گرفتن یک کوپن NordVPN

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات VPN وجود دارند و از طریق اینترنت می توانند پرواز کنند ، گاهی اوقات تصمیم گرفتن با این موضوع دشوار است. اغلب ، قیمت آن پایین می آید. خبر خوب این است که یکی از بهترین ها ، NordVPN ، صرفه جویی در تخفیف بسته های عمیق را ارائه می دهد که می توانید مستقیماً از طریق وب سایت ما به آنها دسترسی پیدا کنید. برحذر بودن! شما همچنین خواهید دید مقدار زیادی کوپن جعلی و گزینه های طعمه کلیک در آنجا وجود دارد برای وسوسه کردن شما.

برای یادگیری چگونگی جلوگیری از پیشنهادهای جعلی و نحوه استفاده از پیوندهای ما در ادامه بخوانید معامله ای مشروع در مورد NordVPN دریافت کنید.

آیا کوپن NordVPN شما جعلی است?

یک جستجوی سریع گوگل نشان می دهد که چقدر آسان می توانید با کلیک روی پیوندهای وابسته به کد تخفیف NordVPN فریب خورده ، فریب خورده باشید. برخی از این پیشنهادات معاملات باورنکردنی تا 100 درصد تخفیف. با استفاده از این پیوندهای گمراه کننده ، هیچ برخوردی بهتر از آنچه در اینجا پیدا خواهید کرد ، به دست نخواهید آورد.

بنابراین چگونه می دانید کد کوپن جعلی است یا خیر? این چیزی است که ما یافتیم:

70٪ و 90٪ OFF-Really?

دوباره 70٪ و 90٪. چرا فقط آن را به صورت رایگان ندهید?

8 ماه به صورت رایگان؟ مطمئنی?

هر کوپنی که در یک وب سایت جمع شده یا نتایج موتور جستجو پیدا می کنید صفحاتی که یک پیشنهاد غیرقابل باور بالا یا غیر واقعی یک جعلی است. با کلیک بر روی هر پیوند تخفیف دهنده 80 یا 90 درصد تخفیف ، شما را به صفحه پرداخت NordVPN و تخفیف منظم می فرستد یا شما را به صفحه فرود جعلی هدایت می کند ، جایی که آنها سعی می کنند چیز دیگری را به شما بفروشند.

با اینکه NordVPN بهترین VPN در اطراف امروز است ، جای تعجب نیست که بسیاری سعی کنند از این جلال استفاده کنند. با این حال ، شما ترجیح نمی دهید با شرکتی صادقانه و معتقدم به شفافیت کامل برخورد کنید تا اینکه با کسی که از پیشنهادات گمراه کننده برای کسب و کار شما استفاده می کند شانس داشته باشید?

چگونه می توان تخفیف مشروعیت NordVPN دریافت کرد

دریافت کوپن تخفیف NordVPN چقدر آسان است؟ این یک ضربه محکم و ناگهانی است به سادگی از NordVPN بازدید کنید, طرحی را انتخاب کنید که برای شما مفید باشد ، سپس برنامه ای را که می خواهید بدست آورید انتخاب کنید. NordVPN چنان اطمینان دارد که شما از خدمات آنها راضی خواهید بود, آنها یک جلسه آزمایشی یک هفته رایگان ارائه می دهند و با ضمانت برگشت 30 روزه پول. در واقعیت ، NordVPN کوپن های تخفیفی ارائه نمی دهد زیرا قبلاً در بسته های آنها ساخته شده است. پس اندازهایی که با برنامه های NordVPN دریافت می کنید فقط توسط شرکت های وابسته آنها بازنویسی شده است تا اینگونه به نظر برسد که پس انداز حاصل از آنهاست.

قبل از شروع کار ، لحظه ای قبل از تصمیم گیری ، به برنامه های مختلفی که ارائه می دهند نگاهی بیندازید.

(بیشتر بخوانید: بررسی NordVPN)

خدمات ماهانه NordVPN

این طرح برای کسانی است که از تعهد می ترسند. شما از کلیه ویژگی ها و کارکردهایی که شرکت ارائه می دهد با نرخ ماهانه پرداخت می توانید لذت ببرید. قیمت گذاری ماهانه 11.99 دلار است, هر 30 روز از تاریخ فعال خود صورتحساب می دهید و هر زمان که بخواهید می توانید خدمات را ترک کنید. مهمتر از همه ، شما هنوز هم می توانید با استفاده از این طرح آزمایشی رایگان و ضمانت برگشت پول از آنها استفاده کنید.

