Hola VPN – انتخاب عالی برای امنیت و سرعت BAD

چه موقع VPN VPN نیست؟ وقتی که Hola VPN است. به طور جدی. روش جالب استفاده از شبکه P2P هرچند.


آرم hola vpnHola VPN نوعی ناهنجاری در صنعت است. دقیقاً خدمات سنتی VPN را ارائه نمی دهد زیرا به جای اینکه مسیریابی ترافیک وب را از طریق سرورهای اختصاصی مستقر در مکان های مختلف انجام دهید ، Hola VPN یک سیستم همتا است. این بدان معنی است که وقتی کاربران به Hola VPN وارد می شوند ، ترافیک وب آنها انجام می شود از طریق اتصالات سایر کاربران مسیریابی می شود.

ممکن است چند مزیت برای این رویکرد وجود داشته باشد. به عنوان مثال ، استفاده از Hola به سختی بر نرخ انتقال داده تأثیر می گذارد. کاربرانی که به زمان بارگیری سریع رعد و برق عادت کرده اند ناامید نخواهند شد. همچنین ، استفاده از VPN با نظیر به معنای این است که وب سایت ها به طور معمول نمی توانند تشخیص دهند که از طریق یک VPN در حال مرور هستید. این بدان معنی است که شما ممکن است بتوانید به خدماتی مانند Netflix دسترسی پیدا کنید ، اگرچه به نظر می رسد به ندرت با Hola کار می کنید.

همچنین ، Hola VPN به صورت رایگان قابل استفاده است. اگر واقعاً از هزینه آگاه هستید ، این می تواند یک چیز خوب باشد. با این حال ، هیچ یک از این جنبه های فقط به سختی مثبت از منفی هایی که ذاتی این سرویس هستند ، تجاوز نمی کند. همچنین برای vpns رایگان گزینه پیشنهادی نیست.

مشخصات اطلاعات
قابلیت استفاده: آسان برای استفاده
خط مشی ورود به سیستم: برخی از سیاست های ورود به سیستم
اندازه سرور: n / a
توزیع سرور: n / a
پشتیبانی: فرم تماس
تورنت: مجاز نیست
جریان: مجاز نیست
پروتکل VPN و رمزگذاری: غیر وجود
مرکز فرماندهی: اسرائيل
قیمت: رایگان
وب سایت رسمی: https://hola.org/
پس با هولا چه معامله ای وجود دارد?

جامعه hpp vpnوقتی برای هولا ثبت نام می کنید ، شما به اعضای دیگر اجازه دهید از سیستم شما و منابع موجود در شبکه شما استفاده کنند. انتشارات Hola می گویند که آنها فقط وقتی دستگاه های شما بیکار هستند و به یک منبع تغذیه متصل می شوند ، این کار را انجام می دهند. از این گذشته ، این شرکت می گوید متوسط ​​میزان ترافیکی که یک فرد بیکار در یک روز معمولی تجربه می کند ، کوچکتر از کلیپ YouTube است که فقط چند ثانیه طول می کشد. این ممکن است به اندازه چهار تا پنج مگابایت باشد.

این نگرانی حتی بیشتر از این واقعیت است که شما هیچ راهی نمی دانید که کاربران دیگر هولا هنگام استفاده از منابع شما چه کاری انجام می دهند. ممکن است رایانه شما برای اهداف ناعادلانه شخص دیگری به یک سرور خروجی تبدیل شود. از هرزنامه نویسی گرفته تا هک شدن ، ممکن است روزی متوجه شوید که آدرس IP شما به برخی موارد بسیار ناگوار متصل است.

امنیت و رمزگذاری

امنیت و رمزگذاری با Hola VPN تقریبا وجود ندارد. در حالی که رهبران این صنعت از پروتکل های AES-256 و Open VPN برای محافظت از هویت و حریم خصوصی شما استفاده می کنند ، هلا از هیچ یک از این موارد استفاده نمی کند.

فرض کنید می خواهید از طریق Hola در استرالیا وارد اینترنت شوید. هنگامی که هلا را روشن می کنید ، از طریق دیگر کاربران بیکار در استرالیا وارد سیستم می شوید. این باعث می شود که از طریق یک آدرس IP مختلف به شما متصل شوید. هولا اصرار دارد كه این رویكرد خدمات "VPN برتر با حداقل هزینه اصلی" را در اختیار مشتریان قرار می دهد. به صورت رایگان و در عین حال حفظ و محافظت از مصرف کنندگان معادل آن است که ارائه دهندگان سنتی VPN سنتی ارائه می دهند.

