بهترین برنامه های NBN در مقایسه با قیمت و سرعت

سرعت اینترنتهمه ما به دنبال یک چیز مشابه هستیم ... اینترنت بسیار سریع است. ��️


این راهنما به شما کمک می کند تا برنامه های مختلف NBN را درک کنید.

وقتی می خواهید یک شبکه باند پهن ملی را انتخاب کنید که اینترنت سریع را با قیمت مناسب به شما ارائه دهد ، پیدا کردن یک برنامه مناسب کار سختی است. بسیاری از زمان متوجه خواهید شد که برای رسیدن به سرعت سریع ، باید هزینه بیشتری بپردازید. هیچ کس نمی خواهد سرویس پخش ویدیوی آنها از وسط یکی از برنامه های مورد علاقه خود که تماشا می کند شروع به بافر کند.

در زیر بهترین برنامه کلی ، بهترین گزینه سرعت و چندین بررسی ارائه دهنده صادق دیگر را خواهید خواند. دو ویژگی اصلی که باهم مقایسه شدند سرعت و هزینه بود. ما می خواهیم با صحبت کردن در مورد بهترین ارائه دهنده NBN برای هر شهر محبوب استرالیا ، امور را آسانتر کنیم. در آخر ، ما کمی در مورد آنچه باید هنگام خرید برای ارائه دهنده اینترنت بعدی خود جستجو کنید کمی بحث خواهیم کرد.

چرا به من اعتماد کن؟ ����

وصیت نامه من است و برای سه سال گذشته این وبلاگ امنیتی را اجرا کردم که به استرالیایی ها کمک می کند تا اطلاعات شخصی دیجیتالی را بهتر درک کنند (راهنمای بزرگ در اینجا). من با شرکت هایی در سراسر استرالیا همکاری کرده ام که به آنها در امنیت شبکه ها و وب سایت های خود کمک می کنند. این سفر همچنین یک یا دو چیز در مورد چگونگی عملکرد صنعت ISP به من آموخته است.

هدف من از این راهنما به اشتراک گذاشتن تجربه من با استفاده از به معنای واقعی کلمه از برنامه های زیر NBN در حالی که ایجاد زیرساخت های امن فناوری اطلاعات برای مشاغل کوچک در اطراف سیدنی و ملبورن است.

این مقاله یک کار در حال پیشرفت است اما در صورت داشتن هرگونه سؤال و یا در انتخاب یک برنامه NBN مناسب ، با من تماس بگیرید. تشویق

Contents

N NBN چیست؟ ��

استرالیا هنگام صحبت از شرکتهای باند پهن با سرعت بالا که خدمات اینترنتی به شهروندان استرالیا ارائه می دهند از اصطلاح NBN یا شبکه باند پهن ملی استفاده می کند. آنها همچنین خدماتی از قبیل امنیت ، سرگرمی ، موبایل و حتی سلامتی الکترونیکی را ارائه می دهند.

تعداد کمی از فناوری های مختلف وجود دارد که شبکه های باند پهن ملی برای ارائه خدمات به مشتریان خود از آنها استفاده می کنند ، اما بعدا بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد. NBN مشابه آنچه آمریکایی ها از آن ها به عنوان ارائه دهنده خدمات اینترنت می نامند ، زیرا در اصل با استفاده از انواع مختلف فناوری ، یکسان هستند.

�� بهترین ارائه دهنده NBN - 6 برنامه در مقایسه با

خوب همه ، زمان بررسی است. بندرت را وارد کنید و اجازه دهید سفرهای اینترنتی ما را برای پیدا کردن پادشاه صحنه ISP Aussie شروع کنیم.

1. بهترین انتخاب کلی - بهترین برنامه NBN داده نامحدود

انتخاب برتر برای بهترین برنامه NBN با داده های نامحدود در استرالیا Internode است. این شرکت نزدیک به 30 سال تأسیس شده و دفتر مرکزی در آدلاید استرالیا قرار دارد. Internode شاخه ای از iiNet است. شکی نیست که آنها انتخاب شماره یک ما هستند زیرا پرکاربردترین ارائه دهنده خدمات اینترنتی در سراسر استرالیا هستند.

مشخصات

 • مجموعه رایگان در دسترس: بله
 • گزینه اجاره / خرید مودم: بله
 • برنامه ها از 50 دلار - 100 دلار در هر ماه است
 • برنامه های بسته نرم افزاری در دسترس است: بله
 • مواد افزودنی: تلفن ، بسته اینترنتی ، Fetch ، بسته های کانال

طرفداران

طیف گسترده ای از گزینه های قیمت
به گزینه های موجود بپردازید
بدون قرارداد
خدمات مشتری شگفت انگیز است

CONS

کمتر از میانگین MBps نسبت به سایر NBN در استرالیا

بدون قرارداد ، بدون مشکل

نکته مهم در مورد آن این است که پرداخت تلفن همراه و سرویس باند پهن است که ماهانه به ماه پرداخت می کنید. یک قرارداد پیچیده وجود ندارد که شما باید آن را امضا کنید و این شرکت در واقع جوایزی را برای رضایت مشتری خود کسب کرده است. یک سرعت استاندارد به علاوه عصر در حدود 44 Mbps وجود دارد. این شرکت با حدود 50 دلار در هر ماه داده نامحدود ارائه می دهد.

متفاوت از بقیه

در حالی که ممکن است توجه داشته باشید که در حدود 6 مگابیت در ثانیه کمتر از برخی دیگر از ارائه دهندگان شبکه پهن باند ملی دریافت می کنید ، اما قدرت پردازش توانایی پرداخت ماهانه به ماه ، ارائه خدمات عالی به مشتری را دارد و هیچ قراردادی برنامه Internode نامحدود را در بالا تعیین نمی کند. بقیه آنها همچنین برنامه های تجاری و سایر خدمات ارتباطی از راه دور ارائه می دهند.

جایزه - برنده

وقتی صحبت از جوایز می شود ، انترود تعداد زیادی از آنها را از آن خود کرده است. آنها یکی از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی ماه ژوئن ، ژوئیه و آگوست 2019 را دارند. آنها همچنین دو سال متوالی موفق به کسب جایزه خدمات پهن باند خانگی سال می شوند. سرانجام ، آنها برنده جایزه نوآوری اتحاد ارتباطات شدند.

2. بهترین سرعت - پهن باند Aussie

وقتی صحبت از بهترین برنامه NBN با سرعت بالا می شود ، ما یکی از بهترین گزینه ها را برای شما پیدا کردیم. با شروع ما از آنجا ، پهنای باند Aussie است. Aussie Broadband در سال 2008 تاسیس شد و یک شرکت خصوصی است. دفتر مرکزی در مورول استرالیا واقع شده است. آنها خدمات اینترنتی و موبایل را به مناطقی مانند ویکتوریا ، داروین ، لینبروک و مورول ارائه می دهند.

مشخصات

 • تنظیم رایگان در دسترس: بله ، اگر خودتان این کار را انجام دهید
 • گزینه اجاره / خرید مودم: بله (و اجاره تلفن)
 • برنامه ها از 69 دلار - 199 دلار در ماه است
 • برنامه های بسته نرم افزاری در دسترس است: بله
 • مواد افزودنی: بسته های سرگرمی

طرفداران

سرعت رعد و برق سریع
بدون پرداخت جیب
نیازی به امضای قرارداد نیست
به راحتی در سراسر کشور قابل دسترسی است

CONS

برنامه ها می توانند گران شوند

سرعت سریع دیوانه

آنها یک بسته 100/40 نامحدود دارند. سرعت معمولی عصر شما حداقل زیر 90 مگابیت در ثانیه خواهد بود. داده نامحدودی دریافت خواهید کرد و میانگین قیمت آن حدود 100 دلار در هر ماه است. اجرای این طرح حق بیمه بسیار دشوار است. متوسط ​​سرعت ارائه دهنده NBN برای استرالیا حدود 80 مگابیت در ثانیه است ، در حالی که Aussie Broadband به 90 مگابیت در ثانیه نزدیک است.

