LastPass Review (2020) – امنیت شگفت انگیز … ارزش قیمت دارید؟

ایمن ماندن آنلاین امروز یک است سخت کاری که باید انجام شود.

با هکرها و مجرمان سایبری بی امان سعی در سرقت اطلاعات شخصی شما دارند ، ممکن است در مورد اعتماد به وب سایت و برنامه های تلفن همراه با مواردی مانند شماره کارتهای اعتباری و رمزهای عبور ایمیل ، مردد باشید. نقض داده ها یک اتفاق معمولی بوده و اغلب افراد را رها می کند در مقابل حمله آسیب پذیر است.

هک رمز عبورکلمه عبور اینترنت به عنوان محافظت نهایی در برابر تهدیدات آنلاین طراحی شده است. تا زمانی که رمز عبوری منحصر به فرد را انتخاب کرده اید و هرگز آن را با شخص دیگری به اشتراک نگذاشتید ، در تئوری حساب ها و داده های شما باید ایمن باشند. اما همانطور که حملات سایبری تحول پیدا کرده است, حتی کلمه عبور های پیچیده نیز هک شده و در معرض آن قرار گرفته اند.

مردم برای حفظ امنیت داده های خود ، خواستار ابزارهای امنیتی بهتر شده اند. مدیران رمز عبور مانند LastPass روشی جدید برای رسیدگی به حساب های آنلاین شما ارائه می دهند.

در این بررسی ، ما به مهمترین ویژگیهای مدیران رمز عبور خواهیم پرداخت تا ببینیم آیا LastPass می تواند به پر کردن شکاف موجود بین امنیت و آسیب پذیری کمک کند؟.


مدیر رمزعبور چیست؟?

عملا هر وب سایت مدرن نیاز به یک حساب کاربری و رمز عبور دارد. این شامل وب سایتهای مرتبط با بانکداری ، ایمیل ، شبکه های اجتماعی و خرید است.

بهترین شیوه ها حاکی از این است که شما باید برای هر سرویس آنلاین آنلاین از یک رمز عبور منحصر به فرد استفاده کنید ، اما تلاش برای یادآوری همه آنها یک چالش بزرگ است. استفاده از همان رمز عبور برای همه سایت ها نیز بد است ، زیرا باعث می شود در برابر حملات سایبری آسیب پذیر شوید.

نحوه مدیریت مدیر رمز عبور

بهترین ابزارهای مدیریت رمز عبور می توانند شما را از هر دو معضل نجات دهند. آنها کلمه عبور های منحصر به فرد شما را ذخیره می کنند ، بنابراین لازم نیست هرکدام را به خاطر بسپارید و ضمن اینکه اطمینان حاصل کنید که اعتبار فردی حفظ می شود. این باعث می شود در هنگام مرور وب ، در عین حال ذهنی از زمان خود صرفه جویی کنید.

با این حال ، برخی از منفی های احتمالی در مورد محصولات رمزعبور مبتنی بر ابر وجود دارد. اول از همه ، استفاده از یک شما را ملزم می کند تا اعتماد زیادی به شرکت عملیاتی این سرویس داشته باشید. اگر نمی توانید مطمئن باشید که ابزار تمام رمزهای عبوری را که در آن ذخیره می کنید رمزگذاری می کند ، خطر استفاده از مدیر رمز عبور وجود دارد.

قبل از سرمایه گذاری در هر ابزار مدیریت رمز عبور, اطمینان حاصل کنید که سازگاری آن با تمام دستگاه هایی که به طور مرتب استفاده می کنید ، تحقیق کنید. اگر از این سرویس با سیستم عامل های خاص یا وب سایت های خاصی استفاده نشود ، ممکن است در واقع تلاش خود را برای اعتماد به نفس در زندگی روزمره دشوارتر کنید..

همچنین به خاطر داشته باشید که یک ابزار ذخیره سازی رمزعبور به عنوان یک نقطه از خرابی عمل می کند. اگر رمزعبور اصلی خود را گم کرده یا فراموش کرده اید ، در واقع از حساب های شخصی خود قفل می شوید ، تقریباً همان مسئله هنگام استفاده از رایانه های مشترک ، نمی توانید نرم افزار مدیریت رمز عبور را روی آنها نصب کنید..

