چگونه Netflix را در استرالیا بدست آوریم

Netflix بیش از 158 میلیون مشترک (و شمردن…).  

این احتمالاً بیشتر از آن چیزی است که بنیانگذاران این شرکت می توانند در هنگام راه اندازی شرکت به عنوان محلی برای اجاره فیلم به صورت آنلاین در سال 1998 ، از رویای خود بپندارند. در آن زمان ، Netflix به دلیل ارائه شرکت دی وی دی های نامحدود ، تا حدودی مشهور شد. به خانه شما فرستاده شده است.

باز کردن netflixوقتی این ایده برای اولین بار به صحنه آمد ، انقلابی بود. ایده عدم نیاز به مراجعه به یک Blockbuster برای اجاره DVD ، همه چیز را تغییر داد. آمریکایی ها متوجه این مفهوم شدند.

در سال 2002 ، نتفلیکس تنها 700000 مشترک داشت. تا سال 2005 ، اشتراک آنها به 3.6 میلیون افزایش یافته است. آنچه نتفلیکس و آنهایی که هوادار برنامه بودند نفهمیدند این است که در این بازی چیزی حتی بهتر نیز وجود داشت.

در سال 2007 ، Netflix ویژگی جریان خود را راه اندازی کرد. بنابراین نیازی نیست که منتظر رسیدن DVD به خانه خود باشید. شما می توانید فیلم مورد نظر خود را در صورت تقاضا تهیه کنید. بنیانگذاران نتفلیکس گفتند که آنها علاقه مندند جریان را خیلی زودتر شروع کنند ، اما سرعت اینترنت در آن زمان این امکان را فراهم نکرد. درست است - آنها از وقت خود جلوتر بودند.

از آنجایی که محبوبیت جریان Netflix رو به رشد بود ، شروع به پشتیبانی از کنسول های بازی ، دستگاه های دستی و تلویزیونها شد. جالب است که در آن مقطع زمانی ، سرویس های پخش با Netflix فقط در ایالات متحده موجود بودند.

این همه در سال 2010 تغییر خواهد کرد وقتی آمریکای لاتین و کانادا و همچنین کارائیب در سال 2011 توانستند به سرویس جریان Netflix دسترسی پیدا کنند. در همان سال Netflix شروع به تولید محتوای اصلی خود کرد. در سال 2013 ، خانه کارت ها آغاز شد. این یک ضربه غیرقابل انکار بود.

به نظر می رسید نتفلیکس یکی پس از دیگری موفقیتی داشته است. فقط به برنامه هایی مانند:

 • چیزهای غریبه
 • نارنجی سیاه جدید است
 • تاج

برنامه نویسی netflix

در سال 2012 ، نتفلیکس این تپه را در حوضچه ساخت و در انگلستان در دسترس قرار گرفت. خیلی زود بعد از نتفلیکس شد در اکثر بازارها در سراسر جهان موجود است.

TL؛ DR - دریافت یک VPN (شبکه خصوصی مجازی).

�� TD ؛ LR - تنها راه حل واقعی برای دستیابی به یک راه حل کار دائمی برای دسترسی به Netflix ، استفاده از VPN است. در حالی که چند وب سایت استفاده از پروکسی یا حتی TOR را توصیه می کنند, آنها داستان کامل را به شما نمی گویند. پراکسی ها فاقد رمزگذاری و امنیتی هستند که یک VPN در حین استفاده از TOR فراهم می کند سرعت شما را به حداکثر فقط Kb / s کاهش می دهد.
�� اما لطفاً لطفاً هر کاری را انجام دهید ، از VPN های "رایگان" خودداری کنید. حتی بهترین VPN های رایگان یک دهکده سکه هستند. ما به شدت توصیه می کنیم که شما از VPN های رایگان دور بمانید زیرا آنها به طور کلی بهترین راه حل های Netflix نیستند. خط مشی های امنیتی آنها غالباً ظالمانه است و می تواند دستگاه شما را در برابر حملات آسیب پذیر کند. سرعت آنها بسیار کند است. آنها خط مشی ورود به سیستم وحشتناک دارند ، بنابراین سایتهایی را که بازدید می کنید و کارهای شما را هنگام آنلاین نظارت می کنند.