بدون خطر است

اگر به دنبال چیزی هستید که عملا بدون ریسک باشد ، این گزینه عالی است. شما لازم نیست که به یک قرارداد مدت معین متعهد شوید یا برای هر نوع هزینه تنظیم شده باید از جیب خود بپردازید. اگر مطمئن نیستید از چه نوع از سرعت شما نیاز دارید یا مقدار داده ای که استفاده می کنید ، این کامل است. اگر به کم و بیش چیزی نیاز دارید می توانید برنامه ها را عوض کنید.

3. بهترین برنامه Telstra NBN

Telstra یکی از شناخته شده ترین و پرکاربردترین شبکه های باند پهن استرالیا است. آنها چندین سال است که در ملبورن استرالیا مستقر هستند. آنها تعداد انگشت شماری از بسته های ساده را انتخاب می کنند که انتخاب آنها آسان است. وقتی صحبت از بهترین برنامه Telstra NBN می شود ، باید در نظر بگیرید که ماهانه به چه تعداد داده نیاز دارید.

مشخصات

 • مجموعه رایگان در دسترس: بله
 • گزینه اجاره / خرید مودم: بله
 • برنامه ها از 75 دلار - 120 دلار در هر ماه است
 • برنامه های بسته نرم افزاری در دسترس است: بله
 • مواد افزودنی: بسته سرگرمی ، دسترسی به Xbox

طرفداران

بسته های سرعت رقابتی
مودم رایگان با شرایط قابل استفاده
Netflix بدون بافر

CONS

گران است

بسته های گالور!

بسته های آنها از مقدار داده ای که می گیرید جدا نیست. آنها یک برنامه 100 گیگابایتی ، برنامه 200 گیگابایتی و یک برنامه نامحدود ارائه می دهند. آنها نیز مانند بسیاری از ارائه دهندگان دیگر ، افزودنیهایی مانند خدمات تلویزیون از جمله Netflix را نیز ارائه می دهند. اگر می خواستیم بهترین طرح کلی Telstra NBN را انتخاب کنیم ، باید با یک برنامه نامحدود پیش برویم. با این حساب شما در هر دوره صدور صورتحساب 90 دلار پرداخت می کنید و با سرعت NBN 50 با داده های نامحدود دریافت می کنید.

یک استاندارد استاندارد به همراه سرعت عصرانه ، یک مودم 216 دلاری وجود دارد که در هنگام استفاده از خدمات آنها به مدت 24 ماه ، تخفیف در هزینه های اتصال و حتی تماس های تلفنی محلی و ملی نامحدود شامل می شود..

گزینه های سرگرمی اضافی موجود است

Telstra عالی است زیرا گزینه های سرگرمی زیادی در دسترس است. همچنین اگر واجد شرایط باشید می توانید برنامه خود را با سرعت NBN 100 با حق بیمه ارتقا دهید. آخر اینکه ، قرارداد بسته شدن وجود ندارد. این بسیار مناسب برای مشتریانی است که با تعهد می جنگند یا اگر اغلب به این سمت حرکت می کنید.

خدمات مشتری

خدمات مشتری آنها نیز چیزی است که این شرکت را از سایر گزینه های موجود جدا می کند. روش های مختلفی برای به دست آوردن نماینده خدمات مشتری وجود دارد. می توانید با راحتی تلفنی با شخصی صحبت کنید ، از طریق ایمیل یک ایمیل یا حتی یک گفتگوی زنده با یک نماینده متخصص خدمات مشتری بفرستید..

بررسی برنامه NBN - سایر گزینه های عالی

4. برنامه های TPG NBN

TPG یک ارائه دهنده شگفت انگیز دیگر برای ساکنان استرالیا است. این شرکت بیش از 5000 کارمند دارد و از اوت 2015 ، دومین ارائه دهنده خدمات اینترنتی برای کشور استرالیا است. نکته ای که ممکن است مردم از این شرکت آگاه نباشند این است که TPG مخفف کل Total Peripherals Group است. این گروه در سال 1986 راه اندازی و تأسیس شد.

مشخصات

 • مجموعه رایگان در دسترس: بله
 • گزینه اجاره / خرید مودم: بله
 • برنامه ها از 60 دلار - 90 دلار در هر ماه است
 • برنامه های بسته نرم افزاری در دسترس است: بله
 • لوازم جانبی: تلفن ، بسته اینترنتی ، سرگرمی ، ورزش

طرفداران

تن از گزینه های افزودنی
بدون قرارداد قفل
تنظیم رایگان قرارداد 18 ماهه

CONS

کندتر از میانگین سرعت در برنامه ارزان تر آنها

طیف گسترده ای از برنامه ها

آنها برنامه های متنوعی را ارائه می دهند که همه آنها داده نامحدود دارند. این مقدار از حدود 60 دلار در هر ماه تا 90 دلار در هر ماه است. آنها به دلیل داشتن سرعتی در عصر هنگام با میانگین 88 مگابیت در ثانیه سریعترین عملکرد را دارند. همچنین ، با بسته ارزانتر آنها ، داده نامحدودی دریافت خواهید کرد ، مدت بدون قرارداد ، 11.1 مگابیت در ثانیه با سرعت معمولی عصر همه با 60 دلار در ماه.

برنامه میانی آنها با 70 دلار در هر ماه به شما داده های نامحدود ، بدون مدت قرارداد و تقریبا 44 مگابیت بر ثانیه از سرعت معمولی عصر را می دهد. سرانجام ، برای بسته های گران قیمت تر آنها ، 90 دلار در هر ماه بدون قرارداد قرارداد ، 78.2 مگابیت بر ثانیه از سرعت معمولی عصر و البته داده های نامحدود.

5. برنامه های Vodafone NBN

Vodafone یک شرکت مشهور در سراسر استرالیا است. به طرز جالب توجه ، این شرکت خارج از برکشایر ، انگلستان مستقر است. این شرکت در سال 1982 در Newbury ، انگلستان تأسیس شد ، اما در استرالیا کاملاً جدید است. آنها حدود 2500 کارمند دارند و دفتر مرکزی آنها را می توان در شمال سیدنی پیدا کرد.

مشخصات

 • مجموعه رایگان در دسترس: بله
 • گزینه اجاره / خرید مودم: بله
 • برنامه ها از 59 دلار - 69 دلار در ماه است
 • برنامه های بسته نرم افزاری در دسترس است: بله
 • مواد افزودنی: مرکز Wi-Fi ، تلفن

طرفداران

در هنگام بسته بندی پول پس انداز می کنید
مرکز رایگان Wi-Fi
فوراً وصل شوید
پشتیبان گیری 4G

CONS

پخش برنامه فقط در چند دستگاه با برنامه گران تر آنها امکان پذیر است

سرعت سریع با نرخ پایین

آنها چهار برنامه اصلی در دسترس دارند که کاملاً مقرون به صرفه هستند. اولین برنامه آنها در هر ماه حدود 60 دلار هزینه خواهد داشت و داده های نامحدود ، مدت بدون قرارداد و 23 مگابیت بر ثانیه از سرعت معمولی عصر دریافت خواهید کرد..

در مرحله بعد ، 70 دلار در هر ماه 83 مگابیت بر ثانیه از سرعت معمولی عصر ، داده های نامحدود ، بدون مدت قرارداد دریافت می کنید و اغلب این برنامه را با 20 دلار تخفیف در هر ماه پیدا خواهید کرد. و در آخر اینکه ، یک گزینه 70 دلاری دیگر در ماه برای شما داده نامحدود ، یک قرارداد جدید و 45 مگابیت بر ثانیه از سرعت معمولی عصر را برای شما به ارمغان می آورد..

