارائه شده توسط NordVPN است. دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی در سراسر جهان را برای شما آسانتر می کند. این بهترین ویژگی های VPN و Smart DNS را ترکیب می کند. با استفاده از فناوری SmartPlay ، لازم نیست در مورد هرگونه تنظیمات فکر کنید. تمام کاری که شما انجام می دهید اتصال به سرورهای NordVPN است و می توانید از مزایای آن بهره مند شوید.

سرانجام ، NordVPN متعهد است که از حریم شخصی شما محافظت کند. آنها خط مشی ورود به سیستم آزمایش شده و رعایت شده دارند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، اطلاعات کامل در مورد ما را وارد کنید بررسی NordVPN.

2. Surfshark - سرعت بالا ، قیمت پایین

خدمات HBO می تواند بسیار گرانقیمت باشد و وقتی برای دسترسی به نمایش های مورد علاقه خود باید از VPN استفاده کنید ، نمی خواهید پول بیشتری هزینه کنید. این جایی است که Surfshark وارد می شود. به جای دو برابر شدن در برچسب قیمت HBO ، به چند دلار فیلم اضافی در ماه دسترسی داشته باشید..

طرفداران
 • بیش از 800 سرور
 • بهترین قیمت در صنعت
 • مقر آن در جزایر ویرجین بریتانیا است
 • آسان برای استفاده
 • سرعت سریع
 • با HBO و سایر سرویسهای پخش جغرافیایی محدود کار می کند
منفی
 • تازه وارد و نسبتاً تأیید نشده
 • پشتیبانی ایمیل آهسته در مواقع

صرفه جویی در هزینه تنها دلیل استفاده از Surfshark نیست. — گرچه ، با قیمت 1.99 دلار در ماه تقریباً دلیل کافی برای امتحان کردن آنهاست - این سرویس همچنین از نظر سرعت و امنیت ارائه می دهد.

همچنین هیچ چیز بدتر از نشستن روی نیمکت شما نیست تا فقط بتوانید با یک پیام محدودیت جغرافیایی از تمام همراهان خود صرفنظر کنید. درست مانند سایر VPN های این لیست ، Surfshark بدون هیچ نگرانی HBO را مسدود می کند.

Surfshark نه تنها در مورد فعالیت ، آدرس های IP ، نام ، مکان ، تاریخچه ، تمبرهای زمانی ، پهنای باند یا ترافیک اطلاعاتی را ذخیره نمی کند. شما با بهترین استانداردهای رمزگذاری در صنعت و فرهنگ عدم ​​ورود به سیستم واقعاً در دست ایمنی هستید.

اگر در مورد دادن فرصتی برای کودک جدید در این بلوک هستید ، بررسی کامل Surfshark ما را بررسی کنید تا کمی اطلاعات بیشتری به خودتان بدهید.

3. ExpressVPN - سریعترین قابلیت اطمینان VPN

ExpressVPN نام خود را به عنوان یکی از بهترین خدمات VPN در کره زمین ساخته است. آنها به دلیل داشتن حریم خصوصی شناخته می شوند. چندین مورد از افراد مشهور وجود داشته است که در آن ها دولت ها و سازمان های دیگر سعی در دریافت اطلاعات شخصی در مورد کاربران ExpressVPN داشتند. با این حال ، از آنجا که آنها این اطلاعات را در آنجا نگه نمی دارند ، هیچ اطلاعاتی یافت نشد.

طرفداران
 • صلاحیت جزایر ویرجین انگلیس
 • هیچ سیاهه ای نگهداری نمی شود
 • سرعت سریع با رمزگذاری قوی
 • با HBO و سایر سرویسهای پخش جغرافیایی محدود کار می کند
منفی
 • قیمت
 • فقط از سه اتصال همزمان پشتیبانی می کند

ExpressVPN سرعت سرور خوبی دارد. این حتی در ارتباطات از راه دور صادق است. برنامه ExpressVPN کاربر پسند است و در تمام سیستم عامل های موجود ، ارائه می دهد رمزگذاری قوی و ویژگی های امنیتی عالی.

ExpressVPN مشابه NordVPN ، قیمت مناسبتری دارد.

 • اگر ماه به ماه پرداخت کنید ، ExpressVPN ماهانه 12.95 دلار به شما پرداخت می کند.
 • اگر برنامه شش ماهه آنها را به صورت پیش فرض خریداری کنید ، معادل 9.99 دلار در هر ماه پرداخت می کنید.
 • اگر برنامه 15 ماهه را خریداری کنید ، اساساً ماهانه 6.67 دلار پرداخت می کنید.

