بررسی ایمن رمز عبور – یکی از بهترین ابزارهای مدیریت رمز عبور منبع باز

بررسی ایمن رمز عبور - یکی از بهترین ابزارهای مدیریت رمز عبور منبع باز

من در فناوری کار می کنم اما برای مدت طولانی در برابر ابزارهای مدیریت رمز عبور مقاومت کردم. تا همین اواخر واقعاً به نظر می رسید که رمزهای مهم من در Post-It در کیف پول من ذخیره شود ، یک اقدام اضافی غیر ضروری است. قبل از اینکه خیلی عمیق بزنید ، بدانید که آنها واقعاً در ذهن من ذخیره شده اند ، زیرا من حافظه خوبی دارم (یا من فکر کردم), و اگر کیف پول راگبی گرفتم ، کیف پول فقط پشتیبان بود.


سپس روزی آمد که یکی از وب سایت های وردپرس که من به تازگی از طریق اینترنت گرفته بودم هک شدم. یکی از دوستان کار خاطرنشان کرد: باید توصیه های خودم را انجام دهم و کلمات عبور خود را به استاندارد توصیه شده معمول سخت گیرم: حداقل هشت کاراکتر متشکل از حروف بزرگ و کوچک ، اعداد ، کاراکترهای خاص ، بلاه بلا.

با ناراحتی ، فهمیدم که کلمات عبور من علیه آنها لرزاند حملات وحشیانه. برای بهبود آنها به چیزی بهتر از توان مغز من نیاز دارد.

دوست من گفت: "یک مدیر رمز عبور را بدست آور." من آنقدر هک شدم که هک کردم و تصمیم گرفتم که چند تحقیق انجام ندهم.

آنچه پیدا کردم حدود یک میلیارد و یک گزینه وجود دارد ، اما بسیاری از آنها فاقد ویژگی های لازم هستند یا برای دسترسی کامل به ویژگی هایی که واقعاً به آنها احتیاج دارید شما را مجبور به عضویت می کنند ، و بعد پرداخت هزینه های خود را تمام می کنید شما نمی خواهید یا هرگز استفاده نخواهد کرد.

بطور خلاصه. من بر روی رمز عبور ایمن تنظیم کردم و به همین دلیل است.

نمای کلی رمز عبور ایمن

در حالی که رابط کاربری رمز عبور ایمن آسان است, به شما اجازه ندهید که فکر کنید این یک شوخی برنامه است ، زیرا اینگونه نیست. انجمن فعال سازنده و توسعه دهنده در صورت اشتباه پیش می رود در آنجا کمک کند. از همین حالا ، حتی برنامه های غیر رسمی برای اندروید و iOS نیز وجود دارد که به نظر من بسیار جالب است.

جوانب مثبت - آنچه دوست خواهید داشت
  • بصری و آسان برای استفاده
  • پشتیبانی شده توسط یک جامعه متناسب با منبع آزاد
  • کاملا رایگان
  • می تواند چند طاق را اداره کند
  • رمزگذاری داده های محلی
منفی - چه چیزی قابل بهبود است
  • فقط تعداد انگشت شماری از گزینه های واردات
  • فقط برای ذخیره رمزهای عبور محدود است

آیا رمز عبور ایمن است?

آره. این برنامه با ویژگی های زیادی طراحی شده است که باعث شفافیت و امنیت آن می شود.

قفل امنیتی

این منبع آزاد است. این بدان معنی است که شما مجبور نیستید کلمه طراح را به عنوان انجیل در نظر بگیرید که برنامه بی خطر است. شما می توانید به راحتی کد منبع را بارگیری کنید ، آن را برای خود مرور کنید و یا شخصی را که تخصص بیشتری در منطقه داشته باشد آن را بررسی کند. اگر اطلاعات فنی در اختیار دارید ، می توانید به جای فایل های رمز عبور ایمن ، برنامه را با استفاده از فایل های منبع بارگیری شده کنار هم قرار دهید.

همچنین ، رمز عبور ایمن هیچ مکانیزم بازیابی ندارد و همچنین یک پشتیبان وجود ندارد - که خوب است. این بدان معنی است که مگر اینکه شخصی کلید اصلی را داشته باشد ، دسترسی به رمزهای عبور شما غیرممکن است. این شامل توسعه دهندگان و کاربران می شود.

بررسی یکپارچگی پرونده بدان معنی است که یک مهاجم بدون اطلاع از کلمه عبور اصلی نمی تواند پرونده های محافظت شده خود را تغییر دهد. تهیه نسخه پشتیبان از پایگاه داده های قبلی بطور خودکار ساخته می شود. کاربران دارند کنترل کامل بر تعداد نسخه های پشتیبان و همچنین مکان نگهداری آنها.

نحوه استفاده از رمز ایمن

رمز عبور ایمن به شما امکان می دهد تمام رمزهای عبور خود را در یک پایگاه داده رمز عبور واحد ذخیره کنید, یا اگر دوست دارید می توانید پایگاه های مختلفی را برای اهداف مختلف ایجاد کنید. من می توانم ببینم که داشتن بانک اطلاعاتی برای کار و دیگری برای استفاده شخصی در چه مواردی ممکن است مفید باشد.

پایگاه داده می تواند تا زمانی که هر سیستم از همان نسخه Safe Safe استفاده می کند ، بین سیستم ها جابجا شود. بیایید سریع راه اندازی این نرم افزار را امتحان کنیم.

هنگام استفاده از رمز عبور ایمن برای اولین بار ، می توانید دکمه جدید پایگاه داده را انتخاب کنید.