اگر بهترین VPN ها را می خواهید ، ما هر یک از این سه را پیشنهاد می کنیم:

 1. کامل ما را بخوانید بررسی NordVPN یا بازدید کنید NordVPN
 2. Surfshark تازه وارد را بررسی کنید ، سرویس های جریان را نه تنها Netflix بلکه HBO ، Hulu ، Amazon Prime و حدود 12 فروشگاه دیگر ارائه می دهد. از Surfshark دیدن کنید یا بررسی ما را بخوانید.
 3. اگر بودجه کمتر از نگرانی برخوردار است ، با آن همراه باشید ExpressVPN. آنها کمی سریعتر از Nord و SurfShark استفاده می کنند و از یک رابط کاربری بهتر در برنامه های تلفن همراه و دسک تاپ خود استفاده می کنند.

به بیان صریح ، نمی توانید با هیچ یک از سه سرویس فوقالعاده VPN اشتباه بگیرید. همه آنها تقریباً یکسان کار می کنند و به شما امکان می دهند نمایش های مورد علاقه Netflix خود را از هر جای استرالیا تماشا کنید.

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ خواندن را ادامه دهید..

Netflix ایالات متحده Netflix "در سراسر جهان" نیست

مسافران آمریكا معمولاً وقتی می خواهند Netflix را در استرالیا تماشا كنند غافلگیر می شوند و بسیاری از نمایش های مورد علاقه خود را نمی بینند. دلیل این امر این است که نتفلیکس آمریکایی در استرالیا جغرافیایی مسدود شده است.

مطمئناً ، شما قادر خواهید بود Netflix را تماشا کنید ، اما وقتی هستید در استرالیا ، شما می خواهید یک تن از مطالب را از دست بدهید. بسته به نوع نگاه شما به مطالب کاملاً زیادی نیز می توانید دریافت کنید.

نتفلیکس استرالیا دارای یک کتابخانه فیلم سخاوتمندانه است. استرالیایی ها به محتوای اصلی Netflix دسترسی پیدا می کنند. این شامل نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها ، برنامه های کودکانه ، مستندها و ویژه های طنز می شود.

به عنوان یک امتیاز اضافی ، کاربران استرالیا به عناوین استرالیا دسترسی می یابند که بینندگان آمریکایی آنها را ندیده اند و در بیشتر موارد هرگز از آن چیزی نشنیده اند. سرانجام ، در بعضی موارد بینندگان استرالیا می توانند هنگام ورود قسمتهای جدید نمایش را پخش کنند ، در حالی که مشترکان آمریکایی باید منتظر بمانند تا تمام فصل تمام شود.

بزرگترین تفاوتی که مشاهده خواهید کرد وقتی به مطالب دارای مجوز نگاه می کنید. به عنوان مثال, دوستان, مجموعه تلویزیونی باورنکردنی محبوب ایالات متحده ، در Netflix ایالات متحده موجود است. اما در Netflix استرالیا یافت نمی شود. در مورد نمایشهایی مانند:

 • ذهن جنایی
 • شکستن بد
 • مرده متحرک
 • مافوق طبیعی

درست است ، شما می توانید برخی از نمایش ها را روی سیستم عامل های جریان رقیب مشاهده کنید. فقط نتفلیکس نیست. این مسئله در صورتی که به تماشای هم نگاه کنید نیز صادق است انتقام جویان: جنگ بینهایت و Incredibles 2.

مقایسه هزینه: Netflix ایالات متحده در مقابل Netflix استرالیا

یک واقعیت جالب این است که استرالیایی ها مبلغی کمتر از ساکنان ایالات متحده برای نتفلیکس پرداخت نمی کنند. ساکنان استرالیا می توانند بسته شروع را با 9.99 دلار در ماه خریداری کنند. با قیمت 13.99 دلار در هر ماه ، آنها می توانند جریان عمق بالایی داشته باشند. با 17،99 دلار در ماه ، استرالیایی ها می توانند با بهترین زنگ ها و سوت های اضافه شده بهترین بسته پیشنهادی را که Netflix در منطقه ارائه می دهد دریافت کنند.

در ایالات متحده ، سال 2020 افزایش 18 درصدی قیمت بسته استاندارد Netflix را به همراه دارد. این قیمت از 10.99 دلار در ماه به 12.99 دلار در ماه خواهد رسید. طرح حق بیمه از 13.99 دلار در ماه به 15.99 دلار در ماه خواهد پرش کرد. و برنامه اساسی از 7.99 دلار در ماه به 8.99 دلار در ماه می رود.

