بهترین ISP های استرالیا

تصویر سرعت اینترنت کندمن مانند اکثر همکارهای دیگر Aussies ، من با اتصال به اینترنت خانگی مستقر شده ام.


در حین ساختن این وبلاگ و چند مشاغل آنلاین دیگر ، دوره هایی وجود داشته است که اتصال کند اینترنت من باعث ناراحتی های جدی برای من شده است.

ما در حال صحبت کردن هستیم که صفحه کلید من را بر روی میز ناامیدی قرار می دهد. نوع مانند این like

در روند تحقیق و تلاش برای بهینه سازی سرعت کار در منزل ، تحقیقات زیادی در مورد ISP ها و برنامه های NBN استرالیا انجام داده ام.

جهان ISP استرالیا

تصور زندگی زندگی بدون دسترسی مداوم به اینترنت دشوار است. از سال 2020 بیش از 14.7 میلیون استرالیایی در خانه یا مشاغل خود اینترنت دارند. این بدان معناست که تقریبا 88 درصد خانه ها و مشاغل به هم وصل می شوند.

استفاده از اینترنت به طور مساوی در سراسر استرالیا توزیع می شود ، در حالی که افراد در تاسمانیا نسبت به اکثر کشورها از اینترنت کمتری استفاده می کنند. شرکت Telstra Limited بزرگترین شرکت مخابراتی از جمله اینترنت در کشور است.

استرالیا از داشتن کمترین سرعت اینترنت در بین کشورهای توسعه یافته شهرت دارد. این کشور در پشت کشورهایی مانند روسیه ، مجارستان و کنیا قرار دارد. بیشتر مشترکان اینترنت سرعت بین 24 مگابایت در ثانیه و 100 مگابایت در ثانیه دارند.

یک مطالعه اخیر استرالیا را به عنوان 62مین کندترین اینترنت در سطح جهان قرار داده است. اوچ

اگرچه شرکت Telstra Limited بزرگترین نام در ارتباطات از راه دور است ، اما تعدادی از ارائه دهندگان اینترنت جدید و مستقر در این جزیره فعالیت می کنند. انتخاب صحیح می تواند دشوار باشد. ما اطلاعاتی در مورد بزرگترین بازیکنان ارتباطات از راه دور استرالیا با هدف کمک به شما برای بهتر درک بازار و تصمیم گیری درست جمع آوری کرده ایم..

علاوه بر مرور مختصر در مورد این شرکت ها ، ما اطلاعات مربوط به گزینه های اینترنت موجود در استرالیا و اینکه چگونه ممکن است اینها روی خدمات شما دریافت کنند تأثیر می گذارد.

Contents

10 10 ارائه دهنده برتر اینترنتی استرالیا

ما قصد داریم 10 ارائه دهنده خدمات برتر اینترنتی در استرالیا را ارائه دهیم ، از برخی از نام های شناخته شده بزرگتر شروع می کنیم و سپس در مورد برخی از گزینه های کمتر محبوب صحبت خواهیم کرد.

1. Telstra - بهترین اتصال / سرعت کلی

وقتی استرالیایی ها به اینترنت فکر می کنند ، ما به Telstra فکر می کنیم. در حقیقت ، بیش از 40 درصد اتصالات اینترنت در استرالیا با Telstra است.

Telstra برخی از گران ترین گزینه های اینترنت را ارائه می دهد. قیمت برای هر طرح 100 گیگابایتی که همراه با ADSL 2+ ، NBN یا کابل باشد ، ماهانه از حدود 70 دلار در ماه شروع می شود.

این به طور قابل توجهی گرانتر از چیزی است که برخی دیگر از شرکتهایی که ما بررسی خواهیم کرد.

Telstra اگر به دنبال شرکتی میراثی هستید که دارای شهرت کیفیت و خدمات مداوم باشد ، انتخاب خوبی است. Telstra سرعت شب NBN خوبی را ارائه می دهد. آنها 80 درصد حداکثر سرعت اتصال را در ساعات اوج تبلیغ می کنند.

برنامه های تلفن همراه Telstra دسترسی به شبکه 4GX سریع را ارائه می دهد. برخی تصمیم گرفته اند از باند پهن موبایل به عنوان جایگزینی برای خانه خود استفاده کنند.

برخی از مبالغ اضافی که مشتری هایشان دریافت می کنند شامل بلیط های ارزان قیمت فیلم ، بلیط های کنسرت پیش فروش شده و بلیط های تخفیف برای برخی از برنامه های ورزشی هستند.

2. Optus - خدمات عالی / سرعت

اگر Telstra پادشاه ارتباطات از راه دور در استرالیا باشد ، پس Optus ولیعهد است. این دومین ارائه دهنده اینترنتی مشهور در کشور است. شهرت آن چیزی بود که سالها طول کشید تا بسازد. در ابتدا در سال 1981 با نام AUSSAT تأسیس شد. در سال 2001 آن را به moniker Optus گرفت.

