Nord VPN در مقابل PIA – برنده = Nord

دریافت بهترین خدمات VPN هرگز به طور اتفاقی اتفاق نمی افتد. به طور معمول ، این نتیجه حاصل از تحقیقات جامع است که مواردی مانند کشوری را که در آن مستقر است ، سرعت VPN و شبکه سرورها را مقایسه می کند..

شاید از همه مهمتر, مشتریان باید بدانند که آیا داده های آنها بی خطر است یا خیر با آن VPN آیا ارائه دهنده ممکن است اطلاعاتی را که جمع می کند به اشتراک بگذارد یا آیا واقعاً به خط مشی سخت "عدم ورود" پایبند است که وعده ناشناس بودن کامل را به کاربر می دهد?

برای مصرف کننده متوسط ​​آسان نیست که زمان زیادی را در مقایسه با ارائه دهندگان مختلف VPN صرف کند. به همین دلیل است که مقایسه های مشابه با اینها بسیار مهم هستند. ما دو شرکت ارائه دهنده VPN نسبتاً شناخته شده را در یک رقابت سر به سر قرار می دهیم که در آن فقط یک نفر می تواند پیروز ظاهر شود.

بیایید دقیق تر نگاه کنیم NordVPN در مقابل. دسترسی به اینترنت خصوصی, یا PIA.


مقدمه ای برای NordVPN

مستقر در پاناما ، این یکی از VPN است که واقعاً به خط مشی "بدون گزارش" می چسبد. این امر باعث محبوبیت فوق العاده ای می شود و آزمایش های سرعت نتایج چشمگیر را نشان می دهند. ویژگی های ارزشمند اضافی شامل نرم افزار مسدود کردن آگهی ، پشتیبانی 24/7 زنده از طریق چت ، سرورهایی که اجازه استفاده از TOR-over-VPN و تنظیمات برای VPN مضاعف را دارند. تضمین بازپرداخت 30 روزه پول بیشتر آنها ستودنی است.

آرم nordvpn

مقدمه ای برای PIA

افرادی که به دنبال یک VPN اولیه و ارزان هستند ، ممکن است از دسترسی به اینترنت خصوصی راضی باشند. این کشور در ایالات متحده مستقر است ، که بسیاری از مردم از آن زمان به عنوان یک نقطه ضعف این کشور را تشخیص می دهند بخشی از شبکه پنج چشم. سیاست بازپرداخت PIA نسبت به Nord ، سخاوتمندانه تری دارد ، و فقط تا هفت روز ادامه دارد. علاوه بر این ، به نظر می رسد پشتیبانی مشتری PIA در ماههای اخیر رو به وخامت گذاشته است.

آرم privateinternetaccess

مقایسه قوه قضاییه

NordVPN بدون شک مزیت در اینجا دارد. مستقر در پاناما ، کشوری است که بخشی نیست از پنج چشم ، نه چشم یا 14 شبکه چشم. آن را با PIA مقایسه کنید ، مستقر در ایالات متحده آمریکا بخشی از تمام این شبکه های جاسوسی است. این بدان معناست که اطلاعات اطلاعاتی ناشی از جاسوسی برای شهروندان است ممکن است با مقامات به اشتراک گذاشته شود.

در اصل ، این شبکه ها این امکان را فراهم می کنند سازمان های جاسوسی یک کشور عضو برای بررسی فعالیت های آنلاین شهروندان در کشورهای عضو دیگر. آنها می توانند به لطف توافقات بین اعضا ، این کار را بصورت قانونی انجام دهند. در حالی که قانون ایالات متحده آمریکا جاسوسان آمریکایی را از انجام فعالیت در خاک وطن خود بدون دلیل احتمالی ، ضمانت نامه و سایر سواحل قانونی محدود می کند ، یک جاسوس از استرالیا محدودیت های یکسانی ندارد.

اگر اتفاق می افتد استرالیا اطلاعات مفیدی را درباره فعالیت های آنلاین شهروندان آمریکایی به دست می آورد ، آنها آن را با مقامات آمریکایی که ممکن است پس از آن اقدام کنند ، به اشتراک می گذارند. البته ، برعکس نیز صادق است. وقتی جاسوسان آمریکایی اطلاعات مربوط به شهروندان استرالیا را کشف می کنند که ممکن است مورد علاقه باشند ، با مقامات استرالیا به اشتراک گذاشته می شود.

بر این اساس ، یک VPN مستقر در ایالات متحده ممکن است نتواند مشتریان خود را از تجاوز دولت محافظت کند. چنین VPN نیز هست تابع قوانین آمریکا است در مورد نگهداری داده ها و همچنین به اشتراک گذاری آن داده ها با مقامات.

در عوض ، پاناما چنین قوانینی برای نگهداری داده ندارد. آنها همچنین طرف قراردادهای جاسوسی بین المللی نیستند که آنها را وادار کند تا داده های خود را با سایر کشورها به اشتراک بگذارند. این باعث می شود پاناما یک گزینه عالی برای میزبانی VPN باشد.