اشتراک سالانه NordVPN

هیچ کس نمی داند آینده چیست. اگر می خواهید از ثبت نام در هزینه های ماهانه بدون ثبت نام در قرارداد بلند مدت لذت ببرید ، اشتراک یک ساله انتخاب عاقلانه ای است. این طرح فقط 6.99 دلار در ماه هزینه خواهد داشت, پیش پرداخت با 83.88 دلار. این 41 درصد صرفه جویی در خدمات ماهانه است. از همه بهتر ، هنوز هم می توانید آن را رایگان امتحان کنید و یا اگر از این سرویس راضی نیستید ، پول خود را پس بگیرید.

اشتراک 2 ساله NordVPN

این طرح یک میانه خوب را برای شما فراهم می کند که به شما امکان می دهد از سهولت در تجدید ماهانه یا سالانه خودداری کنید بدون اینکه به مدت سه سال کامل انجام شود. این واجد شرایط برای آزمایش رایگان و ضمانت برگشت پول ، و فقط 3.99 دلار در ماه است. کارت یا گزینه دیگر پرداخت شما هر دو سال یکبار با مبلغ 75/95 دلار صورتحساب می شود. این صرفه جویی 66 درصد نسبت به خدمات پرداخت ماهانه شما است.

اشتراک 3 ساله NordVPN

برنامه سه ساله بهترین راه برای لذت بردن از پس انداز NordVPN در حالی است که با هزینه کم برای زندگی اشتراک خود قفل می کنید. این طرح هزینه خواهد داشت فقط 2.99 دلار در هر ماه, پیش پرداخت برای قیمت کل $ 107.55. این 75 درصد صرفه جویی در هر برنامه دیگر است.

چگونه می توانم برای NordVPN پرداخت کنم?

NordVPN چندین راه راحت برای پرداخت ارائه می دهد. تا زمانی که روز 29 پس از شروع اشتراک خود با آنها در تماس باشید ، تمام برنامه های آنها برای ضمانت برگشت پول آنها واجد شرایط هستند.

شما می توانید با پرداخت:

 • کارت اعتباری / بدهی عمده
 • بیت کوین
 • علی پی
 • GiroPay
 • Sofort Banking

آزمایشی رایگان NordVPN

اکثر شرکت ها ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند ، اما NordVPN است یکی از معدود خدمات حق بیمه VPN برای ارائه یک آزمایش رایگان است. این امکان را به شما می دهد تا قبل از انجام تعهد ، سرویس را با تمام قابلیت های آن امتحان کنید. این شرکت برای اطمینان از محاکمه رایگان شما را ملزم به استفاده از کارت اعتباری می کند. اگر از تجربه خود راضی هستید ، می توانید اشتراک خود را برای خدمات ماهانه ، اشتراک سالانه ، برنامه دو ساله تمدید کنید یا یک قرارداد سه ساله را با همان قیمت های تخفیف مندرج در بالا دریافت کنید.

خدمات مشتری NordVPN

در بین گزینه های بسیاری که از انتخاب NordVPN لذت خواهید برد ، خدمات مشتری آنها در نزدیکی بالا قرار دارد. آنها 24/7/365 از طریق چت زنده در دسترس هستند. نمایندگان مراقبت از مشتری نه تنها به شما در بهینه سازی اتصالات کمک می کنند بلکه می توانید با:

 • عیب یابی
 • صورتحساب
 • لغو اشتراک
 • انتخاب سرور
 • بازپرداخت

NordVPN و دستگاه شما

یکی از بهترین موارد در مورد NordVPN انعطاف پذیری است. شرکت دارای بیش از 5000 سرور در 60 کشور جهان واقع شده است. این امر باعث می شود سریعترین سرور برای پخش و مشاهده محتوا از هر مکانی آسان شود. آنها همچنین اتصال از طیف وسیعی از روترها و سیستم عامل ها را ارائه می دهند و آن را به بهترین VPN برای دستگاه های تلفن همراه تبدیل می کنند. حتی می توانید آن را مستقیماً روی روتر خود نصب کنید یا از TOR-Over-VPN برای تقریباً ناشناس بودن استفاده کنید.

علاوه بر این از killswitch همه مهم به معنای حفظ حریم خصوصی شما حتی اگر ناگهان اتصال اینترنت خود را از دست دهید ، محافظت می شود. خدمات پریمیوم آنها شامل اتصالات حداکثر شش دستگاه مختلف در هر حساب است.

انتخاب سرویس VPN

vpn چگونه کار می کندصرف نظر از ارائه دهنده خدمات VPN که انتخاب می کنید ، مواردی وجود دارد که باید در یک شبکه خصوصی با کیفیت بالا جستجو کنید. بیشتر افراد از VPN به یکی از دو دلیل استفاده می کنند: برای دسترسی به محتوای مسدود شده یا محافظت از دستگاه های خود در برابر هکرها و جاسوسی.