Optus طیف کاملی از خدمات ، از جمله برنامه های NBN و ADSL را به مشتریان ارائه می دهد. برنامه های تلفن همراه و برنامه های پهنای باند تلفن همراه در دسترس است. Optus برای ارائه خدمات با کیفیت بالا به مشتری شهرت یافته است. آنها مشتاقند تا از طریق تلفن ، رسانه های اجتماعی ، برنامه های گپ و فروشگاه های خود با مشتریان خود گپ بزنند.

Optus در درجه اول به عنوان ارائه دهنده برنامه های سنتی اینترنت ثابت و تلفن های همراه شناخته می شود. با این حال ، آنها در حال انشعاب و ارائه محصولات بی سیم خانگی بیشتر هستند. برنامه های آنها از قیمت رقابتی برخوردار است و بسیاری از آنها گزینه های بی سیم خود را به عنوان جایگزینی جذاب برای ADSL ، NBN یا اینترنت کابل تلقی کرده اند..

3. TPG - انتخاب بسته نرم افزاری جامد NBN

وقتی استرالیایی ها به TPG فکر می کنند ، یکی از اولین کلماتی که به ذهن می رسد ارزان است. TPG برخی از ارزانترین برنامه های NBN موجود است. TPG بیش از دو میلیون مشتری در برنامه های خدمات خود دارد. این طرح ها به دلیل پایین بودن نرخ شروع قیمت و عدم افزودنی اضافی ، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند.

علاوه بر ارزان بودن ، سرویس TPG NBN سریع است. تست های عملکردی انجام شده در سال 2020 نشان داد که خدمات TPG در NBN سرعت بارگیری را در حدود 86 درصد از حداکثر تبلیغات خود در اختیار مشتریان قرار می دهد. این به همان خوبی است که اگر بهتر نباشد ، نسبت به رقبا. البته این تعداد می توانند مرتباً نوسان داشته باشند.

TPG به مشتریان ارائه می دهد سه رده سرعت NBN:

 • پایه اصلی NBN 12
 • استاندارد به علاوه NBN 50
 • Premium NBN 100

این نقشه ها با داده های نامحدود همراه است. با هزینه ای مناسب ، کاربران می توانند تلفن ثابت و تلفن همراه را اضافه کنند.

4. iiNet

iiNet اگر می خواهید یک برنامه سرگرمی به همراه اینترنت خود داشته باشید گزینه خوبی برای شماست. هنگام خرید یک برنامه iiNet داده بی حد و حصر ، به جعبه تنظیم تلویزیون Fetch TV دسترسی دارید. یکی از جذاب ترین ویژگی های این شرکت این است که آنها خدمات DSL Naked را ارائه می دهند. این بدان معنی است که می توانید بدون پرداخت هزینه اجاره خط تلفن اضافی ، اینترنت DSL تهیه کنید. بسیاری از استرالیایی ها این موضوع را دوست دارند زیرا اکثر مردم خط تلفن ثابت خود را رها می کنند و فقط از تلفن های همراه استفاده می کنند.

5- دودو

Dodo با وجود اینکه در بازار همانند برخی از رقبای بزرگتر خود اسیر نشده است ، یک پایگاه مشتری قابل توجهی ایجاد کرده است. به عنوان یک شرکت تابعه ارتباطات Vocus ، متعلق به همان شرکتی است که iPrimus و سایر شرکتهای ارتباطی را مدیریت می کند.

Dodo اینترنت خانگی ، برنامه های تلفن همراه و انرژی خانگی و محصولات بیمه را ارائه می دهد. علاوه بر سرویس اینترنتی ای که ارائه می دهند ، آنچه مردم را به Dodo جذب می کند این است که آنها می توانند اکثر خدمات اصلی خود را با یک قبض تهیه کنند..

قلب آنچه دودو ارائه می دهد ، اینترنت باند پهن است. آنها طیف کاملی از محصولات از جمله NBN ، ADSL 2+ و خدمات اینترنتی موبایل را دارند. چندین بسته اینترنت در دسترس است و فقط اینترنت برنامه دارد. Dodo با برخی از ارزان ترین گزینه های باند پهن در این جزیره افتخار می کند.

6. وودافون

بیشتر افراد وقتی در مورد وودافون فکر نمی کنند ، درباره خدمات اینترنتی فکر نمی کنند. این شرکت نام خود را به عنوان یک شرکت موبایل ساخته است. با این حال ، در سال های اخیر Vodafone شروع به ارائه برنامه های NBN کرد و کلاه خود را به بازی تجارت اینترنتی انداخت.