برای انصاف بودن ، Netflix تمام تلاش خود را می کند تا محتوای آنها را جهانی کند. با این حال ، تعدادی از مجوزها وجود دارد که به مرحله اجرا در می آیند. بنابراین سوال اینجاست که چگونه استرالیایی هایی که می خواهند Netflix را تماشا کنند ، به کتابخانه ایالات متحده دسترسی پیدا می کنند? چند گزینه وجود دارد.

چگونه محتوای جغرافیایی مسدود Netflix?

مسدود کردن جغرافیایی ، به طور خلاصه ، هنگامی اتفاق می افتد که محتوای مورد نظر برای تماشای آن در مکان جغرافیایی شما مسدود شود ، همانند مسدود شدن وب سایت ها. نتفلیکس از جغرافیای مسدود کننده به عنوان روشی برای تقسیم جهان به بخشهای بازار استفاده می کند. این امر به آنها امکان می دهد تا محصولات خود را با قیمت های مختلف بفروشند ، و این در حالی است که بر خلاف داشتن یک قیمت و یک سیاست در سراسر جهان سود خود را افزایش می دهند.

نتفلیکس تنها شرکتی است که اقدام به انجام این کار نمی کند. و همیشه به نفع ایالات متحده کار نمی کند. به عنوان مثال ، ساکنان انگلستان در ایالات متحده ممکن است زمانی که شوکه شده باشند شوکه شوند iPlayer بی بی سی کار نمی کند.

چگونه نتفلیکس می داند در کدام کشور هستید؟ براساس آدرس IP شما هر رایانه یا دستگاه متصل به اینترنت دارای آدرس IP است. بنابراین هنگام بازدید از وب سایت ها ، آدرس IP به اینترنت می گوید که چگونه اطلاعات را ارسال کند.

مثال عالی دیگر در اینجا یوتیوب است که بسته به موقعیت جغرافیایی شما نیز محتوا را مسدود می کند. یوتیوب ایالات متحده یوتیوب استرالیا نیست ، حتی اگر چنین باشد. (بیشتر بخوانید: انسداد YouTube)

آدرس IP شما توسط ISP یا ارائه دهنده خدمات اینترنت شما ارائه می شود. به همان روشی که یک آدرس فیزیکی به جهانیان می گوید که در کجای آن قرار دارید ، بنابراین آدرس IP شما موقعیت مکانی شما را نشان می دهد ، و پیگیری شما را آسان می کند.

سرویسهای پخش می توانند هنگام تصمیم گیری در مورد انتخاب محتوای کاربران مجاز به انتخاب براساس موقعیت مکانی خود ، از این اطلاعات استفاده کنند. اگر سعی دارید با استفاده از یک آدرس IP مسدود شده به سیستم متصل شوید ، صفحه خطای Netflix مخوف را دریافت می کنید.

اتصال شکست خورده netflix

این اتفاق می افتد حتی اگر هزینه ای مانند سرویس Netflix بپردازید. آمریکایی هایی که برای تعطیلات یا شغلی به مسافرت می روند این دست اول را دیده اند.

دسترسی بی وقفه به Netflix

طولانی و کوتاه آن این است که شما باید راهی را برای به دست آوردن سرویس جریان پیدا کنید تا باور کنید که در موقعیت جغرافیایی مختلفی قرار دارید. چند روش مناسب برای این کار وجود دارد ، اما ما فقط بر روی بهترین راه حل کار برای دستیابی به نتفلیکس ایالات متحده متمرکز خواهیم شد.

به یاد داشته باشید ، می خواهید ابزار مناسبی برای کار مناسب داشته باشید. به عنوان مثال ، داشتن بهترین مدیر رمز عبور ، هیچ کاری برای محافظت از ورود به سیستم در دستان اشتباه انجام نخواهد داد. بنابراین صرف هزینه برای راه حل اشتباه برای جابجایی جغرافیایی فقط باعث می شود تا شما ناامید یا بدتر شود ، به حریم خصوصی آنلاین شما آسیب برساند.

خط پایین ، هر یک از VPN های آزمایش شده را در زیر بدست آورید. این بهترین VPN ها برای Netflix هستند.