این یک شرکت جدید است

این شرکت از نظر شبکه های باند پهن ملی کاملاً جدید است ، اما در عملکردی که دارند انجام می دهند. اگر از Vodafone برای دستگاه همراه خود استفاده می کنید ، هنگام افزودن به برنامه باند پهن ، بین 5 تا 20 درصد می گویند..

6. برنامه های NBN Tangerine Telecom NBN

بعد ، ما Tangerine Telecom را داریم. این شرکت در سال 2013 تأسیس شد و حدود 50 نفر کارمند دارد. نکته ای که مردم می گویند وقتی از Tangerine Telecom صحبت می شود این است که 10 ساعت پاسخ تماس در ساعات کاری دارند. این بدان معناست که هنگام ساعات کاری با شما تماس می گیرید ، طی 10 ثانیه با یک شخص واقعی صحبت خواهید کرد. روزهای انتظار برای سنین طولانی باقی مانده است.

مشخصات

 • مجموعه رایگان در دسترس: بله
 • گزینه اجاره / خرید مودم: بله
 • برنامه ها از $ 64.90 - $ 89.90 در هر ماه است
 • برنامه های بسته نرم افزاری در دسترس است: بله
 • لوازم جانبی: سیم کارت تلفن ، تلفن

طرفداران

محاکمه بدون خطر 14 روزه
0 دلار هزینه تنظیم شده
اغلب تبلیغات وجود دارد

CONS

مودم های گران قیمت
قیمت ها پس از 6 ماه اول افزایش می یابد

معاملات صرفه جویی در پول

آنها غالباً برای ارائه خدمات تبلیغاتی ، پیشنهادات تبلیغاتی و حتی دو هفته آزمایش بدون ریسک را برای شما ارائه می دهند. سه طرح با داده های نامحدودی که این شرکت ارائه می دهد از حدود 55 دلار در هر ماه تا نزدیک به 80 دلار در ماه متغیر است. طرح ارزان تر آنها با 54.90 دلار در هر ماه شروع می شود و داده نامحدود ، بدون قرارداد و 21 مگابیت بر ثانیه سرعت عصر معمولی را ارائه می دهد..

قیمت های عادلانه

در مرحله بعد ، با مبلغ 59.90 دلار در هر ماه ، شما می توانید یک سرویس قرارداد مدت توجه داشته باشید با داده های نامحدود و 42 مگابیت بر ثانیه از سرعت معمولی عصر. گرانترین طرح آنها با قیمت 79.90 دلار در هر ماه در نظر گرفته می شود. این کار باعث می شود داده های نامحدود ، 83 مگابیت بر ثانیه از سرعت معمولی عصر و یک قرارداد بدون مدت دریافت کنید.

7. برنامه های NBN Exetel

آخرین ذکر افتخاری که ما داریم Exetel است. دفتر مرکزی آنها در سیدنی استرالیا واقع شده است و این شرکت از پاییز سال 2001 شروع به کار کرده است. آنها یک شرکت خصوصی هستند که حدود 300 کارمند دارند هنگام نوشتن این.

مشخصات

 • مجموعه رایگان در دسترس: بله
 • گزینه اجاره / خرید مودم: بله
 • برنامه ها از 69 دلار - 99 دلار در ماه است
 • برنامه های بسته نرم افزاری در دسترس است: بله
 • مواد افزودنی: خدمات تلفنی

طرفداران

تغییر برنامه ها رایگان است
بدون قرارداد قفل
بررسی سرعت در دسترس است
بسیاری از گزینه های بسته نرم افزاری

CONS

هزینه های پیش رو بالاتر

یک شرکت معتبر استرالیایی

سه برنامه نامحدود اصلی آنها از 69 دلار در هر ماه تا 99 دلار در ماه متغیر است. با گرانترین برنامه ، داده های نامحدودی دریافت می کنید ، و بدون مدت قرارداد و ۷۷ مگابیت بر ثانیه از سرعت معمولی عصر برای کمتر از 100 دلار.

برنامه وسط آنها 79 دلار است و 40 مگابیت بر ثانیه از سرعت معمولی عصر ، داده های نامحدود برخوردار می شوید و مدت قرارداد را می دانم. مقرون به صرفه ترین گزینه آنها با داده های نامحدود دارای مدت بدون قرارداد و 20 مگابیت بر ثانیه از سرعت معمولی عصر است.

برنامه های NBN By City

از آنجا که به نظر می رسد برنامه های NBN با توجه به شهری که در آن زندگی می کنید متفاوت است ، ما می خواهیم برخی از گزینه های موجود برای محبوب ترین شهرهای استرالیا را تجزیه کنیم. بسیاری از ارائه دهندگان NBN به چندین شهر یا حتی اکثریت کشور خدمات ارائه می دهند.

بهترین برنامه های NBN برای ملبورن

1. نامحدود متعلق به

متعلق به آرم

اولین طرح NBN که مناسب کسانی است که در ملبورن زندگی می کنند ، نامحدود است. این طرح هزینه فعال سازی استاندارد ندارد و در صورت امضای قرارداد 12 ماهه ، هزینه مودم صفر نیز وجود دارد.

شما می توانید داده های ماهانه نامحدود را با سرعت استاندارد به همراه 50 مگابیت بر ثانیه بدست آورید. کوتاهترین برنامه آنها 12 ماه طول دارد و دسترسی فقط به پهنای باند را امکان پذیر می کند. این هزینه شما در هر ماه حدود 65 دلار خواهد بود. آنها همچنین 24 و هفت مشتری پشتیبانی می کنند.

2. TPG به علاوه

آرم tpg

TPG Plus گزینه عالی دیگری برای اقامت ملبورن است. این طرح هر ماه با حداقل 60 دلار در هر ماه داده های نامحدود به شما می دهد. سرعت کمی آهسته تر است و سرعت اصلی آن 12 مگابیت بر ثانیه است.

با این گفته ، هنوز هم باید سرعت کافی برای اکثر مردم باشد. سرانجام ، قرارداد آنها 18 ماه طولانی است و آنها یک طرح باند پهن و تلفن تلفنی را ارائه می دهند.

3. Sumo Saver Saver

محافظ مجرد سومو

Sumo Single Saver 50 مگابیت بر ثانیه سرویس نامحدود در هر ماه ارائه می دهد. این گزینه بسیار عالی است زیرا نیازی به انعقاد قرارداد نیست و مدت زمان آن ماه به ماه است.

آنها بسته های فقط باند پهن را با حداقل 65 دلار در هر ماه ارائه می دهند. همچنین وقتی برنامه پهنای باند خود را با یکی از برنامه های Sumo Electricity برق وصل می کنید ، می توانید پنج دلار در ماه صرفه جویی کنید.

4. Dodo - برنامه استاندارد به علاوه

آخرین گزینه ای که ما در مورد ملبورن در مورد آن صحبت خواهیم کرد ، بسته ای از Dodo است. پرنده ی دودو با هزینه 70 دلار در هر ماه ، شما با سرعت 50 مگابیت بر ثانیه داده نامحدود دریافت خواهید کرد. قرارداد آنها 12 ماه طولانی است و آنها یک سری باند پهن و تلفن خانگی ارائه می دهند. این اینترنت بسیار سریع با قیمت مقرون به صرفه است ، به خصوص اگر یک بسته نرم افزاری باشد.

بهترین برنامه های NBN برای پرت

پرت تمام برنامه هایی که ملبورن در بالا ذکر کرده است را دارد ، اما ما می خواستیم یک مشت خاص برای پرت را نیز در برداریم.

1. iiNet نامحدود

iiNet Unlimited طرحی از اینترنت پهن باند و خدمات تلفن خانگی را ارائه می دهد. آرم iiNetداده نامحدود و سرعت 50 مگابیت بر ثانیه دریافت خواهید کرد. برنامه های آنها شش ماه طولانی است و در هر ماه حدود 75 دلار هزینه برای شما خواهد داشت.