Vodafone یک مدل قیمت گذاری مستقیم دارد. تمام برنامه های آنها داده نامحدود دارند. تنها کاری که باید انجام دهید تعیین سرعت و قیمتی است که می خواهید بپردازید. گزینه های مختلف از NBN 25 تا NBN 100 است. اگر کمی حفر کنید ، می بینید که Vodafone دارای یک طرح NBN 12 ارزان است. این اگر گزینه ای با بودجه به دنبال اینترنت باشید ، گزینه خوبی است.

7. متعلق

با نامی که باعث استقبال همه می شود ، Belong یکی از ISP های جدید در استرالیا است. این برنامه در سال 2013 راه اندازی شد و برنامه هایی را با ADSL 2+ یا 50 دلار در ماه یا 65 دلار در ماه ارائه می داد. این برنامه ها به ترتیب 70 گیگابایت و 250 گیگابایت ارائه کردند. متأسفانه ، در زمان راه اندازی فقط کسانی که در کلان شهر سیدنی زندگی می کنند می توانند از این خدمات بهره مند شوند.

با این حال ، با گسترش پوشش NBN ، Belong شروع به ارائه برنامه های NBN و برنامه های ADSL در سراسر منطقه بزرگ استرالیا کرد. از سال 2020 ، Belong به پیشنهاد ساده و ساده خود پایبند بوده است. یک گزینه برنامه نامحدود برنامه ، سه گزینه برای سرویس NBN ، دو برنامه ADSL 2+ و سه برنامه موبایل سیم وجود دارد.

استرالیا ارائه دهندگان پهنای باند بیشتری نسبت به گذشته دارد ، بنابراین ارائه دهندگان جدید مانند Belong مجبور شده اند راه هایی برای ورود به بازار پیدا کنند. ادعای مشهور شهرت این است که روشی مؤثر برای انتقال بودجه Netflix ارائه می دهد. یک خانواده با دو یا سه نفر می توانند با استفاده از سرویس استاندارد Plus 40 40 Mbps به راحتی جریان پیدا کنند. خانه های بزرگتر که به دنبال پخش بدون وقفه 4K / UHD هستند از برنامه حق بیمه 80 مگابیت بر ثانیه بهره مند می شوند.

در حالی که برنامه های اساسی ارائه شده توسط Belong جذاب است ، اما آنها در ارائه خدمات به مشتری کوتاه می آیند. تعدادی از شکایات در مورد ارتباط ضعیف و زمان واکنش کند وجود دارد.

8. باند پهن Aussie

Aussie Broadband یکی دیگر از تازه واردان برای ارائه دهندگان اینترنت در استرالیا است. آنچه در شناخت نام آنها فاقد اعتبار است ، آنها به سرعت در حال شهرت هستند. مشتریان Aussie Broadband بطور مرتب اظهار نظر می کنند که چگونه این ISP در مورد عملکرد سرویس خود نگران است. همانطور که از ارتباط آنها با مشتریان در انجمن ها مشاهده می شود ، به طور فعال با مشتریان درگیر است.

9. اکسل

Exetel که در سال 2001 تأسیس شد ، در استرالیا با داشتن بیش از 300،000 مشتری تجاری و مسکونی روبرو شده است. این شرکتی است که حیاط های سخت را انجام داده و چندین سال است که در آن فعالیت می کند.

آنها مانند رقبای خود ، چندین رده از برنامه های NBN ارائه می دهند ، از برنامه NBN 50 خود تا برنامه NBN 100 شروع می کنند. آنها برنامه های NBN 25 یا NBN 12 را ارائه نمی دهند ، اما تصمیم گرفته اند تا با خدمات پهنای باند بی سیم خود ، مشتریان بودجه را جذب کنند. با یک قرارداد 12 ماهه ، شما مودم دریافت می کنید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه تنظیم آن نیست. با قیمتی در حدود 40 دلار در ماه ، 250 گیگابایت داده دریافت می کنید.

کاربرانی که نسبت به ارتکاب خود خجالت می کشند می توانند بدون قرارداد ، همان سرویس پهن باند را دریافت کنند ، اما شما باید مبلغ 100 دلار برای مودم بپردازید. هنگامی که از این گزینه ها استفاده می کنید ، باید بر داده های خود نظارت داشته باشید. اگر بیش از سهم خود بروید ، 10 دلار برای 10 گیگ به شما پرداخت می شود. و سرعت شما از 12 مگابیت در ثانیه به 256 kbps کاهش می یابد.