در آن موارد [امیدوارم نادر] که مدیر رمز ورود ندارید ، بدیهی است که باید کلمه عبور های منحصر به فرد خود را بازیابی و به خاطر سپردید ، یا اینکه با استفاده از یک رمز عبور مجزا برای همه حساب های آنلاین خود ، که شما را به یک هدف بسیار زیبا تبدیل می کند برای دوست هکر من چین.

اگر اینگونه بود ، جوک ها را کنار بگذارید ، خواندن این مقاله را تمام کنید و به پایان می رسد که سریعتر و یکپارچه تر از آن چیزی که فکر می کنید حل کنید..

بررسی اجمالی

اولین نسخه LastPass در سال 2008 توسط گروهی از چهار توسعه دهنده ساخته شد که ناامید شده اند برای یک راه حل بهتر مدیریت پسورد. آن تیم قبلاً با هم روی یک سیستم عامل ابری کار کرده بودند و می فهمیدند که امکان ایجاد ابزاری مبتنی بر وب وجود دارد که می تواند پسورد را بصورت آنلاین ذخیره کند و در عین حال مطمئن و مطمئن برای استفاده باشد..

هفت سال پس از عرضه اولیه ، این محصول توسط LogMeIn بیش از به دست آورد 100 میلیون دلار. LogMeIn شرکتی است که در ابزارهای دسک تاپ از راه دور تخصص دارد و به افراد این امکان را می دهد تا سرورها یا ایستگاه های کاری را بر روی یک اتصال اینترنتی اساسی کنترل کنند..

نام تجاری این شرکت از زمان دستیابی به بازار همچنان یکسان است و در اصل به عنوان یک محصول مستقل اجرا می شود.

راه حل های LastPass

یک مدیر رمزعبور عالی نیاز به قابلیت اطمینان ، ایمن و استفاده آسان دارد. LastPass هر سه معیار را با راه حل خود مطابقت می دهد ، که یا به عنوان یک برنامه افزودنی مرورگر رایانه یا یک برنامه موبایل کاربرد دارد. خدمات از همگام سازی در همه دستگاه ها پشتیبانی می کند که شما صاحب.

طاق آخرین گذر

برای کاربران رایانه ، پسوند مرورگر را می توان با یک کلیک بارگیری کرد. این برنامه از همه مرورگرهای محبوب مدرن از جمله Google Chrome ، Mozilla Firefox و Microsoft Internet Explorer پشتیبانی می کند.

پس از نصب ، یک نماد جدید در گوشه سمت راست بالای نوار ابزار شما ظاهر می شود. وقتی روی دکمه کلیک می کنید ، از شما خواسته می شود که وارد یک حساب کاربری موجود شوید یا یک حساب جدید را از ابتدا ایجاد کنید.

کاربران جدید یک حساب کاربری مرتبط با آدرس ایمیل خود ایجاد می کنند. پس از آن ، آنها باید یک رمز عبور اصلی را انتخاب کنند که روزانه از آن در پسوند مرورگر استفاده شود. این توابع رمز عبور اصلی به عنوان کلید اصلی است برای استفاده و مدیریت سایر اعتبارهای ذخیره شده در سرویس.

پس از تنظیم رمز ورود اصلی خود ، می توانید طاق خصوصی خود را که قادر به ذخیره اطلاعات شخصی و همچنین کارتهای اعتباری و سایر اطلاعات محرمانه است ، مشاهده کنید. می توانید گذرواژه های وب سایت را به صورت دستی به این طاق اضافه کنید یا این سرویس را همزمان با مرور وب انجام دهید.

هر روز وقتی مرورگر را در رایانه خود باز می کنید ، برنامه افزودنی از شما خواسته می شود که رمز ورود اصلی خود را وارد کنید. از این مرحله به بعد ، بدون نیاز به تایپ دستی به اطلاعات بیشتر ، می توانید به همه حساب های طاق خود دسترسی پیدا کنید. این افزونه در حالی که نام کاربری و رمزعبورهای ذخیره شده شما را به طور خودکار پر می کند ایمن نگه داشتن آن اطلاعات.

