Hide.Me VPN Review – انتخاب خوب اما سرعتهای آهسته (نتایج آزمون)

Hide.me چند کار خوب انجام می دهد. متأسفانه آنها آنها را با سرعت یک چاه خوب انجام می دهند ، اوه .. یک کثیف شنا را در استخر کره بادام زمینی شنا کنید. در واقع ، این کار را نکنید.

logo.me آرمتاسیس در سال 2012 ، Hide.me است بازیکن نسبتاً جدیدی در بازی VPN. بنیانگذاران این شرکت همگی در بخش های فناوری اطلاعات بخش های فشار قوی مانند شرکت های بزرگ با دفاتر چندین کشور و دولت های فدرال تجربه دارند. این بدان معناست که آنها برای طراحی خدماتی که به منظور محافظت از حریم خصوصی مشتریان صورت می گیرد ، از مهارت لازم برخوردار هستند.

با وجود این شجره نامه, Hide.me خوب نیست. به نفع خود ، این شرکت مقر اصلی در مالزی است ، کشوری که عضو پنج چشم یا حتی 14 چشم نیست. این خبر بسیار خوبی برای افرادی است که می خواهند مطمئن باشند که داده های خصوصی آنها به نخستین نیروی انتظامی یا سازمان دولتی که به درب های پنهان می آیند تبدیل نمی شوند..

مشاهده کنید لیست تمامیت خواه-سنگین در زیر و ادامه خواندن برای پیدا کردن آنچه که ما واقعاً در مورد Hide.me فکر می کنیم

کاربر vpn براساس کشور


نمای کلی HP.Me VPN

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده: آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم: هیچ خط مشی ورود به سیستم
اندازه سرور: 160 ++ سرور
توزیع سرور: 55 کشور
پشتیبانی: پشتیبانی 24/7 از طریق چت زنده ، ایمیل و سیستم بلیط فروشی
تورنت: محدود
جریان: محدود
پروتکل VPN و رمزگذاری: پروتکل های OpenVPN، SoftEther، IKEv2، L2TP / IPSec، PPTP، SSTP؛ رمزگذاری AES 256 بیتی
مرکز فرماندهی: مالزی
قیمت: 5.41 دلار در ماه
وب سایت رسمی: https://hide.me

امنیت و رمزگذاری شایسته

همچنین در Hide.me به نفع پروتکل های VPN است که از آن استفاده می کند. پروتکل OpenVPN اولین انتخاب برای بسیاری از کاربران است زیرا این رمزگذاری منبع باز است. یک محصول منبع باز این مزیت را دارد که توسط افراد بیشتری استفاده می شود, این بدان معناست که احتمالاً در مورد آسیب پذیری ها نسبت به محصولات قابل مقایسه دقیق تر بررسی شده است. پروتکل های موجود دیگر شامل IKEv2 ، SSTP و PPTP است. این دو مورد آخر عمدتا منسوخ شده اند و همان سطح رمزگذاری را ندارند که همراه با OpenVPN و IKEv2 باشد ، بنابراین از کسانی که با احتیاط استفاده می کنند استفاده کنید.

پروتکل SoftEther علاوه بر این از طریق Hide.me در دسترس است. بیشتر VPN های دیگر این فناوری را در دسترس ندارند. هدف اصلی این امر ، ترافیک اینترنت را حتی سخت تر می کند. با این حال ، بسیاری دیگر از VPN ها دارای ویژگی هایی هستند که برای ردیابی حرکات آنلاین کاربر عملاً غیرممکن است ، بنابراین این به تنهایی دلیلی برای انتخاب سرویس های VPN Hide.me نیست.

مکانهای سرور Hide.me

در مقایسه با سایر رقبا دوست دارند NordVPN, Hide.me سرورهای نسبتاً کمی دارد. در کل ، فقط 150 سرور وجود دارد. آنها در 34 کشور در 45 مکان متنوع قرار دارند. ارائه دهندگان خدمات دیگر ، پیشرفته تر VPN ، هزاران سرور دارند در صدها کشور ، گزینه های بسیار بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

کافی نیست سرورها برای پاسخگویی به تقاضای جهانی

نقشه سرور مخفیداشتن چنین سرورهای نسبتاً کمی به این معنی است که تعداد بیشتری از کاربران باید روی همان سرور تقسیم شوند. هر فرد هنگام ورود به سیستم ، پهنای باند بسیار کمی را دریافت می کند و این بر عملکرد تأثیر می گذارد. این ممکن است تنها یکی از دلایلی باشد که Hide.me در تست های سرعت مانند سایر شرکت های VPN عمل نمی کند.