شماره 1 NordVPN - بهترین راه حل جریان Netflix

NordVPN از زمان شروع آنها همیشه در صدر قرار داشته است. NordVPN با داشتن بیش از 5،000 سرور در سرتاسر جهان ، منطقه جغرافیایی بزرگی را پوشش می دهد که 6 قاره را در بر می گیرد و خدمات لازم را به همه افراد نیازمند حفاظت می دهد..

با اختصاصی آنها فناوری SmartPlay, اگر همه 5000 سرور آنها نتوانند به Netflix US و هر Netflix دیگر دسترسی پیدا کنند و بدون برخورد با خطایی ، جریان پیدا کنند. شما این مورد را با هیچ ارائه دهنده VPN دیگر دریافت نمی کنید.

طرفداران

 • فناوری SmartPlay
 • Netflix را از هر کشور مسدود می کند
 • پروتکل OpenVPN با رمزگذاری بیتی AES-256
 • امتحان رایگان
 • تضمین بازگشت پول
 • سیاست صفر ورود به سیستم

منفی

 • سرعت در بعضی مواقع کاملاً متناقض است

NordVPN بسیار گرانتر از بسیاری از VPN های پرداخت شده است. با این حال ، هنگامی که شما به برنامه های موجود آنها توجه کنید ، متوجه می شوید که وقتی به مدت طولانی تری نگاه می کنید میزان پس انداز را شروع می کنید. در حقیقت ، هزینه ماهانه به حدی کاهش می یابد که در پایان به یکی از ارزانترین برنامه های VPN که می توانید اگر در برنامه 3 ساله آنها نگاه کنید ، تبدیل می شوند..

 • ماه به ماه - هر ماه 11.95 دلار.
 • سالانه - 83 دلار در هر سال ، یا 6.99 دلار در هر ماه.
 • برنامه 2 ساله - 75/95 دلار به مدت دو سال. این مبلغ به 3.99 دلار در هر ماه تقسیم می شود.
 • برنامه 3 ساله - پرداخت پیش فرض 107.55 دلار یا هر ماه حدود 2.99 دلار است.

نکته عالی این است که تمام برنامه های NordVPN با یک آزمایش آزمایشی 7 روزه همراه هستند. همچنین دارای 30 روز ضمانت برگشت پول است. اگر در طول سی روز اول آنچه را می بینید دوست ندارید ، می توانید آن را تعطیل کنید و تمام پول خود را پس بگیرید

برای حفظ حریم خصوصی شما می توانید به NordVPN اعتماد کنید. این ممکن است خیلی مهم باشد که در مورد فیلم هایی که در Netflix ایالات متحده پخش می کنید ، معامله ای نداشته باشند. با این حال ، ممکن است هنگام صحبت درباره سایر فعالیت های آنلاین ، معامله بزرگتر باشد.

خط مشی ورود به سیستم nordvpn

NordVPN توسط مؤسسات حسابداری ممیزی شده است و این بنگاهها این واقعیت را تأیید می کنند که وقتی می گویند لاگ ها را نگه نمی دارند ، سیاههها را نگه نمی دارند..

# 2 Surfshark - ارزانترین راه حل جریان Netflix

NordVPN به دلیل تعداد بسیار زیاد سرورهای آنها در عرصه جریان Netflix به خوبی شناخته شده است. داشتن بسیاری از سرورها باعث می شود Netflix مسدود کردن هرکدام از آنها را دشوار کند.

NordVPN در مقایسه با انتخاب دونده ما در این لیست ، مقادیر زیادی از تغییرات را به همراه دارد. Surfshark مشکلی برای دسترسی به Netflix ندارد و تقریباً نیمی از قیمت NordVPN است. با افزایش هر بار دیگر نتفلیکس ، احساس خوب است که از یک VPN استفاده کنید که تقریباً به اندازه اشتراک خود Netflix هزینه ای ندارد..

طرفداران

 • ارزان
 • Netflix را از هر کشور مسدود می کند
 • بالاتر از رمزگذاری استاندارد صنعت
 • خط مشی ورود به سیستم صفر
 • آسان برای استفاده

منفی

 • سرورهای کمتری نسبت به گزینه های دیگر

هنگام انتخاب شرکتی جدیدتر برای انجام خدمات به همان اندازه که برای رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی هنگام استفاده از Netflix مهم است ، به نظر می رسد شک و تردید باشید. رفتن برای کودک جدید روی بلوک می تواند یک حرکت خطرناک به نظر برسد. وقتی صحبت از Surfshark می شود ، در واقع بسیار امن است.