رمزنگاری بلوک متقارن

این استدلال به سادگی درست نیست. پروتکل های رمزگذاری مانند AES-256 و Open VPN رمزگذاری درجه نظامی را ارائه می دهند که ابر رایانه ها قادر به شکستن آن نیستند. بعلاوه, هولا اعتراف می کند که در سیستم آن آسیب پذیری وجود دارد. آنها در مورد "افراد بدخواه" می نویسند که می توانند "کانون وای فای شما را ربودند" ، گفتند که به محض کشف این "راه حل ها" را می بندند..

در این میان ، شما آسیب پذیر باقی مانده اید. Hola VPN به هیچ وجه از پروتکل VPN استفاده نمی کند. اطلاعات شما توسط a منتقل می شود اتصال پروکسی بدون هیچگونه رمزگذاری. هیچ اشتباهی نکن. این اطلاعات حساس و شخصی شما را در معرض خطر قرار می دهد.

مکان های سرور Hola VPN

بردار مکان سرور vpnهولا هیچ سرور ندارد و در حالی که این شرکت استدلال می کند که این یک مزیت است ، مطمئناً بررسی آن از این طریق دشوار است. مشتریانی که از این سرویس استفاده می کنند در واقع سرور هستند. اگر فکر این را ندارید که اجازه دهید افراد غریبه از آدرس IP شما استفاده کنند ، Hola به شما امکان می دهد که امتناع کنید.

این بدان معنی است که شما باید هزینه اشتراک حق بیمه را بپردازید. حتی با اشتراک پولی هم باید انتظار هیچ گونه قدرت چشمگیری را ندارید. در مورد تنها چیزی که دریافت خواهید کرد عدم حضور افراد دیگر در آدرس IP شماست. با اشتراک حق بیمه ، هنوز رمزگذاری و کمی در ویژگی های واقعی سبک VPN وجود ندارد.

استفاده از BitTorrent یا P2P با Hola VPN

اگرچه Hola اولین سرویس VPN همتا را در جهان ارائه می دهد ، انتظار نداشته باشید که از طریق این سیستم قادر به بارگیری تورنت یا به اشتراک گذاری فایلها باشید. اگرچه هیچ چیز در ادبیات هلا به اشتراک گذاری پرونده منع نمی کند ، اما آزمایش این مسئله را نشان داد تورنت با هولا فقط کار نمی کند.

علاوه بر این ، انتظار نداشته باشید که از طریق Hola بتوانید به مناطق دیگر Netflix دسترسی پیدا کنید. این از طریق پنج اتصال مختلف مورد آزمایش قرار گرفت و هرگز موفقیت آمیز نبود.

نتایج تست سرعت Hola VPN

این فقط در مورد تنها معیاری است که Hola VPN برای آن در نظر گرفته است. نرخ انتقال داده با سرویس همیشه به ویژه از مبانی اصلی ، و با استفاده از نرخ انتقال داده VPN قابل تشخیص نیست. با کمک مشترکین Hola در ایالات متحده آمریکا ، سرعت بارگیری برای VPN با سرعت 32.47 مگابیت بر ثانیه نسبتاً قابل احترام بود. با این حال ، سرعت بارگذاری 7.97 Mbps به سختی قابل قبول است. این هست فوق العاده کند با برخی از بهترین VPN های موجود در آنجا مقایسه می شود.

نتیجه تست سرعت hola vpn

کاربران اتحادیه اروپا کمی بهتر از قبل درآمدند. سرعت بارگیری 84.61 بود که در مقایسه با معیار 97 مگابیت در ثانیه اصلاً خراب نیست. در مقایسه با معیار ، بارگذاریها بسیار کندتر بود. این تعداد به ترتیب 38.83 و 53 بود.

نتیجه تست سرعت hola vpn amsterdam

با انجام تست های سرعت ، این نتایج بد نیست. با این حال ، این سطوح سرعت با هزینه هرگونه رمزگذاری یا امنیت واقعی از هر نوع حاصل می شود. اگر به هیچ وجه از VPN استفاده نکردید ، سرعت انتقال سریعتر و تقریباً در همان سطح محافظت را دریافت می کنید بدون اینکه سیستم خود را در معرض خطر سایر کاربران قرار دهید.

خط مشی ورود به سیستم Hola VPN

بیشتر ارائه دهندگان VPN به سیاست های عدم ورود به سیستم افتخار می کنند. از این گذشته ، یکی از اصلی ترین نکات استفاده از VPN اجتناب از کنجکاوی چشم و حفظ زندگی آنلاین شما تا حد امکان خصوصی است.