تنوع مکانهای سرور نیز ممکن است برای عملکرد بسیار مهم باشد. بطور کلی, هنگامی که کاربران می توانند به یک سرور VPN که به موقعیت جغرافیایی واقعی آنها نزدیک است ، سرعت انتقال داده سریعتر شوند.

سرورهای شلوغ و کمبود بسیاری از سرورها در مکان های متنوع ، به معنی سرعت کند انتقال اطلاعات و مجبور شدن برای انتخاب سرور در قاره دیگر فقط برای اتصال هستند.. این می تواند منجر به ناامیدی مکرر برای کاربران عادی شود.

تا آنجا که مکان ها پیش می روند ، Hide.me کار تضمینی برای تضمین تنوع انجام می دهد. این شش سرور ایالات متحده و کانادا ، یکی در مکزیک و دیگری در برزیل است. اکثر سرورهای آن در اروپا و ایالات متحده آمریکا با مکان های اضافی در مراکش و ایسلند قرار دارند. سرورهای دیگر Hide.me در ملبورن و سیدنی ، استرالیا ، هند ، سنگاپور ، هنگ کنگ ، کره جنوبی و ژاپن قرار دارند. در حال حاضر ، این سرویس هیچ سرویس دهنده ای در روسیه ندارد ، اما آنها سرورهایی در اوکراین و ترکیه دارند.

با استفاده از BitTorrent یا P2P با Hide.me

Hide.me استفاده از BitTorrent و P2P را روی برخی از سرورها امکان پذیر می کند. سرورهای ایالات متحده ، مکزیک ، ایالات متحده و استرالیا از این موارد مستثنی هستند. در وب سایت خود ، Hide.me ادعا می کند که استفاده از پروکسی SOCKS در ترافیک torrent P2P باعث می شود نرخ انتقال سریعتر شود. وجود دارد شواهد اندکی برای تأیید این ادعا. با این حال ، پروکسی SOCKS5 دارای سوئیچ kill این امکان را برای بارگیری امن تر تورنت ها فراهم می کند.

نتایج تست سرعت Hide.me VPN

استفاده از هر VPN بر میزان انتقال داده شما تأثیر می گذارد. در اصل ، هنگامی که از VPN استفاده می کنید ، تمام درخواست های آنلاین شما باید از طریق حلقه های اضافی و سرمایه گذاری دورتر از آنچه که در غیر این صورت مورد نیاز است ، پرش کنند..

نتیجه تست سرعت مخفیتست سرعت با استفاده از سرویس HP.me VPN نتایج کمتر از چشمگیر را ارائه داد. با استفاده از سرور در نیویورک سرعت بارگیری بود 17.17 Mbps در حالی که سرعت بارگذاری 10.10 مگابیت در ثانیه غیرقابل انتظار بود.

هنگام استفاده از سرور در آمستردام ، اعداد بهبود یافت. در اینجا سرعت بارگیری 27.60 مگابیت بر ثانیه در حالی که سرعت بارگذاری آن 19/19 مگابیت بر ثانیه بود.

استفاده از سرور انگلستان در لندن تعداد مشابهی داشت. بارگیری با سرعت 28.69 Mbps صورت گرفت در حالی که بارگذاری 20.41 Mbps بود.

سرور در عملکرد هنگ کنگ بسیار ناخوشایند بود. با نرخ بارگیری 11.71 مگابیت بر ثانیه و نرخ بارگذاری 3.19 مگابیت بر ثانیه کاملاً مشخص است که این نوع سرعتی نیست که کاربران پیشرفته انتظار داشته باشند.

به خاطر داشته باشید که عملکرد شما ممکن است متفاوت باشد. نتایج حاصل از هر تست سرعت عمدتاً لحظه ای را ضبط می کند ، بهتر یا بدتر. این بدان معنی است که شما ممکن است نتایج بهبود یافته یا تخریب شده را در دستگاه های خود تجربه کنید.

خط مشی ورود به سیستم مخفی

Hide.me دارای خط مشی سختگیری و ورود به سیستم است. با تشکر از اینکه مقر آن در مالزی است ، کشوری که هیچ قانونی در رابطه با نگهداری داده های اجباری ندارد ، این یکی از معدود خدمات VPN است که این افتخار درست است. این امر بسیار مهم است ، به ویژه هنگامی که روش هایی را که مردم به صورت آنلاین می گذرانند در نظر بگیرید. اطلاعات بیشتری درباره ورود به سیستم VPN در اینجا بخوانید.

نمودار نمره سیاست های ورود به سیستم vpn

اگرچه بسیاری از مردم به سرعت ادعا می کنند که دارند "چیزی برای پنهان کردن" آنلاین ، این جمله به ندرت درست است.