Exetel همچنین به مشتریان ، برنامه های ADSL ، برنامه های فیبر و برنامه های پهنای باند تلفن همراه را ارائه می دهد. مانند بسیاری از ISP هایی که ما مورد بررسی قرار داده ایم ، Exetel یک بسته VoIP خانگی ، برنامه های تلفن همراه و یک نقشه خط خانگی را به عنوان یک بسته بندی بسته بندی شده ارائه می دهد..

10. SpinTel

SpinTel یکی از بهترین ISP ها در استرالیا است که احتمالاً تاکنون از آن نشنیده اید. مجلات مشهور مالی ، مانند مجله پول ، چندین بار SpinTel را برای ارائه گزینه های اینترنتی با کیفیت پایین و کم هزینه اعطا کرده اند.

SpinTel مشابه بسیاری از رقبای خود ، خدمات متنوعی از جمله NBN ، برنامه های پهنای باند تلفن همراه و ADSL 2+ را ارائه می دهد. خدمات پهن باند بی سیم منزل آنها از طریق مودم به شما قدرت باند پهن را می دهد. این به شما امکان می دهد اینترنت را در کل خانه به اشتراک بگذارید. از آنجا که SpinTel برنامه های تلفن را به فروش می رساند ، می توانید با خرید اینترنتی ، نقشه تلفن BYO را تنظیم کنید.

انواع خدمات اینترنتی مختلف چیست؟?

در بررسی ما درباره بهترین ISP ها در استرالیا ، در مورد این موارد صحبت کرده ایم:

 • ADSL اینترنت
 • کابل اینترنت
 • NBN
 • پهنای باند خانگی بی سیم
 • بی سیم ثابت
 • NBN ماهواره ای

همه این شرایط می تواند گیج کننده باشد. بگذارید چند دقیقه طول بکشد تا آنچه را که در واقع معنی این هر یک از این اصطلاحات را تعریف می کنیم و ببینیم که آنها چه تاثیری بر سرویس اینترنت دریافتی شما دارند.

ADSL اینترنت چیست؟?

تصویری که خطوط اینترنت adsl را در استرالیا نشان می دهدADSL Internet ، همچنین با نام Asymmetric Digital Subscriber Line شناخته می شود ، فناوری است که برای تأمین سرعت اتصال سریع با استفاده از خطوط تلفن سنتی ایجاد شده است. این امر باعث می شود سرعتهایی که بسیار سریعتر از آنهایی که از طریق اینترنت شماره گیری شده ارائه شده است.

فناوری ADSL همان چیزی است که سرعت پهنای باند را امکان پذیر می کند. این نیرو در پشت وب 2.0 است.

در برخی از نقاط جهان ، اینترنت ADSL جایگزین اتصالات اینترنت فیبر شده است. هنوز هم ، در بسیاری از نقاط استرالیا ، ADSL فناوری روز دنیا است. دانستن اینکه چه چیزی است و چگونه کار می کند می تواند در انتخاب یک ارتباط برای خانه یا شغل خود به شما کمک کند.

یک خط ADSL چیست؟?

فن آوری های فیبر نوری به کابل های فیبر نوری نیاز دارند. در مقایسه ، ADSL یک فناوری انعطاف پذیر است. از خطوط تلفن مسی استفاده می کند که برای دهه ها در خطوط تلفن استفاده شده است. اطلاعات از طریق خطوط مسی با سرعت زیاد ارسال می شود و به کاربران امکان می دهد Netflix را تماشا کنند ، ایمیل بفرستند و به صورت آنلاین کار کنند.

این فناوری برای اولین بار در سال 1988 معرفی شد ، اما سالها طول کشید تا این فناوری ریشه بگیرد زیرا استقرار آن گران است. پردازش سیگنال بصری مورد نیاز بود که نیاز به توسعه و تولید تجهیزات تخصصی داشت. در اوایل دهه 2000 ، بیشتر مناطق به فناوری ADSL ارتقا یافته بودند.

پوشش شبکه ADSLADSL چگونه کار می کند?

ADSL یک سیستم پیچیده است که برای عملکرد هماهنگ به چندین فن آوری نیاز دارد. در خانه خود نیاز به مودم ADSL خواهید داشت. مودم از خانه شما از طریق یک جفت پیچ خورده سیم تلفن مسی متصل می شود ، معمولاً کابل های دسته پنج یا دسته شش ، که به مبادله تلفنی محلی وصل می شوند. از آنجا ، سیم مسی از خانه شما و سیم های مسی از خانه ها و مشاغل منطقه شما به DSLAM یا یک مشترک دسترسی دسترسی به خط مشترک مشترک دیجیتال وصل می شوند..