از آنجا که بیشتر خانواده ها برای اتصال به اینترنت از بیش از یک دستگاه استفاده می کنند ، یک ارائه دهنده خوب باید بیش از یک اتصال را برای هر حساب ارائه دهد. شما همچنین می خواهید جدیدترین پروتکل های رمزگذاری ، پشتیبانی از طیف وسیعی از سیستم عامل ها و سیستم عامل ها ، و محافظت از نشت DNS.

زنگ ها و سوت ها به کنار ، چندین مورد ضروری وجود دارد که در یک شبکه خصوصی کاملاً ضروری است:

 • تعداد زیاد سرورها و مکانها
 • خدمات مشتریانه پاسخگو و قیمت های عالی
 • امنیت و رمزگذاری درجه بالا؛ AES 256 بیتی و SSL استاندارد فعلی هستند. NordVPN با استفاده از کلید Diffie-Hellman 2048 بیتی یک قدم فراتر می رود
 • هیچ خط مشی ورود به سیستم سختگیرانه نیست
 • کلید کشتار
 • اتصالات قابل اطمینان با سرعت بالا

تعداد زیادی کلاهبرداری VPN و سرویس های گمراه کننده در اینترنت وجود دارد. هدف ما ارائه جدیدترین اطلاعات در مورد ایمنی آنلاین ، قوانینی است که بر حریم خصوصی شما تأثیر می گذارد و به بررسی وفادار به خوانندگان وفادار می پردازیم تا در تعیین بهترین شرکت ها برای ارائه خدمات مورد نظر خود به شما کمک کنند. مقاله ما را مطالعه کنید تا یاد بگیرید که هنگام خرید خدمات شبکه خصوصی از چه مواردی باید جلوگیری کنید.

افکار نهایی

حتی با قیمت کامل ، NordVPN امن ترین و مطمئن ترین شبکه خصوصی اطراف را به شما می دهد. صرفه جویی در لینک های ما بهترین خدمات را با برخی از کمترین قیمت های موجود در هر نقطه ارائه می دهد. مراقب تخفیف های جعلی باشید. برای دریافت آن می توانید بر روی لینک ما کلیک کنید و قیمت اشتراک خود را اکنون قفل کنید بهترین پس انداز NordVPN و خدمات برای عمر قرارداد شما.

سؤالات متداول

س: آیا NordVPN دارای کوپن های تخفیف است?

آ: آره. تنها کدهای کوپن قانونی ، کدهایی هستند که توسط خود شرکت ارائه شده است. همچنین می توانید از طریق "آن را دریافت کن" دکمه در وب سایت ما اگر کوپنی را یافتید که درصد متفاوتی از پس انداز را ارائه می دهد کوپن های رسمی نورد, این جعلی است. مهم نیست که کوپن چه می گوید ، شما هنوز هم آن را دریافت خواهید کرد نرخ تخفیف رسمی NordVPN.

س: آیا NordVPN ارزان ترین VPN است?

آ: گرچه NordVPN ارزانترین خدمات ماهانه را ارائه نمی دهد ، اما پایین ترین نرخ را در برنامه های قرارداد دارد. NordVPN ، به هر راهی که می روید ، به شما می دهد بهترین نسبت قیمت به خدمات از هر ارائه دهنده دیگر. شما خواهید بود از امنیت سطح بالا لذت ببرید بوت شدن.

س: آیا برنامه ماهانه NordVPN ارزش آن را دارد؟?

آ: برنامه پرداخت ماهانه آنها هرچیزی در وسط ، قیمت مناسب است. شما هنوز هم ویژگی ها و عملکردهای مشابه خود را بدون اینکه خود را به یک تعهد طولانی مدت ببندید ، دریافت خواهید کرد. همچنین اگر 50 دلار یا 100 دلار برای پرداخت هزینه اشتراک ندارید گزینه خوبی است. شرکت ارائه می دهد محاکمه رایگان به مدت هفت روز, که زمان زیادی برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا خدمات آنها را دوست دارید یا نه ، است. NordVPN یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات VPN در اطراف است ، و شما نمی دانید که در آینده قیمت ها به چه صورت خواهد بود. آنها همچنین ارائه می دهند با ضمانت برگشت 30 روزه پول. چرا امروز در عضویت حق بیمه خود ثبت نام نکردید و نرخ عالی را برای سه سال آینده تضمین می کنید?

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me