2. برنامه ضروری جمهوری نامحدود

myrepublic-logo

جمهوری من یک برنامه ملزومات نامحدود دارد که مردم در پرت از آن لذت می برند. با استفاده از این طرح ، شما برای داده های نامحدود در هر ماه 75 دلار پرداخت خواهید کرد. برنامه های آنها 12 ماه طولانی است و آنها فقط باند پهن ارائه می دهند. این طرح نیز مانند بسیاری از ارائه دهندگان دیگر دارای استاندارد استاندارد به همراه سرعت 50 مگابیت بر ثانیه است.

3. برنامه نامحدود iPrimus

آرم iprimus

در مرحله بعدی ، ما برنامه نامحدود iPrimus را داریم. این طرح مجموعه ای از اینترنت باند پهن و خدمات تلفن خانگی است. با قیمت 80 دلار در هر ماه داده های نامحدودی با سرعتی 15 مگابیت در ثانیه دریافت خواهید کرد. برنامه های آنها بطور همزمان 12 ماه است و اجاره خط نیز در آن گنجانده شده است.

4. Telstra گاه به گاه نامحدود

telstra-logo

اگر به دنبال چیزهایی هستید که ماه به ماه است ، Telstra Casual Unlimited یک بسته پهن باند خانگی دارد که ممکن است شما علاقه مند شوید. شما با هزینه 90 دلار در هر ماه از اینترنت و باند پهن اینترنت استفاده می کنید. استاندارد استاندارد آنها به همراه سرعت عصرانه 50 مگابیت بر ثانیه است.

5- Optus

آرم optus

آخر اینکه ، برای پرت Optus وجود دارد. Optus داده های نامحدود را با نرخ 50 مگابیت بر ثانیه با قیمت 90 دلار در ماه ارائه می دهد. این شامل بسته اینترنت و باند پهن باند و تلفن منزل است. مدت خدمات آنها به طور همزمان 24 ماه است.

بهترین برنامه های NBN برای آدلاید

1. نامحدود متعلق به

متعلق به آرم

بهترین گزینه های برنامه برای کسانی که در آدلاید زندگی می کنند برنامه باند پهن نامحدود است. برای 65 دلار در ماه به مدت 12 ماه داده نامحدود دریافت خواهید کرد. این پکیج فقط پهنای باند است و یک استاندارد به علاوه سرعت 50 مگابیت بر ثانیه نیز وجود دارد. با استفاده از این طرح ، یک فعال سازی رایگان ، یک مودم رایگان و پشتیبانی 24 هفتم از مشتری دریافت خواهید کرد.

2. Sumo Saver Saver

محافظ مجرد سومو

Sumo Single Saver ظاهر دیگری می بخشد ، این بار برای مردمی در آدلاید. با استفاده از این طرح ، شما فقط ماهانه به ماه پرداخت خواهید کرد و هنوز هم از خدمات نامحدود بهره مند می شوید. برنامه هایی که فقط زیر 65 دلار هزینه دارند و گزینه اضافی برای صرفه جویی در پنج دلار اضافی در هر ماه هنگامی که برنامه پهن باند خود را با برنامه برق Sumo بهم وصل می کنید وجود دارد. 50 مگابیت بر ثانیه استاندارد را با این طرح دریافت خواهید کرد.

3. TPG Plus

آرم tpg

این گزینه بعدی کمی طولانی تر است و سرعت آن کمی کندتر است. با برنامه اولیه TPG Plus سرعت 12 مگابیت در ثانیه را تجربه خواهید کرد. این طرح 18 ماه طول دارد و شامل داده های نامحدود است. این مجموعه خدمات تلفن خانگی و اینترنت باند پهن با هزینه کمتر از 60 دلار در هر ماه است.

4- Optus

آرم optus

Optus به ساکنان آدلاید یک برنامه بسته نامحدود ارائه می دهد. همانطور که احتمالاً حدس می زنید ، با این طرح داده های نامحدودی دریافت خواهید کرد. این خدمات شامل اینترنت پهن باند و تلفن خانگی است. این طرح 24 ماه طولانی است ، هزینه 70 دلار در هر ماه ، و استانداردی به همراه سرعت 50 مگابیت در ثانیه دارد.

5- دودو

پرنده ی دودو

گذشته ، اما مهم این بخش از استرالیا ، دودو نیز برنامه ای در دسترس دارد! این یک برنامه نامحدود است که شامل اجاره خط تلفن منزل برای بسته نرم افزاری سرویس تلفن منزل و اینترنت پهن باند است. این طرح در کل 24 ماه کمی طولانی تر است. 50 مگابیت بر ثانیه استاندارد به همراه سرعت 70 دلار در هر ماه دریافت خواهید کرد.

بهترین برنامه های NBN برای بریزبن

1. iiNet نامحدود

آرم iiNet

اولین برنامه برای بریزبن که در مورد آن صحبت خواهد شد از iiNet Unlimited است. این طرح فقط یک قرارداد شش ماهه دارد و کمتر از 75 دلار در ماه برای شما هزینه خواهد شد. یک سرویس خدمات اینترنت باند پهن و خدمات تلفن خانگی با استاندارد استاندارد به همراه 50 مگابیت در ثانیه دریافت خواهید کرد. داده نامحدود گنجانده شده است.

2. برنامه ضروری جمهوری نامحدود

myrepublic-logo

بعد ، جمهوری من را داریم. با برنامه ضروری نامحدود ، شما فقط 75 دلار در ماه برای داده های نامحدود با سرعت استاندارد به همراه 50 مگابیت در ثانیه پرداخت می کنید. این طرح فقط شامل پهنای باند است و 12 ماه ادامه خواهد داشت.

3. دودو

پرنده ی دودو

دودو گزینه خوبی برای کسانی است که در بریزبن زندگی می کنند. دو طول برنامه وجود دارد ، 12 ماه و 24 ماه. هر دوی آنها هزینه 70 دلار در هر ماه و شامل داده های نامحدود هستند. اجاره خط تلفن منزل با هر دو برنامه به همراه 50 مگابیت بر ثانیه استاندارد استاندارد به همراه سرعت وجود دارد. این گزینه همراه با اینترنت و باند پهن و خدمات تلفن خانگی است.

4- Optus

آرم optus

Optus به ساکنان بریزبن پیشنهاد می کند یک سرویس خدمات تلفن باند پهن و تلفن همراه با داده های نامحدود. برای 70 دلار در هر ماه به مدت 24 ماه 50 مگابیت بر ثانیه از اینترنت استاندارد به همراه سرعت دریافت خواهید کرد.

5. نامحدود متعلق به

متعلق به آرم

نامحدود متعلق به برنامه های پهن باند 12 ماهه با 65 دلار در هر ماه ارائه می دهد. با این کار داده های نامحدودی با سرعت 50 مگابیت بر ثانیه به همراه سرعت استاندارد ، فعال سازی رایگان ، 24 سرویس دهی به مشتری و مودم وای فای رایگان دریافت خواهید کرد..

بهترین برنامه های NBN برای سیدنی

1. Telstra گاه به گاه نامحدود

telstra-logo

با استفاده از این برنامه داده نامحدود ، ماهانه 90 دلار پرداخت خواهید کرد. هیچ قرارداد طولانی مدت وجود ندارد و شما می توانید برنامه اینترنت باند پهن و خدمات تلفن خانگی را تهیه کنید. سرعت استاندارد به علاوه عصر 50 مگابیت بر ثانیه است.

2. نامحدود متعلق به

متعلق به آرم

نامحدود نامحدود است به راحتی یکی از بهترین گزینه های شما بدون توجه به جایی که در کشور هستید. مقرون به صرفه ترین برنامه آنها با داده های نامحدود در 50 مگابیت بر ثانیه از استاندارد به همراه سرعت است. این یک برنامه باند پهن است و 65 دلار برای شما هزینه خواهد کرد.