مودمی که در خانه خود دارید ارسال و دریافت داده از DSLAM و از آن است. سیگنال هایی که به عقب و جلو فرستاده می شوند از فرکانس متفاوتی نسبت به موارد استفاده شده برای ارتباط تلفنی صوتی استفاده می کنند. به همین دلیل می توان تماس های تلفنی و سیگنال های اینترنتی را همزمان با همان خط ارسال کرد. هنگامی که سیگنال ها به مبادله می رسند ، آنها توسط فن آوری های مختلف شبکه تقسیم و به کار گرفته می شوند. این امر به شما امکان می دهد از طرف دیگر با تلفن یا ارتباط با یک سرور وب ارتباط برقرار کنید.

چه تأثیری بر سرعت اینترنت ADSL دارد?

سرعت اینترنت ADSL به دلیل محدودیت های مفتول های مسی که برای اتصال استفاده می شوند ، نمی تواند بیش از 50 مگابیت بر ثانیه باشد. عوامل دیگری نیز وجود دارد که می تواند بر اتصالات ADSL تأثیر بگذارد ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل مصرف کننده است.

اگر اتصال شما "بدون پرده باشد" در حدود 10 مگابیت در ثانیه حداکثر خواهد بود. در یک منطقه پرجمعیت چندین اتصال محلی از همان پهنای باند کشیده می شود. این بدان معناست که تعداد بیشتری از افراد سعی در استفاده از پهنای باند محدود دارند.

از طرف دیگر ، یک اتصال ADSL تحت پوشش ، تعداد اتصالات همزمان در یک منطقه را محدود می کند. اینها می توانند به سرعت حداکثر 40 مگابیت بر ثانیه برسند زیرا تعداد زیادی از کاربران برای همان خط رقابت نمی کنند.

سرعت ADSL با فاصله بین منزل شما و مبادله تلفنی تحت تأثیر قرار می گیرد. هرچه فاصله دورتر باشد ، اتصال کندتر و اتصال قابل اطمینان تر می شود. از تقویت کننده های حلقه می توان برای تقویت قدرت سیگنال در خطوط طولانی استفاده کرد. با این حال ، خطوط کوتاه تر همیشه بهتر هستند.

پیشرفت در خطوط ADSL باعث شده است اینترنت پر سرعت با مسافت های طولانی تر قابل اطمینان تر شود. هنوز اتصالی که 10 مایل یا بیشتر از هم جدا شده اند به دلیل مسافت دچار تخریب و کاهش سرعت می شوند.

کابل اینترنت چیست؟?

تصویری که نحوه کار اینترنت کابل را توضیح می دهدکابل اینترنت با استفاده از همان کابل کواکسیال و شبکه ای که برای تهیه کابل به منزل شما استفاده می شود ، به شما اینترنت می دهد. ارائه دهنده خدمات اینترنت شما از طریق کابل کواکسیال یک سیگنال داده ارسال می کند. سیگنال به مودم شما منتقل می شود.

از مودم شما ، یک کابل اترنت به رایانه یا روتر شما وصل شده است. اینجاست که اینترنت پر سرعت خود را بدست می آورید. روتر شما سیگنال Wi-Fi شما را در سراسر خانه پخش می کند.

سرویس کابل تلویزیون تنها از بخش کوچکی از پهنای باند کابل کواکسیال استفاده می کند. به همین دلیل است که سرویس اینترنت می تواند با استفاده از همان شبکه کار کند. شبکه های کابل در سراسر کشور پخش شده اند و برای اتصال استرالیا با سایر نقاط جهان استفاده می شوند. کابل اینترنت امکان توزیع یکنواخت سیگنال را بین کاربران جداگانه فراهم می کند. همچنین این امکان را می دهد تا کاربرانی که هزینه بیشتری پرداخت می کنند ، پهنای باند بالاتری را دریافت کنند ، این بدان معنی است که سرعت بیشتری دارد.

چگونه اینترنت کابل با سایر شکل های اینترنت متفاوت است?

ماهواره ، فیبر نوری ، کابل و ADSL چندین شباهت دارند. کابل اینترنت ممکن است از طریق اینترنت ماهواره ای ارجح باشد زیرا اینترنت ماهواره ای یک سیگنال غیر مستقیم ارائه می دهد ، به این معنی که در طول انتقال می تواند تداخل ایجاد کند. کابل اینترنت ارتباط مستقیمی دارد به این معنی که سیگنال قابل اعتماد با سرعت بالایی دارد.

کابل های فیبر نوری اینترنت می توانند به سرعت بارگذاری که از 50 مگابیت بر ثانیه در کل تا 2000 مگابیت بر ثانیه برسد ، برسند. این به طرز چشمگیری سریعتر از چیزی است که شما از اینترنت کابل دریافت خواهید کرد. نکته منفی این است که شبکه های فیبر همچنان در حال گسترش هستند و در سراسر استرالیا به ویژه در مناطق روستایی در دسترس نیستند.