رمز ورود ایمن جدید

بعد ، از شما خواسته می شود مکانی را که می خواهید پایگاه داده جدید خود را ذخیره کنید ، انتخاب کنید به همان خوبی نام شما می خواهید به بانک اطلاعات اختصاص دهید.

محل pbsafe db

از شما خواسته می شود رمزعبور اصلی را وارد کنید. این همان چیزی است که شما برای رمزگذاری و قفل کردن تمام مطالب داخل صندوق امانت جدید خود استفاده خواهید کرد.

ورود ایمن رمز عبور

هنگام استفاده از رمز عبور ذخیره شده خود ، تعدادی ابزار وجود دارد که در دسترس هستند. بسیاری از این موارد نیاز به قرار دادن اطلاعات در کلیپ بورد شما دارند و برخی دیگر به یک نوع عملکرد خودکار اجازه می دهند انتقال رمزهای عبور شما به فرمهای وب را خودکار می کند.

برای استفاده از رمزهای عبور ذخیره شده خود می توانید رمز عبور ایمن را باز کنید. در مرحله بعد ، نام کاربری و رمزعبور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

pwsafe وارد شوید

نماد نام کاربری را برای نوار ابزار انتخاب کنید. در مقابل ، می توانید بر روی صفحه کلیک راست کرده و کلیک کنید "نام کاربری را در کلیپ بورد کپی کنید" را انتخاب کنید. گزینه دیگر استفاده از میانبر Control + U و سپس قرار دادن نام کاربری در قسمت مورد نظر است.

نماد نام کاربری pwsafe

برای انتخاب رمز عبور مناسب, از نوار ابزار روی نماد گذرواژه کلیک کنید یا کلیک راست کرده و سپس "کپی کردن رمز عبور به کلیپ بورد" را انتخاب کنید. گزینه دیگر استفاده از Control + C برای قرار دادن گذرواژه در قسمت مورد نظر است.

آیکون رمز عبور pwsafe

ویژگی های اضافی

سفارشی سازی pwsafe

رمز عبور ایمن ایجاد و ویرایش ورود به سیستم را آسان می کند زیرا همه آنچه شما نیاز دارید یک نام کاربری ، رمز عبور و محلی است که باید گروه جدید اطلاعات در آن ذخیره شود. می توانید تاریخهای انقضا را برای رمزهای عبور خود تعیین کنید, که باعث می شود شما به طور مداوم آنها را تغییر دهید ، یک لایه اضافی از امنیت را فراهم می کند.

دردسر ، شاید ، اما یک ایده عالی.

سیاستهای رمزگذاری قابل تنظیم وجود دارد که به شما امکان می دهد به طور مرتب کلمات عبور خود را با فرکانس انتخاب خود تغییر دهید.

ویژگی های پر کردن خودکار و ورود به سیستم خودکار استفاده از کلمات عبور شما را راحت می کند. ژنراتور رمز عبور بر اساس معیارهایی که تعیین کرده اید ، رمزهای عبور پیچیده و قوی را بطور خودکار ایجاد می کند.

بسیار پیچیده و بسیار پیچیده هستم ، حتی سعی نمی کنم آنها را به خاطر بسپارم. ارزش این تلاش را ندارد.

چند ویژگی دیگر که ذکر آنها شایسته است عبارتند از: گزینه ای برای نصب نرم افزار خود بر روی درایو USB و عملکرد پشتیبان که به شما امکان می دهد پشتیبان کل کل پایگاه داده و آن را در یک مکان امن ذخیره کنید باید خطایی انجام دهد.

محدودیت ها

رمز عبور ایمن ابزاری عالی است که هزینه ای ندارد و برای بارگیری و تنظیم آن فقط چند ثانیه زمان می برد. تنها نکته منفی آن است در حال حاضر فقط برای سیستمهای ویندوز در دسترس است. همچنین ، وقت خود را برای جستجوی ارتقا هدر ندهید زیرا هیچ موردی وجود ندارد. به طور معمول ، این موضوع برای من نگران است اما مسئله بسیار ساده است و نسخه ساده آن بسیار ساده است باید برای مدت طولانی و طولانی درست کار کند.

آرم رمز عبور ایمناینجاست که محدودیت ها برای کلیه اهداف عملی به پایان می رسد. کلمه ای در مورد خدمات به مشتری؛ از آنجا که این یک راه حل منبع باز است, روش اصلی پشتیبانی در انجمن ها است, که چیز بدی نیست من ، برای یک نفر ، ترجیح می دهم مغز افرادی را که واقعاً از این محصول استفاده می کنند ، نسبت به افرادی که توسط یک شرکت استخدام شده استفاده کنم تا در مورد آن صحبت کنم. فقط اولویت من.

بعد از نصب نرم افزار و تست چند ساعت رانندگی آن ، من اینجا هستم تا بگویم که نمی توانم دلیل دیگری پیدا کنم. رمز عبور ایمن سرور رمز عبور است که هرگز فکر نمی کردم می خواهم اما به طرز عجیبی به آن وصل شده ام.

بعد از تست شخصی گسترده ، می توانم این را بگویم رمز عبور ایمن یک مدیر رمز عبور عالی است که حتی عملکرد لیست فهرست شده ما را نیز رقیب می کند بهترین مدیران رمز عبور. برای نیازهای اکثریت قریب به اتفاق کاربران ، نمی توانم تصور کنم که لازم است در جای دیگری جستجو کنید.

David Gewirtz
David Gewirtz Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me