ExpressVPN 160 مکان سرور VPN را در 94 کشور جهان با بیش از 3000 سرور VPN در سراسر جهان ارائه می دهد و خدمات مشتری آنها در رده دوم قرار دارد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این سرویس کسب کنید ، ما را کامل بخوانید بررسی ExpressVPN.

از پروکسی استفاده کنید

نحوه عملکرد پروکسییک پروکسی مانند واسطه بین دستگاه و وب شما کار می کند. وقتی از پروکسی استفاده می کنید ، به نظر می رسد درخواست هایی که شما می کنید از پروکسی دریافت می کنند. فایده پروکسی این است که آنها می توانند وب سایتهایی را که در گذشته مورد بازدید قرار گرفته اند ، ذخیره کنند ، و این باعث می شود در آینده بازدید شما از آنها سریعتر شود.

یک پروکسی ممکن است به شما امکان دهد تا جغرافیای HBO را در برخی مواقع مسدود کنید. مشکل این است که پروکسی ها هیچ امنیتی ندارند. اطلاعات منتقل شده رمزگذاری نمی شوند ، بنابراین می توان آنها را رهگیری کرد. دوم ، بسیاری از پروکسی ها ، به ویژه مواردی که رایگان هستند ، در اشباع کاربران قرار دارند. بنابراین سرعت اینترنت شما کند خواهد بود.

مشکل دیگر در مورد پروکسی این است که اگر از اتصالات HTTP استفاده می کنید ، آدرس IP واقعی شما توسط شخص یا مؤسسه ای که مالک پروکسی است ، مشاهده می شود (بیشتر بخوانید: آدرس IP خود را مخفی کنید).

از DNS هوشمند استفاده کنید

چگونه هوشمند DNS کار می کندSmart DNS یا یک پروکسی DNS آدرس IP شما را مخفی نمی کند. با این حال, این آدرس DNS را که ارائه دهنده خدمات اینترنت شما به شما اختصاص داده است مخفی می کند. آدرس DNS شما دارای اطلاعاتی است که به وب سایت های دیگر اجازه می دهد در این حالت HBO بدانند که در کجای این سیاره واقع شده اید. Smart DNS DNS اختصاص داده شده شما را با مکانی که دارای موقعیت جغرافیایی نیست ، جایگزین می کند.

Smart DNS یا یک پروکسی DNS درخواست های اتصال را رهگیری می کند و سپس اطلاعات مربوط به درخواست هایی را که می تواند به جایی که شما در آن هستید مرتبط کنید حذف می کند. سپس داده های حذف شده را با داده های مرتبط با موقعیت جغرافیایی متفاوت جایگزین می کند.

مشابه پروکسی, یک DNS هوشمند از رمزگذاری استفاده نمی کند. از طرف دیگر ، اطلاعات بدون کاهش سرعت اینترنت قابل انتقال هستند. در روند نزولی ، اطلاعاتی که به صورت آنلاین منتقل می شوند آسیب پذیر هستند زیرا هیچ رمزگذاری در اتصال وجود ندارد.

از TOR استفاده کنید

چگونه تور کار می کندTor سرویسی است که آدرس IP شما را هنگام اینترنت مخفی می کند. ترافیک آنلاین شما بین تعدادی از سرورهای مختلف فرسوده می شود. نتیجه این است که ردپای دیجیتالی شما پنهان است. Tor یک کار خوب در مخفی کردن IP شما و حدود برخی محدودیت های جغرافیایی انجام می دهد. با این حال ، هنگامی که رله های مورد استفاده برای گزاف گویی ارتباطات اینترنتی شما در اطراف کشف شد ، ISP ها می توانند آنها را مسدود کنند. با تور ، یک تجربه را تجربه خواهید کرد سرعت اینترنت کندتر.

HBO نشان می دهد که می توانید تماشا کنید

HBO محل زندگی برخی از برنامه های پر طرفدار و تأثیرگذار در تلویزیون بوده است. آنها پدیده فرهنگی ایجاد کرده اند که شیوه صحبت مردم ، تعامل و مشاهده جهان را تغییر داده است. در زیر فقط چند مورد از برنامه های پر طرفدار ارائه شده توسط این شبکه کابلی وجود دارد.