بهترین قسمت؟ فعال سازی رایگان است ، شما مجبور به پرداخت مودم Wi-Fi نخواهید شد ، و در همه زمان ها می توانید به پشتیبانی مشتری دسترسی داشته باشید.

3. TPG Plus

آرم tpg

TPG بار دیگر این لیست را تهیه می کند ، این بار برای سیدنی. با بسته اصلی آنها ، شما 59.99 دلار در هر ماه برای خدمات باند پهن و خدمات تلفن خانگی پرداخت خواهید کرد. به مدت 18 ماه داده های نامحدودی با سرعت پایه 12 مگابیت در ثانیه دریافت خواهید کرد.

4. iiNet نامحدود

آرم iiNet

با قیمت 74.99 دلار در هر ماه ، می توانید یک بسته نرم افزاری از iiNet دریافت کنید که شامل اینترنت پهن باند و خدمات تلفن خانگی است. برنامه های آنها تنها شش ماه طول دارد و یک استاندارد به علاوه سرعت 50 مگابیت بر ثانیه را ارائه می دهد.

5. Sumo Saver Saver

محافظ مجرد سومو

آخرین و مهمترین چیز برای سیدنی نقشه ای از Sumo Single Saver است. آنها برنامه ماهانه را برای 64.95 دلار در هر ماه ارائه می دهند که دارای داده های نامحدود و استاندارد به علاوه سرعت 50 مگابیت در ثانیه است. آنها همچنین یک برنامه نامحدود دارند که 70 دلار در هر ماه است که دارای سرعت اصلی 12 مگابیت در ثانیه است ، اما چرا هزینه بیشتری را برای یک سرویس آهسته تر پرداخت می کنیم?

بهترین برنامه های NBN برای ویکتوریا

1. نامحدود متعلق به

متعلق به آرم

ویکتوریا عاشق نامحدود متعلق نیز هست. یک برنامه 12 ماهه استاندارد وجود دارد که در هر ماه 65 دلار هزینه دارد. این شامل فقط پهنای باند و 50 مگابیت بر ثانیه از سرعت استاندارد به همراه است. آنها همچنین طرحی دارند که 70 دلار در هر ماه است.

این طرح یک برنامه داده نامحدود ماهانه به ماه پهنای باند است. همچنین می توانید 50 مگابیت بر ثانیه از سرعت استاندارد به همراه داشته باشید. تفاوت اصلی بین این دو برنامه به غیر از مدت زمان طولانی این است که با گزینه ارزان تر نیز فعال سازی و یک مودم Wi-Fi را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. هر دو برنامه با پشتیبانی 24/7 خدمات به مشتریان ارائه می شوند.

2. برنامه ضروری نامحدود ضروری جمهوری من

myrepublic-logo

برنامه اصلی Flexi از جمهوری من 79 ماه در ماه و ماه است. این کار فقط به داده های نامحدود و باند پهن و استاندارد استاندارد به همراه 50 مگابیت بر ثانیه می رساند. این شرکت همچنین به مدت چهار دلار کمتر از هر ماه یک دوره 12 ماهه ارائه می دهد.

3. iPrimus

آرم iprimus

iPrimus دارای دو برنامه در دسترس است که هر دو 80 دلار قیمت دارند ، داده نامحدودی دارند ، باند پهن باند و سرویس تلفن منزل را ارائه می دهند و دارای سرعت متوسط ​​عصرانه 50 مگابیت در ثانیه هستند. تنها تفاوت این برنامه ها در این است که یکی از آنها دارای 12 ماه سرویس است و دیگری با مدت خدمات 24 ماهه. هر دو طرح همچنین با اجاره خط همراه است.

4. دودو

پرنده ی دودو

Dodo همچنین دو برنامه را برای کسانی که در ویکتوریا زندگی می کنند ارائه می دهد. این برنامه ها هر دو با هزینه 70 دلار در هر ماه ، همراه با داده های نامحدود ، دارای استاندارد های استاندارد به همراه سرعت 58 مگابیت بر ثانیه و هر دو دسته سرویس های تلفن باند پهن و تلفن همراه هستند. آنها همچنین با اجاره خط تلفن همراه هستند اما یکی از طرح ها 12 ماه و برنامه دیگر 24 ماه است.

5- Optus

آرم optus

Optus آخرین بار لیست را ایجاد می کند. برنامه آنها 24 ماه طولانی است و در هر ماه 70 دلار برای شما هزینه خواهد شد. این کار باعث می شود داده های نامحدود و بسته نرم افزاری پهنای باند با تلفن خانگی به دست آورید. یک استاندارد به علاوه سرعت 50 مگابیت بر ثانیه نیز وجود دارد.

راهنمای خرید NBN استرالیا

دشوار است بدانید که هنگام خرید برای ارائه دهنده بعدی NBN خود ، چه چیزی را جستجو کنید. اگر ارزش قرارداد برای داشتن بسته نرم افزاری را داشته باشید ، اگر قراردادها دارای اطلاعات پنهان هستند ، همراه با سایر فاکتورهای مربوطه ، ممکن است شما چقدر اطلاعاتی را که استفاده می کنید ، بدانید. به همین دلیل ما می خواهیم کمی راجع به آنچه باید جستجو کنید برای شما تعریف کنیم تا به شما در یافتن برنامه ای مناسب برای شما کمک کنیم. در زیر یک راهنمای خرید NBN وجود دارد که می توانید هنگام مقایسه یک ارائه دهنده یا برنامه ریزی با دیگری ، از آنها استفاده کنید.

استفاده می کند

اولین چیزی که می خواهید در نظر بگیرید این است که از NBN برای چه استفاده می کنید. بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه برای دسته های مختلف زیر نیاز دارید.

گشت و گذار در اینترنت

اگر فردی هستید که خود را زیاد در وب جستجو می کند ، احتمالاً بین 150 تا 300 مگابایت در ساعت استفاده خواهید کرد. این موارد برای مواردی از قبیل بررسی ایمیل شما ، گشت و گذار در وب ، بررسی گاه به گاه رسانه های اجتماعی یا پخش ویدیوی کوتاه YouTube است..

بازی آنلاین

بسته به نوع بازی ای که بازی می کنید و اگر به صورت زنده در حال پخش برای مخاطبان هستید ، بازی های آنلاین می توانند کاملاً متفاوت باشند. در بازی های عمومی معمولاً در هر ساعت حدود 40 مگابایت نیاز دارید. اگر بازی های واقعیت مجازی را انجام می دهید ، بسیار بالاتر است. اگر بازی را با هم بازی کنید ، بازیهای جدید را بارگیری کنید یا مواردی را که قبلاً در اختیار دارید به روز کنید ، به احتمال زیاد به ازای هر بازی حدود 100 تا 200 گیگابایت نیاز دارید. باز هم ، بسیاری از عوامل وجود دارد که به این گروه می روند بنابراین میزان داده های مورد استفاده ممکن است کمی متفاوت باشد.

پسری که بازی رایانه ای می کند

گذراندن زمان در رسانه های اجتماعی

اگر خودتان را فردی می دانید که مدت زمان مناسبی را با استفاده از رسانه های اجتماعی می گذراند ، احتمالاً در هر ساعت حدود 120 مگابایت مصرف می کنید. این امر به سادگی ارسال وضعیت ، بارگیری تصاویر یا فیلم ها و ارسال تصاویر یا فیلم ها است. همه این موارد در بالای پیام رسانی به دوستان و عزیزان شما ، این دسته شما را بین 1.8 گیگابایت در ساعت تا 3.5 گیگابایت در ساعت اجرا می کند.