کابل اینترنت چه کسی مناسب است?

کابل اینترنت اتصال باند پهن سریع را ارائه می دهد. می تواند تا 10 برابر سریعتر از خدمات DSL باشد. کابل اینترنت برای کسانی که به دنبال انجام خدمات بی وقفه در هنگام بازی های ویدئویی و استفاده از فناوری زنده ویدیو بصورت آنلاین هستند بسیار عالی است. تعدادی سرویس تلفنی وجود دارد که هم اکنون از طریق اینترنت کابل ارائه می شود و ارتباطی روشن با بخشی از هزینه خطوط تلفن سنتی ارائه می دهد.

NBN چیست؟?

اگر بخواهیم عمیقاً توصیف کنیم که NBN چیست ، زمان ما را ناکام می کند. در اینجا نسخه خواننده Digest است. شبکه ملی باند پهن شبکه ای است که به تدریج توسط دولت در استرالیا پیمایش شده است. هدف NBN برقراری ارتباطات پر سرعت به هر خانه و دفتر در استرالیا است. همچنین این امکان را برای تلفن و ISP فراهم می کند تا سرگرمی ، سلامتی الکترونیکی ، امنیت و ... را به خانه ها و مشاغل ارائه دهند.

چه فناوری هایی از NBN استفاده می کنند?

NBN از چندین فن آوری استفاده می کند ، از جمله:

 • فیبر به محل
 • فیبر به گره
 • فیبر به ساختمان
 • فیبر کواکس ترکیبی
 • بی سیم ثابت
 • ماهواره

بیشتر ساکنان و مشاغل قصد دارند از یکی از سه فناوری اول استفاده کنند.

این شبکه ایجاد شده توسط NBN به منظور پیشبرد اقتصاد استرالیا با ارائه اتصالات بهتر به سایر نقاط جهان طراحی شده است. بیشتر افراد از NBN به عنوان راهی برای اتصال به اینترنت ، برقراری ارتباط با دوستان و خانواده و تماشای سرویسهای پخش استفاده می کنند.

پس از اتصال خانه یا مشاغل به NBN ، صاحبان خانه باید یک مودم و برنامه جدید NBN خریداری کنند. NBN به کاربران این امکان را می دهد که مانند همیشه ، به جستجوی وب بپردازند اما با داشتن شبکه پایدارتر و سرعت سریع تری.

NBN چهار ردیف سرعت به ISP ها می فروشد که آنها را بسته بندی می کند و آنها را به عموم می فروشد. گزینه ها عبارتند از:

 • NBN 12
 • NBN 25
 • NBN 50
 • NBN 100

اعداد بعد از NBN به مگابیت در ثانیه اشاره دارد. در اصل ، این شماره به شما می گوید که چقدر سریع می توانید چیزها را بارگیری کنید. هرچه تعداد این تعداد بالاتر باشد ، سریعتر می توانید اطلاعات را بارگیری کنید. اگر برنامه NBN 50 را خریداری کنید ، سرعت اینترنت دارید که سریعتر از برنامه های ADSL میراث است. کافی است که به یک خانواده چهار نفره اجازه دهیم لیبرال از اینترنت استفاده کنند.

چه کسی از برنامه های ماهواره ای NBN و برنامه های بی سیم ثابت بهره می برد?

سیگنالهای بی سیم برای کسانی از ما که در مناطق روستایی استرالیا زندگی می کنند ایده آل است. این کار کابل ها را تمام راه را به خانه های ما می برد ، خنثی است ، بنابراین سیگنال های بی سیم به ما امکان می دهند بدون آسیب رساندن عملکرد ، از اینترنت بهره مند شویم.

می توانید آن را با اینترنت تلفن همراه خود مقایسه کنید. برج های انتقال بزرگی در سراسر کشور وجود دارد که بخشی از NBN هستند. شما روی آنتن آنتن یا گیرنده دارید. اگر در یک منطقه پرجمعیت زندگی می کنید ، ممکن است یک برج انتقال منفرد وجود داشته باشد که همزمان چندین خانه را به طور همزمان سرویس دهد.

اگر در مناطق دور افتاده کشور زندگی می کنید ، خدمات NBN شما از طریق ماهواره ای موسوم به Sky Muster تحویل داده می شود. در پشت بام خانه شما آنتن ایجاد می شود و سیگنال از فضا به خانه شما سفر می کند. این فناوری آینده نگر است. از آنجا که سیگنال مسافت های زیادی را طی می کند ، محدودیت هایی برای سرعت حرکت سیگنال وجود دارد.

چه کسی از پهنای باند خانگی بی سیم بهره می برد?