Surfshark یک انتخاب خارق العاده برای افرادی است که به دنبال بدست آوردن محدودیت های جغرافیایی هستند بدون اینکه اساساً مبلغ دیگری برای اشتراک Netflix پرداخت کنند. این عادلانه است که سایر VPN ها حق بیمه را برای خدماتشان دریافت کنند زیرا سالها تونل رمزنگاری با کیفیت را ارائه داده اند. همچنین عادلانه است که Surfshark وارد شد و همان کیفیت خدمات را برای کسری از قیمت ارائه داد.

ما به شدت توصیه می کنیم برای قیمت گذاری های مقدماتی فعلی آنها ، به وب سایت های Surfshark نگاهی بیندازید. اگر هنوز نسبت به این VPN تردید دارید ، برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل Surfshark را بررسی کنید.

# 3 ExpressVPN - تعادل عالی سرعت و امنیت

اگر بنا به دلایلی NordVPN گزینه مناسبی برای شما نیست ، توصیه بعدی ما در این لیست ExpressVPN است. این یک سرویس VPN جزایر ویرجین انگلیس است. این مجموعه چندین ویژگی شگفت انگیز را ارائه می دهد و از قدرت فوق العاده ای برخوردار است.

ExpressVPN مشابه با دسترسی NordVPN ، شبکه گسترده ای نیز دارد که در حال حاضر 3000 سرور در 160 شهر در 90 کشور پخش شده است. برای علاقه مندان به تماشای نتفلیکس در ایالات متحده ، خوشحال خواهید شد که می دانید ایالات متحده بهترین پوشش را برای این VPN دارد.

طرفداران

 • سرعت سریع
 • رمزگذاری قوی
 • در اکثر سیستم عاملها کار می کند
 • پشتیبانی از پدیده
 • با Netflix ایالات متحده همکاری می کند

منفی

 • فقط می توانید سه دستگاه را به طور همزمان وصل کنید
 • کمی گران تر حتی در طولانی ترین برنامه بلند مدت آنها
 • ارتباط ناخوشایند با Netflix استرالیا

یکی از مشکلات جانبی ExpressVPN این واقعیت است که شما فقط می توانید سه دستگاه را با یک حساب متصل کنید. با این حال ، حتی این یک روند نزولی نیست. در مورد آن فکر کنید ، چه تعداد دستگاه لازم است که به طور همزمان به یک VPN وصل شود؟ معمولاً فقط یک. و اگر شما نیاز به اتصال کل خانه خود دارید ، ExpressVPN پشتیبانی روتر VPN را ارائه می دهد. (بیشتر بخوانید: بهترین روتر VPN)

نزولی دیگر قیمت است. ExpressVPN یکی از گرانترین VPN هایی است که می خواهید پیدا کنید. اگر خدمات آنها را به صورت ماهانه و ماهانه خریداری کنید ، هر ماه 12.95 دلار هزینه خواهید کرد. اگر از خدمات شش ماهه آنها استفاده کنید ، مبلغ پیش فرض 59.95 دلار را پرداخت می کنید که میانگین آن در ماه 9.99 دلار است. اگر به دنبال برنامه 15 ماهه خود باشید ، مبلغ پیش فرض 99.95 دلار را پرداخت می کنید. این مبلغ به 6.67 دلار در هر ماه تقسیم می شود.

دو مورد دیگر که ما درباره ExpressVPN دوست داریم ، موارد آنهاست خدمات مشتری و آنها با ضمانت برگشت 30 روزه پول. ExpressVPN آنقدر در مورد محصولات خود اطمینان دارد که حتی پس از پرداخت محصول ، شما 30 روز فرصت دارید تا پول خود را پس بگیرید بدون سؤال.

خدمات مشتری با ExpressVPN از بهترین مواردی است که ما دیده ایم. ما با پشتیبانی فنی آنها مکالمه های زیادی داشته ایم و همیشه آنها را دانش ، مفید و بسیار در دسترس می دانیم.