پخش فیلم ها

چه کسی عاشق پخش فیلم ها نیست؟ این که آیا شما Netflix ، YouTube یا Presto را تماشا می کنید ، فیلم های پخش شده بیشترین پهنای باند را در مقایسه با دسته های دیگر به دست می آورند. البته این بسته به میزان تماشای شما و کیفیتی که تماشا می کنید متفاوت خواهد بود. به طور متوسط ​​، پخش فیلم حدود 3.5 گیگابایت در ساعت استفاده می کند. در پایان متوسط ​​متوسط ​​، یک خانواده حدود 320 گیگابایت در ماه استفاده می کند.

اگر با شخصی زندگی می کنید یا خود شخصی هستید که وقت زیادی را به صورت آنلاین می گذرانید ، این تعداد می تواند بسیار افزایش یابد. کسی که به طور اتفاقی از اینترنت استفاده می کند ، ماهانه حدود 32 ساعت را در آن صرف می کند. افرادی که در رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری می کنند می توانند بیش از 40 ساعت در ماه هزینه کنند. سرانجام ، اکثر خانواده ها به راحتی 60 ساعت فیلم در هر ماه تماشا می کنند.

داده ها

یکی از اصلی ترین مواردی که تعیین می کند کدام برنامه را خریداری می کنید ، میزان کمک هزینه داده مورد نیاز است. امیدوارم که بخش فوق تصور بهتری راجع به میزان مصرف شما و خانواده شما در هر ماه به شما نشان دهد. گزینه های NBN که قبلاً در مورد آنها خوانده اید همه گزینه های داده نامحدود دارند.

بارگیری چندرسانه ای

این بسته به قیمت ، برای اکثر مردم انتخاب خوبی است. اگر شخصی در خانواده شما وجود دارد که فیلم های زیادی را پخش می کند ، فیلم بارگیری می کند یا بازی های ویدیویی آنلاین زیادی بازی می کند ، قطعاً ارزش پول خود را از یک برنامه داده نامحدود دریافت خواهید کرد.

متوسط ​​استرالیا هر ماه کمی کمتر از 50 ساعت بصورت آنلاین می گذراند. بسته به آنچه انجام می دهید ، ممکن است داده های زیادی را در یک ماه و به سختی در روزهای بعدی استفاده کنید. گرفتن اطلاعات کمی بیشتر از آنچه فکر می کنید برای جلوگیری از اتمام کار می کنید هوشمند است.

اندازه خانوار

وقتی تحقیق خودمان را انجام دادیم تا ببینیم بهترین برنامه برای شهرهای اصلی استرالیا چیست ، ما مجبور شدیم تعداد افراد در خانواده را پر کنیم. اگر خودتان زندگی کنید ، احتمالاً از داده های بسیار کمتری نسبت به یک خانواده چهار نفره استفاده خواهید کرد. همچنین به سن افراد خانه بستگی دارد.

اگر سه بچه دارید که هرکدام دستگاه خود را برای جابجایی کارتون ها دارند ، می خواهند داده های زیادی را بخورند. اگر با یک دسته از دانشجویان دانشگاه زندگی می کنید ، آنها به احتمال زیاد وقت زیادی را برای مطالعه ، رسانه های اجتماعی ، پخش فیلم ها و صرفاً در گشت و گذار در وب صرف می کنند. آیا می توانید ببینید سرعت داده های مورد نیاز شما چقدر سریع تغییر می کند؟ آخرین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که چند بار افراد خانواده شما در خانه هستند.

یک خانواده در حال تماشای چیزی در لپ تاپ هستند

اگر با تعداد انگشت شماری از بزرگسالان زندگی می کنید که تمام وقت کار می کنند ، می خواهید از داده های بسیار کمتری نسبت به یک خانواده با افرادی که در خانه زیاد هستند استفاده کنید.

سرعت NBN

بعد ، ما در مورد سرعت صحبت خواهیم کرد. سرعت یک ویژگی کاملاً مهم است که باید قبل از صرف هزینه در یک بسته یا بسته نرم افزاری در نظر بگیرید. برای اکثر برنامه های NBN سه اشک سرعت اصلی وجود دارد.

 • استاندارد NBN: 25/5
 • NBN Standard Plus: 50/20
 • NBN Premium: 100/40

هنگامی که بسیاری از ارائه دهندگان برای اولین بار شروع به ارائه برنامه برای مشتریان خود کردند ، برنامه استاندارد NBN متداول ترین مورد استفاده بود. از آنجا که شیوه استفاده از اینترنت و میزان استفاده از آن به طرز چشمگیری تغییر کرده است ، شرکت ها شروع به خلاص شدن از NBN در یک برنامه استاندارد می کنند زیرا برنامه استاندارد به علاوه محبوب ترین در سراسر تخته است..

برای آسانتر هضم آن ، کسرهای فوق برای هر طرح از دو عدد تشکیل شده است. شماره اول مربوط به سرعت بارگیری است. به عنوان مثال ، برنامه NBN به علاوه استاندارد سرعت بارگیری 50 مگابیت در ثانیه دارد. شماره دوم مربوط به سرعت بارگذاری است. یک برنامه استاندارد NBN به علاوه دارای بارگذاری 20 مگابیت در ثانیه است.

تست سرعت اینترنت

یک کار شما می توانید انجام دهید تا دریابید که به چه داده ای نیاز دارید و با چه سرعتی باید در نظر بگیرید که چند دستگاه در خانه شما استفاده خواهد شد. اگر دو یا صفحه نمایش کمتری دارید ، یک برنامه استاندارد NBN به علاوه باید کافی باشد. اگر چیزی بیش از این داشته باشید ، احتمالاً به یک برنامه حق بیمه NBN احتیاج دارید.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید اینست كه اگر سرعت برنامه شما به دست می آید ، اگر نمی دانید چه مقدار نیاز دارید ، بهتر است مبلغ كمتری را به جای مبلغ بالاتر فرض كنید. این امر به این دلیل است که بسیار آسان تر است که از یک شرکت بخواهید سرعت شما را بیشتر از کاهش آن افزایش دهد.

هزینه های برنامه NBN

البته ، ما باید در مورد پول صحبت کنیم. برنامه های NBN همانطور که در بالا مشاهده می شود در انواع مختلف قیمت مختلف قرار دارند. برخی از برنامه ها 60 دلار هزینه خواهند داشت و حداکثر سرعت آن 12 مگابیت بر ثانیه است ، در حالی که برخی دیگر با همان مبلغ قیمت دارند و 50 مگابیت بر ثانیه را ارائه می دهند. به همین دلیل مقایسه برنامه ها با چندین ارائه دهنده مختلف NBN مهم است. نکته دیگر وقتی هزینه می شود هزینه های پیش رو است. برخی از ارائه دهندگان ممکن است هنگام ثبت نام در خدمات خود نیاز به پرداخت پیش پرداخت یا هزینه اضافی داشته باشند.

در حالی که برخی از ارائه دهندگان NBN هیچ هزینه پیش پرداختی ندارند ، برخی دیگر می توانند هزینه های پیش رو را بیش از 200 دلار داشته باشند. هزینه‌هایی نیز وجود دارد که بسته به طول مدت با قراردادها همراه است. غیر معمولی نیست که دریابید که وقتی برای یک برنامه طولانی تر ثبت نام می کنید ، احتمالاً هزینه تخفیف ماهانه را به شما پیشنهاد می دهند. متوسط ​​استرالیا برای خدمات NBN خود حدود 50 دلار پرداخت می کند. ارائه دهندگان هستند که بیش از 100 دلار در ماه برای برخی از بسته ها و بسته های اضافی پرداخت می کنند.