اگرچه استرالیا هنگام رسیدن سرعت اینترنت بسیار مطلوب به نظر می رسد ، استرالیا برخی از بهترین شبکه های تلفن همراه را در کره زمین دارد. بسیاری از مردم درک می کنند که استفاده از پهنای باند بی سیم بسیار بهتر از اتصال به سرویس ثابت مانند NBN است..

برنامه های پهنای باند خانگی بی سیم شباهت های بسیاری با برنامه های پهنای باند تلفن همراه دارد. با این حال ، برنامه های بی سیم داده های بیشتری دارند و حداکثر 200 گیگابایت در ماه ارائه می دهند. علاوه بر این ، برنامه های پهن باند بی سیم با روتر Wi-Fi ارائه می شود که قابل مقایسه با روشی است که هنگام اتصال به NBN از آنها استفاده خواهید کرد. این قطعات سخت افزاری قدرتمندی هستند که به شما امکان می دهند در هر اتاق منزل خود سیگنال بگیرید.

برنامه های پهنای باند بی سیم اندکی گران تر از آنچه برای برنامه های NBN پرداخت می کنید. با این حال ، هرچه تعداد بیشتری از مردم از آنها استفاده کنند ، انتظار می رود قیمت این طرح ها کاهش یابد.

سؤالات متداول: چگونه می توانم بهترین برنامه اینترنتی را انتخاب کنم?

ما یک بررسی مختصر در مورد بهترین ISP ها در استرالیا داشته ایم. حال ، ما می خواهیم در مورد انتخاب یک برنامه جدید اینترنتی برای خانه خود ، چند مورد را مورد بحث قرار دهیم. سه عامل اصلی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. آنها شامل موارد زیر هستند:

 • مقدار داده مورد نیاز شما
 • سرعت برنامه NBN شما
 • امضای قرارداد یا نه

برای برنامه ISP من به چه تعداد داده نیاز دارم?

جواب این سؤال از خانواده به خانواده دیگر متفاوت خواهد بود. در سال 2018 ، متوسط ​​خانواده استرالیا هر ماه حدود 85 گیگابایت داده باند پهن استفاده می کرد. گفته می شود ، اکثر مردم اینترنت را مانند یک ابزار مشاهده می کنند. هیچ کس نمی خواهد یک مقدار ثابت برق بخرد و بداند که اگر آنها بیش از آن مقدار ثابت شوند ، برق قطع می شود. به همین ترتیب ، اکثر مردم می خواهند اینترنت آنها همیشه روشن باشد. به همین دلیل بیشتر تصمیم به داده های نامحدود دارند.

در حال حاضر چقدر داده استفاده می کنید?

اگر احساس می کنید که داده های نامحدود برای شما مناسب نیست ، بهترین راه برای تشخیص اینکه چه اندازه از برنامه داده های مورد نیاز شماست ، بررسی صورتحساب اینترنت قدیمی خود است. اینها معمولاً ماهانه مصرف شما را دارند. اگر نسخه کاغذی ندارید ، باید بتوانید این اطلاعات را در وب سایت ISP خود پیدا کنید.

مراحل به حداقل رساندن استفاده از داده

اگر از میزان داده ای که استفاده می کنید شوکه شده اید و می خواهید با هزینه ارزانتری برنامه بپردازید ، می توانید برخی از ترفندهایی را در مورد استفاده از اینترنت خود ایجاد کنید. به عنوان مثال ، در رسانه های اجتماعی ، فیلم ها را تنظیم کنید تا هرگز به صورت خودکار پخش نشوند. علاوه بر این ، کیفیت جریان Netflix خود را مرور کنید. هرچه کیفیت بالاتر باشد ، از داده های بیشتری نیز استفاده می کنید. اگر فیلم ها را بارگیری می کنید ، آنها را بر خلاف HD در SD بارگیری کنید. فیلم با کیفیت HD در iTunes حدود 4 گیگابایت است ، در حالی که فیلم با کیفیت SD به طور متوسط ​​1.5 گیگابایت است.

برنامه NBN شما چقدر سریع باید باشد?

این می تواند برای استرالیایی ها سؤال حیله ای باشد زیرا برای طولانی ترین مدت زمان تصمیم به انتخاب سریع اینترنت ما را نگرفتیم. با این حال ، اکنون NBN انتخابی را در اختیار ما قرار می دهد.

دو عامل وجود دارد که باید در هنگام تعیین سرعت کافی برای ما در نظر بگیریم. اولین چیزی که می خواهیم در مورد آن فکر کنیم سرعت NBN از نقطه نظر این است که چگونه ما به سرعت قادر به بارگیری چیزها هستیم. سپس می خواهیم در مورد حداکثر ظرفیت اتصالاتمان فکر کنیم.