سیم

این درام پلیس سنگین صحنه مواد مخدر در بالتیمور را مورد بررسی قرار داد. این کار از منظر اجرای قانون و همچنین فروشندگان مواد مخدر انجام شد. این برنامه تعویض بازی بود زیرا به سادگی اجرای قانون را به عنوان افراد خوب یا فروشندگان مواد مخدر به عنوان مجرمان معرفی نمی کرد. در عوض ، این کار برای نشان دادن تفاوت های ظریف این مسئله از هر منظر ، از جمله بررسی نقش هایی که سیاستمداران ، روزنامه نگاران و جامعه در خشونت و جنگ باند بازی می کنند ، بود. این یک سریال متفکر و یکپارچه بود که به مدت 5 فصل و 60 قسمت اجرا شد.

سوپرانوس

Sopranos با 111 نامزد 21 جایزه امی به دست آورد. این یکی از تحسین برانگیزترین برنامه هایی است که HBO تولید کرده است. این یک سریال پیشگامانه بود که پیچیدگی های تعامل خانواده را با خشونت شدید ناشی از اجرای یک سندیکا جرم مرتبط می کرد. پیشکسوت نمایش ، تونی سوپرانو ، برای برقراری تعادل در خانواده ، زندگی در حومه شهر ، محافظت از ازدواج خود ، ضربه زدن به دشمنان خود ، و فرار از FBI تلاش کرد. حملات هراس باعث شد وی به دنبال معالجه درمانی باشد. این همراه با طبیعت ناقص اما دوست داشتنی او ، تونی سوپرانو را به شرور و شرور مردم تبدیل کرد. فینال سریال این نمایش تلویزیونی یکی از قطبی ترین تاریخ بود. این نمایش به مدت شش فصل اجرا شد و 86 قسمت داشت.

بازی تاج و تخت

این سریال پرپیچ و خم که بر اساس سری کتاب های یخ و آتش جورج آر آر مارتین ساخته شده است یک قسمت بازی سیاسی ، یک قسمت اژدها ، یک قسمت فانتزی و یک قسمت حماسه جنگ است. این سریال چندین شخصیت مکرر دارد که همگی نقش خود را برای انتخاب تخت آهنین انجام می دهند. این که فرد طرفدار تخیل باشد یا نه ، داستان دعوت کننده است. پیچیده است و پیچش های زیادی وجود دارد که تکان دهنده است. بازی تاج و تخت همچنین به دلیل خشونت زیاد و رابطه جنسی رایگان شناخته شده است. در سال 2020 ، Game of Thrones وارد فصل هشتم و پایانی خود شد.

چگونه HBO محتوای آنها را محدود می کند

ما در مورد چگونگی محدودیت جغرافیایی محتوا بحث کرده ایم. اما سوال میلیون دلاری این است که چگونه این اتفاق می افتد؟ این ارتباط زیادی با نحوه ارتباط دستگاههای متصل به اینترنت با یکدیگر دارد.

برای تماشای HBO در استرالیا ، لازم است سرورهای HBO را باور کنند که در ایالات متحده هستید. چگونه این کار را می کنید? شما باید آدرس IP خود را تغییر دهید. خوشبختانه ، تعدادی ابزار وجود دارد که به شما امکان می دهد جغرافیای HBO را مسدود کرده و محتوای مورد نظر خود را جریانی کنید.

هر دستگاهی که با دستگاه دیگری در اینترنت ارتباط برقرار می کند ، نیاز به داشتن آدرس IP دارد. می توانید به یک آدرس IP مانند آدرس پستی خود در دنیای واقعی فکر کنید. آدرس IP شما به سرورهای دیگر در اینترنت می دانیم که بسته ها را باید به چه مواردی تحویل داد. این بسته های اطلاعات می توانند صفحات وب یا نمایش هایی باشند که در اینترنت پخش می شوند.

اگر می خواهید HBO را در استرالیا تماشا کنید ، به سرورهای HBO گفته می شود که درخواستی از دستگاهی در خارج از ایالات متحده است. سرورهای HBO با ارسال یک پیام خطا به جای نمایش های HBO مورد علاقه خود پاسخ می دهند.

چرا HBO جریان را محدود می کند

این می تواند برای یک مقیم آمریکایی که در خارج از کشور که از قبل مشترک HBO Go یا HBO-Now می باشد مشترکاً پرداخت شود وقتی که سعی در دسترسی به سرویس پخش در خارج از کشور داشته و متوجه شود که نمی تواند به خدمات دائمی دسترسی پیدا کند ، بسیار ناراحت کننده است. اولین سؤالی که بیشتر مردم می پرسند این است که چرا؟?

دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می شود HBO به بینندگان بین المللی اجازه ندهد که محتوای جریان خود را مشاهده کنند. بسیاری از این موارد مربوط به قراردادهای پخش تلویزیونی در داخل ایالات متحده است. در بسیاری از موارد ، این توافق نامه ها به گونه ای طراحی شده اند که فقط بتوانند محتوا را به بینندگان آمریکایی در ایالات متحده نشان دهند. در مورد محدودیت های Netflix نیز همین مسئله صادق است.

مانند اکثر موارد ، دلیل انجام این کار به پول تجزیه می شود. سازندگان برنامه از زنده ماندن مالی محصول خود بهتر از بهترین سیستم امنیتی خانه محافظت می کنند و از خانه یک فرد فوق العاده ثروتمند و دارای آگاهی از حریم شخصی محافظت می کنند. با افزایش درآمدی که سازندگان برنامه دریافت می کنند ، می توانید یک نمایش محبوب را در کشور دیگری مجوز بگیرید.

دلیل دیگر این است که سیستم رتبه بندی در یک دولت ممکن است کاملاً متفاوت از دولت دیگر باشد. بنابراین برنامه ای مانند Game of Thrones که به دلیل خشونت وحشتناک و محتوای جنسی گرافیکی مشهور است ، در ایالات متحده قابل قبول است اما سایر کشورها ممکن است آن محتوا را نپذیرند. نمایش هایی که پخش HBO می کند به گونه ای طراحی شده است که مطابق دستورالعمل های ارائه شده توسط سازمان های پخش آمریکایی باشد. از آنجا که HBO محتوای خود را در خارج از کشور نشان نمی دهد ، آنها لازم نیست نگران این باشید که سعی کنید در سیاست های سایر کشورها همگام باشید.

البته فقط به این دلیل که یک سیاست یا دولت محتوای مناسب برای کشور خود را نمی داند ، این بدان معنا نیست که شهروندان اشتهایی برای آن ایجاد نمی کنند. اینترنت ایده ها و فرهنگ ها ، به ویژه مواردی را که در رسانه های محبوب مانند HBO ، در سراسر جهان ارائه می شود ، پخش کرده است. بنابراین گرسنگی برای این محتوا در جای دیگر وجود دارد. علاوه بر این ، تعدادی از افراد هستند که هزینه اشتراک خود را در خانه پرداخت کرده اند و می خواهند هنگام مسافرت به خارج از کشور بتوانند از آنها استفاده کنند..

افکار نهایی

HBO در پنج دهه گذشته محتوای پدیداری ایجاد کرده است. بینندگان در ایالات متحده قادر به پخش در HBO هستند ، در حالی که افراد خارج از کشور مانده اند که تلاش کنند راه حلی پیدا کنند. در حالی که تعدادی گزینه برای دور زدن جغرافیایی مسدود شده وجود دارد ، توصیه می کنیم از VPN استفاده کنید ، همینطور باشد NordVPN ، Surfshark یا ExpressVPN. این سه سرویس ایمن ، سریع ، قابل اعتماد و بهترین شبکه های VPN برای Netflix نیز هستند.

اگر اینترنت شما برای پخش کردن Netflix هنوز کمی آهسته است ، از خرابی برنامه های NBN خودداری کنید. با تشکر!

مثل همیشه ، ما دوست داریم از شما بشنویم. به ما بگویید که درباره این بررسی چه فکر می کنید و همچنین هر یک از پیشنهادی که در بخش نظرات در زیر دارید را درج کنید.

سؤالات متداول

سؤال: چرا HBO فقط در Foxtel است?

آ: در اول ژانویه سال 2017 ، Foxtel به توافق نامه ای رسید که حقوق گسترده ای به کتابخانه HBO داد. در نتیجه ، Foxtel به عنوان "خانه HBO" نامشخص تبدیل شد.

س: هزینه جریان HBO چقدر است?

آ: HBO-Now ماهانه 15 دلار هزینه دارد. این یک اشتراک مستقل است که نیازی به اشتراک HBO ندارد. HBO Go تا زمانی که اشتراک HBO داشته باشید رایگان است.

س: تفاوت بین HBO GO و HBO-Now چیست?

آ: هر دو سرویس پخش محتوای مشابه دارند. HBO Go برای افرادی است که دارای اشتراک کابل HBO هستند. HBO-Now 15 دلار هزینه دارد و برای کسانی که اشتراک کابل HBO ندارند ، هزینه دارد.

س: آیا می توانم Game of Thrones را در HBO-Now تماشا کنم?

آ: آره. اپیزودهای جدید در HBO اکنون موجود هستند و همزمان در کانال کابل ظاهر می شوند.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me