با استفاده از طراحی فای

در صورت دریافت اشتراک ، می توانید به عنوان 3000 دلار برای هر دو سال خدمات پرداخت کنید. این بهترین شرط بندی شماست که در یک برنامه با صرفه تر شروع کنید و هر طور که لازم بود از آن استفاده کنید. به این ترتیب مبلغ کمتری را برای استفاده کمتر پرداخت نمی کنید. حتما چاپ خوب را بخوانید و خجالتی نیستید که از ارائه دهندگان سؤالی که ممکن است در رابطه با هزینه داشته باشید بپرسید.

طول قرارداد NBN

نکته دیگری که می خواهید در نظر بگیرید طول قرارداد است. همانطور که در بالا خواندید ، ارائه دهندگان NBN انواع مختلف قراردادها را ارائه می دهند. برخی از آنها قراردادهای ماهانه را ارائه می دهند ، و برخی دیگر قراردادهای 24 ماهه دارند. عوامل زیادی وجود دارد که در کدام قرارداد باید ثبت نام کنید. اگر فردی هستید که زیاد حرکت می کند ، درآمد ناپایداری دارد یا از سرعت در استفاده از داده برای خانواده خود مطمئن نیستید ، قرارداد ماهانه به ماه گزینه ای عالی است.

این به شما امکان می دهد در صورت لزوم به راحتی ارتقا یا پایین بیاورید. از طرف دیگر ، در بسیاری از مواقع هنگام عقد قرارداد طولانی تر ، قیمت تخفیف می گیرید. اگر قصد زندگی در اقامتگاه یا شهر خود را برای آینده ای قابل پیش بینی دارید ، درآمد پایدار داشته باشید و از قبل بدانید که به چه داده ها و سرعت لازم نیاز دارید ، این یک گزینه عالی است.

امضای قرارداد مهم نیست چه مدت طولانی می تواند به اندازه ترسناک و ارعاب برانگیزد. به هر طول قرارداد که احساس راحتی می کنید بروید و از اینکه به ارائه دهندگان امکان صحبت کردن با شما در یک برنامه یا طول قرارداد را فراهم کنید ، بپردازید تا درآمد بیشتری کسب کنند.

مودم

مودم ها می توانند فوق العاده گران باشند. اگر شما در حال حاضر خود را داشته باشید ، این باعث صرفه جویی در هزینه های زیادی می شود. اگر این کار را نکنید ، به احتمال زیاد می توانید یکی از ارائه دهنده NBN مورد نظر خود را اجاره کنید. توجه به این نکته حائز اهمیت است که همه ارائه دهندگان مودم های اجاره ای ارائه نمی دهند ، اما اکثر آنها این کار را انجام می دهند. در صورت نیاز به اجاره یکی ، بررسی قیمتها در بین ارائه دهندگان مختلف بسیار سودمند خواهد بود.

مودم هوشمند telstra

ممکن است یکی از مودم های رایگان با قرارداد طولانی تر ارائه کند ، در حالی که دیگری ممکن است برای استفاده از یکی از مودم های آنها در هر ماه 30 دلار هزینه کند. این به نفع شماست که خودتان را بخرید. به این ترتیب شما مسئولیت یک قطعه از تجهیزات شرکت ها نیست و در طولانی مدت باعث صرفه جویی در هزینه های زیادی خواهد شد.

خدمات مشتری

اکنون ، شما می توانید به این موضوع توجه کرده و فکر کنید که خدمات مشتری تصمیم شما را در کدام برنامه یا ارائه دهنده تغییر نمی دهد. اگرچه این می تواند درست باشد ، ما امیدواریم که شما خدمات مشتری را در نظر داشته باشید. نحوه برخورد یک شرکت با مشتریان خود می تواند وقتی تجربه شما با آنها به وجود می آید ، دنیای تغییراتی ایجاد کند.

این امر می تواند به ویژه در صورت نیاز به تغییر برنامه ها ، لغو برنامه خود یا نیاز به یک حرفه ای برای آمدن به خانه و خدمات مودم خود ، بسیار مهم باشد. چگونه می توانید بگویید ارائه دهنده خدمات مشتری خوب است؟ چند روش وجود دارد. یکی از ساده ترین راه های بررسی ، خواندن بررسی ها است.

سعی کنید از خواندن بررسی ها در وب سایت مستقیم آنها خودداری کنید ، زیرا بسیار بعید است که هیچ گونه نقد و بررسی منفی را ارسال کنید. موتور جستجوی محلی خود را بررسی کنید یا به سادگی نام ارائه دهنده را دنبال کنید و به دنبال آن "بررسی" برای بازخورد مشتری واقعی و صادقانه است نکته دیگری که شما می توانید انجام دهید این است که آیا آنها موفق به دریافت جوایز خدمات مشتری می شوند یا خیر. نکته ای که در مورد خدمات مشتری سخت است این است که می تواند کاملاً نامناسب باشد. مشتری می تواند آشکارا بی ادب باشد ، نماینده خدمات مشتری ممکن است روز بدی را پشت سر بگذارد.

پشتیبانی از خدمات مشتری در تلفن هوشمند

به همین دلیل خواندن چندین بررسی که هم مثبت و هم منفی هستند مهم است تا بتوانید بهترین ایده را در مورد خودتان بدست آورید. آخر اینکه ، از دوستان و خانواده خود در نظر بگیرید که ارائه دهنده آنها کدام بوده و تجربه آنها چه بوده است. بسته به نوع ارائه دهنده NBN آنها ، این ممکن است از شهر به شهر دیگر متفاوت باشد.

انواع فناوری NBN

اکثریت مردم نمی دانند چه نوع فناوری را در حال حاضر دارند. اگر مثل من هستید ، می توانید به راحتی با ارائه دهنده خود تماس بگیرید تا دریابید. همچنین می توانید به وب سایت آنها سر بزنید و آدرس خود را تایپ کنید تا نوع فن آوری و ارتباطی را که شهر شما ارائه می دهد دریابید.

از آنجا که فناوری می تواند بسیار پیچیده باشد ، ما می خواستیم مواردی ساده را در بر گیریم تا درک آن کمی آسان تر شود. سه فناوری مختلف NBN وجود دارد که ما آنها را پوشش خواهیم داد و درمورد آنچه باید در داخل خانه ، خارج از خانه خود جستجو کنید ، صحبت خواهیم کرد و چه نوع سوکت مورد نیاز خواهد بود.

فیبر به ساختمان (FTTP)
 • نوع سوکت: این نوع از فناوری NBN از سوکت تلفن شما در داخل خانه شما استفاده نمی کند.
 • در داخل خانه شما: دو صندوق لازم است که در داخل خانه شما نصب شود.
 • در خارج از خانه شما: فیبر به جعبه خیابان NBN به همراه جعبه نصب شده در قسمت بیرونی منزل شما منتقل خواهد شد..
کابل (HFC)
 • نوع سوکت: جعبه داخلی به دیوارها نصب نخواهد شد و از سوکت تلفن استفاده نخواهید کرد.
 • در داخل خانه خود: اگر از قبل آن را ندارید ، به کابل NBN نصب شده در خانه خود نیاز خواهید داشت.
 • خارج از خانه شما: یک کابل کواکسیال از خطوط برق تا جعبه گره اجرا می شود. سپس یک فیبر جعبه گره را به جعبه NBN متصل می کند.
فیبر به گره (FTTN)
 • نوع سوکت: از سوکت دیواری تلفن شما در خانه شما استفاده می کند.
 • در داخل خانه شما: یک مودم ADSL مانند در خانه شما قرار دارد.
 • خارج از خانه شما: خطوط مس از خانه شما به یک گره خیابان منتهی می شوند. سپس یک فیبر وجود خواهد داشت که از گره خیابان به جعبه NBN می رود.

ارائه دهندگان در حال تغییر

اگر قصد تغییر ارائه دهنده خدمات را دارید ، انجام این کار به چند عامل بستگی دارد. عامل اصلی ایفای نقش این است که آیا شما در یک قرارداد هستید یا خیر. اگر در یکی هستید ، باید با ارائه دهنده فعلی خود صحبت کنید تا ببینید سیاست انصراف آنها چیست و آیا هزینه های اضافی وجود دارد.