گزینه های خدمات مشتری ExpressVPN

فقط برای افزودن یک پر بیشتر به کلاه ExpressVPN ، سیاست حفظ حریم خصوصی آنها فراتر از توهین است. بارها و بارها ، دولتها سعی در دسترسی به اطلاعات مربوط به مشتری خود دارند. با این حال ، از آنجا که ExpressVPN به قول خود صادق است, هیچ مشکلی در مشتری خود نگه نمی دارد.

سیاست حفظ حریم خصوصی vpn را بیان کنید

بنابراین ، هنگامی که دولت ها یا نهادهای دیگر سعی می کنند از این گزارش ها استفاده کنند ، ExpressVPN می تواند صادقانه بگوید که وجود ندارد.

# 4 VyprVPN - عملکرد شگفت انگیز + سرعت و امنیت

VyprVPN یک است VPN مستقر در سوئیس که بر حفظ حریم خصوصی تمرکز دارد. آنها بیش از 700 سرور و بیش از 70 مکان سرور ارائه می دهند. نکته اصلی این VPN این است که آنها همه سرورهای خود را دارند و مدیریت می کنند. آنها از شخص ثالث استفاده نمی کنند.

سرویس آنها در تعدادی سیستم عامل از جمله اپل تی وی و اندروید تی وی کار می کند. حسابرسی مستقل نشان داده است که VyprVPN سیاههها را حفظ نمی کند.

VyprVPN دارای برنامه های قیمت گذاری نسبتاً ساده است. این برنامه ها به شما امکان می دهد سالانه پرداخت کنید یا ماهانه ماه پرداخت کنید.

طرفداران

 • پروتکل آفتابپرست
 • هیچ سیاستی برای ورود به سیستم اثبات نشده است
 • پشتیبانی چت زنده
 • با Netflix مستقر در ایالات متحده همکاری می کند
 • آزمایش رایگان 3 روزه

منفی

 • بدون ضمانت برگشت پول
 • مشکلات اتصال در چین
 • مشکلات مربوط به مشتری Windows خود

انتخاب برنامه اولیه ماهانه 9/95 دلار در ماه خواهد بود. این اجازه می دهد تا سه دستگاه به طور همزمان به سرویس متصل شوند. اگر کل سال را بپردازید ، یک سرویس مشابه 60 دلار در سال یا پنج دلار در ماه دریافت می کنید.

اگر برنامه حق بیمه خود را انتخاب می کنید ، می توانید ماهانه 12.95 دلار پرداخت کنید و یا برای یک سال 80 دلار در سال مشترک شوید ، که در ماه به 6.67 دلار می رسد. با برنامه حق بیمه ، شما می توانید پنج دستگاه را به هم متصل کرده و از آنها استفاده کنید پروتکل اختصاصی آفتاب پرست به منظور دستیابی به سرویس هایی که برای مسدود کردن VPN ها در هنگام پخش ایجاد شده اند ، طراحی شده است.

چرا باید از VPN استفاده کنید?

هنگامی که از VPN برای دسترسی به جغرافیایی مسدود کننده Netflix استفاده می کنید ، این مزیت را دارد که بتوانید از طریق اتصال ایمن دستگاه خود را به سرور یا دستگاه دیگری متصل کنید..

می توانید با دانستن اینکه هرگونه اطلاعات منتقل شده به صورت رمزگذاری شده رمزنگاری می شود و نمی توانید رهگیری کنید ، همچنان به مرور و جریان خود ادامه دهید. سه VPN که ما مورد بررسی قرار داده ایم ، دارای سرعت ستاره ای ، خدمات ستاره ای هستند و کاملاً متعهد هستند که به شما در حفظ حریم خصوصی خود کمک کنند. از همه بهتر ، آنها آزمایش شده اند و نشان داده شده اند که با Netflix US کار می کنند.

VPN تنها گزینه من است?

برای پول ما ، گرفتن VPN بهترین گزینه برای بدست آوردن محاصره جغرافیایی Netflix است. با این حال ، این تنها گزینه شما نیست. پراکسی های هوشمند DNS به منظور بازگرداندن ترافیک آگاه از موقعیت جغرافیایی طراحی شده اند. این بدان معنی است که وقتی ترافیک شما در خارج از ایالات متحده مسدود شود ، به ایالات متحده هدایت می شوید. ترافیکی که با پروکسی Smart DNS انجام می شود رمزگذاری نمی شود. این می تواند برخی از مشکلات هنگام صحبت کردن در مورد جریان داشته باشد.