کدام VPN سریعتر است?

مهم نیست که چگونه وقت خود را بصورت آنلاین می گذرانید, سرعت VPN بسیار مهم است. سرعت های آهسته با عملکرد مرورگر تداخل دارند و شما را با سرعت بارگذاری صفحه متوقف می کند. به نتایج تست VPN در زیر توجه کنید تا سریعتر بگویید کدام سرویس سریعتر است.

رتبه مقایسه ارائه دهنده vpn

NordVPN یک شبکه قوی را ارائه می دهد که زیاد در نوسان نیست. این کمک می کند تا Nord به طور خودکار کاربران را به حداقل سرور احتمالی کشور مورد نظر کاربر متصل کند. یک سرور کمتر شلوغ همیشه به مرور سریعتر ترجمه می شود.

با این وجود ، سرعت NordVPN چشمگیر نبود. بارگیری ها هنگام استفاده از سرور در توکیو فقط 1.05 Mbps اندازه گیری شده است. بهترین نتیجه در آمستردام با میزان بارگیری 16.36 مگابیت در ثانیه بدست آمد.

نتایج تست سرعت PIA بهتر بود. میزان بارگیری در توکیو 13.74 مگابیت در ثانیه و در هلند 20/38 مگابیت بر ثانیه بود که سریعترین سرعت برای PIA بود. اتصال اولیه جایی است که به نظر می رسد PIA بیشتر سرعت خود را از دست می دهد ، اگرچه قوام آن در سطح صفحه خوب بود.

این بدان معنی است که PIA لبه سرعت دارد, اما دسترسی آن به سیستم عاملهای جریان در بهترین حالت غیرقابل پیش بینی است. بر این اساس ، کاربران هنوز هم ممکن است این را ترجیح دهند قابل اعتمادتر NordVPN هنگام پخش.

کدام VPN دارای شبکه گسترده تر است?

هنگام اطمینان از عملکرد عالی ، اندازه و توزیع شبکه از اهمیت بالایی برخوردار است. هرچه سرورهای بیشتری برای VPN ارائه دهند ، احتمالاً هرکدام از این سرورها شلوغ تر خواهند بود. علاوه بر این ، مطلوب است که توزیع جغرافیایی خوبی از سرورها داشته باشیم تا مهم باشد که مشتریان در کجای دنیا قرار ندارند ، آنها باشند می تواند سروری را پیدا کند که تقریباً نزدیک باشد. این عملکرد سریعتر را تضمین می کند ، اما همچنین بدان معنی است که کاربران وقتی می خواهند موقعیت مکانی خود را فریب دهند گزینه های بسیار بیشتری دارند.

سرورهای nordvpn europe

NordVPN در این بخش برنده دست خوش دست است با بیش از 5000 سرور واقع در 61 کشور مختلف PIA تقریباً به خود می بالد 3،100 سرور در 33 کشور جهان قرار دارد.

مقایسه امنیت

امنیت دلیل اصلی استفاده مردم از VPN است. به دلیل نگرانی های امنیتی و تعداد عناوین مربوط به خطرات امنیت سایبری ، سایت های خبری تقریباً بیشتر به افراد VPN علاقه مند می شوند هر روز.

در این گروه ، ضرب و شتم NordVPN غیرممکن است. آنها خط مشی معتبری در برابر ورود به سیستم دارند و رمزگذاری آنها از همه مهمتر است زیرا پروتکل OpenVPN و رمزگذاری AES 256 بیتی را دریافت خواهید کرد. علاوه بر این ، Nord دو برابر VPN را فعال کرده و شامل آن می شود CyberSec, که به کاربران کمک می کند تا از botnets جلوگیری کنند. آزمایشات بیشتر نشان داد که NordVPN هیچ نشتی نداشته است.

nordvpn در فضای مجازی

VPN مضاعف با PIA وجود ندارد ، و اتصال پیش فرض از رمزگذاری 128 بیتی AES استفاده می کند. هنوز هم می توانید رمزگذاری AES 256 بیتی را انتخاب کنید ، همچنین ممکن است انتخاب کنید ماس, که به اندازه CyberSec نورد خوب نیست ، اما حداقل برخی از محافظت می کند.

تنظیم دسترسی به اینترنت خصوصی

رقابت در این گروه نزدیک است ، اما نورد جلوتر می رود.

سازگاری

وقتی واقعاً از VPN استفاده می کنید ، می خواهید از همه دستگاههای خود به صورت ایمن به اینترنت دسترسی پیدا کنید. اجرای VPN روی یک دستگاه می تواند یک دردسر در بسیاری از حالات باشد. اگر صرفه جویی در وقت با نصب آسان قابلیت های VPN برای شما مهم است ، NordVPN انتخاب شما خواهد بود.

PIA همه سیستم عاملهای اصلی را ارائه می دهد: Windows، MacOS، iOS، Android، Linux و امکان استفاده از VPN در روترها. مشکل این است - خارج از سیستم عامل های اصلی موجود است استفاده از VPN در دستگاه های دیگر گیج کننده است.