واقعیت این است که هیچ کس نمی خواهد شخص دیگری از طریق ایمیل های خود دلهره بزند ، به دسترسی به بانکداری یا سایر اطلاعات مالی خود یا "شنیدن" در مکالمات خصوصی دسترسی پیدا کند..

بر این اساس ، استفاده از بهترین VPN برای حفظ حریم خصوصی و اطمینان از این که هیچ کس در حال پیگیری حرکات آنلاین شخصی شما نیست ، بسیار مهم است.

Hide.Me خط مشی ورود به سیستم خود را پنهان کرده است?

در تلاش برای جلوگیری از هرگونه مسئولیت قانونی ، Hide.me می گوید که آنها اطلاعات شخصی کاربران را وارد نمی کنند و هیچ گونه سوابقی را در سرورهای خود حفظ نمی کنند. Hide.me همچنین اعلام می کند که آنها به هیچ وجه بر آنچه کاربرانشان در دنیای مجازی انجام می دهند نظارت نمی کنند. آنها واقعاً اقدام به صدور گواهینامه توسط یک تحلیلگر امنیتی غیرمستقیم کرده اند ، و اظهار داشتند که Hide.me اطلاعات مربوط به مشتریان خود را حفظ نمی کند..

مطابق با انتشارات این شرکت ، آنها حتی آدرس IP واقعی کاربران را وارد نمی کنند ، و همچنین هیچ برچسب زمانی برای اتصال وجود ندارد. از آنجا که حریم خصوصی یکی از بزرگترین دلایل استفاده از VPN است, Hide.me هیچ سیاست ورود به سیستم یکی از ویژگی هایی است که به نفع شرکت است.

گزینه های قیمت گذاری برای Hide.me

نکته دیگر در این سرویس ارائه دهنده VPN این است که آنها خدمات خود را به صورت رایگان ارائه می دهند. با این وجود ، استثنائات و محدودیتهای قابل توجهی برای کاربرانی که نسخه رایگان Hide.me را انتخاب می کنند وجود دارد. مشتریان لازم نیست اطلاعات کارت اعتباری خود را در a وارد کنند برنامه رایگان اما آنها فقط به سه مکان سرور دسترسی دارند. علاوه بر این ، آنها در استفاده محدود می شوند یک دستگاه در یک زمان. اگر به دنبال یک لیست رایگان هستید ، در اینجا انتخاب های VPN بهتری ارائه شده است.

یکی دیگر از محدودیت های ناامید کننده این است که مشتریان رایگان در هر ماه فقط به دو گیگابایت داده محدود می شوند که این مقدار بسیار باورنکردنی است. نسخه رایگان Hide.me علیرغم قول این شرکت که تمام تلاش خود را برای حفظ حرکت در حداقل سه مگابیت در ثانیه انجام می دهد ، حیرت انگیز است. همچنین ممکن است کاربران رایگان دوست نداشته باشند که پروتکل های VPN موجود در IPSEC ، SSTP ، PPTP و L2TP محدود باشد. IPSEC ، که شامل IKEv1 و 2 است ، یک گزینه قابل اعتماد است ، اما آخرین و بزرگترین پروتکل ها برای پرداخت مشتری محفوظ است.

قیمت گذاری پنهان

طرح پلاس با قیمت تقریبی 4.99 دلار در هر ماه در دسترس است. درپوش انتقال داده به میزان قابل توجهی تا 75 گیگابایت افزایش یافته است ، اما کاربران در این سطح هستند هنوز هم فقط به یک اتصال همزمان محدود می شوند. اعضا به کلیه مکانهای سرور و کلیه پروتکل های VPN دسترسی پیدا می کنند. پروکسی SOCKS بیشتر با این بسته موجود است.

برنامه Premium قیمت های ماهانه را به 9.99 دلار در هر ماه دو برابر می کند ، اما کاربران انتقال داده نامحدود را دریافت می کنند و ممکن است به طور همزمان به پنج دستگاه وصل شوند. این برنامه همچنین شامل مواردی است که علاوه بر یک آدرس IP ثابت و ارسال پورت پویا ، برنامه Plus ارائه می دهد.

در صورت عدم رضایت کاربران ، هر دو برنامه Plus و Premium دارای ضمانت بازپرداخت 14 روزه هستند. این دوره نسبتاً كوتاه است ، اما باید برای كاربران عادی كافی باشد كه این سرویس برای آنها مؤثر باشد یا خیر.

Hide.me توصیه می شود?

با کمبود سرعت و هزینه های برنامه تورم آن, در حال حاضر نمی توانیم Hide.me را توصیه کنیم. اگر هدف شما یافتن مقرون به صرفه ترین راه حل است ، پس بهتر است از آن استفاده کنید سورفشارک, که قابلیت های بیشتری را با قیمت های پایین تر ارائه می دهد.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me