برنامه موبایل برای Apple iOS و Android در دسترس است و به همان روشی که پسوند مرورگر کار می کند ، عمل می کند. برای دستگاه هایی که از آن پشتیبانی می کنند, تأیید اثر انگشت را می توان تنظیم کرد به گونه ای که وقتی می خواهید یک گذرواژه از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود وارد کنید ، می توانید از انگشت خود برای احراز هویت رمز عبور اصلی خود استفاده کنید.

ویژگی های بیشتر از مدیر رمزعبور معمولی شما

اگرچه عملکرد اصلی LastPass ممکن است ساده به نظر برسد ، اما توسعه دهندگان پشت این نرم افزار هستند به طور مداوم روی ویژگی های جدید کار می کند برای اینکه این ابزار در نحوه مدیریت داده های حساس شما انعطاف پذیر و جامع تر باشد. این نوع نسخه ها از طریق به روزرسانی منظم نرم افزار در دسترس همه کاربران قرار می گیرد.

آخرین شناسه

ساخته شده در رمز عبور عملکرد برای به دست آوردن حداکثر استفاده از سیستم مدیریت رمز عبور بسیار مهم است. با یک کلیک ، برنامه افزودنی مرورگر یا برنامه موبایل یک رشته رمزعبور تصادفی پیچیده ایجاد می کند که حدس زدن یا هک کردن آن تقریبا غیرممکن خواهد بود. می توانید برای هر سایت جدیدی که بازدید می کنید و از هر رشته استفاده کنید از مولد رمز عبور استفاده کنید به طور خودکار به طاق خصوصی اضافه می شود.

وقتی در طاق خصوصی خود مرور می کنید ، طیف گسترده ای از دسته های جدید موجود از نوار کناری را مشاهده خواهید کرد. هر مورد از فهرست نشان می دهد نوع داده جداگانه ای را که می توانید با خیال راحت ذخیره کنید. این موارد شامل مواردی چون گذرواژه‌های wi-fi ، شماره تماس اضطراری و یادداشتهایی با بیمه ، حساب بانکی یا گذرنامه است.

اشتراک گذرواژه با افراد دیگر همیشه یک تلاش مخاطره آمیز است ، حتی اگر با یک دوست نزدیک عضو خانواده باشد. برای کمک به کاهش خطر ، LastPass اخیراً راه اندازی کرده است جدید ویژگی به نام خانواده ها که سهولت اعتبار بین چندین نفر را آسان می کند.

می توانید شش حساب را به هم پیوند دهید و انتخاب کنید که کلمه عبور ها به فضای مشترک اضافه می شوند. در هر زمان امکان افزودن یا حذف دید به آن اطلاعات حساب را دارید.

با تبدیل شدن حریم خصوصی اینترنت به یک موضوع داغ بحث ، کارشناسان فضای مجازی از کاربران اینترنت می خواهند تا لایه های اضافی محافظت را به حساب های آنلاین خود اضافه کنند. یک راه آسان برای انجام این کار با احراز هویت دو عاملی, در جایی که از یک رمزعبور معمولی به علاوه شکل دیگری از شناسایی استفاده می کنید.

با "2FA" ، یک سیستم پیام متنی رایج ترین شکل احراز هویت دو عاملی است ، اما LastPass نسخه خود را طراحی کرده است که مانند یک نشان سخت افزاری کار می کند. LastPass Authenticator به شما امکان می دهد هویت خود را با بسیاری از وب سایت های معروف با استفاده از برنامه تلفن همراه خود هر بار که از شما برای تأیید هویت دو عاملی خواسته می شود ، تأیید کنید..

ویژگی های حق بیمه بدون هزینه حق بیمه

کاربران جدید می توانند با LastPass کاملاً بدون هزینه شروع کنید. برنامه افزودنی مرورگر و برنامه تلفن همراه به صورت بارگیری رایگان در دسترس هستند. حساب های رایگان شامل ذخیره سازی نامحدود در طاق خصوصی شما و همچنین دسترسی به ژنراتور رمز عبور و خدمات تأیید اعتبار دو عاملی است.