 • از آنجا که تنها بخش کوچکی از ترافیک شما مجدداً مورد استفاده قرار می گیرد ، سرعت پهنای باند حفظ می شود.
 • راه اندازی بسیار ساده است ، حتی اگر با رایانه ها خوب نیستید.

این سرویس با جایگزین کردن آدرس DNS که توسط ISP خود به شما اختصاص داده شده است با آدرس جدیدی که هیچ اطلاعاتی درباره مکان واقعی جغرافیایی شما ندارد.

چگونه هوشمند DNS کار می کنددرخواست اتصال شما به وب سایتی که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید رهگیری می شود. اطلاعاتی که ممکن است مکان جغرافیایی شما را نشت دهد ، با داده های جدید جایگزین می شود که به مکانی که می خواهید به محتوای جغرافیایی مسدود شده دسترسی پیدا کنید ، اشاره می کند. به خاطر بحث ما ، تمام اطلاعاتی که شما را به عنوان استرالیا یا هر کشور دیگر معرفی می کنید ، جایگزین اطلاعاتی می شوید که به نظر می رسد شما در ایالات متحده هستید.

به همان اندازه که ممکن است به نظر برسد, همیشه کار نمی کند. مطمئناً ممکن است به شما دسترسی پیدا کنید ، اما تنها پس از چند بار تلاش برای تغییر مکان ، هر بار که سعی می کنید تماشا کنید.

افکار نهایی

Netflix محتوای شگفت انگیز زیادی دارد. به دلیل محدودیت مجوز ، Netflix آمریکایی در استرالیا در دسترس نیست. اگر از این محدودیت ها ناامید شوید ، گزینه هایی وجود دارد. DNS هوشمند ممکن است کار کند. با این حال ، برای پول ما ، بهترین شرط شما استفاده از VPN است. یک VPN قصد دارد آدرس IP شما را مخفی کند و همزمان اطلاعاتی را که ارسال و دریافت می کنید رمزگذاری کنید.

از چهار VPN ما بررسی کرده ایم, NordVPN بهترین است در دسترسی به Netflix. با این حال ، دو نفر دیگر نیز کار خوبی را انجام می دهند. دوست داریم بیشتر از شما بشنویم. برای دریافت جریان Netflix US در استرالیا چه اقداماتی انجام داده اید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید. همچنین ، برای پاسخ به برخی از سوالات متداول در مورد جریان Netflix US در استرالیا ، بخش سؤالات متداول را بررسی کنید. ممنون از خواندن.

سؤالات متداول

س: VPN قانونی در استرالیا است?

آ: آره. VPN در استرالیا قانونی است. هنگامی که از VPN برای دور زدن مواد جغرافیایی مسدود شده مانند Netflix US استفاده می کنید ، ممکن است این کار را بر اساس خواسته های دارندگان حق انجام دهید. با این حال ، دور زدن محدودیت های جغرافیایی به همان معنی نیست که از بهترین سیستم امنیتی منزل در محله استفاده کرده و به یک خانه شکسته شوید. مانند اکثر فن آوری های آنلاین ، قانون استرالیا درباره آنچه مجاز و مجاز نیست کمی مبهم است. در حال حاضر ، هیچ قانونی وجود ندارد که شما را از استفاده از VPN در استرالیا باز دارد. دور زدن محدودیت های جغرافیایی نیز غیرقانونی نیست.

س: چه VPN رایگان با Netflix کار می کند?

آ: هیچ یک. VPN های رایگان ارزش آن را ندارند. خدمات آنها آهسته است ، بنابراین حتی اگر آنها بتوانند محدودیت های جغرافیایی Netflix را پیدا کنند ، شما قادر به پخش فیلم نیستید. خدمات VPN رایگان شما را به عنوان کالا می بیند. آنها اطلاعات شخصی شما را سرقت می کنند و غالباً از این اطلاعات برای کسب درآمد برای خود استفاده می کنند.

س: آیا می توانم Net VPN را در استرالیا تماشا کنم بدون VPN?

آ: یک DNS هوشمند ممکن است تماشای Netflix ایالات متحده در استرالیا را بدون استفاده از VPN برای شما ممکن کند. با این گفته ، امن ترین و مطمئن ترین راه آتش سوزی استفاده از VPN است ، مانند NordVPN ، ExpressVPN یا VyprVPN.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me