NordVPN هر سیستم عامل اصلی که PIA انجام می دهد را ارائه می دهد. همچنین دارای آموزش های مفید برای استفاده از VPN در جعبه های تلویزیون اندرویدی ، دسته ای از مارک های مختلف روتر و دستگاه های تصادفی در بالای آن است.

دسترسی به اینترنت خصوصی NordVPN را در تعداد دستگاههایی که می توانید به یکباره متصل شوید ، ضرب و شتم می کند. PIA امکان استفاده از 10 اتصال همزمان را به شما ارائه می دهد در حالی که NordVPN فقط 6 اجازه می دهد.

اگر واقعاً به آن 4 اتصال اضافی احتیاج دارید ، PIA می تواند سوزن را برای شما در اینجا جابجا کند ، اما در غیر این صورت ، NordVPN هنگام سازگاری به بالا می آید..

انتخاب یک VPN

در این مقایسه NordVPN در مقابل PIA, نورد برنده واضح است. با این وجود ، PIA خدمات موثقی را ارائه می دهد و استفاده از آن در سناریوهای خاص را معقول می کند.

هر دو تضمین برگشت پول را ارائه می دهند ، بنابراین معقول است که می توانید هر دو گزینه را به صورت رایگان آزمایش کنید تا سرعت مکان را امتحان کنید ، مگر اینکه قبلاً در یک یا دیگری فروخته شده باشید. اگر NordVPN سرعت PIA را حفظ می کند ، پیشنهاد می کنیم از NordVPN استفاده کنید تا از امنیت عالی ، صلاحیت و ویژگی های برتر آنها استفاده کنید..

آرم nordvpnآرم privateinternetaccess

موقعیت مکانی شما ممکن است یکی از این موارد را انتخاب خوبی کند. اگر در توکیو هستید سرعت در NordVPN فقط اعتماد به نفس خود را به این سرویس القا نکنید و PIA را به گزینه ای بسیار بهتر تبدیل کنید. تنها زمانی که واقعاً NordVPN توسط PIA مورد ضرب و شتم قرار می گیرد ، در سرعت مکان خاص است جایی که شما در جهان هستید تأثیر زیادی بر انتخاب شما می گذارد.

سؤالات متداول

س: آیا NordVPN خصوصی است?

آ: بله ، با این حال ، NordVPN فقط اجازه تورنت و P2P را در تعداد مشخصی از خدمات خود می دهد. دیدن این که معمولاً مردم چقدر دوست دارند خصوصی نگه داشته شوند ، ممکن است عذاب آور باشد ، این ممکن است برای برخی از افراد مشکل ایجاد کند.

س: آیا NordVPN سوئیچ kill دارد?

آ: بله ، یکی از بهترین ویژگی های آنها سوئیچ kill اتوماتیک آنها است. اگر داده های شما برای یک ثانیه در معرض دید قرار بگیرند ، آنها به طور خودکار برنامه مورد استفاده شما را متوقف می کنند یا ارتباطی را از دستگاهی که استفاده می کنید جدا می کند.

س: آیا PIA VPN خوب است?

آ: بله ، به عنوان یکی از محبوب ترین خدمات موجود در بازار امروز خدمات سطح بالایی را ارائه می دهد.

س: امن ترین سرویس VPN چیست؟?

آ: NordVPN کیک را در این دسته می گیرد. گرچه همیشه سریعترین سرعت نیست ، NordVPN بهترین امنیت را ارائه می دهد.

سؤال: آیا VPN های رایگان ایمن هستند?

آ: در بیشتر قسمت ها، نه. برخی از خدمات پولی که نسخه رایگان نرم افزار خود را دارند ، نسبتاً بی خطر هستند. گزینه های بودجه بهتری وجود دارد که بهتر است از آنها استفاده کنید. بهترین راهنمای VPN رایگان ما را بررسی کنید.

بررسی خود را اضافه کنید:

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به طور مستقل در مورد محصولات تحقیق کنیم تا به خوانندگان بهتر کمک کنیم تا تصمیم بگیرند. با این گفته ، ما همچنین می خواهیم نظرات شما را بشنویم. ما بررسی های فردی را می آموزیم که آموزنده و غیر تبلیغی باشد. لطفا فرم زیر را پر کنید و نظر شما را منتشر خواهیم کرد. بررسی های تبلیغاتی توسط خود شرکت ها منتشر نخواهد شد. با تشکر!

--- لطفا سرعت را انتخاب کنید ---
میانگین
آهسته. تدریجی
سریع
?>

--- لطفا قابلیت استفاده را انتخاب کنید ---
آسان برای استفاده
کمی پیچیده است
بسیار پیچیده است
?>

با کلیک بر روی دکمه زیر ، تصدیق می کنم که شرایط استفاده را خوانده ام و می پذیرم.

بازبینی من را اضافه کنید

0
4415

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me