قیمت گذاری آخرت

برای کسانی که مایل به ویژگی ها و قابلیت های بیشتر هستند ، LastPass چهار گزینه محصول جداگانه ارائه می دهد ، از جمله دو مورد برای استفاده شخصی و دو مورد برای استفاده تجاری. گزینه های شخصی هستند حق بیمه و خانواده ها و گزینه های تجاری هستند تیم ها و شرکت، پروژه.

هزینه اشتراک حق بیمه 3 دلار در هر ماه و چندین ویژگی را که در آن گنجانده نشده ، قفل نمی کند برنامه رایگان. شما توانایی به دست آوردن اطلاعات رمزگذاری شده از طاق شما را برای کاربران خارجی ارسال کنید.

همچنین ، اشتراک به شما امکان می دهد یک تماس اضطراری برقرار کنید که در صورت لزوم به داده های شما دسترسی پیدا کند. و در آخر ، برنامه حق بیمه شامل می شود یک گیگابایت ذخیره سازی رمزگذاری شده که می توانید برای انتقال ایمن هر نوع پرونده به ابر استفاده کنید.

گزینه Families در هر ماه 4 دلار هزینه دارد و به شما امکان می دهد تا شش کاربر را با همان حساب چتر پیوند دهید. به عنوان رئیس خرک خانواده ، می توانید تعیین کنید که کلمه عبور ها در بین همه افراد به اشتراک گذاشته شده است ، بنابراین نیازی به ارسال آنها از طریق کانال های ناایمن نیست.

اشتراک تیم برای شرکت های کوچکتر که بین 5 تا 50 نفر کارمند دارند طراحی شده است. هزینه 4 دلار در هر ماه برای هر کاربر در سازمان است. همه کارمندان به یک طاق خصوصی و همچنین یک فضای مشترک برای مدیریت کلمه عبور ، مجوزها و سایر داده های امن دسترسی پیدا می کنند.

برای شرکت های بزرگتر ، بسته Enterprise در هر کاربر 6 دلار در هر ماه هزینه دارد و کنترل سطح IT را بر روی مدیریت داده های ایمن ارائه می دهد. این مجموعه شامل مجموعه ای از کنترل های مدیریتی است که می توانید از آنها برای متمرکز کردن سیستم های دسترسی به هویت خود استفاده کنید. علاوه بر این ، این ابزار می تواند با مخازن دایرکتوری موجود شما ادغام شود.

LastPass Security و Encryption

LastPass پشتیبانی می کند رمزگذاری کامل در سطح دستگاه, این بدان معنی است حتی توسعه دهندگان آن نمی توانند اطلاعاتی را که ذخیره می کنید ، مشاهده یا به دست آورند در طاق خصوصی شما گذرواژه اصلی شما هرگز به سرورهای ابری ارسال نمی شود و توسط هکرهایی که ممکن است ترافیک وب شما را رهگیر کنند ، نمی توان به آنها دسترسی پیدا کرد.

مثال نمک رمز عبور

این محصول بر روی رمزگذاری پیشرفته رمزگذاری استاندارد (AES) 256 بیتی ساخته شده است ، همان چیزی است که دولت ایالات متحده برای محافظت از اطلاعات طبقه بندی شده از آن استفاده می کند. این سیستم هنگام ذخیره اطلاعات پسورد به هر دو الگوریتم PBKDF2 و SHA-256 متکی است. این فرایند به هش های نمکی معروف است ، که به عنوان یک کارکرد یک طرفه برای رمزگذاری داده ها به عنوان رشته های تصادفی عمل می کند.

راهنمای نصب

نصب lastpassبرنامه افزودنی مرورگر LastPass به عنوان یک افزودنی رایگان برای چندین سیستم عامل از سایت بارگیری این شرکت در دسترس است.