برای مثال ، بیایید بگوییم که ما ارزانترین طرح NBN 12 را انتخاب کردیم. ما 12 مگابیت بر ثانیه می گیریم. با این حال ، در خانه ما شش نفر داریم که غالباً در اینترنت هستند. اگر همه به طور همزمان آنلاین باشند ، هر شخص فقط در هر 2 مگابیت بر ثانیه به دست می آورد ، که هیچ چیز نیست.

در بیشتر موارد ، ما توصیه می کنیم که یک برنامه NBN 50 تهیه کنید. با این کار خانواده چهار نفره می توانند با سرعت خوبی به اینترنت وصل شوند. مطمئناً ، با خرید یک سرویس کندتر ، چند دلار اضافی پس انداز خواهید کرد. با این حال ، هنگامی که همه افراد خانواده در تلاش هستند تا Netflix را پخش کنند ، فیلم های خود را در YouTube تماشا کنند یا بازی های آنلاین انجام دهند ، می فهمید که چند دلار اضافی که ذخیره کرده اید ارزش آن را ندارد..

آیا باید یک برنامه ISP در مورد قرارداد بگیریم?

پاسخ به آنچه شما از اینترنت خود می خواهید بستگی دارد.

مزایای قرارداد رایگان

ممکن است شما از یک ماه به ماه برنامه رایگان قرارداد بخواهید زیرا برای مدت طولانی در آن قفل نشده اید. شما به احتمال زیاد نیاز به پرداخت هزینه تنظیم شده دارید و به احتمال زیاد برای روتر و مودم خود هزینه دریافت خواهید کرد. اما شما می توانید در اوقات فراغت خدمات خود را لغو کنید. اگر ارائه دهنده خود را دوست ندارید ، می توانید در هر زمان حرکت کنید. این گزینه خوبی برای افرادی است که در تلاشند ارائه دهنده جدیدی را انتخاب کنند که به آنها اطمینان ندارند.

همچنین در صورت یافتن معامله بهتر می توانید ارائه دهندگان را به راحتی تغییر دهید. با این حال ، اگر معامله جدیدی که می یابید نیز ماهانه و ماهانه تنظیم می شود ، به احتمال زیاد شما نیاز به پرداخت هزینه تنظیم شده گران دیگری دارید. در اینجا در استرالیا بازار باند پهن ما به اندازه بازار تلفن های هوشمند ما قوی نیست. این بدان معناست که رقابت کمتری وجود دارد ، بنابراین به احتمال زیاد شما شاهد نوسان زیاد قیمت از یک ارائه دهنده به شرکت دیگر نیستید ، مگر اینکه معامله ای صورت بگیرد.

مزایای گرفتن قرارداد

اگر مسیر عقد را طی کنید ، ISP شما بین 12 تا 24 ماه قفل خواهد شد. با این حال ، شما به احتمال زیاد با گذر زمان ، پس انداز خواهید کرد. برخی از مشاغل دریافتی برای عقد قرارداد می توانند شامل پرداخت نکردن هزینه تعیین شده ، دریافت مودم رایگان یا تخفیف و داشتن قیمت ماهیانه ارزانتر باشند..

قراردادهای بلند مدت معمولاً با نوعی پاداش همراه است. اینها ممکن است شامل یک تلویزیون ، لپ تاپ یا دسترسی به سایر خدمات باشد. در حالی که کلیه ISP ها از قراردادها استفاده می کنند ، فقط تعداد معدودی به صورت ماهانه به ماه کار می کنند.

امیدواریم که از بررسی ما در مورد 10 بهترین سرویس دهنده اینترنتی در استرالیا لذت برده باشید. مثل همیشه ، ما دوست داریم از خوانندگان خود بشنویم. تجربه خود را با ISP های مختلفی که در بخش نظرات در زیر استفاده کرده اید با ما در میان بگذارید.

بررسی خود را اضافه کنید:

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به طور مستقل در مورد محصولات تحقیق کنیم تا به خوانندگان بهتر کمک کنیم تا تصمیم بگیرند. با این گفته ، ما همچنین می خواهیم نظرات شما را بشنویم. ما بررسی های فردی را می آموزیم که آموزنده و غیر تبلیغی باشد. لطفا فرم زیر را پر کنید و نظر شما را منتشر خواهیم کرد. بررسی های تبلیغاتی توسط خود شرکت ها منتشر نخواهد شد. با تشکر!

--- لطفا سرعت را انتخاب کنید ---
میانگین
آهسته. تدریجی
سریع
?>

--- لطفا قابلیت استفاده را انتخاب کنید ---
آسان برای استفاده
کمی پیچیده است
بسیار پیچیده است
?>

با کلیک بر روی دکمه زیر ، تصدیق می کنم که شرایط استفاده را خوانده ام و می پذیرم.

بازبینی من را اضافه کنید

0
6858

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me