ارائه دهنده یونی

برخی از شرکت ها برای ماههای باقیمانده در قرارداد شما به علاوه هزینه فسخ به شما هزینه می دهند. شرکت های دیگر به هیچ وجه از شما هزینه نمی گیرند. این ممکن است چیزی باشد که قبل از اینکه حتی یک ارائه دهنده را در وهله اول انتخاب کنید ، به آن توجه کنید. اگر در عقد قرارداد نیستید ، ارائه دهندگان را چگونه تغییر می دهید؟ این بسیار آسانتر از آن است که اگر در یک قرارداد هستید.

ابتدا باید با ارائه دهنده NBN جدید خود تماس بگیرید. شما می توانید این کار را بصورت آنلاین ، از طریق تماس تلفنی یا حتی حضوری انجام دهید. نکته جالب در انجام این کار این است که ارائه دهنده جدید شما احتمالاً با ارائه دهنده قدیمی یا فعلی شما صحبت می کند تا به شما در ساخت سهولت سوئیچ کمک کند. معمولاً نقشه قدیمی شما تا آخر ماه فعال خواهد بود.

جایی که شما زندگی می کنید

جایی که شما زندگی می کنید همچنین بخشی از ارائه دهنده NBN را که می توانید استفاده کنید ایفا می کند. همه شهرها و شهرهای مختلف گزینه های یکسانی ندارند. اگر نمی دانید چه کسی به محله شما یا محله ای که قصد انتقال آن را دارید خدمات ارائه می دهد ، می توانید به سادگی به وب سایت ارائه دهنده ای که قصد استفاده از آن را دارید بروید و آدرس خود را وارد کنید.

اگر هیچ ارائه دهنده ای را در نظر ندارید ، تعداد زیادی سایت در دسترس هستند که به شما امکان می دهند آدرس خود را وارد کنید و آنها بر اساس آدرس وارد شده گزینه های مختلفی را انتخاب می کنند.

بسته بندی

بسته بندی چیز دیگری است که شما باید قبل از هزینه کردن در ارائه دهنده خدمات جدید هزینه کنید. برخی از شرکت ها معاملات بسته نرم افزاری را ارائه می دهند که بخشی از هزینه های شما را کمی ارزان تر می کند.

دست اشاره به فای

به عنوان مثال ، اگر شما یک شرکت مخابراتی تلفن همراه دارید که ماهانه 100 دلار برای خدمات تلفن خود و یک NBN که 75 دلار برای خدمات شما هزینه می کند ، شارژ می کنید ، ممکن است بخواهید با آن NBN بررسی کنید تا ببینید که آیا آنها بسته های پیشنهادی ارائه می دهند. اگر اینگونه نباشد ، ممکن است ارزش پول شما به یکی از موارد دیگری تبدیل شود. ممکن است شما با کمتر از 100 دلار در ماه بتوانید یک تلفن همراه و خدمات NBN دریافت کنید.

معاملات تبلیغاتی

بسیاری از ارائه دهندگان زمان معاملات تبلیغاتی در حال اجرا دارند که ممکن است بخواهید از آنها استفاده کنید. رایج ترین معامله تبلیغاتی ، تخفیفی است برای شش ماه اول قرارداد شما.

سایر معاملات تبلیغاتی مواردی مانند هزینه های رایگان یا حتی خدمات سریعتر را شامل می شود. حتماً درباره معاملات تبلیغاتی با هر ارائه دهنده NBN که می خواهید از آنجا بخواهید یک سرویس بخرید بپرسید. همه تبلیغات در همه زمان ها در وب سایت ها ذکر نشده است.

مواد افزودنی

افزودنیها یا ویژگی محبوب دیگری که بسیاری از ارائه دهندگان NBN برای مشتریان خود در دسترس قرار داده اند. اکثر بسته های الحاقی مربوط به سرگرمی است. این بدان معنی است که ارائه دهنده شامل اشتراک Netflix ، کانال های تلویزیونی خاص یا اشتراک های بازی های ویدیویی است.

netflix

خدمات مانند این بخشی از بسته بندی است. بهترین برنامه ای که می توانید پیدا کنید ، برنامه ای است که خدمات اینترنتی ، تلفن و جریان را ارائه می دهد. در حالی که این مسئله در افراد مختلف متفاوت است ، این نوع بسته نرم افزاری در اکثر مشتریان بسیار باورنکردنی است.

سؤالات متداول PLAN NBN

سؤال: NBN چیست؟?

آ: هدف اصلی NBN ارائه خدمات مانند تلفن و اینترنت برای مشتریان در سراسر کشور است. آنها همچنین باند پهن عمده فروشی را به ارائه دهندگان خدمات خرده فروشی در شهرهای بزرگ ارائه می دهند.

س: آیا NBN چیز خوبی است?

آ: ما نمی توانستیم به این موضوع فخر کنیم اگر اینگونه نبود! شبکه ملی پهن باند سرعت بسیار سریع تری نسبت به ADSL دارد. نرخ ارائه شده آنها رقابتی است و بسیاری از برنامه ها شامل داده های نامحدود هستند.

س: نصب NBN چیست؟?

آ: اگر در خارج از دارایی شما قبلاً برای نصب NBN تنظیم نشده باشد ، این اولین قدم خواهد بود. آنها بسته به نوع تکنولوژی موجود ، کابلها یا الیاف را نصب می کنند. سپس یک کابل در صورت لزوم در خانه شما ، به همراه یک جعبه یا دو ، نصب می کنند. در صورت لزوم ، آنها می توانند به شما در تنظیم اینترنت خود کمک کنند تا شما به محض ترک آماده باشید!

س: آیا نصب NBN رایگان است?

آ: اگر به دنبال نصب استاندارد NBN استاندارد هستید ، بله ، این برنامه رایگان است! این شامل مراحل نصب است که در بالا ذکر شده است!

س: آیا می توانید از NBN بدون خط تلفن فعال استفاده کنید?

آ: شما کاملاً می توانید. برای کار NBN نیازی به خط تلفن فعال نیست. ممکن است شما با استفاده از سیم و مفتول تلفن در منزل خود ، NBN را نصب کنید ، اگرچه این کار بر روی همه انواع فناوری انجام نمی شود.

س: آیا گزینه های NBN وجود دارد?

آ: از نظر فنی ، بله اما وقتی به مقایسه مواردی مانند قیمت ، داده و سرعت می پردازیم ، هیچ جایگزین دیگری برای NBN وجود ندارد.

کلمات نهایی

خوب ، آنجا آن را دارید. در حال حاضر شما متخصص در همه چیز مربوط به شبکه های باند پهن ملی هستید. ما امیدواریم که شما بتوانید ارائه دهنده بالاتر از خدمات شهر خود بیابید ، قیمت هایی را در اختیار بودجه شما قرار دهید و سرعت رقابتی و نرخ داده را ارائه می دهد. قبل از هزینه کردن ، مطمئن شوید که به مدت قرارداد که ارائه دهنده برای هر طرح اختصاص داده است ، توجه کنید.

اطمینان حاصل کنید که مبلغ پرداخت شده و مقدار داده ای که می گیرید برای کل خانواده شما کافی است. همچنین به یاد داشته باشید که بسته به نحوه زندگی شما و دیگران که با استفاده از اینترنت زندگی می کنید می توانید در مورد میزان داده های مورد نظرتان تفاوت بزرگی ایجاد کنید. شاید بهتر باشد با یک برنامه داده نامحدود بروید که سرعت عصرانه بین 30 تا 50 Mbps داشته باشد. امیدوارم که شما یک قدم به پیدا کردن ارائه دهنده کامل NBN مناسب برای شما نزدیک شوید. خرید خوش بگذرد!

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me