برای Chrome و Firefox, به سادگی با شروع فعالیت بارگیری افزونه را نصب می کنید به نوار ابزار مرورگر خود بروید. کاربران مکینتاش که می خواهند از Safari استفاده کنند باید بر روی پرونده .dmg دوبار کلیک کرده و با جادوگر نصب به حساب کاربری خود وارد شوند. همچنین توجه داشته باشید که یک نصب کننده جهانی برای ویندوز در دسترس است که پشتیبانی افزایشی را برای همه مرورگرهای فعال اضافه می کند.

از طرف تلفن همراه ، کاربران می توانند برنامه تلفن هوشمند و رایانه لوحی را از طریق iOS App Store یا Google Play Store بارگیری کنند. پس از نصب ، اعلانی برای کاربر ظاهر می شود تا با آدرس ایمیل و رمز عبور اصلی خود وارد سیستم شود. سپس این سرویس همگام سازی همه اعتبارنامه ذخیره شده شما را شروع می کند.

این یک روند بسیار یکپارچه است.

پشتیبانی مشتری

LastPass سطوح مختلف پشتیبانی مشتری را براساس بسته اشتراک شما در اختیار شما قرار می دهد. همانطور که انتظار می رود ، افرادی که دارای حساب های رایگان هستند ، سطح بالاتری از خدمات را برای کسانی که برای برنامه های ماهانه پرداخت می کنند ، دریافت می کنند. با این حال ، همه کاربران به پایگاه دانش شرکت و محتوای سؤالات متداول دسترسی دارند.

برنامه های حق بیمه ، خانواده ها و تیم ها همه شامل پشتیبانی فنی اولویت هستند. این بدان معنی است که کاربران می توانند بلیط های خدمات را در رابطه با مشکلات یا خطاها ارسال کنند. بسته Enterprise یک قدم فراتر رفته و اختصاص می یابد یک تیم اختصاصی از کارشناسان پشتیبانی مشتری که بصورت شبانه روزی در دسترس باشند.

افکار نهایی - شما به LastPass نیاز دارید

با تشکر از هکرها و مجرمان سایبری ، شما همیشه در هنگام استفاده از اینترنت در معرض حمله هستید. مدیران گذرواژه طراحی شده اند تا با فراهم آوردن یک مکان مرکزی و امن برای ذخیره کلیه اطلاعات محرمانه و اعتبار حساب خود ، برخی از خطرات را کاهش دهند..

اما چگونه می توانید در انتخاب بهترین ابزاری که برای صرفه جویی در ایمن رمزهای عبور خود استفاده می کنید ، استفاده کنید?

همانطور که امیدواریم این بررسی LastPass نشان داده شود ، این سرویس همراه با شهرت طولانی امنیت و نوآوری مبتنی بر ابر. اعتماد به هر شرکتی با گذرواژه‌های شما ممکن است ترسناک باشد ، اما اجرای آنها ثابت شده است که طاق خصوصی قابل اعتماد و محافظت شده است.

این واقعیت که ابزار اصلی آنها به صورت رایگان در دسترس است ، به چیزهایی آسیب نمی رساند ، اگرچه کاربرانی که به عملکرد بیشتری نیاز دارند یا پشتیبانی شرکت می کنند ، گزینه ارتقاء به برنامه های پرداخت شده را دارند.

سؤالات متداول

استفاده از کدام مدیر رمز عبور ساده ترین استفاده است?

آ: سهولت استفاده به شخص بستگی دارد ، بنابراین بهتر است نسخه های رایگان چند ابزار را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی برای شما بهتر است. محبوب ترین خدمات امروز شامل Keeper ، 1Password و LastPass است.

می توان LastPass هک شد?

آ: اعتبار شخصی شما بی خطر است زیرا هرگز به سرورهای ابری منتقل نمی شوند و همیشه رمزگذاری می شوند. اما اگر کسی موفق به سرقت رمزعبور اصلی شما شود ، کل طاق شما در معرض خطر است.

آیا نسخه رایگان LastPass وجود دارد?

آ: بله ، این برنامه رایگان شامل پسوند مرورگر ، برنامه های تلفن همراه و ذخیره نامحدود اعتبار در طاق خصوصی شما است.

آیا می توانم از LastPass با Yubikey استفاده کنم?

آ: بله ، پشتیبانی از برنامه های Premium و Enterprise در دسترس است.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me