در حالی که چندین شرکت VPN به سرعت در مورد چگونگی نگهداری از گزارش ها فخر نمی کنند ، اما این حقایق به ندرت توسط حقایق پشتیبانی می شوند. بسیاری از خدمات VPN سوابق محدودی را در مورد کاربران خود نگه می دارند. البته ، ارائه دهندگان نخبه ای در صنعت وجود دارند که این امر را به یک سیاست سخت گیری بدون ورود به سیستم تبدیل می کنند و آنها کاملاً به این معنی هستند.

درنهایت ، این نوع ارائه دهنده VPN مورد نظر شماست. بهترین ارائه دهندگان VPN به طور معمول در خارج از کشور مستقر هستند که جزئی از اتحادهای نظارت پنج چشم ، نه چشم یا 14 چشم نیست. برای اطلاعات بیشتر مانند این ، راهنمای ما در مورد خط مشی ورود به سیستم VPN را بخوانید.

اسرائیل - از نظر حریم شخصی شخصی خیلی بزرگ نیست

اتحاد کشور ناتو

Hola VPN مقر اسرائیل است ، که عضو این اتحادها نیست. با این وجود ، توجه به این نکته ضروری است که اسرائیل با این اتحادهای نظارتی "همکاری" دارد. به عبارت دیگر ، اسرائیل با ملل عضو این گروه ها از نزدیک همکاری می کند. اگر آنها را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود تحت فشار قرار دهند ، احتمالاً این کار را خواهند کرد.

این خبر بد برای کاربران VPN است که به دنبال یک تجربه آنلاین واقعا خصوصی و ناشناس هستند. نگران کننده, Hola در مورد شیوه های ورود به سیستم هیچ اظهارنظر واقعی و اعلامی در وب سایت خود ارائه نمی دهد. این شرکت دارای یک سیاست حفظ حریم خصوصی است که در آن داده های ورود به سیستم را ذکر می کند. قطعی در خط مشی این واقعیت است که آنها همه چیز را در مورد مرورگر مورد استفاده ، وب سایتهای بازدید شده ، چقدر زمان برای هر وب سایت و تاریخ و زمان دسترسی صرف می کنند..

با این حال ، این پایان نیست. Hola همچنین اطلاعات شخصی هر عضو را پیگیری می کند. این شامل داده هایی است که می تواند شما را شناسایی کند ، از جمله نام و آدرس ایمیل شما به همراه آدرس IP شما.

مجموعه اطلاعات hola vpn

به همین جا ختم نمی شود سیاست حفظ حریم خصوصی ادامه می یابد که آنها می توانند اطلاعات شخصی مشتریان را به "ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث یا شرکای قابل اعتماد" افشا کنند. آنها همچنین به طرز فعالانه اعلام می کنند که اطلاعات شما را برای پیروی از قانون یا دستور دادگاه به اشتراک می گذارند.

به عبارت دیگر ، این VPN به هیچ وجه VPN نیست.

گزینه های قیمت گذاری برای Hola VPN

قیمت گذاری hola vpn

به نظر می رسد ، Hola یک سرویس رایگان است. آنها یک برنامه اشتراک حق بیمه را دارند که با قیمت 11.95 دلار در هر ماه در دسترس است. ویژه ها اغلب برای خرید شش ماه ، یک سال یا دو سال قبل اجرا می شوند. این گزینه ها به مراتب ارزان تر هستند ، اما شما هزینه کمی برای پول خود می گیرید.

آیا Hola VPN توصیه می شود?

Hola VPN موضوعات بسیاری دارد که شناختن اینکه از کجا شروع شود دشوار است. اگر سرعت همه چیز برای شما مهم است ، ممکن است Hola پاسخ مناسب باشد. با این حال ، بدون هیچ گونه امنیتی یا رمزگذاری از هر نوع ، به مراتب بهتر می توانید به سادگی در وب گشت و گذار کنید بدون هیچ گونه VPN. به این دلیل است, اگر از Hola استفاده می کنید ، سیستم خود را با هدف ناعادلانه در معرض خطر کاربران قرار می دهید. شما قطعاً نمی خواهید اجازه دهید که آدرس IP شما با هک کردن ، اسپم یا هرگونه فعالیت غیرقانونی یا حداقل توصیه نادرست در ارتباط باشد..

خدمات بسیار بهتر VPN مانند NordVPN و سورفشارک موجود هستند. اکثر آنها رمزنگاری درجه نظامی ، سرورهای فیزیکی را ارائه می دهند که هویت و موقعیت مکانی شما را پوشانده و اطلاعات شما را ایمن نگه می دارد.

David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me